Godot Engine editor - en to hu translation catalogue (1727 entries)

en: Clipboard
hu: Vágólap

en: Current Screen
hu: Aktuális képernyő

en: Low Processor Usage Mode
hu: Alacsony processzorhasználati mód

en: Invalid type argument to convert(), use TYPE_* constants.
hu: Érvénytelen típusargumentum a convert()-hez használjon TYPE_* konstansokat.

en: Expected a string of length 1 (a character).
hu: Szöveg elvárt hossza 1 ( egy karakter).

en: Not enough bytes for decoding bytes, or invalid format.
hu: Nincs elég bájt a bájtok dekódolására, vagy hibás formátum.

en: self can't be used because instance is null (not passed)
hu: Nem használható self mivel nincs megadva

en: Invalid operands to operator %s, %s and %s.
hu: Érvénytelen operandusok az %s, %s és %s operátorhoz.

en: Invalid index of type %s for base type %s
hu: Érvénytelen %s típusú index %s típusú alaphoz

en: Invalid named index '%s' for base type %s
hu: Érvénytelen nevezett index '%s' %s alaptípushoz

en: Invalid arguments to construct '%s'
hu: Érvénytelen argumentumok a(z) '%s' építőben

en: On call to '%s':
hu: '%s' hívásánál:

en: Device
hu: Eszköz

en: Scancode
hu: beolvasási kód

en: Axis
hu: Tengely

en: Action
hu: Művelet

en: Name
hu: Név

en: Description
hu: Leírás

en: Run
hu: Futtatás

en: Main Scene
hu: Fő Jelenet

en: Audio
hu: Hang

en: Editor
hu: Szerkesztő

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Resource
hu: Forrás

en: Path
hu: Útvonal

note: TRANSLATORS: Adjective, refers to the mode for Bezier handles (Free, Balanced, Mirror).
en: Free
hu: Szabad

en: Balanced
hu: Kiegyensúlyozott

en: Mirror
hu: Tükör

en: Time:
hu: Idő:

en: Value:
hu: Érték:

en: Insert Key Here
hu: Kulcs Beszúrása Ide

en: Duplicate Selected Key(s)
hu: Kiválasztott Kulcs(ok) Megkettőzése

en: Delete Selected Key(s)
hu: Kiválasztott Kulcs(ok) Törlése

en: Add Bezier Point
hu: Bézier Pont Hozzáadása

en: Move Bezier Points
hu: Bézier Pontok Mozgatása

en: Anim Duplicate Keys
hu: Animáció - Kulcsok Megkettőzése

en: Anim Delete Keys
hu: Animáció - Kulcsok Törlése

en: Anim Change Keyframe Time
hu: Animáció - Kulcskép Idő Változtatása

en: Anim Change Transition
hu: Animáció - Átmenet Változtatása

en: Anim Change Transform
hu: Animáció - Transzformáció Változtatása

en: Anim Change Keyframe Value
hu: Animáció - Kulcskép Érték Változtatása

en: Anim Change Call
hu: Animáció - Hívás Változtatása

en: Time
hu: Idő

en: Animation
hu: Animáció

en: Anim Multi Change Keyframe Time
hu: Animáció - Több Kulcskép Idő Változtatása

en: Anim Multi Change Transition
hu: Animáció - Több Átmenet Változtatása

en: Anim Multi Change Transform
hu: Animáció - Több Transzformáció Változtatása

en: Anim Multi Change Keyframe Value
hu: Animáció - Több Kulcskép Érték Változtatása

en: Anim Multi Change Call
hu: Animáció - Több Hívás Változtatása

en: Change Animation Length
hu: Animáció Hosszának Változtatása

en: Change Animation Loop
hu: Animáció Ismétlésének Változtatása

en: Property Track
hu: Tulajdonság Sáv

en: 3D Transform Track
hu: 3D Transzform Sáv

en: Call Method Track
hu: Metódus Hívás Sáv

en: Bezier Curve Track
hu: Bézier Görbe Sáv

en: Audio Playback Track
hu: Hang Lejátszás Sáv

en: Animation Playback Track
hu: Animáció Lejátszás Sáv

en: Animation length (frames)
hu: Animáció hossza (képkockák)

en: Animation length (seconds)
hu: Animáció hossza (másodpercek)

en: Add Track
hu: Sáv Hozzáadása

en: Animation Looping
hu: Animáció Ismétlése

en: Functions:
hu: Függvények:

en: Audio Clips:
hu: Hang Klipek:

en: Anim Clips:
hu: Animáció Klipek:

en: Change Track Path
hu: Sáv Útvonal Változtatás

en: Toggle this track on/off.
hu: Jelen sáv ki/be kapcsolása.

en: Update Mode (How this property is set)
hu: Frissítés Módja (Hogyan van ez a tulajdonság beállítva)

en: Interpolation Mode
hu: Interpolálás Módja

en: Loop Wrap Mode (Interpolate end with beginning on loop)
hu: Összefűzés Módja (Vége és kezdete interpolálása ismétlés esetén)

en: Remove this track.
hu: Jelen sáv eltávolítása.

en: Scale:
hu: Skála:

en: Type:
hu: Típus:

en: Toggle Track Enabled
hu: Sáv Engedélyezés Kapcsolása

en: Continuous
hu: Folyamatos

en: Discrete
hu: Pontozott

en: Trigger
hu: Érzékelő

en: Capture
hu: Felvétel

en: Nearest
hu: Legközelebbi

en: Linear
hu: Lineáris

en: Cubic
hu: Köbös

en: Clamp Loop Interp
hu: Átmenet Nélküli Interpoláció

en: Wrap Loop Interp
hu: Folytatólagos Interpoláció

en: Insert Key
hu: Kulcs Beszúrása

en: Duplicate Key(s)
hu: Kulcs(ok) Megkettőzése

en: Delete Key(s)
hu: Kulcs(ok) Törlése

en: Change Animation Update Mode
hu: Animáció Frissítés Módjának Változtatása

en: Change Animation Interpolation Mode
hu: Animáció Interpolálás Módjának Változtatása

en: Change Animation Loop Mode
hu: Animáció Összefűzés Módjának Változtatása

en: Remove Anim Track
hu: Animáció Sáv Eltávolítása

note: TRANSLATORS: %s will be replaced by a phrase describing the target of track.
en: Create NEW track for %s and insert key?
hu: Létrehoz ÚJ sávot a következőhöz: %s, és beszúrja a kulcsot?

en: Create %d NEW tracks and insert keys?
hu: Létrehoz %d ÚJ sávot és beszúrja a kulcsokat?

en: Create
hu: Létrehozás

en: Anim Insert
hu: Animáció - Beszúrás

note: TRANSLATORS: This describes the target of new animation track, will be inserted into another string.
en: node '%s'
hu: '%s' csomópont

note: TRANSLATORS: This describes the target of new animation track, will be inserted into another string.
en: animation
hu: animáció

en: AnimationPlayer can't animate itself, only other players.
hu: AnimationPlayer nem tudja önmagát animálni, csak más AnimationPlayer elemeket.

note: TRANSLATORS: This describes the target of new animation track, will be inserted into another string.
en: property '%s'
hu: '%s' tulajdonság

en: Anim Create & Insert
hu: Animáció - Létrehozás és Beillesztés

en: Anim Insert Track & Key
hu: Animáció - Sáv és Kulcs Beszúrása

en: Anim Insert Key
hu: Animáció - Kulcs Beszúrása

en: Change Animation Step
hu: Animáció Léptékének Változtatása

en: Rearrange Tracks
hu: Sávok Újrarendezése

en: Transform tracks only apply to Spatial-based nodes.
hu: A transzform sávok csak a Spatial típusú vagy azt bővítő elemekre vonatkoznak.

en: Audio tracks can only point to nodes of type:
    -AudioStreamPlayer
    -AudioStreamPlayer2D
    -AudioStreamPlayer3D
hu: Hang sávok csak a következő típusú node-ra mutathatnak:
    -AudioStreamPlayer
    -AudioStreamPlayer2D
    -AudioStreamPlayer3D

en: Animation tracks can only point to AnimationPlayer nodes.
hu: Animáció sávok csak AnimationPlayer node-ra mutathatnak.

en: Not possible to add a new track without a root
hu: Új sáv hozzáadása nem lehetséges gyökér nélkül

en: Invalid track for Bezier (no suitable sub-properties)
hu: Érvénytelen sáv Bezier számára (nincs megfelelő al-tulajdonság)

en: Add Bezier Track
hu: Beizer Sáv Hozzáadása

en: Track path is invalid, so can't add a key.
hu: Sáv elérési útja helytelen, kulcs hozzáadása nem lehetséges.

en: Track is not of type Spatial, can't insert key
hu: Sáv típusa nem Spatial, kulcs hozzáadása nem lehetséges

en: Add Transform Track Key
hu: Transzform Sáv Kulcs hozzáadása

en: Add Track Key
hu: Sáv Kulcs Hozzáadása

en: Track path is invalid, so can't add a method key.
hu: Sáv elérési útja helytelen, kulcs hozzáadása nem lehetséges.

en: Add Method Track Key
hu: Metódus Sáv Kulcs Hozzáadása

en: Anim Move Keys
hu: Animáció - Kulcsok Mozgatása

en: Methods
hu: Metódusok

en: Clipboard is empty!
hu: A vágólap üres!

en: Paste Tracks
hu: Sávok beillesztése

en: Anim Scale Keys
hu: Animáció - Kulcsok Nyújtása

en: This option does not work for Bezier editing, as it's only a single track.
hu: Ez az opció nem működik Bezier szerkesztésre, mert ez csak egyetlen sáv.

en: This animation belongs to an imported scene, so changes to imported tracks will not be saved.
    
    To enable the ability to add custom tracks, navigate to the scene's import settings and set
    "Animation > Storage" to "Files", enable "Animation > Keep Custom Tracks", then re-import.
    Alternatively, use an import preset that imports animations to separate files.
hu: Ez az animáció egy importált jelenethez tartozik, ezért az importált sávok módosításai nem lesznek mentve.
    
    Egyedi sávok hozzáadásának engedélyezéséhez navigáljon a jelenet importálás beállításaihoz, állítsa be
    "Animation > Storage" értékét "Files"-ra, engedélyezze a(z) "Animation > Keep Custom Tracks" opciót, majd importálja újra.
    Egy másik megoldás, ha olyan import előbeállítást használ, ami az animációkat külön fájlba importálja.

en: Warning: Editing imported animation
hu: Figyelmeztetés: Importált animáció szerkesztése

en: Select an AnimationPlayer node to create and edit animations.
hu: Válasszon egy AnimationPlayer node-ot az animációk létrehozásához és szerkesztéséhez.

en: Only show tracks from nodes selected in tree.
hu: Csak a fában kiválosztott node-ok sávjainak megjelenítése.

en: Group tracks by node or display them as plain list.
hu: Sávok csoportosítása node-ok szerint, vagy megjelenítés egyszerű listaként.

en: Snap:
hu: Illesztés:

en: Animation step value.
hu: Animáció lépés értéke.

en: Seconds
hu: Másodperc

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Animation properties.
hu: Animáció tulajdonságok.

en: Copy Tracks
hu: Sávok Másolása

en: Scale Selection
hu: Kijelölés Nyújtása

en: Scale From Cursor
hu: Nyújtás a Kurzortól

en: Duplicate Selection
hu: Kijelölés Megkettőzése

en: Duplicate Transposed
hu: Áthelyezettek Megkettőzése

en: Delete Selection
hu: Kijelölés Törlése

en: Go to Next Step
hu: Ugrás a Következő Lépésre

en: Go to Previous Step
hu: Ugrás az Előző Lépésre

en: Apply Reset
hu: Visszaállítás

en: Optimize Animation
hu: Animáció Optimalizálása

en: Clean-Up Animation
hu: Animáció Tisztítása

en: Pick the node that will be animated:
hu: Válassza ki az animálandó node-ot:

en: Use Bezier Curves
hu: Bézier görbék használata

en: Anim. Optimizer
hu: Animáció optimalizáló

en: Max. Linear Error:
hu: Maximum lineáris hiba:

en: Max. Angular Error:
hu: Maximum szög hiba:

en: Max Optimizable Angle:
hu: Maximum optimalizálható szög:

en: Optimize
hu: Optimalizálás

en: Remove invalid keys
hu: Érvénytelen kulcsok eltávolítása

en: Remove unresolved and empty tracks
hu: Megoldatlan és üres nyomvonalak eltávolítása

en: Clean-up all animations
hu: Összes animáció tisztítása

en: Clean-Up Animation(s) (NO UNDO!)
hu: Animáció(k) Tisztítása (NEM VISSZAVONHATÓ!)

en: Clean-Up
hu: Tisztítás

en: Scale Ratio:
hu: Méretezési arány:

en: Select Tracks to Copy
hu: Másolandó nyomvonalak kiválasztása

en: Copy
hu: Másolás

en: Select All/None
hu: Összes/semmi kijelölése

en: Add Audio Track Clip
hu: Hangsávklip hozzáadása

en: Change Audio Track Clip Start Offset
hu: Hangsáv klip eltolt kezdési idejének módosítása

en: Change Audio Track Clip End Offset
hu: Hangsáv klip eltolt befejezési idejének módosítása

en: Resize Array
hu: Tömb átméretezése

en: Change Array Value Type
hu: Tömb értéktípusának megváltoztatása

en: Change Array Value
hu: Tömb értékének megváltoztatása

en: Go to Line
hu: Ugrás sorra

en: Line Number:
hu: Sorszám:

en: %d replaced.
hu: %d lecserélve.

en: %d match.
hu: %d egyezés.

en: %d matches.
hu: %d egyezés.

en: Match Case
hu: Nagybetűérzékeny

en: Whole Words
hu: Egész szavak

en: Replace
hu: Csere

en: Replace All
hu: Összes cseréje

en: Selection Only
hu: Csak kijelölés

en: Standard
hu: Alapértelmezett

en: Toggle Scripts Panel
hu: Szkript panel váltása

en: Zoom In
hu: Nagyítás

en: Zoom Out
hu: Kicsinyítés

en: Reset Zoom
hu: Nagyítás visszaállítása

en: Warnings
hu: Figyelmeztetések

en: Line and column numbers.
hu: Sor és oszlopszámok.

en: Method in target node must be specified.
hu: Nevezze el a metódust a cél node-ban.

en: Method name must be a valid identifier.
hu: A metódusnévnek érvényes azonosítónak kell lennie.

en: Target method not found. Specify a valid method or attach a script to the target node.
hu: Nem található a célmetódus! Nevezzen meg egy érvényes metódust, vagy csatoljon egy szkriptet a cél node-hoz.

en: Connect to Node:
hu: Csatlakoztatás node-hoz:

en: Connect to Script:
hu: Csatlakoztatás szkripthez:

en: From Signal:
hu: Jelzésből:

en: Scene does not contain any script.
hu: A jelenet nem tartalmaz szkriptet.

