Godot Engine properties - en to cs translation catalogue (2353 entries)

en: Application
cs: Aplikace

en: Config
cs: Konfigurace

en: Name
cs: Název

en: Name Localized
cs: Lokalizovaný název

en: Description
cs: Popis

en: Version
cs: Verze

en: Run
cs: Běh

en: Main Scene
cs: Hlavní scéna

en: Disable stdout
cs: Zakázat stdout

en: Disable stderr
cs: Zakázat stderr

en: Print Header
cs: Vypisovat hlavičku

en: Enable Alt Space Menu
cs: Povolit Alt Space nabídku

en: Use Hidden Project Data Directory
cs: Použít pro data projektu skrytý adresář

en: Use Custom User Dir
cs: Použít vlastní adresář uživatele

en: Custom User Dir Name
cs: Název vlastního adresáře uživatele

en: Project Settings Override
cs: Přepsat nastavení projektu ze souboru

en: Main Loop Type
cs: Typ hlavní smyčky

en: Auto Accept Quit
cs: Automaticky přijmout ukončení

en: Quit on Go Back
cs: Ukončit při Zpět

en: Display
cs: Zobrazení

en: Window
cs: Okno

en: Size
cs: Velikost

en: Viewport Width
cs: Šířka průzoru

en: Viewport Height
cs: Výška průzoru

en: Mode
cs: Režim

en: Initial Position Type
cs: Typ výchozí pozice

en: Initial Position
cs: Výchozí pozice

en: Initial Screen
cs: Počáteční obrazovka

en: Resizable
cs: Přizpůsobitelná velikost

en: Borderless
cs: Bez ohraničení

en: Always on Top
cs: Vždy nahoře

en: Transparent
cs: Průhledné

en: Extend to Title
cs: Rozšířit na název

en: No Focus
cs: Nelze zaměřit

en: Sharp Corners
cs: Ostré rohy

en: Window Width Override
cs: Přepsání šířky okna

en: Window Height Override
cs: Přepsání výšky okna

en: Energy Saving
cs: Úspora energie

en: Keep Screen On
cs: Ponechat obrazovku zapnutou

en: Animation
cs: Animace

en: Warnings
cs: Varování

en: Check Invalid Track Paths
cs: Kontrola neplatných cest stop

en: Check Angle Interpolation Type Conflicting
cs: Kontrola protichůdných typů interpolace

en: Audio
cs: Zvuk

en: Buses
cs: Sběrnice

en: Default Bus Layout
cs: Výchozí rozvržení sběrnice

en: General
cs: Obecné

en: Default Playback Type
cs: Výchozí typ přehrávání

en: Text to Speech
cs: Převod textu na řeč

en: 2D Panning Strength
cs: Síla 2D rozložení zvuku

en: 3D Panning Strength
cs: Síla 3D rozložení zvuku

en: Session Category
cs: Kategorie relací

en: Mix With Others
cs: Mísit s ostatními

en: Subwindows
cs: Podokna

en: Embed Subwindows
cs: Vložit podokna

en: Frame Pacing
cs: Tempo snímků

en: Enable Frame Pacing
cs: Povolit tempo snímků

en: Swappy Mode
cs: Swappy režim

en: Physics
cs: Fyzika

en: Run on Separate Thread
cs: Spustit na samostatném vláknu

en: Stretch
cs: Roztažení

en: Aspect
cs: Poměr stran

en: Scale
cs: Měřítko

en: Scale Mode
cs: Režim škálování

en: Debug
cs: Ladění

en: Settings
cs: Nastavení

en: Max Functions
cs: Maximální počet funkcí

en: Max Timestamp Query Elements
cs: Maximální počet prvků dotazů na časové razítko

en: Compression
cs: Komprese

en: Formats
cs: Formáty

en: Long Distance Matching
cs: Shoda na dlouhé vzdálenosti

en: Compression Level
cs: Úroveň komprese

en: Window Log Size
cs: Velikost logovacího okna

en: Crash Handler
cs: Zpracovatel havárií

en: Message
cs: Zpráva

en: Rendering
cs: Vykreslování

en: Occlusion Culling
cs: Vyřazování zakrytých objektů

en: BVH Build Quality
cs: Kvalita sestavení BVH

en: Jitter Projection
cs: Variabilní projekce

en: Internationalization
cs: Internacionalizace

en: Force Right to Left Layout Direction
cs: Vynutit směr rozvržení zprava doleva

en: Root Node Layout Direction
cs: Směr rozvržení kořenového uzlu

en: Root Node Auto Translate
cs: Automatický posun kořenového uzlu

en: Timers
cs: Časovače

en: Incremental Search Max Interval Msec
cs: Maximální interval inkrementálního vyhledávání (ms)

en: Tooltip Delay (sec)
cs: Zpoždění popisků nápovědy (s)

en: Common
cs: Společné

en: Snap Controls to Pixels
cs: Přichytit ovládací prvky k pixelům

en: Fonts
cs: Fonty

en: Dynamic Fonts
cs: Dynamické fonty

en: Use Oversampling
cs: Použít převzorkování

en: Rendering Device
cs: Vykreslovací zařízení

en: Frame Queue Size
cs: Velikost fronty snímků

en: Swapchain Image Count
cs: Počet obrazů ve swapchainu

en: Staging Buffer
cs: Pracovní vyrovnávací paměť

en: Block Size (KB)
cs: Velikost bloku (KB)

en: Max Size (MB)
cs: Maximální velikost (MB)

en: Texture Upload Region Size Px
cs: Velikost oblasti pro nahrávání textur (px)

en: Texture Download Region Size Px
cs: Velikost oblasti pro stahování textur (px)

en: Pipeline Cache
cs: Pipeline mezipaměť

en: Enable
cs: Povolit

en: Save Chunk Size (MB)
cs: Velikost ukládaných bloků (MB)

en: Max Descriptors per Pool
cs: Maximální počet deskriptorů na pool

en: Max Resource Descriptors per Frame
cs: Maximální počet deskriptorů zdrojů na snímek

en: Max Sampler Descriptors per Frame
cs: Maximální počet deskriptorů vyorkovačů na snímek

en: Max Misc Descriptors per Frame
cs: Maximální počet různých deskriptorů na snímek

en: Agility SDK Version
cs: Verze Agility SDK

en: Textures
cs: Textury

en: Canvas Textures
cs: Textury plátna

en: Default Texture Filter
cs: Výchozí filtr textur

en: Default Texture Repeat
cs: Výchozí opakování textur

en: Use Ambient
cs: Použít ambientní světlo

en: Input Devices
cs: Vstupní zařízení

en: Pointing
cs: Dotyk

en: Enable Long Press as Right Click
cs: Povolit pravé kliknutí dlouhým dotykem

en: Enable Pan and Scale Gestures
cs: Povolit gesta posunutí a škálování

en: Rotary Input Scroll Axis
cs: Osa posování otočného vstupu

en: Low Processor Usage Mode
cs: Režim nízkého využití procesoru

en: Low Processor Usage Mode Sleep (µsec)
cs: Režim spánku s nízkým využitím procesoru (µsec)

en: Delta Smoothing
cs: Vyhlazování delty

en: Print Error Messages
cs: Vypisovat chybové hlášky

en: Print to stdout
cs: Vypisovat do stdout

en: Physics Ticks per Second
cs: Fyzikální tiky za sekundu

en: Max Physics Steps per Frame
cs: Maximální počet fyzikálních kroků na snímek

en: Max FPS
cs: Maximální počet FPS

en: Time Scale
cs: Časové měřítko

en: Physics Jitter Fix
cs: Oprava fyzikálního kolísání

en: Mouse Mode
cs: Režim myši

en: Use Accumulated Input
cs: Použít akumulovaný vstup

en: Emulate Mouse From Touch
cs: Emulovat myš z dotyku

en: Emulate Touch From Mouse
cs: Emulovat dotyk z myši

en: Compatibility
cs: Kompatibilita

en: Legacy Just Pressed Behavior
cs: Starší chování "právě stisknuto"

en: Sensors
cs: Senzory

en: Enable Accelerometer
cs: Povolit akcelerometr

en: Enable Gravity
cs: Povolit gravitaci

en: Enable Gyroscope
cs: Povolit gyroskop

en: Enable Magnetometer
cs: Povolit magnetometr

en: Device
cs: Zařízení

en: Window ID
cs: ID okna

en: Command or Control Autoremap
cs: Automatické přemapování Command nebo Control

en: Alt Pressed
cs: Alt stisknutý

en: Shift Pressed
cs: Shift stisknutý

en: Ctrl Pressed
cs: Ctrl stisknutý

en: Meta Pressed
cs: Meta stisknuto

en: Pressed
cs: Stisknuto

en: Keycode
cs: Kód klávesy

en: Physical Keycode
cs: Kód fyzické klávesy

en: Key Label
cs: Popisek klávesy

en: Location
cs: Umístění

en: Echo
cs: Ozvěna

en: Button Mask
cs: Maska tlačítka

en: Position
cs: Pozice

en: Global Position
cs: Globální pozice

en: Factor
cs: Faktor

en: Button Index
cs: Index tlačítka

en: Canceled
cs: Zrušeno

en: Double Click
cs: Dvojklik

en: Tilt
cs: Sklon

en: Pressure
cs: Tlak

en: Pen Inverted
cs: Obrácené pero

en: Relative
cs: Relativní

en: Screen Relative
cs: Relativní v obrazovce

en: Velocity
cs: Rychlost

en: Screen Velocity
cs: Rychlost v obrazovce

en: Axis
cs: Osa

en: Axis Value
cs: Hodnota osy

en: Double Tap
cs: Dvojité poklepání

en: Action
cs: Akce

en: Strength
cs: Síla

en: Event Index
cs: Index události

en: Delta
cs: Změna

en: Channel
cs: Kanál

en: Pitch
cs: Výška tónu

en: Instrument
cs: Nástroj

en: Controller Number
cs: Číslo ovladače

en: Controller Value
cs: Hodnota ovladače

en: Shortcut
cs: Zkratka

en: Events
cs: Události

en: Include Navigational
cs: Zahrnout navigaci

en: Include Hidden
cs: Zobrazit skryté soubory

en: Big Endian
cs: Big-endian

en: Blocking Mode Enabled
cs: Režim blokování povolen

en: Read Chunk Size
cs: Velikost čteného bloku

en: Object ID
cs: ID objektu

en: Encode Buffer Max Size
cs: Maximální velikost vyrovnávací paměti kódování

en: Input Buffer Max Size
cs: Maximální velikost vstupní vyrovnávací paměti

en: Output Buffer Max Size
cs: Maximální velikost výstupní vyrovnávací paměti

en: Resource
cs: Zdroj

en: Local to Scene
cs: Místní vůči scéně

en: Path
cs: Cesta

en: Data Array
cs: Datové pole

en: Max Pending Connections
cs: Maximální počet čekajících připojení

en: Region
cs: Oblast

en: Cell Size
cs: Velikost buňky

en: Cell Shape
cs: Tvar buňky

en: Jumping Enabled
cs: Skákání povoleno

en: Default Compute Heuristic
cs: Výchozí heuristika výpočtů

en: Default Estimate Heuristic
cs: Výchozí heuristika odhadu

en: Diagonal Mode
cs: Diagonální režim

en: State
cs: Stav

en: Memory
cs: Paměť

en: Limits
cs: Limity

en: Message Queue
cs: Fronta zpráv

en: Max Steps
cs: Maximální počet kroků

en: Network
cs: Síť

en: Connect Timeout Seconds
cs: Časový limit připojení (s)

en: Packet Peer Stream
cs: Stream packet peer

en: Max Buffer (Power of 2)
cs: Maximální velikost vyrovnávací paměti (mocnina 2)

en: Certificate Bundle Override
cs: Přepis certifikačních balíčků

en: Worker Pool
cs: Pool workerů

en: Max Threads
cs: Maximální počet vláken

en: Low Priority Thread Ratio
cs: Poměr vláken s nízkou prioritou

en: Locale
cs: Jazyk

en: Test
cs: Testovací

en: Fallback
cs: Záložní

en: Pseudolocalization
cs: Pseudolokalizace

en: Use Pseudolocalization
cs: Použít pseudolokalizaci

en: Replace With Accents
cs: Nahradit akcentovanými znaky

en: Double Vowels
cs: Zdvojit samohlásky

en: Fake BiDi
cs: Simulovat dvojsměrný text

en: Override
cs: Přepsat

en: Expansion Ratio
cs: Poměr roztažení

en: Suffix
cs: Sufix

en: Skip Placeholders
cs: Přeskočit zástupné symboly

en: Rotation
cs: Rotace

en: Value
cs: Hodnota

en: Arg Count
cs: Počet argumentů

en: Args
cs: Argumenty

en: Type
cs: Typ

en: In Handle
cs: Úchyt do

en: Out Handle
cs: Úchyt z

en: Handle Mode
cs: Režim úchytu

en: Start Offset
cs: Počáteční offset

en: End Offset
cs: Koncový offset

en: Easing
cs: Vyhlazení

en: Debug Adapter
cs: Adaptér ladění

en: Remote Port
cs: Vzdálený port

en: Request Timeout
cs: Čas na požadavek vypršel

en: Sync Breakpoints
cs: Synchronizovat breakpointy

en: Label
cs: Popisek

en: Read Only
cs: Pouze ke čtení

en: Draw Label
cs: Kreslit popisek

en: Draw Background
cs: Kreslit pozadí

en: Checkable
cs: Zaškrtnutelné

en: Checked
cs: Zaškrtnuto

en: Draw Warning
cs: Kreslit varování

en: Keying
cs: Klíčování

en: Deletable
cs: Odstranitelné

en: Selectable
cs: Zvolitelné

en: Use Folding
cs: Použít skládání

en: Name Split Ratio
cs: Poměr rozdělení názvu

en: Distraction Free Mode
cs: Nerozptylující režim

en: Movie Maker Enabled
cs: Tvorba filmů povolena

en: Base Type
cs: Základní typ

en: Editable
cs: Upravovatelné

en: Toggle Mode
cs: Přepnout režim

en: Interface
cs: Rozhraní

en: Editor Language
cs: Jazyk editoru

en: Asset Library
cs: Knihovna zdrojů (AssetLib)

en: Use Threads
cs: Použít vlákna

en: Localize Settings
cs: Lokalizovat nastavení

en: UI Layout Direction
cs: Směr rozvržení uživatelského rozhraní

en: Display Scale
cs: Měřítko zobrazení

en: Custom Display Scale
cs: Vlastní měřítko zobrazení

en: Editor Screen
cs: Obrazovka editoru

en: Project Manager Screen
cs: Obrazovka správce projektů

en: Use Embedded Menu
cs: Použít vloženou nabídku

en: Use Native File Dialogs
cs: Použít nativní souborové dialogy

en: Expand to Title
cs: Rozšířit na název

en: Code Font Contextual Ligatures
cs: Kontextuální ligatury fontu kódu

en: Code Font Custom OpenType Features
cs: Vlastní OpenType funkce fontu kódu

en: Code Font Custom Variations
cs: Vlastní variace fontu kódu

en: Font Subpixel Positioning
cs: Subpixelové polohování fontů

en: Font Disable Embedded Bitmaps
cs: Zakázat vložené bitmapy fontu

en: Font Allow MSDF
cs: Povolit MSDF fontu

en: Main Font
cs: Hlavní font

en: Main Font Bold
cs: Hlavní font tučný

en: Code Font
cs: Font kódu

en: Separate Distraction Mode
cs: Oddělit nerozptylující režim

en: Automatically Open Screenshots
cs: Automaticky otevřít snímky obrazovky

en: Single Window Mode
cs: Režim jednoho okna

en: Mouse Extra Buttons Navigate History
cs: Navigovat v historii extra tlačítky myši

en: Save Each Scene on Quit
cs: Uložit všechny scény při vypnutí

en: Accept Dialog Cancel OK Buttons
cs: Tlačítka potvrzovacích dialogů Zrušit a OK

en: Show Internal Errors in Toast Notifications
cs: Zobrazit interní chyby v toast notifikacích

en: Show Update Spinner
cs: Zobrazit aktualizační kolečko

en: Low Processor Mode Sleep (µsec)
cs: Režim spánku s nízkým využitím procesoru (µs)

en: Unfocused Low Processor Mode Sleep (µsec)
cs: Nezaměřený režim spánku s nízkým využitím procesoru (µs)

