Godot Engine extractable strings - en to ms translation catalogue (32 entries)

en: Save
ms: Simpan

en: Clear
ms: Kosongkan

en: Network
ms: Rangkaian

en: Open
ms: Buka

en: Select Current Folder
ms: Pilih Folder Semasa

en: Select This Folder
ms: Pilih Folder Ini

en: All Recognized
ms: Semua Dikenali

en: Open a File
ms: Buka Fail

en: Open File(s)
ms: Buka Fail

en: Open a Directory
ms: Buka Direktori

en: Open a File or Directory
ms: Buka Fail atau Direktori

en: Save a File
ms: Simpan Fail

en: Go to previous folder.
ms: Pergi ke folder sebelumnya.

en: Go to next folder.
ms: Pergi ke folder seterusnya.

en: Go to parent folder.
ms: Pergi ke folder induk.

en: Path:
ms: Laluan:

en: Refresh files.
ms: Muat semula fail.

en: Directories & Files:
ms: Direktori & Fail:

en: Toggle the visibility of hidden files.
ms: Togol keterlihatan fail tersembunyi.

en: File:
ms: Fail:

en: Create Folder
ms: Cipta Folder

en: Name:
ms: Nama:

en: Could not create folder.
ms: Tidak dapat mencipta folder.

en: Zoom Out
ms: Zum Keluar

en: Zoom Reset
ms: Zum Set Semula

en: Zoom In
ms: Zum Masuk

en: Cut
ms: Potong

en: Copy
ms: Salin

en: Paste
ms: Tampal

en: Select All
ms: Pilih Semua

en: Undo
ms: Buat Asal

en: Redo
ms: Buat Semula
