Godot Engine extractable strings - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Save
lv: Saglabāt

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Add current color as a preset.
lv: Pievienot pašreizējo krāsu kā iepriekšnoteiktu krāsu.

en: Open
lv: Atvērt

en: Select Current Folder
lv: Izvēlēties pašreizējo mapi

en: Select This Folder
lv: Izvēlēties Šo Mapi

en: All Recognized
lv: Viss atpazīts

en: Open a File
lv: Atvērt failu

en: Open File(s)
lv: Atvērt failu(s)

en: Open a Directory
lv: Atvērt mapi

en: Open a File or Directory
lv: Atvērt failu vai mapi

en: Save a File
lv: Saglabāt failu

en: Go to previous folder.
lv: Doties uz iepriekšējo mapi.

en: Go to next folder.
lv: Doties uz nākamo mapi.

en: Go to parent folder.
lv: Atvērt mātes mapi.

en: Path:
lv: Ceļš:

en: Refresh files.
lv: Atjaunot failus.

en: Directories & Files:
lv: Mapes & Faili:

en: Toggle the visibility of hidden files.
lv: Pārslēgt slēpto failu redzamību.

en: File:
lv: Fails:

en: Create Folder
lv: Izveidot mapi

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Could not create folder.
lv: Neizdevās izveidot mapi.

en: Zoom Out
lv: Attālināt

en: Zoom Reset
lv: Atiestatīt Tuvinājumu

en: Zoom In
lv: Palielināt

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Copy
lv: Kopēt

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Select All
lv: Izvēlēties visu

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Redo
lv: Pārtaisīt

en: (Other)
lv: (Cits(i))
