Godot Engine properties - en to pl translation catalogue (2250 entries)

en: Application
pl: Aplikacja

en: Config
pl: Konfiguracja

en: Name
pl: Nazwa

en: Name Localized
pl: Nazwa lokalizowana

en: Description
pl: Opis

en: Version
pl: Wersja

en: Run
pl: Uruchom

en: Main Scene
pl: Scena główna

en: Disable stdout
pl: Wyłączenie stdout

en: Disable stderr
pl: Wyłączenie stderr

en: Print Header
pl: Wyświetl nagłówek

en: Enable Alt Space Menu
pl: Włącz Menu Alt Spacja

en: Use Hidden Project Data Directory
pl: Użyj ukrytego katalogu danych projektu

en: Use Custom User Dir
pl: Użyj niestandardowego katalogu użytkownika

en: Custom User Dir Name
pl: Własna nazwa katalogu użytkownika

en: Project Settings Override
pl: Nadpisanie ustawień projektu

en: Main Loop Type
pl: Typ Głównej Pętli

en: Auto Accept Quit
pl: Automatyczne akceptowanie zamknięcia

en: Quit on Go Back
pl: Wyjdź i cofnij się

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Window
pl: Okno

en: Size
pl: Rozmiar

en: Viewport Width
pl: Szerokość rzutni

en: Viewport Height
pl: Wysokość rzutni

en: Mode
pl: Tryb

en: Initial Position Type
pl: Typ początkowej pozycji

en: Initial Position
pl: Początkowa pozycja

en: Initial Screen
pl: Ekran początkowy

en: Resizable
pl: Zmienny rozmiar

en: Borderless
pl: Bez obramowania

en: Always on Top
pl: Zawsze na wierzchu

en: Transparent
pl: Przeźroczyste

en: Extend to Title
pl: Rozszerz do tytułu

en: No Focus
pl: Bez skupienia

en: Sharp Corners
pl: Ostre krawędzie

en: Window Width Override
pl: Nadpisanie szerokości okna

en: Window Height Override
pl: Nadpisanie wysokości okna

en: Energy Saving
pl: Oszczędzanie energii

en: Keep Screen On
pl: Zachowaj włączony ekran

en: Animation
pl: Animacja

en: Warnings
pl: Ostrzeżenia

en: Check Invalid Track Paths
pl: Sprawdź nieprawidłowe ścieżki animacji

en: Check Angle Interpolation Type Conflicting
pl: Sprawdź konflikt typu interpolacji kąta

en: Buses
pl: Magistrale

en: Default Bus Layout
pl: Domyślny układ magistrali

en: General
pl: Ogólne

en: Default Playback Type
pl: Domyślny typ odtwarzania

en: Text to Speech
pl: Tekst na mowę

en: 2D Panning Strength
pl: Siła przesuwania 2D

en: 3D Panning Strength
pl: Siła przesuwania 3D

en: Session Category
pl: Kategoria sesji

en: Mix With Others
pl: Mieszaj z Innymi

en: Subwindows
pl: Okna podrzędne

en: Embed Subwindows
pl: Osadź okna podrzędne

en: Frame Pacing
pl: Tempo klatek

en: Enable Frame Pacing
pl: Włącz tempo klatek

en: Swappy Mode
pl: Tryb Swappy

en: Physics
pl: Fizyka

en: Run on Separate Thread
pl: Uruchom na osobnym wątku

en: Stretch
pl: Rozciągnij

en: Aspect
pl: Aspekt

en: Scale
pl: Skala

en: Scale Mode
pl: Tryb skalowania

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Max Functions
pl: Maksymalna liczba funkcji

en: Max Timestamp Query Elements
pl: Maks. znaczniki zapytania czasu

en: Compression
pl: Kompresja

en: Formats
pl: Formaty

en: Long Distance Matching
pl: Dopasowanie na odległość

en: Compression Level
pl: Poziom kompresji

en: Window Log Size
pl: Rozmiar dziennika okna

en: Crash Handler
pl: Obsługa awarii

en: Message
pl: Wiadomość

en: Rendering
pl: Renderowanie

en: Occlusion Culling
pl: Usuwanie niewidocznych powierzchni

en: BVH Build Quality
pl: Jakość Wykonania BVH

en: Jitter Projection
pl: Drgająca projekcja

en: Internationalization
pl: Internacjonalizacja

en: Force Right to Left Layout Direction
pl: Wymuś kierunek układu od prawej do lewej

