Godot Engine editor - en to et translation catalogue (949 entries)

en: Tablet Driver
et: Graafikatahvli draiver

en: Clipboard
et: Lõikelaud

en: Current Screen
et: Avatud Ekraan

en: Exit Code
et: Lõpukood

en: V-Sync Enabled
et: V-Sync Sees

en: V-Sync Via Compositor
et: V-sync komposiitori kaudu

en: Delta Smoothing
et: Delta silumine

en: Low Processor Usage Mode
et: Protsessori madala võimsuse režiim

en: Low Processor Usage Mode Sleep (µsec)
et: Protsessori madala võimsuse režiimi puhkeaeg (µsek)

en: Keep Screen On
et: Hoia ekraan sees

en: Min Window Size
et: Minimaalne akna suurus

en: Max Window Size
et: Maksimaalne akna suurus

en: Screen Orientation
et: Ekraani orientatsioon

en: Window
et: Aken

en: Borderless
et: Ääriseta

en: Per Pixel Transparency Enabled
et: Läbipaistvus piksli kohta lubatud

en: Fullscreen
et: Täisekraan

en: Maximized
et: Maksimeeritud

en: Minimized
et: Minimeeritud

en: Resizable
et: Suurust muudetav

en: Position
et: Asend

en: Size
et: Suurus

en: Endian Swap
et: Endiani vahetus

en: Editor Hint
et: Toimeti vihje

en: Print Error Messages
et: Trüki veateated

en: Iterations Per Second
et: Iteratsioone sekundis

en: Target FPS
et: Kaadrisageduse eesmärk

en: Time Scale
et: Ajaskaala

en: Physics Jitter Fix
et: Füüsika värisemise parandus

en: Error
et: Viga

en: Error String
et: Veasõne

en: Error Line
et: Vearida

en: Result
et: Tulemus

en: Memory
et: Mälu

en: Limits
et: Limiidid

en: Command Queue
et: Käskude järjekord

en: Multithreading Queue Size (KB)
et: Lõimtöötluse järjekorra suurus (KB)

en: Function
et: Funktsioon

en: Data
et: Andmed

en: Network
et: Võrk

en: Remote FS
et: Kaugfailisüsteem

en: Page Size
et: Lehekülje suurus

en: Page Read Ahead
et: Lehekülje ettelaadimine

en: Blocking Mode Enabled
et: Blokeerimisrežiim lubatud

en: Connection
et: Ühendus

en: Read Chunk Size
et: Loe tüki suurust

en: Object ID
et: Objekti ID

en: Allow Object Decoding
et: Luba objekti dekodeerimine

en: Refuse New Network Connections
et: Keeldu uutest võrguühendustest

en: Network Peer
et: Võrgukaaslane

en: Root Node
et: Juur Node

en: Refuse New Connections
et: Keeldu uutest ühendustest

en: Transfer Mode
et: Ülekanderežiim

en: Encode Buffer Max Size
et: Kodeerimispuhvri maksimaalne suurus

en: Input Buffer Max Size
et: Sisendpuhvri maksimaalne suurus

en: Output Buffer Max Size
et: Väljundpuhvri maksimaalne suurus

en: Stream Peer
et: Voogedastuskaaslane

en: Big Endian
et: Suur Endian

en: Data Array
et: Andmemassiiv

en: Blocking Handshake
et: Käepigistuse blokeerimine

en: Max Pending Connections
et: Maksimaalne ootel ühenduste arv

en: Invalid type argument to convert(), use TYPE_* constants.
et: Kehtetu argument sisestatud convert() funktsiooni, kasuta TYPE_* konstante.

en: Expected a string of length 1 (a character).
et: Eeldati sõne pikkusega 1 (tähemärk).

en: Not enough bytes for decoding bytes, or invalid format.
et: Ebapiisav kogus baite nende dekodeerimiseks või kehtetu formaat.

en: Invalid input %d (not passed) in expression
et: Väljendis on kehtetu sisend %i (mitte edastatud)

en: self can't be used because instance is null (not passed)
et: 'self' märksõna ei saa kasutada, sest loode puudub (mitte edastatud)

en: Invalid operands to operator %s, %s and %s.
et: Kehtetud väärtused operaatorisse %s, %s ja %s.

en: Invalid index of type %s for base type %s
et: Kehtetu %s tüübi indeks %s põhitüübi jaoks

en: Invalid named index '%s' for base type %s
et: Kehtetu '%s' nimega indeks %s põhitüübi jaoks

en: Invalid arguments to construct '%s'
et: Kehtetud argumendid '%s' ehitamise jaoks

en: On call to '%s':
et: '%' kutsudes:

en: Seed
et: Seeme

en: State
et: Olek

en: Message Queue
et: Sõnumijärjekord

en: Max Size (KB)
et: Maksimaalne suurus (KB)

en: Mouse Mode
et: Hiire režiim

en: Use Accumulated Input
et: Kasuta akumuleeritud sisendit

en: Device
et: Seade

en: Physical
et: Füüsiline

en: Pressed
et: Vajutatud

en: Scancode
et: Klahvikood

en: Physical Scancode
et: Füüsiline klahvikood

en: Echo
et: Kaja

en: Button Mask
et: Nupu mask

en: Global Position
et: Globaalne positsioon

en: Factor
et: Faktor

en: Button Index
et: Nupu indeks

en: Doubleclick
et: Topeltklõps

en: Tilt
et: Kallutus

en: Pressure
et: Surve

en: Pen Inverted
et: Pliiats ümberpööratud

en: Relative
et: Suhteline

en: Speed
et: Kiirus

en: Axis
et: Telg

en: Axis Value
et: Telje väärtus

en: Index
et: Indeks

en: Action
et: Tegevus

en: Strength
et: Tugevus

en: Channel
et: Kanal

en: Message
et: Sõnum

en: Pitch
et: Helikõrgus

en: Velocity
et: Kiirus

en: Controller Number
et: Kontrolleri number

en: Controller Value
et: Kontrolleri väärtus

en: Application
et: Rakendus

en: Config
et: Konfiig

en: Project Settings Override
et: Projekti seadete ülekirjutamine

en: Name
et: Nimi

en: Description
et: Kirjeldus

en: Run
et: Käivita

en: Main Scene
et: Peamine stseen

en: Disable stdout
et: Lülita stdout välja

en: Disable stderr
et: Lülita stderr välja

en: Use Hidden Project Data Directory
et: Kasuta varjatud projektiandmete kausta

en: Use Custom User Dir
et: Kasuta kohandatud kasutaja kausta

en: Custom User Dir Name
et: Kohandatud kasutaja kausta nimi

en: Display
et: Ekraan

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Always On Top
et: Alati pealmine

en: Test Width
et: Testimise laius

en: Test Height
et: Testimise kõrgus

en: Audio
et: Heli

en: Default Bus Layout
et: Siini vaikepaigutus

en: Editor
et: Redaktor

en: Main Run Args
et: Peamised jooksuargumendid

en: Scene Naming
et: Stseeni nimetamine

en: Search In File Extensions
et: Otsi faililaienditest

en: Script Templates Search Path
et: Skriptimallide otsingutee

en: Version Control Autoload On Startup
et: Versioonikontrolli automaatne laadimine käivitamisel