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Add Extra Call Argument:
hu: További meghívási argumentum hozzáadása:

en: Extra Call Arguments:
hu: További hívási argumentumok:

en: Receiver Method:
hu: Fogadó metódus:

en: Advanced
hu: Speciális

en: Deferred
hu: Elhalasztott

en: Defers the signal, storing it in a queue and only firing it at idle time.
hu: Késlelteti a jelzést, amit egy sorban tárol és csak holtidőben adja ki.

en: Oneshot
hu: Egyszeri

en: Disconnects the signal after its first emission.
hu: Az első kibocsátás után lekapcsolja a jelzést.

en: Cannot connect signal
hu: Nem lehet csatlakoztatni a jelet

en: Close
hu: Bezárás

en: Connect
hu: Csatlakoztatás

en: Signal:
hu: Jelzés:

en: Connect '%s' to '%s'
hu: '%s' csatlakoztatása ehhez: '%s'

en: Disconnect '%s' from '%s'
hu: '%s' leválasztása erről: '%s'

en: Disconnect all from signal: '%s'
hu: Az összes leválasztása a jelzésről: '%s'

en: Connect...
hu: Csatlakoztatás...

en: Disconnect
hu: Leválasztás

en: Connect a Signal to a Method
hu: Jelzés csatlakoztatása metódushoz

en: Edit Connection:
hu: Kapcsolat szerkesztése:

en: Are you sure you want to remove all connections from the "%s" signal?
hu: Biztosan eltávolítja az összes kapcsolatot a(z) "%s" jelzésről?

en: Signals
hu: jelek

en: Filter signals
hu: Jelek szűrése

en: Are you sure you want to remove all connections from this signal?
hu: Biztosan eltávolítja az összes kapcsolatot erről a jelzésről?

en: Disconnect All
hu: Összes lecsatlakoztatása

en: Edit...
hu: Szerkesztés...

en: Go to Method
hu: Ugrás az eljárásra

en: Change %s Type
hu: %s típusának megváltoztatása

en: Change
hu: Változtatás

en: Create New %s
hu: Új %s létrehozása

en: No results for "%s".
hu: Nincs találat a következőre: "%s".

en: No description available for %s.
hu: Nincs elérhető leírás: %s.

en: Favorites:
hu: Kedvencek:

en: Recent:
hu: Legutóbbi:

en: Search:
hu: Keresés:

en: Matches:
hu: Egyezések:

en: Description:
hu: Leírás:

en: Search Replacement For:
hu: Csere keresése:

en: Dependencies For:
hu: Függőségek:

en: Scene '%s' is currently being edited.
    Changes will only take effect when reloaded.
hu: '%s' jelenet éppen szerkesztés alatt áll.
    A változások újratöltés után lépnek érvénybe.

en: Resource '%s' is in use.
    Changes will only take effect when reloaded.
hu: A(z) '%s' forrás éppen használatban van.
    A változtatások újratöltéskor lépnek életbe.

en: Dependencies
hu: Függőségek

en: Dependencies:
hu: Függőségek:

en: Fix Broken
hu: HIbásak Kijavítása

en: Dependency Editor
hu: Függőség Szerkesztő

en: Search Replacement Resource:
hu: Csere Forrás Keresése:

en: Open
hu: Megnyitás

en: Remove the selected files from the project? (Cannot be undone.)
    Depending on your filesystem configuration, the files will either be moved to the system trash or deleted permanently.
hu: Eltávolítja a kiválasztott fájlokat a projektből? (Nem visszavonható.)
    A rendszerbeállítások szerint az eltávolított fájlok vagy a lomtárba kerülnek vagy véglegesen törlődnek.

en: The files being removed are required by other resources in order for them to work.
    Remove them anyway? (Cannot be undone.)
    Depending on your filesystem configuration, the files will either be moved to the system trash or deleted permanently.
hu: Az eltávolítandó fájlokra szükség van egyéb erőforrások működéséhez.
    Eltávolítja őket ennek ellenére? (Nem visszavonható.)
    A rendszerbeállítások szerint az eltávolított fájlok vagy a lomtárba kerülnek vagy véglegesen törlődnek.

en: Cannot remove:
hu: Nem eltávolítható:

en: Error loading:
hu: Hiba betöltéskor:

en: Load failed due to missing dependencies:
hu: A betöltés nem sikerült a hiányzó függőségek miatt:

en: Open Anyway
hu: Megnyitás Mindenképpen

en: Which action should be taken?
hu: Melyik lépést tegyük meg?

en: Fix Dependencies
hu: Függőségek Megjavítása

en: Errors loading!
hu: Hibák a betöltés során!

en: Permanently delete %d item(s)? (No undo!)
hu: Véglegesen törlöl %d elemet? (Nem visszavonható!)

en: Show Dependencies
hu: Függőségek megjelenítése

en: Orphan Resource Explorer
hu: Árva Forrás Kezelő

en: Delete
hu: Törlés

en: Owns
hu: Birtokol

en: Resources Without Explicit Ownership:
hu: Források Explicit Tulajdonos Nélkül:

en: Change Dictionary Key
hu: Szótár Kulcs Módosítása

en: Change Dictionary Value
hu: Szótár Érték Módosítása

en: Thanks from the Godot community!
hu: Köszönet a Godot közösségétől!

en: Click to copy.
hu: Kattints a másoláshoz.

en: Godot Engine contributors
hu: Godot Engine közreműködők

en: Project Founders
hu: Projekt Alapítói

en: Lead Developer
hu: Vezető Fejlesztő

en: Developers
hu: Fejlesztők

en: Authors
hu: Szerzők

en: Platinum Sponsors
hu: Platina Támogatók

en: Gold Sponsors
hu: Arany Szponzorok

en: Silver Sponsors
hu: Ezüst adományozók

en: Bronze Sponsors
hu: Bronz adományozók

en: Mini Sponsors
hu: Mini Szponzorok

en: Gold Donors
hu: Arany Adományozók

en: Silver Donors
hu: Ezüst Adományozók

en: Bronze Donors
hu: Bronz Adományozók

en: Donors
hu: Adományozók

en: License
hu: Licenc

en: Third-party Licenses
hu: Harmadik féltől származó licencek

en: Godot Engine relies on a number of third-party free and open source libraries, all compatible with the terms of its MIT license. The following is an exhaustive list of all such third-party components with their respective copyright statements and license terms.
hu: A Godot Engine több harmadik fél ingyenes és nyílt forráskódú könyvtáraira támaszkodik, amelyek mindegyike kompatibilis az MIT licenc feltételeivel. Az alábbiakban felsoroljuk az összes ilyen harmadik fél összetevőjét, a vonatkozó szerzői jogi nyilatkozatokkal és licencfeltételekkel együtt.

en: All Components
hu: Minden Összetevő

en: Components
hu: Összetevők

en: Licenses
hu: Licencek

en: Error opening asset file for "%s" (not in ZIP format).
hu: Hiba a "%s" csomagfájl megnyitása során (nem ZIP formátumú).

en: %s (already exists)
hu: %s (már létezik)

en: Contents of asset "%s" - %d file(s) conflict with your project:
hu: "%s" csomag tartalma - %d fájl ütközik a projekteddel:

en: Contents of asset "%s" - No files conflict with your project:
hu: "%s" csomag tartalma - Nincs fájl ütközés a projekteddel:

en: Uncompressing Assets
hu: Eszközök Kicsomagolása

en: The following files failed extraction from asset "%s":
hu: A következő fájlokat nem sikerült kibontani "%s" csomagból:

en: (and %s more files)
hu: (és további %s fájl)

en: Asset "%s" installed successfully!
hu: "%s" csomag telepítése sikeres!

en: Success!
hu: Siker!

en: Install
hu: Telepítés

en: Asset Installer
hu: Csomagtelepítő

en: Speakers
hu: Hangszórók

en: Add Effect
hu: Effektus Hozzáadása

en: Rename Audio Bus
hu: Hangbusz Átnevezése

en: Change Audio Bus Volume
hu: Hangbusz Hangerő Módosítás

en: Toggle Audio Bus Solo
hu: Hangbusz Szóló Ki-/Bekapcsolása

en: Toggle Audio Bus Mute
hu: Hangbusz Némításának Ki-/Bekapcsolása

en: Toggle Audio Bus Bypass Effects
hu: Hangbusz KItérés Effektus Ki-/Bekapcsolása

en: Select Audio Bus Send
hu: Hangbusz Küldésének Kiválasztása

en: Add Audio Bus Effect
hu: Hangbusz Effektus Hozzáadása

en: Move Bus Effect
hu: Busz Effektus Áthelyezése

en: Delete Bus Effect
hu: Busz Effektus Törlése

en: Drag & drop to rearrange.
hu: Az átrendezéshez húzza át.

en: Solo
hu: Szóló

en: Mute
hu: Néma

en: Bypass
hu: Kitérés

en: Bus Options
hu: Busz Beállítások

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: Reset Volume
hu: Hangerő Visszállítása

en: Delete Effect
hu: Effektus Törlése

en: Add Audio Bus
hu: Hangbusz Hozzáadása

en: Master bus can't be deleted!
hu: A főbuszt nem lehet kitörölni!

en: Delete Audio Bus
hu: Hangbusz Törlése

en: Duplicate Audio Bus
hu: Hangbusz Megkettőzése

en: Reset Bus Volume
hu: Busz Hangerő Visszaállítása

en: Move Audio Bus
hu: Hangbusz Áthelyezése

en: Save Audio Bus Layout As...
hu: Hangbusz Elrendezés Mentése Másként...

en: Location for New Layout...
hu: Új Elrendezés Helye...

en: Open Audio Bus Layout
hu: Hangbusz Elrendezés Megnyitása

en: There is no '%s' file.
hu: Nincs '%s' fájl.

en: Invalid file, not an audio bus layout.
hu: Érvénytelen fájl, nem egy hangbusz elrendezés.

en: Error saving file: %s
hu: Hiba a fájl mentésekor: %s

en: Add Bus
hu: Busz Hozzáadása

en: Add a new Audio Bus to this layout.
hu: Új hangbusz hozzáadása ehhez az elrendezéshez.

en: Load
hu: Betöltés

en: Load an existing Bus Layout.
hu: Meglévő Busz Elrendezés betöltése.

en: Save As
hu: Mentés Másként

en: Save this Bus Layout to a file.
hu: Jelenlegi Busz Elrendezés mentése fájlba.

en: Load Default
hu: Alapértelmezett Betöltése

en: Load the default Bus Layout.
hu: Betölti az alapértelmezett Busz Elrendezést.

en: Create a new Bus Layout.
hu: Új Buszelrendezés létrehozása.

en: Invalid name.
hu: Érvénytelen név.

en: Valid characters:
hu: Érvényes karakterek:

en: Must not collide with an existing engine class name.
hu: Nem ütközhet egy már meglévő játékmotor-osztálynévvel.

en: Must not collide with an existing built-in type name.
hu: Érvénytelen név. Nem ütközhet egy már meglévő beépített típusnévvel.

en: Must not collide with an existing global constant name.
hu: Érvénytelen név. Nem ütközhet egy már meglévő globális konstans névvel.

en: Keyword cannot be used as an autoload name.
hu: A kulcsszó nem használható automatikus betöltési névként.

en: Autoload '%s' already exists!
hu: Már létezik '%s' AutoLoad!

en: Rename Autoload
hu: AutoLoad Átnevezése

en: Toggle AutoLoad Globals
hu: AutoLoad Globálisok Kapcsolása

en: Move Autoload
hu: AutoLoad Áthelyezése

en: Remove Autoload
hu: AutoLoad Eltávolítása

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Rearrange Autoloads
hu: AutoLoad-ok Átrendezése

en: Can't add autoload:
hu: Nem lehet hozzáadni az automatikus betöltést:

en: %s is an invalid path. File does not exist.
hu: %s útvonal hibás. A fájl nem létezik.

en: %s is an invalid path. Not in resource path (res://).
hu: %s egy érvénytelen elérési útvonal. Nincs az erőforrás elérési útvonalában (res://).

en: Add AutoLoad
hu: AutoLoad Hozzáadása

en: Path:
hu: Útvonal:

en: Node Name:
hu: Node neve:

en: Global Variable
hu: Globális Változó

en: Paste Params
hu: Paraméterek Beillesztése

en: Updating Scene
hu: Scene Frissítése

en: Storing local changes...
hu: Helyi módosítások eltárolása...

en: Updating scene...
hu: Scene frissítése...

en: [empty]
hu: [üres]

en: [unsaved]
hu: [nincs mentve]

en: Please select a base directory first.
hu: Először válassza ki az alapkönyvtárat.

en: Choose a Directory
hu: Válasszon egy Könyvtárat

en: Create Folder
hu: Mappa Létrehozása

en: Name:
hu: Név:

en: Could not create folder.
hu: Nem sikerült létrehozni a mappát.

en: Choose
hu: Kiválaszt

en: Storing File:
hu: Tároló Fájl:

en: No export template found at the expected path:
hu: Nem található export sablon a várt útvonalon:

en: Packing
hu: Csomagolás

en: Target platform requires 'ETC' texture compression for GLES2. Enable 'Import Etc' in Project Settings.
hu: A célplatformnak 'ETC' textúra tömörítésre van szüksége GLES2-höz. Engedélyezze az 'Import Etc' beállítást a Projekt Beállításokban.

en: Target platform requires 'ETC2' texture compression for GLES3. Enable 'Import Etc 2' in Project Settings.
hu: A célplatformnak 'ETC2' textúra tömörítésre van szüksége GLES3-höz. Engedélyezze az 'Import Etc 2' beállítást a Projekt Beállításokban.

en: Target platform requires 'ETC' texture compression for the driver fallback to GLES2.
    Enable 'Import Etc' in Project Settings, or disable 'Driver Fallback Enabled'.
hu: A célplatformnak 'ETC' textúra tömörítésre van szüksége a tartalék driverhez GLES2-höz.
    Engedélyezze az 'Import Etc' beállítást a Projekt Beállításokban, vagy kapcsolja ki a 'Driver Fallback Enabled' beállítást.

en: Target platform requires 'PVRTC' texture compression for GLES2. Enable 'Import Pvrtc' in Project Settings.
hu: A célplatformnak 'PVRTC' textúra tömörítésre van szüksége GLES2-höz. Engedélyezze az 'Import Pvrtc' beállítást a Projekt Beállításokban.

en: Target platform requires 'ETC2' or 'PVRTC' texture compression for GLES3. Enable 'Import Etc 2' or 'Import Pvrtc' in Project Settings.
hu: A célplatformnak 'ETC2' vagy 'PVRTC' textúra tömörítésre van szüksége GLES3-hoz. Engedélyezze az 'Import Etc 2' vagy 'Import Pvrtc' beállítást a Projekt Beállításokban.

en: Target platform requires 'PVRTC' texture compression for the driver fallback to GLES2.
    Enable 'Import Pvrtc' in Project Settings, or disable 'Driver Fallback Enabled'.
hu: A célplatformnak 'PVRTC' textúra tömörítésre van szüksége GLES2-höz.
    Engedélyezze az 'Import Pvrtc' beállítást a Projekt Beállításokban, vagy kapcsolja ki a 'Driver Fallback Enabled' beállítást.

en: Custom debug template not found.
hu: Az egyéni hibakeresési sablon nem található.

en: Custom release template not found.
hu: Az egyéni kiadási sablon nem található.

en: On 32-bit exports the embedded PCK cannot be bigger than 4 GiB.
hu: 32-bites exportokon a beágyazott PCK nem lehet nagyobb mint 4 GiB.

en: 3D Editor
hu: 3D szerkesztő

en: Script Editor
hu: Szkript szerkesztő

en: Asset Library
hu: Eszköz könyvtár

en: Scene Tree Editing
hu: Jelenetfa szerkesztése

en: Node Dock
hu: Node dokk

en: FileSystem Dock
hu: Fájlrendszer dokk

en: Import Dock
hu: Dock importálása

en: Allows to view and edit 3D scenes.
hu: Lehetővé teszi a 3D jelenetek megtekintését és szerkesztését.

en: Allows to edit scripts using the integrated script editor.
hu: Lehetővé teszi a szkriptek módosítását a beépített szkript szerkesztővel.

en: Provides built-in access to the Asset Library.
hu: Beépített hozzáférést ad a Csomagkönyvtárhoz.

en: Allows editing the node hierarchy in the Scene dock.
hu: Engedélyezi a Node hierarchia szerkesztését a Jelenet dokkban.

en: Profile must be a valid filename and must not contain '.'
hu: A profilnak érvényes fájlnévnek kell lennie, és nem tartalmazhatja a "." karaktert

en: Profile with this name already exists.
hu: Ilyen nevű profil már létezik.