en: Root Node Layout Direction
pl: Kierunek układu węzła głównego

en: Root Node Auto Translate
pl: Automatyczne tłumaczenie korzenia

en: Timers
pl: Czasy

en: Incremental Search Max Interval Msec
pl: Maksymalny interwał szukania przyrostowego (ms)

en: Tooltip Delay (sec)
pl: Opóźnienie podpowiedzi (s)

en: Common
pl: Pospolite

en: Snap Controls to Pixels
pl: Przyciągaj kontrolki do pikseli

en: Fonts
pl: Fonty

en: Dynamic Fonts
pl: Czcionki dynamiczne

en: Use Oversampling
pl: Zastosuj nadpróbkowanie

en: Rendering Device
pl: Urządzenie renderujące

en: V-Sync
pl: Synchronizacja pionowa (V-Sync)

en: Frame Queue Size
pl: Rozmiar kolejki klatki

en: Swapchain Image Count
pl: Liczba obrazków łańcucha wymiany

en: Staging Buffer
pl: Bufor przejściowy

en: Block Size (KB)
pl: Rozmiar bloku (KB)

en: Max Size (MB)
pl: Maks. rozmiar (MB)

en: Texture Upload Region Size Px
pl: Rozmiar regionu przesyłania tekstur (w piks.)

en: Texture Download Region Size Px
pl: Rozmiar regionu pobierania tekstur (w piks.)

en: Pipeline Cache
pl: Pamięć podręczna Pipeline-u

en: Enable
pl: Włącz

en: Save Chunk Size (MB)
pl: Zapisz rozmiar fragmentu (MB)

en: Vulkan
pl: Vulkan (API)

en: Max Descriptors per Pool
pl: Maks. liczba deskryptorów na pulę

en: Max Resource Descriptors per Frame
pl: Maks. liczba deskryptorów zasobów na klatkę

en: Max Sampler Descriptors per Frame
pl: Maks. liczba deskryptorów samplerów na klatkę

en: Max Misc Descriptors per Frame
pl: Maks. liczba różnych deskryptorów na klatkę

en: Agility SDK Version
pl: Wersja Agility SDK

en: Textures
pl: Tekstury

en: Canvas Textures
pl: Tekstury płótna

en: Default Texture Filter
pl: Domyślny filtr tekstur

en: Default Texture Repeat
pl: Domyślne zapętlenie tekstur

en: Use Ambient
pl: Użyj otoczenia

en: Input Devices
pl: Urządzenia wejściowe

en: Pointing
pl: Wskazywanie

en: Enable Long Press as Right Click
pl: Włącz długie naciśnięcie jako kliknięcie prawym przyciskiem myszy

en: Enable Pan and Scale Gestures
pl: Włącz gesty obrotu i skalowania

en: Rotary Input Scroll Axis
pl: Oś przewijania obrotowego wejścia

en: Low Processor Usage Mode
pl: Tryb niskiego wykorzystania procesora

en: Low Processor Usage Mode Sleep (µsec)
pl: Uśpienie trybu niskiego wykorzystania procesora (µs)

en: Delta Smoothing
pl: Wygładzanie delty

en: Print Error Messages
pl: Wyświetlaj komunikaty o błędach

en: Print to stdout
pl: Wypisuj na stdout

en: Physics Ticks per Second
pl: Ticki Fizyki na Sekundę

en: Max Physics Steps per Frame
pl: Maksymalna Liczba Kroków Fizyki na Klatkę

en: Max FPS
pl: Maks. FPS

en: Time Scale
pl: Skala czasu

en: Physics Jitter Fix
pl: Poprawka zakłóceń w fizyce

en: Mouse Mode
pl: Tryb myszki

en: Use Accumulated Input
pl: Użyj skumulowanego wejścia

en: Emulate Mouse From Touch
pl: Emulacja myszy za pomocą dotyku

en: Emulate Touch From Mouse
pl: Emulacja dotyku za pomocą myszy

en: Compatibility
pl: Kompatybilny

en: Legacy Just Pressed Behavior
pl: Stare zachowanie Just Pressed

en: Sensors
pl: Sensory

en: Enable Accelerometer
pl: Włącz akcelerometr

en: Enable Gravity
pl: Zezwól na Grawitację

en: Enable Gyroscope
pl: Zezwól na Żyroskop

en: Enable Magnetometer
pl: Włącz magnetometr

en: Device
pl: Urządzenie

en: Window ID
pl: ID Okna

en: Command or Control Autoremap
pl: Automatyczne przemapowanie Command i Control

