Godot Engine editor - en to af translation catalogue (243 entries)

en: Invalid type argument to convert(), use TYPE_* constants.
af: Ongeldige tiepe argument om te omskep(), gebruik TYPE_* konstante

en: Expected a string of length 1 (a character).
af: Verwag 'n string van lengte 1 ('n karakter).

en: Not enough bytes for decoding bytes, or invalid format.
af: Nie genoeg bytes om bytes te dekodeer nie, of ongeldige formaat.

en: Invalid operands to operator %s, %s and %s.
af: Ongeldige operande vir operateur %s, %s en %s.

en: Invalid index of type %s for base type %s
af: Ongeldige indeks van tipe %s vir basiese tipe %s

en: Invalid named index '%s' for base type %s
af: Ongeldige benaming van indeks '%s' vir basiese tipe %s

en: Invalid arguments to construct '%s'
af: Ongeldige argument om '%s' te genereer

en: On call to '%s':
af: Aan roep tot '%s':

en: Name
af: Naam

en: Resource
af: Hulpbron

en: Path
af: Pad

note: TRANSLATORS: Adjective, refers to the mode for Bezier handles (Free, Balanced, Mirror).
en: Free
af: Bevry / Verniet

en: Balanced
af: Gebalanseer

en: Mirror
af: Spieel

en: Time:
af: Tyd:

en: Value:
af: Waarde:

en: Insert Key Here
af: Voeg Sleutel Hier

en: Delete Selected Key(s)
af: Skrap gekose sleutels

en: Add Bezier Point
af: Voeg Bezier Punt By

en: Move Bezier Points
af: Verskuif Bezier Punte

en: Anim Duplicate Keys
af: Anim Dupliseer Sleutels

en: Anim Delete Keys
af: Anim Skrap Sleutels

en: Anim Change Keyframe Time
af: Anim Verander Sleutelraam Tyd

en: Anim Change Transition
af: Anim Verander Oorgang

en: Anim Change Transform
af: Anim Verander Transformasie

en: Anim Change Keyframe Value
af: Anim Verander Sleutelraam Waarde

en: Anim Change Call
af: Anim Verander Roep

en: Anim Multi Change Keyframe Time
af: Anim Herhaalde Verandering Van Sleutelraam Tye

en: Anim Multi Change Transition
af: Anim Herhaalde Veranderinde Transisie

en: Anim Multi Change Transform
af: Anim Herhaalde Verandering van Transformasie

en: Anim Multi Change Keyframe Value
af: Anim Herhaalde Verandering Van Sleutelraam Waarde

en: Anim Multi Change Call
af: Anim Herhaalde Verandering van Roep

en: Change Animation Length
af: Verander Animasie Lente

en: Change Animation Loop
af: Verander Animasie Omloop

en: Animation length (frames)
af: Animasie lengte (in rame).

en: Animation length (seconds)
af: Animasie lengte (in sekondes)

en: Continuous
af: Deurlopend

en: Discrete
af: Diskrete

en: Trigger
af: Sneller

en: Linear
af: Lineêr

en: Remove Anim Track
af: Verwyder Anim Baan

note: TRANSLATORS: %s will be replaced by a phrase describing the target of track.
en: Create NEW track for %s and insert key?
af: Skep NUWE baan vir %s en voeg sleutel by?

en: Create %d NEW tracks and insert keys?
af: Skep %d NUWE bane en voeg sleutels by?

en: Create
af: Skep

en: Anim Insert
af: Anim Voeg In

en: Anim Create & Insert
af: Anim Skep & Voeg by

en: Anim Insert Track & Key
af: Anim Voeg Baan & Sleutel By

en: Anim Insert Key
af: Anim Voeg Sleutel by

en: Anim Move Keys
af: Anim Skuif Sleutels

en: Methods
af: Metodes

en: Anim Scale Keys
af: Anim Skaal Sleutels

en: Scale Selection
af: Skaal Seleksie

en: Scale From Cursor
af: Skaal van Wyser

en: Duplicate Selection
af: Dupliseer Seleksie

en: Duplicate Transposed
af: Dupliseer Transponeering

en: Optimize Animation
af: Optimaliseer Animasie

en: Clean-Up Animation
af: Opruim Animasie

en: Anim. Optimizer
af: Anim. Optimaliseerder

en: Max. Linear Error:
af: Max. Lineêre Fout:

en: Max. Angular Error:
af: Max. Hoekige Fout:

en: Max Optimizable Angle:
af: Max Optimaliseerbare Hoek:

en: Optimize
af: Optimaliseer

en: Remove invalid keys
af: Verwyder ongeldige sleutels

en: Remove unresolved and empty tracks
af: Verwyder onopgeloste en leë bane

en: Clean-up all animations
af: Ruim alle animasies op

en: Clean-Up Animation(s) (NO UNDO!)
af: Ruim Animasie(s) Op (Geen ONTDOEN!)