en: Version Control Plugin Name
et: Versioonikontrolli plugina nimi

en: Input
et: Sisend

en: UI Accept
et: UI Aktsepteeri

en: UI Select
et: UI Vali

en: UI Cancel
et: UI Tühista

en: UI Focus Next
et: UI Fokusseeri järgmine

en: UI Focus Prev
et: UI fokusseeri eelmine

en: UI Left
et: UI Vasakule

en: UI Right
et: UI Paremale

en: UI Up
et: UI Üles

en: UI Down
et: UI Alla

en: UI Page Up
et: UI Leht üles

en: UI Page Down
et: UI leht alla

en: UI Home
et: UI Kodu

en: UI End
et: UI Lõpp

en: Physics
et: Füüsika

en: Smooth Trimesh Collision
et: Sujuv Trimeshi kokkupõrge

en: Rendering
et: Renderdamine

en: Quality
et: Kvaliteet

en: Filters
et: Filtrid

en: Sharpen Intensity
et: Teravdamise intensiivsus

en: Debug
et: Silumine

en: Settings
et: Seaded

en: Profiler
et: Profileerija

en: Max Functions
et: Funktsioone maksimaalselt

en: Compression
et: Kompressioon

en: Formats
et: Formaadid

en: Compression Level
et: Kompressiooni tase

en: Modules
et: Moodulid

en: Connect Timeout Seconds
et: Ühendamise aegumistähtaeg sekundites

en: Certificates
et: Sertifikaadid

en: Resource
et: Ressurss

en: Local To Scene
et: Kohalik stseenile

en: Path
et: Tee

en: Source Code
et: Lähtekood

en: Locale
et: Lokaal

en: Fallback
et: Varuvariant

en: Buffers
et: Puhvrid

en: Canvas Polygon Buffer Size (KB)
et: Lõuendipolügooni puhvri suurus (KB)

en: Canvas Polygon Index Buffer Size (KB)
et: Lõuendipolügoonide indekspuhvri suurus (KB)

en: Snapping
et: Naksamine

en: Use GPU Pixel Snap
et: Kasuta GPU piksli naksamist

en: Immediate Buffer Size (KB)
et: Kohene puhvri suurus (KB)

en: Lightmapping
et: Valguskaardistamine

en: Use Bicubic Sampling
et: Kasutage bikuubilist proovivõtmist

en: Max Renderable Elements
et: Max renderdatavaid elemente

en: Max Renderable Lights
et: Max renderdatavaid tulesid

en: Max Renderable Reflections
et: Max renderdatavaid peegeldusi

en: Max Lights Per Object
et: Max tulesid objekti kohta

en: Subsurface Scattering
et: Pinnaalune hajumine

en: Scale
et: Skaala

en: Follow Surface
et: Jälgi pinda

en: Weight Samples
et: Kaalu proovid

en: Voxel Cone Tracing
et: Vokseli koonuse jälgimine

en: High Quality
et: Kõrge kvaliteet

en: Blend Shape Max Buffer Size (KB)
et: Segu kuju max puhvri suurus (KB)

note: TRANSLATORS: Adjective, refers to the mode for Bezier handles (Free, Balanced, Mirror).
en: Free
et: Vaba

en: Balanced
et: Tasakaalustatud

en: Mirror
et: Peegel

en: Time:
et: Aeg:

en: Value:
et: Väärtus:

en: Insert Key Here
et: Sisesta võti siia

en: Duplicate Selected Key(s)
et: Paljunda valitud võti (võtmed)

en: Delete Selected Key(s)
et: Kustuta valitud võti (võtmed)

en: Add Bezier Point
et: Lisa Bezieri punkt

en: Move Bezier Points
et: Liiguta Bezieri punkte

en: Frame
et: Kaader

en: Time
et: Aeg

en: Location
et: Asukoht

en: Rotation
et: Pööramine

en: Value
et: Väärtus

en: Arg Count
et: Arg kogus

en: Args
et: Argumendid

en: Type
et: Tüüp

en: In Handle
et: Käepidemes

en: Out Handle
et: Väljas käepide

en: Stream
et: Voog

en: Start Offset
et: Algnihe

en: End Offset
et: Lõpunihe

en: Animation
et: Animatsioon

en: Easing
et: Lõdvendamine

en: Change Animation Length
et: Muuda animatsiooni pikkust

en: Change Animation Loop
et: Muuda animatsiooni tsüklit

en: Property Track
et: Atribuudi rada

en: 3D Transform Track
et: 3D transformatsiooni rada

en: Call Method Track
et: Meetodi kutsumise rada

en: Bezier Curve Track
et: Bezier-kõvera rada

en: Audio Playback Track
et: Helimängimise rada

en: Animation Playback Track
et: Animatsiooni mängimise rada

en: Animation length (frames)
et: Animatsiooni pikkus (kaadrid)

en: Animation length (seconds)
et: Animatsiooni pikkus (sekundid)

en: Add Track
et: Lisa rada

en: Animation Looping
et: Animatsiooni kordus

en: Functions:
et: Funktsioonid:

en: Audio Clips:
et: Heliklipid:

en: Anim Clips:
et: Animatsiooni klipid:

en: Change Track Path
et: Muuda raja teed

en: Toggle this track on/off.
et: Lülita see rada sisse/välja.

en: Update Mode (How this property is set)
et: Uuendusrežiim (kuidas see atribuut on määratud)

en: Interpolation Mode
et: Interpolatsiooni režiim

en: Remove this track.
et: Eemalda see rada.

en: Time (s):
et: Aeg (s):

en: Position:
et: Asukoht:

en: Rotation:
et: Pööramine:

en: Scale:
et: Skaala:

en: Type:
et: Tüüp:

en: (Invalid, expected type: %s)
et: (Kehtetu, eeldatav tüüp: %s)

en: Easing:
et: Lõdvestumine:

en: Start (s):
et: Algus (s):

en: End (s):
et: Lõpp (s):

en: Animation Clip:
et: Animatsiooni klipp:

en: Toggle Track Enabled
et: Lülita raja seesolekut

en: Continuous
et: Pidev

en: Discrete
et: Mittepidev

en: Trigger
et: Päästik

en: Capture
et: Jäädvusta

en: Nearest
et: Lähim

en: Linear
et: Sirgjooneline

en: Cubic
et: Kuupmõõtmeline

en: Insert Key
et: Sisesta võti

en: Duplicate Key(s)
et: Paljunda võti (võtmed)

en: Delete Key(s)
et: Kustuta võti (võtmed)

en: Change Animation Update Mode
et: Muuda animatsiooni uuendamise režiimi

en: Change Animation Interpolation Mode
et: Muuda animatsiooni interpolatsiooni režiimi

en: Change Animation Loop Mode
et: Muuda animatsiooni silmuse režiimi

en: Remove Anim Track
et: Eemalda animatsiooni rada

en: Editors
et: Toimetid

en: Confirm Insert Track
et: Kinnitage raja lisamine

note: TRANSLATORS: %s will be replaced by a phrase describing the target of track.
en: Create NEW track for %s and insert key?
et: Loo uus rada %s-le ja sisesta võti?

en: Create %d NEW tracks and insert keys?
et: Kas luua %d UUT rada ja sisestada võtmed?

en: Create
et: Loo

en: AnimationPlayer can't animate itself, only other players.
et: AnimationPlayer ei saa ennast animeerida, ainult teise mänijaid.

