Godot Engine editor - en to he translation catalogue (1838 entries)

en: Tablet Driver
he: דריבר טבלט

en: Clipboard
he: לוח העתקה

en: Current Screen
he: מסך נוכחית

en: Exit Code
he: קוד יציאה

en: V-Sync Enabled
he: V-Sync מופעל

en: V-Sync Via Compositor
he: V-Sync דרך Compositor

en: Delta Smoothing
he: החלקת דלטא

en: Low Processor Usage Mode
he: מצב שימוש נמוך של מעבד

en: Low Processor Usage Mode Sleep (µsec)
he: מצב שינה שימוש נמוך במעבד (מיקרו שניות)

en: Keep Screen On
he: לשמור את המסך

en: Min Window Size
he: גודל חלון מינימלי

en: Max Window Size
he: גודל חלון מקסימלי

en: Screen Orientation
he: כוון מסך

en: Window
he: חלון

en: Borderless
he: בלי קצה

en: Per Pixel Transparency Enabled
he: שקיפות-פר-פיקסל מופעלת

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Maximized
he: מקסימלי

en: Minimized
he: מינימלי

en: Resizable
he: אפשר לשנות את הגודל

en: Position
he: מיקום

en: Size
he: גודל

en: Endian Swap
he: החלפת סדר בתים (Byte Order)

en: Editor Hint
he: רמז עורך

en: Print Error Messages
he: תדפיס הודעות שגיאה

en: Iterations Per Second
he: איטרציות לשניה

en: Target FPS
he: יעד קצב פריימים

en: Time Scale
he: ציר זמן

en: Physics Jitter Fix
he: תיקון רטט בפיזיקה

en: Error
he: שגיאה

en: Error String
he: מחרוזת שגויה

en: Error Line
he: שורת שגיאה

en: Result
he: תוצאה

en: Memory
he: זכרון

en: Limits
he: תחום

en: Command Queue
he: תור פיקוד

en: Multithreading Queue Size (KB)
he: גודל תור תהליכי משנה (KB)

en: Function
he: פונקציה

en: Data
he: מידע

en: Network
he: רשת

en: Remote FS
he: שרת קבצים מרוחק

en: Page Size
he: גודל דף

en: Page Read Ahead
he: קריאה מראש של דף

en: Blocking Mode Enabled
he: מצב חסימה מאופשר

en: Connection
he: חיבור

en: Read Chunk Size
he: גודל קריאת נתח

en: Object ID
he: זהות אוביקט

en: Allow Object Decoding
he: אפשר פענוח אובייקט

en: Refuse New Network Connections
he: סירוב חיבורים חדשים לרשת

en: Root Node
he: מפרק השורש

en: Refuse New Connections
he: דחה חיבורים חדשים

en: Transfer Mode
he: מצב מעבר

en: Encode Buffer Max Size
he: קודד גודל מקסימלי של החוצץ

en: Input Buffer Max Size
he: הכנס גודל מירבי של החוצץ

en: Output Buffer Max Size
he: פלוט גודל מירבי של החוצץ

en: Stream Peer
he: זרם עמיתים

en: Big Endian
he: אנדיאן גדול

en: Blocking Handshake
he: לחיצת ידיים חוסמת

en: Max Pending Connections
he: מקסימום חיבורים ממתינים

en: Invalid type argument to convert(), use TYPE_* constants.
he: סוג משתנה לא חוקי לפונקציית convert()‎, יש להשתמש בקבועי TYPE_*‎.

en: Expected a string of length 1 (a character).
he: היתה צפויה מחרוזת באורך 1 (תו).

en: Not enough bytes for decoding bytes, or invalid format.
he: אין מספיק בתים לפענוח בתים, או פורמט לא תקין‭‭.

en: Invalid input %d (not passed) in expression
he: קלט שגוי %d (לא הועבר) בתוך הביטוי

en: self can't be used because instance is null (not passed)
he: 'self' לא ניתן לשימוש כי המופע הינו 'null' ( לא הועבר)

en: Invalid operands to operator %s, %s and %s.
he: אופרנדים לא תקינים לאופרטור ⁨%s⁩, ⁨%s⁩ ו ⁨%s⁩.

en: Invalid index of type %s for base type %s
he: שם מאפיין האינדקס מסוג %s עבור בסיס %s שגוי

en: Invalid named index '%s' for base type %s
he: שם אינדקס לא תקין '%s' לסוג בסיס %s

en: Invalid arguments to construct '%s'
he: פרמטרים שגויים לבניית '%s'

en: On call to '%s':
he: בקריאה ל־‚%s’:

en: Seed
he: גרעין

en: State
he: מצב

en: Message Queue
he: תור הודעות

en: Max Size (KB)
he: גודל מקסימלי (KB)

en: Device
he: מכשיר

en: Alt
he: אלט

en: Shift
he: הסט

en: Control
he: לשלוט

en: Meta
he: מטא

en: Command
he: פקודה

en: Physical
he: פיזי

en: Pressed
he: לחוץ

en: Scancode
he: קוד סריקה

en: Physical Scancode
he: קוד סריקה פיזי

en: Unicode
he: יוניקוד

en: Echo
he: הד

en: Button Mask
he: מסכת כפתור

en: Global Position
he: מיקום גלובלי

en: Factor
he: פקטור

en: Button Index
he: אינדקס הכפתורים

en: Doubleclick
he: לחיצת עכבר כפולה

en: Tilt
he: הטייה

en: Pressure
he: לחץ

en: Pen Inverted
he: עט הפוך

en: Relative
he: קרוב משפחה

en: Speed
he: מהירות

en: Axis
he: ציר

en: Axis Value
he: ערך ציר

en: Index
he: אנדקס

en: Action
he: פעלה

en: Strength
he: כח

en: Delta
he: דלתא

en: Channel
he: ערוץ

en: Message
he: מסר

en: Pitch
he: גובה הצליל

en: Velocity
he: מְהִירוּת

en: Instrument
he: כלי

en: Controller Number
he: מספר שלט

en: Controller Value
he: ערך שלט

en: Application
he: אפליקציה

en: Config
he: הקונפדרציה

en: Project Settings Override
he: עקיפת הגדרות פרוייקט

en: Name
he: שם

en: Description
he: תיאור

en: Run
he: הרצה

en: Main Scene
he: סצנה ראשית

en: Disable stdout
he: בטל stdout

en: Disable stderr
he: השבת stderr

en: Use Hidden Project Data Directory
he: שימוש בספריית נתוני פרוייקט מוסתרים

en: Use Custom User Dir
he: השתמש ב- Dir משתמש מותאם אישית

en: Custom User Dir Name
he: שם תיקיית משתמש מותאם אישית

en: Display
he: הצג

en: Width
he: רחב

en: Height
he: גבה

en: Always On Top
he: תמיד עליון

en: Test Width
he: רחב בדיקה

en: Test Height
he: גבה בדיקה

en: Audio
he: שמע

en: Editor
he: עורך

en: Main Run Args
he: פרמטרים ראשיים לריצה

en: Scene Naming
he: מתן שמות לסצינה

en: Search In File Extensions
he: חיפוש בסיומות קבצים

en: Script Templates Search Path
he: נתיב חיפוש של תבניות סקריפט

en: Version Control Autoload On Startup
he: טעינה אוטומטית של בקרת גירסאות בעת האתחול

en: Version Control Plugin Name
he: שם תוסף בקרת גרסאות

en: Input
he: קלט

en: UI Accept
he: ממשק משתמש - אישור

en: UI Select
he: בחירת ממשק משתמש

en: UI Cancel
he: ביטול ממשק משתמש

en: UI Focus Next
he: מיקוד ממשק המשתמש הבא

en: UI Focus Prev
he: מיקוד ממשק משתמש קודם

en: UI Left
he: ממשק משתמש שמאל

en: UI Right
he: ממשק משתמש ימין

en: UI Up
he: ממשק משתמש למעלה

en: UI Down
he: ממשק משתמש למטה

en: UI Page Up
he: עמוד למעלה ממשק המשתמש

en: UI Page Down
he: עמוד למטה ממשק משתמש

en: UI Home
he: ממשק משתמש בית

en: UI End
he: ממשק משתמש סוף

en: Physics
he: פיזיקה

en: Rendering
he: רינדור

en: Quality
he: איכות

en: Filters
he: מסננים

en: Sharpen Intensity
he: עוצמת חידוד

en: Debug
he: ניפוי שגיאות

en: Profiler
he: מאפיין

en: Max Functions
he: פונקציות מקסימום

en: Compression
he: כיווץ

en: Formats
he: פורמטים

en: Long Distance Matching
he: התאמה למרחקים ארוכים

en: Compression Level
he: רמת דחיסה

en: Window Log Size
he: גודל חלון יומן

en: Zlib
he: ZLIB

en: Modules
he: מודולים

en: Connect Timeout Seconds
he: זמן קצוב לחיבור בשניות

en: Packet Peer Stream
he: זרם עמית מנות

en: Max Buffer (Power of 2)
he: גודל מחסנית מקסימלי (בחזקה)

en: Certificates
he: תעודות

en: Resource
he: משאב

en: Local To Scene
he: ייחודי לסצנה

en: Path
he: נתיב

en: Source Code
he: קוד מקור

en: Locale
he: מקומי

en: Test
he: בדיקה

en: Fallback
he: חזרה

en: Buffers
he: מחסניות

en: Snapping
he: הצמדה

en: Use GPU Pixel Snap
he: שימוש בהצמדת פיקסלים של GPU

en: Immediate Buffer Size (KB)
he: גודל מחסנית מיידי (KB)

en: Lightmapping
he: מיפוי אורות

en: Use Bicubic Sampling
he: השתמש בדגימה דו-כיוונית

en: Max Renderable Elements
he: מקסימום רכיבים הניתנים לרינדור

en: Max Renderable Lights
he: מקסימום אורות ניתנים לרינדור

en: Max Lights Per Object
he: מקסימום אורות לכל אובייקט

en: Subsurface Scattering
he: פיזור תת-שטח

en: Scale
he: קנה מידה

en: Follow Surface
he: עקוב אחר פני השטח

en: Weight Samples
he: דוגמאות משקל

en: Voxel Cone Tracing
he: מעקב חרוט ווקסל

en: High Quality
he: איכות גבוה

note: TRANSLATORS: Adjective, refers to the mode for Bezier handles (Free, Balanced, Mirror).
en: Free
he: חופשי

en: Balanced
he: מאוזן

en: Mirror
he: מראה

en: Time:
he: זמן:

en: Value:
he: ערך:

en: Insert Key Here
he: הכנס כאן מפתח

en: Duplicate Selected Key(s)
he: שכפול מפתח(ות) שנבחרו

en: Delete Selected Key(s)
he: מחיקת מפתח(ות) שנבחרו

en: Add Bezier Point
he: הוסף נקודת בזייה

en: Move Bezier Points
he: הזזת נקודות בזייה

en: Anim Duplicate Keys
he: שכפול מפתחות הנפשה

en: Anim Delete Keys
he: מחיקת מפתחות הנפשה

en: Anim Change Keyframe Time
he: שינוי זמן פריים-מפתח אנימציה

en: Anim Change Transition
he: החלפת הנפשת אפקט החלפה

en: Anim Change Transform
he: החלפת הנפשת אפקט שינוי צורה

en: Anim Change Keyframe Value
he: שינוי ערך פריים-מפתח אנימציה

en: Anim Change Call
he: שינוי קריאת אנימציה

en: Frame
he: שקופית

en: Time
he: זמן

en: Rotation
he: צעד סיבוב

en: Value
he: ערך

en: Args
he: ארגומנטים

en: Type
he: סוג

en: Stream
he: זרם

en: Animation
he: הנפשה

en: Easing
he: הקלה (אנימציה)

en: Anim Multi Change Keyframe Time
he: שינוי זמן פריים-מפתח אנימציה רבים

en: Anim Multi Change Transition
he: שינוי מיקומי אנימציה רבים

en: Anim Multi Change Transform
he: שינוי מיקומי אנימציה רבים

en: Anim Multi Change Keyframe Value
he: שינוי ערכי פריים-מפתח אנימציה רבים

en: Anim Multi Change Call
he: שינוי מיקומים אנימציה רבים

en: Change Animation Length
he: שנה אורך אנימציה

en: Change Animation Loop
he: שינוי לולאת אנימציה

en: Property Track
he: רצועת מאפיין

en: 3D Transform Track
he: רצועת שינוי 3D

en: Call Method Track
he: רצועת קריאת פונקציה

en: Bezier Curve Track
he: רצועת עקום בזייה

en: Audio Playback Track
he: רצועת שמע

en: Animation Playback Track
he: רצועת הנפשה

en: Animation length (frames)
he: משך ההנפשה (פריימים)

en: Animation length (seconds)
he: משך ההנפשה (שניות)

en: Add Track
he: הוספת רצועה

en: Animation Looping
he: לולאת הנפשה

en: Functions:
he: פונקציות:

en: Audio Clips:
he: קטעי שמע:

en: Anim Clips:
he: קטעי הנפשה:

en: Change Track Path
he: החלפת נתיב רצועה

en: Toggle this track on/off.
he: הפעלת/כיבוי רצועה זו.

en: Update Mode (How this property is set)
he: עדכן מצב (איך המאפיין הזה נקבע)

en: Interpolation Mode
he: מצב אינטרפולציה

en: Loop Wrap Mode (Interpolate end with beginning on loop)
he: מצב לולאה Wrap (אינטרפולציה של הסוף עם ההתחלה בלולאה)

en: Remove this track.
he: הסרת רצועה.

en: Scale:
he: קנה מידה:

en: Type:
he: סוג:

en: Toggle Track Enabled
he: הפעלת/ביטול רצועה

en: Continuous
he: מתמשך

en: Discrete
he: בדיד

en: Trigger
he: הדק/מפעיל

en: Capture
he: לכידה

en: Nearest
he: הקרוב ביותר

en: Linear
he: ליניארי

en: Cubic
he: מעוקב

en: Clamp Loop Interp
he: אינטרפולצית לולאה מסוג Clamp

en: Wrap Loop Interp
he: אינטרפולצית לולאה מסוג Wrap

en: Insert Key
he: הכנס מפתח

en: Duplicate Key(s)
he: שכפול מפתח(ות)

en: Add RESET Value(s)
he: הוסף ערכי איפוס

en: Delete Key(s)
he: מחיקת מפתח(ות)

en: Change Animation Update Mode
he: שינוי מצב עדכון הנפשה

en: Change Animation Interpolation Mode
he: שינוי מצב אינטרפולציה בהנפשה

en: Change Animation Loop Mode
he: שינוי מצב לולאת הנפשה

en: Remove Anim Track
he: מחיקת רצועת הנפשה

en: Editors
he: עורכים

note: TRANSLATORS: %s will be replaced by a phrase describing the target of track.
en: Create NEW track for %s and insert key?
he: האם ליצור רצועה חדשה ל%s ולהכניס מפתח?

en: Create %d NEW tracks and insert keys?
he: האם ליצור %d רצועות חדשות ולהכניס מפתחות?

en: Create
he: יצירה

en: Anim Insert
he: הוסף הנפשה

note: TRANSLATORS: This describes the target of new animation track, will be inserted into another string.
en: node '%s'
he: המפרק '%s'

note: TRANSLATORS: This describes the target of new animation track, will be inserted into another string.
en: animation
he: הנפשה

en: AnimationPlayer can't animate itself, only other players.
he: נגן ההנפשות לא יכול להנפיש את עצמו, רק שחקנים אחרים.

note: TRANSLATORS: This describes the target of new animation track, will be inserted into another string.
en: property '%s'
he: מאפיין '%s'

en: Anim Create & Insert
he: יצירה והוספה של הנפשה

en: Anim Insert Track & Key
he: הכנס רצועה & מפתח לאנימציה

en: Anim Insert Key
he: הכנס מפתח לאנימציה

en: Change Animation Step
he: שנה מרווח הנפשה

en: Rearrange Tracks
he: סדר רצועות מחדש

en: Transform tracks only apply to Spatial-based nodes.
he: רצועות שינוי-צורה חלות רק על מפרקים מבוססי-מרחב.

en: Audio tracks can only point to nodes of type:
    -AudioStreamPlayer
    -AudioStreamPlayer2D
    -AudioStreamPlayer3D
he: רצועת אודיו יכולה להצביע על חוליות מסוג:
    - AudioStreamPlayer
    - AudioStreamPlayer2D
    - AudioStreamPlayer3D

en: Animation tracks can only point to AnimationPlayer nodes.
he: רצועות הנפשה יכולות להצביע רק על איברי AnimationPlayer.

en: Not possible to add a new track without a root
he: אי אפשר להוסיף רצועה חדשה בלי שורש

en: Invalid track for Bezier (no suitable sub-properties)
he: רצועה לא תקינה עבור Bezier (תת מאפיינים אינם תואמים)

en: Add Bezier Track
he: הוספת רצועת Bezier

en: Track path is invalid, so can't add a key.
he: נתיב הרצועה אינו תקין, לכן אי אפשר להוסיף מפתח.

en: Track is not of type Spatial, can't insert key
he: רצועה אינה מסוג מרחבי, אין אפשרות להכניס מפתח

en: Add Transform Track Key
he: הוסף מפתח שינוי צורה לרצועה

en: Add Track Key
he: הוספת מפתח רצועה

en: Track path is invalid, so can't add a method key.
he: נתיב הרצועה אינו תקין, לכן לא ניתן להוסיף מפתח שיטה.

en: Add Method Track Key
he: הוסף מפתח רצועת שיטה

en: Anim Move Keys
he: מפתחות הזזת אנימצייה

en: Transform
he: התמרה

en: Methods
he: מתודות

en: Clipboard is empty!
he: לוח העתקה ריק!

en: Paste Tracks
he: הדבקת רצועות

en: Anim Scale Keys
he: הנפשה - שנה גודל של רצועות מפתח

en: This option does not work for Bezier editing, as it's only a single track.
he: אפשרות זו אינה פעילה לעריכת בזייה, כי זאת רק רצועה אחת.

en: This animation belongs to an imported scene, so changes to imported tracks will not be saved.
    