en: Alt Pressed
pl: Alt Wciśnięty

en: Shift Pressed
pl: Shift Wciśnięty

en: Ctrl Pressed
pl: Ctrl Wciśnięty

en: Meta Pressed
pl: Meta wciśnięty

en: Pressed
pl: Wciśnięty

en: Keycode
pl: Kod klawisza

en: Physical Keycode
pl: Fizyczny kod klawisza

en: Key Label
pl: Etykieta klucza

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Button Mask
pl: Maska przycisku

en: Position
pl: Pozycja

en: Global Position
pl: Globalna pozycja

en: Factor
pl: Czynnik

en: Button Index
pl: Indeks przycisku

en: Canceled
pl: Anulowane

en: Double Click
pl: Podwójne kliknięcie

en: Tilt
pl: Pochylenie

en: Pressure
pl: Nacisk

en: Pen Inverted
pl: Odwrócone pióro

en: Relative
pl: Względny

en: Screen Relative
pl: Względem ekranu

en: Velocity
pl: Prędkość

en: Screen Velocity
pl: Prędkość ekranowa

en: Axis
pl: Oś

en: Axis Value
pl: Wartość osi

en: Index
pl: Indeks

en: Double Tap
pl: Podwójne dotknięcie

en: Action
pl: Akcja

en: Strength
pl: Siła

en: Event Index
pl: Indeks zdarzenia

en: Channel
pl: Kanał

en: Pitch
pl: Poziom

en: Controller Number
pl: Numer kontrolera

en: Controller Value
pl: Wartość kontrolera

en: Shortcut
pl: Skrót

en: Events
pl: Zdarzenia

en: Include Navigational
pl: Dołącz nawigacyjne

en: Include Hidden
pl: Zawrzyj ukryte

en: Big Endian
pl: Big endian

en: Blocking Mode Enabled
pl: Tryb blokowania włączony

en: Read Chunk Size
pl: Odczytaj rozmiar fragmentu

en: Data
pl: Dane

en: Object ID
pl: ID Obiektu

en: Encode Buffer Max Size
pl: Maks. rozmiar bufora kodowania

en: Input Buffer Max Size
pl: Maks. rozmiar bufora wejściowego

en: Output Buffer Max Size
pl: Maksymalna wielkość bufora wyjściowego

en: Resource
pl: Zasób

en: Local to Scene
pl: Lokalnie dla Sceny

en: Path
pl: Ścieżka

en: Data Array
pl: Tablica danych

en: Max Pending Connections
pl: Maks. liczba połączeń oczekujących

en: Region
pl: Obszar

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Cell Size
pl: Rozmiar Komórki

en: Cell Shape
pl: Kształt komórki

en: Jumping Enabled
pl: Skakanie włączone

en: Default Compute Heuristic
pl: Domyślna Heurystyka Obliczeniowa

en: Default Estimate Heuristic
pl: Domyślna Heurystyka Szacunkowa

en: Diagonal Mode
pl: Tryb przekątny

en: Seed
pl: Ziarno

en: State
pl: Stan

en: Memory
pl: Pamięć

en: Limits
pl: Limity

en: Message Queue
pl: Kolejka wiadomości

en: Max Steps
pl: Maksymalne kroki

en: Network
pl: Sieć

en: Connect Timeout Seconds
pl: Limit czasu połączenia w sekundach

en: Packet Peer Stream
pl: Ilość pakietów na strumień

en: Max Buffer (Power of 2)
pl: Maksymalny Bufor (Potęga 2)

en: Certificate Bundle Override
pl: Nadpisanie pakietu certyfikatów

en: Threading
pl: Wątkowanie

en: Worker Pool
pl: Pula pracowników

en: Max Threads
pl: Maksymalna ilość wątków

en: Low Priority Thread Ratio
pl: Proporcja wątków o niskim priorytecie

en: Locale
pl: Ustawienia regionalne

en: Fallback
pl: Rozwiązanie awaryjne

en: Pseudolocalization
pl: Pseudo-lokalizacja

en: Use Pseudolocalization
pl: Użyj Pseudo-lokalizacji

en: Replace With Accents
pl: Zastąp za pomocą akcentów

en: Double Vowels
pl: Podwójne Samogłoski

en: Fake BiDi
pl: Fałszywe BiDi

en: Override
pl: Nadpisz

en: Expansion Ratio
pl: Stosunek Rozszerzenia

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Skip Placeholders
pl: Pomiń znaki zastępcze

