Godot Engine editor - en to si translation catalogue (66 entries)

en: Not enough bytes for decoding bytes, or invalid format.
si: විකේතන බිටු සදහා ප්‍රමාණවත් බිටු නොමැත, හෝ වැරදි ආකෘතියක්.

en: self can't be used because instance is null (not passed)
si: නිදර්ශකය ශුන්‍ය නිසා self භාවිතා කළ නොහැක (යැවිය නොහැක)

en: Invalid operands to operator %s, %s and %s.
si: %s, %s සහ %s සදහා වැරදි මෙහෙයුම් කාරක.

en: Invalid index of type %s for base type %s
si: %s වර්ගය %s මූල වර්ගය සදහා වැරදි සුචියක්

en: Invalid named index '%s' for base type %s
si: '%s' මූල වර්ග %s සදහා වැරදි නාමික සුචියක්

en: Invalid arguments to construct '%s'
si: '%s' ගොඩනැගීමට වැරදි තර්ක

en: On call to '%s':
si: '%s' ඇමතීම:

note: TRANSLATORS: Adjective, refers to the mode for Bezier handles (Free, Balanced, Mirror).
en: Free
si: නිදහස්

en: Balanced
si: සමතුලිතයි

en: Mirror
si: කැඩපත

en: Time:
si: කාලය:

en: Value:
si: වටිනාකම:

en: Insert Key Here
si: මෙහි යතුර ඇතුලත් කරන්න

en: Duplicate Selected Key(s)
si: තෝරාගත් යතුරු පිටපත් කරන්න

en: Delete Selected Key(s)
si: තෝරාගත් යතුරු මකා දමන්න

en: Anim Duplicate Keys
si: Anim යතුරු පිටපත් කරන්න

en: Anim Delete Keys
si: Anim යතුරු මකා දමන්න

en: Anim Change Keyframe Time
si: Anim කීෆ්‍රේම් කාලය වෙනස් කරන්න

en: Anim Change Transition
si: Anim සංක්රමණය වෙනස් කරන්න

en: Anim Change Transform
si: Anim පරිවර්තනය වෙනස් කරන්න

en: Anim Change Keyframe Value
si: Anim කීෆ්‍රේම් අගය වෙනස් කරන්න

en: Anim Change Call
si: Anim කැදවීම් වෙනස් කරන්න

en: Change Animation Loop
si: සජීවිකරණ ලූපය වෙනස් කරන්න

en: Property Track
si: ලක්ෂණය ලුහුබදින්න

en: 3D Transform Track
si: 3D රූපාන්තරණය ලුහුබදින්න

en: Call Method Track
si: ඇමතීම් ක්‍රමය ලුහුබදින්න

en: Bezier Curve Track
si: Bezier වක්‍ර ලුහුබදින්න

en: Audio Playback Track
si: ශබ්ධ ධාවනය ලුහුබදින්න

en: Animation Playback Track
si: සජීවීකරණ ධාවනය ලුහුබදින්න

en: Add Track
si: ලුහුබදින්නෙක් එක් කරන්න

en: Animation Looping
si: සජීවීකරණ පුනරාවර්ථනය

en: Functions:
si: ශ්‍රිත:

en: Audio Clips:
si: ශ්‍රව්‍ය පසුරු:

en: Anim Clips:
si: Anim පසුරු:

en: Change Track Path
si: පථය වෙනස් කරන්න

en: Toggle this track on/off.
si: ලුහුබදින්නා සක්‍රිය/අක්‍රිය.

en: Update Mode (How this property is set)
si: මාදිලිය යාවත් කරන්න (මෙම ගුණාංගය සකසා ඇත්තේ කෙසේද)

en: Interpolation Mode
si: නිවේශන මාදිලිය

en: Loop Wrap Mode (Interpolate end with beginning on loop)
si: පුනර්කරණ මාදිලිය (පුනර්කරණය ආරම්භයේ දී නිවේශකය අවසන් වේ)

en: Remove this track.
si: මෙම ලුහුබදින්නා ඉවත් කරන්න.

en: Continuous
si: අඛණ්ඩව

en: Discrete
si: විවික්ත

en: Trigger
si: ක්‍රියාරම්භකය

en: Capture
si: ග්‍රහණය

en: Nearest
si: ආසන්නම

en: Linear
si: රේඛීය

en: Cubic
si: ඝන

en: Clamp Loop Interp
si: පුනර්කරණය රදවන්න

en: Wrap Loop Interp
si: වෙලුම් පුනර්කරණය

en: Insert Key
si: යතුර ඇතුලත් කරන්න

en: Duplicate Key(s)
si: යතුරු පිටපත් කරන්න

en: Delete Key(s)
si: යතුරු මකා දමන්න

en: Change Animation Update Mode
si: සජීවිකරණ යාවත්කාලීන ප්‍රකාරය වෙනස් කරන්න

en: Remove Anim Track
si: Anim ලුහුබදින්නා ඉවත් කරන්න

note: TRANSLATORS: %s will be replaced by a phrase describing the target of track.
en: Create NEW track for %s and insert key?
si: %s සදහා නව ලුහුබදින්නෙත් සාදා යතුරක් ඇතුලත් කරන්න?

en: Create %d NEW tracks and insert keys?
si: %d සදහා ලුහුබදින්නන් සාදා යතුරු ඇතුලත් කරන්න?

en: Create
si: සාදන්න

en: Anim Insert
si: Anim ඇතුලත් කරන්න

en: AnimationPlayer can't animate itself, only other players.
si: සජීවීකරණ ධාවකය තමාටම සජීවීකරණය කල නොහැක, අනෙක් ධාවක පමණි.

en: Anim Create & Insert
si: Anim සාදන්න සහ ඇතුලත් කරන්න

en: Anim Insert Track & Key
si: Anim ලුහුබදින්නෙක් හා යතුරක් ඇතුලත් කරන්න

en: Anim Insert Key
si: Anim යතුරක් ඇතුලත් කරන්න

en: Transform tracks only apply to Spatial-based nodes.
si: Spatial පාදක පුරුක් සදහා පමණක් රූපාන්තර ලුහුබදින්නන් එක් කළ හැක.

en: Audio tracks can only point to nodes of type:
    -AudioStreamPlayer
    -AudioStreamPlayer2D
    -AudioStreamPlayer3D
si: පහත පුරුක් වර්ග සදහා පමණක් ශ්‍රව්‍ය ලුහුබදින්නන් එක් කළ හැක:
    -AudioStreamPlayer
    -AudioStreamPlayer2D
    -AudioStreamPlayer3D

en: Animation tracks can only point to AnimationPlayer nodes.
si: AnimationPlayer පුරුක් සදහා පමණක් සජීවීකරණ ලුහුබදින්නන් එක් කළ හැක.

en: Track path is invalid, so can't add a key.
si: පථය අවලංගු බැවින් යතුරක් එක් කළ නොහැක.