    To enable the ability to add custom tracks, navigate to the scene's import settings and set
    "Animation > Storage" to "Files", enable "Animation > Keep Custom Tracks", then re-import.
    Alternatively, use an import preset that imports animations to separate files.
he: ההנפשה שייכת לסצנה מיובאת, לכן שינויים לרצועות המיובאות לא ישמרו.
    
    להפעלת האפשרות להוספת רצועות מותאמות-אישית, יש לקבוע בהגדרות ייבוא של הסצנה את
    "הנפשה > אחסון" ל-"קבצים", להפעיל את "הנפשה > השאר רצועות מותאמות-אישית", ולבסוף לייבא מחדש.
    דרך אחרת, להשתמש בהגדרות ייבוא אשר מייבאים הנפשות לקבצים נפרדים.

en: Warning: Editing imported animation
he: אזהרה: עריכת הנפשה מיובאת

en: Select an AnimationPlayer node to create and edit animations.
he: יש לבחור במפרק AnimationPlayer כדי ליצור ולערוך הנפשות.

en: Only show tracks from nodes selected in tree.
he: הצגת רצועות רק של מפרקים שנבחרו בעץ.

en: Group tracks by node or display them as plain list.
he: קיבוץ רצועות לפי מפרק או הצגה כרשימה פשוטה.

en: Snap:
he: הצמדה:

en: Animation step value.
he: ערך צעד של הנפשה.

en: Seconds
he: שניות

en: Edit
he: עריכה

en: Animation properties.
he: מאפייני ההנפשה.

en: Copy Tracks
he: העתקת רצועות

en: Scale Selection
he: שינוי גודל של הבחירה

en: Scale From Cursor
he: שינוי גודל מהמצביע

en: Duplicate Selection
he: שכפול בחירה

en: Duplicate Transposed
he: שכפול מהרצועה שנבחרה

en: Delete Selection
he: מחיקת הבחירה

en: Go to Next Step
he: מעבר לצעד הבא

en: Go to Previous Step
he: מעבר לצעד הקודם

en: Apply Reset
he: החל איפוס

en: Optimize Animation
he: מיטוב ההנפשה

en: Clean-Up Animation
he: ניקוי ההנפשה

en: Pick the node that will be animated:
he: בחירת המפרק להנפשה:

en: Use Bezier Curves
he: שימוש בעקומות בזייה

en: Create RESET Track(s)
he: יצירת רצועה(ות) איפוס

en: Anim. Optimizer
he: ממטב הנפשה

en: Max. Linear Error:
he: שגיאה ליניארית מקסימלית:

en: Max. Angular Error:
he: שגיאת זווית מקסימלית:

en: Max Optimizable Angle:
he: זווית מיטוב מקסימלית:

en: Optimize
he: מיטוב

en: Remove invalid keys
he: הסרת מפתחות שגויים

en: Remove unresolved and empty tracks
he: הסרת רצועות עם שגיאות או ריקות

en: Clean-up all animations
he: ניקוי כל ההנפשות

en: Clean-Up Animation(s) (NO UNDO!)
he: ניקוי הנפשות (ללא ביטול!)

en: Clean-Up
he: ניקוי

en: Scale Ratio:
he: יחס מתיחה:

en: Select Tracks to Copy
he: בחירת רצועות להעתקה

en: Copy
he: העתקה

en: Select All/None
he: בחירת הכל/כלום

en: Add Audio Track Clip
he: הוספת קטע רצועת שמע

en: Change Audio Track Clip Start Offset
he: שינוי מיקום התחלת קטע רצועת שמע

en: Change Audio Track Clip End Offset
he: שינוי מיקום סיום קטע רצועת שמע

en: Resize Array
he: שינוי גודל המערך

en: Change Array Value Type
he: החלפת סוג ערך המערך

en: Change Array Value
he: החלפת ערך המערך

en: Go to Line
he: מעבר לשורה

en: Line Number:
he: שורה מספר:

en: %d replaced.
he: %d הוחלף.

en: %d match.
he: %d התאמה.

en: %d matches.
he: %d התאמות.

en: Match Case
he: התאמת רישיות

en: Whole Words
he: מילים שלמות

en: Replace
he: החלף

en: Replace All
he: להחליף הכול

en: Selection Only
he: בחירה בלבד

en: Standard
he: רגיל

en: Toggle Scripts Panel
he: החלפת תצוגת חלונית סקריפטים

en: Zoom In
he: התקרבות

en: Zoom Out
he: התרחקות

en: Reset Zoom
he: איפוס זום

en: Warnings
he: אזהרות

en: Line and column numbers.
he: מספרי שורה ועמודה.

en: Method in target node must be specified.
he: מתודה במפרק המטרה חייבת להיות מוגדרת.

en: Method name must be a valid identifier.
he: שם מתודה חייב להיות מזהה חוקי.

en: Target method not found. Specify a valid method or attach a script to the target node.
he: מתודת היעד לא נמצאה. יש לציין מתודה תקינה או לצרף סקריפט למפרק היעד.

en: Connect to Node:
he: התחברות למפרק:

en: Connect to Script:
he: התחברות לסקריפט:

en: From Signal:
he: מאות:

en: Scene does not contain any script.
he: הסצנה לא מכילה סקריפט.

en: Add
he: הוספה

en: Remove
he: הסרה

en: Add Extra Call Argument:
he: הוספת פרמטר נוסף לקריאה:

en: Extra Call Arguments:
he: פרמטרי קריאה נוספים:

en: Receiver Method:
he: שיטת המקלט:

en: Advanced
he: מתקדם

en: Deferred
he: דחוי

en: Defers the signal, storing it in a queue and only firing it at idle time.
he: דחיית האות ואחסונו בתור, השידור יהיה רק כשאין פעילות (idle).

en: Oneshot
he: חד פעמי

en: Disconnects the signal after its first emission.
he: ניתוק האות אחרי השידור הראשון.

en: Cannot connect signal
he: אין אפשרות לחבר אות

en: Close
he: סגירה

en: Connect
he: התחברות

en: Signal:
he: אות:

en: Connect '%s' to '%s'
he: חיבור '%s' ל- '%s'

en: Disconnect '%s' from '%s'
he: ניתוק '%s' מ-'%s'

en: Disconnect all from signal: '%s'
he: נתק הכל מהאות '%s'

en: Connect...
he: התחבר...

en: Disconnect
he: ניתוק

en: Connect a Signal to a Method
he: חבר אות לשיטה (מתודה)

en: Edit Connection:
he: עריכת חיבור:

en: Are you sure you want to remove all connections from the "%s" signal?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להסיר את כל החיבורים מהאות "%s"?

en: Signals
he: אותות

en: Filter signals
he: סנן אותות

en: Are you sure you want to remove all connections from this signal?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להסיר את כל החיבורים מהאות הזה?

en: Disconnect All
he: נתק הכל

en: Edit...
he: עריכה...

en: Go to Method
he: מעבר לשיטה (מתודה)

en: Change %s Type
he: שנה את הסוג של %s

en: Change
he: שינוי

en: Create New %s
he: יצירת %s חדש

en: No results for "%s".
he: אין תוצאות עבור "%s".

en: No description available for %s.
he: לא קיים תיאור עבור %s.

en: Favorites:
he: מועדפים:

en: Recent:
he: אחרונים:

en: Search:
he: חיפוש:

en: Matches:
he: התאמות:

en: Description:
he: תיאור:

en: Search Replacement For:
he: חיפוש חלופה עבור:

en: Dependencies For:
he: תלויות עבור:

en: Scene '%s' is currently being edited.
    Changes will only take effect when reloaded.
he: סצנה '%s' נמצאת כרגע בעריכה.
    שינויים יכנסו לתוקף בטעינה מחדש.

en: Resource '%s' is in use.
    Changes will only take effect when reloaded.
he: משאב '%s' נמצא בשימוש.
    שינויים יכנסו לתוקף רק בטעינה מחדש.

en: Dependencies
he: תלויות

en: Dependencies:
he: תלויות:

en: Fix Broken
he: תיקון פגומים

en: Dependency Editor
he: עורך תלויות

en: Search Replacement Resource:
he: חיפוש משאב חלופי:

en: Open
he: פתיחה

en: Owners of: %s (Total: %d)
he: בעלים של: %s (סה"כ: %d)

en: Remove the selected files from the project? (Cannot be undone.)
    Depending on your filesystem configuration, the files will either be moved to the system trash or deleted permanently.
he: להסיר את הקבצים שנבחרו מהפרוייקט? (זו פעולה בלתי הפיכה)
    בהתאם להגדרות מערכת הקבצים שלך, הקבצים יועברו לסל המחזור או יימחקו לצמיתות.

en: The files being removed are required by other resources in order for them to work.
    Remove them anyway? (Cannot be undone.)
    Depending on your filesystem configuration, the files will either be moved to the system trash or deleted permanently.
he: הקבצים שברצונך למחוק נדרשים לשימוש ע"י משאבים אחרים לפעולתם התקינה.
    למחוק אותם בכל מקרה? (זו פעולה בלתי הפיכה)
    בהתאם להגדרות מערכת הקבצים שלך, הקבצים יועברו לסל המחזור או יימחקו לצמיתות.

en: Cannot remove:
he: לא ניתן להסיר:

en: Error loading:
he: שגיאה בטעינה:

en: Load failed due to missing dependencies:
he: הטעינה נכשלה עקב תלויות חסרות:

en: Open Anyway
he: לפתוח בכל זאת

en: Which action should be taken?
he: באיזו פעולה יש לנקוט?

en: Fix Dependencies
he: תיקון תלויות

en: Errors loading!
he: שגיאה בטעינה!

en: Permanently delete %d item(s)? (No undo!)
he: למחוק לצמיתות d% פריט(ים)? (בלתי הפיך!)

en: Show Dependencies
he: הצג תלויות

en: Orphan Resource Explorer
he: דפדפן משאבים יתומים

en: Delete
he: מחיקה

en: Owns
he: בעליו של

en: Resources Without Explicit Ownership:
he: משאבים נטולי בעלות מפורשת:

en: Change Dictionary Key
he: החלפת מפתח מילון

en: Change Dictionary Value
he: החלפת ערך מילון

en: Thanks from the Godot community!
he: תודה רבה מקהילת Godot!

en: Click to copy.
he: לחץ להעתקה.

en: Godot Engine contributors
he: מתנדבי מנוע גודו

en: Project Founders
he: מקימי המיזם

en: Lead Developer
he: מפתחים ראשיים

en: Developers
he: מפתחים

en: Authors
he: יוצרים

en: Platinum Sponsors
he: מממני פלטינה

en: Gold Sponsors
he: מממני זהב

en: Silver Sponsors
he: תורמים בדרגת כסף

en: Bronze Sponsors
he: תורמים בדרגת ארד

en: Mini Sponsors
he: מממנים קטנים

en: Gold Donors
he: תורמים בדרגת זהב

en: Silver Donors
he: תורמים בדרגת כסף

en: Bronze Donors
he: תורמים בדרגת ארד

en: Donors
he: תורמים

en: License
he: רישיון

en: Third-party Licenses
he: רשיונות צד שלישי

en: Godot Engine relies on a number of third-party free and open source libraries, all compatible with the terms of its MIT license. The following is an exhaustive list of all such third-party components with their respective copyright statements and license terms.
he: מנוע Godot מסתמך על מספר ספריות צד-שלישי חינמיות בעלות קוד פתוח, כולן תואמות את דרישות רישיון ה MIT של המנוע. לפניכם רשימה ממצה של כל רכיבי הצד-שלישי במנוע עם הצהרות זכויות היוצרים ותנאי הרישיון שלהם.

en: All Components
he: כל הרכיבים

en: Components
he: רכיבים

en: Licenses
he: רישיונות

en: Error opening asset file for "%s" (not in ZIP format).
he: שגיאה בפתיחת קובץ המשאב עבור "%s" (אינו בפורמט ZIP).

en: %s (already exists)
he: %s (כבר קיים)

en: Contents of asset "%s" - %d file(s) conflict with your project:
he: תוכן המשאב "%s" - %d קובץ(ים) מתנגשים עם הפרוייקט שלך:

en: Contents of asset "%s" - No files conflict with your project:
he: תוכן המשאב "%s" -אין התנגשויות עם הפרוייקט שלך:

en: Uncompressing Assets
he: פורס משאבים

en: The following files failed extraction from asset "%s":
he: הקבצים הבאים נכשלו בחילוצם מהמשאב "%s":

en: (and %s more files)
he: (וגם %s קבצים נוספים)

en: Asset "%s" installed successfully!
he: המשאב "%s" הותקן בהצלחה!

en: Success!
he: הצלחה!

en: Install
he: התקנה

en: Asset Installer
he: מתקין המשאבים

en: Speakers
he: רמקולים

en: Add Effect
he: הוספת אפקט

en: Rename Audio Bus
he: שינוי שם אפיק שמע

en: Change Audio Bus Volume
he: שינוי עצמה לאפיק שמע

en: Toggle Audio Bus Solo
he: מתג אפיק שמע בודד

en: Toggle Audio Bus Mute
he: החלפת מצב השתקה על אפיק שמע

en: Toggle Audio Bus Bypass Effects
he: מתג אפקטיי מעקף באפיק שמע

en: Select Audio Bus Send
he: בחר שליחת אפיק שמע

en: Add Audio Bus Effect
he: הוספת אפקט על אפיק שמע

en: Move Bus Effect
he: העברת אפקט אפיק

en: Delete Bus Effect
he: מחיקת אפקט אפיק

en: Drag & drop to rearrange.
he: גרור ושחרר לסידור מחדש.

en: Solo
he: יחיד

en: Mute
he: השתקה

en: Bypass
he: מעקף

en: Bus Options
he: אפשרויות אפיק

en: Duplicate
he: שכפול

en: Reset Volume
he: איפוס עצמת השמע

en: Delete Effect
he: מחיקת אפקט

en: Add Audio Bus
he: הוספת אפיק שמע

en: Master bus can't be deleted!
he: אי אפשר למחוק את האפיק הראשי!

en: Delete Audio Bus
he: מחיקת אפיק שמע

en: Duplicate Audio Bus
he: שכפול אפיק שמע

en: Reset Bus Volume
he: איפוס עצמת שמע האפיק

en: Move Audio Bus
he: הזזת אפיק שמע

en: Save Audio Bus Layout As...
he: שמירת פריסת אפיקי השמע בתור…

en: Location for New Layout...
he: מיקום לפריסה החדשה…

en: Open Audio Bus Layout
he: פתיחת פריסת אפיקי שמע

en: There is no '%s' file.
he: קובץ '%s' אינו קיים.

en: Invalid file, not an audio bus layout.
he: קובץ שגוי, לא פריסה של אפיקי שמע.

en: Error saving file: %s
he: שגיאה בשמירת קובץ: %s

en: Add Bus
he: הוספת אפיק

en: Add a new Audio Bus to this layout.
he: הוסף אפיק שמע חדש לפריסה זו.

en: Load
he: טעינה

en: Load an existing Bus Layout.
he: טעינת פריסת אפיקי שמע.

en: Save As
he: שמירה בשם

en: Save this Bus Layout to a file.
he: שמירת פריסת האפיקים הזאת לקובץ.

en: Load Default
he: טעינת בררת המחדל

en: Load the default Bus Layout.
he: טעינת בררת המחדל של פריסת אפיקי השמע.

en: Create a new Bus Layout.
he: יצירת פריסת אפיקים חדשה.

en: Invalid name.
he: שם שגוי.

en: Cannot begin with a digit.
he: לא ניתן להתחיל עם סיפרה.

en: Valid characters:
he: תווים תקפים:

en: Must not collide with an existing engine class name.
he: אינו יכול להתנגש עם שם מחלקה קיימת במנוע.

en: Must not collide with an existing built-in type name.
he: אינו יכול להתנגש עם סוג שם מובנה שכבר קיים.

en: Must not collide with an existing global constant name.
he: אינו יכול להתנגש עם שם קבוע גלובלי שכבר קיים.

en: Keyword cannot be used as an autoload name.
he: מילת המפתח לא יכולה לתפקד כשם שנטען-אוטומטית.

en: Autoload '%s' already exists!
he: הטעינה האוטומטית ‚%s’ כבר קיימת!

en: Rename Autoload
he: שינוי שם טעינה אוטומטית

en: Toggle AutoLoad Globals
he: מתג משתנים גלובאליים נטענים-אוטומטית

en: Move Autoload
he: הזזת טעינה אוטומטית

en: Remove Autoload
he: הסרת טעינה אוטומטית

en: Enable
he: הפעלה

en: Rearrange Autoloads
he: סידור טעינות אוטומטית מחדש

en: Can't add autoload:
he: לא ניתן להוסיף טעינה-אוטומטית:

en: %s is an invalid path. File does not exist.
he: הנתיב %s אינו תקין. קובץ לא קיים.

en: %s is an invalid path. Not in resource path (res://).
he: הנתיב %s אינו תקין. אינו בנתיב המשאב (res://).

en: Add AutoLoad
he: הוספת טעינה אוטומטית

en: Path:
he: נתיב:

en: Node Name:
he: שם המפרק:

en: Global Variable
he: משתנה גלובלי

en: Paste Params
he: הדבקת משתנים

en: Updating Scene
he: הסצנה מתעדכנת

en: Storing local changes...
he: השינויים המקומיים מאוחסנים…

en: Updating scene...
he: הסצנה מתעדכנת…

en: [empty]
he: [ריק]

en: [unsaved]
he: [לא נשמר]

en: Please select a base directory first.
he: נא לבחור תחילה את תיקיית הבסיס.