en: Anim Create & Insert
et: Loo ja sisesta animatsioon

en: Anim Insert Track & Key
et: Sisesta animatsiooni rada ja võti

en: Change Animation Step
et: Muuda animatsiooni sammu

en: Rearrange Tracks
et: Paiguta rajad ümber

en: Transform tracks only apply to Spatial-based nodes.
et: Radade muundamine rakendub ainult ruumilisele sõlmedele.

en: Audio tracks can only point to nodes of type:
    -AudioStreamPlayer
    -AudioStreamPlayer2D
    -AudioStreamPlayer3D
et: Helirajad võivad osutada ainult järgmistele sõlmetüüpidele:
    -AudioSteamPlayer
    -AudioStreamPlayer2D
    -AudioStreamPlayer3D

en: Animation tracks can only point to AnimationPlayer nodes.
et: Animatsiooni rajad võivad osutada ainult AnimationPlayer sõlmedele.

en: Not possible to add a new track without a root
et: Ei saa lisada uut rada ilma tüveta

en: Add Bezier Track
et: Lisa Bezieri rada

en: Track path is invalid, so can't add a key.
et: Raja tee on kehtetu, mistõttu ei sa lisada võtit.

en: Track is not of type Spatial, can't insert key
et: Rada pole Spatial tüüpi, ei saa sisestada võtit

en: Add Transform Track Key
et: Lisa muunda raja võtit

en: Add Track Key
et: Lisa raja võti

en: Track path is invalid, so can't add a method key.
et: Raja tee on kehtetu, mistõttu ei saa lisada meetodi võtit.

en: Add Method Track Key
et: Lisa meetodi raja võti

en: Methods
et: Meetodid

en: Paste Tracks
et: Kleebi rajad

en: Select an AnimationPlayer node to create and edit animations.
et: Vali AnimationPlayer sõlm, et luua ja redigeerida animatsioone.

en: Only show tracks from nodes selected in tree.
et: Näita ainult radu puus valitud node'idelt.

en: Animation step value.
et: Animatsiooni sammu väärtus.

en: Seconds
et: Sekundid

en: FPS
et: K/S

en: Edit
et: Muuda

en: Animation properties.
et: Animatsiooni atribuudid.

en: Copy Tracks
et: Kopeeri Rajad

en: Delete Selection
et: Kustuta Valim

en: Go to Next Step
et: Mine Järgmisele Sammule

en: Go to Previous Step
et: Mine Eelmisele Sammule

en: Optimize Animation
et: Optimiseeri Animatsiooni

en: Clean-Up Animation
et: Korrasta Animatsiooni

en: Pick the node that will be animated:
et: Vali sõlm mida animeerida:

en: Use Bezier Curves
et: Kasuta Bezieri Kurve

en: Optimize
et: Optimiseeri

en: Remove invalid keys
et: Eemalda kehtetud võtmed

en: Remove unresolved and empty tracks
et: Eemalda lahenduseta ja tühjad rajad

en: Clean-up all animations
et: Korrasta kõik animatsioonid

en: Clean-Up Animation(s) (NO UNDO!)
et: Korrasta Animatsioon(id) (EI SAA TAGASI VÕTTA!)

en: Clean-Up
et: Korrasta

en: Copy
et: Kopeeri

en: Select All/None
et: Vali kõik/mitte ükski

en: Go to Line
et: Mine reale

en: Line Number:
et: Reanumber:

en: %d replaced.
et: %d asendatud.

en: %d match.
et: %d vaste.

en: %d matches.
et: %d vastet.

en: Match Case
et: Sobita suur- ja väiketähed

en: Whole Words
et: Terved sõnad

en: Replace
et: Asenda

en: Replace All
et: Asenda kõik

en: Selection Only
et: Ainult valik

en: Toggle Scripts Panel
et: Lülita skriptide paneel sisse/välja

en: Zoom In
et: Suurenda

en: Zoom Out
et: Vähenda

en: Reset Zoom
et: Lähtesta suum

en: Warnings
et: Hoiatused

en: Line and column numbers.
et: Rea- ja veerunumbrid.

en: Method in target node must be specified.
et: Tuleb täpsustada siht-node'i meetod.

en: Method name must be a valid identifier.
et: Meetodi nimi peab olema kehtiv identifikaator.

en: Target method not found. Specify a valid method or attach a script to the target node.
et: Sihtmeetodit ei leitud. Määrake kehtiv meetod või lisage siht-node'ile skript.

en: Connect to Node:
et: Ühenda node'iga:

en: Connect to Script:
et: Ühenda skriptiga:

en: From Signal:
et: Signaalilt:

en: Scene does not contain any script.
et: Stseen ei sisalda skripti.

en: Add
et: Lisa

en: Remove
et: Eemalda

en: Add Extra Call Argument:
et: Lisa ekstra kutsumisargument:

en: Extra Call Arguments:
et: Ekstra kutsumisargumendid:

en: Receiver Method:
et: Vastuvõtjameetod:

en: Advanced
et: Täpsem

en: Deferred
et: Edasi lükatud

en: Defers the signal, storing it in a queue and only firing it at idle time.
et: Lükkab signaali edasi, salvestades selle järjekorda ja väljastab seda ainult tühikäigul.

en: Oneshot
et: Ainulaadne

en: Disconnects the signal after its first emission.
et: Ühendab signaali lahti pärast selle esimest väljastamist.

en: Cannot connect signal
et: Signaali ei saa ühendada

en: Close
et: Sulge

en: Connect
et: Ühenda

en: Signal:
et: Signaal:

en: Connect '%s' to '%s'
et: Ühenda '%s' ja '%s'

en: Disconnect '%s' from '%s'
et: Ühenda '%s' ja '%s' lahti

en: Disconnect all from signal: '%s'
et: Ühenda kõik lahti signaalist: %s

en: Connect...
et: Ühenda...

en: Disconnect
et: Katkesta ühendus

en: Connect a Signal to a Method
et: Signaali ühendamine meetodiga

en: Edit Connection:
et: Muuda ühendust:

en: Are you sure you want to remove all connections from the "%s" signal?
et: Kas olete kindel, et soovite eemaldada kõik ühendused signaalist "%s"?

en: Signals
et: Signaalid

en: Filter signals
et: Filtreeri signaale

en: Are you sure you want to remove all connections from this signal?
et: Kas olete kindel, et soovite sellest signaalist kõik ühendused eemaldada?

en: Disconnect All
et: Ühenda kõik lahti

en: Edit...
et: Muuda...

en: Go to Method
et: Mine meetodi juurde

en: Change %s Type
et: Muuda %s tüüpi

en: Change
et: Muuda

en: Create New %s
et: Loo uus %s

en: No results for "%s".
et: Päringule "%s" pole tulemusi.

en: No description available for %s.
et: %s jaoks kirjeldus puudub.

en: Favorites:
et: Lemmikud:

en: Recent:
et: Hiljutised:

en: Search:
et: Otsi:

en: Matches:
et: Vasted:

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Search Replacement For:
et: Otsi asendust järgnevale:

en: Dependencies For:
et: Sõltuvused järgneva jaoks:

en: Scene '%s' is currently being edited.
    Changes will only take effect when reloaded.
et: Stseeni '%s' redigeeritakse praegu.
    Muudatused jõustuvad ainult uuesti laadimisel.

en: Resource '%s' is in use.
    Changes will only take effect when reloaded.
et: Ressurss '%s' on kasutusel.
    Muudatused jõustuvad ainult uuesti laadimisel.