en: V-Sync Mode
cs: Režim V-Sync

en: Update Continuously
cs: Aktualizovat průběžně

en: Editors
cs: Editory

en: Show Scene Tree Root Selection
cs: Zobrazit výběr kořenu stromu scény

en: Derive Script Globals by Name
cs: Odvodit globální skripty z názvu

en: Docks
cs: Doky

en: Scene Tree
cs: Strom scény

en: Ask Before Revoking Unique Name
cs: Zeptat se před odebráním unikátního názvu

en: Inspector
cs: Inspektor

en: Show Low Level OpenType Features
cs: Zobrazit nízkoúrovňové OpenType funkce

en: Delimitate All Container and Resources
cs: Oddělovat všechny kontejnery a zdroje

en: Default Property Name Style
cs: Výchozí styl názvu vlastností

en: Default Float Step
cs: Výchozí krok čísel s plovoucí desetinnou čárkou

en: Disable Folding
cs: Zakázat skládání

en: Auto Unfold Foreign Scenes
cs: Automaticky rozbalit cizí scény

en: Horizontal Vector2 Editing
cs: Horizontální upravování Vector2

en: Horizontal Vector Types Editing
cs: Horizontální upravování vektorových typů

en: Open Resources in Current Inspector
cs: Otevírat zdroje ve stávajícím inspektoru

en: Resources to Open in New Inspector
cs: Zdroje pro otevření v novém inspektoru

en: Theme
cs: Motiv

en: Icon and Font Color
cs: Barva ikon a fontů

en: Contrast
cs: Kontrast

en: Draw Extra Borders
cs: Kreslit dodatečné okraje

en: Icon Saturation
cs: Sytost ikon

en: Relationship Line Opacity
cs: Průhlednost linky vzahu

en: Border Size
cs: Velikost okrajů

en: Corner Radius
cs: Poloměr rohů

en: Base Spacing
cs: Základní řádkování

en: Additional Spacing
cs: Dodatečné řádkování

en: Custom Theme
cs: Vlastní motiv

en: Touchscreen
cs: Dotyková obrazovka

en: Scale Gizmo Handles
cs: Škálovat úchyty gizma

en: Increase Scrollbar Touch Area
cs: Zvětšit plochu dotyku posuvníků

en: Scene Tabs
cs: Záložky scén

en: Display Close Button
cs: Zobrazit tlačítko zavření

en: Show Thumbnail on Hover
cs: Zobrazit náhled při najetí myší

en: Maximum Width
cs: Maximální šířka

en: Show Script Button
cs: Zobrazit tlačítko skriptu

en: Restore Scenes on Load
cs: Obnovit scény při načtení

en: FileSystem
cs: Souborový systém

en: External Programs
cs: Externí programy

en: Terminal Emulator Flags
cs: Argumenty emulátoru terminálu

en: Directories
cs: Adresáře

en: Autoscan Project Path
cs: Cesta pro automatické prohledávání projektů

en: On Save
cs: Při uložení

en: Compress Binary Resources
cs: Komprimovat binární zdroje

en: Safe Save on Backup then Rename
cs: Bezpečné uložení se zálohou a přejmenováním

en: File Server
cs: Souborový server

en: Password
cs: Heslo

en: File Dialog
cs: Souborový dialog

en: Show Hidden Files
cs: Zobrazit skryté soubory

en: Display Mode
cs: Režim zobrazení

en: Thumbnail Size
cs: Velikost náhledu

en: Quick Open Dialog
cs: Dialog rychlého otevření

en: Max Results
cs: Maximum výsledků

en: Show Search Highlight
cs: Zobrazit zvýraznění vyhledávání

en: Enable Fuzzy Matching
cs: Povolit přibližnou shodu

en: Max Fuzzy Misses
cs: Maximum neshodných znaků

en: Include Addons
cs: Zahrnout doplňky

en: Default Display Mode
cs: Výchozí režim zobrazení

en: Blender Path
cs: Cesta k Blenderu

en: RPC Port
cs: RPC port

en: RPC Server Uptime
cs: Provozní doba RPC serveru

en: FBX2glTF Path
cs: Cesta k FBX2glTF

en: Tools
cs: Nástroje

en: OIDN Denoise Path
cs: Cesta k odstraňovači šumu OIDN

en: Ask Before Deleting Related Animation Tracks
cs: Zeptat se před smazáním souvisejících stop animací

en: Start Create Dialog Fully Expanded
cs: Spouštět dialog vytváření plně rozbalený

en: Auto Expand to Selected
cs: Automaticky rozbalit k výběru

en: Center Node on Reparent
cs: Vycentrovat uzel při změně rodiče

en: Hide Filtered Out Parents
cs: Schovat rodiče vyfiltrovaných

en: Always Show Folders
cs: Vždy zobrazit složky

en: TextFile Extensions
cs: Přípony textových souborů

en: Other File Extensions
cs: Přípony jiných souborů

en: Property Editor
cs: Editor vlastností

en: Auto Refresh Interval
cs: Interval automatického obnovení

en: Subresource Hue Tint
cs: Odstín zbarvení dílčích zdrojů

en: Text Editor
cs: Editor textu

en: Line Spacing
cs: Řádkování

en: Color Theme
cs: Barevný motiv

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Caret
cs: Kurzor

en: Caret Blink
cs: Blikání kurzoru

en: Caret Blink Interval
cs: Interval blikání kurzoru

en: Highlight Current Line
cs: Zvýraznit aktuální řádek

en: Highlight All Occurrences
cs: Zvýraznit všechny výskyty

en: Guidelines
cs: Vodicí linky

en: Show Line Length Guidelines
cs: Zobrazit vodicí linky délky řádků

en: Line Length Guideline Soft Column
cs: Sloupec vodicí čáry měkké délky řádku

en: Line Length Guideline Hard Column
cs: Sloupec vodicí čáry tvrdé délky řádku

en: Gutters
cs: Boční lišty

en: Show Line Numbers
cs: Zobrazit čísla řádků

en: Line Numbers Zero Padded
cs: Vyplnit čísla řádků nulami

en: Highlight Type Safe Lines
cs: Zvýraznit typově bezpečné řádky

en: Show Info Gutter
cs: Zobrazit informační lištu

en: Minimap
cs: Minimapa

en: Show Minimap
cs: Zobrazit minimapu

en: Minimap Width
cs: Šířka minimapy

en: Lines
cs: Řádky

en: Code Folding
cs: Složení kódu

en: Autowrap Mode
cs: Režim automatického zalamování

en: Whitespace
cs: Bílé znaky

en: Draw Tabs
cs: Vykreslit tabulátory

en: Draw Spaces
cs: Vykreslit mezery

en: Behavior
cs: Chování

en: Empty Selection Clipboard
cs: Prázdný výběr do schránky

en: Navigation
cs: Navigace

en: Move Caret on Right Click
cs: Přemístit kurzor při pravém kliknutí

en: Scroll Past End of File
cs: Posouvat za konec souboru

en: Smooth Scrolling
cs: Plynulé posouvání

en: V Scroll Speed
cs: Rychlost vertikálního posouvání

en: Drag and Drop Selection
cs: Výběr přetažením

en: Stay in Script Editor on Node Selected
cs: Zůstat v editoru skriptu při výběru uzlu

en: Open Script When Connecting Signal to Existing Method
cs: Otevřít skript při připojení signálu k existující metodě

en: Use Default Word Separators
cs: Použít výchozí oddělovače slov

en: Use Custom Word Separators
cs: Použít vlastní oddělovače slov

en: Custom Word Separators
cs: Vlastní oddělovače slov

en: Indent
cs: Odsazení

en: Auto Indent
cs: Automatické odsazování

en: Indent Wrapped Lines
cs: Odsazovat zalomené řádky

en: Files
cs: Soubory

en: Trim Trailing Whitespace on Save
cs: Oříznout koncové mezery při uložení

en: Trim Final Newlines on Save
cs: Oříznout koncové prázdné řádky při uložení

en: Autosave Interval Secs
cs: Interval automatického ukládání (s)

en: Restore Scripts on Load
cs: Obnovit skripty při načtení

en: Convert Indent on Save
cs: Převést odsazení při uložení

en: Auto Reload Scripts on External Change
cs: Automaticky aktualizovat skripty při externí změně

en: Auto Reload and Parse Scripts on Save
cs: Automaticky aktualizovat a provést rozbor skriptů při uložení

en: Open Dominant Script on Scene Change
cs: Otevřít dominantní skript při změně scény

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Script List
cs: Seznam skriptů

en: Show Members Overview
cs: Zobrazit přehled členů

en: Sort Members Outline Alphabetically
cs: Seřadit přehled členů abecedně

en: Script Temperature Enabled
cs: Povolit teplotu skriptu

en: Script Temperature History Size
cs: Velikost historie teploty skriptu

en: Highlight Scene Scripts
cs: Zvýraznit skripty scény

en: Group Help Pages
cs: Seskupit stránky s nápovědou

en: Sort Scripts By
cs: Seřadit skripty podle

en: List Script Names As
cs: Zobrazit seznam názvů skriptů jako

en: External
cs: Externí

en: Exec Path
cs: Cesta ke spustitelnému souboru

en: Exec Flags
cs: Argumenty spustitelného souboru

en: Completion
cs: Dokončování

en: Idle Parse Delay
cs: Zpoždění rozboru kódu při nečinnosti

en: Idle Parse Delay With Errors Found
cs: Zpoždění rozboru kódu při nečinnosti s nalezenými chybami

en: Auto Brace Complete
cs: Automatické doplňování závorek

en: Code Complete Enabled
cs: Povolit dokončování kódu

en: Code Complete Delay
cs: Zpoždění dokončování kódu

en: Put Callhint Tooltip Below Current Line
cs: Umístit nápovědu dokončování pod současný řádek

en: Complete File Paths
cs: Dokončovat cesty k souborům

en: Add Type Hints
cs: Přidat nápovědy typů

en: Add String Name Literals
cs: Přidat StringName literály

en: Add Node Path Literals
cs: Přidat NodePath literály

en: Use Single Quotes
cs: Používat jednoduché závorky

en: Colorize Suggestions
cs: Obarvit návrhy

en: Use External Editor
cs: Používat externí editor

en: Help
cs: Nápověda

en: Show Help Index
cs: Zobrazit index nápovědy

en: Sort Functions Alphabetically
cs: Třídit funkce abecedně

en: Grid Map
cs: Mřížková mapa

en: Pick Distance
cs: Výběrová vzdálenost

en: Palette Min Width
cs: Minimální šířka palety

en: Selection Box Color
cs: Barva pole výběru

en: 3D Gizmos
cs: 3D Gizma

en: Gizmo Colors
cs: Barvy gizma

en: Instantiated
cs: Instancované

en: Joint
cs: Kloub

en: AABB
cs: AABB (Osově rovnoběžný ohraňičující box)

en: Stream Player 3D
cs: 3D stream přehrávač

en: Camera
cs: Kamera

en: Decal
cs: Nálepka

en: Fog Volume
cs: Objem mlhy

en: Particles
cs: Částice

en: Particle Attractor
cs: Atraktor částic

en: Particle Collision
cs: Kolizní tvary pro částice

en: Joint Body A
cs: Tělo kloubu A

en: Joint Body B
cs: Tělo kloubu B

en: Lightmap Lines
cs: Linky světelných map

en: Lightprobe Lines
cs: Linky světelných sond

en: Occluder
cs: Stínidlo

en: Reflection Probe
cs: Sonda odrazu

en: Visibility Notifier
cs: Notifikátor viditelnosti

en: Voxel GI
cs: Voxelové GI

en: Path Tilt
cs: Náklon cesty

en: Skeleton
cs: Kostra

en: Selected Bone
cs: Vybraná kost

en: CSG
cs: CSG (konstruktivní geometrie těles)

en: GridMap Grid
cs: Mřížka mřižkové mapy

en: Spring Bone Joint
cs: Kloub pružinové kosti

en: Spring Bone Collision
cs: Kolize pružinové kosti

en: Spring Bone Inside Collision
cs: Vnitřní kolize pružinové kosti

en: Gizmo Settings
cs: Nastavení gizma

en: Bone Axis Length
cs: Délka osy kosti

en: Bone Shape
cs: Tvar kosti

en: Path 3D Tilt Disk Size
cs: Velikost disku náklonu 3D cesty

en: Grid Division Level Max
cs: Maximální úroveň rozdělení mřížky

en: Grid Division Level Min
cs: Minimální úroveň rozdělení mřížky

en: Grid Division Level Bias
cs: Preference úrovně rozdělení mřížky

en: Grid XZ Plane
cs: Rovina XZ mřížky

en: Grid XY Plane
cs: Rovina XY mřížky

en: Grid YZ Plane
cs: Rovina YZ mřížky

en: Invert X Axis
cs: Invertovat osu X

en: Invert Y Axis
cs: Invertovat osu Y

en: Emulate Numpad
cs: Emulovat numerickou klávesnici

en: Emulate 3 Button Mouse
cs: Emulovat třítlačítkovou myš

en: Warped Mouse Panning
cs: Nekonečné posouvání myší

en: Navigation Feel
cs: Pocit navigace

en: Orbit Sensitivity
cs: Citlivost obkroužení

en: Translation Sensitivity
cs: Citlivost posunu

en: Orbit Inertia
cs: Setrvačnost obkroužení

en: Translation Inertia
cs: Setrvačnost posunu

en: Zoom Inertia
cs: Setrvačnost přiblížení

en: Show Viewport Rotation Gizmo
cs: Zobrazit gizmo rotace průzoru

en: Show Viewport Navigation Gizmo
cs: Zobrazit gizmo navigace průzoru

en: Freelook
cs: Volný pohled

en: Freelook Sensitivity
cs: Citlivost volného pohledu

en: Freelook Inertia
cs: Setrvačnost volného pohledu

en: Freelook Speed Zoom Link
cs: Propojit rychlosti přiblížení a volného pohledu

en: Manipulator Gizmo Size
cs: Velikost manipulačního gizma

en: Manipulator Gizmo Opacity
cs: Průhlednost manipulačního gizma

en: Grid Color
cs: Barva mřížky

en: Guides Color
cs: Barva vodítek

en: Smart Snapping Line Color
cs: Barva linky chytrého přichytávání

en: Bone Width
cs: Šířka kosti

en: Bone Color 1
cs: Barva kosti 1

en: Bone Color 2
cs: Barva kosti 2

en: Bone Selected Color
cs: Barva vybrané kosti

en: Bone IK Color
cs: Barva IK kosti

en: Bone Outline Color
cs: Barva obrysu kosti

en: Bone Outline Size
cs: Velikost obrysu kosti

en: Viewport Border Color
cs: Barva ohraničení průzoru

en: Use Integer Zoom by Default
cs: Použít celočíselné přiblížení jako výchozí

en: Bone Mapper
cs: Mapovač kostí

en: Handle Colors
cs: Barvy úchytů

en: Unset
cs: Nenastaveno

en: Set
cs: Nastaveno

en: Missing
cs: Chybějící

en: Error
cs: Chyba

en: Panning
cs: Posouvání

en: Simple Panning
cs: Jednoduché posouvání

en: 2D Editor Pan Speed
cs: Rychlost posouvání 2D editoru

en: Tiles Editor
cs: Editor dlaždic

en: Display Grid
cs: Zobrazit mřížku

en: Highlight Selected Layer
cs: Zvýraznit vybranou vrstvu

en: Polygon Editor
cs: Editor polygonů

en: Point Grab Radius
cs: Poloměr uchopení bodu

en: Show Previous Outline
cs: Zobrazit předchozí obrys

en: Auto Bake Delay
cs: Zpoždění automatického vypalování

en: Autorename Animation Tracks
cs: Automaticky přejmenovat stopy animací

en: Confirm Insert Track
cs: Potvrdit vložení stopy

en: Default Create Bezier Tracks
cs: Výchozí vytváření Bézierových stop

en: Default Create Reset Tracks
cs: Výchozí vytváření resetovacích stop

en: Onion Layers Past Color
cs: Barva minulých vrstev průhledného vrstvení

en: Onion Layers Future Color
cs: Barva budoucích vrstev průhledného vrstvení

en: Shader Editor
cs: Editor shaderů

en: Restore Shaders on Load
cs: Obnovit shadery při načtení

en: Visual Editors
cs: Vizuální editory

en: Minimap Opacity
cs: Průhlednost minimapy

en: Lines Curvature
cs: Zakřivení linek

en: Grid Pattern
cs: Vzor mřížky

en: Visual Shader
cs: Vizuální shader

en: Port Preview Size
cs: Velikost náhledu portu

en: Window Placement
cs: Umístění okna

en: Rect
cs: Obdélník

en: Rect Custom Position
cs: Vlastní pozice obdélníku

en: Screen
cs: Obrazovka

en: Auto Save
cs: Automatické ukládání

en: Save Before Running
cs: Uložit před spuštěním

en: Output
cs: Výstup

en: Font Size
cs: Velikost fontu

en: Always Clear Output on Play
cs: Vždy promazat výstup při spuštění

en: Max Lines
cs: Maximální počet řádků

en: Platforms
cs: Platformy

en: Prefer Wayland
cs: Preferovat Wayland

en: HTTP Proxy
cs: HTTP proxy

en: Editor TLS Certificates
cs: TLS certifikáty editoru

en: Enable TLS V 1
cs: Povolit TLS V 1

en: Remote Host
cs: Vzdálený host

en: Debugger
cs: Ladicí program

en: Profiler Frame History Size
cs: Velikost historie profilovacího rámce

en: Profiler Frame Max Functions
cs: Maximální počet funkcí profilovacího rámce

en: Profiler Target FPS
cs: Cílové FPS profileru

en: Remote Scene Tree Refresh Interval
cs: Interval obnovení vzdáleného stromu scén