en: Choose a Directory
he: נא לבחור תיקייה

en: Create Folder
he: יצירת תיקייה

en: Name:
he: שם:

en: Could not create folder.
he: לא ניתן ליצור תיקייה.

en: Choose
he: בחירה

en: Project export for platform:
he: ייצוא פרויקט לפלטפורמה:

en: Storing File:
he: קובץ אחסון:

en: No export template found at the expected path:
he: לא נמצאה תבנית ייצוא בנתיב המצופה:

en: Packing
he: אורז

en: Target platform requires 'ETC' texture compression for GLES2. Enable 'Import Etc' in Project Settings.
he: פלטפורמת היעד דורשת דחיסת מרקם 'ETC' בשביל GLES2. הפעל 'ייבוא Etc' בהגדרות הפרויקט.

en: Target platform requires 'ETC2' texture compression for GLES3. Enable 'Import Etc 2' in Project Settings.
he: פלטפורמת היעד דורשת דחיסת מרקם 'ETC2' בשביל GLES3. הפעל את 'יבוא Etc 2' בהגדרות הפרויקט.

en: Target platform requires 'ETC' texture compression for the driver fallback to GLES2.
    Enable 'Import Etc' in Project Settings, or disable 'Driver Fallback Enabled'.
he: פלטפורמת היעד דורשת דחיסת מרקם 'ETC' בכדי לאפשר נסיגת דרייבר ל GLES2.
    הפעל את 'יבוא Etc' בהגדרות הפרויקט, או השבת את 'הפעל נסיגת דרייבר'.

en: Target platform requires 'PVRTC' texture compression for GLES2. Enable 'Import Pvrtc' in Project Settings.
he: פלטפורמת היעד דורשת דחיסת מרקם 'PVRTC' עבור GLES2. הפעל את 'ייבוא Pvrtc' בהגדרות הפרויקט.

en: Target platform requires 'ETC2' or 'PVRTC' texture compression for GLES3. Enable 'Import Etc 2' or 'Import Pvrtc' in Project Settings.
he: פלטפורמת היעד דורשת דחיסת מרקם 'ETC2' או 'PVRTC' עבור GLES3. הפעל את 'ייבוא Etc 2' או 'ייבוא Pvrtc' בהגדרות הפרויקט.

en: Target platform requires 'PVRTC' texture compression for the driver fallback to GLES2.
    Enable 'Import Pvrtc' in Project Settings, or disable 'Driver Fallback Enabled'.
he: פלטפורמת היעד דורשת דחיסת מרקם 'PVRTC' בכדי לאפשר נסיגת דרייבר ל GLES2.
    הפעל את 'יבוא Pvrtc' בהגדרות הפרויקט, או השבת את 'הפעל נסיגת דרייבר'.

en: Release
he: שחרר

en: 64 Bits
he: 64 ביטים

en: No BPTC Fallbacks
he: אין חזרות BPTC

en: Custom debug template not found.
he: תבנית ניפוי שגיאות מותאמת אישית לא נמצאה.

en: Custom release template not found.
he: תבנית שחרור מותאמת-אישית לא נמצאה.

en: On 32-bit exports the embedded PCK cannot be bigger than 4 GiB.
he: בייצוא ארכיטקטורת 32 ביט, ה PCK המובנה לא יכול לחרוג מעבר ל 4 GiB.

en: Convert Text Resources To Binary On Export
he: המרת משאבי טקסט לבינאריים בייצוא

en: 3D Editor
he: עורך תלת-מימד

en: Script Editor
he: עורך סקריפטים

en: Asset Library
he: ספריית משאבים

en: Scene Tree Editing
he: עריכת עץ הסצנות

en: Node Dock
he: חלון איברים

en: FileSystem Dock
he: חלון מערכת הקבצים

en: Import Dock
he: חלון ייבוא

en: Allows to view and edit 3D scenes.
he: מאפשר צפייה ועריכה של סצנות תלת-מימד.

en: Allows to edit scripts using the integrated script editor.
he: מאפשר עריכת סקריפטים בעזרת עורך הסקריפטים המובנה.

en: Provides built-in access to the Asset Library.
he: מספק גישה מובנית לספריית המשאבים.

en: Allows editing the node hierarchy in the Scene dock.
he: מאפשר עריכה של היררכיית המפרקים בחלון הסצנה.

en: Allows to work with signals and groups of the node selected in the Scene dock.
he: מאפשר לעבוד עם אותות וקבוצות של המפרק שנבחר בחלון הסצנה.

en: Allows to browse the local file system via a dedicated dock.
he: מאפשר עיון בקבצי המערכת המקומית ע"י שימוש בחלון ייעודי.

en: Allows to configure import settings for individual assets. Requires the FileSystem dock to function.
he: מאפשר התאמת הגדרות ייבוא עבור משאבים בודדים. דורש את השימוש בחלון מערכת-הקבצים.

en: (current)
he: (נוכחי)

en: (none)
he: (ריק)

en: Remove currently selected profile, '%s'? Cannot be undone.
he: להסיר את הפרופיל שנבחר, '%s'? זו פעולה בלתי הפיכה.

en: Profile must be a valid filename and must not contain '.'
he: הפרופיל חייב להיות שם קובץ תקין ואינו יכול להכיל '.'

en: Profile with this name already exists.
he: פרופיל בשם זה כבר קיים.

en: (Editor Disabled, Properties Disabled)
he: (העורך הושבת, המאפיינים הושבתו)

en: (Properties Disabled)
he: (המאפיינים הושבתו)

en: (Editor Disabled)
he: (העורך הושבת)

en: Class Options:
he: אפשרויות מחלקה:

en: Enable Contextual Editor
he: הפעל עורף מבוסס הקשר

en: Class Properties:
he: מאפייני מחלקה:

en: Main Features:
he: תכונות מרכזיות:

en: Nodes and Classes:
he: איברים ומחלקות:

en: File '%s' format is invalid, import aborted.
he: פורמט קובץ 's%' אינו תקין, הייבוא בוטל.

en: Profile '%s' already exists. Remove it first before importing, import aborted.
he: הפרופיל '%s' כבר קיים. הסר אותו תחילה לפני הייבוא, הייבוא בוטל.

en: Error saving profile to path: '%s'.
he: שגיאה בשמירת פרופיל לנתיב '%s'.

en: Reset to Default
he: איפוס לברירת מחדל

en: Current Profile:
he: פרופיל נוכחי:

en: Create Profile
he: צור פרופיל

en: Remove Profile
he: הסר פרופיל

en: Available Profiles:
he: פרופילים זמינים:

en: Make Current
he: הפוך לנוכחי

en: Import
he: ייבוא

en: Export
he: ייצוא

en: Configure Selected Profile:
he: הגדר את הפרופיל הנבחר:

en: Extra Options:
he: אפשרויות נוספות:

en: Create or import a profile to edit available classes and properties.
he: צור או ייבא פרופיל כדי לערוך מחלקות ומאפיינים זמינים.

en: New profile name:
he: שם פרופיל חדש:

en: Godot Feature Profile
he: פרופיל התכונות של Godot

en: Import Profile(s)
he: ייבוא פרופיל(ים)

en: Export Profile
he: ייצא פרופיל

en: Manage Editor Feature Profiles
he: נהל פרופילי תכונות העורך

en: Select Current Folder
he: נא לבחור את התיקייה הנוכחית

en: File exists, overwrite?
he: הקובץ קיים, האם להחליף?

en: Copy Path
he: העתקת נתיב

en: Open in File Manager
he: פתיחה במנהל הקבצים

en: Show in File Manager
he: הצגה במנהל הקבצים

en: New Folder...
he: תיקייה חדשה…

en: Refresh
he: רענון

en: All Recognized
he: כל המוכרים

en: All Files (*)
he: כל הקבצים (*)

en: Open a File
he: פתיחת קובץ

en: Open File(s)
he: פתיחת קבצים

en: Open a Directory
he: פתיחת תיקייה

en: Open a File or Directory
he: פתיחת קובץ או תיקייה

en: Save
he: שמירה

en: Save a File
he: שמירת קובץ

en: Disable Overwrite Warning
he: השבת את אזהרת החלפה

en: Go Back
he: מעבר אחורה

en: Go Forward
he: מעבר קדימה

en: Go Up
he: מעבר מעלה

en: Toggle Hidden Files
he: הצג/הסתר קבצים מוסתרים

en: Toggle Favorite
he: הוספת/ביטול מועדף

en: Toggle Mode
he: שינוי מצב

en: Focus Path
he: מיקוד נתיב

en: Move Favorite Up
he: העברת מועדף מעלה

en: Move Favorite Down
he: העברת מועדף מטה

en: Go to previous folder.
he: מעבר לתיקיה הקודמת.

en: Go to next folder.
he: מעבר לתיקיה הבאה.

en: Go to parent folder.
he: מעבר לתיקיית העל.

en: Refresh files.
he: רענן קבצים.

en: (Un)favorite current folder.
he: (בטל) העדפת תיקייה נוכחית.

en: Toggle the visibility of hidden files.
he: הצג/הסתר קבצים מוסתרים.

en: View items as a grid of thumbnails.
he: הצג פריטים כרשת של תמונות ממוזערות.

en: View items as a list.
he: הצג פריטים כרשימה.

en: Directories & Files:
he: תיקיות וקבצים:

en: Preview:
he: תצוגה מקדימה:

en: File:
he: קובץ:

en: ScanSources
he: סריקת מקורות

en: There are multiple importers for different types pointing to file %s, import aborted
he: יש מספר מייבאים לסוגים שונים המצביעים לקובץ %s, הייבוא בוטל

en: (Re)Importing Assets
he: ייבוא משאבים (מחדש)

en: Reimport Missing Imported Files
he: ייבוא קבצים חסרים מחדש

en: Top
he: עליון

en: Class:
he: מחלקה:

en: Inherits:
he: ירושה:

en: Inherited by:
he: מוריש אל:

en: Online Tutorials
he: הדרכות מקוונות

en: Properties
he: מאפיינים

en: default:
he: ברירת מחדל:

en: Theme Properties
he: מאפייני ערכת עיצוב

en: Constants
he: קבועים

en: Fonts
he: גופנים

en: Icons
he: סמלים

en: Styles
he: סגנונות

en: Enumerations
he: מונים

en: Property Descriptions
he: תיאורי מאפיינים

en: (value)
he: (ערך)

en: There is currently no description for this property. Please help us by [color=$color][url=$url]contributing one[/url][/color]!
he: כרגע אין תיאור למאפיין זה. בבקשה עזור לנו על-ידי [color=$color][url=$url]כתיבת תיאור[/url][/color]!

en: Method Descriptions
he: תיאורי מתודות

en: There is currently no description for this method. Please help us by [color=$color][url=$url]contributing one[/url][/color]!
he: כרגע אין תיאור למתודה זו. בבקשה עזור לנו על-ידי [color=$color][url=$url]כתיבת תיאור [/url][/color]!

en: Help
he: עזרה

en: Sort Functions Alphabetically
he: מיון פונקציות בסדר אלפביתי

en: Search Help
he: חיפוש בעזרה

en: Case Sensitive
he: תלוי רישיות

en: Show Hierarchy
he: הצג היררכיה

en: Display All
he: הצג הכל

en: Classes Only
he: מחלקות בלבד

en: Methods Only
he: מתודות בלבד

en: Signals Only
he: אותות בלבד

en: Constants Only
he: קבועים בלבד

en: Properties Only
he: מאפיינים בלבד

en: Theme Properties Only
he: מאפייני ערכת עיצוב בלבד

en: Member Type
he: סוג שדה

en: Class
he: מחלקה

en: Method
he: מתודה

en: Signal
he: אות

en: Constant
he: קבוע

en: Property
he: מאפיין

en: Theme Property
he: מאפיין ערכת עיצוב

en: Property:
he: מאפיין:

en: Checkable
he: ניתן לבדיקה

en: Pinning a value forces it to be saved even if it's equal to the default.
he: הצמדת ערך מאלצת אותו להישמר גם אם הוא שווה לברירת המחדל.

en: Pin value [Disabled because '%s' is editor-only]
he: הצמדת ערך [מושבת מכיוון ש- '%s' הוא ל-עורך בלבד]

en: Set %s
he: קביעת %s

en: Set Multiple:
he: קביעה מרובה:

en: Pinned %s
he: הוצמד %s

en: Unpinned %s
he: בוטלה ההצמדה של %s

en: Output:
he: פלט:

en: Copy Selection
he: העתקת בחירה

en: Clear
he: ניקוי

en: Clear Output
he: ניקוי פלט

en: Stop
he: עצירה

en: Start
he: התחלה

en: %s/s
he: %s לשנייה

en: Down
he: הורדה

en: Up
he: העלאה

en: Node
he: מפרק

en: Incoming RPC
he: RPC נכנס

en: Incoming RSET
he: RSET נכנס

en: Outgoing RPC
he: RPC יוצא

en: Outgoing RSET
he: RSET יוצא

en: New Window
he: חלון חדש

en: Unnamed Project
he: פרויקט ללא שם

en: Spins when the editor window redraws.
    Update Continuously is enabled, which can increase power usage. Click to disable it.
he: מסתובב כאשר חלון העורך מצייר מחדש.
    האפשרות 'עדכן רציף' מופעלת, מה שעלול להגביר את צריכת החשמל. לחץ כדי להשבית אותו.

en: Spins when the editor window redraws.
he: מסתובב כאשר חלון העורך מצויר מחדש.

en: Imported resources can't be saved.
he: משאבים מיובאים לא נשמרו.

en: OK
he: אישור

en: Error saving resource!
he: שגיאה בשמירת המשאב!

en: This resource can't be saved because it does not belong to the edited scene. Make it unique first.
he: המשאב לא יכול להישמר מפני שאינו שייך לסצנה שנערכה, הפוך אותו קודם לייחודי.

en: Save Resource As...
he: שמירת המשאב בתור…

en: Can't open file for writing:
he: לא ניתן לפתוח קובץ לכתיבה:

en: Requested file format unknown:
he: סוג הקובץ המבוקש לא ידוע:

en: Error while saving.
he: שגיאה בעת השמירה.

en: Can't open '%s'. The file could have been moved or deleted.
he: לא יכול לפתוח את '%s'. יכול להיות שהקובץ הועבר או נמחק.

en: Error while parsing '%s'.
he: שגיאה בפענוח '%s'.

en: Unexpected end of file '%s'.
he: סוף קובץ בלתי צפוי '%s'.

en: Missing '%s' or its dependencies.
he: חסר '%s' או תלות שלו.

en: Error while loading '%s'.
he: שגיאה בטעינת '%s'.

en: Saving Scene
he: שומר סצנה

en: Analyzing
he: מתבצע ניתוח

en: Creating Thumbnail
he: יצירת תמונה ממוזערת

en: This operation can't be done without a tree root.
he: לא ניתן לבצע פעולה זו ללא שורש העץ.

en: This scene can't be saved because there is a cyclic instancing inclusion.
    Please resolve it and then attempt to save again.
he: סצנה זו לא יכולה להישמר מפני שיש הכללת מופע מעגלית.
    בבקשה פתור זאת ואז נסה לשמור שוב.

en: Couldn't save scene. Likely dependencies (instances or inheritance) couldn't be satisfied.
he: לא ניתן לשמור את הסצנה. כנראה עקב תלות (מופע או ירושה) שלא מסופקת.

en: Save All Scenes
he: שמירת כל הסצנות

en: Can't overwrite scene that is still open!
he: לא ניתן להחליף סצנה שעדיין פתוחה!

en: Can't load MeshLibrary for merging!
he: לא ניתן לטעון את MeshLibrary למיזוג!

en: Error saving MeshLibrary!
he: שגיאה בשמירת MeshLibrary!

en: Can't load TileSet for merging!
he: לא ניתן לטעון TileSet למיזוג!

en: Error saving TileSet!
he: שגיאה בשמירת TileSet!

en: An error occurred while trying to save the editor layout.
    Make sure the editor's user data path is writable.
he: אירעה שגיאה בעת ניסיון לשמור את פריסת העורך.
    ודא שנתיב נתוני המשתמש של העורך ניתן לכתיבה.

en: Default editor layout overridden.
    To restore the Default layout to its base settings, use the Delete Layout option and delete the Default layout.
he: פריסת עורך ברירת המחדל נדרסת.
    כדי לשחזר את פריסת ברירת המחדל להגדרות הבסיס שלה, השתמש באפשרות מחק פריסה ומחק את פריסת ברירת המחדל.

en: Layout name not found!
he: שם הפריסה לא נמצא!

en: This resource belongs to a scene that was imported, so it's not editable.
    Please read the documentation relevant to importing scenes to better understand this workflow.
he: משאב זה שייך לסצנה שיובאה ולא ניתן לעריכה.
    בבקשה קרא/י את התיעוד הקשור לייבוא סצנות כדי להבין טוב יותר את שיטת עבודה.

en: This resource belongs to a scene that was instanced or inherited.
    Changes to it won't be kept when saving the current scene.
he: משאב זה שייך לסצנה שנוצר לה מופע או שעברה ירושה.
    שינויים במשאב לא יישמרו בשמירת הסצינה הנוכחית.

en: This resource was imported, so it's not editable. Change its settings in the import panel and then re-import.
he: משאב זה מיובא ואין אפשרות לערוך אותו. יש לשנות את הגדרותיו בחלון הייבוא ולייבא מחדש.

en: This scene was imported, so changes to it won't be kept.
    Instancing it or inheriting will allow making changes to it.
    Please read the documentation relevant to importing scenes to better understand this workflow.
he: סצנה זו מיובאת, כל שינוי בה לא יישמר.
    יצירת מופע או ירושה תאפשר לעשות בה שינויים.
    בבקשה קרא/י את התיעוד הקשור לייבוא סצנות כדי להבין טוב יותר את שיטת העבודה.