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Dependencies:
et: Sõltuvused:

en: Fix Broken
et: Paranda katkised

en: Dependency Editor
et: Sõltuvuste toimeti

en: Search Replacement Resource:
et: Otsi asendusressurssi:

en: Open
et: Ava

en: Owners of: %s (Total: %d)
et: Omanikud: %s (Kokku: %d)

en: Remove the selected files from the project? (Cannot be undone.)
    Depending on your filesystem configuration, the files will either be moved to the system trash or deleted permanently.
et: Kas eemaldada valitud failid projektist? (Ei saa tagasi võtta.)
    Sõltuvalt teie failisüsteemi konfiguratsioonist teisaldatakse failid süsteemi prügikasti või kustutatakse jäädavalt.

en: The files being removed are required by other resources in order for them to work.
    Remove them anyway? (Cannot be undone.)
    Depending on your filesystem configuration, the files will either be moved to the system trash or deleted permanently.
et: Eemaldatavaid faile vajavad toimimiseks muud ressursid.
    Eemaldage need ikkagi? (Ei saa tagasi võtta.)
    Sõltuvalt teie failisüsteemi konfiguratsioonist teisaldatakse failid süsteemi prügikasti või kustutatakse jäädavalt.

en: Cannot remove:
et: Ei saa eemaldada:

en: Error loading:
et: Viga laadimisel:

en: Load failed due to missing dependencies:
et: Laadimine ebaõnnestus puuduvate sõltuvuste tõttu:

en: Open Anyway
et: Ava ikkagi

en: Which action should be taken?
et: Mida tuleks teha?

en: Fix Dependencies
et: Paranda sõltuvused

en: Errors loading!
et: Laadimisel ilmnesid vead!

en: Permanently delete %d item(s)? (No undo!)
et: Kas kustutada jäädavalt %d üksus(t)? (Ei saa tagasi võtta!)

en: Show Dependencies
et: Näita sõltuvusi

en: Orphan Resource Explorer
et: Orbressursside haldur

en: Delete
et: Kustuta

en: Owns
et: Omab

en: Resources Without Explicit Ownership:
et: Ressursid ilma selge omandiõiguseta:

en: Change Dictionary Key
et: Muuda sõnastiku võtit

en: Change Dictionary Value
et: Muuda sõnastiku väärtust

en: Thanks from the Godot community!
et: Suur tänu Godot kogukonnalt!

en: Click to copy.
et: Klõpsa, et kopeerida.

en: Godot Engine contributors
et: Godot mängumootori panustajad

en: Project Founders
et: Projekti asutajad

en: Lead Developer
et: Juhtiv arendaja

[ctx: Job Title]
note: TRANSLATORS: This refers to a job title.
en: Project Manager
et: Projekti juht

en: Developers
et: Arendajad

en: Authors
et: Autorid

en: Platinum Sponsors
et: Plaatinumsponsorid

en: Gold Sponsors
et: Kuldsponsorid

en: Silver Sponsors
et: Hõbesponsorid

en: Bronze Sponsors
et: Pronkssponsorid

en: Mini Sponsors
et: Väikesponsorid

en: Gold Donors
et: Kuldannetajad

en: Silver Donors
et: Hõbennetajad

en: Bronze Donors
et: Pronksannetajad

en: Donors
et: Annetajad

en: License
et: Litsents

en: Third-party Licenses
et: Kolmanda osapoole litsents

en: Godot Engine relies on a number of third-party free and open source libraries, all compatible with the terms of its MIT license. The following is an exhaustive list of all such third-party components with their respective copyright statements and license terms.
et: Godot mängumootor tugineb mitmetele kolmandate osapoolte tasuta ja avatud lähtekoodiga teekidele, mis kõik on kooskõlas MIT-litsentsi tingimustega. Järgnev on kõigi selliste kolmandate osapoolte komponentide täielik loetelu koos vastavate autoriõiguste avalduste ja litsentsitingimustega.

en: All Components
et: Kõik komponendid

en: Components
et: Komponendid

en: Licenses
et: Litsensid

en: Error opening asset file for "%s" (not in ZIP format).
et: Viga varade faili "%s" avamisel (pole ZIP-formaadis).

en: %s (already exists)
et: %s (juba olemas)

en: Contents of asset "%s" - %d file(s) conflict with your project:
et: Vara "%s" - %d faili(de) sisu on vastuolus teie projektiga:

en: Contents of asset "%s" - No files conflict with your project:
et: Vara "%s" sisu - ükski fail ei ole teie projektiga vastuolus:

en: Uncompressing Assets
et: Varade lahtipakkimine

en: The following files failed extraction from asset "%s":
et: Järgmised failid ebaõnnestusid varast "%s" väljavõtmisel:

en: (and %s more files)
et: (ja veel %s faili)

en: Asset "%s" installed successfully!
et: Vara "%s" paigaldatud edukalt!

en: Success!
et: Õnnestus!

en: Install
et: Paigalda

en: Asset Installer
et: Varade paigaldaja

en: Speakers
et: Heliväljundi

en: Add Effect
et: Lisa efekt

en: Rename Audio Bus
et: Nimeta ümber audiosiin

en: Change Audio Bus Volume
et: Muuda audiosiini helitugevust

en: Toggle Audio Bus Solo
et: Lülita audiosiini soolo sisse/välja

en: Toggle Audio Bus Mute
et: Lülita helisiini vaigistamine sisse/välja

en: Add Audio Bus Effect
et: Lisa helisiini efekt

en: Drag & drop to rearrange.
et: Ümberkorraldamiseks lohistage.

en: Solo
et: Soolo

en: Mute
et: Vaigista

en: Bypass
et: Jäta vahele

en: Bus Options
et: Siinivalikud

en: Duplicate
et: Duplikeeri

en: Reset Volume
et: Lähtesta valjus

en: Delete Effect
et: Kustuta efekt

en: Add Audio Bus
et: Lisa audiosiin

en: Master bus can't be deleted!
et: Põhisiini ei saa kustutada!

en: Delete Audio Bus
et: Kustuta audiosiin

en: Duplicate Audio Bus
et: Duplikeeri audiosiin

en: Reset Bus Volume
et: Lähtesta siini valjus

en: Move Audio Bus
et: Liiguta audiosiin

en: Save Audio Bus Layout As...
et: Salvesta audiosiini paigutus kui...

en: Location for New Layout...
et: Uue paigutuse asukoht...

en: Open Audio Bus Layout
et: Ava heliliinide paigutus

en: There is no '%s' file.
et: Faili '%s' ei ole eksisteeri.

en: Layout:
et: Paigutus:

en: Invalid file, not an audio bus layout.
et: Vigane fial, ei ole heliliini paigutus.

en: Error saving file: %s
et: Tõrge faili '%s' salvestamisel

en: Add Bus
et: Lisa siin

en: Add a new Audio Bus to this layout.
et: Lisa uus helisiin sellele paigutusele.

en: Load
et: Lae

en: Load an existing Bus Layout.
et: Lae olemasolev siini paigutus.

en: Save As
et: Salvesta kui

en: Save this Bus Layout to a file.
et: Salvesta see siini paigutus faili.

