Godot Engine editor - en to ka translation catalogue (145 entries)

en: Resource
ka: რესურსი

en: Path
ka: გზა

note: TRANSLATORS: Adjective, refers to the mode for Bezier handles (Free, Balanced, Mirror).
en: Free
ka: თავისუფალი

en: Balanced
ka: დაბალანსებული

en: Mirror
ka: სარკე

en: Anim Duplicate Keys
ka: ანიმაციის გასაღებების ასლის შექმნა

en: Anim Delete Keys
ka: ანიმაციის გასაღებების წაშლა

en: Anim Change Keyframe Time
ka: ანიმაციის გასაღებური კადრის დროის ცვლილება

en: Anim Change Transition
ka: ანიმაციის გარდამამვლობის შეცვლა

en: Anim Change Transform
ka: ანიმაციის გარდაქმნის ცვლილება

en: Anim Change Keyframe Value
ka: ანიმაციის გასაღებური კადრის მნიშვნელობის ცვლილება

en: Anim Change Call
ka: ანიმაციის ძახილის ცვლილება

en: Add Track
ka: ანიმაციის თრექის დამატება

en: Functions:
ka: ფუნქციები:

en: Audio Clips:
ka: ხმოვანი მონაკვეთები:

en: Anim Clips:
ka: ანიმაციის მონაკვეთები:

en: Continuous
ka: უწყვეტი

en: Discrete
ka: წყვეტილი

en: Trigger
ka: სასხლეტი

en: Capture
ka: გადაღება

en: Nearest
ka: უახლოესი

en: Linear
ka: წრფივი

en: Cubic
ka: კუბური

en: Insert Key
ka: ჩასვით გასაღები

en: Remove Anim Track
ka: ანიმაციის თრექის წაშლა

en: Create %d NEW tracks and insert keys?
ka: ახალი %d ჩანაწერების შექმნა და გასაღებების ჩასმა?

en: Create
ka: შექმნა

en: Anim Insert
ka: ანიმ ჩაყენება

en: Anim Create & Insert
ka: ანიმ შექმნა & ჩაყენება

en: Anim Insert Track & Key
ka: ანიმაციის ჩანაწერის და გასაღების ჩამატება

en: Anim Insert Key
ka: ანიმ გასაღების ჩაყენება

en: Not possible to add a new track without a root
ka: შეუძლებელია დაამატო ახალი ჩანაწერი ფესვის გარეშე

en: Track is not of type Spatial, can't insert key
ka: ჩანაწერი არ არის სივრცის სახის, ვერ ჩასვამთ გასაღებს

en: Track path is invalid, so can't add a method key.
ka: ჩანაწერის მისამართი არასწორია, ასე რომ შეუძლებელია მეთოდური გასაღების დამატება.

en: Anim Move Keys
ka: ანიმაციის გასაღებების გადაადგილება

en: Anim Scale Keys
ka: ანიმ გასაღებების ზომის შეცვლა

en: Only show tracks from nodes selected in tree.
ka: მხოლოდ აჩვენე ჩანაწერები კვანძებიდან მონიშნული ხეში.

en: Group tracks by node or display them as plain list.
ka: დააჯგუფე ჩანაწერები კვანძების მიხედვით ან აჩვენე როგორც უბრალო სია.

en: Animation step value.
ka: ანიმაციის ნაბიჯის ღირებულება.

en: Edit
ka: შეცვლა

en: Animation properties.
ka: ანიმაციის . პარამეტრები.

en: Scale Selection
ka: მონიშვნის მასშტაბის ცვლილება

en: Scale From Cursor
ka: შკალირება მაჩვენებლიდან

en: Duplicate Selection
ka: მონიშვნის ასლის შექმნა

en: Duplicate Transposed
ka: გადაადგილებულის გაორმაგება

en: Optimize Animation
ka: ანიმაციის ოპტიმიზაცია

en: Clean-Up Animation
ka: ანიმაციის გასუფთავება

en: Anim. Optimizer
ka: ანიმაციის. ოპტიმიზატორი

en: Max. Linear Error:
ka: მაქსიმუმი წრფივი შეცდომა:

en: Max. Angular Error:
ka: მაქსიმუმი წრიული შეცდომა:

en: Max Optimizable Angle:
ka: მაქსიმუმი ოპტიმიზებადი კუთხე:

en: Optimize
ka: ოპტიმიზაცია

en: Remove invalid keys
ka: არასწორი გასაღებების მოშორება

en: Remove unresolved and empty tracks
ka: გადაუჭრელი და ცარიელი თრექების მოშორება

en: Clean-up all animations
ka: ყველა ანიმაციის გასუფთავება

en: Clean-Up Animation(s) (NO UNDO!)
ka: ანიმაცი(ებ)ის გასუფთავება (უკან დაბრუნება შეუძლებელია!)