en: This is a remote object, so changes to it won't be kept.
    Please read the documentation relevant to debugging to better understand this workflow.
he: זהו אובייקט מרוחק לכן שינויים בו לא יישמרו.
    בבקשה קרא/י את התיועד הקשור לניפוי שגיאות כדי להבין טוב יותר את שיטת העבודה.

en: There is no defined scene to run.
he: אין סצנה מוגדרת להרצה.

en: Save scene before running...
he: שמור סצנה לפני ריצה...

en: Could not start subprocess!
he: לא ניתן להפעיל תהליך משנה!

en: Open Scene
he: פתיחת סצנה

en: Open Base Scene
he: פתיחת סצנת בסיס

en: Quick Open...
he: פתיחה מהירה…

en: Quick Open Scene...
he: פתיחת סצנה מהירה…

en: Quick Open Script...
he: פתיחת סקריפט מהירה…

en: Save & Close
he: שמירה וסגירה

en: Save changes to '%s' before closing?
he: לשמור את השינויים ל־'%s' לפני הסגירה?

en: %s no longer exists! Please specify a new save location.
he: %s כבר לא קיים! נא לציין מיקום שמירה חדש.

en: The current scene has no root node, but %d modified external resource(s) were saved anyway.
he: לסצנה הנוכחית אין צומת שורש, אך %d משאבים חיצוניים ששונו נשמרו בכל מקרה.

en: Save Scene As...
he: שמירת סצנה בשם…

en: This operation can't be done without a scene.
he: לא ניתן לבצע פעולה זו ללא סצנה.

en: Export Mesh Library
he: ייצוא Mesh Library

en: This operation can't be done without a root node.
he: לא ניתן לבצע פעולה זו ללא מפרק שורש.

en: Export Tile Set
he: ייצוא Tile Set

en: This operation can't be done without a selected node.
he: לא ניתן לבצע פעולה זו ללא בחירה של מפרק.

en: Current scene not saved. Open anyway?
he: הסצנה הנוכחית לא נשמרה. לפתוח בכל זאת?

en: Can't reload a scene that was never saved.
he: לא ניתן לרענן סצנה שמעולם לא נשמרה.

en: Reload Saved Scene
he: טעינה מחדש של סצינה שמורה

en: The current scene has unsaved changes.
    Reload the saved scene anyway? This action cannot be undone.
he: הסצינה הנוכחית כוללת שינויים שלא נשמרו.
    האם לטעון מחדש את הסצינה? לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Quick Run Scene...
he: הפעלה מהירה של הסצנה...

en: Quit
he: יציאה

en: Yes
he: כן

en: Exit the editor?
he: לצאת מהעורך?

en: Open Project Manager?
he: לפתוח את מנהל המיזמים?

en: Save & Quit
he: לשמור ולצאת

en: Save changes to the following scene(s) before quitting?
he: לשמור את השינויים לסצנות הבאות לפני היציאה?

en: Save changes to the following scene(s) before opening Project Manager?
he: לשמור את הסצנות הבאות לפני פתיחת מנהל המיזמים?

en: This option is deprecated. Situations where refresh must be forced are now considered a bug. Please report.
he: אפשרות זו אינה זמינה עוד. מצבים בהם יש לאלץ רענון נחשבים לבאגים. נא לדווח עליהם.

en: Pick a Main Scene
he: נא לבחור סצנה ראשית

en: Close Scene
he: סגירת סצנה

en: Reopen Closed Scene
he: פתיחה מחדש של סצנה סגורה

en: Unable to enable addon plugin at: '%s' parsing of config failed.
he: לא ניתן לפתוח את תוסף ההרחבות בנתיב: '%s' פענוח ההגדרות נכשל.

en: Unable to load addon script from path: '%s'.
he: לא ניתן לטעון סקריפט הרחבה מנתיב: '%s'.

en: Unable to load addon script from path: '%s' Base type is not EditorPlugin.
he: לא ניתן לטעון סקריפט הרחבה מנתיב: '%s' סוג הבסיס אינו EditorPlugin.

en: Unable to load addon script from path: '%s' Script is not in tool mode.
he: לא ניתן לטעון סקריפט הרחבה מנתיב: '%s' סקריפט אינו מוגדר ככלי (tool).

en: Scene '%s' was automatically imported, so it can't be modified.
    To make changes to it, a new inherited scene can be created.
he: הסצינה '%s' יובאה באופן אוטומטי ואין אפשרות לשנות אותה.
    כדי לבצע בה שינויים, ניתן ליצור סצינה חדשה בירושה.

en: Error loading scene, it must be inside the project path. Use 'Import' to open the scene, then save it inside the project path.
he: שגיאה בטעינת הסצנה, היא חייבת להיות בתוך נתיב המיזם. השתמש ב'ייבוא' כדי לפתוח את הסצינה, ואז שמור אותה בנתיב המיזם.

en: Scene '%s' has broken dependencies:
he: לסצינה '%s' יש תלות חסרה:

en: Clear Recent Scenes
he: נקה סצינות אחרונות

en: No main scene has ever been defined, select one?
    You can change it later in "Project Settings" under the 'application' category.
he: לא הוגדרה סצנה ראשית, לבחור אחת?
    אפשר לשנות זאת מאוחר יותר ב-"הגדרות מיזם" תחת הקטגוריה 'יישום'.

en: Selected scene '%s' does not exist, select a valid one?
    You can change it later in "Project Settings" under the 'application' category.
he: הסצינה שנבחרה '%s' לא קיימת, לבחור סצנה קיימת?
    אפשר לשנות זאת מאוחר יותר ב"הגדרות מיזם" תחת הקטגוריה 'יישום'.

en: Selected scene '%s' is not a scene file, select a valid one?
    You can change it later in "Project Settings" under the 'application' category.
he: הסצינה שנבחרה '%s' אינה קובץ סצינה, לבחור קובץ סצינה אחר?
    אפשר לשנות זאת מאוחר יותר ב-"הגדרות מיזם" תחת הקטגוריה 'יישום'.

en: Save Layout
he: שמירת פריסה

en: Delete Layout
he: מחיקת פריסה

en: Default
he: בחירת מחדל

en: Show in FileSystem
he: הצגה בחלון הקבצים

en: Play This Scene
he: הרצת הסצנה

en: Close Tab
he: סגירת לשונית

en: Undo Close Tab
he: ביטול סגירת לשונית

en: Close Other Tabs
he: סגירת לשוניות אחרות

en: Close Tabs to the Right
he: סגירת לשוניות מימין

en: Close All Tabs
he: סגירת כל הלשוניות

en: Switch Scene Tab
he: החלפת לשונית סצנה

en: %d more files or folders
he: %d קבצים או תיקיות נוספים

en: %d more folders
he: %d תיקיות נוספות

en: %d more files
he: %d קבצים נוספים

en: Always Show Close Button
he: תמיד הראה כפתור סגירה

en: Resize If Many Tabs
he: שינוי גודל כשטאבים מרובים

en: Output
he: פלט

en: Save On Focus Loss
he: שמור באיבוד פוקוס

en: Update Continuously
he: עדכון רציף

en: Restore Scenes On Load
he: שיחזור סצנה כשמבוצע טעינה

en: Show Thumbnail On Hover
he: הראה דוגמית בריחוף מעל

en: Inspector
he: מפקח

en: Default Color Picker Mode
he: מצב ברירת מחדל לבחירת צבעים

en: Version Control
he: בקרת גירסאות

en: Dock Position
he: מיקום הפנל

en: Distraction Free Mode
he: מצב ללא הסחות דעת

en: Toggle distraction-free mode.
he: הפעל/בטל מצב ללא הסחות דעת.

en: Add a new scene.
he: הוספת סצנה חדשה.

en: Scene
he: סצנה

en: Go to previously opened scene.
he: מעבר לסצנה הקודמת.

en: Copy Text
he: העתקת טקסט

en: Next tab
he: הלשונית הבאה

en: Previous tab
he: הלשונית הקודמת

en: Filter Files...
he: סנן קבצים...

en: Operations with scene files.
he: פעולות עם קובצי סצנות.

en: New Scene
he: סצנה חדשה

en: New Inherited Scene...
he: סצנה חדשה בירושה…

en: Open Scene...
he: פתיחת סצנה…

en: Open Recent
he: פתיחה מהאחרונים

en: Save Scene
he: שמירת סצנה

en: Convert To...
he: המרה אל…

en: Undo
he: ביטול

en: Redo
he: ביצוע חוזר

en: Miscellaneous project or scene-wide tools.
he: כלים שונים למיזם או למגוון סצנות.

en: Project
he: מיזם

en: Project Settings...
he: הגדרות מיזם...

en: Set Up Version Control
he: קביעת בקרת גירסאות

en: Shut Down Version Control
he: סגור בקרת גירסאות

en: Export...
he: ייצוא...

en: Install Android Build Template...
he: התקנת תבנית בנייה לאנדרואיד...

en: Tools
he: כלים

en: Orphan Resource Explorer...
he: סייר משאבים יתומים ...

en: Quit to Project List
he: יציאה לרשימת מיזמים

en: Deploy with Remote Debug
he: הטעמה עם ניפוי שגיאות מרחוק

en: Visible Collision Shapes
he: צורות התנגשות גלויים

en: Visible Navigation
he: ניווט גלוי

en: Editor Settings...
he: הגדרות העורך...

en: Editor Layout
he: פריסת עורך

en: Take Screenshot
he: שמירת צילום מסך

en: Screenshots are stored in the Editor Data/Settings Folder.
he: צילומי מסך נשמרים בתיקיית נתוני/הגדרות העורך.

en: Toggle Fullscreen
he: הפעלת/ביטול מסך מלא

en: Open Editor Data/Settings Folder
he: פתיחת תיקיית נתוני/הגדרות העורך

en: Open Editor Data Folder
he: פתיחת תיקיית נתוני העורך

en: Open Editor Settings Folder
he: פתיחת תיקיית הגדרות העורך

en: Manage Editor Features...
he: ניהול תכונות העורך...

en: Manage Export Templates...
he: ניהול תבניות ייצוא...

en: Report a Bug
he: דיווח על תקלה (באג)

en: Send Docs Feedback
he: שליחת משוב על התיעוד

en: Community
he: קהילה

en: Play the project.
he: הרצת המיזם.

en: Play
he: הרצה

en: Pause the scene execution for debugging.
he: הפסקת הרצת הסצנה לניפוי שגיאות.

en: Pause Scene
he: השהיית סצנה

en: Stop the scene.
he: עצירת הסצנה.

en: Play the edited scene.
he: הרצת הסצנה שנערכה.

en: Play Scene
he: הרצת הסצנה

en: Play custom scene
he: הרצת סצנה מותאמת אישית

en: Play Custom Scene
he: הרצת סצנה בהתאמה אישית

en: Changing the video driver requires restarting the editor.
he: שינוי מנהל התקן הווידאו דורש הפעלת העורך מחדש.

en: Save & Restart
he: שמירה והפעלה מחדש

en: Hide Update Spinner
he: הסתרת מחוון העדכון

en: FileSystem
he: מערכת קבצים

en: Expand Bottom Panel
he: הרחבת פאנל תחתון

en: Don't Save
he: לא לשמור

en: Android build template is missing, please install relevant templates.
he: חסרה תבנית בנייה לאנדרואיד, נא להתקין תבניות רלוונטיות.

en: Manage Templates
he: ניהול תבניות

en: This will set up your project for custom Android builds by installing the source template to "res://android/build".
    You can then apply modifications and build your own custom APK on export (adding modules, changing the AndroidManifest.xml, etc.).
    Note that in order to make custom builds instead of using pre-built APKs, the "Use Custom Build" option should be enabled in the Android export preset.
he: פעולה זו תגדיר את המיזם שלך לבניית אנדרואיד מותאמת אישית על ידי התקנת תבנית המקור ל- "res://android/build".
    לאחר מכן אפשר להחיל שינויים ולבנות APK מותאם אישית בייצוא (הוספת מודולים, שינוי AndroidManifest.xml, וכו').
    כדי לערוך בנייה מותאמת אישית במקום שימוש בתבנית קיימת, יש לאפשר את "השתמש בבניה מותאמת אישית" בהגדרות הייצוא לאנדרואיד.

en: Import Templates From ZIP File
he: ייבוא תבניות מקובץ ZIP

en: Export Library
he: ייצוא ספריה

en: Merge With Existing
he: מיזוג עם נוכחיים

en: Open & Run a Script
he: פתיחה והרצה של סקריפט

en: The following files are newer on disk.
    What action should be taken?
he: הקבצים הבאים הם חדשים בכונן.
    באילו פעולות לנקוט?

en: Reload
he: רענון

en: Resave
he: שמירה מחדש

en: New Inherited
he: חדש בירושה

en: Load Errors
he: שגיאות טעינה

en: Select
he: בחירה

en: Open 2D Editor
he: פתיחת עורך דו־ממד

en: Open 3D Editor
he: פתיחת עורך תלת־ממד

en: Open Script Editor
he: פתיחת עורך סקריפטים

en: Open the next Editor
he: פתיחת העורך הבא

en: Open the previous Editor
he: פתיחת העורך הקודם

en: Warning!
he: אזהרה!

en: Thumbnail...
he: תמונה ממוזערת…

en: Installed Plugins:
he: תוספים מותקנים:

en: Update
he: עדכון

en: Status
he: מצב

en: Measure:
he: מדידה:

en: Frame %
he: שקופית %

en: Physics Frame %
he: שקופית פיזיקלית %

en: Self
he: עצמי

en: Frame #:
he: שקופית מס׳:

en: Calls
he: קריאות

en: Debugger
he: ניפוי שגיאות

en: Edit Text:
he: ערוך טקסט:

en: Layer
he: שכבה

en: Remove Item
he: הסר פריט

en: New Key:
he: מפתח חדש:

en: New Value:
he: ערך חדש:

en: Add Key/Value Pair
he: הוסף זוג מפתח/ערך

en: Make Unique
he: הפוך לייחודי

en: Paste
he: הדבק

en: New Script
he: סקריפט חדש

en: Write your logic in the _run() method.
he: ניתן לכתוב את הלוגיקה שלך בשיטה ‎_run()‎.

en: There is an edited scene already.
he: כבר יש סצנה בעריכה.

en: Did you forget the 'tool' keyword?
he: יכול להיות ששכחת את מילת המפתח ‚tool’?

en: Couldn't run script:
he: לא ניתן להריץ את הסקריפט:

en: Did you forget the '_run' method?
he: שכחת את השיטה ‚‎_run’?

en: Icon And Font Color
he: צבע איקון ופונט

en: Auto Indent
he: הזחה אוטומטית

en: Convert Indent On Save
he: המרת הזחות בשמירה

en: Line Numbers Zero Padded
he: שורה מספר:

en: Show Line Length Guidelines
he: הראה מדריך אורך קו

en: Restore Scripts On Load
he: שיחזור סקריפטים בעת טעינה

en: Grid Map
he: מפת רשת

en: Emulate 3 Button Mouse
he: דמה עכבר בעל 3 כפתורים

note: TRANSLATORS: Project Manager here refers to the tool used to create/manage Godot projects.
en: Project Manager
he: מנהל המיזמים

en: Select Node(s) to Import
he: נא לבחור מפרקים לייצוא

en: Scene Path:
he: נתיב סצנות:

en: Import From Node:
he: ייבוא ממפרק:

en: Error requesting URL:
he: שגיאה בבקשת כתובת:

en: Request failed.
he: הבקשה נכשלה.

en: No download links found for this version. Direct download is only available for official releases.
he: לא נמצאו קישורי הורדה לגרסה זו. הורדה ישירה זמינה רק במהדורות הרשמיות.

en: Disconnected
he: מנותק

en: Resolving
he: פותר

en: Can't Resolve
he: לא ניתן לפתור

en: Connecting...
he: מתבצעת התחברות…

en: Can't Connect
he: לא ניתן להתחבר

en: Connected
he: מחובר

en: Requesting...
he: מוגשת בקשה…

en: Downloading
he: מתבצעת הורדה

en: Connection Error
he: שגיאת חיבור

en: SSL Handshake Error
he: שגיאת לחיצת יד SSL

en: Extracting Export Templates
he: תבניות הייצוא מחולצות

en: Importing:
he: ייבוא:

en: Export Template Manager
he: מנהל ייצוא תבניות

en: Current Version:
he: גרסה נוכחית:

en: Uninstall
he: הסרה

en: Status: Import of file failed. Please fix file and reimport manually.
he: מצב: ייבוא הקובץ נכשל. נא לתקן את הקובץ ולייבא מחדש ידנית.

en: Cannot move/rename resources root.
he: לא ניתן להעביר/לשנות שם למקור של משאבים.

en: Cannot move a folder into itself.
he: לא ניתן להעביר תיקייה לתוך עצמה.

en: Error moving:
he: שגיאה בהעברה:

en: Error duplicating:
he: שגיאה בשכפול:

en: Unable to update dependencies:
he: לא ניתן לעדכן את התלויות:

en: No name provided.
he: לא צוין שם.

en: A file or folder with this name already exists.
he: כבר קיימים קובץ או תיקייה בשם הזה.

en: Name contains invalid characters.
he: השם מכיל תווים שגויים.

en: Renaming file:
he: שינוי שם הקובץ:

en: Renaming folder:
he: שינוי שם התיקייה:

en: Duplicating file:
he: קובץ משוכפל:

en: Duplicating folder:
he: תיקייה משוכפלת:

en: New Inherited Scene
he: סצנה חדשה יורשת

en: Instance
he: עותק

en: Edit Dependencies...
he: עריכת תלויות…

en: View Owners...
he: צפייה בבעלים…

en: Move To...
he: העברה אל…

en: Duplicate...
he: שכפול…

en: Rename...
he: שינוי שם…

en: Re-Scan Filesystem
he: סריקת מערכת הקבצים מחדש

en: Scanning Files,
    Please Wait...
he: הקבצים נסרקים,
    נא להמתין…

en: Move
he: העברה

en: Rename
he: שינוי שם

en: Create Script
he: יצירת סקריפט

en: Find in Files
he: איתור בקבצים

en: Find...
he: איתור…

en: Replace...
he: החלפה…

en: Add to Group
he: הוספה לקבוצה

en: Remove from Group
he: הסרה מקבוצה

en: Group name already exists.
he: שם הקבוצה כבר קיים.