en: Load Default
et: Laadi vaikimisi

en: Load the default Bus Layout.
et: Lae vaikimise siini paigutus.

en: Create a new Bus Layout.
et: Loo uus siini paigutus.

en: Audio Bus Layout
et: Audiosiini paigutus

en: Invalid name.
et: Vigane nimi.

en: Cannot begin with a digit.
et: Ei saa alata numbriga.

en: Valid characters:
et: Kehtivad märgid:

en: Must not collide with an existing engine class name.
et: Ei tohi kokkupõrkuda mängumootori juba olemasoleva klassi nimega.

en: Must not collide with an existing built-in type name.
et: Ei tohi põrkuda olemasoleva sisse-ehitatud tüübinimega.

en: Must not collide with an existing global constant name.
et: Ei tohi põrkuda olemasoleva globaalse konstandi nimega.

en: Keyword cannot be used as an autoload name.
et: Võtmesõnu ei saa kasutada automaatsete nimedena.

en: Autoload '%s' already exists!
et: Automaatlaadimine '%s' on juba olemas!

en: Rename Autoload
et: Nimeta automaatlaadimine ümber

en: Move Autoload
et: Liiguta automaatlaadimist

en: Remove Autoload
et: Eemalda automaatlaadimine

en: Enable
et: Luba

en: Rearrange Autoloads
et: Paiguta automaatlaadimised ümber

en: Can't add autoload:
et: Ei saa lisada automaatlaadimist:

en: %s is an invalid path. File does not exist.
et: %s on kehtetu failitee. Faili pole olemas.

en: %s is an invalid path. Not in resource path (res://).
et: %s on kehtetu failitee. Ei ole ressursiteel (res://).

en: Add AutoLoad
et: Lisa automaatlaadimine

en: Path:
et: Failitee:

en: Node Name:
et: Sõlme nimi:

en: Global Variable
et: Globaalne muutuja

en: Paste Params
et: Kleebi parameetrid

en: Updating Scene
et: Stseeni värskendamine

en: Storing local changes...
et: Kohalike muudatuste salvestamine...

en: Updating scene...
et: Värskendan stseeni...

en: [empty]
et: [tühi]

en: [unsaved]
et: [salvestamata]

en: Please select a base directory first.
et: Palun valige kõigepealt baaskaust.

en: Choose a Directory
et: Valige kaust

en: Create Folder
et: Loo kaust

en: Name:
et: Nimi:

en: Could not create folder.
et: Ei saanud luua kausta.

en: Choose
et: Vali

en: Project export for platform:
et: Projekti eksportimine platvormi jaoks:

en: Completed with warnings.
et: Lõpetas koos hoiatustega.

en: Completed successfully.
et: Lõpetas edukalt.

en: Failed.
et: Ebaõnnestus.

en: Storing File:
et: Salvestan faili:

en: No export template found at the expected path:
et: Eeldataval teekonnal ei leitud ühtegi ekspordimalli:

en: Packing
et: Pakin

en: Save PCK
et: Salvesta PCK

en: Cannot create file "%s".
et: Ei saa luua faili "%s".

en: Failed to export project files.
et: Projektifailide eksportimine ebaõnnestus.

en: Can't open file to read from path "%s".
et: Faili ei saa avada lugemiseks teelt "%s".

en: Save ZIP
et: Salvesta ZIP

en: Target platform requires 'ETC' texture compression for GLES2. Enable 'Import Etc' in Project Settings.
et: Sihtplatvorm nõuab GLES2 jaoks 'ETC' tekstuuri tihendamist. Projekti seadetes lubage „Impordi ETC”.

en: Target platform requires 'ETC2' texture compression for GLES3. Enable 'Import Etc 2' in Project Settings.
et: Sihtplatvorm nõuab GLES3 jaoks 'ETC2' tekstuuri tihendamist. Projekti seadetes lubage „Impordi ETC2”.

en: Target platform requires 'ETC' texture compression for the driver fallback to GLES2.
    Enable 'Import Etc' in Project Settings, or disable 'Driver Fallback Enabled'.
et: Sihtplatvorm nõuab juhi varundamiseks GLES2-ga 'ETC' tekstuuri tihendamist.
    Lülitage projekti sätetes sisse „Impordi ETC” või keelake „Draiveri tagasilangemine lubatud”.

en: Target platform requires 'PVRTC' texture compression for GLES2. Enable 'Import Pvrtc' in Project Settings.
et: Sihtplatvorm nõuab GLES2 jaoks 'PVRTC' tekstuuri tihendamist. Projekti seadetes lubage „Impordi PVRTC”.

en: Target platform requires 'ETC2' or 'PVRTC' texture compression for GLES3. Enable 'Import Etc 2' or 'Import Pvrtc' in Project Settings.
et: Sihtplatvorm nõuab GLES3 jaoks "ETC2" või "PVRTC" tekstuuri tihendamist. Lubage projekti seadetes "Impordi Etc 2" või "Impordi Pvrtc".

en: Custom Template
et: Kohandatud mall

en: Release
et: Avalda

en: Binary Format
et: Binaarne formaat

en: 64 Bits
et: 64 bitti

en: Embed PCK
et: Manusta PCK

en: Texture Format
et: Tekstuuriformaat

en: No BPTC Fallbacks
et: Puuduvad BPTC varuvariandid

en: Custom debug template not found.
et: Kohandatud silumismalli ei leitud.

en: Custom release template not found.
et: Kohandatud väljalaskemalli ei leitud.

en: Prepare Template
et: Malli ettevalmistamine

en: The given export path doesn't exist.
et: Antud eksporditee ei ole olemas.

en: Template file not found: "%s".
et: Mallifaili ei leitud: "%s".

en: Failed to copy export template.
et: Eksportmalli kopeerimine ebaõnnestus.

en: PCK Embedding
et: PCK manustamine

en: On 32-bit exports the embedded PCK cannot be bigger than 4 GiB.
et: 32-bitise ekspordi puhul ei saa manustatud PCK olla suurem kui 4 GiB.

en: Convert Text Resources To Binary On Export
et: Teisenda tekstiressursid eksportimisel binaarseks

en: 3D Editor
et: 3D-redaktor

en: Script Editor
et: Skriptiredaktor

en: Asset Library
et: Vadade kogum

en: Scene Tree Editing
et: Stseenipuu redigeerimine

en: Node Dock
et: Node'i dokk

en: FileSystem Dock
et: Failisüsteemi dokk

en: Import Dock
et: Impordi dokk

en: Allows to view and edit 3D scenes.
et: Võimaldab vaadata ja redigeerida 3D stseene.

en: Profile must be a valid filename and must not contain '.'
et: Profiil peab olema kehtiv failinimi ja see ei tohi sisaldada '.' (punkti)

en: Profile with this name already exists.
et: Selle nimega profiil on juba olemas.

en: (Editor Disabled, Properties Disabled)
et: (Redaktor keelatud, atribuudid keelatud)

en: (Properties Disabled)
et: (Atribuudid keelatud)

en: (Editor Disabled)
et: (Redaktor keelatud)

en: Class Options:
et: Klassi valikud:

en: File '%s' format is invalid, import aborted.
et: Faili '% s' vorming on vale, import katkestati.

en: Profile '%s' already exists. Remove it first before importing, import aborted.
et: Profiil '% s' on juba olemas. Enne importimist eemaldage see, import katkestati.

