Godot Engine editor - en to br translation catalogue (98 entries)

en: Invalid type argument to convert(), use TYPE_* constants.
br: Argumant a dip fall e convert(), implijit koñstantennoù TYPE_*.

en: Expected a string of length 1 (a character).
br: O c'hortozh ur chadenn a hirder 1 (ul lizherenn).

en: Not enough bytes for decoding bytes, or invalid format.
br: Re nebeut a oktedoù evit diskodiñ, pe formad fall.

en: self can't be used because instance is null (not passed)
br: self n'hall ket bezhañ implijet dre eo nul an istañs (ket tremened)

en: Invalid operands to operator %s, %s and %s.
br: Oberantennoù fall en oberantenn %s, %s ha %s.

en: Invalid index of type %s for base type %s
br: Indeks fall a dip %s evit an tip diazez %s

en: Invalid named index '%s' for base type %s
br: Anv fall d'an indeks '%s' evit an tip orin %s

en: Invalid arguments to construct '%s'
br: Argumant fall evit sevel '%s'

en: On call to '%s':
br: O gervel '%s' :

note: TRANSLATORS: Adjective, refers to the mode for Bezier handles (Free, Balanced, Mirror).
en: Free
br: Dieub

en: Balanced
br: Kempouezet

en: Mirror
br: Melezour

en: Time:
br: Amzer :

en: Value:
br: Talvoud :

en: Insert Key Here
br: Enlakaat an Alc'hwezh Amañ

en: Duplicate Selected Key(s)
br: Eilskoueriañ an Alc'whezh(ioù) Uhelsklaeriet

en: Delete Selected Key(s)
br: Dilemel an Alc'hwez(ioù) Uhelsklaeriet

en: Add Bezier Point
br: Ouzhpenn ur Poent Bezier

en: Move Bezier Points
br: Fiñval ar Poentoù Bezier

en: Anim Duplicate Keys
br: Eilskloueriañ an Alc'hwezhioù Fiñvskeudenn

en: Anim Delete Keys
br: Dilemel Alc'hwezhioù Fiñvskeudenn

en: Anim Change Keyframe Time
br: Cheñch Amzer ar Skeudenn-alc'hwezh Fiñvskeudenn

en: Anim Change Transition
br: Cheñch Tremenadur ar Fiñvskeudenn

en: Anim Change Transform
br: Cheñch Treuzfurmadur ar Fiñvskeudenn

en: Anim Change Keyframe Value
br: Cheñch Talvoud ar Skeudenn-alc'hwez Fiñvskeudenn

en: Anim Change Call
br: Cheñch Galv ar Fiñvskeudenn

en: Anim Multi Change Keyframe Time
br: Cheñch Meur a Amzer Skeudenn-alc'hwez Fiñvskeudenn

en: Anim Multi Change Transition
br: Cheñch Meur a Tremenadur Fiñvskeudenn

en: Anim Multi Change Transform
br: Cheñch Meur a Treuzfurmadur Fiñvskeudenn

en: Anim Multi Change Keyframe Value
br: Cheñch Meur Talvoud Skeudenn-alc'hwez Fiñvskeudenn

en: Anim Multi Change Call
br: Cheñch Meur Galv Fiñvskeudenn

en: Change Animation Length
br: Cheñch Hirder ar Fiñvskeudenn

en: Change Animation Loop
br: Cheñch Tro ar Fiñvskeudenn

en: Property Track
br: Roudenn Perzhioù

en: 3D Transform Track
br: Roudenn Treuzfurmadur 3D

en: Call Method Track
br: Roudenn Galv Metodenn

en: Bezier Curve Track
br: Roudenn Krommenn Bezier

en: Audio Playback Track
br: Roudenn Lenn Audio

en: Animation Playback Track
br: Roudenn Lenn Fiñvskeudenn

en: Animation length (frames)
br: Hirder ar Fiñvskeudenn (e skeudennoù)

en: Animation length (seconds)
br: Hirder Fiñvskeudenn (e sekondennoù)

en: Add Track
br: Ouzhpenn Roudenn

en: Animation Looping
br: Tro Fiñvskeudenn

en: Functions:
br: Fonksionoù :

en: Audio Clips:
br: Lodenn Audio :

en: Anim Clips:
br: Lodennoù Fiñvskeudenn :

en: Change Track Path
br: Cheñch Hent ar Roudenn

en: Toggle this track on/off.
br: Aktivañ/Diaktivañ ar roudenn-se.

en: Update Mode (How this property is set)
br: Mod Bremenadur (Penaos eo termenet ar perzh-se)

en: Interpolation Mode
br: Mod Interpoladur

en: Loop Wrap Mode (Interpolate end with beginning on loop)
br: Mod Treiñ (Interpoliñ ar fin gant penn-kentañ an tro)

en: Remove this track.
br: Dilemel ar roudenn-se.