en: Groups
he: קבוצות

en: Import as Single Scene
he: ייבוא כסצנה בודדת

en: Import with Separate Animations
he: ייבוא עם הנפשות נפרדות

en: Import with Separate Materials
he: ייבוא עם חומרים נפרדים

en: Import with Separate Objects
he: ייבוא עם פריטים נפרדים

en: Import with Separate Objects+Materials
he: ייבוא עם פריטי+חומרים נפרדים

en: Import with Separate Objects+Animations
he: ייבוא עם פריטים+הנפשות נפרדים

en: Import with Separate Materials+Animations
he: ייבוא עם חומרים+הנפשות נפרדים

en: Import with Separate Objects+Materials+Animations
he: ייבוא עם פריטים+חומרים+הנפשות נפרדים

en: Import as Multiple Scenes
he: ייבוא כמספר סצנות

en: Import as Multiple Scenes+Materials
he: ייבוא כמספר סצנות+חומרים

en: Import Scene
he: ייבוא סצנה

en: Importing Scene...
he: סצנה מיובאת…

en: Generating Lightmaps
he: נוצרות מפות תאורה

en: Running Custom Script...
he: מופעל סקריפט מותאם אישית…

en: Couldn't load post-import script:
he: לא ניתן לטעון סקריפט שלאחר ייבוא:

en: Saving...
he: שמירה…

en: %d Files
he: %d קבצים

en: Set as Default for '%s'
he: הגדרה כבררת מחדל עבור ‚%s’

en: Clear Default for '%s'
he: מחיקת בררת מחדל עבור ‚%s’

en: Reimport
he: ייבוא מחדש

en: Import As:
he: ייבוא בתור:

en: Failed to load resource.
he: טעינת המשאב נכשלה.

en: Create a new resource in memory and edit it.
he: יצירת משאב חדש בזיכרון ועריכתו.

en: Load an existing resource from disk and edit it.
he: טעינת משאב קיים מהכונן ועריכתו.

en: Save the currently edited resource.
he: שמירת המשאב שנערך כרגע.

en: Save As...
he: שמירה בשם…

en: Copy Resource
he: העתקת משאב

en: Go to the previous edited object in history.
he: מעבר לפריט האחרון שנערך מההיסטוריה.

en: Go to the next edited object in history.
he: מעבר לפריט הבא שנערך מההיסטוריה.

en: History of recently edited objects.
he: היסטוריה של הפריטים שנערכו לאחרונה.

en: Open Documentation
he: פתיחת התיעוד

en: Changes may be lost!
he: השינויים עשויים ללכת לאיבוד!

en: Author:
he: יוצר:

en: Version:
he: גרסה:

en: Insert Point
he: הוספת נקודה

en: This type of node can't be used. Only root nodes are allowed.
he: לא ניתן להשתמש בסוג מפרק זה. רק מפרקי שורש מותרים.

en: Triangle already exists.
he: המשולש כבר קיים.

en: Edit Filters
he: עריכת מסננים

en: Set Animation
he: קביעת הנפשה

en: Animation player has no valid root node path, so unable to retrieve track names.
he: לנגן ההנפשה אין נתיב מפרק שורש חוקי, ואין אפשרות לשחזר את שמות הרצועות.

en: Anim Clips
he: קטעי הנפשה

en: Audio Clips
he: קטעי שמע

en: Functions
he: פונקציות

en: Node Renamed
he: שם המפרק שונה

en: Add Node...
he: הוספת מפרק...

en: Edit Filtered Tracks:
he: עריכת סינון רצועות:

en: Enable Filtering
he: איפשור סינון

en: Toggle Autoplay
he: הפעלת/ביטול הפעלה אוטומטית

en: New Animation Name:
he: שם הנפשה חדשה:

en: New Anim
he: הנפשה חדשה

en: Create New Animation
he: יצירת הנפשה חדשה

en: Change Animation Name:
he: שינוי שם הנפשה:

en: Rename Animation
he: שינוי שם הנפשה

en: Delete Animation?
he: מחיקת אנימציה?

en: Remove Animation
he: הסרת הנפשה

en: Invalid animation name!
he: שם הנפשה לא חוקי!

en: Animation name already exists!
he: שם ההנפשה כבר קיים!

en: Duplicate Animation
he: שכפול הנפשה

en: Blend Next Changed
he: המיזוג הבא השתנה

en: Change Blend Time
he: שינוי זמן מיזוג

en: Load Animation
he: טעינת הנפשה

en: No animation resource on clipboard!
he: אין משאב הנפשה בלוח ההעתקה!

en: Pasted Animation
he: הנפשה הודבקה

en: Paste Animation
he: הדבקת הנפשה

en: Play selected animation backwards from current pos. (A)
he: ניגון לאחור של ההנפשה שנבחרה מהמיקום הנוכחי. (A)

en: Play selected animation backwards from end. (Shift+A)
he: ניגון לאחור של ההנפשה שנבחרה מהסוף. (Shift+A)

en: Stop animation playback. (S)
he: עצירת ניגון ההנפשה. (S)

en: Play selected animation from start. (Shift+D)
he: ניגון ההנפשה שנבחרה מההתחלה. (Shift+D)

en: Play selected animation from current pos. (D)
he: ניגון ההנפשה שנבחרה מהמיקום הנוכחי. (D)

en: Animation position (in seconds).
he: מיקום הנפשה (בשניות).

en: Scale animation playback globally for the node.
he: שינוי קנה מידה לניגון הנפשה באופן גלובלי עבור המפרק.

en: Animation Tools
he: כלי הנפשה

en: New
he: חדש

en: Edit Transitions...
he: עריכת מעברים...

en: Open in Inspector
he: פתיחה במפקח

en: Display list of animations in player.
he: הצגת רשימת הנפשות בנגן.

en: Autoplay on Load
he: הפעלה אוטומטית בטעינה

en: Enable Onion Skinning
he: הפעלת שכבות בצל

en: Onion Skinning Options
he: הגדרות שכבות בצל

en: Directions
he: כיוונים

note: TRANSLATORS: Opposite of "Future", refers to a direction in animation onion skinning.
en: Past
he: עבר

note: TRANSLATORS: Opposite of "Past", refers to a direction in animation onion skinning.
en: Future
he: עתיד

en: Depth
he: עומק

en: 1 step
he: צעד 1

en: 2 steps
he: 2 צעדים

en: 3 steps
he: 3 צעדים

en: Differences Only
he: רק הבדלים

en: Force White Modulate
he: אילוץ ציור לבן

en: Include Gizmos (3D)
he: הכללת גיזמו (3D)

en: Pin AnimationPlayer
he: הצמדת AnimationPlayer

en: Animation Name:
he: שם הנפשה:

en: Error!
he: שגיאה!

en: Blend Times:
he: זמני מיזוג:

en: Next (Auto Queue):
he: הבא (תור אוטומטי):

en: Cross-Animation Blend Times
he: זמני מיזוג בין הנפשות

en: Move Node
he: הזזת מפרק

en: Transition exists!
he: המעברון קיים!

en: Add Transition
he: הוספת מעברון

en: Add Node
he: הוספת מפרק

en: End
he: סוף

en: Immediate
he: מיידי

en: Sync
he: סנכרון

en: At End
he: בסוף

en: Travel
he: טיול

en: Start and end nodes are needed for a sub-transition.
he: יש צורך במפרקי התחלה וסוף למעברון משנה.

en: No playback resource set at path: %s.
he: לא נקבע משאב לניגון בנתיב: %s.

en: Node Removed
he: הוסר מפרק

en: Transition Removed
he: הוסר מעברון

en: Set Start Node (Autoplay)
he: קביעת מפרק התחלה (ניגון אוטומטי)

en: Select and move nodes.
    RMB to add new nodes.
    Shift+LMB to create connections.
he: בחירת והזזת מפרקים.
    RMB להוספת מפרקים חדשים.
    Shift + LMB ליצירת חיבורים.

en: Create new nodes.
he: יצירת מפרקים חדשים.

en: Connect nodes.
he: חיבור מפרקים.

en: Remove selected node or transition.
he: הסרת מפרק או מעברון שנבחרו.

en: Toggle autoplay this animation on start, restart or seek to zero.
he: הפעלה/ביטול ניגון אוטומטי של הנפשה זו בהפעלה, הפעלה מחדש או מעבר לאפס.

en: Set the end animation. This is useful for sub-transitions.
he: קביעת הנפשת הסיום. זה שימושי למעברי משנה.

en: Play Mode:
he: מצב ניגון:

en: AnimationTree
he: עץ הנפשה

en: New name:
he: שם חדש:

en: Blend
he: מיזוג

en: Auto Restart:
he: התחלה מחדש אוטומטית:

en: Restart (s):
he: התחלה(ות) מחדש:

en: Random Restart (s):
he: התחלה(ות) מחדש באקראי:

en: Start!
he: התחלה!

en: Amount:
he: כמות:

en: Blend 0:
he: מיזוג 0:

en: Blend 1:
he: מיזוג 1:

en: X-Fade Time (s):
he: זמן עמעום/ים (X-Fade):

en: Add Input
he: הוספת קלט

en: Clear Auto-Advance
he: הפסקת קידום אוטומטי

en: Set Auto-Advance
he: קביעת קידום אוטומטי

en: Delete Input
he: מחיקת קלט

en: Animation tree is valid.
he: עץ הנפשה חוקי.

en: Animation tree is invalid.
he: עץ הנפשה לא חוקי.

en: Animation Node
he: מפרק הנפשה

en: OneShot Node
he: מפרק חד-פעמי

en: Mix Node
he: מפרק ערבוב

en: Blend2 Node
he: מפרק Blend2

en: Blend3 Node
he: מפרק Blend3

en: Blend4 Node
he: מפרק Blend4

en: TimeScale Node
he: מפרק TimeScale

en: TimeSeek Node
he: מפרק TimeSeek

en: Transition Node
he: מפרק מעברון

en: Import Animations...
he: ייבוא הנפשות...

en: Edit Node Filters
he: עריכת מסנני המפרק

en: Filters...
he: מסננים...

en: Contents:
he: תוכן:

en: View Files
he: הצגת קבצים

en: Download
he: הורדה

en: Connection error, please try again.
he: שגיאת חיבור, אנא נסה שוב.

en: Can't connect.
he: לא ניתן להתחבר.

en: Can't connect to host:
he: לא ניתן להתחבר למארח:

en: No response from host:
he: אין תגובה מהמארח:

en: No response.
he: אין תגובה.

en: Can't resolve hostname:
he: לא נמצאה כתובת המארח:

en: Can't resolve.
he: לא ניתן לפתור.

en: Request failed, return code:
he: בקשה נכשלה, הוחזר קוד:

en: Cannot save response to:
he: לא ניתן לשמור התגובה ל:

en: Write error.
he: שגיאת כתיבה.

en: Request failed, too many redirects
he: הבקשה נכשלה, יותר מדי הפניות מחדש

en: Redirect loop.
he: לולאת הפניות מחדש.

en: Request failed, timeout
he: הבקשה נכשלה, עבר הזמן

en: Timeout.
he: עבר הזמן.

en: Failed:
he: נכשל:

en: Bad download hash, assuming file has been tampered with.
he: ההאש (hash) שירד לא טוב, כנראה שהקובץ שונה.

en: Expected:
he: צפוי:

en: Got:
he: התקבל:

en: Asset Download Error:
he: שגיאת הורדת נכס:

en: Downloading (%s / %s)...
he: הורדה (%s% / s)...

en: Downloading...
he: הורדה…

en: Resolving...
he: מברר כתובת...

en: Error making request
he: שגיאה בביצוע בקשה

en: Idle
he: סרק

en: Install...
he: התקנה...

en: Retry
he: ניסיון חוזר

en: Download Error
he: שגיאת הורדה

en: Download for this asset is already in progress!
he: הורדה של נכס זה כבר מתבצעת!

en: Recently Updated
he: עודכן לאחרונה

en: Least Recently Updated
he: הכי פחות מעודכן

en: Name (A-Z)
he: שם (א-ת)

en: Name (Z-A)
he: שם (ת-א)

en: License (A-Z)
he: רישיון (א-ת)

en: License (Z-A)
he: רישיון (ת-א)

en: Loading...
he: בטעינה…

en: All
he: הכל

en: Import...
he: ייבוא...

en: Plugins...
he: תוספים...

en: Sort:
he: מיון:

en: Category:
he: קטגוריה:

en: Site:
he: אתר:

en: Support
he: תמיכה

en: Official
he: רשמי

en: Testing
he: בבדיקה

en: Assets ZIP File
he: קובץ ZIP של נכסים

en: Failed creating lightmap images, make sure path is writable.
he: יצירת תמונות lightmap נכשלה, ודא/י שהנתיב ניתן לכתיבה.

en: Bake Lightmaps
he: אפיית Lightmaps

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Configure Snap
he: הגדרת הצמדה

en: Grid Offset:
he: היסט רשת:

en: Grid Step:
he: שלב רשת:

en: Primary Line Every:
he: קו ראשי כל:

en: steps
he: צעדים

en: Rotation Offset:
he: היסט סיבוב:

en: Rotation Step:
he: צעד סיבוב:

en: Scale Step:
he: צעד קנה מידה:

en: Zoom Reset
he: איפוס התקריב

en: Configure Snap...
he: הגדרת הצמדה…

en: Grid
he: רשת

en: Layout
he: פריסה

en: Cannot instantiate multiple nodes without root.
he: לא ניתן ליצור מפרקים מרובים ללא שורש.

en: Edit Poly
he: עריכת מצולע

en: Edit Poly (Remove Point)
he: עריכת מצולע (הסרת נקודה)

en: Generating Visibility Rect
he: חולל נראות ריבוע

en: Delete Point
he: מחיקת נקודה

en: Split Path
he: פיצול נתיב

en: Remove Path Point
he: הסרת נקודה בנתיב

en: The skeleton property of the Polygon2D does not point to a Skeleton2D node
he: מאפיין 'skeleton' של Polygon2D אינו מצביע על מפרק Skeleton2D

en: Shift: Move All
he: Shift: הזזת הכול

en: Ctrl: Rotate
he: Ctrl: הטייה

en: Shift+Ctrl: Scale
he: Shift+Ctrl: קנה מידה

en: Move Polygon
he: הזזת מצולע

en: Rotate Polygon
he: הטיית מצולע

en: Scale Polygon
he: שינוי קנה מידה של מצולע

en: Snap
he: הצמדה

en: Enable Snap
he: הפעלת הצמדה

en: Configure Grid:
he: הגדר רשת:

en: ERROR: Couldn't load resource!
he: שגיאה: לא ניתן לטעון משאב!

en: Add Resource
he: הוספת משאב

en: Rename Resource
he: שינוי שם משאב

en: Delete Resource
he: מחיקת משאב

en: Resource clipboard is empty!
he: לוח גזירי המשאבים ריק!

en: Paste Resource
he: הדבקת משאב

en: Load Resource
he: טעינת משאב

en: Clear Recent Files
he: מחיקת קבצים אחרונים

en: Close and save changes?
he: לסגור ולשמור את השינויים?

en: Could not load file at:
he: לא ניתן לטעון קובץ מהמיקום:

en: Error saving file!
he: שגיאה בשמירת קובץ!

en: Error while saving theme.
he: שגיאה בשמירת ערכת העיצוב.

en: Error Saving
he: שגיאה בשמירה

en: Error importing theme.
he: שגיאה בייבוא ערכת העיצוב.

en: Error Importing
he: שגיאה בייבוא

en: New Text File...
he: קובץ טקסט חדש…

en: Open File
he: פתיחת קובץ

en: Save File As...
he: שמירת קובץ בשם…

en: Can't obtain the script for running.
he: לא ניתן לקבל את הסקריפט להרצה.

en: Script failed reloading, check console for errors.
he: רענון הסקריפט נכשל, נא לחפש את השגיאות במסוף.

en: Script is not in tool mode, will not be able to run.
he: הסקריפט אינו במצב כלים, לא תהיה לו אפשרות לרוץ.

en: To run this script, it must inherit EditorScript and be set to tool mode.
he: כדי להריץ את הסקריפט הזה, עליו לרשת EditorScript ולהגדיר אותו למצב כלים.

en: Import Theme
he: ייבוא ערכת עיצוב

en: Error while saving theme
he: שגיאה בשמירת ערכת העיצוב

en: Error saving
he: שגיאה בשמירה

en: Save Theme As...
he: שמירת ערכת עיצוב בשם…

en: Find Next
he: איתור הבא

en: Find Previous
he: איתור הקודם

en: Filter scripts
he: סינון סקריפטים

en: Sort
he: מיון

en: Move Up
he: העברה למעלה

en: Move Down
he: העברה למטה

en: File
he: קובץ

en: Save All
he: לשמור הכול

en: Soft Reload Script
he: סקריפט רענון רך

en: Copy Script Path
he: העתקת נתיב הסקריפט

en: History Next
he: הבא בהיסטוריה

en: Reload Theme
he: רענון ערכת העיצוב

en: Save Theme
he: שמירת ערכת העיצוב

en: Close All
he: לסגור הכול

en: Close Docs
he: סגירת מסמכים

en: Search
he: חיפוש

en: Step Into
he: לצעוד לתוך

en: Step Over
he: לצעוד מעל

en: Break
he: עצירה

en: Continue
he: המשך

en: Keep Debugger Open
he: להשאיר את מנפה השגיאות פתוח

en: Online Docs
he: מסמכים מקוונים

en: Go to previous edited document.
he: מעבר למסמך הקודם שנערך.

