Godot Engine editor - en to sl translation catalogue (887 entries)

en: Tablet Driver
sl: Tablični gonilnik

en: Clipboard
sl: Odložišče

en: Current Screen
sl: Trenutno okno

en: Exit Code
sl: Izhodna koda

en: V-Sync Enabled
sl: V-Sync Omogočen

en: V-Sync Via Compositor
sl: V-Sync preko sestavljalca

en: Delta Smoothing
sl: Delta glajenje

en: Low Processor Usage Mode
sl: Minimalna uporaba procesorja

en: Low Processor Usage Mode Sleep (µsec)
sl: Minimalna uporaba procesorja spanje (µsec)

en: Keep Screen On
sl: Pusti prižgan zaslon

en: Min Window Size
sl: Najmanjša velikost okna

en: Max Window Size
sl: največja velikost okna

en: Screen Orientation
sl: Orientacija zaslona

en: Window
sl: Okno

en: Borderless
sl: Brezstranično

en: Per Pixel Transparency Enabled
sl: Prozornost na slikovno piko Omogočena

en: Fullscreen
sl: Celozaslonski Način

en: Maximized
sl: Maksimirano

en: Minimized
sl: Minimirano

en: Resizable
sl: Spremenljiva velikost

en: Position
sl: Pozicija

en: Size
sl: Velikost

en: Endian Swap
sl: Zamenjava Endian kodiranja

en: Editor Hint
sl: Namig urejevalnika

en: Print Error Messages
sl: Izpiši sporočila napak

en: Iterations Per Second
sl: Ponovitev na sekundo

en: Target FPS
sl: Ciljni FPS (sličic na sekundo)

en: Time Scale
sl: Časovna lestvica

en: Physics Jitter Fix
sl: Popravek tresenja

en: Error
sl: Napaka

en: Error String
sl: Nit napake

en: Error Line
sl: Vrstica napake

en: Result
sl: Rezultat

en: Memory
sl: Spomin

en: Limits
sl: Omejitve

en: Command Queue
sl: Čakalna vrsta ukazov

en: Multithreading Queue Size (KB)
sl: Velikost čakalne vrste za več niti (KB)

en: Function
sl: Funkcija

en: Data
sl: Podatki

en: Network
sl: Omrežje

en: Remote FS
sl: Oddaljen datotečni sistem

en: Page Size
sl: Velikost strani

en: Page Read Ahead
sl: Branje strani naprej

en: Blocking Mode Enabled
sl: Način blokiranja je omogočen

en: Connection
sl: Povezava

en: Read Chunk Size
sl: Velikost prebranega kosa

en: Object ID
sl: ID predmeta

en: Allow Object Decoding
sl: Dovoli dekodiranje predmetov

en: Refuse New Network Connections
sl: Zavrni nove omrežne povezave

en: Network Peer
sl: Omrežni vrstnik

en: Root Node
sl: Korensko vozlišče

en: Refuse New Connections
sl: Zavrni nove povezave

en: Transfer Mode
sl: Način prenosa

en: Encode Buffer Max Size
sl: Največja velikost medpomnilnika za odkodiranje

en: Input Buffer Max Size
sl: Največja velikost vhodnega predpomnilnika

en: Output Buffer Max Size
sl: Največja velikost izhodnega predpomnilnika

en: Stream Peer
sl: Pretočni vrstnik

en: Big Endian
sl: Veliki Endian

en: Data Array
sl: Podatkovni niz

en: Blocking Handshake
sl: Blokiranje tresenja rok

en: Max Pending Connections
sl: Največje število čakajočih povezav

en: Invalid type argument to convert(), use TYPE_* constants.
sl: Neveljavna vrsta argumenta za convert(), uporabite TYPE_* konstante.

en: Expected a string of length 1 (a character).
sl: Pričakovan niz dolžine 1 (znak).

en: Not enough bytes for decoding bytes, or invalid format.
sl: Ni dovolj bajtov za dekodiranje, ali pa je neveljaven format.

en: Invalid input %d (not passed) in expression
sl: Napačen vnos %d (ni podan) v izrazu

en: self can't be used because instance is null (not passed)
sl: self ne more biti uporabljen, ker je instanca null (ni podano)

en: Invalid operands to operator %s, %s and %s.
sl: Neveljaven operand za operator %s, %s ter %s.

en: Invalid index of type %s for base type %s
sl: Neveljaven indeks tipa '%s' za temeljni tip %s

en: Invalid named index '%s' for base type %s
sl: Napačno poimenovan indeks '%s' za temeljni tip %s

en: Invalid arguments to construct '%s'
sl: Neveljavni argumenti za construct '%s'

en: On call to '%s':
sl: Na klic '%s':

en: Seed
sl: Seme

en: State
sl: Stanje

en: Message Queue
sl: Vrsta sporočil

en: Max Size (KB)
sl: Največja velikost (KB)

en: Mouse Mode
sl: Način kazalca

en: Use Accumulated Input
sl: Uporabi zbran vnos

en: Device
sl: Naprava

en: Command
sl: Ukaz

en: Pressed
sl: Pritisnjeno

en: Scancode
sl: Skenirna koda

en: Echo
sl: Odmev

en: Global Position
sl: Globalna pozicija

en: Factor
sl: Faktor

en: Button Index
sl: Kazalo gumba

en: Doubleclick
sl: Dvojni klik

en: Tilt
sl: Nagib

en: Pressure
sl: Pritisk

en: Pen Inverted
sl: Obrnjeno pero

en: Relative
sl: Relativno

en: Speed
sl: Hitrost

en: Axis
sl: Os

en: Axis Value
sl: Vrednost osi

en: Index
sl: Kazalo

en: Action
sl: Akcija

en: Strength
sl: Moč

en: Channel
sl: Kanal

en: Message
sl: Sporočilo

en: Velocity
sl: Hitrost

en: Instrument
sl: Inštrument

en: Application
sl: Aplikacija

en: Config
sl: Konfiguracija

en: Project Settings Override
sl: Preglasi nastavitve projekta

en: Name
sl: Ime

en: Description
sl: Opis

en: Run
sl: Zaženi

en: Main Scene
sl: Glavna scena

en: Disable stdout
sl: Onemogoči stdout

en: Disable stderr
sl: Onemogoči stderr

en: Use Hidden Project Data Directory
sl: Uporabi imenik skritih podatkov projekta

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Always On Top
sl: Vedno na vrhu

en: Test Width
sl: Testiraj širino

en: Test Height
sl: Testiraj višino

en: Audio
sl: Zvok

en: Editor
sl: Urejevalnik

en: Main Run Args
sl: Glavni zagonski argumenti

en: Scene Naming
sl: Imenovanje scene

en: Search In File Extensions
sl: Išči v razširitvah datotek

en: Script Templates Search Path
sl: Pot iskanja predlogov skript

en: Version Control Autoload On Startup
sl: Samodejno nalaganje nadzora različic ob zagonu

en: Version Control Plugin Name
sl: Ime vtičnika za nadzor različic

en: Input
sl: Vnos

en: UI Accept
sl: UI Sprejmi

en: UI Select
sl: UI Izberi

en: UI Cancel
sl: UI Prekini

en: UI Focus Next
sl: UI Osredotoči naslednje

en: UI Focus Prev
sl: UI Osredotoči prejšnje

en: UI Left
sl: UI Levo

en: UI Right
sl: UI Desno

en: UI Up
sl: UI Gor

en: UI Down
sl: UI Dol

en: Smooth Trimesh Collision
sl: Gladko trimeško trčenje

en: Rendering
sl: Upodabljanje

en: Quality
sl: Kakovost

en: Filters
sl: Filtri

en: Sharpen Intensity
sl: Izostri intenzivnost

en: Debug
sl: Razhroščevalnik

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Compression
sl: Kompresija

en: Formats
sl: Formati

en: Compression Level
sl: Nivo kompresije

en: Modules
sl: Moduli

en: Connect Timeout Seconds
sl: Časovna omejitev povezave v sekundah

en: Max Buffer (Power of 2)
sl: Največja količina medpomnilnikov (Večkratnik 2)