en: Clean-Up
af: Ruim-Op

en: Scale Ratio:
af: Skaal Verhouding:

en: Resize Array
af: Herskaleer Skikking

en: Change Array Value Type
af: Verander Skikking Waarde-Soort

en: Change Array Value
af: Verander Skikking Waarde

en: Go to Line
af: Gaan na Reël

en: Line Number:
af: Reël Nommer:

en: Match Case
af: Pas Letterkas

en: Whole Words
af: Hele Woorde

en: Replace
af: Vervang

en: Replace All
af: Vervang Alles

en: Selection Only
af: Slegs Seleksie

en: Zoom In
af: Zoem In

en: Zoom Out
af: Zoem Uit

en: Reset Zoom
af: Herset Zoem

en: Add
af: Voeg By

en: Remove
af: Verwyder

en: Add Extra Call Argument:
af: Voeg Ekstra Roep Argument By:

en: Extra Call Arguments:
af: Ekstra Roep Argumente:

en: Deferred
af: Uitgestel

en: Oneshot
af: Een-skoot

en: Close
af: Maak Toe

en: Connect
af: Koppel

en: Connect '%s' to '%s'
af: Koppel '%s' aan '%s'

en: Connect...
af: Koppel...

en: Disconnect
af: Ontkoppel

en: Signals
af: Seine

en: Favorites:
af: Gunstelinge:

en: Recent:
af: Onlangse:

en: Search:
af: Soek:

en: Matches:
af: Passendes:

en: Description:
af: Beskrywing:

en: Search Replacement For:
af: Soek Vervanging Vir:

en: Dependencies For:
af: Afhanlikhede Vir:

en: Dependencies
af: Afhanklikhede

en: Dependencies:
af: Afhanklikhede:

en: Fix Broken
af: Maak Gebreekte Reg

en: Dependency Editor
af: Afhanklikheid Bewerker

en: Search Replacement Resource:
af: Soek Vervanging Hulpbron:

en: Open
af: Oop

en: Error loading:
af: Fout terwyl laai:

en: Open Anyway
af: Maak Oop In Elk Geval

en: Which action should be taken?
af: Watter aksie moet geneem word?

en: Fix Dependencies
af: Maak Afhanklikhede Reg

en: Errors loading!
af: Foute terwyl laai!

en: Permanently delete %d item(s)? (No undo!)
af: Skrap %d item(s) permanent? (Geen ontdoen!)

en: Orphan Resource Explorer
af: Verweerde Hulpbron Verkenner

en: Delete
af: Skrap

en: Owns
af: Besit

en: Resources Without Explicit Ownership:
af: Hulpbronne Sonder Eksplisiete Eienaarskap:

en: Change Dictionary Key
af: Verander Woordeboek Sleutel

en: Change Dictionary Value
af: Verander Woordeboek Waarde

en: Thanks from the Godot community!
af: Dankie van die Godot gemeenskap!

en: Godot Engine contributors
af: Godot Enjin bydraers

en: Project Founders
af: Projek Stigters

en: Lead Developer
af: Hoof Ontwikkelaar

en: Developers
af: Ontwikkelaars

en: Authors
af: Outeurs

en: Platinum Sponsors
af: Platinum Borge

en: Gold Sponsors
af: Goue Borge

en: Mini Sponsors
af: Mini Borge

en: Gold Donors
af: Goue Skenkers

en: Silver Donors
af: Silver Skenkers

en: Bronze Donors
af: Brons Skenkers

en: Donors
af: Skenkers

en: License
af: Lisensie

en: All Components
af: Alle komponente

en: Components
af: Komponente

en: Licenses
af: Lisensies

en: Uncompressing Assets
af: Ontpak Bates

en: Success!
af: Sukses!

en: Install
af: Installeer

en: Speakers
af: Luidsprekers

en: Add Effect
af: Voeg Effek By

en: Rename Audio Bus
af: Hernoem Oudio-Bus

en: Toggle Audio Bus Solo
af: Wissel Oudio-Bus Solo

en: Toggle Audio Bus Mute
af: Wissel Oudio-Bus Uitdoof

en: Toggle Audio Bus Bypass Effects
af: Wissel Oudio-Bus Omseil Effekte

en: Select Audio Bus Send
af: Kies Oudio-Bus Stuur

en: Add Audio Bus Effect
af: Voeg Oudio-Bus Effek By

en: Move Bus Effect
af: Skuif Bus Effek

en: Delete Bus Effect
af: Skrap Bus Effek

en: Mute
af: Uitdoof

en: Bypass
af: Omseil

en: Duplicate
af: Dupliseer

en: Reset Volume
af: Herstel Volume

en: Delete Effect
af: Skrap Effek

en: Add Audio Bus
af: Voeg Oudio-Bus By

en: Master bus can't be deleted!
af: Meester Bus kan nie geskrap word nie!

en: Delete Audio Bus
af: Skrap Oudio-Bus

en: Duplicate Audio Bus
af: Dupliseer Oudio-Bus

en: Reset Bus Volume
af: Herstel Bus Volume

en: Move Audio Bus
af: Skuif Oudio-Bus

en: Save Audio Bus Layout As...
af: Stoor Oudio-Bus Uitleg As...