en: Toggle Track Enabled
br: Aktivañ ar Roudenn

en: Continuous
br: Kendalc'hus

en: Discrete
br: Diskretel

en: Trigger
br: Deraouer

en: Capture
br: Tapout

en: Nearest
br: Tostañ

en: Linear
br: Lineel

en: Cubic
br: Kubek

en: Clamp Loop Interp
br: Herzel Interpoladur an Tro

en: Wrap Loop Interp
br: Goloiñ Interp. an Tro

en: Insert Key
br: Enlakaat Alc'hwez

en: Duplicate Key(s)
br: Eilskoueriañ Alc'hwez(ioù)

en: Delete Key(s)
br: Dilemel Alc'hwez(ioù)

en: Change Animation Update Mode
br: Cheñch Mod Bremenadur ar Fiñvskeudenn

en: Change Animation Interpolation Mode
br: Cheñch Mod Interpoliñ ar Fiñvskeudenn

en: Change Animation Loop Mode
br: Cheñch Mod Treiñ ar Fiñvskeudenn

en: Remove Anim Track
br: Dilemel ar Roudenn Fiñvskeudenn

note: TRANSLATORS: %s will be replaced by a phrase describing the target of track.
en: Create NEW track for %s and insert key?
br: Krouiñ ur roudenn NEVEZ evit %s ha enlakaat an alc'hwez ?

en: Create %d NEW tracks and insert keys?
br: Krouiñ %d roudenn NEVEZ hag enlakaat alc'hwezioù ?

en: Create
br: Krouiñ

en: Anim Insert
br: Enlakaat Fiñvskeudenn

en: AnimationPlayer can't animate itself, only other players.
br: AnimationPlayer n'hall ket en em lakaat de fiñval, met nemet al lennerezhioù all.

en: Anim Create & Insert
br: Krouiñ & Enlakaat Fiñvskeudenn

en: Anim Insert Track & Key
br: Enlakaat Roudenn & Alc'hwez er Fiñvskeudenn

en: Anim Insert Key
br: Enlakaat an Alc'hwez er Fiñvskeudenn

en: Change Animation Step
br: Cheñch Pazenn ar Fiñvskeudenn

en: Rearrange Tracks
br: Adrenkañ Roudennoù

en: Transform tracks only apply to Spatial-based nodes.
br: Roudennoù treuzfurmadur ne c'hall nemet bezañ implijet gant skoulmoù diazezet war Spatial.

en: Audio tracks can only point to nodes of type:
    -AudioStreamPlayer
    -AudioStreamPlayer2D
    -AudioStreamPlayer3D
br: Roudennoù Audio a c'hell poentañ nemetken da skoulmoù eus tip :
    -AudioStreamPlayer
    -AudioStreamPlayer2D
    -AudioStreamPlayer3D

en: Animation tracks can only point to AnimationPlayer nodes.
br: Roudennoù Fiñvskeudenn a c'hell poentañ nemetken da skoulmoù AnimationPlayer.

en: Not possible to add a new track without a root
br: Dibosupl ouzhpenn ur roudenn nevez hep ur gwrizienn

en: Invalid track for Bezier (no suitable sub-properties)
br: Roudenn fall evit Bezier (iz-perzh mat ebet)

en: Add Bezier Track
br: Ouzhpenn Roudenn Bezier

en: Track path is invalid, so can't add a key.
br: Hentad roudenn fall, neuze eo dibosupl ouzhpenn un alc'hwez.

en: Track is not of type Spatial, can't insert key
br: N'eo ket ar roudenn deus tip Spatial, dibosupl enakaat un alc'hwez

en: Add Transform Track Key
br: Ouzhpenn Alc'hwez Roudenn Treuzfurmadur

en: Add Track Key
br: Ouzhpenn Alc'hwez Roudenn

en: Track path is invalid, so can't add a method key.
br: Hentad roudenn fall, dibosupl ouzhpenn un alc'hwez metodenn.

en: Add Method Track Key
br: Ouzhpenn Alc'hwez Roudenn Metodenn

en: Anim Move Keys
br: Fiñval Alc'hwezioù Fiñvskeudenn

en: Paste Tracks
br: Pegañ ar Roudennoù

en: Anim Scale Keys
br: Cheñch Skeul Alc'hwezioù Fiñvskeudenn

en: This option does not work for Bezier editing, as it's only a single track.
br: An opsion-se ne dro ket evit editañ Bezier, dre eo ur roudenn nemetken.

en: Warning: Editing imported animation
br: Diwallit : Oc'h editañ ur fiñvskeudenn emporzhiet

en: Select an AnimationPlayer node to create and edit animations.
br: Choazit ur skoulm AnimationPlayer evit krouiñ hag editañ fiñvskeudennoù .

en: Only show tracks from nodes selected in tree.
br: Diskouez nemet roudennoù ar skoulmoù choazet er wezenn .