en: Remote Inspect Refresh Interval
cs: Interval obnovení vzdáleného prozkoumávání

en: Version Control
cs: Správa verzí

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: SSH Public Key Path
cs: Cesta k veřejnému klíči SSH

en: SSH Private Key Path
cs: Cesta k soukromému klíči SSH

en: Input
cs: Vstup

en: Buffering
cs: Práce vyrovnávací paměti

en: Agile Event Flushing
cs: Rychlé vyprazdňování událostí

en: Project Manager
cs: Správce projektů

en: Sorting Order
cs: Seřadit podle

en: Highlighting
cs: Zvýrazňování

en: Symbol Color
cs: Barva znaků

en: Keyword Color
cs: Barva klíčových slov

en: Control Flow Keyword Color
cs: Barva klíčových slov řídicích struktur

en: Base Type Color
cs: Barva základních typů

en: Engine Type Color
cs: Barva typů enginu

en: User Type Color
cs: Barva typů uživatele

en: Comment Color
cs: Barva komentářů

en: Doc Comment Color
cs: Barva dokumentačních komentářů

en: String Color
cs: Barva řetězců

en: Background Color
cs: Barva pozadí

en: Completion Background Color
cs: Barva pozadí doplňování

en: Completion Selected Color
cs: Barva zvoleného doplnění

en: Completion Existing Color
cs: Barva existujícího doplnění

en: Completion Scroll Color
cs: Barva posuvníku doplnění

en: Completion Scroll Hovered Color
cs: Barva posuvníku doplnění při najetí myší

en: Completion Font Color
cs: Barva fontu doplnění

en: Text Color
cs: Barva textu

en: Line Number Color
cs: Barva čísel řádků

en: Safe Line Number Color
cs: Barva čísel bezpečných řádků

en: Caret Color
cs: Barva kurzoru

en: Caret Background Color
cs: Barva pozadí kurzoru

en: Text Selected Color
cs: Barva vybraného textu

en: Selection Color
cs: Barva výběru

en: Brace Mismatch Color
cs: Barva neshody závorek

en: Current Line Color
cs: Barva aktuálního řádku

en: Line Length Guideline Color
cs: Barva vodítek délky řádku

en: Word Highlighted Color
cs: Barva zvýrazněného slova

en: Number Color
cs: Barva čísel

en: Function Color
cs: Barva funkcí

en: Member Variable Color
cs: Barva proměnných členů

en: Mark Color
cs: Barva značek

en: Bookmark Color
cs: Barva záložek

en: Breakpoint Color
cs: Barva breakpointů

en: Executing Line Color
cs: Barva prováděného řádku

en: Code Folding Color
cs: Barva složení kódu

en: Folded Code Region Color
cs: Barva složené oblasti kódu

en: Search Result Color
cs: Barva výsledků hledání

en: Search Result Border Color
cs: Barva ohraničení výsledků hledání

en: Connection Colors
cs: Barvy spojení

en: Scalar Color
cs: Barva skalárů

en: Vector2 Color
cs: Barva Vector2

en: Vector 3 Color
cs: Barva Vector3

en: Vector 4 Color
cs: Barva Vector4

en: Boolean Color
cs: Barva booleanů

en: Transform Color
cs: Barva transformací

en: Sampler Color
cs: Barva vzorkovačů

en: Category Colors
cs: Barvy kategorií

en: Output Color
cs: Barva výstupu

en: Color Color
cs: Barva Color

en: Conditional Color
cs: Barva podmínek

en: Input Color
cs: Barva vstupu

en: Textures Color
cs: Barva textur

en: Utility Color
cs: Barva utilit

en: Vector Color
cs: Barva vektorů

en: Special Color
cs: Speciální barva

en: Particle Color
cs: Barva částic

en: Custom Template
cs: Vlastní šablona

en: Release
cs: Vydání

en: Export Console Wrapper
cs: Exportovat wrapper konzole

en: Binary Format
cs: Binární formát

en: Embed PCK
cs: Vložit PCK

en: Texture Format
cs: Formát textur

en: Export Path
cs: Cesta pro export

en: Access
cs: Přístup

en: File Mode
cs: Režim souborů

en: Filters
cs: Filtry

en: Options
cs: Možnosti

en: Disable Overwrite Warning
cs: Deaktivovat varování při přepsání

en: Flat
cs: Plochý

en: Hide Slider
cs: Schovat posuvník

en: Editing Integer
cs: Upravování celého čísla

en: Zoom
cs: Přiblížení

en: Retarget
cs: Přecílení

en: Bone Renamer
cs: Přejmenovávač kostí

en: Rename Bones
cs: Přejmenovat kosti

en: Unique Node
cs: Unikátní uzel

en: Make Unique
cs: Udělat unikátní

en: Skeleton Name
cs: Název kostry

en: Rest Fixer
cs: Opravení klidu

en: Apply Node Transforms
cs: Aplikovat transformace uzlu

en: Normalize Position Tracks
cs: Normalizovat stopy pozic

en: Reset All Bone Poses After Import
cs: Resetovat všechny pózy kostí po importu

en: Retarget Method
cs: Metoda přecílení

en: Keep Global Rest on Leftovers
cs: Ponechat globální klid na zbylých

en: Use Global Pose
cs: Použít globální pózu

en: Original Skeleton Name
cs: Původní název kostry

en: Fix Silhouette
cs: Opravit siluetu

en: Filter
cs: Filtr

en: Threshold
cs: Práh

en: Base Height Adjustment
cs: Úprava základní výšky

en: Remove Tracks
cs: Odstranit stopy

en: Except Bone Transform
cs: Kromě transformace kosti

en: Unimportant Positions
cs: Nedůležité pozice

en: Unmapped Bones
cs: Nemapované kosti

en: Generate Tangents
cs: Generovat tečny

en: Generate LODs
cs: Generovat LODy

en: Generate Shadow Mesh
cs: Generovat stínovou síť

en: Generate Lightmap UV2
cs: Generovat UV2 světelné mapy

en: Generate Lightmap UV2 Texel Size
cs: Generovat velikost texelů UV2 světelné mapy

en: Scale Mesh
cs: Škálovat síť

en: Offset Mesh
cs: Offset sítě

en: Force Disable Mesh Compression
cs: Nuceně zakázat kompresi sítě

en: Skip Import
cs: Přeskočit import

en: Generate
cs: Generovat

en: Body Type
cs: Typ tělesa

en: Shape Type
cs: Typ tvaru

en: Physics Material Override
cs: Přepsání fyzikálního materiálu

en: Layer
cs: Vrstva

en: Mask
cs: Maska

en: Mesh Instance
cs: Instance sítě

en: Layers
cs: Vrstvy

en: Visibility Range Begin
cs: Začátek rozsahu viditelnosti

en: Visibility Range Begin Margin
cs: Mez začátku rozsahu viditelnosti

en: Visibility Range End
cs: Konec rozsahu viditelnosti

en: Visibility Range End Margin
cs: Mez konce rozsahu viditelnosti

en: Visibility Range Fade Mode
cs: Režim blednutí rozsahu viditelnosti

en: Cast Shadow
cs: Vržený stín

en: Decomposition
cs: Dekompozice

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Precision
cs: Přesnost

en: Max Concavity
cs: Maximální konkávnost

en: Symmetry Planes Clipping Bias
cs: Preference ořezu podél rovin symetrie

en: Revolution Axes Clipping Bias
cs: Preference ořezu podél os oběhu

en: Min Volume per Convex Hull
cs: Minimální objem na konvexní obal

en: Resolution
cs: Rozlišení

en: Max Num Vertices per Convex Hull
cs: Maximum vrcholů na konvexní obal

en: Plane Downsampling
cs: Podvzorkování rovinou

en: Convexhull Downsampling
cs: Podvzorkování konvexním obalem

en: Normalize Mesh
cs: Normalizovat síť

en: Convexhull Approximation
cs: Odhad konvexním obalem

en: Max Convex Hulls
cs: Maximální počet konvexních obalů

en: Project Hull Vertices
cs: Promítnout vrcholy obalu

en: Primitive
cs: Primitivum

en: Height
cs: Výška

en: Radius
cs: Poloměr

en: Simplification Distance
cs: Vzdálenost zjednodušení

en: Save to File
cs: Uložit do souboru

en: Enabled
cs: Povoleno

en: Shadow Meshes
cs: Sítě stínů

en: Lightmap UV
cs: UV světelných map

en: LODs
cs: LODy

en: Normal Merge Angle
cs: Normální úhel sloučení

en: Use External
cs: Použít externí

en: Loop Mode
cs: Režim smyčky

en: Keep Custom Tracks
cs: Ponechat vlastní stopy

en: Slices
cs: Řezy

en: Amount
cs: Množství

en: Optimizer
cs: Optimalizátor

en: Max Velocity Error
cs: Maximální chyba rychlosti

en: Max Angular Error
cs: Maximální úhlová chyba

en: Max Precision Error
cs: Maximální chyba přesnosti

en: Page Size
cs: Velikost stránky

en: Import Tracks
cs: Importovat stopy

en: Rest Pose
cs: Klidová póza

en: Load Pose
cs: Načíst pózu

en: External Animation Library
cs: Externí knihovna animace

en: Selected Animation
cs: Vybraná animace

en: Selected Timestamp
cs: Vybrané časové razítko

en: Bone Map
cs: Mapa kostí

en: Nodes
cs: Uzly

en: Root Type
cs: Typ kořenového uzlu

en: Root Name
cs: Název kořenového uzlu

en: Apply Root Scale
cs: Použít měřítko kořenového uzlu

en: Root Scale
cs: Měřítko kořenového uzlu

en: Import as Skeleton Bones
cs: Importovat jako kosti kostry

en: Use Node Type Suffixes
cs: Použít sufixy typu uzlu

en: Meshes
cs: Sítě

en: Ensure Tangents
cs: Zajistit tečny

en: Create Shadow Meshes
cs: Vytvořit sítě stínů

en: Light Baking
cs: Vypalování světla

en: Lightmap Texel Size
cs: Velikost texelů světelné mapy

en: Force Disable Compression
cs: Nucená deaktivace komprese

en: Skins
cs: Slupky

en: Use Named Skins
cs: Použít pojmenované slupky

en: Trimming
cs: Oříznutí

en: Remove Immutable Tracks
cs: Odstranit neměnné stopy

en: Import Rest as Reset
cs: Importovat klidovou jako RESET

en: Import Script
cs: Skript pro import

en: Antialiasing
cs: Vyhlazování

en: Generate Mipmaps
cs: Generovat mipmapy

en: Disable Embedded Bitmaps
cs: Zakázat vložené bitmapy

en: Multichannel Signed Distance Field
cs: Vícekanálové pole vzdáleností se znaménkem (MSDF)

en: MSDF Pixel Range
cs: Rozsah pixelů MSDF

en: MSDF Size
cs: Velikost MSDF

en: Allow System Fallback
cs: Povolit záložní ze systému

en: Force Autohinter
cs: Vynutit autohinter

en: Subpixel Positioning
cs: Subpixelové polohování

en: Keep Rounding Remainders
cs: Ponechat zbytky po zaokrouhlení

en: Oversampling
cs: Převzorkování

en: Metadata Overrides
cs: Přepisy metadat

en: Language Support
cs: Jazyková podpora

en: Script Support
cs: Podpora písem

en: OpenType Features
cs: Funkce OpenType

en: Fallbacks
cs: Záložní

en: Compress
cs: Komprimovat

en: Language
cs: Jazyk

en: Outline Size
cs: Velikost obrysu

en: Variation
cs: Variace

en: Embolden
cs: Ztučnit

en: Face Index
cs: Index řezu

en: Transform
cs: Transformace

en: Create From
cs: Vytvořit z

en: Scaling Mode
cs: Režim škálování

en: Delimiter
cs: Oddělovač

en: Character Ranges
cs: Rozsahy znaků

en: Kerning Pairs
cs: Páry podřezání

en: Columns
cs: Sloupce

en: Rows
cs: Řádky

en: Image Margin
cs: Okraj obrázku

en: Character Margin
cs: Okraj znaku

en: Ascent
cs: Výstup

en: Descent
cs: Sestup

en: High Quality
cs: Vysoká kvalita

en: Lossy Quality
cs: Ztrátová kvalita

en: HDR Compression
cs: Komprese HDR

en: Channel Pack
cs: Zabalení kanálů

en: Mipmaps
cs: Mipmapy

en: Horizontal
cs: Horizonální

en: Vertical
cs: Vertikální

en: Arrangement
cs: Uspořádání

en: Layout
cs: Rozvržení

en: Normal Map
cs: Normálová mapa

en: Roughness
cs: Hrubost

en: Src Normal
cs: Zdroj normál

en: Process
cs: Zpracování

en: Fix Alpha Border
cs: Spravit alfa okraj

en: Premult Alpha
cs: Přednásobit alfa

en: Normal Map Invert Y
cs: Invertovat Y normálové mapy

en: HDR as sRGB
cs: HDR jako sRGB

en: HDR Clamp Exposure
cs: Sevřít expozici HDR

en: Size Limit
cs: Limit velikosti

en: Detect 3D
cs: Detekovat 3D

en: Compress To
cs: Komprese na

en: Scale With Editor Scale
cs: Škálovat měřítkem editoru

en: Convert Colors With Editor Theme
cs: Převést barvy s motivem editoru

en: Atlas File
cs: Soubor atlasu

en: Import Mode
cs: Režim importu

en: Crop to Region
cs: Oříznout na oblast

en: Trim Alpha Border From Region
cs: Ořezat alfa okraj z oblasti

[ctx: Enforce]
en: Force
cs: Vnutit

en: 8 Bit
cs: 8 bitový

en: Max Rate
cs: Maximální frekvence

en: Max Rate Hz
cs: Maximální frekvence (Hz)

en: Edit
cs: Upravit

en: Trim
cs: Oříznout

en: Normalize
cs: Normalizovat

en: Loop Begin
cs: Začátek smyčky

en: Loop End
cs: Konec smyčky

en: Available URLs
cs: Dostupné URL

en: Current Group Idx
cs: Index aktuální skupiny

en: Current Bone Idx
cs: Index aktuální kosti

en: Particles Emission Shape
cs: Tvar emise částic

en: Texture
cs: Textura

en: Margins
cs: Vnější okraje

en: Separation
cs: Oddělení

en: Texture Region Size
cs: Velikost oblasti textury

en: Use Texture Padding
cs: Použít vnitřní okraje textury

en: Atlas Coords
cs: Souřadnice atlasu

en: Size in Atlas
cs: Velikost v atlasu

en: Alternative ID
cs: Alternativní ID

en: Speed
cs: Rychlost

en: Frames Count
cs: Počet snímků

en: Duration
cs: Trvání

en: Main Run Args
cs: Argumenty hlavního běhu

en: Script
cs: Skript

en: Templates Search Path
cs: Cesta pro hledání šablon

en: Naming
cs: Pojmenovávání

en: Default Signal Callback Name
cs: Výchozí název funkce zpětného volání pro signál