en: Certificates
sl: Certifikati

en: Resource
sl: Viri

en: Local To Scene
sl: Lokalno tej sceni

en: Path
sl: Pot

en: Source Code
sl: Izvirna koda

en: Buffers
sl: Predpomnilnik

en: Canvas Polygon Buffer Size (KB)
sl: Platno mnogotnik predpomnilnik velikost (KB)

en: Canvas Polygon Index Buffer Size (KB)
sl: Platno mnogokotnik kazalo predpomnilnik velikost (KB)

en: Snapping
sl: Pripenjanje

en: Immediate Buffer Size (KB)
sl: Takojšnja velikost predpomnilnika (KB)

en: Max Renderable Elements
sl: Največ upodobljivih elementov

en: Max Renderable Lights
sl: Največ upodobljivih luči

en: Max Renderable Reflections
sl: Največ upodobljivih refleksij

en: Max Lights Per Object
sl: Največ luči na objekt

en: Scale
sl: Velikost

en: Follow Surface
sl: Sledi površini

en: Weight Samples
sl: Vzorci teže

en: High Quality
sl: Visoka kakovost

note: TRANSLATORS: Adjective, refers to the mode for Bezier handles (Free, Balanced, Mirror).
en: Free
sl: Prosto

en: Balanced
sl: Uravnoteženo

en: Mirror
sl: Zrcali

en: Time:
sl: Čas:

en: Value:
sl: Vrednost:

en: Insert Key Here
sl: Vstavi Ključ Tukaj

en: Duplicate Selected Key(s)
sl: Podvoji Izbran/e Ključ/e

en: Delete Selected Key(s)
sl: Izbriši Izbran/e Ključ/e

en: Add Bezier Point
sl: Dodaj Bezierjevo točko

en: Move Bezier Points
sl: Premakni Bezierjevo točko

en: Anim Duplicate Keys
sl: Animiraj Podvojene ključe

en: Anim Delete Keys
sl: Animiraj Izbrisane ključe

en: Anim Change Keyframe Time
sl: Animacija Spremeni čas ključne slike

en: Anim Change Transition
sl: Animacija Spremeni prehod

en: Anim Change Transform
sl: Animacija Spremeni transformacijo

en: Anim Change Keyframe Value
sl: Animacija Spremeni vrednost ključne slike

en: Anim Change Call
sl: Animacija Spremeni klic

en: Frame
sl: Okvir

en: Time
sl: Čas

en: Location
sl: Lokacija

en: Rotation
sl: Rotacija

en: Value
sl: Vrednost

en: Arg Count
sl: Količina argumentov

en: Args
sl: Argumenti

en: Type
sl: Način

en: Stream
sl: Tok

en: Start Offset
sl: Začetni odmik

en: End Offset
sl: Končni odmik

en: Animation
sl: Animacija

en: Easing
sl: Popuščanje

en: Change Animation Length
sl: Spremeni dolžino animacije

en: Change Animation Loop
sl: Spremeni ponavljanje animacije

en: Property Track
sl: Sled atributa

en: 3D Transform Track
sl: Sled 3D preoblikovanja

en: Call Method Track
sl: Sled klica funkcije

en: Bezier Curve Track
sl: Sled Bezierjeve Krivulje

en: Audio Playback Track
sl: Zvočna Sled

en: Animation Looping
sl: Animacija v zanki

en: Functions:
sl: Funkcije:

en: Audio Clips:
sl: Zvočni posnetki:

en: Scale:
sl: Prilagodi Velikost:

en: Continuous
sl: Neprekinjeno

en: Discrete
sl: Diskretno

en: Trigger
sl: Sprožilec

en: Nearest
sl: Najbližji

en: Linear
sl: Linearno

en: Remove Anim Track
sl: Odstrani animacijsko sled

note: TRANSLATORS: %s will be replaced by a phrase describing the target of track.
en: Create NEW track for %s and insert key?
sl: Ustvarim NOVO sled za %s in vstavi ključ?

en: Create %d NEW tracks and insert keys?
sl: Ustvarim %d NOVO sled in vstavim ključe?

en: Create
sl: Ustvari

en: Anim Insert
sl: Vstavi Animacijo

en: Anim Create & Insert
sl: Ustvari & Vstavi Animacijo

en: Anim Insert Track & Key
sl: V Animacijo Vstavi Sled & Ključ

en: Anim Insert Key
sl: V Animacijo Vstavi Ključ

en: Audio tracks can only point to nodes of type:
    -AudioStreamPlayer
    -AudioStreamPlayer2D
    -AudioStreamPlayer3D
sl: Zvočne steze lahko kažejo le na vozlišča tipa:
    - AudioStreamPlayer
    -AudioStreamPlayer2D
    -AudioStreamPlayer3D

en: Track is not of type Spatial, can't insert key
sl: Steza ni tipa Prostorska, zato ne morem vstaviti ključa

en: Anim Move Keys
sl: Animacija Premakni ključ

en: Transform
sl: Preoblikovanje

en: Methods
sl: Metode

en: Anim Scale Keys
sl: Spremeni Obseg Ključev

en: Edit
sl: Uredi

en: Scale Selection
sl: Povečaj izbiro

en: Scale From Cursor
sl: Povečaj iz kazalca

en: Duplicate Selection
sl: Podvoji izbrano

en: Duplicate Transposed
sl: Podvoji transponirano

en: Optimize Animation
sl: Optimiziraj Animacijo

en: Clean-Up Animation
sl: Počisti Animacijo

en: Anim. Optimizer
sl: Optimizacija Animacije

en: Optimize
sl: Optimiziraj

en: Remove invalid keys
sl: Odstrani nedovoljene Črke

en: Remove unresolved and empty tracks
sl: Odstrani nedoločene in prazne sledi

en: Clean-up all animations
sl: Pobriši vse animacije

en: Clean-Up Animation(s) (NO UNDO!)
sl: Izbriši Animacijo/e (BREZ VRNITVE!)

en: Clean-Up
sl: Počisti

en: Scale Ratio:
sl: Razmerje Obsega:

en: Resize Array
sl: Povečaj Niz

en: Change Array Value Type
sl: Spremeni Tip Vrednosti Niza

en: Change Array Value
sl: Spremeni Vrednost Niza

en: Go to Line
sl: Pojdi na Vrstico

en: Line Number:
sl: Številka Vrste:

en: Match Case
sl: Ujemanje Velikih Črk

en: Whole Words
sl: Cele Besede

en: Replace
sl: Zamenjaj

en: Replace All
sl: Zamenjaj Vse

en: Selection Only
sl: Samo Izbira

en: Zoom In
sl: Približaj

en: Zoom Out
sl: Oddalji

en: Reset Zoom
sl: Ponastavi Povečavo/Pomanjšavo

en: Add
sl: Dodaj

en: Remove
sl: Odstrani

en: Add Extra Call Argument:
sl: Dodaj Dodaten Klicni Argument:

en: Extra Call Arguments:
sl: Dodatni Klicni Argumenti:

en: Deferred
sl: Odloženo

en: Oneshot
sl: En Poizkus

en: Close
sl: Zapri

en: Connect
sl: Poveži

en: Connect '%s' to '%s'
sl: Poveži '%s' v '%s'

en: Disconnect '%s' from '%s'
sl: Odklopite '%s' iz '%s'

en: Connect...
sl: Poveži...