en: (Editor Disabled, Properties Disabled)
hu: (A szerkesztő letiltva, a tulajdonságok letiltva)

en: (Properties Disabled)
hu: (A tulajdonságok le vannak tiltva)

en: (Editor Disabled)
hu: (A szerkesztő le van tiltva)

en: Class Options:
hu: Osztály beállítások:

en: Enable Contextual Editor
hu: Környezetfüggő szerkesztő engedélyezése

en: File '%s' format is invalid, import aborted.
hu: A(z) '%s' fájl formátuma érvénytelen, az importálás megszakítva.

en: Profile '%s' already exists. Remove it first before importing, import aborted.
hu: A (z) '%s' profil már létezik. Importálás előtt először távolítsa el azt, importálás megszakítva.

en: Error saving profile to path: '%s'.
hu: Hiba történt a profil útvonalba mentése során: '%s'.

en: Current Profile:
hu: Jelenlegi profil:

en: Available Profiles:
hu: Elérhető profilok:

en: Make Current
hu: Tegye jelenlegivé

en: Import
hu: Importálás

en: Export
hu: Exportálás

en: New profile name:
hu: Új profilnév:

en: Godot Feature Profile
hu: Godot funkcióprofil

en: Import Profile(s)
hu: Profil(ok) importálása

en: Export Profile
hu: Profil exportálása

en: Manage Editor Feature Profiles
hu: A szerkesztő funkcióprofiljainak kezelése

en: Select Current Folder
hu: Aktuális Mappa Kiválasztása

en: Select This Folder
hu: Válassza ezt a mappát

en: Copy Path
hu: Útvonal Másolása

en: Open in File Manager
hu: Megnyitás a Fájlkezelőben

en: Show in File Manager
hu: Megjelenítés a Fájlkezelőben

en: New Folder...
hu: Új Mappa...

en: Refresh
hu: Frissítés

en: All Recognized
hu: Minden Felismert

en: All Files (*)
hu: Minden Fájl (*)

en: Open a File
hu: Fálj Megnyitása

en: Open File(s)
hu: Fájl(ok) Megnyitása

en: Open a Directory
hu: Könyvtár Megnyitása

en: Open a File or Directory
hu: Fájl vagy Könyvtár Megnyitása

en: Save
hu: Mentés

en: Save a File
hu: Fájl Mentése

en: Go Back
hu: Ugrás Vissza

en: Go Forward
hu: Ugrás Előre

en: Go Up
hu: Ugrás Fel

en: Toggle Hidden Files
hu: Rejtett fálok megjelenítése/elrejtése

en: Toggle Favorite
hu: Kedvencek Mutatása/Elrejtése

en: Toggle Mode
hu: Mód váltása

en: Focus Path
hu: Elérési Út Fókuszálása

en: Move Favorite Up
hu: Kedvenc fentebb helyezése

en: Move Favorite Down
hu: Kedvenc lentebb helyezése

en: Go to previous folder.
hu: Ugrás az előző mappára.

en: Go to next folder.
hu: Ugrás a következő mappára.

en: Go to parent folder.
hu: Lépjen a szülőmappába.

en: Refresh files.
hu: Fájlok frissítése.

en: (Un)favorite current folder.
hu: Jelenlegi mappa kedvenccé tétele/eltávolítása a kedvencek közül.

en: Toggle the visibility of hidden files.
hu: A rejtett fájlok láthatóságának ki- és bekapcsolása.

en: View items as a grid of thumbnails.
hu: Az elemek megtekintése bélyegkép-rácsként.

en: View items as a list.
hu: Elemek megtekintése listaként.

en: Directories & Files:
hu: Könyvtárak és Fájlok:

en: Preview:
hu: Előnézet:

en: File:
hu: Fájl:

en: ScanSources
hu: Források Vizsgálata

en: (Re)Importing Assets
hu: Eszközök (Újra) Betöltése

en: Top
hu: Eleje

en: Class:
hu: Osztály:

en: Inherits:
hu: Örököl:

en: Inherited by:
hu: Őt örökli:

en: Online Tutorials
hu: Online oktatóanyagok

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: default:
hu: alapértelmezett:

en: Theme Properties
hu: Téma Tulajdonságai

en: Constants
hu: Állandók

en: Enumerations
hu: Felsorolások

en: Property Descriptions
hu: Tulajdonság leírásai

en: (value)
hu: (érték)

en: There is currently no description for this property. Please help us by [color=$color][url=$url]contributing one[/url][/color]!
hu: Ennek a tulajdonságnak jelenleg nincs leírása. Segítsen minket azzal, hogy [color=$color][url=$url]hozzájárul eggyel[/url][/color]!

en: Method Descriptions
hu: Metódus leírások

en: There is currently no description for this method. Please help us by [color=$color][url=$url]contributing one[/url][/color]!
hu: Ennek a metódusnak jelenleg nincs leírása. Segítsen minket azzal, hogy [color=$color][url=$url]hozzájárul eggyel[/url][/color]!

en: Help
hu: Súgó

en: Search Help
hu: Keresés a súgóban

en: Case Sensitive
hu: Pontos Egyezés

en: Show Hierarchy
hu: Hierarchia megjelenítése

en: Display All
hu: Az összes megjelenítése

en: Classes Only
hu: Csak osztályok

en: Methods Only
hu: Csak metódusok

en: Signals Only
hu: Csak jelzések

en: Constants Only
hu: Csak konstansok

en: Properties Only
hu: Csak tulajdonságok

en: Theme Properties Only
hu: Csak tématulajdonságok

en: Member Type
hu: Tag típusa

en: Class
hu: Osztály

en: Method
hu: Metódus

en: Signal
hu: Jelzés

en: Constant
hu: Állandó

en: Property
hu: Tulajdonság

en: Theme Property
hu: Téma tulajdonság

en: Property:
hu: Tulajdonság:

en: Set Multiple:
hu: Többszörös beállítása:

en: Output:
hu: Kimenet:

en: Copy Selection
hu: Kijelölés másolása

en: Clear
hu: Töröl

en: Clear Output
hu: Kimenet törlése

en: Stop
hu: Leállítás

en: Down
hu: Le

en: Up
hu: Fel

en: Incoming RPC
hu: Bejövő RPC

en: Incoming RSET
hu: Bejövő RSET

en: Outgoing RPC
hu: Kimenő RPC

en: Outgoing RSET
hu: Kimenő RSET

en: New Window
hu: Új ablak

en: Unnamed Project
hu: Névtelen projekt

en: Spins when the editor window redraws.
hu: Pörög, amikor a szerkesztőablak újrarajzolódik.

en: Imported resources can't be saved.
hu: Az importált erőforrások nem menthetők.

en: Error saving resource!
hu: Hiba történt az erőforrás mentésekor!

en: This resource can't be saved because it does not belong to the edited scene. Make it unique first.
hu: Ezt az erőforrást nem menthető, mert nem tartozik a szerkesztett jelenethez. Először tegye egyedivé.

en: Save Resource As...
hu: Erőforrás Mentése Másként...

en: Can't open file for writing:
hu: Nem lehet megnyitni a fájlt írásra:

en: Requested file format unknown:
hu: Kért fájl formátum ismeretlen:

en: Error while saving.
hu: Hiba történt mentés közben.

en: Can't open '%s'. The file could have been moved or deleted.
hu: A(z) '%s' nem nyitható meg. Lehet, hogy a fájlt áthelyezték vagy törölték.

en: Error while parsing '%s'.
hu: Hiba történt '%s' feldolgozása közben.

en: Unexpected end of file '%s'.
hu: Váratlan fájlvége '%s'.

en: Missing '%s' or its dependencies.
hu: Nem található '%s' vagy annak függőségei.

en: Error while loading '%s'.
hu: Hiba történt '%s' betöltése közben.

en: Saving Scene
hu: Scene mentése

en: Analyzing
hu: Elemzés

en: Creating Thumbnail
hu: Indexkép Létrehozása

en: This operation can't be done without a tree root.
hu: Ezt a műveletet nem lehet fagyökér nélkül végrehajtani.

en: This scene can't be saved because there is a cyclic instancing inclusion.
    Please resolve it and then attempt to save again.
hu: Ezt a jelenetet nem lehet elmenteni, mivel ciklikus peldányosítást tartalmaz.
    Kérem oldja meg a problémát, aztán próbáljon meg ismét menteni.

en: Couldn't save scene. Likely dependencies (instances or inheritance) couldn't be satisfied.
hu: Nem sikerült a Scene mentése. Valószínű, hogy a függőségei (példányok vagy öröklések) nem voltak megfelelőek.

en: Save All Scenes
hu: Az összes jelenet mentése

en: Can't overwrite scene that is still open!
hu: Nem lehet felülírni a még nyitott jelenetet!

en: Can't load MeshLibrary for merging!
hu: Nem lehet betölteni a MeshLibrary-t összeolvasztásra!

en: Error saving MeshLibrary!
hu: Hiba MeshLibrary mentésekor!

en: Can't load TileSet for merging!
hu: Nem lehet betölteni a TileSet-et összeolvasztásra!

en: Error saving TileSet!
hu: Hiba TileSet mentésekor!

en: An error occurred while trying to save the editor layout.
    Make sure the editor's user data path is writable.
hu: Hiba történt a szerkesztő elrendezésének mentése közben.
    Bizonyosodjon meg róla, hogy a szerkesztő felhasználói elérési útján engedélyezve van az írás.

en: Default editor layout overridden.
    To restore the Default layout to its base settings, use the Delete Layout option and delete the Default layout.
hu: Alapértelmezett szerkesztő elrendezés felülírva.
    Hogy visszaállítsa az alapértelmezett elrendezést az eredeti beállításokra, használja az Elrendezés Törlése opciót és törölje az alapértelmezett elrendezést.

en: Layout name not found!
hu: Elrendezés neve nem található!

en: Restored the Default layout to its base settings.
hu: Az alapértelmezett elrendezés vissza lett állítva az eredeti beállításokra.

en: This resource belongs to a scene that was imported, so it's not editable.
    Please read the documentation relevant to importing scenes to better understand this workflow.
hu: Ez az erőforrás egy olyan jelenethez tartozik, ami be lett importálva, így nem szerkeszthető.
    Olvassa el a jelenetek importálásáról szóló megfelelő dokumentációt, hogy jobban megértse ezt a munkafolyamatot.

en: This resource belongs to a scene that was instanced or inherited.
    Changes to it won't be kept when saving the current scene.
hu: Ez az erőforrás egy olyan jelenethez tartozik ami példányosított vagy örökölt.
    A módosítások nem lesznek megtartva a jelenlegi jelenet mentésekor.

en: This resource was imported, so it's not editable. Change its settings in the import panel and then re-import.
hu: Ez azt erőforrást importálta, így ez nem szerkeszthető. Módosítsa a beállításait az import panelen, és importálja újból.

en: This scene was imported, so changes to it won't be kept.
    Instancing it or inheriting will allow making changes to it.
    Please read the documentation relevant to importing scenes to better understand this workflow.
hu: Ez a jelenetet importált, így a rajta végzett módosítások nem lesznek megtartva.
    Változtatásokat végezhet rajta, ha példányosítja, vagy leszármaztatja.
    Olvassa el a jelenetek importálásáról szóló megfelelő dokumentációt, hogy jobban megértse ezt a munkafolyamatot.

en: This is a remote object, so changes to it won't be kept.
    Please read the documentation relevant to debugging to better understand this workflow.
hu: Ez egy távoli objektum, így a rajta végzett módosítások nem lesznek megtartva.
    Olvassa el a hibakezelésről szóló megfelelő dokumentációt, hogy jobban megértse ezt a munkafolyamatot.

en: There is no defined scene to run.
hu: Nincs meghatározva Scene a futtatáshoz.

en: Save scene before running...
hu: Futtatás előtt mentse a jelenetet...

en: Could not start subprocess!
hu: Az alprocesszt nem lehetett elindítani!

en: Open Scene
hu: Jelenet megnyitása

en: Open Base Scene
hu: Alap Jelenet Megnyitása

en: Quick Open...
hu: Gyors Megnyitás...

en: Quick Open Scene...
hu: Jelenet Gyors Megnyitása...

en: Quick Open Script...
hu: Szkript Gyors Megnyitás...

en: Save & Close
hu: Mentés és Bezárás

en: Save changes to '%s' before closing?
hu: Bezárás előtt menti a '%s'-n végzett módosításokat?

en: Save Scene As...
hu: Scene Mentése Másként...

en: This operation can't be done without a scene.
hu: Ezt a műveletet nem lehet végrehajtani egy Scene nélkül.

en: Export Mesh Library
hu: Mesh könyvtár exportálás

en: This operation can't be done without a root node.
hu: Ezt a műveletet nem lehet végrehajtani gyökér node nélkül.

en: Export Tile Set
hu: Tile Set exportálás

en: This operation can't be done without a selected node.
hu: Ezt a műveletet nem lehet végrehajtani egy kiválaszott Node nélkül.

en: Current scene not saved. Open anyway?
hu: Még nem mentette az aktuális jelenetet. Megnyitja mindenképp?

en: Can't reload a scene that was never saved.
hu: Nem lehet újratölteni egy olyan jelenetet, amit soha nem mentett el.

en: Reload Saved Scene
hu: Mentett jelenet újratöltése

en: The current scene has unsaved changes.
    Reload the saved scene anyway? This action cannot be undone.
hu: Az aktuális jelenet nem mentett módosításokat tartalmaz.
    A mentett jelenetet mindenképp újratölti? Ez a művelet nem visszavonható.

en: Quick Run Scene...
hu: Scene gyors futtatás...

en: Quit
hu: Kilépés

en: Yes
hu: Igen

en: Exit the editor?
hu: Kilép a szerkesztőből?

en: Open Project Manager?
hu: Megnyitja a Projektkezelőt?

en: Save & Quit
hu: Mentés és kilépés

en: Save changes to the following scene(s) before quitting?
hu: Elmenti a következő jelenet(ek)en végzett változtatásokat kilépés előtt?

en: Save changes to the following scene(s) before opening Project Manager?
hu: Elmenti a következő Scene(ek)en végzett változtatásokat a Projektkezelő megnyitása előtt?

en: This option is deprecated. Situations where refresh must be forced are now considered a bug. Please report.
hu: Ez a lehetőség elavult. Az olyan helyzeteket, ahol kényszeríteni kell egy frissítést, már hibának vesszük. Kérjük, jelentse ezt.

en: Pick a Main Scene
hu: Válasszon egy Fő Jelenetet

en: Close Scene
hu: Jelenet bezárása

en: Reopen Closed Scene
hu: Bezárt jelenet újbóli megnyitása

en: Unable to enable addon plugin at: '%s' parsing of config failed.
hu: Nem sikerült az addon plugin engedélyezése itt: '%s' a konfiguráció elemzése megbukott.

en: Unable to find script field for addon plugin at: '%s'.
hu: Nem található szkript mező az addon pluginnak a következő helyen: 'res://addons/%s'.

en: Unable to load addon script from path: '%s'.
hu: Nem sikerült az addon szkript betöltése a következő útvonalról: '%s'.

en: Unable to load addon script from path: '%s' Base type is not EditorPlugin.
hu: Nem sikerült az addon szkript betöltése a következő útvonalról: '%s' Az alaptípus nem EditorPlugin.

en: Unable to load addon script from path: '%s' Script is not in tool mode.
hu: Nem sikerült az addon szkript betöltése a következő útvonalról: '%s' A szkript nem eszközmódban van.

en: Scene '%s' was automatically imported, so it can't be modified.
    To make changes to it, a new inherited scene can be created.
hu: A(z) '%s' Scene automatikusan be lett importálva, ezért nem módosítható.
    Változtatások végzéséhez egy új öröklött Scene-t hozhat létre.