en: Rotation
pl: Obrót

en: Value
pl: Wartość

en: Arg Count
pl: Liczba argumentów

en: Args
pl: Argumenty

en: Type
pl: Typ

en: In Handle
pl: Uchwyt wejściowy

en: Out Handle
pl: Uchwyt wyjściowy

en: Handle Mode
pl: Tryb obsługi

en: Stream
pl: Strumień

en: Start Offset
pl: Rozpocznij przesunięcie

en: End Offset
pl: Koniec przesunięcia

en: Easing
pl: Wygładzanie

en: Debug Adapter
pl: Adapter Debuggera

en: Remote Port
pl: Zdalny port

en: Request Timeout
pl: Przekroczono limit czasu żądania

en: Sync Breakpoints
pl: Synchronizuj punkty przerwania

en: Label
pl: Etykieta

en: Read Only
pl: Tylko do odczytu

en: Draw Label
pl: Rysuj Etykietę

en: Draw Background
pl: Rysuj Tło

en: Checkable
pl: Zaznaczalne

en: Checked
pl: Sprawdzone

en: Draw Warning
pl: Rysuj ostrzeżenia

en: Keying
pl: Kluczowanie

en: Deletable
pl: Usuwalne

en: Selectable
pl: Możliwe do zaznaczenia

en: Use Folding
pl: Użyj zawijania

en: Name Split Ratio
pl: Współczynnik podziału nazwy

en: Distraction Free Mode
pl: Tryb bez rozproszeń

en: Movie Maker Enabled
pl: Movie Maker jest włączony

en: Base Type
pl: Typ bazowy

en: Editable
pl: Edytowalny

en: Toggle Mode
pl: Przełącz tryb

en: Interface
pl: Interfejs

en: Editor
pl: Edytor

en: Editor Language
pl: Język edytora

en: Asset Library
pl: Biblioteka zasobów

en: Use Threads
pl: Używaj wątków

en: Localize Settings
pl: Lokalizuj ustawienia

en: Dock Tab Style
pl: Styl kart doków

en: UI Layout Direction
pl: Kierunek ułożenia interfejsu użytkownika

en: Display Scale
pl: Rozmiar wyświetlania

en: Custom Display Scale
pl: Niestandardowa skala wyświetlania

en: Editor Screen
pl: Okno Edytora

en: Project Manager Screen
pl: Okno Menedżera projektów

en: Connection
pl: Połączenie

en: Engine Version Update Mode
pl: Tryb aktualizacji wersji silnika

en: Use Embedded Menu
pl: Użyj wbudowanego menu

en: Use Native File Dialogs
pl: Użyj natywnych dialogów plików

en: Expand to Title
pl: Rozwiń do tytułu

en: Main Font Size
pl: Rozmiar głównej czcionki

en: Code Font Size
pl: Rozmiar czcionki kodu

en: Code Font Contextual Ligatures
pl: Ligatury kontekstowe czcionki kodowej

en: Code Font Custom OpenType Features
pl: Niestandardowe funkcje OpenType dla czcionki kodowej

en: Code Font Custom Variations
pl: Niestandardowe warianty czcionki kodowej

en: Font Antialiasing
pl: Wygładzanie czcionki

en: Font Hinting
pl: Hinting czcionki

en: Font Subpixel Positioning
pl: Pozycjonowanie subpikselowe czcionki

en: Font Disable Embedded Bitmaps
pl: Wyłącz wbudowane bitmapy czcionki

en: Font Allow MSDF
pl: Zezwól MSDF w czcionkach

en: Main Font
pl: Główna czcionka

en: Main Font Bold
pl: Główna czcionka pogrubiona

en: Code Font
pl: Czcionka kodu

en: Separate Distraction Mode
pl: Oddzielny tryb bez rozproszeń

en: Automatically Open Screenshots
pl: Automatycznie otwieraj zrzuty ekranu

en: Single Window Mode
pl: Tryb pojedynczego okna

en: Mouse Extra Buttons Navigate History
pl: Historia nawigacji dodatkowych przycisków myszy