en: Disconnect
sl: Odklopi

en: Signals
sl: Signali

en: Change %s Type
sl: Spremeni Tip %s

en: Change
sl: Spremeni

en: Create New %s
sl: Ustvari Nov %s

en: Favorites:
sl: Priljubljene:

en: Recent:
sl: Nedavni:

en: Search:
sl: Iskanje:

en: Matches:
sl: Zadetki:

en: Description:
sl: Opis:

en: Search Replacement For:
sl: Iskanje Zamenjave Za:

en: Dependencies For:
sl: Odvisnosti Za:

en: Dependencies
sl: Odvisnosti

en: Dependencies:
sl: Odvisnosti:

en: Fix Broken
sl: Popravi Pokvarjeno

en: Dependency Editor
sl: Urejevalnik Odvisnosti

en: Search Replacement Resource:
sl: Iskanje Nadomestnih Virov:

en: Open
sl: Odpri

en: Cannot remove:
sl: Ni mogoče odstraniti:

en: Error loading:
sl: Napaka pri nalaganju:

en: Open Anyway
sl: Vseeno Odpri

en: Which action should be taken?
sl: Katere ukrepe je treba sprejeti?

en: Fix Dependencies
sl: Popravi Odvisnosti

en: Errors loading!
sl: Napake pri nalaganju!

en: Permanently delete %d item(s)? (No undo!)
sl: Trajno izbrišem %d predmet(e)? (Brez vrnitve!)

en: Orphan Resource Explorer
sl: Raziskovalec Osamljenih Virov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Owns
sl: Lastnik

en: Resources Without Explicit Ownership:
sl: Viri Brez Izrecnega Lastništva:

en: Change Dictionary Key
sl: Spremeni Slovarski Ključ

en: Change Dictionary Value
sl: Spremeni Slovarsko Vrednost

en: Thanks from the Godot community!
sl: Zahvaljujemo se vam iz skupnosti Godota!

en: Godot Engine contributors
sl: Godot Engine sodelovci

en: Project Founders
sl: Ustanovitelji Projekta

en: Lead Developer
sl: Vodilni Razvajalec

en: Developers
sl: Razvajalci

en: Authors
sl: Avtorji

en: Platinum Sponsors
sl: Platina Sponzorji

en: Gold Sponsors
sl: Zlati Sponzorji

en: Mini Sponsors
sl: Majhni Sponzorji

en: Gold Donors
sl: Zlati Donatorji

en: Silver Donors
sl: Srebrni Donatorji

en: Bronze Donors
sl: Bronasti Donatorji

en: Donors
sl: Donatorji

en: License
sl: Licenca

en: All Components
sl: Vse Komponente

en: Components
sl: Komponente

en: Licenses
sl: Licence

en: Uncompressing Assets
sl: Razširjenje Dodatkov

en: Success!
sl: Uspelo je!

en: Install
sl: Namesti

en: Speakers
sl: Zvočniki

en: Add Effect
sl: Dodaj Učinek

en: Rename Audio Bus
sl: Preimenuj Zvočno Vodilo

en: Change Audio Bus Volume
sl: Spremeni Glasnost Zvočnega Vodila

en: Toggle Audio Bus Solo
sl: Preklopi samo na Zvočno Vodilo

en: Toggle Audio Bus Mute
sl: Preklopi na Tihi Način Zvočnega Vodila

en: Toggle Audio Bus Bypass Effects
sl: Preklopi na Učinke Prehoda Zvočnega Vodila

en: Select Audio Bus Send
sl: Izberi Pošlji možnost Zvočnega vodila

en: Add Audio Bus Effect
sl: Dodaj učinek Zvočnega Vodila

en: Move Bus Effect
sl: Premakni učinek Vodila

en: Delete Bus Effect
sl: Izbriši učinek Vodila

en: Solo
sl: Sam

en: Mute
sl: Nem

en: Bypass
sl: Prehod

en: Duplicate
sl: Podvoji

en: Reset Volume
sl: Ponastavi Glasnost

en: Delete Effect
sl: Izbriši Učinek

en: Add Audio Bus
sl: Dodaj Zvočno Vodilo

en: Master bus can't be deleted!
sl: Glavno vodilo ni mogoče izbrisati!

en: Delete Audio Bus
sl: Izbriši Zvočno Vodilo

en: Duplicate Audio Bus
sl: Podvoji Zvočno Vodilo

en: Reset Bus Volume
sl: Ponastavi Glasnost Vodila

en: Move Audio Bus
sl: Premakni Zvočno Vodilo

en: Save Audio Bus Layout As...
sl: Shrani Postavitev Zvočnega Vodila Kot...

en: Location for New Layout...
sl: Lokacija za Novo Postavitev...

en: Open Audio Bus Layout
sl: Odpri Zvočno Vodilo

en: Invalid file, not an audio bus layout.
sl: Neveljavna datoteka, ker ni postavitve zvočnega vodila.

en: Add Bus
sl: Dodaj Vodilo

en: Load
sl: Naloži

en: Load an existing Bus Layout.
sl: Naloži obstoječo Postavitev Vodila.

en: Save As
sl: Shrani Kot

en: Save this Bus Layout to a file.
sl: Shrani to Postavitev Vodila v datoteko.

en: Load Default
sl: Naložite Prevzeto

en: Load the default Bus Layout.
sl: Naloži prevezeto Postavitev Vodila.

en: Create a new Bus Layout.
sl: Ustvari novo Postavitev Vodila.

en: Invalid name.
sl: Neveljavno ime.

en: Valid characters:
sl: Veljavni znaki:

en: Autoload '%s' already exists!
sl: SamodejnoNalaganje '%s' že obstaja!

en: Rename Autoload
sl: Preimenuj SamodejnoNalaganje

en: Toggle AutoLoad Globals
sl: Preklopi na Globalno SamodejnoNalaganje

en: Move Autoload
sl: Premakni SamodejnoNalaganje

en: Remove Autoload
sl: Odstrani SamodejnoNalaganje

en: Enable
sl: Omogoči

en: Rearrange Autoloads
sl: Preuredi SamodejnoNalaganje

en: Add AutoLoad
sl: Dodaj SamodejnoNalaganje

en: Path:
sl: Pot:

en: Node Name:
sl: Ime Gradnika:

en: Paste Params
sl: Prilepi Parametre

en: Updating Scene
sl: Posodabljanje Scene

en: Storing local changes...
sl: Shranjevanje lokalnih sprememb...

en: Updating scene...
sl: Posodabljanje scene...

en: [empty]
sl: [prazno]

en: [unsaved]
sl: [neshranjeno]

en: Choose a Directory
sl: Izberi Mapo

en: Create Folder
sl: Ustvarite Mapo

en: Name:
sl: Ime:

en: Could not create folder.
sl: Mape ni mogoče ustvariti.

en: Choose
sl: Izberi

en: Storing File:
sl: Shranjevanje Datoteke:

en: Packing
sl: Pakiranje

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvozi

en: Select Current Folder
sl: Izberite Trenutno Mapo

en: Copy Path
sl: Kopiraj Pot

en: New Folder...
sl: Nova Mapa...