en: Error saving profile to path: '%s'.
et: Viga profiili salvestamisel teele: '% s'.

en: Current Profile:
et: Praegune profiil:

en: Available Profiles:
et: Saadaolevad profiilid:

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: New profile name:
et: Uus profiilinimi:

en: Godot Feature Profile
et: Godoti funktsiooniprofiil

en: Import Profile(s)
et: Impordi profiil(id)

en: Export Profile
et: Ekspordi profiil

en: Manage Editor Feature Profiles
et: Halda redaktori funktsioonide profiile

en: Select Current Folder
et: Valige praegune kaust

en: Select This Folder
et: Vali see kaust

en: Copy Path
et: Kopeeri tee

en: Open in File Manager
et: Ava failihalduris

en: Show in File Manager
et: Kuva failihalduris

en: New Folder...
et: Uus kaust...

en: Refresh
et: Värskenda

en: All Recognized
et: Kõik tuvastatud

en: All Files (*)
et: Kõik failid (*)

en: Open a File
et: Ava fail

en: Open File(s)
et: Ava fail(id)

en: Open a Directory
et: Ava kataloog

en: Open a File or Directory
et: Ava kaust või kataloog

en: Save
et: Salvesta

en: Save a File
et: Salvesta fail

en: Go Back
et: Mine tagasi

en: Go Forward
et: Mine edasi

en: Go Up
et: Mine üles

en: Toggle Hidden Files
et: Lülita varjatud failid sisse/välja

en: Focus Path
et: Fookuse tee

en: Move Favorite Up
et: Liiguta lemmikud üles

en: Move Favorite Down
et: Liiguta lemmikud alla

en: Go to previous folder.
et: Mine eelmisesse kausta.

en: Go to next folder.
et: Mine järmisesse kausta.

en: Go to parent folder.
et: Mine vanema kausta.

en: Refresh files.
et: Värskenda faile.

en: (Un)favorite current folder.
et: Lisa praegune kaust lemmikute sekka.

en: Toggle the visibility of hidden files.
et: Näita peidetud faile.

en: View items as a grid of thumbnails.
et: Kuva üksusi pisipiltide ruudustikuna.

en: View items as a list.
et: Kuva üksused loendina.

en: Directories & Files:
et: Kataloogid ja failid:

en: Preview:
et: Eelvaade:

en: File:
et: Fail:

en: There are multiple importers for different types pointing to file %s, import aborted
et: Erinevat tüüpi importijaid on mitu, mis osutavad failile % s, import katkestati

en: (Re)Importing Assets
et: (Taas)impordin varasid

en: Top
et: Ülaosa

en: Class:
et: Klass:

en: Inherits:
et: Pärandub:

en: Inherited by:
et: Päritud %s poolt:

en: Online Tutorials
et: Veebijuhendid

en: Properties
et: Atribuudid

en: default:
et: vaikimisi:

en: Theme Properties
et: Teema atribuudid

en: Constants
et: Konstandid

en: Enumerations
et: Loendused

en: Property Descriptions
et: Atribuutide kirjeldused

en: (value)
et: (väärtus)

en: Method Descriptions
et: Meetodite kirjeldused

en: Help
et: Abi

en: Search Help
et: Otsimise abi

en: Case Sensitive
et: Tõstutundlik

en: Show Hierarchy
et: Kuva hierarhia

en: Display All
et: Kuva kõik

en: Classes Only
et: Ainult klassid

en: Methods Only
et: Ainult meetodid

en: Signals Only
et: Ainult signaalid

en: Constants Only
et: Ainult konstandid

en: Properties Only
et: Ainult atribuudid

en: Theme Properties Only
et: Ainult teema atribuudid

en: Class
et: Klass

en: Method
et: Meetod

en: Signal
et: Signaal

en: Constant
et: Konstant

en: Property
et: Atribuut

en: Theme Property
et: Teema atribuut

en: Property:
et: Atribuut:

en: Set Multiple:
et: Sea mitu:

en: Output:
et: Väljund:

en: Copy Selection
et: Kopeeri valik

en: Clear
et: Puhasta

en: Clear Output
et: Puhasta väljund

en: Stop
et: Lõpeta

en: Start
et: Käivita

en: Down
et: Alla

en: Up
et: Üles

en: Node
et: Sõlm

en: New Window
et: Uus aken

en: Imported resources can't be saved.
et: Imporditud ressursse ei saa salvestada.

en: OK
et: Olgu

en: Error saving resource!
et: Viga ressursi salvestamisel!

en: This resource can't be saved because it does not belong to the edited scene. Make it unique first.
et: Seda ressurssi ei saa salvestada, kuna see ei kuulu muudetud stseeni. Esmalt tehke see ainulaadseks.

en: Save Resource As...
et: Salvesta ressurss kui...

en: Can't open file for writing:
et: Faili ei saa kirjutamiseks avada:

en: Error while saving.
et: Viga salvestamisel.

en: Can't open '%s'. The file could have been moved or deleted.
et: '%si' ei saa avada. Faili võib olla teisaldatud või kustutatud.

en: Unexpected end of file '%s'.
et: Faili '%s' ootamatu lõpp.

en: Missing '%s' or its dependencies.
et: Puudub '%s' või selle sõltuvuspaketid.

en: Error while loading '%s'.
et: Viga faili '%s' laadimisel.

en: Saving Scene
et: Stseeni salvestamine

en: Analyzing
et: Analüüsin

en: Creating Thumbnail
et: Loon pisipilti

en: This operation can't be done without a tree root.
et: Seda toimingut ei saa teha ilma puu juureta.

en: This scene can't be saved because there is a cyclic instancing inclusion.
    Please resolve it and then attempt to save again.
et: Seda stseeni ei saa salvestada, kuna toimub tsükliline sisestus.
    Lahenda see ja proovige siis uuesti salvestada.

en: Save All Scenes
et: Salvesta kõik stseenid

en: Can't overwrite scene that is still open!
et: Avatud stseeni ei saa üle kirjutada!

en: Can't load MeshLibrary for merging!
et: MeshLibrary ei saa ühendamiseks laadida!

en: Error saving MeshLibrary!
et: Viga MeshLibrary salvestamisel!

en: Can't load TileSet for merging!
et: TileSeti ei saa ühendamiseks laadida!

en: Error saving TileSet!
et: Viga TileSeti salvestamisel!

en: Layout name not found!
et: Paigutuse nime ei leitud!

en: Open Scene
et: Ava stseen

en: Quick Open...
et: Ava kiiresti...

en: Quick Open Scene...
et: Ava kiiresti stseen...

en: Quick Open Script...
et: Ava kiiresti skript...

en: Save Scene As...
et: Salvesta stseen kui...

en: Export Mesh Library
et: Ekspordi võrgu kogum

en: Reload Saved Scene
et: Taaslae salvestatud stseen

en: Quit
et: Välju

en: Yes
et: Jah

en: Exit the editor?
et: Välju redaktorist?

en: Open Project Manager?
et: Ava projekti juht?

en: Save & Quit
et: Salvesta ja välju

en: Close Scene
et: Sule stseen

en: Reopen Closed Scene
et: Taasava suletud stseen

en: Unable to load addon script from path: '%s'.
et: Lisa-skripti ei olnud võimalik laadida teelt: '%s'.

en: Unable to load addon script from path: '%s' Base type is not EditorPlugin.
et: Lisa-skripti ei olnud võimalik laadida teelt: '%s'. Baastüüp ei ole EditorPlugin.

en: Unable to load addon script from path: '%s' Script is not in tool mode.
et: Lisa-skripti ei olnud võimalik laadida teelt: '%s'. Skript ei ole tööriista režiimis.

en: Default
et: Vaikimisi

en: Show in FileSystem
et: Kuva failikuvajas

en: Play This Scene
et: Mängi seda stseeni

en: Output
et: Väljund

en: Inspector
et: Ülevaataja

en: Dock Position
et: Doki asukoht

en: Add a new scene.
et: Lisa uus stseen.

en: Scene
et: Stseen

en: Copy Text
et: Kopeeri tekst

en: New Scene
et: Uus stseen

en: New Inherited Scene...
et: Uus päritud stseen...

en: Open Scene...
et: Ava stseen...

en: Open Recent
et: Hiljuti avatud

en: Save Scene
et: Salvesta stseen

en: Convert To...
et: Teisenda...