en: Default Signal Callback to Self Name
cs: Výchozí název funkce zpětného volání pro signál sebe sama

en: Scene Name Casing
cs: Velikost písmen názvů scén

en: Script Name Casing
cs: Velikost písmen názvů skriptů

en: Reimport Missing Imported Files
cs: Znovu importovat chybějící importované soubory

en: Use Multiple Threads
cs: Použít více vláken

en: Atlas Max Width
cs: Maximální šířka atlasu

en: Convert Text Resources to Binary
cs: Převést textové zdroje na binárnách souborů

en: Plugin Name
cs: Název zásuvného modulu

en: Autoload on Startup
cs: Automatické načtení při spuštění

en: Flush stdout on Print
cs: Vyprázdnit stdout při výpisu

en: Low Processor Mode
cs: Režim nízkého využití procesoru

en: Print FPS
cs: Vypisovat FPS

en: Print GPU Profile
cs: Vypisovat GPU profil

en: Verbose stdout
cs: Podrobný stdout

en: Physics Interpolation
cs: Fyzikální interpolace

en: Enable Warnings
cs: Povolit varování

en: Max Chars per Second
cs: Maximum znaků za sekundu

en: Max Queued Messages
cs: Maximum zpráv ve frontě

en: Max Errors per Second
cs: Maximum chyb za sekundu

en: Max Warnings per Second
cs: Maximum varování za sekundu

en: File Logging
cs: Logování do souborů

en: Enable File Logging
cs: Povolit logování do souborů

en: Log Path
cs: Cesta k logům

en: Max Log Files
cs: Maximum souborů logů

en: Driver
cs: Ovladač

en: Fallback to Vulkan
cs: Záložní Vulkan

en: Fallback to D3D12
cs: Záložní D3D12

en: Fallback to OpenGL 3
cs: Záložní OpenGL 3

en: Nvidia Disable Threaded Optimization
cs: Nvidia zakázat optimalizaci vláken

en: Fallback to Angle
cs: Záložní ANGLE

en: Fallback to Native
cs: Záložní Native

en: Fallback to GLES
cs: Záložní GLES

en: Force Angle on Devices
cs: Vynutit ANGLE na zařízeních

en: Renderer
cs: Vykreslovací nástroj

en: Rendering Method
cs: Metoda vykreslování

en: Include Text Server Data
cs: Zahrnout data textového serveru

en: Allow hiDPI
cs: Povolit hiDPI

en: Per Pixel Transparency
cs: Průhlednost na pixel

en: Allowed
cs: Povoleno

en: Threads
cs: Vlákna

en: Thread Model
cs: Vláknový model

en: Display Server
cs: Okenní systém

en: Handheld
cs: Ruční

en: Orientation
cs: Orientace

en: Output Latency
cs: Latence výstupu

en: Frame Delay Msec
cs: Zpoždění snímků (ms)

en: Allow High Refresh Rate
cs: Povolit vysokou obnovovací frekvenci

en: Hide Home Indicator
cs: Schovat indikátor Domů

en: Hide Status Bar
cs: Schovat stavový řádek

en: Suppress UI Gesture
cs: Potlačit UI gesta

en: Default Action Map
cs: Výchozí mapa akcí

en: Form Factor
cs: Tvarový faktor

en: View Configuration
cs: Konfigurace zobrazení

en: Reference Space
cs: Referenční prostor

en: Environment Blend Mode
cs: Režim prolnutí prostoru

en: Foveation Level
cs: Úroveň foveace

en: Foveation Dynamic
cs: Dynamická foveace

en: Submit Depth Buffer
cs: Předat vyrovnávací paměť hloubky

en: Startup Alert
cs: Upozornění při spuštění

en: Extensions
cs: Rozšíření

en: Debug Utils
cs: Utility pro ladění

en: Debug Message Types
cs: Typy zpráv ladění

en: Hand Tracking
cs: Sledování rukou

en: Hand Tracking Unobstructed Data Source
cs: Datový zdroj sledování rukou bez překážek

en: Hand Tracking Controller Data Source
cs: Datový zdroj sledování rukou z ovladače

en: Hand Interaction Profile
cs: Interakční profil rukou

en: Eye Gaze Interaction
cs: Interakce s pohledem očí

en: Binding Modifiers
cs: Modifikátory vazby

en: Analog Threshold
cs: Analogový práh

en: Dpad Binding
cs: Vazba směrových tlačítek

en: Boot Splash
cs: Úvodní obrazovka načítání

en: BG Color
cs: Barva pozadí

en: Pen Tablet
cs: Grafický tablet

en: Environment
cs: Prostředí

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Default Clear Color
cs: Výchozí prázdná barva

en: Icon
cs: Ikona

en: macOS Native Icon
cs: Nativní ikona macOS

en: Windows Native Icon
cs: Nativní ikona Windows

en: Text Driver
cs: Textový ovladač

en: Search in File Extensions
cs: Vyhledávání v příponách souborů

en: Mouse Cursor
cs: Kurzor myši

en: Custom Image
cs: Vlastní obrázek

en: Custom Image Hotspot
cs: Hotspot vlastního obrázku

en: Tooltip Position Offset
cs: Offset nápovědy

en: Show Image
cs: Zobrazit obrázek

en: Fullsize
cs: Plná velikost

en: Use Filter
cs: Použít filtr

en: Image
cs: Obrázek

en: Minimum Display Time
cs: Minimální doba zobrazení

en: Project
cs: Projekt

en: Assembly Name
cs: Název assembly

en: Solution Directory
cs: Adresář řešení

en: Assembly Reload Attempts
cs: Počet pokusů pro načtení assembly

en: Time
cs: Čas

en: Physics Process
cs: Zpracování fyziky

en: Navigation Process
cs: Zpracování navigace

en: Static
cs: Statická

en: Static Max
cs: Maximální statická

en: Msg Buf Max
cs: Maximum pro vyrovnávací paměť zpráv

en: Object
cs: Objekt

en: Objects
cs: Objekty

en: Resources
cs: Zdroje

en: Orphan Nodes
cs: Osiřelé uzly

en: Raster
cs: Rastr

en: Total Objects Drawn
cs: Celkem nakreslených objektů

en: Total Primitives Drawn
cs: Celkem nakreslených primitiv

en: Total Draw Calls
cs: Celkem volání kreslení

en: Video Mem
cs: Video paměť

en: Texture Mem
cs: Paměť textur

en: Buffer Mem
cs: Vyrovnávací paměť

en: Physics 2D
cs: 2D fyzika

en: Active Objects
cs: Aktivní objekty

en: Collision Pairs
cs: Kolizní páry

en: Islands
cs: Ostrovy

en: Physics 3D
cs: 3D fyzika

en: Active Maps
cs: Aktivní mapy

en: Regions
cs: Oblasti

en: Agents
cs: Aktéři

en: Links
cs: Propojení

en: Polygons
cs: Polygony

en: Edges
cs: Hrany

en: Edges Merged
cs: Sloučené hrany

en: Edges Connected
cs: Spojené hrany

en: Edges Free
cs: Volné hrany

en: Obstacles
cs: Překážky

en: Compilations Canvas
cs: Kompilace plátna

en: Compilations Mesh
cs: Kompilace sítí

en: Compilations Surface
cs: Kompilace povrchů

en: Compilations Draw
cs: Kompilace kreslení

en: Compilations Specialization
cs: Kompilace specializace

en: Operation
cs: Operace

en: Calculate Tangents
cs: Spočítat tečny

en: Collision
cs: Kolize

en: Use Collision
cs: Použít kolize

en: Collision Layer
cs: Kolizní vrstva

en: Collision Mask
cs: Kolizní maska

en: Collision Priority
cs: Priorita kolize

en: Flip Faces
cs: Převrátit stěny

en: Mesh
cs: Síť

en: Material
cs: Materiál

en: Radial Segments
cs: Radiální segmenty

en: Rings
cs: Prstence

en: Smooth Faces
cs: Hladké stěny

en: Sides
cs: Strany

en: Cone
cs: Kužel

en: Inner Radius
cs: Vnitřní poloměr

en: Outer Radius
cs: Vnější poloměr

en: Ring Sides
cs: Strany prstence

en: Depth
cs: Hloubka

en: Spin Degrees
cs: Úhly točení

en: Spin Sides
cs: Stěny točení

en: Path Node
cs: Uzel cesty

en: Path Interval Type
cs: Typ intervalu cesty

en: Path Interval
cs: Interval cesty

en: Path Simplify Angle
cs: Úhel zjednodušení cesty

en: Path Rotation
cs: Rotace cesty

en: Path Rotation Accurate
cs: Přesná rotace cesty

en: Path Local
cs: Místní cesta

en: Path Continuous U
cs: Kontinuální U křivky

en: Path U Distance
cs: Vzdálenost U cesty

en: Path Joined
cs: Spojená cesta

en: Importer
cs: Importér

en: Allow Geometry Helper Nodes
cs: Povolit pomocné uzly geometrie

en: Embedded Image Handling
cs: Zpracování vloženého obrázku

en: Function Definition Color
cs: Barva definicí funkcí

en: Global Function Color
cs: Barva globálních funkcích

en: Node Path Color
cs: Barva cest k uzlům

en: Node Reference Color
cs: Barva odkazů na uzly

en: Annotation Color
cs: Barva anotací

en: String Name Color
cs: Barva StringName řetězců

en: Comment Markers
cs: Značky komentářů

en: Critical Color
cs: Barva kritických chyb

en: Warning Color
cs: Barva varování

en: Notice Color
cs: Barva upozornění

en: Critical List
cs: Seznam kritických chyb

en: Warning List
cs: Seznam varování

en: Notice List
cs: Seznam upozornění

en: Max Call Stack
cs: Maximální velikost zásobníku volání

en: Exclude Addons
cs: Vyloučit doplňky

en: Renamed in Godot 4 Hint
cs: Nápověda přejmenování v Godotu 4

en: Language Server
cs: Jazykový server

en: Enable Smart Resolve
cs: Povolit funkci chytrého řešení

en: Show Native Symbols in Editor
cs: Zobrazit nativní symboly v editoru

en: Use Thread
cs: Použít vlákno

en: Poll Limit (µsec)
cs: Limit dotazů (µsec)

en: Bake FPS
cs: Vypálit FPS

en: Naming Version
cs: Verze pojmenování

en: Color
cs: Barva

en: Intensity
cs: Intenzita

en: Light Type
cs: Typ světla

en: Range
cs: Rozsah

en: Inner Cone Angle
cs: Vnitřní úhel kuželu

en: Outer Cone Angle
cs: Vnější úhel kuželu

en: Diffuse Img
cs: Obrázek rozptýlení

en: Diffuse Factor
cs: Faktor rozptýlení

en: Gloss Factor
cs: Faktor lesku

en: Specular Factor
cs: Faktor zrcadlení

en: Spec Gloss Img
cs: Obrázek zrcadleného lesku

en: Mass
cs: Hmotnost

en: Linear Velocity
cs: Lineární rychlost

en: Angular Velocity
cs: Úhlová rychlost

en: Center of Mass
cs: Těžiště

en: Inertia Diagonal
cs: Diagonála setrvačnosti

en: Inertia Orientation
cs: Orientace setrvačnosti

en: Inertia Tensor
cs: Tenzor setrvačnosti

en: Is Trigger
cs: Je spouštěč

en: Mesh Index
cs: Index sítě

en: Importer Mesh
cs: Síť importu

en: Image Format
cs: Formát obrázku

en: Root Node Mode
cs: Režim kořenového uzlu

en: Major Version
cs: Hlavní verze

en: Minor Version
cs: Vedlejší verze

en: GLB Data
cs: Data GLB

en: Use Named Skin Binds
cs: Použít pojmenované vazby slupek

en: Buffers
cs: Vyrovnávací paměti

en: Buffer Views
cs: Okna vyrovnávací paměti

en: Accessors
cs: Přístupové prvky

en: Materials
cs: Materiály

en: Scene Name
cs: Název scény

en: Base Path
cs: Základní cesta

en: Filename
cs: Název souboru

en: Root Nodes
cs: Kořenové uzly

en: Texture Samplers
cs: Vzorkovače textur

en: Images
cs: Obrázky

en: Cameras
cs: Kamery

en: Lights
cs: Světla

en: Unique Names
cs: Unikátní názvy

en: Unique Animation Names
cs: Unikátní názvy animací

en: Skeletons
cs: Kostry

en: Create Animations
cs: Vytvořit animace

en: Animations
cs: Animace

en: Handle Binary Image
cs: Zpracovat binární obrázek

en: Buffer View
cs: Okno vyrovnávací paměti

en: Byte Offset
cs: Offset bajtů

en: Component Type
cs: Typ komponenty

en: Normalized
cs: Normalizované

en: Count
cs: Počet

en: Accessor Type
cs: Typ přístupového prvku

en: Min
cs: Minimum

en: Max
cs: Maximum

en: Sparse Count
cs: Řídký počet

en: Sparse Indices Buffer View
cs: Okno vyrovnávací paměty s řídkými indexy

en: Sparse Indices Byte Offset
cs: Offset bajtů s řídkými indexy

en: Sparse Indices Component Type
cs: Typ komponenty s řídkými komponenty

en: Sparse Values Buffer View
cs: Okno vyrovnávací paměti s řídkými hodnotami

en: Sparse Values Byte Offset
cs: Offset bajtů s řídkými hodnotami

en: Original Name
cs: Původní název

en: Loop
cs: Smyčka

en: Buffer
cs: Vyrovnávací paměť

en: Byte Length
cs: Délka v bajtech

en: Byte Stride
cs: Krok v bajtech

en: Indices
cs: Indexy

en: Vertex Attributes
cs: Atributy vrcholu

en: Perspective
cs: Perspektivní

en: FOV
cs: Zorné pole

en: Size Mag
cs: Velikost mag

en: Depth Far
cs: Vzdálená hloubka

en: Depth Near
cs: Blízká hloubka

en: Blend Weights
cs: Váhy prolnutí

en: Instance Materials
cs: Materiály instance

en: Parent
cs: Rodič

en: Xform
cs: Transformace

en: Skin
cs: Slupka

en: Children
cs: Potomci

en: Light
cs: Světlo

en: glTF to Godot Expression
cs: glTF na výraz Godotu

en: Godot to glTF Expression
cs: Godot na výraz glTF

en: Node Paths
cs: Cesty k uzlům

en: Object Model Type
cs: Typ modelu objektu

en: Json Pointers
cs: JSON ukazatele

en: Variant Type
cs: Variantní typ

en: Joints
cs: Klouby

en: Roots
cs: Kořeny

en: Godot Bone Node
cs: Uzel kosti Godotu

en: Skin Root
cs: Kořen slupky

en: Joints Original
cs: Původní klouby

en: Non Joints
cs: Ne klouby

en: Godot Skin
cs: Slupka Godotu

en: Src Image
cs: Zdrojový obrázek

en: Sampler
cs: Vzorkovač

en: Mag Filter
cs: Filtr zvětšení

en: Min Filter
cs: Filtr zmenšení

en: Wrap S
cs: Obalení S

en: Wrap T
cs: Obalení T

en: Mesh Library
cs: Knihovna sítí

en: Physics Material
cs: Fyzikální materiál

en: Cell
cs: Buňka

en: Octant Size
cs: Velikost oktantu

en: Center X
cs: Vycentrovat podle X

en: Center Y
cs: Vycentrovat podle Y

en: Center Z
cs: Vycentrovat podle Z

en: Priority
cs: Priorita

en: Bake Navigation
cs: Vypálit navigaci

en: Clip Count
cs: Počet klipů

en: Initial Clip
cs: Počáteční klip

en: Shuffle
cs: Náhodně

en: Fade Time
cs: Čas přechodu hlasitosti

en: Stream Count
cs: Počet streamů

en: Jolt Physics 3D
cs: 3D fyzika Jolt

en: Simulation
cs: Simulace

en: Velocity Steps
cs: Kroky rychlosti

en: Position Steps
cs: Kroky pozice

en: Use Enhanced Internal Edge Removal
cs: Použít vylepšené odstraňování vnitřních hran