en: Error loading scene, it must be inside the project path. Use 'Import' to open the scene, then save it inside the project path.
hu: Hiba történt a Scene betöltésekor, benne kell lennnie a projekt útvonalában. Használja az 'import' lehetőséget a Scene megnyitására, majd mentse el a projekt útvonalán belülre.

en: Scene '%s' has broken dependencies:
hu: A(z) '%s' jelenetnek tört függőségei vannak:

en: Clear Recent Scenes
hu: Legutóbbi Jelenetek Törlése

en: No main scene has ever been defined, select one?
    You can change it later in "Project Settings" under the 'application' category.
hu: Nincs meghatározva főjelenet, kiválaszt most egyet?
    Ezt megváltoztathatja később a "Projekt Beállításokban" az "Alkalmazás" kategóriában.

en: Selected scene '%s' does not exist, select a valid one?
    You can change it later in "Project Settings" under the 'application' category.
hu: A kiválasztott '%s' Scene nem létezik, kiválaszt most egy érvényeset?
    Ezt megváltoztathatja később a "Projekt Beállításokban" az "Alkalmazás" kategóriában.

en: Selected scene '%s' is not a scene file, select a valid one?
    You can change it later in "Project Settings" under the 'application' category.
hu: A kiválasztott '%s' Scene nem egy Scene fájl, kiválaszt most egy érvényeset?
    Ezt megváltoztathatja később a "Projekt Beállításokban" az "Alkalmazás" kategóriában.

en: Save Layout
hu: Elrendezés Mentése

en: Delete Layout
hu: Elrendezés Törlése

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Show in FileSystem
hu: Megjelenítés a fájlrendszerben

en: Play This Scene
hu: Jelenet lejátszása

en: Close Tab
hu: Lap bezárása

en: Undo Close Tab
hu: Lap bezárásának visszavonása

en: Close Other Tabs
hu: A Többi Lap Bezárása

en: Close Tabs to the Right
hu: Lapok bezárása ettől jobbra

en: Close All Tabs
hu: Minden lap bezárása

en: Switch Scene Tab
hu: Scene fül váltás

en: %d more files or folders
hu: %d további fájl vagy mappa

en: %d more folders
hu: %d további mappa

en: %d more files
hu: %d további fájl

en: Output
hu: Kimenet

en: Update Continuously
hu: Folyamatos frissítés

en: Inspector
hu: Megfigyelő

en: Version Control
hu: Verziókezelés

en: Dock Position
hu: Dokk Pozíció

en: Distraction Free Mode
hu: Zavarmentes Mód

en: Toggle distraction-free mode.
hu: Zavarmentes mód váltása.

en: Add a new scene.
hu: Hozzáad egy új jelenetet.

en: Scene
hu: Jelenet

en: Go to previously opened scene.
hu: Ugrás az előzőleg megnyitott jelenetre.

en: Copy Text
hu: Szöveg másolása

en: Next tab
hu: Következő fül

en: Previous tab
hu: Előző lap

en: Filter Files...
hu: Fájlok Szűrése...

en: Operations with scene files.
hu: Műveletek Scene fájlokkal.

en: New Scene
hu: Új Scene

en: New Inherited Scene...
hu: Új örökölt Jelenet...

en: Open Scene...
hu: Jelenet megnyitása...

en: Open Recent
hu: Legutóbbi Megnyitása

en: Save Scene
hu: Jelenet Mentése

en: Convert To...
hu: Átkonvertálás...

en: MeshLibrary...
hu: MeshLibrary-ra...

en: TileSet...
hu: TileSet-re...

en: Undo
hu: Visszavonás

en: Redo
hu: Újra

en: Miscellaneous project or scene-wide tools.
hu: Egyéb projekt- vagy Scene-szintű eszközök.

en: Project
hu: Projekt

en: Project Settings...
hu: Projekt beállítások...

en: Set Up Version Control
hu: Verziókezelés beállítása

en: Shut Down Version Control
hu: Verzióvezérlő leállítása

en: Export...
hu: Exportálás...

en: Tools
hu: Eszközök

en: Orphan Resource Explorer...
hu: Árva erőforrás-kezelő...

en: Quit to Project List
hu: Kilépés a projektlistába

en: Deploy with Remote Debug
hu: Indítás Távoli Teszteléssel

en: Small Deploy with Network Filesystem
hu: Kis Telepítés Hálózati Fájlrendszerrel

en: When this option is enabled, using one-click deploy for Android will only export an executable without the project data.
    The filesystem will be provided from the project by the editor over the network.
    On Android, deploying will use the USB cable for faster performance. This option speeds up testing for projects with large assets.
hu: Ha ez az opció engedélyezve van, akkor az exportálás vagy a telepítés egy minimális méretű futtatható programot hoz létre.
    A fájlrendszert magát a projektből a szerkesztő szolgáltatja majd a hálózaton keresztül.
    Androidon a telepítés gyorsabb teljesítmény érdekében kihasználja az USB kábelt. Ez a lehetőség felgyorsítja a nagy lábnyomú játékok tesztelését.

en: Visible Collision Shapes
hu: Látható Ütközési Alakzatok

en: When this option is enabled, collision shapes and raycast nodes (for 2D and 3D) will be visible in the running project.
hu: Ha ez az opció be van kapcsolva, az ütközési alakzatok és a sugárkövető Node-ok (mind 2D-hez és 3D-hez) láthatóak lesznek a játék futásakor.

en: Visible Navigation
hu: Látható Navigáció

en: When this option is enabled, navigation meshes and polygons will be visible in the running project.
hu: Ha ez az opció be van kapcsolva, a navigációs hálók és sokszögek láthatóak lesznek a játék futásakor.

en: Synchronize Scene Changes
hu: Jelenet Változások Szinkronizálása

en: When this option is enabled, any changes made to the scene in the editor will be replicated in the running project.
    When used remotely on a device, this is more efficient when the network filesystem option is enabled.
hu: Ha ez a beállítás be van kapcsolva, bármely a jeleneten való változtatás a szerkesztből, a futó projekre is alkalmazva lesz.
    Távoli eszköz használatakor hatékonyabb, ha a hálózati fájlrendszer opció engedélyezve van.

en: Synchronize Script Changes
hu: Szkript Változtatások Szinkronizálása

en: When this option is enabled, any script that is saved will be reloaded in the running project.
    When used remotely on a device, this is more efficient when the network filesystem option is enabled.
hu: Ha ez a beállítás be van kapcsolva, bármilyen szkript, amit elment, újra betöltődik a futó játékba.
    Távoli eszköz használatakor hatékonyabb, ha a hálózati fájlrendszer opció engedélyezve van.

en: Editor Settings...
hu: Szerkesztő beállításai...

en: Editor Layout
hu: Szerkesztő Elrendezés

en: Take Screenshot
hu: Képernyőkép készítése

en: Screenshots are stored in the Editor Data/Settings Folder.
hu: A képernyőképek a szerkesztő adatai/beállításai mappában tárolódnak.

en: Toggle Fullscreen
hu: Teljes Képernyő

en: Open Editor Data/Settings Folder
hu: Szerkesztő adatok/beállítások mappa megnyitása

en: Open Editor Data Folder
hu: Szerkesztő Adatmappájának Megnyitása

en: Open Editor Settings Folder
hu: Szerkesztő beállításai mappa megnyitása

en: Manage Editor Features...
hu: A Szerkesztő funkcióinak kezelése ...

en: Manage Export Templates...
hu: Exportálási sablonok kezelése...

en: Report a Bug
hu: Hiba bejelentése

en: Send Docs Feedback
hu: Visszajelzé Küldése s A Dokumentumokról

en: Community
hu: Közösség

en: Play the project.
hu: Projekt futtatása.

en: Play
hu: Játék

en: Pause the scene execution for debugging.
hu: Szüneteltesse a jelenet végrehajtását a hibakereséshez.

en: Pause Scene
hu: Jelenet szüneteltetése

en: Stop the scene.
hu: Leállítja a jelenetet.

en: Play the edited scene.
hu: Szerkesztett Scene futtatása.

en: Play Scene
hu: Scene Futtatása

en: Play custom scene
hu: Tetszőleges Scene futtatás

en: Play Custom Scene
hu: Tetszőleges jelenet lejátszása

en: Changing the video driver requires restarting the editor.
hu: A videó-illesztőprogram módosításához újra kell indítani a szerkesztőt.

en: Save & Restart
hu: Mentés és újraindítás

en: Hide Update Spinner
hu: Frissítési forgó elrejtése

en: FileSystem
hu: Fájlrendszer

en: Expand Bottom Panel
hu: Alsó panel kinyitása

en: Don't Save
hu: Nincs Mentés

en: Android build template is missing, please install relevant templates.
hu: Hiányzó Android építési-sablon, kérem telepítse az ide tartozó sablonokat.

en: Manage Templates
hu: Sablonok kezelése

en: The Android build template is already installed in this project and it won't be overwritten.
    Remove the "res://android/build" directory manually before attempting this operation again.
hu: Az Android építési-sablon már telepítve van a projektbe és nem lesz felülírva.
    Távolítsa el a(z) "res://android/build" könyvtárat manuálisan, mivelőtt újra megkísérelné a műveletet.

en: Import Templates From ZIP File
hu: Sablonok Importálása ZIP Fájlból

en: Template Package
hu: Sabloncsomag

en: Export Library
hu: Könyvtár Exportálása

en: Merge With Existing
hu: Egyesítés Meglévővel

en: Open & Run a Script
hu: Szkriptet Megnyit és Futtat

en: The following files are newer on disk.
    What action should be taken?
hu: A alábbi fájlok újabbak a lemezen.
    Mit szeretne tenni?

en: Reload
hu: Újratöltés

en: Resave
hu: Újramentés

en: New Inherited
hu: Új Örökölt

en: Load Errors
hu: Betöltési Hibák

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Open 2D Editor
hu: 2D szerkesztő megnyitása

en: Open 3D Editor
hu: 3D Szerkesztő Megnyitása

en: Open Script Editor
hu: Szkript szerkesztő megnyitása

en: Open Asset Library
hu: Eszköz Könyvtár Megnyitása

en: Open the next Editor
hu: Következő Szerkesztő Megnyitása

en: Open the previous Editor
hu: Előző Szerkesztő Megnyitása

en: Warning!
hu: Figyelmeztetés!

en: No sub-resources found.
hu: Nem található alerőforrás.

en: Creating Mesh Previews
hu: Háló Előnézetek Létrehozása

en: Thumbnail...
hu: Indexkép...

en: Main Script:
hu: Fő szkript:

en: Edit Plugin
hu: Bővítmény szerkesztése

en: Installed Plugins:
hu: Telepített Bővítmények:

en: Update
hu: Frissítés

en: Measure:
hu: Mérés:

en: Frame %
hu: Keret %

en: Physics Frame %
hu: Fizika Keret %

en: Inclusive
hu: Befoglaló

en: Self
hu: Saját

en: Frame #:
hu: Keret #:

en: Calls
hu: Hívások

en: Debugger
hu: Hibakereső

en: Edit Text:
hu: Szöveg szerkesztése:

en: On
hu: Be

en: Layer
hu: Réteg

en: Bit %d, value %d
hu: %d bit, érték: %d

en: [Empty]
hu: [Üres]

en: Assign...
hu: Hozzárendelés...

en: Remove Item
hu: Elem eltávolítása

en: New Key:
hu: Új kulcs:

en: New Value:
hu: Új érték:

en: Add Key/Value Pair
hu: Kulcs/érték pár hozzáadása

en: Make Unique
hu: Egyedivé tétel

en: Paste
hu: Beillesztés

en: New %s
hu: Új %s

en: New Script
hu: Új szkript

en: Extend Script
hu: Szkript kinyitása

en: No runnable export preset found for this platform.
    Please add a runnable preset in the Export menu or define an existing preset as runnable.
hu: Nem található futtatható exportállomány ehhez a platformhoz.
    Kérem adjon hozzá egy futtatható exportállományt az export menüben.

en: Write your logic in the _run() method.
hu: Írja a logikát a _run() metódusba.

en: There is an edited scene already.
hu: Már létezik a szerkesztett Scene.

en: Couldn't instance script:
hu: Nem sikerült a szkript példányosítása:

en: Did you forget the 'tool' keyword?
hu: Nem felejtette el a 'tool' kulcsszót?

en: Couldn't run script:
hu: Nem sikerült a szkript futtatása:

en: Did you forget the '_run' method?
hu: Elfelejtette a '_run' metódust?

en: Preset
hu: Előre beállított

en: Auto Indent
hu: Automatikus Behúzás

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Shape
hu: Alakzat

note: TRANSLATORS: Project Manager here refers to the tool used to create/manage Godot projects.
en: Project Manager
hu: Projektkezelő

en: Select Node(s) to Import
hu: Válassza ki az importálandó Node-okat

en: Browse
hu: Tallózás

en: Scene Path:
hu: Scene elérési Út:

en: Import From Node:
hu: Importálás Node-ból:

en: Error requesting URL:
hu: Hiba az URL kérésekor:

en: Request failed.
hu: A kérés sikertelen.

en: Cannot remove temporary file:
hu: Az ideiglenes fájl nem távolítható el:

en: Templates installation failed.
    The problematic templates archives can be found at '%s'.
hu: A sablonok telepítése sikertelen.
    A problémás sablonok archívuma megtalálható a következő helyen: '%s'.

en: Error getting the list of mirrors.
hu: Hiba történt a tükörlista lekérésekor.

en: No download links found for this version. Direct download is only available for official releases.
hu: Nem található letöltési link ehhez a verzióhoz. Közvetlen letöltés csak a hivatalos kiadásokhoz elérhető.

en: Disconnected
hu: Kapcsolat bontva

en: Resolving
hu: Megoldás

en: Can't Resolve
hu: Nem Megoldható

en: Connecting...
hu: Csatlakozás...

en: Can't Connect
hu: Nem Lehet Csatlakozni

en: Connected
hu: Csatlakozva

en: Requesting...
hu: Lekérdezés...

en: Downloading
hu: Letöltés

en: Connection Error
hu: Kapcsolathiba

en: SSL Handshake Error
hu: SSL-Kézfogás Hiba

en: Extracting Export Templates
hu: Export Sablonok Kibontása

en: Importing:
hu: Importálás:

en: Export Template Manager
hu: Export Sablon Kezelő

en: Current Version:
hu: Jelenlegi Verzió:

en: Uninstall
hu: Eltávolítás

en: Cancel
hu: Mégse

en: Select Template File
hu: Válasszon sablonfájlt

en: Godot Export Templates
hu: Godot export sablonok

en: Favorites
hu: Kedvencek

en: Status: Import of file failed. Please fix file and reimport manually.
hu: Állapot: Fájl importálása sikertelen. Javítsa a fájlt majd importálja be újra manuálisan.

en: Cannot move/rename resources root.
hu: Az erőforrások gyökere nem mozgatható vagy átnevezhető.

en: Cannot move a folder into itself.
hu: Egy mappa nem helyezhető önmagába.

en: Error moving:
hu: Hiba mozgatáskor:

en: Error duplicating:
hu: Hiba másoláskor:

en: Unable to update dependencies:
hu: Nem sikerült a függőségek frissítése:

en: No name provided.
hu: Nincs név megadva.

en: Provided name contains invalid characters.
hu: A megadott név érvénytelen karaktereket tartalmaz.

en: A file or folder with this name already exists.
hu: Egy fájl vagy mappa már létezik a megadott névvel.

en: Name contains invalid characters.
hu: A név érvénytelen karaktereket tartalmaz.