en: Clean-Up
ka: გასუფთავება

en: Scale Ratio:
ka: მასშტაბის თანაფარდობა:

en: Resize Array
ka: მასივის ზომის ცვლილება

en: Change Array Value Type
ka: მასივის მნიშნველობათა ტიპის შეცვლა

en: Change Array Value
ka: მასივის მნიშვნელობის ცვლილება

en: Go to Line
ka: ხაზზე გადასვლა

en: Line Number:
ka: ხაზის ნომერი:

en: Match Case
ka: საქმის დამთხვევა

en: Whole Words
ka: მთლიანი სიტყვები

en: Replace
ka: ჩანაცვლება

en: Replace All
ka: ყველას ჩანაცვლება

en: Selection Only
ka: მონიშნული მხოლოდ

en: Zoom In
ka: ზუმის გაზრდა

en: Zoom Out
ka: ზუმის დაპატარავება

en: Reset Zoom
ka: ზუმის საწყისზე დაყენება

en: Add
ka: დამატება

en: Remove
ka: მოშორება

en: Add Extra Call Argument:
ka: დამატებითი გამოძახების არგუმენტის დამატება:

en: Extra Call Arguments:
ka: დამატებითი გამოძახების არგუმენტები:

en: Deferred
ka: გადადებული

en: Oneshot
ka: ერთი გასროლით

en: Close
ka: დახურვა

en: Connect
ka: დაკავშირება

en: Connect '%s' to '%s'
ka: '%s' და '%s' დაკავშირება

en: Disconnect '%s' from '%s'
ka: '%s' და '%s' შორის კავშირის გაწყვეტა

en: Connect...
ka: დაკავშირება...

en: Disconnect
ka: კავშირის გაწყვეტა

en: Signals
ka: სიგნალები

en: Change %s Type
ka: %s ტიპის ცვლილება

en: Change
ka: ცვლილება

en: Create New %s
ka: ახალი %s შექმნა

en: Favorites:
ka: საყვარლები:

en: Recent:
ka: ბოლო:

en: Search:
ka: ძებნა:

en: Matches:
ka: დამთხვევები:

en: Description:
ka: აღწერა:

en: Search Replacement For:
ka: ჩანაცვლების ძებნა:

en: Dependencies For:
ka: დამოკიდებულება:

en: Dependencies
ka: დამოკიდებულებები

en: Dependencies:
ka: დამოკიდებულებები:

en: Fix Broken
ka: გაწყვეტილის გასწორება

en: Dependency Editor
ka: დამოკიდებულებების შემსწორებელი

en: Search Replacement Resource:
ka: ჩამნაცვლებელი რესურსის ძიება:

en: Open
ka: გახსნილი

en: Cannot remove:
ka: ვერ წავშლით:

en: Error loading:
ka: ჩატვირთვის შეცდომა:

en: Open Anyway
ka: მაინც გახსნა

en: Which action should be taken?
ka: რომელი მოქმედება შევასრულოთ?

en: Fix Dependencies
ka: დამოკიდებულებების შესწორება

en: Errors loading!
ka: ჩატვირთვის შეცდომები!

en: Permanently delete %d item(s)? (No undo!)
ka: სამუდამოდ წავშალოთ %d ნივთები? (უკან დაბრუნება შეუძლებელია)

en: Orphan Resource Explorer
ka: ობოლი რესურსების მაძიებელი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Owns
ka: ფლობს

en: Resources Without Explicit Ownership:
ka: რესურსები გამოკვეთილი მფლობელის გარეშე:

en: Change Dictionary Key
ka: ლექსიკონის გასაღების შეცვლა

en: Change Dictionary Value
ka: ლექსიკონის მნიშვნელობის შეცვლა

en: Thanks from the Godot community!
ka: მადლობა Godot საზოგადოებისგან!

en: Godot Engine contributors
ka: Godot ძრავის ხელშემწყობები

en: Project Founders
ka: პროექტის დამფუძნებლები

en: Lead Developer
ka: მთავარი დეველოპერი

en: Developers
ka: დეველოპერები

en: Authors
ka: ავტორები

en: Platinum Sponsors
ka: პლატინის სპონსორები

en: Gold Sponsors
ka: ოქროს სპონსორები

en: Mini Sponsors
ka: მინი სპონსორები

en: Gold Donors
ka: ოქროს დონატორები

en: Silver Donors
ka: ვერცხლის დონატორები

en: Bronze Donors
ka: ბრინჯაოს დონატორები

en: Donors
ka: დონატორები

en: License
ka: ლიცენზია

en: All Components
ka: ყველა კომპონენტი

en: Components
ka: კომპონენტები

en: Licenses
ka: ლიცენზიები

en: Uncompressing Assets
ka: აქტივების არაკომპრესირება

en: Success!
ka: წარმატება!

en: Install
ka: დაყენება

en: Speakers
ka: დინამიკები

en: Add Effect
ka: ეფექტის დამატება

en: Rename Audio Bus
ka: აუდიო გადამტანის სახელის ცვლილება

en: Change Audio Bus Volume
ka: აუდიო გადამტანის ხმის ცვლილება

en: Toggle Audio Bus Solo
ka: აუდიო გადამტანის სოლო გადართვა

en: Toggle Audio Bus Mute
ka: აუდიო გადამტანის ხმის გადართვა

en: Toggle Audio Bus Bypass Effects
ka: აუდიო გადამტანის შემოვლითი ეფექტების გადართვა

en: Select Audio Bus Send
ka: აუდიო გადამტანის გაგზავნის მონიშნვა

en: Add Audio Bus Effect
ka: აუდიო გადამტანის ეფექტის დამატება

en: Move Bus Effect
ka: გადამტანის ეფექტის გადაადგილება

en: Delete Bus Effect
ka: გადამტანი ეფექტის წაშლა

en: Constant
ka: მუდმივი