en: Areas Detect Static Bodies
cs: Oblasti detekují statická tělesa

en: Generate All Kinematic Contacts
cs: Generovat všechny kinematické kontakty

en: Penetration Slop
cs: Přetečení průniků

en: Speculative Contact Distance
cs: Vzdálenost spekulativních kontaktů

en: Baumgarte Stabilization Factor
cs: Faktor Baumgartovy stabilizace

en: Soft Body Point Radius
cs: Poloměr bodů měkkých těles

en: Bounce Velocity Threshold
cs: Práh rychlosti odrazu

en: Allow Sleep
cs: Povolit spánek

en: Sleep Velocity Threshold
cs: Práh rychlosti spánku

en: Sleep Time Threshold
cs: Práh času spánku

en: Continuous CD Movement Threshold
cs: Práh pohybu kontinuální detekce kolizí

en: Continuous CD Max Penetration
cs: Maximální průnik kontinuální detekce kolizí

en: Body Pair Contact Cache Enabled
cs: Mezipaměť kontaktů párů těles povolena

en: Body Pair Contact Cache Distance Threshold
cs: Práh vzdálenosti mezipaměti kontaktů párů těles

en: Body Pair Contact Cache Angle Threshold
cs: Práh úhlu mezipaměti kontaktů párů těles

en: Queries
cs: Dotazy

en: Enable Ray Cast Face Index
cs: Povolit index stěn vrhání paprsků

en: Motion Queries
cs: Dotazy na pohyb

en: Recovery Iterations
cs: Iterace zotavení

en: Recovery Amount
cs: Velikost zotavení

en: Collisions
cs: Kolize

en: Collision Margin Fraction
cs: Zlomek rozpětí kolize

en: Active Edge Threshold
cs: Práh aktivních hran

en: World Node
cs: Uzel světa

en: Temporary Memory Buffer Size
cs: Velikost dočasné vyrovnávací paměti

en: World Boundary Shape Size
cs: Velikost tvaru hranice světa

en: Max Linear Velocity
cs: Maximální lineární rychlost

en: Max Angular Velocity
cs: Maximální úhlová rychlost

en: Max Bodies
cs: Maximální počet těles

en: Max Body Pairs
cs: Maximální počet párů těles

en: Max Contact Constraints
cs: Maximum omezení kontaktů

en: Lightmapping
cs: Světelné mapování

en: Bake Quality
cs: Kvalita vypálení

en: Low Quality Ray Count
cs: Počet paprsků nízké kvality

en: Medium Quality Ray Count
cs: Počet paprsků střední kvality

en: High Quality Ray Count
cs: Počet paprsků vysoké kvality

en: Ultra Quality Ray Count
cs: Počet paprsků ultra kvality

en: Bake Performance
cs: Výkon vypálení

en: Max Rays per Pass
cs: Maximum paprsků na průchod

en: Region Size
cs: Velikost oblasti

en: Max Transparency Rays
cs: Maximum paprsků průhlednosti

en: Low Quality Probe Ray Count
cs: Počet paprsků sond nízké kvality

en: Medium Quality Probe Ray Count
cs: Počet paprsků sond střední kvality

en: High Quality Probe Ray Count
cs: Počet paprsků sond vysoké kvality

en: Ultra Quality Probe Ray Count
cs: Počet paprsků sond ultra kvality

en: Max Rays per Probe Pass
cs: Maximum paprsků na průchod sondy

en: Denoising
cs: Odstranění šumu

en: Denoiser
cs: Odstraňovač šumu

en: BPM
cs: Tempo (BPM)

en: Beat Count
cs: Počet dob

en: Bar Beats
cs: Doby v taktu

en: Loop Offset
cs: Offset smyčky

en: Eye Height
cs: Výška očí

en: IOD
cs: Vzdálenost zornic

en: Display Width
cs: Šířka zobrazení

en: Display to Lens
cs: Vzdálenost displeje od čoček

en: Offset Rect
cs: Offset obdélník

en: Oversample
cs: Převzorkovat

en: Min Radius
cs: Minimální poloměr

en: Spawn Path
cs: Cesta vytvoření

en: Spawn Limit
cs: Limit vytvoření

en: Root Path
cs: Cesta ke kořeni

en: Replication Interval
cs: Interval replikace

en: Delta Interval
cs: Interval synchronizace delt

en: Visibility Update Mode
cs: Režim aktualizace viditelnosti

en: Public Visibility
cs: Veřejná viditelnost

en: Auth Callback
cs: Metoda zpětného volání pro autentizaci

en: Auth Timeout
cs: Čas pro autentizaci vypršel

en: Allow Object Decoding
cs: Povolit dekódování objektů

en: Refuse New Connections
cs: Odmítnout nová připojení

en: Server Relay
cs: Přenos serverem

en: Max Sync Packet Size
cs: Maximální velikost synchronizačních paketů

en: Max Delta Packet Size
cs: Maximální velikost delta paketů

en: Noise Type
cs: Typ šumu

en: Frequency
cs: Frekcence

en: Fractal
cs: Fraktálový

en: Octaves
cs: Oktávy

en: Lacunarity
cs: Prázdnost

en: Gain
cs: Zisk

en: Weighted Strength
cs: Vážená síla

en: Ping Pong Strength
cs: Síla ping pongu

en: Cellular
cs: Buněčný

en: Distance Function
cs: Vzdálenostní funkce

en: Jitter
cs: Třas

en: Return Type
cs: Návratový typ

en: Domain Warp
cs: Deformace domény

en: Amplitude
cs: Amplituda

en: Fractal Type
cs: Typ fraktálu

en: Fractal Octaves
cs: Fraktálové oktávy

en: Fractal Lacunarity
cs: Prázdnost fraktálu

en: Fractal Gain
cs: Fraktálový zisk

en: Width
cs: Šířka

en: Invert
cs: Invertovat

en: In 3D Space
cs: Ve 3D prostoru

en: Seamless
cs: Bezešvá

en: Seamless Blend Skirt
cs: Lem bezešvého prolnutí

en: As Normal Map
cs: Jako normálová mapa

en: Bump Strength
cs: Síla nerovností

en: Color Ramp
cs: Gradient barev

en: Noise
cs: Šum

en: Localized Name
cs: Lokalizovaný název

en: Action Type
cs: Typ akce

en: Toplevel Paths
cs: Cesty nejvyšší úrovně

en: Binding Path
cs: Cesta vazby

en: Interaction Profile Path
cs: Cesta k interakčnímu profilu

en: Runtime Paths
cs: Cesty k běhovým prostředím

en: Action Set
cs: Sada akcí

en: Input Path
cs: Cesta vstupu

en: Threshold Released
cs: Práh puštěn

en: Center Region
cs: Střední oblast

en: Wedge Angle
cs: Úhel klínu

en: Is Sticky
cs: Jedním prstem

en: On Haptic
cs: Haptika zapnout

en: Off Haptic
cs: Haptika vypnout

en: On Threshold
cs: Práh zapnout

en: Off Threshold
cs: Práh vypnout

en: Display Refresh Rate
cs: Obnovovací frekvence displeje

en: Render Target Size Multiplier
cs: Multiplikátor velikosti cíle vykreslování

en: Layer Viewport
cs: Průzor vrstev

en: Use Android Surface
cs: Použít Android Surface

en: Android Surface Size
cs: Velikost Android Surface

en: Sort Order
cs: Řazení podle

en: Alpha Blend
cs: Alfa prolnutí

en: Enable Hole Punch
cs: Povolit děrování

en: Aspect Ratio
cs: Poměr stran

en: Central Angle
cs: Středový úhel

en: Fallback Segments
cs: Záložní segmenty

en: Central Horizontal Angle
cs: Středový horizontální úhel

en: Upper Vertical Angle
cs: Horní vertikální úhel

en: Lower Vertical Angle
cs: Spodní vertikální úhel

en: Quad Size
cs: Velikost kvadrantu

en: Hand
cs: Ruka

en: Motion Range
cs: Pohyblivost

en: Hand Skeleton
cs: Kostra ruky

en: Skeleton Rig
cs: Upevnění kostry

en: Bone Update
cs: Aktualizace kosti

en: Subject
cs: Subjekt

en: Names
cs: Názvy

en: Strings
cs: Řetězce

en: Discover Multicast If
cs: Multicast rozhraní pro objevení

en: Discover Local Port
cs: Místní port pro objevení

en: Discover IPv6
cs: IPv6 pro objevení

en: Description URL
cs: URL popisu

en: Service Type
cs: Typ služby

en: IGD Control URL
cs: URL řízení IGD

en: IGD Service Type
cs: Typ služby IGD

en: IGD Our Addr
cs: Naše adresa IGD

en: IGD Status
cs: Stav IGD

en: Max Channel in Buffer (KB)
cs: Maximální kanál ve vyrovnávací paměti (KB)

en: Write Mode
cs: Režim zápisu

en: Supported Protocols
cs: Podporované protokoly

en: Handshake Headers
cs: Inicializační hlavičky

en: Inbound Buffer Size
cs: Velikost příchozí vyrovnávací paměti

en: Outbound Buffer Size
cs: Velikost odchozí vyrovnávací paměti

en: Handshake Timeout
cs: Vypršel čas pro inicializaci

en: Max Queued Packets
cs: Maximum paketů ve frontě

en: Heartbeat Interval
cs: Interval synchronizačního signálu

en: Session Mode
cs: Režim relace

en: Required Features
cs: Vyžadované funkce

en: Optional Features
cs: Volitelné funkce

en: Enabled Features
cs: Povolené funkce

en: Visibility State
cs: Stav viditelnosti

en: Force System User
cs: Vynutit systémového uživatele

en: Shutdown ADB on Exit
cs: Vypnout ADB při ukončení

en: One Click Deploy Clear Previous Install
cs: Vymazat předchozí instalaci při nasazení jedním kliknutím

en: Use Wi-Fi for Remote Debug
cs: Použít pro vzdálené ladění Wi-Fi

en: Wi-Fi Remote Debug Host
cs: Host pro vzdálené ladění přes Wi-Fi

en: Launcher Icons
cs: Ikony systémového prostředí

en: Main 192 X 192
cs: Hlavní 192 x 192

en: Adaptive Foreground 432 X 432
cs: Adaptivní popředí 432 x 432

en: Adaptive Background 432 X 432
cs: Adaptivní pozadí 432 x 432

en: Adaptive Monochrome 432 X 432
cs: Adaptivní monochromatické 432 x 432

en: Gradle Build
cs: Gradle sestavení

en: Use Gradle Build
cs: Použít Gradle sestavení

en: Gradle Build Directory
cs: Adresář Gradle sestavení

en: Android Source Template
cs: Zdrojová Android šablona

en: Compress Native Libraries
cs: Komprimovat nativní knihovny

en: Export Format
cs: Formát exportu

en: Min SDK
cs: Minimální SDK

en: Target SDK
cs: Cílové SDK

en: Plugins
cs: Zásuvné moduly

en: Architectures
cs: Architektury

en: Keystore
cs: Úložiště klíčů

en: Debug User
cs: Uživatel pro ladění

en: Debug Password
cs: Heslo pro ladění

en: Release User
cs: Uživatel pro vydání

en: Release Password
cs: Heslo pro vydání

en: Code
cs: Kód

en: Package
cs: Balíček

en: Unique Name
cs: Unikátní název

en: Signed
cs: Podepsaný

en: App Category
cs: Kategorie aplikace

en: Retain Data on Uninstall
cs: Zachování dat při odinstalaci

en: Exclude From Recents
cs: Vyřadit z nedávných

en: Show in Android TV
cs: Zobrazit v Android TV

en: Show in App Library
cs: Zobrazit v knihovně aplikací

en: Show as Launcher App
cs: Zobrazit jako aplikaci systémového prostředí

en: Graphics
cs: Grafika

en: OpenGL Debug
cs: OpenGL ladění

en: XR Features
cs: Funkce XR

en: XR Mode
cs: Režim XR

en: Gesture
cs: Gesto

en: Swipe to Dismiss
cs: Zavřít přejetím prstu

en: Immersive Mode
cs: Imerzivní režim

en: Support Small
cs: Podpora malých

en: Support Normal
cs: Podpora normálních

en: Support Large
cs: Podpora velkých

en: Support Xlarge
cs: Podpora extra velkých

en: User Data Backup
cs: Záloha uživatelských dat

en: Allow
cs: Povolit

en: Command Line
cs: Příkazový řádek

en: Extra Args
cs: Další argumenty

en: APK Expansion
cs: APK rozšíření

en: Salt
cs: Sůl

en: Public Key
cs: Veřejný klíč

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Custom Permissions
cs: Vlastní oprávnění

en: Icons
cs: Ikony

en: Settings 58 X 58
cs: Nastavení 58 x 58

en: Settings 87 X 87
cs: Nastavení 87 x 87

en: Notification 40 X 40
cs: Notifikace 40 x 40

en: Notification 60 X 60
cs: Notifikace 60 x 60

en: Notification 76 X 76
cs: Notifikace 76 x 76

en: Notification 114 X 114
cs: Notifikace 114 x 114

en: Spotlight 80 X 80
cs: Spotlight 80 x 80

en: Spotlight 120 X 120
cs: Spotlight 120 x 120

en: iPhone 120 X 120
cs: iPhone 120 x 120

en: iPhone 180 X 180
cs: iPhone 180 x 180

en: iPad 167 X 167
cs: iPad 167 x 167

en: iPad 152 X 152
cs: iPad 152 x 152

en: iOS 128 X 128
cs: iOS 128 x 128

en: iOS 192 X 192
cs: iOS 192 x 192

en: iOS 136 X 136
cs: iOS 136 x 136

en: App Store 1024 X 1024
cs: App Store 1024 x 1024

en: Export Method Debug
cs: Metoda exportu ladění

en: Code Sign Identity Debug
cs: Identita podepisování kódu pro ladění

en: Code Sign Identity Release
cs: Identita podepisování kódu pro vydání

en: Provisioning Profile UUID Debug
cs: UUID provisioning profilu pro ladění

en: Provisioning Profile UUID Release
cs: UUID provisioning profilu pro vydání

en: Provisioning Profile Specifier Debug
cs: Specifikátor provisioning profilu pro ladění

en: Provisioning Profile Specifier Release
cs: Specifikátor provisioning profilu pro vydání

en: Export Method Release
cs: Metoda exportu vydání

en: Targeted Device Family
cs: Cílená rodina zařízení

en: Bundle Identifier
cs: Identifikátor balíčku

en: Signature
cs: Podpis

en: Short Version
cs: Krátká verze

en: Min iOS Version
cs: Minimální verze iOS

en: Additional Plist Content
cs: Dodatečný obsah plist

en: Icon Interpolation
cs: Interpolace ikon

en: Export Project Only
cs: Exportovat pouze projekt

en: Delete Old Export Files Unconditionally
cs: Bezpodmínečně smazat staré soubory exportu

en: Entitlements
cs: Oprávnění

en: Increased Memory Limit
cs: Zvýšený limit paměti

en: Game Center
cs: Herní centrum

en: Push Notifications
cs: Push notifikace

en: Additional
cs: Dodatečné

en: Capabilities
cs: Způsobilosti

en: Access Wi-Fi
cs: Přístup k Wi-Fi

en: Performance Gaming Tier
cs: Výkon herní úrovně

en: Performance A 12
cs: Výkon A12

en: User Data
cs: Uživatelská data

en: Accessible From Files App
cs: Přístupné z aplikace Soubory

en: Accessible From iTunes Sharing
cs: Přístupné z iTunes sdílení

en: Privacy
cs: Soukromí

en: Camera Usage Description
cs: Popis použití fotoaparátu

en: Camera Usage Description Localized
cs: Lokalizovaný popis použití fotoaparátu

en: Microphone Usage Description
cs: Popis použití mikrofonu

en: Microphone Usage Description Localized
cs: Lokalizovaný popis použití mikrofonu

en: Photolibrary Usage Description
cs: Popis použití knihovny fotek

en: Photolibrary Usage Description Localized
cs: Lokalizovaný popis použití knihovny fotek