en: Renaming file:
hu: Fájl átnevezése:

en: Renaming folder:
hu: Mappa átnevezése:

en: Duplicating file:
hu: Fájl másolása:

en: Duplicating folder:
hu: Mappa másolása:

en: New Inherited Scene
hu: Új örökölt Jelenet

en: Set As Main Scene
hu: Beállítás fő jelenetként

en: Open Scenes
hu: Jelenetek megnyitása

en: Instance
hu: Példány

en: Add to Favorites
hu: Hozzáadás kedvencekhez

en: Remove from Favorites
hu: Eltávolítás a kedvencek közül

en: Edit Dependencies...
hu: Függőségek Szerkesztése...

en: View Owners...
hu: Tulajdonosok Megtekintése...

en: Move To...
hu: Áthelyezés...

en: New Scene...
hu: Új jelenet...

en: New Script...
hu: Új szkript...

en: New Resource...
hu: Új erőforrás...

en: Expand All
hu: Összes kinyitása

en: Collapse All
hu: Összes becsukása

en: Duplicate...
hu: Megkettőzés...

en: Rename...
hu: Átnevezés...

en: Previous Folder/File
hu: Előző mappa/fájl

en: Next Folder/File
hu: Következő mappa/fájl

en: Re-Scan Filesystem
hu: Fájlrendszer Újra-vizsgálata

en: Toggle Split Mode
hu: Váltás az osztott módra

en: Search files
hu: Fájlok keresése

en: Scanning Files,
    Please Wait...
hu: Fájlok vizsgálata,
    kérjük várjon...

en: Move
hu: Áthelyezés

en: Rename
hu: Átnevezés

en: Overwrite
hu: Felülírás

en: Create Scene
hu: Jelenet létrehozása

en: Create Script
hu: Szkript Létrehozása

en: Find in Files
hu: Keresés a fájlokban

en: Find:
hu: Keres:

en: Replace:
hu: Csere:

en: Folder:
hu: Mappa:

en: Filters:
hu: Szűrők:

en: Find...
hu: Keresés...

en: Replace...
hu: Csere...

en: Searching...
hu: Keresés…

en: %d match in %d file.
hu: %d egyezés %d fájlban.

en: %d matches in %d file.
hu: %d egyezés %d fájlban.

en: %d matches in %d files.
hu: %d egyezések %d fájlban.

en: Add to Group
hu: Hozzáadás Csoporthoz

en: Remove from Group
hu: Eltávolítás Csoportból

en: Group name already exists.
hu: A csoportnév már létezik.

en: Invalid group name.
hu: Érvénytelen csoportnév.

en: Rename Group
hu: Csoport átnevezése

en: Delete Group
hu: Csoport törlése

en: Groups
hu: Csoportok

en: Nodes Not in Group
hu: Csoportban nem lévő node-ok

en: Filter nodes
hu: Node-ok szűrése

en: Nodes in Group
hu: Node-ok a csoportban

en: Empty groups will be automatically removed.
hu: Az üres csoportok automatikusan törlődnek.

en: Group Editor
hu: Csoportszerkesztő

en: Manage Groups
hu: Csoportok kezelése

en: Import as Single Scene
hu: Importálás Egyetlen Jelenetként

en: Import with Separate Animations
hu: Importálás Külön Animációkkal

en: Import with Separate Materials
hu: Importálás Külön Anyagokkal

en: Import with Separate Objects
hu: Importálás külön objektumokkal

en: Import with Separate Objects+Materials
hu: Importálás külön objektumokkal és anyagokkal

en: Import with Separate Objects+Animations
hu: Importálás külön objektumokkal és animációkkal

en: Import with Separate Materials+Animations
hu: Importálás Külön Anyagokkal És Animációkkal

en: Import with Separate Objects+Materials+Animations
hu: Importálás külön objektumokkal, anyagokkal és animációkkal

en: Import as Multiple Scenes
hu: Importálás Több Jelenetként

en: Import as Multiple Scenes+Materials
hu: Importálás Több Jelentként és Anyagokként

en: Import Scene
hu: Scene importálás

en: Importing Scene...
hu: Jelenet importálása...

en: Generating Lightmaps
hu: Fénytérképek Létrehozása

en: Running Custom Script...
hu: Tetszőleges Szkript Futtatása...

en: Couldn't load post-import script:
hu: Nem sikerült az import utáni szkript betöltése:

en: Invalid/broken script for post-import (check console):
hu: Érvénytelen vagy sérült az importálás utáni szkript (ellenőrizze a konzolt):

en: Error running post-import script:
hu: Hiba történt az importálás utána szkript futtatásakor:

en: Saving...
hu: Mentés...

en: Select Importer
hu: Importer Kiválasztása

en: Importer:
hu: Importáló:

en: Reset to Defaults
hu: Visszaállítás Alapértelmezettre

en: %d Files
hu: %d fájl

en: Set as Default for '%s'
hu: Beállítás Alapértelmezettként '%s'-hez

en: Clear Default for '%s'
hu: Alapértelmezett Törlése '%s'-nél

en: Reimport
hu: Újraimportálás

en: Import As:
hu: Importálás Mint:

en: Save Scenes, Re-Import, and Restart
hu: Jelenetek mentése, újraimportálás és újraindítás

en: Changing the type of an imported file requires editor restart.
hu: Az importált fájl típusának módosításához a szerkesztőt újra kell indítani.

en: WARNING: Assets exist that use this resource, they may stop loading properly.
hu: FIGYELMEZTETÉS: Vannak olyan eszközök, amelyek ezt az erőforrást használják, ezért leállíthatják a megfelelő betöltést.

en: Failed to load resource.
hu: Nem sikerült betölteni az erőforrást.

en: Make Sub-Resources Unique
hu: Tegye Az Al-Erőforrásokat Egyedivé

en: Create a new resource in memory and edit it.
hu: Új erőforrás létrehozása a memóriában, majd annak szerkesztése.

en: Load an existing resource from disk and edit it.
hu: Meglévő erőforrás betöltése a lemezről, majd annak szerkesztése.

en: Save the currently edited resource.
hu: A jelenleg szerkesztett erőforrás elmentése.

en: Save As...
hu: Mentés Másként...

en: Copy Resource
hu: Erőforrás Másolása

en: Go to the previous edited object in history.
hu: Ugrás az előzőleg módosított objektumra az előzményekben.

en: Go to the next edited object in history.
hu: Ugrás a következő módosított objektumra az előzményekben.

en: History of recently edited objects.
hu: A nemrég módosított objektumok előzményei.

en: Open Documentation
hu: Dokumentáció megnyitása

en: Filter properties
hu: Tulajdonságok szűrése

en: Changes may be lost!
hu: Néhány változtatás elveszhet!

en: MultiNode Set
hu: MultiNode Beállítás

en: Select a single node to edit its signals and groups.
hu: Válasszon ki egy node-ot a jelzések és csoportok módosításához.

en: Edit a Plugin
hu: Bővítmény szerkesztése

en: Create a Plugin
hu: Bővítmény létrehozása

en: Plugin Name:
hu: Bővítmény neve:

en: Subfolder:
hu: Almappa:

en: Author:
hu: Szerző:

en: Version:
hu: Verzió:

en: Language:
hu: Nyelv:

en: Script Name:
hu: Szkript neve:

en: Activate now?
hu: Aktiválja most?

en: Create Polygon
hu: Sokszög létrehozása

en: Create points.
hu: Pontok létrehozása.

en: Edit points.
    LMB: Move Point
    RMB: Erase Point
hu: Pontok szerkesztése
    Bal Egérgomb: Pont mozgatása
    Jobb Egérgomb: Pont törlése

en: Erase points.
hu: Pontok törlése.

en: Edit Polygon
hu: Sokszög szerkesztése

en: Insert Point
hu: Pont Beszúrása

en: Edit Polygon (Remove Point)
hu: Sokszög szerkesztése (pont eltávolítása)

en: Remove Polygon And Point
hu: Sokszög és pont eltávolítása

en: Add Animation
hu: Animáció Hozzáadása

en: Add %s
hu: %s Hozzáadása

en: Load...
hu: Betöltés...

en: Enable snap and show grid.
hu: Illesztés engedélyezése és rács megjelenítése.

en: Point
hu: Pont

en: Open Editor
hu: Szerkesztő megnyitása

en: Triangle already exists.
hu: A háromszög már létezik.

en: Add Triangle
hu: Háromszög hozzáadása

en: No triangles exist, so no blending can take place.
hu: Nincsenek háromszögek, így nem történhet keverés.

en: Toggle Auto Triangles
hu: Automatikus háromszögek be- és kikapcsolása

en: Erase points and triangles.
hu: Pontok és háromszögek törlése.

en: Blend:
hu: Keverés:

en: Edit Filters
hu: Szűrők Szerkesztése

en: Set Animation
hu: Animáció beállítása

en: Delete Node
hu: Node törlése

en: Delete Node(s)
hu: Node(-ok) törlése

en: Toggle Filter On/Off
hu: Szűrő be- és kikapcsolása

en: Change Filter
hu: Szűrő módosítása

en: Anim Clips
hu: Animáció klipek

en: Audio Clips
hu: Audió klipek

en: Functions
hu: Függvények

en: Node Renamed
hu: Node átnevezve

en: Add Node...
hu: Node hozzáadása...

en: Enable Filtering
hu: Szűrés engedélyezése

en: Toggle Autoplay
hu: Automatikus Lejátszás Váltása

en: New Animation Name:
hu: Új Animáció Neve:

en: New Anim
hu: Új Animáció

en: Create New Animation
hu: Új Animáció Létrehozása

en: Change Animation Name:
hu: Animáció Nevének Megváltoztatása:

en: Rename Animation
hu: Animáció Átnevezése

en: Delete Animation?
hu: Animáció Törlése?

en: Remove Animation
hu: Animáció Eltávolítása

en: Invalid animation name!
hu: Érvénytelen animáció név!

en: Animation name already exists!
hu: Az animáció név már létezik!

en: Duplicate Animation
hu: Animáció Megkettőzése

en: Blend Next Changed
hu: Következő Megváltozott Keverése

en: Change Blend Time
hu: Keverési Idő Módosítása

en: Load Animation
hu: Animáció Betöltése

en: No animation resource on clipboard!
hu: Nincs animációs erőforrás a vágólapon!

en: Pasted Animation
hu: Animáció Beillesztve

en: Paste Animation
hu: Animáció Beillesztése

en: Play selected animation backwards from current pos. (A)
hu: A kiválasztott animáció lejátszása visszafelé a jelenlegi pozícióból. (A)

en: Play selected animation backwards from end. (Shift+A)
hu: A kiválasztott animáció lejátszása visszafelé a végétől. (Shift + A)

en: Stop animation playback. (S)
hu: Animáció lejátszásának leállítása. (S)

en: Play selected animation from start. (Shift+D)
hu: A kiválasztott animáció lejátszása az elejétől. (Shift + D)

en: Play selected animation from current pos. (D)
hu: A kiválasztott animáció lejátszása az jelenlegi pozícióból. (D)

en: Animation position (in seconds).
hu: Animáció pozíció (másodpercekben).

en: Scale animation playback globally for the node.
hu: Animáció lejátszás skálázása globálisan a Node-nak.

en: Animation Tools
hu: Animációs Eszközök

en: New
hu: Új

en: Edit Transitions...
hu: Átmenetek szerkesztése...

en: Display list of animations in player.
hu: A lejátszóban lévő animációk listájának megjelenítése.

en: Autoplay on Load
hu: Lejátszás Betöltéskor

en: Enable Onion Skinning
hu: Másolópapír Mód Bekapcsolása

en: Directions
hu: Irányok

note: TRANSLATORS: Opposite of "Future", refers to a direction in animation onion skinning.
en: Past
hu: Múlt

note: TRANSLATORS: Opposite of "Past", refers to a direction in animation onion skinning.
en: Future
hu: Jövő

en: Depth
hu: Mélység

en: 1 step
hu: 1 lépés

en: 2 steps
hu: 2 lépés

en: 3 steps
hu: 3 lépés

en: Differences Only
hu: Csak A Különbségek

en: Force White Modulate
hu: Fehérmoduláció Kierőltetése

en: Include Gizmos (3D)
hu: Kihatás Gizmókra Is (3D)

en: Animation Name:
hu: Animáció Neve:

en: Error!
hu: Hiba!

en: Blend Times:
hu: Keverési Idők:

en: Next (Auto Queue):
hu: Következő (Auto Sor):

en: Cross-Animation Blend Times
hu: Animációk Közötti Keverési Idők

en: Move Node
hu: Node áthelyezése

en: Transition exists!
hu: Az átmenet létezik!

en: Add Transition
hu: Átmenet hozzáadása

en: Add Node
hu: Node hozzáadása

en: Immediate
hu: Azonnal

en: Sync
hu: Szinkronizálás

en: At End
hu: A végén

en: Travel
hu: Utazás

en: Node Removed
hu: Node eltávolítva

en: Transition Removed
hu: Átmenet eltávolítva

en: Set Start Node (Autoplay)
hu: Start node beállítása (automatikus lejátszás)

en: Create new nodes.
hu: Új node-ok létrehozása.

en: Connect nodes.
hu: Node-ok csatlakoztatása.

en: Remove selected node or transition.
hu: Kiválasztott node vagy átmenet eltávolítása.

en: Play Mode:
hu: Lejátszási mód:

en: AnimationTree
hu: AnimációFa

en: New name:
hu: Új név:

en: Fade In (s):
hu: Előtűnés (mp):

en: Fade Out (s):
hu: Elhalványulás (mp):

en: Blend
hu: Keverés

en: Auto Restart:
hu: Automatikus Újraindítás:

en: Restart (s):
hu: Újraindítás (mp):

en: Random Restart (s):
hu: Véletlenszerű Újraindítás (mp):

en: Amount:
hu: Mennyiség:

en: Blend 0:
hu: Keverés 0:

en: Blend 1:
hu: Keverés 1:

en: X-Fade Time (s):
hu: Áttűnési Idő (mp):

en: Add Input
hu: Bemenet Hozzáadása

en: Clear Auto-Advance
hu: Automatikus Léptetés Tisztítása

en: Set Auto-Advance
hu: Automatikus Léptetés Beállítása

en: Delete Input
hu: Bemenet Törlése

en: Animation tree is valid.
hu: Az animációs fa érvényes.

en: Animation tree is invalid.
hu: Az animációs fa érvénytelen.

en: Animation Node
hu: Animáció Node

en: OneShot Node
hu: Egyszeri Node

en: Mix Node
hu: Mixelő Node

en: Blend2 Node
hu: Keverés2 Node

en: Blend3 Node
hu: Keverés3 Node

en: Blend4 Node
hu: Keverés4 Node

en: TimeScale Node
hu: Időskála Node

en: TimeSeek Node
hu: IdőKereső Node

en: Transition Node
hu: Átmenet Node

en: Import Animations...
hu: Animációk Importálása...

en: Edit Node Filters
hu: Node szűrők szerkesztés

en: Filters...
hu: Szűrők...

en: Contents:
hu: Tartalom:

en: View Files
hu: Fájlok Megtekintése

en: Download
hu: Letöltés

en: Connection error, please try again.
hu: Kapcsolat hiba, kérjük próbálja meg újra.

en: Can't connect.
hu: Nem lehet csatlakozni.

en: Can't connect to host:
hu: Nem lehet csatlakozni a kiszolgálóhoz:

en: No response from host:
hu: Nincs válasz a kiszolgálótól:

en: No response.
hu: Nincs válasz.

en: Can't resolve hostname:
hu: A gazdagép neve nem oldható meg:

en: Can't resolve.
hu: Nem megoldható.

en: Request failed, return code:
hu: Kérés sikertelen, visszatérési kód:

en: Cannot save response to:
hu: A válasz nem menthető:

en: Write error.
hu: Írási hiba.

en: Request failed, too many redirects
hu: Kérés sikertelen, túl sok átirányítás

en: Redirect loop.
hu: Ciklus átirányítása.

en: Request failed, timeout
hu: A kérés nem sikerült, időtúllépés

en: Timeout.
hu: Időtúllépés.