en: Go to next edited document.
he: מעבר למסמך הבא שנערך.

en: Discard
he: התעלמות

en: The following files are newer on disk.
    What action should be taken?:
he: הקבצים הבאים הם חדשים בכונן.
    באילו פעולות לנקוט?:

en: Go to Function
he: עבור לפונקציה

en: Only resources from filesystem can be dropped.
he: ניתן להשמיט משאבים ממערכת הקבצים בלבד.

en: Pick Color
he: בחירת צבע

en: Convert Case
he: החלפת מצב רשיות

en: Uppercase
he: אותיות גדולות

en: Lowercase
he: אותיות קטנות

en: Capitalize
he: הגדלת אות ראשונה

en: Cut
he: גזירה

en: Select All
he: לבחור הכול

en: Delete Line
he: מחיקת שורה

en: Indent Left
he: הזחה משמאל

en: Indent Right
he: הזחה מימין

en: Toggle Comment
he: החלפת מצב הערה

en: Fold/Unfold Line
he: צמצום/הרחבה של שורה

en: Fold All Lines
he: צמצום כל השורות

en: Unfold All Lines
he: הרחבת כל השורות

en: Contextual Help
he: עזרה תלוית הקשר

en: Toggle Breakpoint
he: החלפת מצב נקודת עצירה

en: Remove All Breakpoints
he: הסרת כל נקודות העצירה

en: This shader has been modified on on disk.
    What action should be taken?
he: הקבצים הבאים הם חדשים בכונן.
    באילו פעולות לנקוט?

en: Rotating %s degrees.
he: הטיה של %s מעלות.

en: Top View.
he: מבט על.

en: Bottom View.
he: מבט מתחת.

en: Left View.
he: מבט משמאל.

en: Right View.
he: מבט מימין.

en: Front View.
he: מבט קדמי.

en: Rear View.
he: מבט אחורי.

en: Display Normal
he: הצגה נורמלית

en: Display Wireframe
he: הצגת מסגרת קווים

en: Display Overdraw
he: הצגת שכבת פירוט

en: View Environment
he: צפייה בסביבה

en: View Information
he: הצגת מידע

en: Half Resolution
he: חצי רזולוציה

en: Audio Listener
he: מאזין לשמע

en: Bottom View
he: מבט תחתי

en: Top View
he: מבט על

en: Rear View
he: מבט אחורי

en: Front View
he: מבט קדמי

en: Left View
he: מבט שמאלי

en: Right View
he: מבט ימני

en: Focus Selection
he: בחירת מיקוד

en: Toggle Freelook
he: החלפת מצב מבט חופשי

en: Snap Settings
he: הגדרות הצמדה

en: Rotate (deg.):
he: הטיה (מעלות):

en: Scale (ratio):
he: שינוי קנה מידה (יחס):

en: Loop
he: לולאה

en: Types:
he: סוגים:

en: Add Type:
he: הוסף סוג:

en: Add Item:
he: הוסף פריט:

en: Add StyleBox Item
he: הוסף פריט StyleBox

en: Delete selected Rect.
he: מחיקת המרובע שנבחר.

en: SSH Passphrase
he: סיסמת SSH

en: Paste Nodes
he: הדבקת מפרקים

en: Color function.
he: פונקציית צבע.

en: Vector function.
he: פונקציה וקטורית.

en: Script
he: סקריפט

en: ZIP File
he: קובץ ZIP

en: Manage Export Templates
he: ניהול תבניות ייצוא

en: Local
he: מקומי

en: Select a Folder to Scan
he: נא לבחור תיקייה לסריקה

en: New Project
he: מיזם חדש

en: About
he: על אודות

en: Restart Now
he: להפעיל מחדש כעת

en: Can't run project
he: לא ניתן להריץ מיזם

en: Key
he: מקש

en: Mouse Button
he: כפתור עכבר

en: An action with the name '%s' already exists.
he: פעולה עם השם '%s' כבר קיימת.

en: Press a Key...
he: נא ללחוץ על מקש…

en: Mouse Button Index:
he: מפתח כפתורי עכבר:

en: Left Button
he: כפתור שמאלי

en: Right Button
he: כפתור ימני

en: Middle Button
he: כפתור אמצעי

en: Wheel Up Button
he: כפתור גלגלת למעלה

en: Wheel Down Button
he: כפתור גלגלת למטה

en: Add Event
he: הוספת אירוע

en: Button
he: כפתור

en: Left Button.
he: כפתור שמאלי.

en: Right Button.
he: כפתור ימני.

en: Middle Button.
he: כפתור אמצעי.

en: Wheel Up.
he: גלגלת למעלה.

en: Wheel Down.
he: גלגלת למטה.

en: Add Global Property
he: הוספת מאפיין גלובלי

en: Select a setting item first!
he: יש לבחור פריט הגדרה קודם כל!

en: No property '%s' exists.
he: לא קיים מאפיין ‚%s’.

en: Delete Item
he: מחיקת פריט

en: General
he: כללי

en: Preset...
he: ערכה מוגדרת…

en: Current scene name
he: שם סצנה נוכחית

en: Root node name
he: שינוי שם מפרק השורש

en: No parent to instance the scenes at.
he: אין הורה שאפשר לשייך אליו את מופעי הסצנות.

en: Error loading scene from %s
he: שגיאה בטעינת סצינה מ-%s

en: Cannot instance the scene '%s' because the current scene exists within one of its nodes.
he: אין אפשרות לעשות מופע לסצינה '%s' כי הסצנה הנוכחית קיימת בתוך אחד המפרקים שלה.

en: Instance Scene(s)
he: יצירת מופע לסצנה (סצנות)

en: Detach Script
he: ניתוק סקריפט

en: This operation can't be done on the tree root.
he: פעולה זו לא יכולה להתבצע על שורש העץ.

en: Move Node In Parent
he: העברת מפרק בהורה

en: Move Nodes In Parent
he: העברת מפרקים בהורה

en: Duplicate Node(s)
he: שכפול מפרק(ים)

en: Can't reparent nodes in inherited scenes, order of nodes can't change.
he: לא ניתן לשנות הורה למפרקים בסצנות יורשות, סדר המפרקים לא ניתן לשינוי.

en: Node must belong to the edited scene to become root.
he: המפרק חייב להיות שייך לסצנה הערוכה כדי להפוך לשורש.

en: Instantiated scenes can't become root
he: מופעים של סצנות לא יכולים להפוך לשורש

en: Make node as Root
he: הפיכת מפרק לשורש

en: Delete %d nodes and any children?
he: מחיקת %d מפרקים וכל צאצאיהם?

en: Delete %d nodes?
he: מחק %d מפרקים?

en: Delete the root node "%s"?
he: למחוק את מפרק השורש "%s"?

en: Delete node "%s" and its children?
he: למחוק את מפרק "%s" ואת צאצאיו?

en: Delete node "%s"?
he: מחק מפרק "%s"?

en: Save New Scene As...
he: שמירת סצנה חדשה בשם…

en: Disabling "editable_instance" will cause all properties of the node to be reverted to their default.
he: ביטול "editable_instance" תחזיר את כל מאפייני המפרק לברירת המחדל שלהם.

en: Enabling "Load As Placeholder" will disable "Editable Children" and cause all properties of the node to be reverted to their default.
he: הפעלת "Load As Placeholder" תבטל את "Editable Children" ותגרום להחזרת כל מאפייני המפרק לברירת המחדל שלהם.

en: Make Local
he: הפיכה למקומי

en: New Scene Root
he: שורש סצינה חדש

en: Create Root Node:
he: יצירת מפרק שורש:

en: 2D Scene
he: סצנה דו ממדית

en: 3D Scene
he: סצנה תלת ממדית

en: User Interface
he: ממשק משתמש

en: Other Node
he: מפרק אחר

en: Can't operate on nodes from a foreign scene!
he: לא יכול לפעול על מפרקים מסצנה זרה!

en: Can't operate on nodes the current scene inherits from!
he: לא יכול לפעול על מפרקים שהסצנה הנוכחית יורשת מהם!

en: This operation can't be done on instanced scenes.
he: לא ניתן לבצע פעולה זו על מופעים של סצינות.

en: Attach Script
he: חיבור סקריפט

en: Remove Node(s)
he: הסרת מפרק(ים)

en: Change type of node(s)
he: שינוי סוג מפרק(ים)

en: Couldn't save new scene. Likely dependencies (instances) couldn't be satisfied.
he: לא ניתן לשמור את הסצנה החדשה. כנראה עקב תלות (מופעים) שלא מסופקת.

en: Error saving scene.
he: שגיאה בשמירת הסצנה.

en: Error duplicating scene to save it.
he: שגיאה בשכפול הסצנה בזמן השמירה.

en: Sub-Resources
he: תת-משאבים

en: Clear Inheritance
he: ניקוי קשר ירושה

en: Editable Children
he: צאצאים הניתנים לעריכה

en: Load As Placeholder
he: טען כשומר מקום

en: Cannot attach a script: there are no languages registered.
    This is probably because this editor was built with all language modules disabled.
he: לא ניתן לחבר סקריפט: אין שפות רשומות.
    כנראה כי עורך זה נבנה עם כל מודולי השפה מושבתים.

en: Add Child Node
he: הוספת מפרק צאצא

en: Expand/Collapse All
he: להראות/להסתיר הכל

en: Change Type
he: שינוי סוג

en: Reparent to New Node
he: חיבור מפרק חדש כהורה

en: Make Scene Root
he: קביעה כשורש הסצנה

en: Merge From Scene
he: מיזוג מסצנה

en: Save Branch as Scene
he: שמירת ענף כסצנה

en: Copy Node Path
he: העתקת נתיב המפרק

en: Delete (No Confirm)
he: מחיקה (ללא אישור)

en: Add/Create a New Node.
he: הוספה/יצירה של מפרק חדש.

en: Instance a scene file as a Node. Creates an inherited scene if no root node exists.
he: המופע של קובץ הסצנה יהיה מפרק. תיווצר סצנה יורשת אם לא קיים מפרק שורש.

en: Attach a new or existing script to the selected node.
he: חיבור סקריפט חדש או קיים למפרק שנבחר.

en: Detach the script from the selected node.
he: ניתוק הסקריפט מהמפרק שנבחר.

en: Remote
he: מרוחק

en: Clear Inheritance? (No Undo!)
he: ניקוי קשר ירושה? (ללא ביטול!)

en: Toggle Visible
he: הצגה/הסתרה

en: Unlock Node
he: ביטול נעילת מפרק

en: Button Group
he: קבוצת לחצנים

en: (Connecting From)
he: (מתחבר מ)

en: Node configuration warning:
he: אזהרת תצורת מפרק:

en: Node has %s connection(s) and %s group(s).
    Click to show signals dock.
he: למפרק יש %s חיבורים ו-%s קבוצות.
    לחיצה תציג את פנל האותות.

en: Node has %s connection(s).
    Click to show signals dock.
he: למפרק יש %s חיבור(ים).
    לחיצה תציג את פנל האותות.

en: Node is in %s group(s).
    Click to show groups dock.
he: הצומת נמצא ב-%s קבוצות.
    לחיצה תציג את פנל הקבוצות.

en: Open Script:
he: פתיחת סקריפט:

en: Node is locked.
    Click to unlock it.
he: המפרק נעול.
    לחיצה תבטל את הנעילה.

en: Children are not selectable.
    Click to make selectable.
he: צאצאים אינם ניתנים לבחירה.
    יש ללחוץ לאפשור הבחירה.

en: Toggle Visibility
he: הצגה/הסתרה

en: AnimationPlayer is pinned.
    Click to unpin.
he: ה-AnimationPlayer מוצמד.
    לחיצה תבטל את ההצמדה.

en: Invalid node name, the following characters are not allowed:
he: שם מפרק לא חוקי, התווים הבאים אינם מותרים:

en: Rename Node
he: שינוי שם מפרק

en: Scene Tree (Nodes):
he: עץ סצינה (מפרקים):

en: Node Configuration Warning!
he: אזהרת תצורת מפרק!

en: Select a Node
he: בחר מפרק

en: Path is empty.
he: הנתיב ריק.

en: Filename is empty.
he: שם הקובץ ריק.

en: Path is not local.
he: הנתיב אינו מקומי.

en: Invalid base path.
he: נתיב בסיס לא חוקי.

en: A directory with the same name exists.
he: תיקייה בשם זה כבר קיימת.

en: File does not exist.
he: הקובץ לא קיים.

en: Invalid extension.
he: סיומת לא חוקית.

en: Wrong extension chosen.
he: נבחרה הרחבה לא נכונה.

en: Error loading template '%s'
he: שגיאה בטעינת תבנית '%s'

en: Error - Could not create script in filesystem.
he: שגיאה - לא ניתן היה ליצור סקריפט במערכת הקבצים.

en: Error loading script from %s
he: שגיאה בטעינת סקריפט מ-%s

en: Overrides
he: דריסה

en: N/A
he: לא זמין

en: Open Script / Choose Location
he: פתיחת סקריפט / בחירת מיקום

en: Open Script
he: פתיחת סקריפט

en: File exists, it will be reused.
he: הקובץ קיים, יעשה בו שימוש חוזר.

en: Invalid path.
he: נתיב לא חוקי.

en: Invalid class name.
he: שם מחלקה לא חוקי.

en: Invalid inherited parent name or path.
he: שם או נתיב ההורה להורשה לא חוקי.

en: Script path/name is valid.
he: נתיב/שם הסקריפט תקף.

en: Allowed: a-z, A-Z, 0-9, _ and .
he: מותר: a-z, A-Z, 0-9, _ ו-.

en: Built-in script (into scene file).
he: סקריפט מובנה (בקובץ סצנה).

en: Will create a new script file.
he: יצירת קובץ סקריפט חדש.

en: Will load an existing script file.
he: טעינת קובץ סקריפט קיים.

en: Script file already exists.
he: קובץ סקריפט כבר קיים.

en: Note: Built-in scripts have some limitations and can't be edited using an external editor.
he: הערה: לסקריפטים מובנים יש מגבלות מסוימות ולא ניתן לערוך אותם באמצעות עורך חיצוני.

en: Class Name:
he: שם מחלקה:

en: Template:
he: תבנית:

en: Built-in Script:
he: סקריפט מובנה:

en: Attach Node Script
he: חיבור סקריפט למפרק

en: Bytes:
he: בתים:

en: Warning:
he: אזהרה:

en: Error:
he: שגיאה:

en: C++ Error
he: שגיאת C++

en: C++ Error:
he: שגיאת C++ :

en: C++ Source
he: מקור C++

en: Source:
he: מקור:

en: C++ Source:
he: מקור C++ :

en: Stack Trace
he: מחסנית מעקב

en: Errors
he: שגיאות

en: Child process connected.
he: תהליך ילד מחובר.

en: Copy Error
he: שגיאת העתקה

en: Video RAM
he: זיכרון וידאו

en: Skip Breakpoints
he: דילוג על נקודות עצירה

en: Inspect Previous Instance
he: בדיקת המופע הקודם

en: Inspect Next Instance
he: בדיקת המופע הבא

en: Stack Frames
he: מחסנית מסגרות

en: Network Profiler
he: מאפיין רשת

en: Monitor
he: צג

en: Monitors
he: צגים

en: Pick one or more items from the list to display the graph.
he: להצגת הגרף יש לבחור פריט אחד או יותר מהרשימה.

en: List of Video Memory Usage by Resource:
he: רשימת השימוש בזיכרון וידאו לפי משאב:

en: Total:
he: סה"כ:

en: Export list to a CSV file
he: ייצוא רשימה לקובץ CSV

en: Resource Path
he: נתיב המשאב

en: Format
he: תבנית

en: Usage
he: שימוש

en: Misc
he: שונות

en: Clicked Control:
he: בקר שנלחץ:

en: Clicked Control Type:
he: סוג הבקר שנלחץ:

en: Live Edit Root:
he: עריכת שורש בזמן ריצה:

en: Set From Tree
he: קביעה מהעץ

en: Export measures as CSV
he: ייצוא נתוני מדידה כ-CSV

en: Erase Shortcut
he: מחיקת מקש קיצור

en: Restore Shortcut
he: שחזור מקש קיצור

en: Change Shortcut
he: שינוי מקש קיצור

en: Editor Settings
he: הגדרות עורך

en: Shortcuts
he: מקשי קיצור

en: Binding
he: קישור

en: Change Light Radius
he: שינוי רדיוס תאורה

en: Change AudioStreamPlayer3D Emission Angle
he: שינוי זווית הפליטה של AudioStreamPlayer3D

en: Change Camera FOV
he: שינוי שדה הראייה של מצלמה

en: Change Camera Size
he: שינוי גודל מצלמה

en: Change Notifier AABB
he: שינוי מודיע AABB

en: Change Particles AABB
he: שינוי חלקיקים AABB

en: Change Probe Extents
he: שינוי הרחבות בדיקה

en: Change Sphere Shape Radius
he: שינוי רדיוס לצורת כדור

en: Change Box Shape Extents
he: שינוי הרחבות של צורת תיבה

en: Change Capsule Shape Radius
he: שינוי רדיוס לצורת קפסולה

en: Change Capsule Shape Height
he: שינוי גובה לצורת קפסולה

en: Change Cylinder Shape Radius
he: שינוי רדיוס לצורת גליל

en: Change Cylinder Shape Height
he: שינוי גובה לצורת גליל

en: Change Ray Shape Length
he: שינוי אורך לצורת קרן

en: Change Cylinder Radius
he: שינוי רדיוס גליל

en: Change Cylinder Height
he: שינוי גובה גליל

en: Change Torus Inner Radius
he: שינוי רדיוס פנימי של טבעת

en: Change Torus Outer Radius
he: שינוי רדיוס חיצוני של טבעת

en: Library
he: ספרייה

en: Select the dynamic library for this entry
he: בחירת ספריה דינאמית עבור ערך זה

en: Select dependencies of the library for this entry
he: בחירת תלות של הספריה עבור ערך זה

en: Remove current entry
he: הסרת ערך נוכחי

en: Double click to create a new entry
he: לחיצה כפולה ליצירת ערך חדש

en: Platform:
he: פלטפורמה:

en: Platform
he: פלטפורמה

en: Dynamic Library
he: ספריה דינאמית

en: Add an architecture entry
he: הוספת ערך ארכיטקטורה

en: Enabled GDNative Singleton
he: סינגלטון GDNative מאופשר

en: Disabled GDNative Singleton
he: סינגלטון GDNative לא מאופשר

en: Step argument is zero!
he: ארגומנט הצעד הוא אפס!