en: Save Each Scene on Quit
pl: Zapisz każdą scenę przed wyjściem

en: Save on Focus Loss
pl: Zapisz przy przejściu w tło

en: Accept Dialog Cancel OK Buttons
pl: Przyciski akceptacji, anulowania i OK

en: Show Internal Errors in Toast Notifications
pl: Pokaż błędy wewnętrzne w powiadomieniach Toast

en: Show Update Spinner
pl: Pokaż wiatraczek aktualizacji

en: Low Processor Mode Sleep (µsec)
pl: Uśpienie trybu niskiego użycia procesora (µsec)

en: Unfocused Low Processor Mode Sleep (µsec)
pl: Uśpienie w tle trybu niskiego użycia procesora (µs)

en: Import Resources When Unfocused
pl: Importuj zasoby gdy w tle

en: V-Sync Mode
pl: Tryb synchronizacji pionowej

en: Update Continuously
pl: Stale aktualizuj

en: Editors
pl: Edytory

en: Show Scene Tree Root Selection
pl: Pokazuj zaznaczenie korzenia sceny

en: Derive Script Globals by Name
pl: Zaciągaj zmienne globalne skryptu po nazwach

en: Docks
pl: Doki

en: Scene Tree
pl: Drzewo sceny

en: Ask Before Revoking Unique Name
pl: Pytaj przed unieważnieniem unikalnej nazwy

en: Inspector
pl: Inspektor

en: Max Array Dictionary Items per Page
pl: Maksymalne elementy tablicy/słownika na stronę

en: Show Low Level OpenType Features
pl: Pokaż niskopoziomowe funkcje OpenType

en: Float Drag Speed
pl: Szybkość przeciągania liczb

en: Nested Color Mode
pl: Tryb koloru zagnieżdżenia

en: Delimitate All Container and Resources
pl: Rozgranicz wszystkie kontenery i zasoby

en: Default Property Name Style
pl: Domyślny styl nazw właściwości

en: Default Float Step
pl: Domyślny krok zmiennoprzecinkowy

en: Disable Folding
pl: Wyłącz zwijanie

en: Auto Unfold Foreign Scenes
pl: Automatyczne rozwijanie obcych scen

en: Horizontal Vector2 Editing
pl: Pozioma edycja Vector2

en: Horizontal Vector Types Editing
pl: Pozioma edycja typów wektorowych

en: Open Resources in Current Inspector
pl: Otwórz zasoby w bieżącym inspektorze

en: Resources to Open in New Inspector
pl: Zasoby do otwarcia w nowym inspektorze