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Redo
et: Tee uuesti

en: Project
et: Projekt

en: Project Settings...
et: Projekti sätted...

en: Export...
et: Ekspordi...

en: Tools
et: Tööriistad

en: Quit to Project List
et: Välju ja kuva projektide loetelu

en: Synchronize Scene Changes
et: Sünkroniseeri stseeni muudatused

en: Editor Settings...
et: Redaktori sätted...

en: Editor Layout
et: Redaktori paigutus

en: Take Screenshot
et: Tee ekraanipilt

en: Report a Bug
et: Teavita veast

en: Send Docs Feedback
et: Saada dokumentatsioonide tagasiside

en: Community
et: Kogukond

en: Play the project.
et: Mängi projekti.

en: Play
et: Mängi

en: Pause the scene execution for debugging.
et: Peata stseeni töö selle silumiseks.

en: Pause Scene
et: Peata stseen

en: Stop the scene.
et: Lõpeta stseen.

en: Play the edited scene.
et: Mängi redigeeritud stseeni.

en: Play Scene
et: Mängi stseeni

en: Play custom scene
et: Mängi kohandatud stseeni

en: Play Custom Scene
et: Mängi kohandatud stseeni

en: FileSystem
et: Failikuvaja

en: Expand Bottom Panel
et: Laienda alumist paneeli

en: Merge With Existing
et: Liida olemasolevaga

en: Load Errors
et: Laadimisvead

en: Select
et: Vali

en: Warning!
et: Hoiatus!

en: Thumbnail...
et: Pisipilt...

en: Installed Plugins:
et: Paigaldatud pistikprogrammid:

en: Update
et: Uuenda

en: Status
et: Olek

en: Measure:
et: Mõõda:

en: Frame %
et: Kaadri %

en: Inclusive
et: Kaasav

en: Frame #:
et: Kaader nr:

en: Calls
et: Kutsungid

en: Debugger
et: Siluja

en: On
et: Sees

en: Layer
et: Kiht

en: [Empty]
et: [Tühi]

en: Assign...
et: Määra...

en: Pick a Viewport
et: Vali vaateaken

en: New Value:
et: Uus väärtus:

en: Paste
et: Kleebi

en: New Script
et: Uus skript

en: Extend Script
et: Laienda skripti

en: Preset
et: Eelseadistus

note: TRANSLATORS: Project Manager here refers to the tool used to create/manage Godot projects.
en: Project Manager
et: projektihaldur

en: Scene Path:
et: Stseeni tee:

en: Connected
et: Ühendatud

en: Current Version:
et: Praegune versioon:

en: Cancel
et: Tühista

en: Favorites
et: Lemmikud

en: Add to Favorites
et: Lisa lemmikutesse

en: Edit Dependencies...
et: Redigeeri sõltuvusi...

en: View Owners...
et: Kuva omanikud...

en: Move To...
et: Teisalda...

en: New Scene...
et: Uus stseen...

en: New Script...
et: Uus skript...

en: New Resource...
et: Uus ressurss...

en: Expand All
et: Laienda kõik

en: Collapse All
et: Ahenda kõik

en: Duplicate...
et: Duplikeeri...

en: Rename...
et: Muuda nime...

en: Previous Folder/File
et: Eelmine kaust/fail

en: Next Folder/File
et: Järgmine kaust/fail

en: Toggle Split Mode
et: Lülita jagamisrežiim sisse/välja

en: Search files
et: Otsi faile

en: Rename
et: Nimeta ümber

en: Create Scene
et: Loo stseen

en: Create Script
et: Loo skript

en: Searching...
et: Otsin...

en: Groups
et: Rühmad

en: Filter nodes
et: Filtreeri sõlmed

en: Manage Groups
et: Halda gruppe

en: Reimport
et: Taasimpordi

en: Import As:
et: Impordi kui:

en: Save the currently edited resource.
et: Salvesta käesolevalt muudetud ressurss.

en: Save As...
et: Salvest kui...

en: History of recently edited objects.
et: Hiljuti muudetud objektide ajalugu.

en: Open Documentation
et: Ava dokumentatsioon

en: Filter properties
et: Filtreeri atribuudid

en: Changes may be lost!
et: Muudatused võivad kaduma minna!

en: Edit a Plugin
et: Pistikprogrammi muutmine

en: Plugin Name:
et: Pistikprogrammi nimi:

en: Author:
et: Autor:

en: Version:
et: Versioon:

en: Language:
et: Keel:

en: Script Name:
et: Skripti nimi:

en: Delete Node(s)
et: Kustuta sõlm(ed)

en: Anim Clips
et: Animatsiooniklipid

en: Audio Clips
et: Heliklipid

en: Functions
et: Funktsioonid

en: Delete Animation?
et: Kustuta animatsioon?

en: Remove Animation
et: Eemalda animatioon

en: Invalid animation name!
et: Vigane animatsiooni nimi!

en: Animation Tools
et: Animatsiooni tööriistad

en: New
et: Uus

en: Open in Inspector
et: Ava ülevaatajas

en: Include Gizmos (3D)
et: Kaasa vidinad (3D)

en: View Files
et: Kuva failid

en: Timeout.
et: Aeg maha.

en: Recently Updated
et: Hiljuti uuendatud

en: Least Recently Updated
et: Vanim uuendus

en: License (A-Z)
et: Litsents (A-Z)

en: License (Z-A)
et: Litsents (Z-A)

en: Import...
et: Impordi...

en: Plugins...
et: Pistikprogrammid...

en: Sort:
et: Sordi:

en: Category:
et: Kategooria:

en: Site:
et: Veebisait:

en: Support
et: Toetus

en: Official
et: Ametlik

en: Testing
et: Testimine

en: Preview
et: Eelvaade

en: Remove Vertical Guide
et: Eemalda vertikaalne juht

en: Remove Horizontal Guide
et: Eemalda horisontaalne juht

en: Select Mode
et: Valimisrežiim

en: Move Mode
et: Liigutamisrežiim

en: Rotate Mode
et: Pööramisrežiim

en: Scale Mode
et: Skaleerimisrežiim

en: Use Grid Snap
et: Kasuta ruudustiku naksamist

en: Lock the selected object in place (can't be moved).
et: Lukusta valitud objekt praegusele kohale (seda ei saa liigutada).