en: Tracking Enabled
cs: Sledování povoleno

en: Tracking Domains
cs: Oblasti sledování

en: Icon 1024 X 1024
cs: Ikona 1024 x 1024

en: Icon 1024 X 1024 Dark
cs: Ikona 1024 x 1024 tmavá

en: Icon 1024 X 1024 Tinted
cs: Ikona 1024 x 1024 zabarvená

en: Image Scale Mode
cs: Režim škálování obrázku

en: Custom Image @2x
cs: Vlastní obrázek @2x

en: Custom Image @3x
cs: Vlastní obrázek @3x

en: Use Custom BG Color
cs: Použít vlastní barvu pozadí

en: Custom BG Color
cs: Vlastní barva pozadí

en: Architecture
cs: Architektura

en: SSH Remote Deploy
cs: Vzdálené nasazení přes SSH

en: Extra Args SSH
cs: Další argumenty pro SSH

en: Extra Args SCP
cs: Další argumenty pro SCP

en: Run Script
cs: Skript běhu

en: Cleanup Script
cs: Skript čištění

en: Distribution Type
cs: Typ distribuce

en: Copyright Localized
cs: Lokalizovaný copyright

en: Min macOS Version x86 64
cs: Minimální verze macOS x86 64

en: Min macOS Version arm64
cs: Minimální verze macOS arm64

en: Export Angle
cs: Exportovat ANGLE

en: High Res
cs: Vysoké rozlišení

en: Platform Build
cs: Sestavení pro platformu

en: SDK Version
cs: Verze SDK

en: SDK Build
cs: Sestavení SDK

en: SDK Name
cs: Název SDK

en: Xcode Version
cs: Verze Xcode

en: Xcode Build
cs: Sestavení Xcode

en: Installer Identity
cs: Identita instalátoru

en: Identity
cs: Identita

en: Certificate File
cs: Soubor certifikátu

en: Certificate Password
cs: Heslo certifikátu

en: Provisioning Profile
cs: Provisioning profil

en: Custom File
cs: Vlastní soubor

en: Allow JIT Code Execution
cs: Povolit JIT běh kódu

en: Allow Unsigned Executable Memory
cs: Povolit nepodepsanou spustitelnou paměť

en: Allow Dyld Environment Variables
cs: Povolit proměnné prostředí DYLD

en: Disable Library Validation
cs: Zakázat validaci knihoven

en: Audio Input
cs: Zvukový vstup

en: Address Book
cs: Seznam kontaktů

en: Calendars
cs: Kalendáře

en: Photos Library
cs: Knihovna fotek

en: Apple Events
cs: Apple události

en: Debugging
cs: Ladění

en: App Sandbox
cs: Sandbox aplikace

en: Network Server
cs: Síťový server

en: Network Client
cs: Síťový klient

en: Device USB
cs: USB zařízení

en: Device Bluetooth
cs: Bluetooth zařízení

en: Files Downloads
cs: Stažené soubory

en: Files Pictures
cs: Soubory Obrázky

en: Files Music
cs: Soubory Hudba

en: Files Movies
cs: Soubory Videa

en: Files User Selected
cs: Soubory vybrané uživatelem

en: Helper Executables
cs: Pomocné spustitelné soubory

en: Custom Options
cs: Vlastní možnosti

en: Notarization
cs: Notářské ověření

en: Apple ID Name
cs: Apple ID jméno

en: Apple ID Password
cs: Apple ID heslo

en: API Key
cs: API klíč

en: API Key ID
cs: ID API klíče

en: Location Usage Description
cs: Popis použití polohy

en: Location Usage Description Localized
cs: Lokalizovaný popis použití polohy

en: Address Book Usage Description
cs: Popis použití seznamu kontaktů

en: Address Book Usage Description Localized
cs: Lokalizovaný popis použití seznamu kontaktů

en: Calendar Usage Description
cs: Popis použití kalendáře

en: Calendar Usage Description Localized
cs: Lokalizovaný popis použití kalendáře

en: Photos Library Usage Description
cs: Popis použití knihovny fotek

en: Photos Library Usage Description Localized
cs: Lokalizovaný popis použití knihovny fotek

en: Desktop Folder Usage Description
cs: Popis použití složky Plocha

en: Desktop Folder Usage Description Localized
cs: Lokalizovaný popis použití složky Plocha

en: Documents Folder Usage Description
cs: Popis použití složky Dokumenty

en: Documents Folder Usage Description Localized
cs: Lokalizovaný popis použití složky Dokumenty

en: Downloads Folder Usage Description
cs: Popis použití složky Stažené soubory

en: Downloads Folder Usage Description Localized
cs: Lokalizovaný popis použití složky Stažené soubory

en: Network Volumes Usage Description
cs: Popis použití síťových svazků

en: Network Volumes Usage Description Localized
cs: Lokalizovaný popis použití síťových svazků

en: Removable Volumes Usage Description
cs: Popis použití odebratelných svazků

en: Removable Volumes Usage Description Localized
cs: Lokalizovaný popis použití odebratelných svazků

en: Use TLS
cs: Použít TLS

en: TLS Key
cs: Klíč TLS

en: TLS Certificate
cs: Certifikát TLS

en: Variant
cs: Varianta

en: Extensions Support
cs: Podpora rozšíření

en: Thread Support
cs: Podpora vláken

en: VRAM Texture Compression
cs: VRAM komprese textur

en: For Desktop
cs: Pro desktopová zařízení

en: For Mobile
cs: Pro mobilní zařízení

en: Export Icon
cs: Ikona exportu

en: Custom HTML Shell
cs: Vlastní HTML obálka

en: Head Include
cs: Zahrnout v head

en: Canvas Resize Policy
cs: Způsov změny velikosti canvas

en: Focus Canvas on Start
cs: Zaměřit canvas při startu

en: Experimental Virtual Keyboard
cs: Experimentální virtuální klávesnice

en: Progressive Web App
cs: Progresivní webová aplikace

en: Ensure Cross Origin Isolation Headers
cs: Zajistit hlavičky izolace cross origin

en: Offline Page
cs: Offline stránka

en: Icon 144 X 144
cs: Ikona 144 x 144

en: Icon 180 X 180
cs: Ikona 180 x 180

en: Icon 512 X 512
cs: Ikona 512 x 512

en: Identity Type
cs: Typ identity

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Timestamp Server URL
cs: URL serveru časového razítka

en: Digest Algorithm
cs: Digest algoritmus

en: Modify Resources
cs: Modifikovat zdroje

en: Console Wrapper Icon
cs: Ikona wrapperu konzole

en: File Version
cs: Verze souboru

en: Product Version
cs: Verze produktu

en: Company Name
cs: Název společnosti

en: Product Name
cs: Název produktu

en: File Description
cs: Popis souboru

en: Trademarks
cs: Ochranné známky

en: Export D3D12
cs: Exportovat D3D12

en: D3D12 Agility SDK Multiarch
cs: Multiarchitekturní D3D12 Agility SDK

en: Sprite Frames
cs: Snímky spritů

en: Frame
cs: Snímek

en: Speed Scale
cs: Měřítko rychlosti

en: Centered
cs: Vycentrované

en: Flip H
cs: Překlopit horizontálně

en: Flip V
cs: Překlopit vertikálně

en: Current
cs: Aktuální

en: Max Distance
cs: Maximální vzdálenost

en: Attenuation
cs: Útlum

en: Max Polyphony
cs: Maximální polyfonie

en: Copy Mode
cs: Režim kopírování

en: Anchor Mode
cs: Režim ukotvení

en: Ignore Rotation
cs: Ignorovat otočení

en: Process Callback
cs: Zpětné volání pro zpracování

en: Left
cs: Vlevo

en: Top
cs: Horní

en: Right
cs: Vpravo

en: Bottom
cs: Spodní

en: Smoothed
cs: Vyhlazený

en: Vertical Enabled
cs: Povolit vertikálně

en: Left Margin
cs: Levý okraj

en: Top Margin
cs: Horní okraj

en: Right Margin
cs: Pravý okraj

en: Bottom Margin
cs: Spodní okraj

en: Draw Screen
cs: Kreslit obrazovku

en: Tweaks
cs: Vychytávky

en: Emitting
cs: Vysílá

en: Lifetime
cs: Čas života

en: One Shot
cs: Jednorázový

en: Preprocess
cs: Předzpracování

en: Explosiveness
cs: Výbušnost

en: Randomness
cs: Nahodilost

en: Use Fixed Seed
cs: Použít fixní seed

en: Lifetime Randomness
cs: Nahodilost času života

en: Fixed FPS
cs: Fixní FPS

en: Fract Delta
cs: Zlomková delta

en: Drawing
cs: Kreslení

en: Local Coords
cs: Místní souřadnice

en: Draw Order
cs: Pořadí kreslení

en: Emission Shape
cs: Emisní tvar

en: Shape
cs: Tvar

en: Sphere Radius
cs: Poloměr koule

en: Rect Extents
cs: Rozsahy obdélníku

en: Points
cs: Body

en: Normals
cs: Normály

en: Colors
cs: Barvy

en: Particle Flags
cs: Příznaky částic

en: Align Y
cs: Zarovnat Y

en: Direction
cs: Směr

en: Spread
cs: Rozpětí

en: Gravity
cs: Gravitace

en: Initial Velocity
cs: Počáteční rychlost

en: Velocity Min
cs: Minimální rychlost

en: Velocity Max
cs: Maximální rychlost

en: Velocity Curve
cs: Krivka rychlostí

en: Orbit Velocity
cs: Oběhová rychlost

en: Linear Accel
cs: Lineární zrychlení

en: Accel Min
cs: Minimální zrychlení

en: Accel Max
cs: Maximální zrychlení

en: Accel Curve
cs: Křivka zrychlení

en: Radial Accel
cs: Radiální zrychlení

en: Tangential Accel
cs: Tečnové zrychlení

en: Damping
cs: Tlumení

en: Damping Min
cs: Minimální tlumení

en: Damping Max
cs: Maximální tlumení

en: Damping Curve
cs: Křivka tlumení

en: Angle
cs: Úhel

en: Angle Min
cs: Minimální úhel

en: Angle Max
cs: Maximální úhel

en: Angle Curve
cs: Křivka úhlů

en: Scale Amount Min
cs: Minimální velikost měřítka

en: Scale Amount Max
cs: Maximální velikost měřítka

en: Scale Amount Curve
cs: Křivka velikostí měřítka

en: Split Scale
cs: Rozdělit měřítko

en: Scale Curve X
cs: Křivka měřítka podél X

en: Scale Curve Y
cs: Křivka měřítka podél Y

en: Color Initial Ramp
cs: Gradient počátečních barev

en: Hue Variation
cs: Variace odstínu

en: Variation Min
cs: Minimální variace

en: Variation Max
cs: Maximální variace

en: Variation Curve
cs: Křivka variací

en: Speed Min
cs: Minimální rychlost

en: Speed Max
cs: Maximální rychlost

en: Speed Curve
cs: Křivka rychlostí

en: Offset Min
cs: Minimální offset

en: Offset Max
cs: Maximální offset

en: Offset Curve
cs: Křivka offsetů

en: Amount Ratio
cs: Poměr množství

en: Sub Emitter
cs: Dílčí emitor

en: Interp to End
cs: Interpolovat ke konci

en: Interpolate
cs: Interpolovat

en: Base Size
cs: Základní velikost

en: Visibility Rect
cs: Obdélník viditelnosti

en: Trails
cs: Stopy

en: Sections
cs: Sekce

en: Section Subdivisions
cs: Členění sekce

en: Process Material
cs: Procesní materiál

en: Editor Only
cs: Pouze pro editor

en: Energy
cs: Energie

en: Blend Mode
cs: Režim prolnutí

en: Z Min
cs: Miniální Z

en: Z Max
cs: Maximální Z

en: Layer Min
cs: Minimální vrstva

en: Layer Max
cs: Maximální vrstva

en: Item Cull Mask
cs: Maska vyřazekí předmětů

en: Shadow
cs: Stín

en: Filter Smooth
cs: Filtr uhlazení

en: Texture Scale
cs: Měřítko textury

en: Closed
cs: Zavřený

en: Cull Mode
cs: Režim vyřazení

en: SDF Collision
cs: SDF kolize

en: Occluder Light Mask
cs: Světelná maska stínidla

en: Joint Mode
cs: Mód bodu

en: Antialiased
cs: Vyhlazený

en: Pathfinding
cs: Hledání cest

en: Path Desired Distance
cs: Požadovaná vzdálenost cesty

en: Target Desired Distance
cs: Požadovaná vzdálenost cíle

en: Path Max Distance
cs: Maximální vzdálenost cesty

en: Navigation Layers
cs: Navigační vrstvy

en: Pathfinding Algorithm
cs: Algoritmus pro hledání cest

en: Path Postprocessing
cs: Následné zpracování cesty

en: Path Metadata Flags
cs: Příznaky metadat cesty

en: Simplify Path
cs: Zjednodušit cestu

en: Simplify Epsilon
cs: Epsilon zjednodušení

en: Avoidance
cs: Vyhýbání

en: Avoidance Enabled
cs: Vyhýbání povoleno

en: Neighbor Distance
cs: Vzdálenost sousedů

en: Max Neighbors
cs: Maximum sousedů

en: Time Horizon Agents
cs: Časový horizont pro aktéry

en: Time Horizon Obstacles
cs: Časový horizont pro překážky

en: Max Speed
cs: Maximální rychlost

en: Avoidance Layers
cs: Vrstvy vyhýbání

en: Avoidance Mask
cs: Maska vyhýbání

en: Avoidance Priority
cs: Priorita vyhýbání

en: Use Custom
cs: Použít vlastní

en: Path Custom Color
cs: Vlastní barva cesty

en: Path Custom Point Size
cs: Vlastní velikost bodů cesty

en: Path Custom Line Width
cs: Vlastní šířka linky cesty

en: Bidirectional
cs: Obousměrný

en: Start Position
cs: Počáteční pozice

en: End Position
cs: Koncová pozice

en: Enter Cost
cs: Cena vstupu

en: Travel Cost
cs: Cena cesty

en: Vertices
cs: Vrcholy

en: NavigationMesh
cs: Navigační síť

en: Affect Navigation Mesh
cs: Ovlivnit navigační síť

en: Carve Navigation Mesh
cs: Vykrojit navigační síť

en: Navigation Polygon
cs: Navigační polygon

en: Use Edge Connections
cs: Použít spojení hran

en: Scroll Offset
cs: Offset posouvání

en: Begin
cs: Počátek

en: Screen Offset
cs: Offset obrazovky

en: Scroll
cs: Posouvání

en: Motion
cs: Pohyb

en: Mirroring
cs: Zrcadlení

en: Curve
cs: Křivka

en: Progress
cs: Pokrok

en: Progress Ratio
cs: Poměr pokroku

en: H Offset
cs: Horizontální offset

en: V Offset
cs: Vertikální offset

en: Rotates
cs: Otáčí se

en: Cubic Interp
cs: Kubická interpolace

en: Sync to Physics
cs: Synchronizace s fyzikou

en: Point
cs: Bod

en: Safe Margin
cs: Bezpečné rozpětí

en: Disable Mode
cs: Režim deaktivace

en: Pickable
cs: Vybíratelný

en: Build Mode
cs: Režim sestavení

en: Disabled
cs: Deaktivovaný

en: One Way Collision
cs: Jednosměrné kolize

en: One Way Collision Margin
cs: Rozpětí jednosměrných kolizí

en: Debug Color
cs: Barva ladění

en: Length
cs: Délka

en: Rest Length
cs: Délka klidu

en: Stiffness
cs: Tuhost

en: Node A
cs: Uzel A

en: Node B
cs: Uzel B

en: Bias
cs: Preference

en: Disable Collision
cs: Deaktivovat kolize

en: Softness
cs: Měkkost

en: Bone 2D Nodepath
cs: Cesta k uzlu Bone 2D

en: Bone 2D Index
cs: Index Bone 2D

en: Auto Configure Joint
cs: Automatická konfigurace kloubu

en: Simulate Physics
cs: Simulovat fyziku

en: Follow Bone When Simulating
cs: Slewovat kost při simulaci

en: Exclude Parent
cs: Vyloučit rodiče

en: Target Position
cs: Cílová pozice

en: Collide With
cs: Kolidovat s

en: Areas
cs: Oblasti

en: Bodies
cs: Tělesa

en: Gravity Scale
cs: Měřítko gravitace

en: Mass Distribution
cs: Rozvržení hmotnosti

en: Center of Mass Mode
cs: Režim těžiště

en: Inertia
cs: Setrvačnost

en: Deactivation
cs: Deaktivace

en: Sleeping
cs: Spící

en: Can Sleep
cs: Může spát

en: Lock Rotation
cs: Uzamknout rotaci

en: Freeze
cs: Zmrazit

en: Freeze Mode
cs: Režim zmražení

en: Solver
cs: Řešitel

en: Custom Integrator
cs: Vlastní integrátor

en: Continuous CD
cs: Kontinuální detekce kolizí

en: Contact Monitor
cs: Monitor kontaktů

en: Max Contacts Reported
cs: Maximum hlášených kontaktů

en: Linear
cs: Lineární

en: Damp Mode
cs: Režim tlumení

en: Damp
cs: Tlumení

en: Angular
cs: Úhlové

en: Constant Forces
cs: Konstantní síly

[ctx: Physics]
en: Force
cs: Síla

en: Torque
cs: Točivý moment

en: Margin
cs: Rozpětí

en: Remote Path
cs: Cesta ke vzdálenému uzlu

en: Use Global Coordinates
cs: Použít globální souřadnice

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Auto Calculate Length and Angle
cs: Automaticky spočítat délku a úhel