en: Refresh
sl: Osveži

en: All Recognized
sl: Vse Prepoznano

en: All Files (*)
sl: Vse Datoteke (*)

en: Open a File
sl: Odpri v Datoteki

en: Open File(s)
sl: Odpri Datotek(o/e)

en: Open a Directory
sl: Odpri v Mapi

en: Open a File or Directory
sl: Odpri Datoteko ali Mapo

en: Save
sl: Shrani

en: Save a File
sl: Shrani Datoteko

en: Go Back
sl: Pojdi Nazaj

en: Go Forward
sl: Pojdi Naprej

en: Go Up
sl: Pojdi Navzgor

en: Toggle Hidden Files
sl: Preklopi na Skrite Datoteke

en: Toggle Favorite
sl: Preklopi na Najljubše

en: Toggle Mode
sl: Preklopi Način

en: Focus Path
sl: Poudari Pot

en: Move Favorite Up
sl: Premakni Priljubljeno Navzgor

en: Move Favorite Down
sl: Premakni Priljubljeno Navzdol

en: Directories & Files:
sl: Mape & Datoteke:

en: Preview:
sl: Predogled:

en: File:
sl: Datoteka:

en: ScanSources
sl: BranjeVirov

en: (Re)Importing Assets
sl: Uvoz Dodatkov

en: Top
sl: Vrh

en: Class:
sl: Razred:

en: Inherits:
sl: Dedovanja:

en: Inherited by:
sl: Podedovano od:

en: Properties
sl: Lastnosti

en: Constants
sl: Konstante

en: Enumerations
sl: Oštevilčenja

en: There is currently no description for this property. Please help us by [color=$color][url=$url]contributing one[/url][/color]!
sl: Trenutno ni opisa za to lastnost. Pomagajte nam s [color=$color][url=$url]prispevkom[/url][/color]!

en: There is currently no description for this method. Please help us by [color=$color][url=$url]contributing one[/url][/color]!
sl: Trenutno ni opisa za to metodo. Pomagajte nam s [color=$color][url=$url]prispevkom[/url][/color]!

en: Help
sl: Pomoč

en: Search Help
sl: Išči Pomoč

en: Constant
sl: Konstanta

en: Output:
sl: Izhod:

en: Clear
sl: Počisti

en: Clear Output
sl: Počisti Izhod

en: Stop
sl: Ustavi

en: Node
sl: Vozlišče

en: Error saving resource!
sl: Napaka pri shranjevanju virov!

en: Save Resource As...
sl: Shrani Vire Kot...

en: Can't open file for writing:
sl: Datoteke ni mogoče odpreti za pisanje:

en: Requested file format unknown:
sl: Zahtevan format datoteke ni znan:

en: Error while saving.
sl: Napaka med shranjevanjem.

en: Error while parsing '%s'.
sl: Napaka pri razčlenjevanju '%s'.

en: Unexpected end of file '%s'.
sl: Nepričakovan konec datoteke '%s'.

en: Missing '%s' or its dependencies.
sl: Manjka '%s' ali njegove odvisnosti.

en: Error while loading '%s'.
sl: Napaka pri nalaganju '%s'.

en: Saving Scene
sl: Shranjevanje Scene

en: Analyzing
sl: Analiziranje

en: Creating Thumbnail
sl: Ustvarjanje Sličic

en: This operation can't be done without a tree root.
sl: Te operacije ne moremo storiti brez osnovnega drevesa.

en: Couldn't save scene. Likely dependencies (instances or inheritance) couldn't be satisfied.
sl: Ni mogoče shraniti scene. Najverjetneje odvisnosti (primeri ali dedovanja) ne morejo biti izpolnjene.

en: Can't load MeshLibrary for merging!
sl: Knjižnice Modelov ni mogoče naložiti za združitev!

en: Error saving MeshLibrary!
sl: Napaka pri shranjevanju Knjižnice Modelov!

en: Can't load TileSet for merging!
sl: PloščniNiz ni mogoče naložiti za združitev!

en: Error saving TileSet!
sl: Napaka pri shranjevanju PloščnegaNiza!

en: Layout name not found!
sl: Ime postavitve ni mogoče najti!

en: This resource belongs to a scene that was imported, so it's not editable.
    Please read the documentation relevant to importing scenes to better understand this workflow.
sl: Ta vir pripada uvoženi sceni, zato ga ne moremo spreminjati.
    Za boljše razumevanje preberi dokumentacijo namenjeno za uvažanje scen.

en: This resource was imported, so it's not editable. Change its settings in the import panel and then re-import.
sl: Ta vir je bil uvožen tako, da ga ne morete spreminjati. Spremenite svoje nastavitve na plošči za uvoz in nato znova uvozite.

en: There is no defined scene to run.
sl: Ni določene scene za zagon.

en: Could not start subprocess!
sl: Nemorem začeti podprocesa!

en: Open Scene
sl: Odpri Sceno

en: Open Base Scene
sl: Odpri Osnovno Sceno

en: Quick Open Scene...
sl: Hitro Odpri Sceno...

en: Quick Open Script...
sl: Hitro Odpri Skripto...

en: Save & Close
sl: Shrani & Zapri

en: Save changes to '%s' before closing?
sl: Shranim spremembe v '%s' pred zapiranjem?

en: Save Scene As...
sl: Shrani Sceno Kot...

en: This operation can't be done without a scene.
sl: Ta operacija ni mogoča brez scene.

en: Export Mesh Library
sl: Izvozi Knjižnico Modelov

en: This operation can't be done without a root node.
sl: Ta operacija ni mogoča brez osnovnega gradnika.

en: Export Tile Set
sl: Izvozi Ploščno Zbirko

en: This operation can't be done without a selected node.
sl: Te operacije ne moremo storiti brez izbranega gradnika.

en: Current scene not saved. Open anyway?
sl: Trenutna scena ni shranjena. Vseeno odprem?

en: Can't reload a scene that was never saved.
sl: Ni mogoče osvežiti scene, ki ni bila shranjena.

en: Quick Run Scene...
sl: Hitro Zaženi Sceno...

en: Quit
sl: Zapri

en: Yes
sl: Da

en: Exit the editor?
sl: Zaprem urejevalnik?

en: Open Project Manager?
sl: Odprem Upravljalnik Projekta?

en: Save & Quit
sl: Shrani & Zapri

en: Save changes to the following scene(s) before quitting?
sl: Shranim spremembe na sledečih scenah pred zaprtjem?

en: Save changes to the following scene(s) before opening Project Manager?
sl: Shranim spremembe na sledečih scenah pred odpiranjem Upravljalnika Projekta?

en: This option is deprecated. Situations where refresh must be forced are now considered a bug. Please report.
sl: Ta možnost je zastarela. Situacije, kjer je treba osvežitev prisiliti, se zdaj štejejo za napako. Prosimo, prijavite.

en: Pick a Main Scene
sl: Izberi Glavno Sceno

en: Close Scene
sl: Zapri Prizor

en: Unable to enable addon plugin at: '%s' parsing of config failed.
sl: Ni mogoče omogočiti dodatnega vtičnika na: '%s'. Razčlenjevanje konfiguracije ni uspelo.

en: Unable to load addon script from path: '%s'.
sl: Ni mogoče naložiti dodatno skripto iz poti: '%s'.

en: Unable to load addon script from path: '%s' Base type is not EditorPlugin.
sl: Ni mogoče naložiti dodatno skripto iz poti: '%s' Osnovni tip ni UrejevalniVtičnik.

en: Unable to load addon script from path: '%s' Script is not in tool mode.
sl: Ni mogoče naložiti dodatno skripto iz poti: '%s' Skripta ni v načinu orodje.