note: TRANSLATORS: Noun, name of the 2D/3D View menus.
en: View
et: Kuva

en: Show Viewport
et: Kuva vaateaken

en: Layout
et: Paigutus

en: Text
et: Tekst

en: Icon
et: Ikoon

en: Snap
et: Naksamine

en: New Text File...
et: Uus tekstifail...

en: Save File As...
et: Salvesta fail kui...

en: Save Theme As...
et: Salvesta teema kui...

en: Move Up
et: Liiguta üles

en: Move Down
et: Liiguta allapoole

en: File
et: Fail

en: Open...
et: Ava...

en: Reopen Closed Script
et: Taasava suletud skript

en: Save All
et: Salvesta kõik

en: Search
et: Otsi

en: Step Into
et: Trepi sissepoole

en: Step Over
et: Trepi üle

en: Break
et: Paus

en: Continue
et: Jätka

en: Online Docs
et: Veebidokumentatsioonid

en: Breakpoints
et: Katkepunktid

en: Select All
et: Vali Kõik

en: Evaluate Selection
et: Hinda valikut

en: Contextual Help
et: Kontekstuaalne abi

en: Toggle Breakpoint
et: Lülita katkepunkt sisse/välja

en: Remove All Breakpoints
et: Eemalda kõik katkepunktid

en: Go to Next Breakpoint
et: Liigu järgmise katkepunkti juurde

en: Go to Previous Breakpoint
et: Naase eelmise katkepunkti juurde

en: Perspective
et: Perspektiiv

en: Lock View Rotation
et: Lukusta vaateakna pöördenurk

en: Display Normal
et: Kuva tavaliselt

en: Display Wireframe
et: Kuva traatraamina

en: Display Unshaded
et: Kuva varjutamata

en: View Environment
et: Kuva keskkond

en: View Gizmos
et: Kuva vidinad

en: View Information
et: Kuva informatsioon

en: View FPS
et: Kuva kaardisagedus

en: Half Resolution
et: Poolresolutioon

en: Audio Listener
et: Heli kuulaja

en: Cinematic Preview
et: Kinemaatiline eelvaade

en: View Rotation Locked
et: Vaateakna pöördenurk on lukustatud

en: Use Local Space
et: Kasuta kohalikku ruumi

en: Use Snap
et: Kasuta naksamist

en: Bottom View
et: Altvaade

en: Top View
et: Ülavaade

en: Rear View
et: Tagavaade

en: Front View
et: Eesvaade

en: Left View
et: Vasakvaade

en: Right View
et: Paremvaade

en: Focus Origin
et: Fookuse alge

en: Focus Selection
et: Fookuse valik

en: 1 Viewport
et: 1 vaateaken

en: 2 Viewports
et: 2 vaateakent

en: 2 Viewports (Alt)
et: 2 vaateakent (alt)

en: 3 Viewports
et: 3 vaateakent

en: 3 Viewports (Alt)
et: 3 vaateakent (alt)

en: 4 Viewports
et: 4 vaateakent

en: Gizmos
et: Vidinad

en: View Origin
et: Kuva lähtekoht

en: View Grid
et: Kuva ruudustik

en: Settings...
et: Sätted...

en: Viewport Settings
et: Vaateakna sätted

en: Unable to load images
et: Pilte ei saa laadida

en: Loop
et: Kordus

en: Merge from Scene
et: Liida stseenist

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Add...
et: Lisa...

en: Script
et: Skript

en: Can't run project: no main scene defined.
    Please edit the project and set the main scene in the Project Settings under the "Application" category.
et: Projekti ei saa käivitada: peastseeni ei ole määratud.
    Redigeerige project.godot faili ja määrake projekti peastseen "application" alajaotuses.

en: Can't run project: Assets need to be imported.
    Please edit the project to trigger the initial import.
et: Projekti ei saa käivitada: varad tuleb importida.
    Redigeerige projekti käivitama algset importimise protsessi.

en: Scan
et: Otsi

en: New Project
et: Uus projekt

en: Remove Missing
et: Eemalda puuduvad

en: About
et: Teave

en: Can't run project
et: Projekti ei saa käivitada

en: Project Settings (project.godot)
et: Projekti sätted (project.godot)

en: General
et: Üldine

en: Input Map
et: Sisendikaart

en: Localization
et: Lokaliseerimine

en: Translations
et: Tõlked

en: Translations:
et: Tõlked:

en: Plugins
et: Pistikprogrammid

en: File...
et: Fail...

en: Advanced Options
et: Täpsemad sätted

en: Delete %d nodes?
et: Kustuta %d sõlmed?

en: Delete node "%s"?
et: Kustuta sõlm "%s"?

en: Save New Scene As...
et: Salvesta uus stseen kui...

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: Attach Script
et: Manusta skript

en: Sub-Resources
et: Alamressursid

en: Add Child Node
et: Lisa alamsõlm

en: Expand/Collapse All
et: Laienda/ahenda kõik

en: Change Type
et: Muuda tüüpi

en: Make Scene Root
et: Tee stseeni juurikaks

en: Save Branch as Scene
et: Salvesta filiaal stseenina

en: Copy Node Path
et: Kopeeri sõlme tee

en: Add/Create a New Node.
et: Lisa/loo uus sõlm.

en: Attach a new or existing script to the selected node.
et: Kinnita uus või olemasolev skript valitud sõlmele.

en: Open Script:
et: Ava skript:

en: Toggle Visibility
et: Sea nähtavus sisse/välja

en: File does not exist.
et: Faili pole olemas.

en: Open Script
et: Ava skript

en: Invalid path.
et: Kehtetu failitee.

en: Error:
et: Viga:

en: Errors
et: Vead

en: Copy Error
et: Kopeeri viga

en: Video RAM
et: Videomälu

en: Skip Breakpoints
et: Jäta katkepunktid vahele

en: Stack Frames
et: Virnakaadrid

en: Network Profiler
et: Võrgu profileerija

en: Monitor
et: Jälgija

en: Monitors
et: Jälgijad

en: List of Video Memory Usage by Resource:
et: Videomälu kasutamise loetelu ressursside kaupa:

en: Resource Path
et: Ressursi tee

en: Format
et: Formaat

en: Usage
et: Kasutus

en: Misc
et: Muud

en: Editor Settings
et: Redaktori sätted

en: Shortcuts
et: Kiirklahvid

en: Binding
et: Kombinatsioon

en: Library
et: Teek

en: Paste Selects
et: Kleebi valikud

en: Signals:
et: Signaalid:

en: Create Function
et: Loo funktsioon

en: Add Function...
et: Lisa funktsioon...

en: function_name
et: funktsiooni_nimi

en: Make Function
et: Loo funktsioon

en: Alert!
et: Tähelepanu!

en: Please Confirm...
et: Palun kinnita...

en: Must use a valid extension.
et: Peab kasutama kehtivat laiendit.

en: (Other)
et: (Muu)

en: Reflections
et: Peegeldused

en: Invalid source for preview.
et: Vigane eelvaate lähe.

en: Invalid source for shader.
et: Vigane varjutaja lähe.

en: Invalid comparison function for that type.
et: Vigane võrdlusfinktsioon selle tüübi jaoks.

en: Assignment to function.
et: Funktsiooni määramine.

en: Constants cannot be modified.
et: Konstante ei saa muuta.