en: Failed:
hu: Sikertelen:

en: Bad download hash, assuming file has been tampered with.
hu: Rossz letöltési hash, a program feltételezi, hogy a fájlt rosszindulatilag módosították.

en: Expected:
hu: Várt:

en: Got:
hu: Kapott:

en: Failed SHA-256 hash check
hu: SHA-256 hash ellenőrzés megbukot

en: Asset Download Error:
hu: Eszköz Letöltési Hiba:

en: Downloading (%s / %s)...
hu: Letöltés (%s / %s)...

en: Downloading...
hu: Letöltés...

en: Resolving...
hu: Megoldás...

en: Error making request
hu: Hiba kéréskor

en: Idle
hu: Tétlen

en: Install...
hu: Telepítés...

en: Retry
hu: Újra

en: Download Error
hu: Letöltési Hiba

en: Download for this asset is already in progress!
hu: Ennek az eszköznek a letöltése már folyamatban van!

en: Recently Updated
hu: Nemrég frissítve

en: Least Recently Updated
hu: Legutóbb frissítve

en: Name (A-Z)
hu: Név (A-Z)

en: Name (Z-A)
hu: Név (Z-A)

en: License (A-Z)
hu: Licenc (A-Z)

en: License (Z-A)
hu: Licenc (Z-A)

en: Loading...
hu: Betöltés...

en: All
hu: Mind

en: Import...
hu: Importálás...

en: Plugins...
hu: Bővítmények...

en: Sort:
hu: Rendezés:

en: Category:
hu: Kategória:

en: Site:
hu: Oldal:

en: Support
hu: Támogatás

en: Official
hu: Hivatalos

en: Testing
hu: Tesztelés

en: Assets ZIP File
hu: Eszköz ZIP Fájl

en: Failed creating lightmap images, make sure path is writable.
hu: Fénytérképek létrehozása sikertelen, győződjön meg arról, hogy az útvonal írható.

en: Bake Lightmaps
hu: Fény Besütése

en: Preview
hu: Előnézet

en: Configure Snap
hu: Illesztés Beállítása

en: Grid Offset:
hu: Rács Eltolás:

en: Grid Step:
hu: Rács Léptetés:

en: Primary Line Every:
hu: Elsődleges vonal minden:

en: steps
hu: lépés

en: Rotation Offset:
hu: Forgatási Eltolás:

en: Rotation Step:
hu: Forgatási Léptetés:

en: Move Vertical Guide
hu: Függőleges segédvonal mozgatása

en: Create Vertical Guide
hu: Függőleges segédvonal létrehozása

en: Remove Vertical Guide
hu: Függőleges segédvonal eltávolítása

en: Move Horizontal Guide
hu: Vízszintes segédvonal mozgatása

en: Create Horizontal Guide
hu: Vízszintes segédvonal létrehozása

en: Remove Horizontal Guide
hu: Vízszintes segédvonal eltávolítása

en: Create Horizontal and Vertical Guides
hu: Vízszintes és függőleges segédvonalak létrehozása

en: Rotate %d CanvasItems
hu: %d CanvasItem Forgatása

en: Rotate CanvasItem "%s" to %d degrees
hu: "%s" CanvasItem Forgatása %d fokra

en: Scale %d CanvasItems
hu: %d CanvasItem Méretezése

en: Scale CanvasItem "%s" to (%s, %s)
hu: "%s" CanvasItem Méretezése (%s, %s)-ra/re

en: Move %d CanvasItems
hu: %d CanvasItem Áthelyezése

en: Move CanvasItem "%s" to (%d, %d)
hu: %s CanvasItem mozgatása (%d, %d)-ra/re

en: Top Left
hu: Bal felső

en: Top Right
hu: Jobb felső

en: Bottom Right
hu: Jobb alsó

en: Bottom Left
hu: Bal alsó

en: Center Left
hu: Bal közép

en: Center Top
hu: Felső közép

en: Center Right
hu: Jobbra közép

en: Center Bottom
hu: Középre lent

en: Center
hu: Középre

en: Full Rect
hu: Teljes Téglalap

en: Keep Ratio
hu: Arány megtartása

en: Anchors only
hu: Csak Horgonyok

en: Change Anchors and Margins
hu: Horgonyok és Margók Módosítása

en: Change Anchors
hu: Horgonyok Módosítása

en: Lock Selected
hu: Kijelölés zárolása

en: Unlock Selected
hu: Kijelölés feloldása

en: Group Selected
hu: Kijelöltek csoportosítása

en: Ungroup Selected
hu: kijelölt csoportok szétbontása

en: Paste Pose
hu: Póz Beillesztése

en: Clear Guides
hu: Segédvonalak törlése

en: Clear Bones
hu: Csontok törlése

en: Make IK Chain
hu: IK Lánc Létrehozása

en: Clear IK Chain
hu: IK Lánc Törlése

en: Zoom Reset
hu: Nagyítás visszaállítása

en: Select Mode
hu: Kiválasztó Mód

en: Move Mode
hu: Mozgató Mód

en: Rotate Mode
hu: Forgató Mód

en: Scale Mode
hu: Méretezési mód

en: Show a list of all objects at the position clicked
    (same as Alt+RMB in select mode).
hu: Lista megjelenítése minden objektumról a kattintás helyénél
    (ugyanaz, mint Alt + jobb egérgomb kiválasztó módban).

en: Click to change object's rotation pivot.
hu: Kattintson ide az objektum forgatási pontjának megváltoztatásához.

en: Pan Mode
hu: Pásztázás Mód

en: Ruler Mode
hu: Vonalzó mód

en: Use Smart Snap
hu: Intelligens illesztés használata

en: Snapping Options
hu: Illesztési beállítások

en: Use Rotation Snap
hu: Forgatási Illesztés Használata

en: Snap Relative
hu: Relatív Illesztés

en: Use Pixel Snap
hu: Pixelhez Illesztés

en: Smart Snapping
hu: Intelligens illesztés

en: Configure Snap...
hu: Illesztés Beállítása...

en: Snap to Parent
hu: Illesztés szülőhöz

en: Snap to Node Anchor
hu: Illesztés node horgonyhoz

en: Snap to Node Sides
hu: Illesztés node oldalakhoz

en: Snap to Node Center
hu: Illesztés node középponthoz

en: Snap to Other Nodes
hu: Illesztés más node-okhoz

en: Snap to Guides
hu: Illesztés segédvonalakhoz

en: Lock the selected object in place (can't be moved).
hu: A kiválasztott objektum zárolása (nem lesz mozgatható).

en: Unlock the selected object (can be moved).
hu: A kiválasztott objektum feloldása (mozgatható lesz).

en: Makes sure the object's children are not selectable.
hu: Kiválaszthatatlanná teszi az objektum gyermekeit.

en: Restores the object's children's ability to be selected.
hu: Újra kiválaszthatóvá teszi az objektum gyermekeit.

en: Skeleton Options
hu: Csontváz beállítások

en: Show Bones
hu: Csontok Mutatása

en: Clear Custom Bones
hu: Egyéni csontok törlése

note: TRANSLATORS: Noun, name of the 2D/3D View menus.
en: View
hu: Nézet

en: Grid
hu: Rács

en: Show Helpers
hu: Segítők megjelenítése

en: Show Rulers
hu: Vonalzók Megjelenítése

en: Show Guides
hu: Vezetővonalak Megjelenítése

en: Show Origin
hu: Origó Megjelenítése

en: Show Viewport
hu: Nézet Megjelenítése

en: Show Group And Lock Icons
hu: Csoport Megjelenítése és ikonok zárolása

en: Center Selection
hu: Kijelölés középre

en: Frame Selection
hu: Kijelölés Keretezése

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Insert Key (Existing Tracks)
hu: Kulcs Beszúrása (Meglévő Nyomvonalakra)

en: Copy Pose
hu: Póz Másolása

en: Clear Pose
hu: Póz törlése

en: Multiply grid step by 2
hu: Rács Léptetés Mértékének Kétszerezése

en: Divide grid step by 2
hu: Rács Léptetés Mértékének Felezése

en: Adding %s...
hu: %s Hozzáadása...

en: Cannot instantiate multiple nodes without root.
hu: Nem lehet több Node-ot példányosítani gyökér nélkül.

en: Create Node
hu: Node létrehozás

en: Error instancing scene from %s
hu: Hiba történt a Scene példányosításkor %s-ből

en: Change Default Type
hu: Alapértelmezett típus módosítása

en: Drag & drop + Shift : Add node as sibling
    Drag & drop + Alt : Change node type
hu: Fogd és vidd + Shift: Node hozzáadása testvérként
    Fogd és vidd + Alt: Node típusának megváltoztatása

en: Edit Poly
hu: Sokszög Szerkesztése

en: Edit Poly (Remove Point)
hu: Sokszög Szerkesztése (Pont Eltávolítása)

en: Set Handle
hu: Fogantyú Beállítása

en: Load Emission Mask
hu: Kibocsátási Maszk Betöltése

en: Restart
hu: Újraindítás

en: Clear Emission Mask
hu: Kibocsátási Maszk Törlése

en: Particles
hu: Részecskék

en: Generated Point Count:
hu: Generált Pontok Száma:

en: Emission Mask
hu: Kibocsátási Maszk

en: Capture from Pixel
hu: Kinyerés Pixelből

en: Emission Colors
hu: Kibocsátási színek

en: CPUParticles
hu: CPU-részecskék

en: Create Emission Points From Mesh
hu: Kibocsátási Pontok Létrehozása A Mesh Alapján

en: Create Emission Points From Node
hu: Kibocsátási pontok létrehozása a Node alapján

en: Flat 0
hu: Lapos 0

en: Flat 1
hu: Lapos 1

en: Smoothstep
hu: Simított Lépés

en: Modify Curve Point
hu: Görbe Pontjának Módosítása

en: Modify Curve Tangent
hu: Görbe Érintőjének Módosítása

en: Load Curve Preset
hu: Előre Beállított Görbe Betöltése

en: Add Point
hu: Pont hozzáadása

en: Remove Point
hu: Pont eltávolítása

en: Left Linear
hu: Bal lineáris

en: Right Linear
hu: Jobb lineáris

en: Load Preset
hu: Beállítás Betöltése

en: Remove Curve Point
hu: Görbe Pontjának Eltávolítása

en: Toggle Curve Linear Tangent
hu: Görbe Lineáris Érintőjének Kapcsolása

en: Hold Shift to edit tangents individually
hu: Tartsa lenyomva a Shift gombot az érintők egyenkénti szerkesztéséhez

en: Right click to add point
hu: Kattintson a jobb gombbal a pont hozzáadásához

en: Bake GI Probe
hu: GI Szonda Besütése

en: Gradient Edited
hu: Színátmenet szerkesztve

en: Icon
hu: Ikon

en: Item %d
hu: %d elem

en: Items
hu: Elemek

en: Item List Editor
hu: Elemlista Szerkesztő

en: Create Occluder Polygon
hu: Árnyékoló Sokszög Létrehozása

en: Mesh is empty!
hu: A háló üres!

en: Create Static Trimesh Body
hu: Statikus Trimesh Test Létrehozása

en: This doesn't work on scene root!
hu: Ez nem hajtható végre a gyökér Scene-en!

en: Create Single Convex Shape
hu: Konvex alakzat létrehozása

en: Couldn't create any collision shapes.
hu: Nem sikerült ütközési alakzatokat létrehozni.

en: Create Multiple Convex Shapes
hu: Több konvex alakzat létrehozása

en: Create Navigation Mesh
hu: Navigációs Háló Létrehozása

en: Contained Mesh is not of type ArrayMesh.
hu: A tartalmazott Mesh nem ArrayMesh típusú.

en: UV Unwrap failed, mesh may not be manifold?
hu: UV kibontás sikertelen, a mesh talán nem sokrétű?

en: No mesh to debug.
hu: Nincs mesh a hibakereséshez.

en: MeshInstance lacks a Mesh!
hu: MeshInstance-nak nincs Mesh-e!

en: Mesh has not surface to create outlines from!
hu: A Mesh-nek nincsenek felszínei, ami alapján körvonalakat lehetni készíteni!

en: Mesh primitive type is not PRIMITIVE_TRIANGLES!
hu: A Háló-primitív típusa nem háromszög (PRIMITIVE_TRIANGLES)!

en: Could not create outline!
hu: Körvonalkészítés sikertelen!

en: Create Outline
hu: Körvonal Készítése

en: Create Trimesh Static Body
hu: Trimesh Statikus Test Létrehozása

en: Create Trimesh Collision Sibling
hu: Trimesh Ütközési Testvér Létrehozása

en: Create Single Convex Collision Sibling
hu: Konvex ütközési testvér létrehozása

en: Create Multiple Convex Collision Siblings
hu: Több konvex ütközési testvér létrehozása

en: Create Outline Mesh...
hu: Körvonalháló Létrehozása...

en: View UV1
hu: UV1 Megtekintése

en: View UV2
hu: UV2 Megtekintése

en: Unwrap UV2 for Lightmap/AO
hu: UV2 Kicsomagolása Fénytérképhez / AO-hoz

en: Create Outline Mesh
hu: Körvonalháló Készítése

en: Outline Size:
hu: Körvonal Mérete:

en: Remove item %d?
hu: %d elem eltávolítása?

en: Update from existing scene?:
    %s
hu: Frissíti a meglévő jelenetből?:
    %s

en: Add Item
hu: Elem Hozzáadása

en: Remove Selected Item
hu: Kijelölt Elem Eltávolítása

en: Update from Scene
hu: Frissítés Jelenetből

en: No mesh source specified (and no MultiMesh set in node).
hu: Nincs háló forrás meghatározva (és nincs MultiMesh a Node-ban beállítva).

en: No mesh source specified (and MultiMesh contains no Mesh).
hu: Nincs háló forrás meghatározva (és a MultiMesh nem tartalmaz Mesh-t).

en: Mesh source is invalid (invalid path).
hu: Mesh forrás érvénytelen (érvénytelen útvonal).

en: Mesh source is invalid (not a MeshInstance).
hu: Mesh forrás érvénytelen (nem MeshInstance).

en: Mesh source is invalid (contains no Mesh resource).
hu: Mesh forrás érvénytelen (nem tartalmaz Mesh erőforrást).

en: No surface source specified.
hu: Nincs felületi forrás meghatározva.

en: Surface source is invalid (invalid path).
hu: Felületi forrás érvénytelen (érvénytelen útvonal).

en: Surface source is invalid (no geometry).
hu: Felületi forrás érvénytelen (nincs geometria).

en: Surface source is invalid (no faces).
hu: Felületi forrás érvénytelen (nincsenek oldalak).

en: Select a Source Mesh:
hu: Válasszon Ki Egy Forrás Mesh-t:

en: Select a Target Surface:
hu: Válasszon Ki Egy Cél Felületet:

en: Populate Surface
hu: Felület Kitöltése

en: Populate MultiMesh
hu: MultiMesh Kitöltése

en: Target Surface:
hu: Cél Felület:

en: Source Mesh:
hu: Forrás Mesh:

en: X-Axis
hu: X-Tengely

en: Y-Axis
hu: Y-Tengely

en: Z-Axis
hu: Z-Tengely

en: Mesh Up Axis:
hu: Mesh "Fel" Tengelye:

en: Random Rotation:
hu: Véletlenszerű Forgatás:

en: Random Tilt:
hu: Véletlenszerű Billentés:

en: Random Scale:
hu: Véletlenszerű Skálázás:

en: Populate
hu: Kitöltés

en: Create Navigation Polygon
hu: Navigációs Sokszög Létrehozása

en: Convert to CPUParticles
hu: Konvertálás CPU-részecskékké

en: Generating Visibility Rect
hu: Láthatósági téglalap generálása

en: Generate Visibility Rect
hu: Láthatósági Téglalap Generálása

en: Can only set point into a ParticlesMaterial process material
hu: Csak egy ParticlesMaterial feldolgozó anyagba állíthat pontot

en: Convert to CPUParticles2D
hu: Konvertálás CPUParticles2D-re

en: Generation Time (sec):
hu: Generálási Idő (mp):

en: The geometry doesn't contain any faces.
hu: A geometria nem tartalmaz oldalakat.