en: Not a script with an instance
he: אין סקריפט עם המופע

en: Not based on a script
he: לא מבוסס על סקריפט

en: Not based on a resource file
he: לא מבוסס על קובץ משאב

en: Invalid instance dictionary format (missing @path)
he: תבנית יצירת מילון לא חוקית (חסר @path)

en: Invalid instance dictionary format (can't load script at @path)
he: תבנית יצירת מילון לא חוקית (לא ניתן לטעון סקריפט מ-@path)

en: Invalid instance dictionary format (invalid script at @path)
he: תבנית יצירת מילון לא חוקית (סקריפט לא חוקי ב-@path)

en: Invalid instance dictionary (invalid subclasses)
he: יצירת מילון לא חוקית (מחלקות משנה לא חוקיות)

en: Object can't provide a length.
he: העצם אינו יכול לספק אורך.

en: Next Plane
he: המישור הבא

en: Previous Plane
he: המישור הקודם

en: Plane:
he: מישור:

en: Next Floor
he: הקומה הבאה

en: Previous Floor
he: הקומה הקודמת

en: Floor:
he: קומה:

en: GridMap Delete Selection
he: GridMap מחיקת הבחירה

en: GridMap Fill Selection
he: GridMap מילוי הבחירה

en: GridMap Paste Selection
he: GridMap הדבקת הבחירה

en: GridMap Paint
he: GridMap צביעה

en: Snap View
he: הצמדת תצוגה

en: Clip Disabled
he: קליפ מושבת

en: Clip Above
he: קליפ מעל

en: Clip Below
he: קליפ מתחת

en: Edit X Axis
he: עריכת ציר X

en: Edit Y Axis
he: עריכת ציר Y

en: Edit Z Axis
he: עריכת ציר Z

en: Cursor Rotate X
he: הטיית מצביע ב־X

en: Cursor Rotate Y
he: הטיית מצביע ב־Y

en: Cursor Rotate Z
he: הטיית מצביע ב־Z

en: Cursor Back Rotate X
he: הטיית מצביע הפוכה ב־X

en: Cursor Back Rotate Y
he: הטיית מצביע הפוכה ב־Y

en: Cursor Back Rotate Z
he: הטיית מצביע הפוכה ב־Z

en: Cursor Clear Rotation
he: מחיקת הטיית מצביע

en: Paste Selects
he: הדבקה ובחירה

en: Clear Selection
he: ניקוי הבחירה

en: Fill Selection
he: מילוי הבחירה

en: GridMap Settings
he: הגדרות GridMap

en: Pick Distance:
he: בחירת מרחק:

en: Filter meshes
he: סינון רשתות

en: Give a MeshLibrary resource to this GridMap to use its meshes.
he: יש לחבר משאב MeshLibrary ל- GridMap הזה כדי להשתמש ברשתות שלו.

en: Class name can't be a reserved keyword
he: שם מחלקה לא יכול להיות מילת מפתח שמורה

en: End of inner exception stack trace
he: סוף מחסנית מעקב לחריגה פנימית

en: A NavigationMesh resource must be set or created for this node to work.
he: יש להגדיר או ליצור משאב NavigationMesh כדי שצומת זה יפעל.

en: Bake NavMesh
he: אפיית NavMesh

en: Clear the navigation mesh.
he: ניקוי רשת הניווט.

en: Setting up Configuration...
he: הגדרת תצורה...

en: Calculating grid size...
he: חישוב גודל רשת...

en: Creating heightfield...
he: יצירת שדה גובה...

en: Marking walkable triangles...
he: סימון משולשים הניתנים להליכה...

en: Constructing compact heightfield...
he: בונה שדה גובה קומפקטי...

en: Eroding walkable area...
he: שחיקת השטח הניתן להליכה...

en: Partitioning...
he: יצירת מחיצות...

en: Creating contours...
he: יצירת קווי מתאר...

en: Creating polymesh...
he: יצירת polymesh...

en: Converting to native navigation mesh...
he: המרה לרשת ניווט מקומית...

en: Navigation Mesh Generator Setup:
he: הגדרת מחולל רשת ניווט:

en: Parsing Geometry...
he: ניתוח גיאומטרי...

en: Done!
he: בוצע!

en: A node yielded without working memory, please read the docs on how to yield properly!
he: מפרק ביצע yield ללא זיכרון עבודה, אנא קרא את התיעוד על איך לעשות yield כראוי!

en: Node yielded, but did not return a function state in the first working memory.
he: המפרק ביצע yield, אבל לא החזיר את מצב הפונקציה בזיכרון העבודה הראשון.

en: Return value must be assigned to first element of node working memory! Fix your node please.
he: יש להקצות את הערך המוחזר לאלמנט הראשון של זיכרון עבודה של המפרק! יש לתקן את המפרק בבקשה.

en: Found sequence bit but not the node in the stack, report bug!
he: סיבית הסדר (sequence bit) נמצאה אבל המפרק לא במחסנית, דווח על שגיאה!

en: Change Signal Arguments
he: שינוי ארגומנטים של אות

en: Change Argument Type
he: שינוי סוג ארגומנט

en: Change Argument name
he: שינוי שם ארגומנט

en: Set Variable Default Value
he: קביעת ערך ברירת מחדל של משתנה

en: Set Variable Type
he: קביעת סוג משתנה

en: Add Input Port
he: הוספת פורט כניסה

en: Add Output Port
he: הוספת פורט יציאה

en: Override an existing built-in function.
he: דריסה של פונקציה מובנת קיימת.

en: Create a new function.
he: יצירת פונקציה חדשה.

en: Variables:
he: משתנים:

en: Create a new variable.
he: יצירת משתנה חדש.

en: Signals:
he: אותות:

en: Create a new signal.
he: יצירת אות חדש.

en: Name is not a valid identifier:
he: השם אינו מזהה חוקי:

en: Name already in use by another func/var/signal:
he: השם כבר בשימוש של פונקציה/משתנה/אות אחר:

en: Rename Function
he: שינוי שם פונקציה

en: Rename Variable
he: שינוי שם משתנה

en: Rename Signal
he: שינוי שם אות

en: Add Function
he: הוספת פונקציה

en: Delete input port
he: מחיקת פורט כניסה

en: Add Variable
he: הוספת משתנה

en: Add Signal
he: הוספת אות

en: Remove Input Port
he: הסרת פורט כניסה

en: Remove Output Port
he: הסרת פורט יציאה

en: Change Expression
he: שינוי ביטוי

en: Can't copy the function node.
he: לא ניתן להעתיק את פונקצית המפרק.

en: Paste VisualScript Nodes
he: הדבקת מפרקי VisualScript

en: Remove VisualScript Nodes
he: הסרת מפרקי VisualScript

en: Duplicate VisualScript Nodes
he: שכפול מפרקי VisualScript

en: Hold %s to drop a Getter. Hold Shift to drop a generic signature.
he: החזק את %s כדי להוסיף Getter. החזק את מקש Shift כדי להוסיף חתימה גנרית.

en: Hold Ctrl to drop a Getter. Hold Shift to drop a generic signature.
he: החזק את מקש Ctrl כדי להוסיף Getter. החזק את מקש Shift כדי להוסיף חתימה גנרית.

en: Hold %s to drop a simple reference to the node.
he: החזק את %s כדי להוסיף הפניה פשוטה למפרק.

en: Hold Ctrl to drop a simple reference to the node.
he: החזק את מקש Ctrl כדי להוסיף הפניה פשוטה למפרק.

en: Hold %s to drop a Variable Setter.
he: החזק את %s כדי להוסיף Setter למשתנה.

en: Hold Ctrl to drop a Variable Setter.
he: החזק את מקש Ctrl כדי להוסיף  Setter למשתנה.

en: Add Preload Node
he: הוספת מפרק קדם טעינה

en: Add Node(s) From Tree
he: הוספת מפרק/ים מהעץ

en: Can't drop properties because script '%s' is not used in this scene.
    Drop holding 'Shift' to just copy the signature.
he: לא ניתן להוסיף מאפיינים כי סקריפט '%s' לא בשימוש בסצנה זו.
    החזקת 'Shift' בזמן הוספה תעתיק רק את החתימה.

en: Add Getter Property
he: הוספת מאפיין ל-Getter

en: Add Setter Property
he: הוספת מאפיין ל-Setter

en: Change Base Type
he: שינוי סוג בסיס

en: Move Node(s)
he: הזזת מפרק(ים)

en: Remove VisualScript Node
he: הסרת מפרק VisualScript

en: Connect Nodes
he: חיבור מפרקים

en: Disconnect Nodes
he: ניתוק מפרקים

en: Connect Node Data
he: קישור נתוני ‫מפרק

en: Connect Node Sequence
he: קישור Sequence של מפרק

en: Script already has function '%s'
he: לסקריפט יש כבר פונקציה '%s'

en: Change Input Value
he: שינוי ערך נקלט

en: Resize Comment
he: שינוי גודל הערה

en: Can't create function with a function node.
he: לא ניתן ליצור פונקציה עם פונקצית המפרק.

en: Can't create function of nodes from nodes of multiple functions.
he: לא ניתן ליצור פונקציה של מפרקים ממפרקים של פונקציות מרובות.

en: Select at least one node with sequence port.
he: בחר מפרק אחד לפחות עם כניסה רציפה (Sequence).

en: Try to only have one sequence input in selection.
he: יש לנסות בחירה של רק כניסה רציפה אחת.

en: Create Function
he: יצירת פונקציה

en: Remove Function
he: הסרת פונקציה

en: Remove Variable
he: הסרת משתנה

en: Editing Variable:
he: עריכת משתנה:

en: Remove Signal
he: הסרת אות

en: Editing Signal:
he: עריכת אות:

en: Make Tool:
he: יצירת כלי:

en: Members:
he: שדות:

en: Change Base Type:
he: שינוי סוג הבסיס:

en: Add Nodes...
he: הוספת מפרקים...

en: Add Function...
he: הוספת פונקציה…

en: function_name
he: שם_פונקציה

en: Select or create a function to edit its graph.
he: יש לבחור או ליצור פונקציה לעריכת התרשים שלה.

en: Delete Selected
he: מחיקת הנבחר

en: Find Node Type
he: איתור סוג המפרק

en: Copy Nodes
he: העתקת מפרקים

en: Cut Nodes
he: גזירת מפרקים

en: Make Function
he: יצירת פונקציה

en: Refresh Graph
he: רענון תרשים

en: Edit Member
he: עריכת שדה

en: While
he: כל עוד

en: Iterator became invalid
he: איטרטור הפך ללא חוקי

en: Get %s
he: קבלת %s

en: Invalid index property name.
he: שם מאפיין האינדקס שגוי.

en: Base object is not a Node!
he: עצם הבסיס איננו מפרק!

en: Invalid index property name '%s' in node %s.
he: שם מאפיין אינדקס לא חוקי '%s' במפרק %s.

en: Custom node has no _step() method, can't process graph.
he: למפרק המותאם אין שיטת ‎_step()‎, אין אפשרות לעבד תרשים.

en: Invalid return value from _step(), must be integer (seq out), or string (error).
he: ערך מוחזר לא חוקי מ-_step(), חייב להיות מספר שלם (seq out) או מחרוזת (שגיאה).

en: Search VisualScript
he: חיפוש VisualScript

en: Package name is missing.
he: שם החבילה חסר.

en: Package segments must be of non-zero length.
he: מקטעי החבילה חייבים להיות באורך שאינו אפס.

en: The character '%s' is not allowed in Android application package names.
he: התו '%s' אינו מותר בשמות חבילת יישום אנדרואיד.

en: A digit cannot be the first character in a package segment.
he: ספרה אינה יכולה להיות התו הראשון במקטע חבילה.

en: The character '%s' cannot be the first character in a package segment.
he: התו '%s' אינו יכול להיות התו הראשון במקטע חבילה.

en: The package must have at least one '.' separator.
he: החבילה חייבת לכלול לפחות מפריד '.' אחד.

en: Select device from the list
he: נא לבחור התקן מהרשימה

en: Android build template not installed in the project. Install it from the Project menu.
he: תבנית בנייה לאנדרואיד לא מותקנת בפרוייקט. ההתקנה היא מתפריט המיזם.

en: Debug keystore not configured in the Editor Settings nor in the preset.
he: מפתח לניפוי שגיאות לא נקבע בהגדרות העורך ולא בהגדרות הייצוא.

en: Release keystore incorrectly configured in the export preset.
he: מפתח גירסת שיחרור נקבע באופן שגוי בהגדרות הייצוא.

en: Invalid public key for APK expansion.
he: מפתח ציבורי לא חוקי להרחבת APK.

en: Invalid package name:
he: שם חבילה לא חוקי:

en: "Use Custom Build" must be enabled to use the plugins.
he: חובה לאפשר ״שימוש בבניה מותאמת אישית״ כדי להשתמש בתוספים.

en: Trying to build from a custom built template, but no version info for it exists. Please reinstall from the 'Project' menu.
he: מנסה לבנות מתבנית מותאמת אישית, אך לא קיים מידע על גירסת הבניה. נא להתקין מחדש מתפריט 'Project'.

en: Building Android Project (gradle)
he: בניית מיזם אנדרואיד (gradle)

en: Identifier is missing.
he: מזהה חסר.

en: The character '%s' is not allowed in Identifier.
he: התו '%s' אינו מותר במזהה.

en: App Store Team ID not specified - cannot configure the project.
he: לא צוין App Store Team ID - לא ניתן להגדיר את המיזם.

en: Invalid Identifier:
he: מזהה לא חוקי:

en: Stop HTTP Server
he: עצירת שרת HTTP

en: Run in Browser
he: הפעלה בדפדפן

en: Run exported HTML in the system's default browser.
he: הפעלת ה־HTML המיוצא בדפדפן בררת המחדל של המערכת.

en: Architecture
he: ארכיטקטורה

en: Certificate
he: תעודה

en: Algorithm
he: אלגוריתם

en: Invalid package short name.
he: שם קצר של חבילה לא חוקי.

en: Invalid package unique name.
he: שם יחודי של חבילה לא חוקי.

en: Invalid package publisher display name.
he: שם תצוגה של מפרסם החבילה לא חוקי.

en: Invalid product GUID.
he: GUID מוצר לא חוקי.

en: Invalid publisher GUID.
he: GUID מפרסם לא חוקי.

en: Invalid background color.
he: צבע רקע לא חוקי.

en: Invalid Store Logo image dimensions (should be 50x50).
he: מידות תמונת לוגו חנות לא חוקיות (צריכות להיות 50x50).

en: Invalid square 44x44 logo image dimensions (should be 44x44).
he: מידות תמונת לוגו מרובעות 44x44 לא חוקיות (צריכות להיות 44x44).

en: Invalid square 71x71 logo image dimensions (should be 71x71).
he: מידות תמונת לוגו מרובעות 71x71 לא חוקיות (צריכות להיות 71x71).

en: Invalid square 150x150 logo image dimensions (should be 150x150).
he: מידות תמונת לוגו מרובעות בגודל 150x150 לא חוקיות (צריכות להיות 150x150).

en: Invalid square 310x310 logo image dimensions (should be 310x310).
he: מידות תמונת לוגו מרובעות בגודל 310x310 אינן חוקיות (צריכות להיות 310x310).

en: Invalid wide 310x150 logo image dimensions (should be 310x150).
he: מידות תמונת לוגו רחבה 310x150 לא חוקיות (צריכות להיות 310x150).

en: Invalid splash screen image dimensions (should be 620x300).
he: מידות תמונת פתיח לא חוקיות (צריכות להיות 620x300).

en: A SpriteFrames resource must be created or set in the "Frames" property in order for AnimatedSprite to display frames.
he: יש ליצור או להגדיר משאב SpriteFrames במאפיין "Frames" כדי ש- AnimatedSprite יציג תמוניות.

en: Flip H
he: הפוך אופקית

en: Flip V
he: הפוך אנכית

en: Gravity
he: כוח כבידה

en: Volume dB
he: ווליום בדציבלים

en: Pitch Scale
he: גובל צליל

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Only one visible CanvasModulate is allowed per scene (or set of instanced scenes). The first created one will work, while the rest will be ignored.
he: מותר רק CanvasModulate גלוי אחד לכל סצנה (או סט מופעי סצינות). הראשון שנוצר יעבוד, ואילו השאר לא.

en: This node has no shape, so it can't collide or interact with other objects.
    Consider adding a CollisionShape2D or CollisionPolygon2D as a child to define its shape.
he: למפרק זה אין צורה ולכן הוא לא יכול להתנגש או לקיים אינטראקציה עם אובייקטים אחרים.
    הוספת CollisionShape2D או CollisionPolygon2D כילד תגדיר את צורתו.

en: CollisionPolygon2D only serves to provide a collision shape to a CollisionObject2D derived node. Please only use it as a child of Area2D, StaticBody2D, RigidBody2D, KinematicBody2D, etc. to give them a shape.
he: CollisionPolygon2D משמש רק להספקת צורת התנגשות למפרק היורש מ-CollisionObject2D. השימוש בו הוא רק כילד של Area2D, StaticBody2D, RigidBody2D, KinematicBody2D וכו'.