en: Location for New Layout...
af: Ligging van Nuwe Uitleg...

en: Open Audio Bus Layout
af: Oop Oudio-Bus Uitleg

en: Invalid file, not an audio bus layout.
af: Ongeldige lêer, dis nie 'n oudio-bus uitleg nie.

en: Add Bus
af: Voeg Bus By

en: Load
af: Laai

en: Load an existing Bus Layout.
af: Laai 'n bestaande Bus Uitleg.

en: Save As
af: Stoor As

en: Save this Bus Layout to a file.
af: Stoor hierdie Bus Uitleg na 'n lêer.

en: Load Default
af: Laai Verstek

en: Create a new Bus Layout.
af: Skep 'n nuwe Bus Uitleg.

en: Invalid name.
af: Ongeldige naam.

en: Valid characters:
af: Geldige karakters:

en: Autoload '%s' already exists!
af: AutoLaai '%s' bestaan reeds!

en: Rename Autoload
af: Hernoem AutoLaai

en: Toggle AutoLoad Globals
af: Wissel AutoLaai Globale

en: Move Autoload
af: Skuif AutoLaai

en: Remove Autoload
af: Hernoem AutoLaai

en: Enable
af: Aktiveer

en: Rearrange Autoloads
af: Herrangskik AutoLaaie

en: Add AutoLoad
af: Voeg AutoLaai By

en: Path:
af: Pad:

en: Node Name:
af: Nodus Naam:

en: Updating Scene
af: Toneel word Opgedateer

en: Storing local changes...
af: Plaaslike veranderinge word gebêre...

en: Updating scene...
af: Toneel word opgedateer...

en: Choose a Directory
af: Kies 'n Gids

en: Create Folder
af: Skep Vouer

en: Name:
af: Naam:

en: Could not create folder.
af: Kon nie vouer skep nie.

en: Choose
af: Kies

en: Storing File:
af: Leêr word gebêre:

en: Packing
af: Verpak

en: Import
af: Invoer

en: Refresh
af: Verfris

en: All Recognized
af: Alle Erkende

en: All Files (*)
af: Alle Lêers (*)

en: Open a File
af: Open 'n Lêer

en: Open File(s)
af: Open Lêer(s)

en: Open a Directory
af: Open 'n Gids

en: Open a File or Directory
af: Open 'n Lêer of Gids

en: Save
af: Stoor

en: Save a File
af: Stoor 'n Lêer

en: Go Back
af: Gaan Terug

en: Go Forward
af: Gaan Vorentoe

en: Go Up
af: Gaan Op

en: Toggle Hidden Files
af: Wissel Versteekte Lêers

en: Toggle Favorite
af: Wissel Gunsteling

en: Toggle Mode
af: Wissel Modus

en: Focus Path
af: Fokus Pad

en: Move Favorite Up
af: Skuif Gunsteling Op

en: Move Favorite Down
af: Skuif Gunsteling Af

en: Directories & Files:
af: Gidse & Lêers:

en: Preview:
af: Voorskou:

en: File:
af: Lêer:

en: ScanSources
af: SkandeerBronne

en: (Re)Importing Assets
af: (Her)Invoer van Bates

en: Top
af: Bo

en: Class:
af: Klas:

en: Inherits:
af: Erf:

en: Inherited by:
af: Geërf deur:

en: Properties
af: Eienskappe

en: Constants
af: Konstantes

en: Enumerations
af: Opnoemings

en: There is currently no description for this property. Please help us by [color=$color][url=$url]contributing one[/url][/color]!
af: Daar is tans geen beskrywing vir hierdie eienskap nie. Help ons asseblief deur [color=$color][url=$url]een by te dra[/url][/color]!

en: There is currently no description for this method. Please help us by [color=$color][url=$url]contributing one[/url][/color]!
af: Daar is tans geen beskrywing vir hierdie metode nie. Help ons asseblief deur [color=$color][url=$url]een by te dra[/url][/color]!

en: Search Help
af: Deursoek Hulp

en: Case Sensitive
af: Letterkas Sensitief

en: Constant
af: Konstant

en: Output:
af: Afvoer:

en: Clear
af: Vee uit

en: Error saving resource!
af: Fout tydens storing van hulpbron!

en: Save Resource As...
af: Stoor Hulpbron As...

en: Can't open file for writing:
af: Kan nie lêer vir skryf oopmaak nie:

en: Requested file format unknown:
af: Versoekte lêerformaat onbekend:

en: Error while saving.
af: Fout tydens stoor.

en: Error while parsing '%s'.
af: Fout tydens ontleding van '%s'.

note: TRANSLATORS: Project Manager here refers to the tool used to create/manage Godot projects.
en: Project Manager
af: Projek Bestuurder

en: Search
af: Soek

en: File does not exist.
af: Lêer bestaan nie.

en: Signals:
af: Seine:

en: Members:
af: Lede:

en: Next
af: Volgende

en: Must use a valid extension.
af: Moet 'n geldige uitbreiding gebruik.