en: Editor Settings
cs: Nastavení editoru

en: Show Bone Gizmo
cs: Zobrazit gizmo kosti

en: Rest
cs: Klid

en: Modification Stack
cs: Zásobník modifikací

en: Hframes
cs: Horizontální snímky

en: Vframes
cs: Vertikální snímky

en: Frame Coords
cs: Souřadnice snímku

en: Filter Clip Enabled
cs: Ořez filtrem povolen

en: Tile Set
cs: Sada dlaždic

en: Rendering Quadrant Size
cs: Velukost vykreslovacího kvadrantu

en: Collision Animatable
cs: Kolize pohyblivé

en: Collision Visibility Mode
cs: Režim viditelnosti kolizí

en: Navigation Visibility Mode
cs: Režim viditelnosti navigace

en: Bitmask
cs: Bitmaska

en: Degrees
cs: Stupně

en: Tracking
cs: Sledování

en: Bone Name
cs: Název kosti

en: Bone Idx
cs: Index kosti

en: Override Pose
cs: Přepsat pózu

en: Cull Mask
cs: Maska vyřazení

en: Doppler Tracking
cs: Dopplerovské sledování

en: Visibility AABB
cs: Přepnout viditelnost AABB

en: Box Extents
cs: Rozsahy kvádru

en: Ring Axis
cs: Osa prstence

en: Ring Height
cs: Výška prstence

en: Ring Radius
cs: Poloměr prstence

en: Ring Inner Radius
cs: Vnitřní poloměr prstence

en: Ring Cone Angle
cs: Úhel kuželu prstence

en: Rotate Y
cs: Otočit Y

en: Disable Z
cs: Zakázat Z

en: Flatness
cs: Plochost

en: Scale Curve Z
cs: Křivka měřítka podél Z

[ctx: Geometry]
en: Normal
cs: Normála

en: Orm
cs: ORM

en: Emission
cs: Emise

en: Parameters
cs: Parametry

en: Emission Energy
cs: Energie emise

en: Modulate
cs: Modulovat

en: Albedo Mix
cs: Směs albedo

en: Normal Fade
cs: Normálové blednutí

en: Vertical Fade
cs: Vertikální blednutí

en: Upper Fade
cs: Horní blednutí

en: Lower Fade
cs: Spodní blednutí

en: Distance Fade
cs: Blednutí vzdáleností

en: Transform Align
cs: Zarovnání transformace

en: Draw Passes
cs: Průchody kreslení

en: Passes
cs: Průchody

en: Thickness
cs: Tloušťka

en: Bake Mask
cs: Vypalovací maska

en: Update Mode
cs: Režim aktualizace

en: Follow Camera Enabled
cs: Sledování kamery povoleno

en: Heightfield Mask
cs: Maska výškové mapy

en: Directionality
cs: Směrovost

en: Visibility Range
cs: Rozsah viditelnosti

en: Begin Margin
cs: Počátek rozpětí

en: End Margin
cs: Konec rozpětí

en: Fade Mode
cs: Režim blednutí

en: Pixel Size
cs: Velikost pixelu

en: Flags
cs: Příznaky

en: Shaded
cs: Stíněný

en: Double Sided
cs: Dvoustranný

en: No Depth Test
cs: Žádný test hloubky

en: Fixed Size
cs: Fixní velikost

en: Alpha Cut
cs: Alfa řez

en: Alpha Scissor Threshold
cs: Práh alfa nůžek

en: Alpha Hash Scale
cs: Měřítko alfa hashe

en: Alpha Antialiasing Mode
cs: Režim alfa vyhlazování

en: Alpha Antialiasing Edge
cs: Hrana alfa vyzhlazování

en: Texture Filter
cs: Filtr textury

en: Render Priority
cs: Priorita vykreslování

en: Horizontal Alignment
cs: Horizontální zarovnání

en: Vertical Alignment
cs: Vertikální zarovnání

en: Uppercase
cs: Velká písmena

en: Justification Flags
cs: Příznaky zarovnání

en: BiDi
cs: Obousměrný (BiDi)

en: Text Direction
cs: Směr textu

en: Structured Text BiDi Override
cs: Přepis obousměřnosti strukturovaného textu

en: Structured Text BiDi Override Options
cs: Možnosti přepisu obousměrnosti strukturovaného textu

en: Intensity Lumens
cs: Intenzita lumeny

en: Intensity Lux
cs: Intenzita luxy

en: Temperature
cs: Teplota

en: Indirect Energy
cs: Nepřímá energie

en: Volumetric Fog Energy
cs: Energie volumetrické mlhy

en: Projector
cs: Projektor

en: Angular Distance
cs: Úhlová vzdálenost

en: Negative
cs: Negativní

en: Specular
cs: Zrcadlící

en: Bake Mode
cs: Režim vypálení

en: Normal Bias
cs: Preference normály

en: Reverse Cull Face
cs: Obrátit vyřazení stěneami

en: Transmittance Bias
cs: Preference propustnosti

en: Opacity
cs: Neprůhlednost

en: Blur
cs: Rozmazání

en: Caster Mask
cs: Mask vrhačů

en: Directional Shadow
cs: Směrový stín

en: Split 1
cs: Rozdělení 1

en: Split 2
cs: Rozdělení 2

en: Split 3
cs: Rozdělení 3

en: Blend Splits
cs: Rozdělení prolnutí

en: Fade Start
cs: Začátek blednutí

en: Pancake Size
cs: Lívancová velikost

en: Sky Mode
cs: Režim oblohy

en: Omni
cs: Všesměr

en: Shadow Mode
cs: Režim stínů

en: Spot
cs: Bod

en: Angle Attenuation
cs: Úhlový útlum

en: Lightmap Textures
cs: Textury světelné mapy

en: Shadowmask Textures
cs: Textury stínové masky

en: Quality
cs: Kvalita

en: Supersampling
cs: Supervzorkování

en: Supersampling Factor
cs: Faktor supervzorkování

en: Bounces
cs: Odrazy

en: Bounce Indirect Energy
cs: Nepřímá energie odrazů

en: Directional
cs: Směrové

en: Shadowmask Mode
cs: Režim stínové masky

en: Use Texture for Bounces
cs: Použít texturu pro odrazy

en: Interior
cs: Vnitřní

en: Use Denoiser
cs: Použít odstraňovač šumu

en: Denoiser Strength
cs: Síla odstraňovače šumu

en: Denoiser Range
cs: Rozsah odstraňovače šumu

en: Texel Scale
cs: Měřítko texelů

en: Max Texture Size
cs: Maximální velikost textury

en: Custom Sky
cs: Vlastní obloha

en: Custom Color
cs: Vlastní barva

en: Custom Energy
cs: Vlastní energie

en: Camera Attributes
cs: Vlastnosti kamery

en: Gen Probes
cs: Generovat sondy

en: Subdiv
cs: Členění

en: Light Data
cs: Světelná data

en: Target Node
cs: Cílový uzel

en: Forward Axis
cs: Dopředná osa

en: Primary Rotation Axis
cs: Osa primární rotace

en: Use Secondary Rotation
cs: Použít sekundární rotaci

en: Origin Settings
cs: Nastavení počátku

en: From
cs: Z

en: External Node
cs: Externí uzel

en: Time Based Interpolation
cs: Interpolace založená na čase

en: Transition Type
cs: Typ přechodu

en: Ease Type
cs: Typ uhlazení

en: Angle Limitation
cs: Omezení úhlu

en: Use Angle Limitation
cs: Použít omezení úhlu

en: Symmetry Limitation
cs: Symetrické omezení

en: Primary Limit Angle
cs: Primární úhlový limit

en: Primary Damp Threshold
cs: Primární práh tlumení

en: Primary Positive Limit Angle
cs: Primární pozitivní úhlový limit

en: Primary Positive Damp Threshold
cs: Primární pozitivní práh tlumení

en: Primary Negative Limit Angle
cs: Primární negativní úhlový limit

en: Primary Negative Damp Threshold
cs: Primární negativní práh tlumení

en: Secondary Limit Angle
cs: Sekundární úhlový limit

en: Secondary Damp Threshold
cs: Sekundární práh tlumení

en: Secondary Positive Limit Angle
cs: Sekundární pozitivní úhlový limit

en: Secondary Positive Damp Threshold
cs: Sekundární pozitivní práh tlumení

en: Secondary Negative Limit Angle
cs: Sekundární negativní úhlový limit

en: Secondary Negative Damp Threshold
cs: Sekundární negativní práh tlumení

en: Use 3D Avoidance
cs: Použít 3D vyhýbání

en: Keep Y Velocity
cs: Ponechat rychlost Y

en: Navigation Mesh
cs: Navigační síť

en: Quaternion
cs: Kvaternion

en: Basis
cs: Báze

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Visible
cs: Viditelný

en: Bake
cs: Vypálit

en: Rotation Mode
cs: Režim otáčení

en: Use Model Front
cs: Použít předek modelu

en: Tilt Enabled
cs: Náklon povolen

en: Wind
cs: Vítr

en: Force Magnitude
cs: Velikost síly

en: Ray Pickable
cs: Vybíratelný paprskem

en: Capture on Drag
cs: Zachytit při táhnutí

en: Debug Fill
cs: Výplň ladění

en: Relaxation
cs: Uvolnění

en: Linear Limit
cs: Lineární limit

en: Upper Distance
cs: Vyšší vzdálenost

en: Lower Distance
cs: Nižší vzdálenost

en: Force Limit
cs: Limit síly

en: Equilibrium Point
cs: Rovnovážný bod

en: Upper Angle
cs: Vyšší úhel

en: Lower Angle
cs: Nižší úhel

en: Params
cs: Parametry

en: Max Impulse
cs: Maximální impuls

en: Solver Priority
cs: Priorita řešitele

en: Exclude Nodes From Collision
cs: Vyloučit uzly z kolizí

en: Debug Shape
cs: Tvar ladění

en: Per-Wheel Motion
cs: Pohyb na kolo

en: Engine Force
cs: Síla motoru

en: Brake
cs: Brzda

en: Steering
cs: Řízení

en: VehicleBody3D Motion
cs: Pohyb VehicleBody3D

en: Use as Traction
cs: Použít jako trakci

en: Use as Steering
cs: Použít jako řízení

en: Wheel
cs: Kolo

en: Roll Influence
cs: Vliv válení

en: Friction Slip
cs: Skluz tření

en: Suspension
cs: Odpružení

en: Travel
cs: Cestovat

en: Max Force
cs: Maximální síla

en: Mesh LOD Threshold
cs: Práh LOD sítě

en: Profile
cs: Profil

en: Animate Physical Bones
cs: Animovat fyzické kosti

en: Root Bone
cs: Kořenová kost

en: Tip Bone
cs: Špičková kost

en: Target
cs: Cíl

en: Active
cs: Aktivní

en: Influence
cs: Vliv

en: Pinned Points
cs: Připnuté body

en: Attachments
cs: Přípojky

en: Point Index
cs: Index bodu

en: Spatial Attachment Path
cs: Cesta k prostorové přípojce

en: Parent Collision Ignore
cs: Rodič ignorovaný kolizemi

en: Simulation Precision
cs: Přesnost simulace

en: Total Mass
cs: Celková hmotnost

en: Linear Stiffness
cs: Lineární tuhost

en: Pressure Coefficient
cs: Koeficient tlaku

en: Damping Coefficient
cs: Koeficient tlumení

en: Drag Coefficient
cs: Koeficient odporu vzduchu

en: Position Offset
cs: Offset pozice

en: Rotation Offset
cs: Offset rotace

en: Track Physics Step
cs: Sledovat fyzikální krok

en: Sorting
cs: Řazení

en: Use AABB Center
cs: Použít střed AABB

en: Geometry
cs: Geometrie

en: Material Override
cs: Přepis materiálu

en: Material Overlay
cs: Překryv materiálu

en: Transparency
cs: Průhlednost

en: Extra Cull Margin
cs: Dodatečné rozpětí vyřazování

en: Custom AABB
cs: Vlastní AABB

en: LOD Bias
cs: Preference LOD

en: Ignore Occlusion Culling
cs: Ignorovat vyřazování zakrytím

en: Global Illumination
cs: Globální osvětlení

en: Lightmap Texel Scale
cs: Měřítko texelů světelné mapy

en: Lightmap Scale
cs: Měřítko světelné mapy

en: Dynamic Range
cs: Dynamický rozsah

en: Propagation
cs: Propagace

en: Use Two Bounces
cs: Použít dva odrazy

en: Body Tracker
cs: Sledovač těla

en: Face Tracker
cs: Sledovač obličeje

en: Hand Tracker
cs: Sledovač rukou

en: Tracker
cs: Sledovač

en: Pose
cs: Póza

en: Show When Tracked
cs: Zobrazit při sledování

en: World Scale
cs: Měřítko světa

en: Play Mode
cs: Režim přehrávání

en: Advance on Start
cs: Postoupit při startu

en: Use Custom Timeline
cs: Použít vlastní časovou osu

en: Timeline Length
cs: Délka časové osy

en: Stretch Time Scale
cs: Roztáhnout časovou osu

en: Sync
cs: Synchronizovat

en: Mix Mode
cs: Režim směšování

en: Fadein Time
cs: Čas odhalení

en: Fadein Curve
cs: Křivka odhalení

en: Fadeout Time
cs: Čas vyblednutí

en: Fadeout Curve
cs: Křivka vyblednutí

en: Break Loop at End
cs: Přerušit smyčku na konci

en: Auto Restart
cs: Automatický restart

en: Autorestart
cs: Automaticky restartovat

en: Delay
cs: Zpoždění

en: Random Delay
cs: Náhodné zpodění

en: Explicit Elapse
cs: Explicitní uběhnutí

en: Xfade Time
cs: Čas přechodu

en: Xfade Curve
cs: Křivka přechodu

en: Allow Transition to Self
cs: Povolit přechod na sama sebe

en: Input Count
cs: Počet vstupů

en: Request
cs: Žádost

en: Transition Request
cs: Požadavek přechodu

en: Libraries
cs: Knihovny

en: Deterministic
cs: Deterministické

en: Reset on Save
cs: Resetovat při uložení

en: Root Node
cs: Kořenový uzel

en: Root Motion
cs: Pohyb kořenového uzlu

en: Track
cs: Stopa

en: Local
cs: Místní

en: Callback Mode
cs: Režim zpětného volání

en: Method
cs: Metoda

en: Discrete
cs: Diskrétní

en: Reset
cs: Resetovat

en: Condition
cs: Podmínka

en: Expression
cs: Výraz

en: Auto Capture Transition Type
cs: Automaticky zachytit typ přechodu

en: Button Pressed
cs: Tlačítko stisknuto

en: Action Mode
cs: Režim akce

en: Keep Pressed Outside
cs: Držet stisknuté mimo

en: Button Group
cs: Skupina tlačítek

en: Shortcut Feedback
cs: Zpětná vazba zkratky

en: Shortcut in Tooltip
cs: Zkratka v nápovědě

en: Button Shortcut Feedback Highlight Time
cs: Čas zvýraznění zpětná vazby tlačítka na zkratku

en: Allow Unpress
cs: Povolit odstisknutí

en: Text Overrun Behavior
cs: Chování při přetečení textu

en: Clip Text
cs: Oříznout text

en: Code Completion
cs: Doplňování kódu

en: Indentation
cs: Odsazení

en: Auto Brace Completion
cs: Automatické doplňování závorek

en: Edit Alpha
cs: Upravit průhlednost (alpha)