en: Default Color Picker Mode
pl: Domyślny tryb próbnika kolorów

en: Default Color Picker Shape
pl: Domyślny kształt próbnika kolorów

en: Theme
pl: Motyw

en: Follow System Theme
pl: Użyj motywu systemu

en: Preset
pl: Profil

en: Spacing Preset
pl: Profil odstępów

en: Icon and Font Color
pl: Ikona i kolor czcionki

en: Base Color
pl: Kolor podstawowy

en: Accent Color
pl: Kolor akcentu

en: Use System Accent Color
pl: Użyj systemowego koloru akcentu

en: Contrast
pl: Kontrast

en: Draw Extra Borders
pl: Rysuj dodatkowe obramowania

en: Icon Saturation
pl: Nasycenie ikony

en: Relationship Line Opacity
pl: Przezroczystość linii relacji

en: Border Size
pl: Rozmiar obwódki

en: Corner Radius
pl: Promień narożnika

en: Base Spacing
pl: Podstawowy odstęp

en: Additional Spacing
pl: Dodatkowe odstępy

en: Custom Theme
pl: Własny motyw

en: Touchscreen
pl: Ekran dotykowy

en: Scale Gizmo Handles
pl: Skaluj uchwyty Gizmo

en: Increase Scrollbar Touch Area
pl: Zwiększ obszar dotyku paska przewijania

en: Scene Tabs
pl: Zakładki scen

en: Display Close Button
pl: Wyświetl przycisk zamykania

en: Show Thumbnail on Hover
pl: Pokaż miniaturę po najechaniu

en: Maximum Width
pl: Maksymalna szerokość

en: Show Script Button
pl: Pokaż przycisk skryptu

en: Restore Scenes on Load
pl: Przywróć sceny po załadowaniu

en: Multi Window
pl: Wiele okien

en: Restore Windows on Load
pl: Przywróć okna po załadowaniu

en: Maximize Window
pl: Maksymalizuj okno

en: FileSystem
pl: System plików

en: External Programs
pl: Programy zewnętrzne

en: Raster Image Editor
pl: Edytor obrazów rastrowych

en: Vector Image Editor
pl: Edytor obrazów wektorowych

en: Audio Editor
pl: Edytor audio

en: 3D Model Editor
pl: Edytor modeli 3D

en: Terminal Emulator
pl: Emulator terminalu

en: Terminal Emulator Flags
pl: Flagi emulatora terminalu

en: Directories
pl: Katalogi

en: Autoscan Project Path
pl: Automatycznie skanuj ścieżkę projektu

en: Default Project Path
pl: Domyślna ścieżka projektu

en: On Save
pl: Przy zapisie

en: Compress Binary Resources
pl: Skompresuj binarne zasoby

en: Safe Save on Backup then Rename
pl: Bezpieczne zapisz przy tworzeniu kopii zapasowej, a następnie zmień nazwę

en: File Server
pl: Serwer plików

en: Password
pl: Hasło

en: File Dialog
pl: Dialog plików

en: Show Hidden Files
pl: Pokaż ukryte pliki

en: Display Mode
pl: Tryb wyświetlania

en: Thumbnail Size
pl: Rozmiar miniaturki

en: Quick Open Dialog
pl: Dialog szybkiego otwierania

en: Max Results
pl: Maksymalna liczba wyników

en: Show Search Highlight
pl: Pokaż podświetlenie szukania

en: Enable Fuzzy Matching
pl: Włącz dopasowanie rozmyte

en: Max Fuzzy Misses
pl: Maksymalna niedokładność rozmycia

en: Include Addons
pl: Zawrzyj Dodatki

en: Default Display Mode
pl: Domyślny Tryb wyświetlania

en: Import
pl: Zaimportuj

en: Blender Path
pl: Ścieżka do Blendera

en: RPC Port
pl: Port RPC

en: RPC Server Uptime
pl: Czas pracy serwera RPC

en: FBX2glTF Path
pl: Ścieżka do FBX2glTF

en: Tools
pl: Narzędzia

en: OIDN Denoise Path
pl: Ścieżka odszumiania OIDN

en: Ask Before Deleting Related Animation Tracks
pl: Zapytaj przed usunięciem powiązanych ścieżek animacji

en: Start Create Dialog Fully Expanded
pl: Rozpocznij tworzenie w pełni rozwiniętego okna dialogowego

en: Auto Expand to Selected
pl: Automatycznie rozwijaj do wybranego

en: Center Node on Reparent
pl: Wyśrodkuj element przy zmianie rodzica

en: Hide Filtered Out Parents
pl: Ukryj odfiltrowane węzły nadrzędne

en: Always Show Folders
pl: Zawsze pokazuj foldery

en: TextFile Extensions
pl: Rozszerzenia plików tekstowych

en: Other File Extensions
pl: Inne rozszerzenia plików tekstowych

en: Property Editor
pl: Edytor właściwości

en: Auto Refresh Interval
pl: Czas między automatycznym odświeżaniem

en: Subresource Hue Tint
pl: Odcień barwy zasobów podrzędnych

en: Text Editor
pl: Edytor tekstu

en: Line Spacing
pl: Odstępy między liniami

en: Color Theme
pl: Motyw koloru

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Caret
pl: Kareta

en: Caret Blink
pl: Mignięcie karety

en: Caret Blink Interval
pl: Odstęp między mrugnięciami karety

en: Highlight Current Line
pl: Podświetl obecną linię

en: Highlight All Occurrences
pl: Podświetl wszystkie wystąpienia

en: Guidelines
pl: Poradniki

en: Show Line Length Guidelines
pl: Pokaż wytyczne dotyczące długości linii

en: Line Length Guideline Soft Column
pl: Wytyczne dotyczące długości linii miękkiej kolumny

en: Line Length Guideline Hard Column
pl: Wytyczne dotyczące długości linii twardej kolumny