en: An empty CollisionPolygon2D has no effect on collision.
he: ל־CollisionPolygon2D ריק אין השפעה על התנגשות.

en: CollisionShape2D only serves to provide a collision shape to a CollisionObject2D derived node. Please only use it as a child of Area2D, StaticBody2D, RigidBody2D, KinematicBody2D, etc. to give them a shape.
he: CollisionShape2D משמש רק להספקת צורת התנגשות למפרק היורש מ-CollisionObject2D. השימוש בו הוא רק כילד של Area2D, StaticBody2D, RigidBody2D, KinematicBody2D וכו'.

en: A shape must be provided for CollisionShape2D to function. Please create a shape resource for it!
he: יש לספק צורה כדי ש-CollisionShape2D יתפקד. יש ליצור משאב צורה עבורו!

en: Polygon-based shapes are not meant be used nor edited directly through the CollisionShape2D node. Please use the CollisionPolygon2D node instead.
he: צורות מבוססות מצולע אינן מיועדות לשימוש או לעריכה ישירות דרך מפרק CollisionShape2D. במקום זאת יש להשתמש במפרק מסוג CollisionPolygon2D.

en: CPUParticles2D animation requires the usage of a CanvasItemMaterial with "Particles Animation" enabled.
he: הנפשת CPUParticles2D מחייבת שימוש ב-CanvasItemMaterial עם "הנפשת חלקיקים" מאופשרת.

en: A texture with the shape of the light must be supplied to the "Texture" property.
he: יש לספק טקסטורה בצורת האור למאפיין "טקסטורה".

en: A NavigationPolygon resource must be set or created for this node to work. Please set a property or draw a polygon.
he: יש להגדיר או ליצור משאב NavigationPolygon כדי שמפרק זה יעבוד. נא לקבוע מאפיין או לצייר מצולע.

en: Global Rotation
he: רוטציה גלובלית

en: Scroll
he: גלול

en: Base Offset
he: סטייה מהבסיס

en: Ignore Camera Zoom
he: התעלם מזום המצלמה

en: ParallaxLayer node only works when set as child of a ParallaxBackground node.
he: מפרק ParallaxLayer עובד רק כאשר הוא מוגדר כצאצא של מפרק ParallaxBackground.

en: A material to process the particles is not assigned, so no behavior is imprinted.
he: לא מוקצה חומר לעיבוד חלקיקים, לכן לא תוטבע התנהגות.

en: Particles2D animation requires the usage of a CanvasItemMaterial with "Particles Animation" enabled.
he: הנפשת Particles2D מחייבת שימוש ב-CanvasItemMaterial עם "הנפשת חלקיקים" מאופשרת.

en: PathFollow2D only works when set as a child of a Path2D node.
he: PathFollow2D עובד רק כאשר הוא מוגדר כצאצא של מפרק Path2D.

en: Size changes to RigidBody2D (in character or rigid modes) will be overridden by the physics engine when running.
    Change the size in children collision shapes instead.
he: שינויים בגודל ל-RigidBody2D (במצבי character או rigid) יבוטלו על ידי מנוע הפיזיקה בזמן ריצה.
    במקום זאת יש לשנות את גודל צורות ההתנגשות של הצאצאים.

en: Collide With
he: מתנגש עם

en: Areas
he: אזורים

en: Bodies
he: גופים

en: Path property must point to a valid Node2D node to work.
he: מאפיין הנתיב חייב להצביע על מפרק Node2D חוקי כדי לעבוד.

en: This Bone2D chain should end at a Skeleton2D node.
he: שרשרת Bone2D זו אמורה להסתיים במפרק Skeleton2D.

en: A Bone2D only works with a Skeleton2D or another Bone2D as parent node.
he: Bone2D עובד רק עם Skeleton2D או Bone2D אחר כמפרק ההורה.

en: This bone lacks a proper REST pose. Go to the Skeleton2D node and set one.
he: לעצם זו אין תנוחת REST ראויה. עבור למפרק ה-Skeleton2D והגדר אחד.

en: Hframes
he: שקופיות אופקיות

en: Vframes
he: שקופיות אנכיות

en: TileMap with Use Parent on needs a parent CollisionObject2D to give shapes to. Please use it as a child of Area2D, StaticBody2D, RigidBody2D, KinematicBody2D, etc. to give them a shape.
he: TileMap עם שימוש בהורה מאופשר זקוק להורה CollisionObject2D כדי לתת לו צורות. אנא השתמש בו כצאצא של Area2D, StaticBody2D, RigidBody2D, KinematicBody2D וכו' כדי לתת להם צורה.

en: Y Sort
he: מיון אנכי

en: Use Parent
he: השתמש בהורה

en: Use Kinematic
he: השתמש בפיזיקה קינמטית

en: VisibilityEnabler2D works best when used with the edited scene root directly as parent.
he: VisibilityEnabler2D פועל בצורה הטובה ביותר בשימוש עם המפרק העליון בסצינה שנערכה כהורה.

en: Freeze Bodies
he: הקפא גופים

en: ARVRCamera must have an ARVROrigin node as its parent.
he: ההורה של ARVRCamera חייב להיות מפרק ARVROrigin.

en: ARVRController must have an ARVROrigin node as its parent.
he: ההורה של ARVRController חייב להיות מפרק ARVROrigin.

en: The controller ID must not be 0 or this controller won't be bound to an actual controller.
he: מזהה הבקר אינו יכול להיות 0 או שבקר זה לא יהיה מחובר לבקר האמיתי.

en: ARVRAnchor must have an ARVROrigin node as its parent.
he: ההורה של ARVRAnchor חייב להיות מפרק ARVROrigin.

en: The anchor ID must not be 0 or this anchor won't be bound to an actual anchor.
he: מזהה העוגן אינו יכול להיות 0 או שעוגן זה לא יהיה מחובר לעוגן האמיתי.

en: ARVROrigin requires an ARVRCamera child node.
he: ARVROrigin דורש צאצא מסוג ARVRCamera.

en: Done
he: בוצע

en: Use HDR
he: השתמש בHDR

en: Max Size
he: גודל מקסימלי

en: Custom Sky
he: שמיים מותאמים אישית

en: Custom Color
he: צבע מותאם אישית

en: Bone Name
he: שם מפרק

en: FOV
he: קוטר ראייה

en: Frustum Offset
he: היסט רשת

en: This node has no shape, so it can't collide or interact with other objects.
    Consider adding a CollisionShape or CollisionPolygon as a child to define its shape.
he: למפרק זה אין צורה ולכן הוא לא יכול להתנגש או לקיים אינטראקציה עם אובייקטים אחרים.
    כדאי להוסיף CollisionShape2D או CollisionPolygon2D כצאצא כדי להגדיר צורה.

en: CollisionPolygon only serves to provide a collision shape to a CollisionObject derived node. Please only use it as a child of Area, StaticBody, RigidBody, KinematicBody, etc. to give them a shape.
he: CollisionPolygon2D משמש רק להספקת צורת התנגשות למפרק היורש מ-CollisionObject2D. השימוש בו הוא רק כצאצא של Area2D, StaticBody2D, RigidBody2D, KinematicBody2D וכו'.

en: An empty CollisionPolygon has no effect on collision.
he: ל־CollisionPolygon ריק אין כל השפעה על התנגשות.

en: CollisionShape only serves to provide a collision shape to a CollisionObject derived node. Please only use it as a child of Area, StaticBody, RigidBody, KinematicBody, etc. to give them a shape.
he: CollisionShape משמש רק להספקת צורת התנגשות למפרק היורש מ-CollisionObject2D. השימוש בו הוא רק כצאצא של Area, StaticBody, RigidBody, KinematicBody וכו'.

en: A shape must be provided for CollisionShape to function. Please create a shape resource for it.
he: יש לספק צורה כדי ש-CollisionShape יתפקד. יש ליצור משאב צורה עבורו.

en: Plane shapes don't work well and will be removed in future versions. Please don't use them.
he: צורות מישוריות אינן פועלות היטב ויוסרו בגירסאות עתידיות. נא לא להשתמש בהן.

en: ConcavePolygonShape doesn't support RigidBody in another mode than static.
he: ConcavePolygonShape לא תומך ב- RigidBody במצב שאינו סטטי.

en: Nothing is visible because no mesh has been assigned.
he: שום דבר לא נראה כי לא הוקצאה רשת.

en: CPUParticles animation requires the usage of a SpatialMaterial whose Billboard Mode is set to "Particle Billboard".
he: אנימציה של CPUParticles מחייבת שימוש ב-SpatialMaterial אשר מצב Billboard שלו מוגדר ל-"Particle Billboard".

en: Plotting Meshes
he: הדפסת רשתות

en: Finishing Plot
he: מסיים הדפסה

en: GIProbes are not supported by the GLES2 video driver.
    Use a BakedLightmap instead.
he: מנהל הווידאו GLES2 אינו תומך ב- GIProbes.
    השתמש ב-BakedLightmap במקום.

en: A SpotLight with an angle wider than 90 degrees cannot cast shadows.
he: SpotLight עם זווית רחבה מ-90 מעלות אינו יכול להטיל צללים.

en: Nothing is visible because meshes have not been assigned to draw passes.
he: שום דבר אינו גלוי כי רשתות לא הוקצו למעברי ההדפסה.

en: Particles animation requires the usage of a SpatialMaterial whose Billboard Mode is set to "Particle Billboard".
he: אנימציה של חלקיקים מחייבת שימוש ב-SpatialMaterial אשר מצב Billboard שלו מוגדר ל-"Particle Billboard".

en: PathFollow only works when set as a child of a Path node.
he: PathFollow עובד רק כאשר הוא מוגדר כצאצא של מפרק Path.

en: PathFollow's ROTATION_ORIENTED requires "Up Vector" to be enabled in its parent Path's Curve resource.
he: ROTATION_ORIENTED של PathFollow דורש הפעלה של "Up Vector" במשאב העקומה של Path בהורה שלו.

en: Size changes to RigidBody (in character or rigid modes) will be overridden by the physics engine when running.
    Change the size in children collision shapes instead.
he: שינויים בגודל ל-RigidBody (במצבי character או rigid) יבוטלו על ידי מנוע הפיזיקה בזמן ריצה.
    במקום זאת יש לשנות את גודל צורות ההתנגשות של הצאצאים.

en: Motor
he: מוטורי

en: The "Remote Path" property must point to a valid Spatial or Spatial-derived node to work.
he: המאפיין "Remote Path" חייב להפנות למפרק חוקי מסוג Spatial או יורש ממנו כדי לעבוד.

en: This body will be ignored until you set a mesh.
he: תהיה התעלמות מגוף זה עד שתקבע רשת.

en: Size changes to SoftBody will be overridden by the physics engine when running.
    Change the size in children collision shapes instead.
he: שינויים בגודל ל-SoftBody יבוטלו על ידי מנוע הפיזיקה בזמן ריצה.
    במקום זאת יש לשנות את גודל צורות ההתנגשות של הצאצאים.

en: A SpriteFrames resource must be created or set in the "Frames" property in order for AnimatedSprite3D to display frames.
he: יש ליצור או להגדיר משאב SpriteFrames במאפיין "Frames" כדי ש-AnimatedSprite3D יציג תמוניות.

en: VehicleWheel serves to provide a wheel system to a VehicleBody. Please use it as a child of a VehicleBody.
he: VehicleWheel משמש להספקת מערכת גלגלים ל-VehicleBody. יש להשתמש בו כצאצא של VehicleBody.

en: WorldEnvironment requires its "Environment" property to contain an Environment to have a visible effect.
he: WorldEnvironment דורש שמאפיין "Environment" שלו יכיל סביבה כדי שתהיה השפעה גלויה.

en: Only one WorldEnvironment is allowed per scene (or set of instanced scenes).
he: רק WorldEnvironment אחד מותר לכל סצנה (או קבוצה של מופעי סצנות).

en: This WorldEnvironment is ignored. Either add a Camera (for 3D scenes) or set this environment's Background Mode to Canvas (for 2D scenes).
he: ה-WorldEnvironment הזה לא פעיל. הוסף מצלמה (לסצנות תלת ממדיות) או הגדר את מצב הרקע של סביבה זו ל-Canvas (לסצינות דו-ממדיות).

en: On BlendTree node '%s', animation not found: '%s'
he: במפרק 'BlendTree '%s, הנפשה לא נמצאה: '%s'

en: Animation not found: '%s'
he: הנפשה לא נמצאה: '%s'

en: In node '%s', invalid animation: '%s'.
he: בצומת '%s', הנפשה לא חוקית: '%s'.

en: Invalid animation: '%s'.
he: הנפשה לא חוקית: '%s'.

en: Nothing connected to input '%s' of node '%s'.
he: שום דבר לא מחובר לקלט '%s' של צומת '%s'.

en: No root AnimationNode for the graph is set.
he: לא נקבע שורש AnimationNode עבור הגרף.

en: Path to an AnimationPlayer node containing animations is not set.
he: לא נקבע נתיב למפרק AnimationPlayer המכיל הנפשות.

en: Path set for AnimationPlayer does not lead to an AnimationPlayer node.
he: הנתיב שהוגדר ל-AnimationPlayer אינו מוביל למפרק AnimationPlayer.

en: The AnimationPlayer root node is not a valid node.
he: מפרק השורש AnimationPlayer אינו צומת חוקי.

en: This node has been deprecated. Use AnimationTree instead.
he: מפרק זה הוצא משימוש. יש להשתמש ב-AnimationTree במקום.

en: Magnet
he: מגנט

en: Pick a color from the editor window.
he: בחירת צבע מחלון העורך.

en: Switch between hexadecimal and code values.
he: מעבר בין ערכים הקסדצימלים לערכי קוד.

en: Add current color as a preset.
he: הוספת הצבע הנוכחי לערכת הצבעים.

en: Container by itself serves no purpose unless a script configures its children placement behavior.
    If you don't intend to add a script, use a plain Control node instead.
he: המיכל בפני עצמו אינו משרת מטרה אלא אם כן סקריפט מגדיר את המיקום של צאצאיו.
    אם אין כוונה להוסיף סקריפט, יש להוסיף במקום זאת מפרק בקרה פשוט.

en: The Hint Tooltip won't be displayed as the control's Mouse Filter is set to "Ignore". To solve this, set the Mouse Filter to "Stop" or "Pass".
he: ה-Hint Tooltip לא יוצג כאשר מסנן העכבר של הבקר נקבע כ-"Ignore". כדי לפתור זאת, יש להגדיר את מסנן העכבר ל-"Stop" או "Pass".

en: Next
he: הבא

en: Previous
he: הקודם

en: Alert!
he: אזהרה!

en: Please Confirm...
he: נא לאשר…

en: Must use a valid extension.
he: יש להשתמש בסיומת תקנית.

en: Popups will hide by default unless you call popup() or any of the popup*() functions. Making them visible for editing is fine, but they will hide upon running.
he: חלונות קופצים מוסתרים כברירת מחדל אלא אם תהיה קריאה ל-popup() או לאחת מפונקציות popup*(). החלונות יוצגו בזמן עריכה, אך יוסתרו בזמן ריצה.

en: If "Exp Edit" is enabled, "Min Value" must be greater than 0.
he: אם "Exp Edit" מאופשר, "Min Value" חייב להיות גדול מ-0.

en: ScrollContainer is intended to work with a single child control.
    Use a container as child (VBox, HBox, etc.), or a Control and set the custom minimum size manually.
he: ScrollContainer מיועד לעבודה עם בקר צאצא יחיד.
    יש להשתמש במיכל כצאצא (VBox, HBox וכו'), או בבקר ולקבוע את הגודל המינימלי המותאם אישית באופן ידני.

en: (Other)
he: (אחר)

en: Paused
he: עצור

en: Download File
he: הורדת קובץ

en: Multiplayer
he: רב-משתתפים

en: Custom Multiplayer
he: רב-משתתפים מותאם אישית

en: Root
he: שורש

en: Default Environment as specified in Project Settings (Rendering -> Environment -> Default Environment) could not be loaded.
he: לא היתה אפשרות לטעון את הסביבה שנקבעה כברירת המחדל בהגדרות המיזם (Rendering -> Environment -> Default Environment).

en: Autostart
he: התחלה אוטומטית

en: Disable 3D
he: השבת תלת מימד

en: Keep 3D Linear
he: השאר תלת מימד לינארי

en: 2D Render
he: רנדור בדו-מימד

en: 3D Render
he: רנדור בתלת-מימד

en: Stereo
he: סטריאו

en: Segments
he: חלקים

en: Bake Interval
he: זמן בין אפייה

en: Panel
he: לוח

en: Arrow
he: חץ

en: Minimum Spaces
he: מינימום רווחים

en: Tab
he: לשונית

en: Decrement
he: הורדה ב1

en: Menu
he: תפריט

en: Large
he: גדול

en: Screen Picker
he: בוחר מהמסך

en: Bold Italics Font
he: גופן מודגש ומוטה

en: Minus
he: מינוס

en: More
he: עוד

en: Hinting
he: רמיזה

en: Outline Size
he: גודל קו מתאר

en: Background
he: רקע

en: Sky
he: שמיים

en: Fog
he: אובך

en: White
he: לבן

en: Roughness
he: חספוס

en: Blur
he: טשטוש

en: Invalid source for preview.
he: מקור לא תקין לתצוגה מקדימה.

en: Invalid source for shader.
he: מקור לא תקין ל-shader.

en: Invalid comparison function for that type.
he: פונקציית השוואה לא חוקית לסוג זה.

en: Mix
he: עירבוב

en: Assignment to function.
he: השמה לפונקציה.

en: Assignment to uniform.
he: השמה ל-uniform.

en: Constants cannot be modified.
he: אי אפשר לשנות קבועים.

en: Max Active Spheres
he: מקסימום כדורים אקטיביים