en: Scene '%s' was automatically imported, so it can't be modified.
    To make changes to it, a new inherited scene can be created.
sl: Scena '%s' je bila samodejno uvožena, zato je ni mogoče spremeniti.
    Če želite narediti spremembe, lahko ustvarite novo podedovano sceno.

en: Error loading scene, it must be inside the project path. Use 'Import' to open the scene, then save it inside the project path.
sl: Napaka pri nalaganju prizora, zato ker ni znotraj poti projekta. Uporabite 'Uvoz', da odprete prizor in ga nato shranite znotraj poti projekta.

en: Scene '%s' has broken dependencies:
sl: Prizor '%s' ima pretrgane odvisnosti:

en: Clear Recent Scenes
sl: Počisti Nedavne Prizore

en: No main scene has ever been defined, select one?
    You can change it later in "Project Settings" under the 'application' category.
sl: Glavna scena ni bila določena, izberem eno?
    Kasneje jo lahko spremeniš v "Nastavitve Projekta" pod kategorijo 'aplikacija'.

en: Selected scene '%s' does not exist, select a valid one?
    You can change it later in "Project Settings" under the 'application' category.
sl: Izbrana scena '%s' ne obstaja, izberem veljavno?
    Kasneje jo lahko spremeniš v "Nastavitve Projekta" pod kategorijo 'aplikacija'.

en: Selected scene '%s' is not a scene file, select a valid one?
    You can change it later in "Project Settings" under the 'application' category.
sl: Izbrana scena '%s' ni datoteka scene, izberem veljavno?
    Kasneje jo lahko spremeniš v "Nastavitve Projekta" pod kategorijo 'aplikacija'.

en: Save Layout
sl: Shrani Postavitev

en: Delete Layout
sl: Izbriši Postavitev

en: Default
sl: Prevzeto

en: Switch Scene Tab
sl: Preklopi na zavihek Prizor

en: %d more files or folders
sl: %d več datotek ali map

en: %d more folders
sl: %d več map

en: %d more files
sl: %d več datotek

en: Output
sl: Izhod

en: Inspector
sl: Nadzornik

en: Dock Position
sl: Položaj Sidranja

en: Distraction Free Mode
sl: Način Brez Motenj

en: Toggle distraction-free mode.
sl: Preklop način pisanja brez motenj.

en: Add a new scene.
sl: Dodaj nov Prizor.

en: Scene
sl: Prizor

en: Go to previously opened scene.
sl: Pojdi na predhodno odprti prizor.

en: Next tab
sl: Naslednji zavihek

en: Previous tab
sl: Prejšnji zavihek

en: Filter Files...
sl: Filtriraj datoteke...

en: Operations with scene files.
sl: Operacije z datotekami prizora.

en: New Scene
sl: Nov Prizor

en: New Inherited Scene...
sl: Nov Podedovan Prizor...

en: Open Scene...
sl: Odpri Prizor...

en: Open Recent
sl: Odpri Nedavne

en: Save Scene
sl: Shrani Prizor

en: Convert To...
sl: Pretvori V...

en: MeshLibrary...
sl: Knjižnica Modelov...

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Redo
sl: Ponovi

en: Miscellaneous project or scene-wide tools.
sl: Različna projektna ali prizorska orodja.

en: Project
sl: Projekt

en: Tools
sl: Orodja

en: Quit to Project List
sl: Zapri na Seznam Projektov

en: Deploy with Remote Debug
sl: Uvajanje z Oddaljenim Razhroščevanjem

en: Visible Collision Shapes
sl: Vidne Oblike Trka

en: Visible Navigation
sl: Vidna Navigacija

en: Editor Layout
sl: Postavitev Urejevalnika

en: Toggle Fullscreen
sl: Preklopi na Celozaslonski Način

en: Community
sl: Skupnost

en: Play the project.
sl: Zaženi projekt.

en: Play
sl: Zaženi

en: Pause Scene
sl: Zaustavi prizor

en: Stop the scene.
sl: Ustavi Prizor.

en: Play the edited scene.
sl: Zaženi prizor u urejanju.

en: Play Scene
sl: Zaženi Prizor

en: Play custom scene
sl: Zaženi prizor po meri

en: Play Custom Scene
sl: Zaženi Prizor po Meri

en: FileSystem
sl: DatotečniSistem

en: Don't Save
sl: Ne Shrani

en: Import Templates From ZIP File
sl: Uvozi Predloge iz ZIP Datoteke

en: Export Library
sl: Izvozi Knjižnico

en: Merge With Existing
sl: Spoji z Obstoječim

en: Open & Run a Script
sl: Odpri & Zaženi Skripto

en: New Inherited
sl: Novo Podedovano

en: Load Errors
sl: Napake pri Nalaganju

en: Select
sl: Izberi

en: Open 2D Editor
sl: Odpri 2D Urejevalnik

en: Open 3D Editor
sl: Odpri 3D Urejevalnik

en: Open Script Editor
sl: Odpri Urejevalnik Skript

en: Open Asset Library
sl: Odpri Knjižnico Dodatkov

en: Open the next Editor
sl: Odpri naslednji Urejevalnik

en: Open the previous Editor
sl: Odpri prejšnji Urejevalnik

en: Creating Mesh Previews
sl: Ustvari Predogled Modela

en: Thumbnail...
sl: Sličica...

en: Installed Plugins:
sl: Nameščeni Vtičniki:

en: Update
sl: Posodobi

en: Measure:
sl: Mera:

en: Frame %
sl: Okvir %

en: Physics Frame %
sl: Fizikalni Okvir %

en: Inclusive
sl: Vključno

en: Self
sl: Samo

en: Frame #:
sl: Okvir #:

en: Calls
sl: Klici

en: Debugger
sl: Razhroščevalnik

en: [Empty]
sl: [Prazen]

en: Write your logic in the _run() method.
sl: Napišite svojo logiko v metodi _run() .

en: There is an edited scene already.
sl: Tu že obstaja prizor v urejanju.

en: Couldn't instance script:
sl: Ni mogoče ustvariti primera skripte:

en: Did you forget the 'tool' keyword?
sl: Ali si pozabil ključno besedo 'orodje'?

en: Couldn't run script:
sl: Ni mogoče zagnati skripte:

en: Did you forget the '_run' method?
sl: Ali si pozabil metodo '_run' ?

note: TRANSLATORS: Project Manager here refers to the tool used to create/manage Godot projects.
en: Project Manager
sl: Upravljalnik Projekta

en: Select Node(s) to Import
sl: Izberi Gradnik(e) za Uvoz

en: Browse
sl: Brskaj

en: Scene Path:
sl: Pot Prizora:

en: Import From Node:
sl: Uvozi iz Gradnika:

en: No download links found for this version. Direct download is only available for official releases.
sl: Za to različico ni mogoče najti linkov za prenos. Neposredni prenos je na voljo samo za uradne izdaje.

en: Disconnected
sl: Nepovezano

en: Resolving
sl: Razreševanje

en: Can't Resolve
sl: Ni Mogoče Razrešiti

en: Connecting...
sl: Povezovanje...

en: Can't Connect
sl: Nemogoče se je Povezati

en: Connected
sl: Povezano

en: Requesting...
sl: Zahtevam...

en: Downloading
sl: Prenašanje

en: Connection Error
sl: Napaka Pri Povezavi

en: SSL Handshake Error
sl: Napaka Pri Usklanjevanju SSH

en: Extracting Export Templates
sl: Razširjanje Izvoznih Predlog

en: Importing:
sl: Uvažanje:

en: Export Template Manager
sl: Izvozni Upravitelj Predlog

en: Current Version:
sl: Trenutna Različica:

en: Uninstall
sl: Odstrani

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Status: Import of file failed. Please fix file and reimport manually.
sl: Stanje: Uvoz datoteke ni uspel. Popravi datoteko in ponovno ročno uvozi.