en: "%s" doesn't contain geometry.
hu: A(z) "%s" nem tartalmaz geometriát.

en: "%s" doesn't contain face geometry.
hu: A(z) "%s" nem tartalmaz lapgeometriát.

en: Create Emitter
hu: Kibocsátó Létrehozása

en: Emission Points:
hu: Kibocsátási Pontok:

en: Surface Points
hu: Felületi Pontok

en: Surface Points+Normal (Directed)
hu: Felületi Pontok + Normálok (Irányított)

en: Volume
hu: Mennyiség

en: A processor material of type 'ParticlesMaterial' is required.
hu: Egy 'ParticlesMaterial' típusú feldolgozó anyag szükséges.

en: Generating AABB
hu: AABB Generálása

en: Generate Visibility AABB
hu: Láthatósági AABB Generálása

en: Remove Point from Curve
hu: Pont Eltávolítása Görbéről

en: Remove Out-Control from Curve
hu: Ki-Vezérlő Eltávolítása Görbéből

en: Remove In-Control from Curve
hu: Be-Vezérlő Eltávolítása Görbéből

en: Add Point to Curve
hu: Pont Hozzáadása a Görbéhez

en: Move Point in Curve
hu: Pont Mozgatása a Görbén

en: Move In-Control in Curve
hu: Be-Vezérlő Mozgatása a Görbén

en: Move Out-Control in Curve
hu: Ki-Vezérlő Mozgatása a Görbén

en: Select Points
hu: Pontok Kiválasztása

en: Shift+Drag: Select Control Points
hu: Shift + Húzás: Vezérlőpontok Kiválasztása

en: Click: Add Point
hu: Kattintás: Pont Hozzáadása

en: Right Click: Delete Point
hu: Jobb Kattintás: Pont Törlése

en: Select Control Points (Shift+Drag)
hu: Vezérlőpontok Kiválasztása (Shift + Húzás)

en: Add Point (in empty space)
hu: Pont Hozzáadása (üres helyre)

en: Delete Point
hu: Pont Törlése

en: Close Curve
hu: Görbe Lezárása

en: Curve Point #
hu: Görbe Pont #

en: Set Curve Point Position
hu: Görbe Pont Pozíció Beállítása

en: Set Curve In Position
hu: Be-Görbe Pozíció Beállítása

en: Set Curve Out Position
hu: Ki-Görbe Pozíció Beállítása

en: Split Path
hu: Útvonal Felosztása

en: Remove Path Point
hu: Útvonal Pont Eltávolítása

en: Remove Out-Control Point
hu: Ki-Vezérlő Pont Eltávolítása

en: Remove In-Control Point
hu: Be-Vezérlő Pont Eltávolítása

en: Split Segment (in curve)
hu: Szakasz Felosztása (görbén)

en: Sync Bones
hu: Csontok szinkronizálása

en: Create UV Map
hu: UV Térkép Létrehozása

en: Create Polygon & UV
hu: Sokszög és UV létrehozása

en: Create Internal Vertex
hu: Belső csúcspont létrehozása

en: Remove Internal Vertex
hu: Belső csúcspont eltávolítása

en: Add Custom Polygon
hu: Egyéni sokszög hozzáadása

en: Remove Custom Polygon
hu: Egyéni sokszög eltávolítása

en: Transform UV Map
hu: UV Térkép Transzformálása

en: Transform Polygon
hu: Sokszög átalakítása

en: Open Polygon 2D UV editor.
hu: 2D UV sokszög szerkesztő megnyitása.

en: Polygon 2D UV Editor
hu: 2D UV Sokszög Szerkesztő

en: Points
hu: Pontok

en: Polygons
hu: Sokszögek

en: Bones
hu: Csontok

en: Move Points
hu: Pontok mozgatása

en: Command: Rotate
hu: Command: Forgatás

en: Shift: Move All
hu: Shift: Mind Mozgatása

en: Shift+Command: Scale
hu: Shif+Command: Méretezés

en: Ctrl: Rotate
hu: Ctrl: Forgatás

en: Shift+Ctrl: Scale
hu: Shift + Ctrl: Skálázás

en: Move Polygon
hu: Sokszög Mozgatása

en: Rotate Polygon
hu: Sokszög Forgatása

en: Scale Polygon
hu: Sokszög Skálázása

en: Copy Polygon to UV
hu: Sokszög UV-ba másolása

en: Copy UV to Polygon
hu: UV Másolása Sokszögbe

en: Clear UV
hu: UV Törlése

en: Grid Settings
hu: Rács beállításai

en: Snap
hu: Illesztés

en: Enable Snap
hu: Illesztés Engedélyezése

en: Show Grid
hu: Rács Megjelenítése

en: Configure Grid:
hu: Rács beállítása:

en: Grid Offset X:
hu: Rács X eltolása:

en: Grid Offset Y:
hu: Rács Y eltolása:

en: Sync Bones to Polygon
hu: Csontok Szinkronizálása Sokszögre

en: ERROR: Couldn't load resource!
hu: HIBA: Nem sikerült betölteni az erőforrást!

en: Add Resource
hu: Erőforrás Hozzáadása

en: Rename Resource
hu: Erőforrás Átnevezése

en: Delete Resource
hu: Erőforrás Törlése

en: Resource clipboard is empty!
hu: Az erőforrás vágólap üres!

en: Paste Resource
hu: Erőforrás Beillesztése

en: Instance:
hu: Példány:

en: Open in Editor
hu: Megnyitás Szerkesztőben

en: Load Resource
hu: Erőforrás Betöltése

en: Clear Recent Files
hu: Legutóbbi Fájlok Törlése

en: Close and save changes?
hu: Bezárja és menti a változásokat?

en: Error saving file!
hu: Hiba a fájl mentésekor!

en: Error while saving theme.
hu: Hiba történt a téma mentésekor.

en: Error Saving
hu: Hiba a mentéskor

en: Error importing theme.
hu: Hiba történt a téma importálásakor.

en: Error Importing
hu: Hiba importáláskor

en: New Text File...
hu: Új szövegfájl...

en: Open File
hu: Fájl megnyitása

en: Save File As...
hu: Fájl mentése másként...

en: Import Theme
hu: Téma Importálása

en: Error while saving theme
hu: HIba történt a téma mentésekor

en: Error saving
hu: Hiba mentés közben

en: Save Theme As...
hu: Téma Mentése Másként...

en: Find Next
hu: Következő Keresése

en: Find Previous
hu: Előző Keresése

en: Filter scripts
hu: Szkriptek szűrése

en: Toggle alphabetical sorting of the method list.
hu: Ábécészerinti rendezés változtatása a metóduslistában.

en: Filter methods
hu: Metódusok szűrése

en: Sort
hu: Rendezés

en: Move Up
hu: Mozgatás Felfelé

en: Move Down
hu: Mozgatás Lefelé

en: File
hu: Fájl

en: Open...
hu: Megnyitás...

en: Reopen Closed Script
hu: Bezárt szkript újbóli megnyitása

en: Save All
hu: Összes Mentése

en: Soft Reload Script
hu: Szkript Puha Újratöltése

en: Copy Script Path
hu: Szkript Útvonal Másolása

en: History Previous
hu: Előző előzmény

en: History Next
hu: Következő Előzmény

en: Import Theme...
hu: Téma importálása...

en: Reload Theme
hu: Téma Újratöltése

en: Save Theme
hu: Téma Mentése

en: Close All
hu: Mind Bezárása

en: Close Docs
hu: Dokumentációs Lapok Bezárása

en: Search
hu: Keresés

en: Step Into
hu: Belépés

en: Step Over
hu: Átlépés

en: Break
hu: Szünet

en: Continue
hu: Folytatás

en: Keep Debugger Open
hu: Hibakereső Nyitva Tartása

en: Debug with External Editor
hu: Hibakeresés külső szerkesztővel

en: Online Docs
hu: Online Dokumentáció

en: Open Godot online documentation.
hu: Godot online dokumentáció megnyitása.

en: Search the reference documentation.
hu: Keresés a referencia dokumentációban.

en: Go to previous edited document.
hu: Ugrás az előzőleg szerkesztett dokumentumra.

en: Go to next edited document.
hu: Ugrás a következőleg szerkesztett dokumentumra.

en: Discard
hu: Elvetés

en: The following files are newer on disk.
    What action should be taken?:
hu: A alábbi fájlok újabbak a lemezen.
    Mit szeretne lépni?:

en: Search Results
hu: Keresési eredmények

en: Clear Recent Scripts
hu: Legutóbbi szkriptek törlése

en: Connections to method:
hu: Kapcsolatok a metódushoz:

en: Source
hu: Forrás

en: Go to Function
hu: Ugrás függvényre

en: Only resources from filesystem can be dropped.
hu: Csak a fájlrendszerből eredő erőforrásokat lehet bedobni.

en: Pick Color
hu: Szín Választása

en: Convert Case
hu: Kis- és Nagybetűk Konvertálása

en: Uppercase
hu: Mind Nagybetű

en: Lowercase
hu: Mind Kisbetű

en: Capitalize
hu: Szó Eleji Nagybetű

en: Breakpoints
hu: Töréspontok

en: Cut
hu: Kivágás

en: Select All
hu: Összes Kijelölése

en: Delete Line
hu: Sor Törlése

en: Indent Left
hu: Behúzás Balra

en: Indent Right
hu: Behúzás Jobbra

en: Toggle Comment
hu: Átváltás Megjegyzésre

en: Fold/Unfold Line
hu: Sor Összezárása/Kibontása

en: Fold All Lines
hu: Összes Sor Összezárása

en: Unfold All Lines
hu: Összes Sor Kibontása

en: Complete Symbol
hu: Szimbólum Befejezése

en: Evaluate Selection
hu: Kijelölés Kiértékelése

en: Trim Trailing Whitespace
hu: Sorvégi Szóközök Lenyírása

en: Convert Indent to Spaces
hu: Behúzás átalakítása szóközökké

en: Convert Indent to Tabs
hu: Behúzás átalakítása tabokra

en: Find in Files...
hu: Keresés a fájlokban...

en: Contextual Help
hu: Kontextusérzékeny Súgó

en: Toggle Bookmark
hu: Könyvjelző be- és kikapcsolása

en: Go to Next Bookmark
hu: Ugrás a következő könyvjelzőre

en: Go to Previous Bookmark
hu: Ugrás az előző könyvjelzőre

en: Remove All Bookmarks
hu: Összes könyvjelző eltávolítása

en: Go to Function...
hu: Ugrás függvényre...

en: Go to Line...
hu: Ugrás sorra...

en: Toggle Breakpoint
hu: Töréspont Elhelyezése

en: Remove All Breakpoints
hu: Összes Töréspont Eltávolítása

en: Go to Next Breakpoint
hu: Ugrás a következő töréspontra

en: Go to Previous Breakpoint
hu: Ugrás az előző töréspontra

en: Shader
hu: Árnyaló

en: Skeleton2D
hu: Csontváz2D

en: Create physical bones
hu: Fizikai csontok létrehozása

en: Skeleton
hu: Csontváz

en: Orthogonal
hu: Ortogonális

en: Perspective
hu: Perspektíva

en: Transform Aborted.
hu: Átalakítás Megszakítva.

en: X-Axis Transform.
hu: X-Tengely Transzformáció.

en: Y-Axis Transform.
hu: Y-tengely Transzformáció.

en: Z-Axis Transform.
hu: Z-Tengely Transzformáció.

en: View Plane Transform.
hu: Megnéz a Síklap transzformációját.

en: Cinematic Preview
hu: Filmszerű előnézet

en: Use Snap
hu: Illesztés Használata

en: Insert Animation Key
hu: Animációs Kulcs Beszúrása

en: Snap Object to Floor
hu: Objektum illesztése a padlóhoz

en: Settings...
hu: Beállítások...

en: Sprite is empty!
hu: A Sprite üres!

en: Update Preview
hu: Előnézet frissítése

en: Settings:
hu: Beállítások:

en: Unable to load images
hu: Nem lehet betölteni a képeket

en: Move Frame
hu: Keret mozgatása

en: Animations:
hu: Animációk:

en: New Animation
hu: Új animáció

en: Loop
hu: Ciklus

en: Animation Frames:
hu: Animációs Képkockák:

en: Add a Texture from File
hu: Textúra hozzáadása fájlból

en: Set Margin
hu: Margó Beállítása

en: Toggle Button
hu: Váltógomb

en: Disabled Button
hu: Letiltott gomb

en: Disabled Item
hu: Letiltott elem

en: Radio Item
hu: Rádió Elem

en: Subitem 1
hu: Alelem 1

en: Subitem 2
hu: Alelem 2

en: Disabled LineEdit
hu: Letiltott szerkesztősor

en: Editable Item
hu: Szerkeszthető elem

en: Fix Invalid Tiles
hu: Érvénytelen csempék javítása

en: Cut Selection
hu: Kijelölés Kivágása

en: Line Draw
hu: Vonal rajzolás

en: Bucket Fill
hu: Kitöltés egy színnel

en: Find Tile
hu: Csempe keresése

en: Transpose
hu: Transzpozálás

en: Enable Priority
hu: Prioritás Engedélyezése

en: Filter tiles
hu: Csempék szűrése

en: Rotate Left
hu: Forgatás balra

en: Rotate Right
hu: Forgatás jobbra

en: Remove selected Texture from TileSet.
hu: Kijelölj textúra eltávolítása TileSet-ből.

en: Create from Scene
hu: Létrehozás jelenetből

en: Next Coordinate
hu: Következő koordináta

en: Previous Coordinate
hu: Előző koordináta

en: Region
hu: Régió

en: Collision
hu: Ütközés

en: Bitmask
hu: Bitmaszk

en: Priority
hu: Prioritás

en: Z Index
hu: Z index

en: Collision Mode
hu: Ütközési mód

en: Navigation Mode
hu: Navigációs mód

en: Priority Mode
hu: Prioritás mód

en: Icon Mode
hu: Ikon mód

en: Z Index Mode
hu: Z index mód

en: Create a new rectangle.
hu: Új téglalap létrehozása.

en: New Rectangle
hu: Új Négyszög

en: Create a new polygon.
hu: Új sokszög létrehozása.

en: New Polygon
hu: Új Sokszög

en: Delete Selected Shape
hu: Kijelölt Alakzat Törlése

en: Remove Texture
hu: Textúra eltávolítása

en: Delete selected Rect.
hu: A kijelölt téglalap törlése.

en: Delete polygon.
hu: Sokszög törlése.

