Godot Engine extractable strings - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Save
hu: Mentés

en: Clear
hu: Töröl

en: Open
hu: Megnyitás

en: Select Current Folder
hu: Aktuális Mappa Kiválasztása

en: Select This Folder
hu: Válassza ezt a mappát

en: All Recognized
hu: Minden Felismert

en: Open a File
hu: Fálj Megnyitása

en: Open File(s)
hu: Fájl(ok) Megnyitása

en: Open a Directory
hu: Könyvtár Megnyitása

en: Open a File or Directory
hu: Fájl vagy Könyvtár Megnyitása

en: Save a File
hu: Fájl Mentése

en: Go to previous folder.
hu: Ugrás az előző mappára.

en: Go to next folder.
hu: Ugrás a következő mappára.

en: Go to parent folder.
hu: Lépjen a szülőmappába.

en: Path:
hu: Útvonal:

en: Refresh files.
hu: Fájlok frissítése.

en: Directories & Files:
hu: Könyvtárak és Fájlok:

en: Toggle the visibility of hidden files.
hu: A rejtett fájlok láthatóságának ki- és bekapcsolása.

en: File:
hu: Fájl:

en: Create Folder
hu: Mappa Létrehozása

en: Name:
hu: Név:

en: Could not create folder.
hu: Nem sikerült létrehozni a mappát.

en: Zoom Out
hu: Kicsinyítés

en: Zoom Reset
hu: Nagyítás visszaállítása

en: Zoom In
hu: Nagyítás

en: Cut
hu: Kivágás

en: Copy
hu: Másolás

en: Paste
hu: Beillesztés

en: Select All
hu: Összes Kijelölése

en: Undo
hu: Visszavonás

en: Redo
hu: Újra

en: (Other)
hu: (Más)