en: Cannot move/rename resources root.
sl: Ni mogoče premakniti/preimenovati osnovne vire.

en: Cannot move a folder into itself.
sl: Mape ni mogoče premakniti vase.

en: Error moving:
sl: Napaka pri premikanju:

en: Error duplicating:
sl: Napaka pri podvajanju:

en: Unable to update dependencies:
sl: Odvisnosti ni mogoče posodobiti:

en: No name provided.
sl: Ime ni določeno.

en: A file or folder with this name already exists.
sl: Datoteka ali mapa s tem imenom že obstaja.

en: Name contains invalid characters.
sl: Ime vsebuje neveljavne znake.

en: Renaming file:
sl: Preimenovanje Datoteke:

en: Renaming folder:
sl: Preimenovanje mape:

en: Duplicating file:
sl: Podvajanje datoteke:

en: Duplicating folder:
sl: Podvajanje mape:

en: Instance
sl: Primer

en: Edit Dependencies...
sl: Uredi Odvisnosti...

en: View Owners...
sl: Poglej Lastnike...

en: Move To...
sl: Premakni V...

en: Duplicate...
sl: Podvoji...

en: Rename...
sl: Preimenuj...

en: Re-Scan Filesystem
sl: Ponovno Preglej Datotečni Sistem

en: Scanning Files,
    Please Wait...
sl: Pregledovanje Datotek,
    Prosimo, Počakajte...

en: Move
sl: Premakni

en: Rename
sl: Preimenuj

en: Add to Group
sl: Dodaj v Skupino

en: Remove from Group
sl: Odstrani iz Skupine

en: Groups
sl: Skupine

en: Import as Single Scene
sl: Uvozi kot En Prizor

en: Import with Separate Animations
sl: Uvozi z Ločenimi Animacijami

en: Import with Separate Materials
sl: Uvozi z Ločenimi Materiali

en: Import with Separate Objects
sl: Uvozi z Ločenimi Objekti

en: Import with Separate Objects+Materials
sl: Uvozi z Ločenimi Objekti+Materiali

en: Import with Separate Objects+Animations
sl: Uvozi z Ločenimi Objekti+Animacijami

en: Import with Separate Materials+Animations
sl: Uvozi z Ločenimi Materiali+Animacijami

en: Import with Separate Objects+Materials+Animations
sl: Uvozi z Ločenimi Objekti+Materiali+Animacijami

en: Import as Multiple Scenes
sl: Uvozi kot Več Prizorov

en: Import as Multiple Scenes+Materials
sl: Uvozi kot Večkratnik Prizorov+Materialov

en: Import Scene
sl: Uvozi Prizor

en: Importing Scene...
sl: Uvažanje Prizora...

en: Generating Lightmaps
sl: Ustvarjanje Svetlobnih Kart

en: Running Custom Script...
sl: Izvajanje Skripte Po Meri...

en: Couldn't load post-import script:
sl: Skripte po uvozu ni bilo mogoče naložiti:

en: Invalid/broken script for post-import (check console):
sl: Neveljavna/pokvarjena skripta za naknadno uvažanje (Glej konzolo):

en: Error running post-import script:
sl: Napaka pri zagonu skripte po uvozu:

en: Saving...
sl: Shranjevanje...

en: Set as Default for '%s'
sl: Nastavi kot Privzeto za '%s'

en: Clear Default for '%s'
sl: Počisti privzeto za '%s'

en: Reimport
sl: Ponovno Uvozi

en: Import As:
sl: Uvozi Kot:

en: Failed to load resource.
sl: Napaka pri nalaganju vira.

en: Make Sub-Resources Unique
sl: Naredi Pod-Vire Samostojne

en: Create a new resource in memory and edit it.
sl: Ustvari nov vir v pomnilniku in ga uredi.

en: Load an existing resource from disk and edit it.
sl: Naloži obstoječi vir iz spomina in ga uredi.

en: Save the currently edited resource.
sl: Shrani trenutno urejani vir.

en: Save As...
sl: Shrani Kot...

en: Copy Resource
sl: Kopiraj Vir

en: Go to the previous edited object in history.
sl: Pojdi na prejšnji urejani objekt v zgodovini.

en: Go to the next edited object in history.
sl: Pojdi na naslednji urejani objekt v zgodovini.

en: History of recently edited objects.
sl: Zgodovina nedavno urejanih objektov.

en: Changes may be lost!
sl: Spremembe se lahko izgubijo!

en: MultiNode Set
sl: Niz Večkratnih Gradnikov

en: Author:
sl: Avtor:

en: Version:
sl: Različica:

en: Insert Point
sl: Ustavi Točko

en: Add Animation
sl: Dodaj Animacijo

en: Blend:
sl: Zmešaj:

en: Edit Filters
sl: Uredi Filtre

en: Toggle Autoplay
sl: Preklop funkcije Samodejno Predvajanje

en: New Animation Name:
sl: Novo Ime Animacije:

en: New Anim
sl: Nova Animacija

en: Create New Animation
sl: Ustvari Novo Animacijo

en: Change Animation Name:
sl: Spremeni Ime Animacije:

en: Rename Animation
sl: Preimenuj Animacijo

en: Delete Animation?
sl: Izbrišem animacijo?

en: Remove Animation
sl: Odstrani Animacijo

en: Duplicate Animation
sl: Podvoji Animacijo

en: Blend Next Changed
sl: Naslednjo Mešanje se je Spremenilo

en: Change Blend Time
sl: Spremeni Mešalni Čas

en: Load Animation
sl: Naloži Animacijo

en: Pasted Animation
sl: Prilepljena Animacija

en: Paste Animation
sl: Prilepi animacijo

en: Play selected animation backwards from current pos. (A)
sl: Predvajaj izbrano animacijo nazaj od trenutnega položaja. (A)

en: Play selected animation backwards from end. (Shift+A)
sl: Predvajaj izbrano animacijo nazaj od konca. (Shift+A)

en: Stop animation playback. (S)
sl: Ustavi predvajanje animacije. (S)

en: Play selected animation from start. (Shift+D)
sl: Predvajaj izbrano animacijo od začetka. (Shift+D)

en: Play selected animation from current pos. (D)
sl: Predvajaj izbrano animacijo iz trenutne pozicije. (D)

en: Animation position (in seconds).
sl: Mesto animacije (v sekundah).

en: Scale animation playback globally for the node.
sl: Spremeni velikost predvajanja za gradnike globalno.

en: Animation Tools
sl: Animacijska Orodja

en: Display list of animations in player.
sl: Prikaži seznam animacij v predvajalniku.

en: Autoplay on Load
sl: Samodejno predvajaj ob nalaganju

en: Enable Onion Skinning
sl: Omogoči Lupljenje Čebule

en: Directions
sl: Smeri

note: TRANSLATORS: Opposite of "Future", refers to a direction in animation onion skinning.
en: Past
sl: Preteklost

note: TRANSLATORS: Opposite of "Past", refers to a direction in animation onion skinning.
en: Future
sl: Prihodnost

en: Depth
sl: Globina

en: 1 step
sl: 1 korak

en: 2 steps
sl: 2 koraka

en: 3 steps
sl: 3 koraki

en: Differences Only
sl: Samo Razlike

en: Force White Modulate
sl: Sile Bele Modulacije

en: Animation Name:
sl: Ime Animacije:

en: Error!
sl: Napaka!