en: Color Mode
cs: Režim barvy

en: Deferred Mode
cs: Odložený režim

en: Picker Shape
cs: Tvar pole výběru

en: Can Add Swatches
cs: Lze přidat vzorníky

en: Customization
cs: Přizpůsobení

en: Sampler Visible
cs: Vzorkovač viditelný

en: Color Modes Visible
cs: Režimy barvy viditelné

en: Sliders Visible
cs: Posuvníky viditelné

en: Hex Visible
cs: Hex viditelný

en: Presets Visible
cs: Profily viditelné

en: Theme Overrides
cs: Přepisy motivu

en: Constants
cs: Konstanty

en: Font Sizes
cs: Velikosti fontu

en: Styles
cs: Styly

en: Clip Contents
cs: Oříznout obsah

en: Custom Minimum Size
cs: Vlastní minimální velikost

en: Layout Direction
cs: Směr rozvržení

en: Layout Mode
cs: Režim rozvržení

en: Anchors Preset
cs: Profil ukotvení

en: Anchor Points
cs: Body ukotvení

en: Anchor Offsets
cs: Offsety ukotvení

en: Grow Direction
cs: Směr růstu

en: Pivot Offset
cs: Offset pivotu

en: Container Sizing
cs: Velikost kontejneru

en: Stretch Ratio
cs: Poměr roztažení

en: Localization
cs: Lokalizace

en: Localize Numeral System
cs: Lokalizovat systém číslic

en: Tooltip
cs: Nápověda

en: Auto Translate Mode
cs: Režim automatického překladu

en: Focus
cs: Zaměření

en: Neighbor Left
cs: Levý soused

en: Neighbor Top
cs: Horní soused

en: Neighbor Right
cs: Pravý soused

en: Neighbor Bottom
cs: Spodní soused

en: Next
cs: Další

en: Previous
cs: Předchozí

en: Mouse
cs: Myš

en: Force Pass Scroll Events
cs: Nucené předávání událostí posouvání

en: Default Cursor Shape
cs: Výchozí tvar kurzoru

en: Shortcut Context
cs: Kontext zkratky

en: Type Variation
cs: Variace typu

en: OK Button Text
cs: Text tlačítka OK

en: Hide on OK
cs: Schovat při OK

en: Close on Escape
cs: Zavřít při Escape

en: Autowrap
cs: Automatické zalamování

en: Cancel Button Text
cs: Text tlačítka Zrušit

en: Use Native Dialog
cs: Použít nativní dialog

en: Show Grid
cs: Zobrazit mřížku

en: Snapping Enabled
cs: Přichytávání povoleno

en: Snapping Distance
cs: Vzdálenost přichytávání

en: Panning Scheme
cs: Schéma posuvu

en: Right Disconnects
cs: Odpojení zprava

en: Connection Lines
cs: Spojovací linky

en: Curvature
cs: Zakřivení

en: Connections
cs: Spojení

en: Zoom Min
cs: Minimální přiblížení

en: Zoom Max
cs: Maximální přiblížení

en: Zoom Step
cs: Krok přiblížení

en: Toolbar Menu
cs: Nabídka panelu nástrojů

en: Show Menu
cs: Zobrazit nabídku

en: Show Zoom Label
cs: Zobrazit štítek přiblížení

en: Show Zoom Buttons
cs: Zobrazit tlačítka přiblížení

en: Show Grid Buttons
cs: Zobrazit tlačítka mřížky

en: Show Minimap Button
cs: Zobrazit tlačítka minimapy

en: Show Arrange Button
cs: Zobrazit tlačítko Uspořádat

en: Title
cs: Nadpis

en: Tint Color Enabled
cs: Povolena barva odstínu

en: Tint Color
cs: Barva odstínu

en: Select Mode
cs: Režim výběru

en: Max Text Lines
cs: Maximální počet řádků textu

en: Items
cs: Položky

en: Max Columns
cs: Maximální počet sloupců

en: Same Column Width
cs: Stejná šířka sloupce

en: Fixed Column Width
cs: Pevná šířka sloupce

en: Icon Mode
cs: Režim ikony

en: Label Settings
cs: Nastavení popisku

en: Paragraph Separator
cs: Oddělovač odstavců

en: Ellipsis Char
cs: Znak výpustky

en: Tab Stops
cs: Zarážky tabulátoru

en: Displayed Text
cs: Zobrazený text

en: Lines Skipped
cs: Přeskočené řádky

en: Max Lines Visible
cs: Maximální počet viditelných řádků

en: Visible Characters
cs: Viditelné znaky

en: Visible Characters Behavior
cs: Chování viditelných znaků

en: Visible Ratio
cs: Viditelný poměr

en: Max Length
cs: Maximální délka

en: Keep Editing on Text Submit
cs: Pokračovat v upravování při potvrzení textu

en: Deselect on Focus Loss Enabled
cs: Povolit zrušení výběru při ztrátě zaměření

en: Min Value
cs: Minimální hodnota

en: Max Value
cs: Maximální hodnota

en: Step
cs: Krok

en: Page
cs: Strana

en: Exp Edit
cs: Exponenciální upravování

en: Rounded
cs: Zaokrouhlené

en: Allow Greater
cs: Povolit větší

en: Allow Lesser
cs: Povolit menší

en: Follow Focus
cs: Sledovat zaměření

en: Draw Focus Border
cs: Kreslit okraj zaměření

en: Horizontal Custom Step
cs: Horizontální vlastní krok

en: Vertical Custom Step
cs: Vertikální vlastní krok

en: Horizontal Scroll Mode
cs: Režim horizontálního posouvání

en: Vertical Scroll Mode
cs: Režim vertikálního posouvání

en: Scroll Deadzone
cs: Mrtvá zóna posouvání

en: Default Scroll Deadzone
cs: Výchozí mrtvá zóna posouvání

en: Stretch Shrink
cs: Roztáhnout změnšený

en: Mouse Target
cs: Cíl myši

en: Clip Tabs
cs: Oříznout záložky

en: Deselect Enabled
cs: Povolit zrušení výběru

en: Empty Selection Clipboard Enabled
cs: Prázdný výběr do schránky povolen

en: Multiple
cs: Vynásobit

en: Syntax Highlighter
cs: Zvýrazňovač syntaxe

en: Spaces
cs: Mezery

en: Fill Degrees
cs: Vyplňte stupně

en: Under
cs: Pod

en: Over
cs: Nad

en: Tint
cs: Zbarvení

en: Custom Minimum Height
cs: Vlastní minimální výška

en: Scroll Horizontal Enabled
cs: Vodorovné posouvání povoleno

en: Scroll Vertical Enabled
cs: Svislé posouvání povoleno

en: Audio Track
cs: Audio stopa

en: Paused
cs: Pozastavený

en: Clip Children
cs: Oříznout potomky

en: Light Mask
cs: Maska světla

en: Visibility Layer
cs: Vrstva viditelnosti

en: Z Index
cs: Z-Index

en: Use Parent Material
cs: Použít materiál rodiče

en: Shininess
cs: Lesklost

en: Download File
cs: Stáhnout soubor

en: Max Redirects
cs: Maximální počet přesměrování

en: Thread Group
cs: Skupina vláken

en: Multiplayer Poll
cs: Hlasování více hráčů

en: Shapes
cs: Tvary

en: Screen Space AA
cs: Vyhlazování prostoru obrazovky

en: Use TAA
cs: Použít časové vyhlazování

en: Use Debanding
cs: Použít odpáskování

en: Use Occlusion Culling
cs: Použít vyřazování zakrytím

en: Snap
cs: Přichytit

en: Snap 2D Transforms to Pixel
cs: Přichytit 2D transformace k pixelům

en: Snap 2D Vertices to Pixel
cs: Přichytit 2D vrcholy k pixelům

en: Oversize
cs: Nadměrná velikost

en: Default Environment
cs: Výchozí prostředí

en: Enable Object Picking
cs: Povolit vybírání objektů

en: Menu
cs: Nabídka

en: Wait Time
cs: Čas čekání

en: Autostart
cs: Automatický start

en: Ignore Time Scale
cs: Ignorovat časové měřítko

en: Viewport Path
cs: Cesta k Viewportu

en: Disable 3D
cs: Deaktivovat 3D

en: Use XR
cs: Použít XR

en: Own World 3D
cs: Vlastní 3D světa

en: World 3D
cs: 3D světa

en: Transparent BG
cs: Průhledné pozadí

en: Handle Input Locally
cs: Zpracovat vstup lokálně

en: MSAA 2D
cs: 2D MSAA

en: MSAA 3D
cs: 3D MSAA

en: Debug Draw
cs: Kreslit ladění

en: Use HDR 2D
cs: Použít HDR 2D

en: Scaling 3D
cs: 3D škálování

en: Scaling 3D Mode
cs: Režim 3D škálování

en: Scaling 3D Scale
cs: Měřítko 3D škálování

en: Texture Mipmap Bias
cs: Preference mipmap textur

en: Anisotropic Filtering Level
cs: Úroveň anizotropického filtrování

en: FSR Sharpness
cs: Ostrost FSR

en: Variable Rate Shading
cs: Stínování s proměnnou rychlostí

en: Canvas Items
cs: Předměty plátna

en: Audio Listener
cs: Posluchač zvuku

en: Enable 2D
cs: Povolit 2D

en: Enable 3D
cs: Povolit 3D

en: Object Picking
cs: Vybírání objektů

en: Object Picking Sort
cs: Řazení vybírání objektů

en: Object Picking First Only
cs: Vybírání pouze prvních objektů

en: Disable Input
cs: Deaktivovat vstup

en: Positional Shadow Atlas
cs: Polohovaný stínový atlas

en: 16 Bits
cs: 16 bitů

en: Quad 0
cs: Kvadrant 0

en: Quad 1
cs: Kvadrant 1

en: Quad 2
cs: Kvadrant 2

en: Quad 3
cs: Kvadrant 3

en: Canvas Cull Mask
cs: Maska vyřazení plátna

en: Size 2D Override
cs: Přepis 2D velikosti

en: Size 2D Override Stretch
cs: Přepis roztažení 2D velikosti

en: Render Target
cs: Cíl vykreslování

en: Clear Mode
cs: Obnovit režim

en: Current Screen
cs: Aktuální obrazovka

en: 2D Physics
cs: 2D fyzika

en: 3D Physics
cs: 3D fyzika

en: Physical Bone Chain Length
cs: Délka řetězu fyzických kostí

en: Left Corner
cs: Levý roh

en: Top Left Corner
cs: Levý horní roh

en: Top Side
cs: Horní strana

en: Top Corner
cs: Horní roh

en: Terrains
cs: Terény

en: Custom Data
cs: Vlastní data

en: Tile Layout
cs: Odstranit rozvržení

en: UV Clipping
cs: Ořez UV

en: Physics Layers
cs: Fyzické vrstvy

en: Transpose
cs: Transponovat

en: Item
cs: Položka

en: Preview
cs: Náhled

en: Add UV2
cs: Přidat UV2

en: Bone
cs: Kost

en: Frames
cs: Snímky

en: Filter Clip
cs: Ořez filtrem

en: Format
cs: Formát

en: Multiplier
cs: Více hráčů

en: Far Transition
cs: Daleký přechod

en: Near Transition
cs: Blízký přechod

en: Particles Anim Loop
cs: Smyčka animace částic

en: Source
cs: Zdroj

en: Features
cs: Vlastnosti

en: Operator
cs: Operátor

en: Keep Scale
cs: Zachovat měřítko

en: H Frames
cs: H snímky

en: V Frames
cs: V snímky

en: Image Size
cs: Velikost obrázku

en: Baking AABB
cs: Vypalování AABB

en: Baking AABB Offset
cs: Offset vypalování AABB

en: Emission Sphere Radius
cs: Poloměr emisní koule

en: Blend
cs: Prolnutí

en: Top Left
cs: Vlevo nahoře

en: Top Right
cs: Vpravo nahoře

en: Bottom Right
cs: Vpravo dole

en: Bottom Left
cs: Vlevo dole

en: File
cs: Soubor

en: Output Port for Preview
cs: Výstupní port pro náhled

en: Modes
cs: Režimy

en: Input Name
cs: Název vstupu

en: Parameter Name
cs: Název parametru

en: Qualifier
cs: Kvalifikátor

en: Autoshrink
cs: Automatické zmenšení

en: Varying Name
cs: Název interpolované proměnné

en: Varying Type
cs: Typ interpolované proměnné

en: Op Type
cs: Typ operace

en: Constant
cs: Konstantní

en: Texture Type
cs: Typ textury

en: Texture Array
cs: Pole textur

en: Cube Map
cs: Krychlová mapa

en: Function
cs: Funkce

en: Hint
cs: Nápověda

en: Default Value Enabled
cs: Povolena výchozí hodnota

en: Default Value
cs: Výchozí hodnota

en: Enum Names
cs: Názvy výčtu

en: Color Default
cs: Výchozí barva

en: Texture Repeat
cs: Opakování textury

en: Texture Source
cs: Zdroj textury

en: Billboard Type
cs: Typ billboardu

en: Mode 2D
cs: 2D režim

en: Use All Surfaces
cs: Použít všechny povrchy

en: Surface Index
cs: Index povrchu

en: Degrees Mode
cs: Režim stupňů

en: Underline Spacing
cs: Mezera podtržení

en: Caret Width
cs: Šířka kurzoru

en: Clear
cs: Promazat

en: Completion Color BG
cs: Barva pozadí doplnění

en: Completion Lines
cs: Řádky doplnění

en: Completion Max Width
cs: Maximální šířka doplnění

en: Completion Scroll Width
cs: Šířka posuvníku doplnění

en: Close
cs: Zavřít

en: Reload
cs: Znovu načíst

en: Toggle Hidden
cs: Přepnout skryté

en: Toggle Filename Filter
cs: Přepnout filtr názvů souborů

en: Submenu
cs: Podmenu

en: Cursor
cs: Kurzor

en: Screen Picker
cs: Výběr obrazovky

en: Add Preset
cs: Přidat profil

en: Node
cs: Uzel

en: Default Font Subpixel Positioning
cs: Výchozí subpixelové polohování fontů

en: LCD Subpixel Layout
cs: Odstranit rozvržení

en: Soft Clip dB
cs: dB měkkého oříznutí

en: Soft Clip Ratio
cs: Poměr měkkého oříznutí

en: Msec
cs: Msek

en: Enable Input
cs: Povolit vstup

en: Bus Count
cs: Počet sběrnic

en: Output Device
cs: Výstupní zařízení

en: Input Device
cs: Vstupní zařízení

en: Is Active
cs: Je aktivní

en: MJPEG Quality
cs: Kvalita MJPEG

en: Disable V-Sync
cs: Zakázat V-Sync

en: Default Cell Size
cs: Výchozí velikost buňky

en: Avoidance Use Multiple Threads
cs: Použít více vláken pro vyhýbání

en: Avoidance Use High Priority Threads
cs: Použít vysokoprioritní vlákna pro vyhýbání

en: Baking Use Multiple Threads
cs: Použít více vláken pro vypalování

en: Baking Use High Priority Threads
cs: Použít vysokoprioritní vlákna pro vypalování

en: Physics Engine
cs: Fyzikální engine

en: Vertex
cs: Vrchol

en: Bytecode
cs: Bajtkód

en: Compile Error
cs: Chyba kompilace

en: IDs
cs: ID

en: Constant ID
cs: Konstantní ID

en: Render Loop Enabled
cs: Smyčka vykreslování povolena

en: Use Physical Light Units
cs: Použít fyzikální jednotky světla

en: Reflections
cs: Odrazy

en: Overrides
cs: Přepisuje

en: Screen Space Roughness Limiter
cs: Omezovač hrubosti prostoru obrazovky

en: Occlusion Rays per Thread
cs: Počet stínících paprsků na vlákno

en: Upscale Mode
cs: Režim Škálování

en: Screen Space Reflection
cs: Odrazivost prostoru obrazovky

en: Update Speed
cs: Aktualizovat Rychlost

en: Texel Size
cs: Velikost Texelu

en: Frames to Converge
cs: Snímky ke sblížení

en: Threaded Cull Minimum Instances
cs: Minimální počet instancí pro threaded vyřazování

en: Shaders
cs: Shadery

en: Has Tracking Data
cs: Má sledovací data

en: Hand Tracking Source
cs: Zdroj sledování rukou

en: Tracking Confidence
cs: Spolehlivost sledování
