Godot Engine editor - en to ga translation catalogue (31 entries)

en: Resource
ga: Acmhainn

en: Path
ga: Cosán

note: TRANSLATORS: Adjective, refers to the mode for Bezier handles (Free, Balanced, Mirror).
en: Free
ga: Saor

en: Scale:
ga: Scála:

en: Create
ga: Cruthaigh

en: Search:
ga: Cuardach:

en: Description:
ga: Cuntas:

en: Open
ga: Oscailte

en: AnimationTree
ga: CrannBeochan

en: New name:
ga: Ainm nua:

en: Blend
ga: Cumaisc

en: Start!
ga: Tosaigh!

en: Amount:
ga: Méid:

en: Blend 0:
ga: Cumaisc 0:

en: Blend 1:
ga: Cumaisc 1:

en: Add Input
ga: Cuir ionchur leis

en: Delete Input
ga: Scrios ionchur

en: Animation tree is valid.
ga: Tá crann beochana bailí.

en: Animation tree is invalid.
ga: Tá an crann beochana neamhbhailí.

en: Animation Node
ga: Nód Beochana

en: OneShot Node
ga: Nód UrcharAmháin

en: Mix Node
ga: Nód Measc

en: Blend2 Node
ga: Nód Cumaisc2

en: Blend3 Node
ga: Nód Cumaisc3

en: Blend4 Node
ga: Nód Cumaisc4

en: Filters...
ga: Scagairí...

en: Contents:
ga: Ábhar:

en: View Files
ga: Amharc ar Chomhaid

en: Identifier is missing.
ga: Tá aitheantóir ar iarraidh.

en: Mix
ga: Measc

en: Constants cannot be modified.
ga: Ní féidir tairisigh a athrú.