en: Blend Times:
sl: Čas Mešanja:

en: Next (Auto Queue):
sl: Naprej (Samodejna Razvrstitev):

en: Cross-Animation Blend Times
sl: Navzkrižna Animacija Časa Mešanice

en: Add Node
sl: Dodaj vozlišče

en: AnimationTree
sl: AnimacijskoDrevo

en: New name:
sl: Novo ime:

en: Fade In (s):
sl: Postopno Prikazovanje (s):

en: Fade Out (s):
sl: Postopno Izginevanje (s):

en: Blend
sl: Zmešaj

en: Auto Restart:
sl: Samodejni Ponovni Zagon:

en: Restart (s):
sl: Znova Zaženi (s):

en: Random Restart (s):
sl: Naključno Zaženi (s):

en: Start!
sl: Zaženi!

en: Amount:
sl: Količina:

en: Blend 0:
sl: Zmešaj 0:

en: Blend 1:
sl: Zmešaj 1:

en: X-Fade Time (s):
sl: Čas X-Bledenja (s):

en: Add Input
sl: Dodaj Vnos

en: Set Auto-Advance
sl: Nastavi Samodejno-Napredovanje

en: Delete Input
sl: Izbriši Vnos

en: Animation tree is valid.
sl: Drevo animacije je veljavno.

en: Animation tree is invalid.
sl: Drevo animacije ni veljavno.

en: Animation Node
sl: Animacijski Gradnik

en: OneShot Node
sl: Gradnik EnPoizkus

en: Mix Node
sl: Gradnik Mešanica

en: Blend2 Node
sl: Gradnik Zmešaj2

en: Blend3 Node
sl: Gradnik Zmešaj3

en: Blend4 Node
sl: Gradnik Zmešaj4

en: TimeScale Node
sl: Gradnik ČasovnoMerilo

en: TimeSeek Node
sl: Gradnik ČasovniIskalnik

en: Transition Node
sl: Gradnik Prehod

en: Import Animations...
sl: Uvozi Animacije...

en: Edit Node Filters
sl: Uredi Gradnike Filtri

en: Filters...
sl: Filtri...

en: Contents:
sl: Vsebina:

en: View Files
sl: Ogled datotek

en: Download
sl: Prenesi

en: Connection error, please try again.
sl: Napaka pri povezavi, poskusi znova.

en: Can't connect.
sl: Nemogoče se je povezati.

en: Can't connect to host:
sl: Nemogoče se je povezati z gostiteljem:

en: No response from host:
sl: Gostitelj se ne odziva:

en: No response.
sl: Ni odgovora.

en: Can't resolve hostname:
sl: Ne morem razrešiti imena gostitelja:

en: Can't resolve.
sl: Ni mogoče razrešiti.

en: Request failed, return code:
sl: Zahteva ni uspela, povratna koda:

en: Request failed, too many redirects
sl: Zahteva ni uspela, preveč preusmeritev

en: Failed:
sl: Spodletelo:

en: Bad download hash, assuming file has been tampered with.
sl: Slab prenos hash kode, predvidevamo, da je bila datoteka spremenjena.

en: Expected:
sl: Pričakovano:

en: Got:
sl: Dobil:

en: Asset Download Error:
sl: Napaka pri prenosu sredstev:

en: Resolving...
sl: Razreševanje...

en: Error making request
sl: Napaka pri izdelavi zahteve

en: Idle
sl: Nedejaven

en: Retry
sl: Ponovi

en: Download Error
sl: Napaka Pri Prenosu

en: Download for this asset is already in progress!
sl: Prenos za ta dodatek je že v teku!

en: All
sl: Vse

en: Sort:
sl: Razvrsti:

en: Category:
sl: Kategorija:

en: Site:
sl: Stran:

en: Official
sl: Uradno

en: Testing
sl: Preskušanje

en: Assets ZIP File
sl: Dodatki v ZIP Datoteki

en: Failed creating lightmap images, make sure path is writable.
sl: Napaka pri izdelavi slik, svetlobnih kart. Poskrbite, da je pot zapisljiva.

en: Bake Lightmaps
sl: Zapeči Svetlobne karte

en: Preview
sl: Predogled

en: Configure Snap
sl: Nastavi Zaskok

en: Grid Offset:
sl: Mrežni Zamik:

en: Grid Step:
sl: Mrežni Korak:

en: Rotation Offset:
sl: Rotacijski Odmik:

en: Rotation Step:
sl: Rotacijski Korak:

en: Anchors only
sl: Samo Sidrišča

en: Change Anchors and Margins
sl: Spremeni Sidrišča in Robove

en: Change Anchors
sl: Spremeni Sidrišča

en: Paste Pose
sl: Prilepi Pozicijo

en: Select Mode
sl: Izberi Način

en: Move Mode
sl: Način Premika

en: Rotate Mode
sl: Način Vrtenja

en: Show a list of all objects at the position clicked
    (same as Alt+RMB in select mode).
sl: Ob kliku prikaži seznam vseh objektov na tem mestu
    (isto kot Alt+RMB v načinu izbire).

en: Click to change object's rotation pivot.
sl: Klikni, če želiš spremeniti rotacijsko točko objekta.

en: Pan Mode
sl: Način Plošče

en: Use Rotation Snap
sl: Uporabi Rotacijsko Pripenjanje

en: Snap Relative
sl: Pripni Relativno

en: Use Pixel Snap
sl: Uporabi Pripenjanje Pikslov

en: Configure Snap...
sl: Nastavi Pripenjanje...

en: Lock the selected object in place (can't be moved).
sl: Izbrani predmet zakleni na svoje mesto (ni ga mogoče premakniti).

en: Unlock the selected object (can be moved).
sl: Odkleni izbrani predmet (lahko ga premaknete).

note: TRANSLATORS: Noun, name of the 2D/3D View menus.
en: View
sl: Pogled

en: Edit Poly
sl: Uredi Poligon

en: Edit Poly (Remove Point)
sl: Uredi Poligon (Odstrani Točko)

en: Flat 1
sl: Raven 1

en: Remove Curve Point
sl: Odstrani Krivuljno Točko

en: Mesh is empty!
sl: Model je prazen!

en: Create Static Trimesh Body
sl: Ustvari Statično Telo TriModel

en: Mesh
sl: Geometrijski objekt

en: Set Curve Point Position
sl: Nastavi Položaj Krivuljne Točke

en: Set Curve In Position
sl: Nastavi Krivuljo na Položaj

en: Set Curve Out Position
sl: Nastavi Krivuljo iz Položaja

en: Remove Out-Control Point
sl: Odstrani Točko Izven Nadzora

en: Ctrl: Rotate
sl: Ctrl: Vrtenje

en: Paste Resource
sl: Prilepi Vir

en: File
sl: Datoteka

en: Close All
sl: Zapri Vse

en: Search
sl: Iskanje

en: Online Docs
sl: Spletna Dokumentacija

en: Delete Line
sl: Izbriši Vrstico

en: Fold/Unfold Line
sl: Pregibna/Nepregibna Črta

en: Toggle Breakpoint
sl: Preklopi na Zaustavitev

en: Orthogonal
sl: Ortogonalno

en: None
sl: Nič

en: Use Snap
sl: Uporabi Pripenjanje

en: Toggle Freelook
sl: Preklopi Svobodni Pregled

en: Transform Dialog...
sl: Preoblikovanje Dialoga...

