Godot Engine extractable strings - en to eo translation catalogue (32 entries)

en: Save
eo: Konservi

en: Clear
eo: Vakigi

en: Open
eo: Malfermi

en: Select Current Folder
eo: Elekti kurantan dosierujon

en: Select This Folder
eo: Elekti ĉi tiun dosierujon

en: All Recognized
eo: Ĉiaj rekonaj dosiertipoj

en: Open a File
eo: Malfermi dosieron

en: Open File(s)
eo: Malfermi dosiero(j)n

en: Open a Directory
eo: Malfermi dosierujon

en: Open a File or Directory
eo: Malfermi dosieron aŭ dosierujon

en: Save a File
eo: Konservi dosieron

en: Go to previous folder.
eo: Iri al antaŭa dosierujo.

en: Go to next folder.
eo: Iri al sekva dosierujo.

en: Go to parent folder.
eo: Iri al superdosierujo.

en: Path:
eo: Vojo:

en: Refresh files.
eo: Aktualigi dosieroj.

en: Directories & Files:
eo: Dosierujoj kaj dosieroj:

en: Toggle the visibility of hidden files.
eo: Baskuli videblo de kaŝitaj dosieroj.

en: File:
eo: Dosiero:

en: Create Folder
eo: Krei dosierujon

en: Name:
eo: Nomo:

en: Could not create folder.
eo: Ne povis krei dosierujon.

en: Zoom Out
eo: Malzomi

en: Zoom Reset
eo: Rekomencigi zomon

en: Zoom In
eo: Zomi

en: Cut
eo: Eltondi

en: Copy
eo: Kopii

en: Paste
eo: Alglui

en: Select All
eo: Elekti tutan

en: Undo
eo: Malfari

en: Redo
eo: Refari

en: (Other)
eo: (Alia)