en: Create Tile
hu: Csempe létrehozása

en: Edit Collision Polygon
hu: Ütközési sokszög szerkesztése

en: Edit Navigation Polygon
hu: Navigációs sokszög szerkesztése

en: Remove Tile
hu: Csempe eltávolítása

en: Remove Collision Polygon
hu: Ütközési sokszög eltávolítása

en: Remove Navigation Polygon
hu: Navigációs sokszög eltávolítása

en: Edit Tile Priority
hu: Csempeprioritás szerkesztése

en: Create Collision Polygon
hu: Ütközési sokszög létrehozása

en: Step
hu: Lépés

en: TileSet
hu: Csempekészlet

en: Initialize
hu: Inicializálás

en: Detect new changes
hu: Új változások észlelése

en: Modified
hu: Módosított

en: Renamed
hu: Átnevezve

en: Deleted
hu: Törölve

en: Typechange
hu: Típusmódosítás

en: Add Output
hu: Kimenet hozzáadása

en: Scalar
hu: Skalár

en: Vector
hu: Vektor

en: Add input port
hu: Bemeneti port hozzáadása

en: Change input port type
hu: A bemeneti port típusának módosítása

en: Change output port type
hu: Kimeneti port típusának módosítása

en: Change input port name
hu: A bemeneti port nevének módosítása

en: Remove input port
hu: Bemeneti port eltávolítása

en: Remove output port
hu: Kimeneti port eltávolítása

en: Set expression
hu: Kifejezés beállítása

en: Set Input Default Port
hu: Alapértelmezett bemeneti port beállítása

en: Node(s) Moved
hu: Node(ok) Áthelyezve

en: Duplicate Nodes
hu: Node-ok duplikálása

en: Paste Nodes
hu: Node-ok beillesztése

en: Delete Nodes
hu: Node-ok törlése

en: UniformRef Name Changed
hu: UniformRef Név Megváltozott

en: Color function.
hu: Szín függvény.

en: Color constant.
hu: Színállandó.

en: Boolean constant.
hu: Logikai állandó.

en: Input parameter.
hu: Bemeneti paraméter.

en: Scalar function.
hu: Skalárfüggvény.

en: Scalar operator.
hu: Skalár operátor.

en: Scalar constant.
hu: Skalár állandó.

en: Vector function.
hu: Vektorfüggvény.

en: Vector operator.
hu: Vektor operátor.

en: Vector constant.
hu: Vektor állandó.

en: Exporting All
hu: Összes exportálása

en: Export Path
hu: Exportálási Útvonal

en: Features
hu: Funkciók

en: Script
hu: Szkript

en: Export All
hu: Összes exportálása

en: ZIP File
hu: ZIP fájl

en: Manage Export Templates
hu: Export Sablonok Kezelése

en: The path specified doesn't exist.
hu: A megadott útvonal nem létezik.

en: Error opening package file (it's not in ZIP format).
hu: Hiba a csomagfájl megnyitása során (nem ZIP formátumú).

en: New Game Project
hu: Új játék projekt

en: Error opening package file, not in ZIP format.
hu: Hiba a csomagfájl megnyitása során, nem ZIP formátumú.

en: The following files failed extraction from package:
hu: A következő fájlokat nem sikerült kibontani a csomagból:

en: Package installed successfully!
hu: A csomag telepítése sikeres volt!

en: Rename Project
hu: Projekt átnevezése

en: Import Existing Project
hu: Meglévő Projekt Importálása

en: Create New Project
hu: Új Projekt Létrehozása

en: Create & Edit
hu: Létrehozás és Szerkesztés

en: Project Name:
hu: Projekt neve:

en: Missing Project
hu: Hiányzó projekt

en: Can't open project at '%s'.
hu: A projekt nem nyitható meg a(z) %s helyen.

en: Are you sure to open more than one project?
hu: Biztos, hogy egynél több projektet nyit meg?

en: Loading, please wait...
hu: Betöltés, kérem várjon...

en: Scan
hu: Keresés

en: Select a Folder to Scan
hu: Válassza ki a mappát a kereséshez

en: New Project
hu: Új projekt

en: Remove Missing
hu: Hiányzó eltávolítása

en: About
hu: Névjegy

en: Restart Now
hu: Újraindítás most

en: Can't run project
hu: A projekt futtatása nem sikerült

en: Key
hu: Kulcs

en: Joy Button
hu: Joy gomb

en: Joy Axis
hu: Joy tengely

en: Mouse Button
hu: Egérgomb

en: All Devices
hu: Minden eszköz

en: Press a Key...
hu: Nyomjon meg egy billentyűt...

en: Mouse Button Index:
hu: Egérgomb index:

en: Left Button
hu: Bal gomb

en: Right Button
hu: Jobb gomb

en: Middle Button
hu: Középső gomb

en: Wheel Up Button
hu: Felfelé görgetés gomb

en: Wheel Down Button
hu: Lefelé görgetés gomb

en: Button
hu: Gomb

en: Left Button.
hu: Bal Egérgomb.

en: Right Button.
hu: Jobb Egérgomb.

en: Middle Button.
hu: Középső Egérgomb.

en: Wheel Up.
hu: Felfelé Görgetés.

en: Wheel Down.
hu: Lefelé görgetés.

en: Delete Item
hu: Elem törlése

en: Error saving settings.
hu: Hiba a beállítások mentésekor.

en: Settings saved OK.
hu: A beállítások sikeresen elmentve.

en: Remove Translation
hu: Fordítás eltávolítása

en: General
hu: Általános

en: Device:
hu: Eszköz:

en: Localization
hu: Lokalizáció

en: Translations
hu: Fordítások

en: Translations:
hu: Fordítások:

en: Plugins
hu: Bővítmények

en: Preset...
hu: Beépített Beállítások...

en: File...
hu: Fájl...

en: Dir...
hu: Könyvtár...

en: Select Virtual Method
hu: Virtuális metódus kiválasztása

en: Select Method
hu: Metódus kiválasztása

en: Batch Rename
hu: Csoportos átnevezés

en: Use Regular Expressions
hu: Reguláris kifejezés használata

en: Advanced Options
hu: Haladó beállítások

en: Node name
hu: Node neve

en: Node type
hu: Node típusa

en: Current scene name
hu: Jelenlegi jelenet neve

en: Style
hu: Stílus

en: To Lowercase
hu: Kisbetűssé

en: To Uppercase
hu: Nagybetűssé

en: Reset
hu: Visszaállítás

en: Regular Expression Error:
hu: Reguláris Kifejezési Hiba:

en: At character %s
hu: A(z) %s karakternél

en: Reparent Node
hu: Node új szülőhöz rendelése

en: Reparent Location (Select new Parent):
hu: Helyszín új szülőhöz rendelése (Új szülő kiválasztása):

en: Keep Global Transform
hu: Globális Transzformáció Megtartása

en: Reparent
hu: Új szülő hozzárendelése

en: Run Mode:
hu: Futás Mód:

en: Main Scene Arguments:
hu: Fő Jelenet Argumentumok:

en: Instance Scene(s)
hu: Jelenet(ek) Példányosítása

en: Instance Child Scene
hu: Gyermek Jelenet Peldányosítása

en: Can't paste root node into the same scene.
hu: Gyökér node nem illeszthető be azonos jelenetbe.

en: Paste Node(s)
hu: Node(ok) beillesztése

en: Detach Script
hu: Szkript leválasztása

en: Duplicate Node(s)
hu: Node(ok) Megkettőzése

en: Delete the root node "%s"?
hu: Gyökér node törlése "%s"?

en: Create Root Node:
hu: Gyökér Node Létrehozása:

en: 2D Scene
hu: 2D Jelenet

en: 3D Scene
hu: 3D Jelenet

en: User Interface
hu: Felhasználói Felület

en: Other Node
hu: Másik Node

en: Cut Node(s)
hu: Node(ok) Kivágása

en: Sub-Resources
hu: Al-Erőforrások

en: Expand/Collapse All
hu: Az összes kinyitása/becsukása

en: Copy Node Path
hu: Node Útvonal Másolása

en: Unlock Node
hu: Node feloldása

en: Button Group
hu: Gombcsoport

en: (Connecting From)
hu: (Csatlakozás Innen)

en: Open Script:
hu: Szkript megnyitása:

en: Path is empty.
hu: Az útvonal üres.

en: Filename is empty.
hu: A fájlnév üres.

en: Path is not local.
hu: Az útvonal nem helyi.

en: Invalid base path.
hu: Érvénytelen Alapútvonal.

en: A directory with the same name exists.
hu: Létezik ilyen nevű könyvtár.

en: File does not exist.
hu: A fájl nem létezik.

en: Invalid extension.
hu: Érvénytelen kiterjesztés.

en: Open Script
hu: Szkript megnyitása

en: Invalid path.
hu: Érvénytelen útvonal.

en: Invalid class name.
hu: Érvénytelen osztálynév.

en: Script path/name is valid.
hu: A szkript útvonala/neve érvényes.

en: Will create a new script file.
hu: Létrehoz egy új szkriptfájlt.

en: Will load an existing script file.
hu: Egy meglévő szkriptfájlt tölt be.

en: Script file already exists.
hu: A szkriptfájl már létezik.

en: Class Name:
hu: Osztálynév:

en: Template:
hu: Sablon:

en: Built-in Script:
hu: Beépített szkript:

en: Error:
hu: Hiba:

en: C++ Error
hu: C++ hiba

en: C++ Error:
hu: C++ hiba:

en: C++ Source
hu: C++ forrás

en: Source:
hu: Forrás:

en: C++ Source:
hu: C++ forrás:

en: Child process connected.
hu: Gyermekfolyamat csatlakoztatva.

en: Copy Error
hu: Hiba Másolása

en: Skip Breakpoints
hu: Töréspontok kihagyása

en: Network Profiler
hu: Hálózati profilkészítő

en: Erase Shortcut
hu: Gyorsbillentyű törlése

en: Editor Settings
hu: Szerkesztő Beállítások

en: Polygon
hu: Sokszög

en: Remove current entry
hu: Jelenlegi tétel eltávolítása

en: Not based on a script
hu: Nem alapul szkripten

en: Invalid instance dictionary format (missing @path)
hu: Érvénytelen példány szótár formátum (hiányzó @path)

en: Invalid instance dictionary format (can't load script at @path)
hu: Érvénytelen példány szótár formátum (nem lehet kódot betölteni a @path helyén)

en: Invalid instance dictionary format (invalid script at @path)
hu: Érvénytelen példány szótár formátum (hibás kód a @path helyén)

en: Invalid instance dictionary (invalid subclasses)
hu: Érvénytelen példány szótár (érvénytelen alosztályok)

en: Mesh Library
hu: MeshLibrary

en: Next Plane
hu: Következő Síklap

en: Previous Plane
hu: Előző Sík

en: Paste Selects
hu: Kijelölés beillesztése

en: Fill Selection
hu: Kijelölés kitöltése

en: Generate buffers
hu: Bufferek Generálása

en: Direct lighting
hu: Közvetlen megvilágítás

en: Indirect lighting
hu: Közvetett megvilágítás

en: Post processing
hu: Utófeldolgozás

en: Plotting lightmaps
hu: Fénytérképek Ábrázolása

en: Clear the navigation mesh.
hu: Navigációs háló törlése.

en: Setting up Configuration...
hu: Konfiguráció beállítása…

en: Calculating grid size...
hu: Rácsméret kiszámítása…

en: Creating heightfield...
hu: Magasságmező létrehozása…

en: Marking walkable triangles...
hu: Járható háromszögek megjelölése…

en: Constructing compact heightfield...
hu: Kompakt magasságmező kiépítése…

en: Eroding walkable area...
hu: Járható terület lepusztítása…

en: Partitioning...
hu: Particionálás…

en: Creating contours...
hu: Kontúrok létrehozása…

en: Creating polymesh...
hu: Polymesh létrehozása…

en: Converting to native navigation mesh...
hu: Átkonvertálás natív navigációs hálóra…

en: Navigation Mesh Generator Setup:
hu: Navigációs Háló Generátor Beállítás:

en: Parsing Geometry...
hu: Geometria Elemzése…

en: Done!
hu: Kész!

en: A node yielded without working memory, please read the docs on how to yield properly!
hu: Egy node munkamemória nélkül yield-elt, olvassa el a dokumentációt a yield helyes használatáról!

en: Node yielded, but did not return a function state in the first working memory.
hu: A node yield-elt, de nem adta vissza funkció állapotot a legelső munkamemóriában.

en: Return value must be assigned to first element of node working memory! Fix your node please.
hu: A node munkamemóriájának első elemének kell, hogy legyen visszatérési értéke! Javítsa ki a node-ját.

en: Add Input Port
hu: Bemeneti port hozzáadása

en: Add Output Port
hu: Kimeneti port hozzáadása

en: Create a new function.
hu: Új függvény létrehozása.

en: Variables:
hu: Változók:

en: Create a new variable.
hu: Új változó létrehozása.

en: Signals:
hu: Jelzések:

en: Create a new signal.
hu: Új jelzés létrehozása.

en: Name is not a valid identifier:
hu: A név nem érvényes azonosító:

en: Name already in use by another func/var/signal:
hu: A nevet már használja egy függvény/változó/jelzés:

en: Rename Function
hu: Függvény átnevezése

en: Rename Variable
hu: Változó átnevezése

en: Rename Signal
hu: Jelzés átnevezése

en: Add Function
hu: Függvény hozzáadása

en: Delete input port
hu: Bemeneti port törlése

en: Add Variable
hu: Változó hozzáadása

en: Add Signal
hu: Jelzés hozzáadása

en: Remove Input Port
hu: Bemeneti port eltávolítása

en: Remove Output Port
hu: Kimeneti port eltávolítása

en: Change Expression
hu: Kifejezés változtatása

en: Duplicate VisualScript Nodes
hu: VisualScript Node-ok Megkettőzése

en: Add Preload Node
hu: Előre betöltött node hozzáadása

en: Add Node(s) From Tree
hu: Node(ok) hozzáadása a fáról

en: Create Function
hu: Függvény létrehozása

en: Remove Function
hu: Függvény eltávolítása

en: Remove Variable
hu: Változó eltávolítása

en: Editing Variable:
hu: Változó szerkesztése:

en: Remove Signal
hu: Jelzés eltávolítása

en: Editing Signal:
hu: Jelzés szerkesztése:

en: Members:
hu: Tagok:

en: Change Base Type:
hu: Alaptípus módosítása:

en: Add Function...
hu: Függvény hozzáadása...

en: Delete Selected
hu: Kiválasztottak törlése

en: Find Node Type
hu: Node típus keresése

en: Copy Nodes
hu: Node-ok Másolása

en: Cut Nodes
hu: Node-ok kivágása

en: Refresh Graph
hu: Grafikon frissítése

en: Edit Member
hu: Tag szerkesztése

en: While
hu: Amíg

en: Iterator became invalid
hu: Az iterátor érvénytelenné vált

en: Base object is not a Node!
hu: Az alap objektum nem egy node!

en: Invalid index property name '%s' in node %s.
hu: Érvénytelen index tulajdonság név: '%s' a(z) %s node-ban.

en: Yield
hu: hozam

en: Select device from the list
hu: Válasszon készüléket a listából

en: Invalid package name:
hu: Érvénytelen csomagnév:

en: Invalid Identifier:
hu: Érvénytelen azonosító:

en: Invalid package short name.
hu: Érvénytelen rövid csomagnév.

en: Invalid package unique name.
hu: Érvénytelen egyedi csomagnév.

en: Invalid package publisher display name.
hu: Érvénytelen csomagközzétevő megjelenítendő neve.

en: Invalid product GUID.
hu: Érvénytelen termék GUID.

en: Invalid publisher GUID.
hu: Érvénytelen kiadó GUID.

en: Invalid background color.
hu: Érvénytelen háttérszín.

en: Show On Top
hu: Megjelenítés felül

en: Preparing geometry (%d/%d)
hu: Geometria Előkészítése (%d/%d)

en: Preparing environment
hu: Környezet előkészítése

en: Done
hu: Kész

en: Animation not found: '%s'
hu: Az animáció nem található: '%s'

en: Invalid animation: '%s'.
hu: Érvénytelen animáció: '%s'.

en: Next
hu: Következő

en: Previous
hu: Előző

en: Alert!
hu: Figyelem!

en: Please Confirm...
hu: Kérjük erősítse meg...

en: Must use a valid extension.
hu: Használjon érvényes kiterjesztést.

en: Enable grid minimap.
hu: Rács kistérkép engedélyezése.

en: (Other)
hu: (Más)

en: Invalid source for preview.
hu: Érvénytelen forrás az előnézethez.

en: Mix
hu: Mixelés