en: Snap Settings
sl: Nastavitve Zaskočenja

en: Translate Snap:
sl: Prestavi Zaskočenje:

en: Transform Change
sl: Preoblikovanje Sprememb

en: Snap Mode:
sl: Način Postavljanja:

en: Remove All Items
sl: Odstrani Vse Stvari

en: SSH Passphrase
sl: geslo SSH

en: Manage Export Templates
sl: Upravljaj Izvozne Predloge

en: Please choose an empty folder.
sl: Izberite prazno mapo.

en: New Game Project
sl: Novi Projekt Igre

en: Rename Project
sl: Preimenuj Projekt

en: Import Existing Project
sl: Uvoz Obstoječega Projekta

en: Create New Project
sl: Ustvarite Nov Projekt

en: Create & Edit
sl: Ustvari & Uredi

en: Project Name:
sl: Ime Projekta:

en: Project Path:
sl: Pot Projekta:

en: Scan
sl: Preglej

en: Select a Folder to Scan
sl: Izberite Mapo za Skeniranje

en: New Project
sl: Nov Projekt

en: About
sl: O Programu

en: Remove All
sl: Odstrani Vse

en: Add Global Property
sl: Dodaj Globalno Lastnost

en: Delete Item
sl: Izbriši Predmet

en: Plugins
sl: Vtičniki

en: Preset...
sl: Prednastavitev...

en: Select Node
sl: Izberi Gradnik

en: Select Property
sl: Izberi Lastnost

en: Remote
sl: Upravljalnik

en: File does not exist.
sl: Datoteka ne obstaja.

en: Editor Settings
sl: Nastavitve Urejevalnika

en: Remove current entry
sl: Odstrani trenutni vnos

en: Not a script with an instance
sl: To ni skripta z instanco

en: Not based on a script
sl: Ne temelji na skripti

en: Not based on a resource file
sl: Ne temelji na datoteki virov

en: Invalid instance dictionary format (missing @path)
sl: Neveljaven primer formata slovarja (manjka @path)

en: Invalid instance dictionary format (can't load script at @path)
sl: Neveljaven primer formata slovarja (ni mogoče naložiti skripte iz @path)

en: Invalid instance dictionary format (invalid script at @path)
sl: Neveljaven primer formata slovarja (neveljavna skripta v @path)

en: Invalid instance dictionary (invalid subclasses)
sl: Neveljaven primer slovarja (neveljavni podrazredi)

en: GridMap Delete Selection
sl: GridMap Izbriši Izbor

en: Clear Selection
sl: Počisti izbrano

en: A node yielded without working memory, please read the docs on how to yield properly!
sl: Gradnik je bil ustavljen brez delovnega spomina, v dokumentaciji si preberite kako ga pravilno ustaviti!

en: Node yielded, but did not return a function state in the first working memory.
sl: Vozlišče se je ustavilo, vendar ni vrnilo stanje funkcije v prvem delovnem spominu.

en: Return value must be assigned to first element of node working memory! Fix your node please.
sl: Vrnjena vrednost mora biti dodeljena prvemu elementu delovnega spomina vozlišča! Prosimo popravite vozlišče.

en: Found sequence bit but not the node in the stack, report bug!
sl: Sekvenčni bit je bil najden, vozlišče na skladu pa ne; prijavite napako!

en: Change Signal Arguments
sl: Spremeni Argumente Signala

en: Set Variable Type
sl: Nastavite Tip Spremenljivke

en: Variables:
sl: Spremenljivke:

en: Signals:
sl: Signali:

en: Name is not a valid identifier:
sl: Ime ni pravilen identifikator:

en: Name already in use by another func/var/signal:
sl: Ime že uporablja druga funkcija/sprem/signal:

en: Rename Function
sl: Preimenuj Funkcijo

en: Rename Variable
sl: Preimenuj Spremenljivko

en: Rename Signal
sl: Preimenuj Signal

en: Add Function
sl: Dodaj Funkcijo

en: Add Variable
sl: Dodaj Spremenljivko

en: Add Signal
sl: Dodaj Signal

en: Remove VisualScript Nodes
sl: Odstrani Gradnike VizualnaSkripta

en: Add Preload Node
sl: Dodaj prednaloženo vozlišče

en: Add Node(s) From Tree
sl: Dodaj Gradnik(e) iz Drevesa

en: Add Getter Property
sl: Dodaj Getter Lastnost

en: Add Setter Property
sl: Dodaj Setter Lastnost

en: Change Base Type
sl: Spremeni Osnovni Tip

en: Remove VisualScript Node
sl: Odstrani Gradnik VizualnaSkripta

en: Remove Function
sl: Odstrani Funkcijo

en: Remove Variable
sl: Odstrani Spremenljivko

en: Editing Variable:
sl: Urejanje Spremenljivke:

en: Remove Signal
sl: Odstrani Signal

en: Editing Signal:
sl: Urejanje Signala:

en: Members:
sl: Člani:

en: Delete Selected
sl: Izbriši Izbrano

en: Find Node Type
sl: Poišči tip vozlišča

en: While
sl: Medtem ko

en: Iterator became invalid
sl: Iterator je bil neveljaven

en: Invalid index property name.
sl: Neveljaven indeks lastnosti imena.

en: Base object is not a Node!
sl: Začetni objekt ni vozlišče!

en: Invalid index property name '%s' in node %s.
sl: Neveljaven indeks lastnosti imena '%s' v vozlišču %s.

en: Custom node has no _step() method, can't process graph.
sl: Vozlišče po meri nima metode _step(); grafa ni mogoče obdelati.

en: Invalid return value from _step(), must be integer (seq out), or string (error).
sl: Neveljavna vrnitev vrednosti od _step(), mora biti število (seq out), ali string (error).

en: Yield
sl: Donos

en: Select device from the list
sl: Izberite napravo s seznama

en: Only one visible CanvasModulate is allowed per scene (or set of instanced scenes). The first created one will work, while the rest will be ignored.
sl: Le en viden CanvasModulate je dovoljen na sceno (ali niz instanciranih scen). Prvi ustvarjen se bo uporabil, medtem ko bodo drugi prezrti.

en: CollisionPolygon2D only serves to provide a collision shape to a CollisionObject2D derived node. Please only use it as a child of Area2D, StaticBody2D, RigidBody2D, KinematicBody2D, etc. to give them a shape.
sl: CollisionPolygon2D služi le, da zagotavlja collision obliko nodu CollisionObject2D, ki izhaja iz njega. Naprošamo vas, da ga uporabite le kot otroka od Area2D, StaticBody2D, RigidBody2D, KinematicBody2D, etc. da jim date obliko.

en: An empty CollisionPolygon2D has no effect on collision.
sl: Prazen CollisionPolygon2D nima vpliva na collision.

en: CollisionShape2D only serves to provide a collision shape to a CollisionObject2D derived node. Please only use it as a child of Area2D, StaticBody2D, RigidBody2D, KinematicBody2D, etc. to give them a shape.
sl: CollisionShape2D služi le, da zagotavlja collision obliko nodu CollisionObject2D, ki izhaja iz njega. Naprošamo vas, da ga uporabite le kot otroka od Area2D, StaticBody2D, RigidBody2D, KinematicBody2D, etc. da jim date obliko.

en: Alert!
sl: Opozorilo!

en: Please Confirm...
sl: Prosimo Potrdite...

en: Must use a valid extension.
sl: Uporabiti moraš valjavno razširitev.

en: (Other)
sl: (Ostalo)

en: Bloom
sl: Učinek žarenja

en: Invalid source for shader.
sl: Neveljaven vir za shader.

en: Mix
sl: Mešaj

en: Constants cannot be modified.
sl: Konstante ni možno spreminjati.