en: Gutters
pl: Rynny

en: Show Line Numbers
pl: Pokaż numery linii

en: Line Numbers Zero Padded
pl: Numery linii wyrównane zerami

en: Highlight Type Safe Lines
pl: Wyróżnij typy bezpiecznych linii

en: Show Info Gutter
pl: Pokaż ciek informacji

en: Minimap
pl: Minimapa

en: Show Minimap
pl: Pokaż minimapę

en: Minimap Width
pl: Szerokość minimapy

en: Lines
pl: Linie

en: Code Folding
pl: Zwijanie kodu

en: Word Wrap
pl: Zawijanie wierszy

en: Autowrap Mode
pl: Tryb automatycznego zawijania

en: Whitespace
pl: Biały znak

en: Draw Tabs
pl: Rysuj taby

en: Draw Spaces
pl: Rysuj spacje

en: Behavior
pl: Zachowanie

en: Empty Selection Clipboard
pl: Schowek pustego zaznaczenia

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Move Caret on Right Click
pl: Przesuń karetę przy kliknięciu prawym przyciskiem myszy

en: Scroll Past End of File
pl: Przewijaj poza koniec pliku

en: Smooth Scrolling
pl: Płynne przewijanie

en: V Scroll Speed
pl: Pionowa szybkość przewijania

en: Drag and Drop Selection
pl: Przeciągnij i upuść zaznaczenie

en: Stay in Script Editor on Node Selected
pl: Pozostań w edytorze skryptów przy zaznaczonym elemencie

en: Open Script When Connecting Signal to Existing Method
pl: Otwórz skrypt przy łączeniu sygnału do istniejącej metody

en: Use Default Word Separators
pl: Użyj domyślnych separatorów słów

en: Use Custom Word Separators
pl: Użyj niestandardowych separatorów słów

en: Custom Word Separators
pl: Niestandardowe separatory słów

en: Indent
pl: Wcięcie

en: Auto Indent
pl: Automatyczne wcięcie

en: Indent Wrapped Lines
pl: Wcięcie zawiniętych linii

en: Files
pl: Pliki

en: Trim Trailing Whitespace on Save
pl: Przytnij końcowe białe znaki przy zapisie

en: Trim Final Newlines on Save
pl: Przytnij ostatnie puste linie przy zapisie

en: Autosave Interval Secs
pl: czas autozapisu sek

en: Restore Scripts on Load
pl: Przywróć skrypty po załadowaniu

en: Convert Indent on Save
pl: Konwertuj wcięcia przy zapisie

en: Auto Reload Scripts on External Change
pl: Automatyczne przeładuj skrypty po zewnętrznych zmianach

en: Auto Reload and Parse Scripts on Save
pl: Automatycznie przeładuj i zanalizuj skrypty przy zapisie

en: Open Dominant Script on Scene Change
pl: Otwórz główny skrypt przy zmianie sceny

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Enable Tooltips
pl: Włącz podpowiedzi

en: Script List
pl: Lista skryptów

en: Show Members Overview
pl: Pokaż podgląd członków

en: Sort Members Outline Alphabetically
pl: Posortuj szkic członków alfabetycznie

en: Script Temperature Enabled
pl: Włącz temperaturę skryptów

en: Script Temperature History Size
pl: Rozmiar historii temperatury skryptów

en: Highlight Scene Scripts
pl: Podświetl skrypty sceny

en: Group Help Pages
pl: Grupuj strony pomocy

en: Sort Scripts By
pl: Sortuj skrypty po

en: List Script Names As
pl: Listuj nazwy skryptów jako

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Exec Path
pl: Ścieżka uruchomienia

en: Exec Flags
pl: Parametry uruchomienia

en: Completion
pl: Uzupełnianie

en: Idle Parse Delay
pl: Opóźnienie interpretacji

en: Idle Parse Delay With Errors Found
pl: Opóźnienie interpretacji ze znalezionymi błędami

en: Auto Brace Complete
pl: Automatyczne zamykanie nawiasów

en: Code Complete Enabled
pl: Uzupełnianie kodu włączone

en: Code Complete Delay
pl: Opóźnienie zakończenia kodu

en: Put Callhint Tooltip Below Current Line
pl: Ustaw dymek podpowiedzi pod aktualnym wierszem

en: Complete File Paths
pl: Uzupełniaj ścieżki plików

en: Add Type Hints
pl: Dodaj wskazówki typów

en: Add String Name Literals
pl: Dodaj literały StringName

en: Add Node Path Literals
pl: Dodaj literały NodePath

en: Use Single Quotes
pl: Użyj pojedynczych cudzysłowów

en: Colorize Suggestions
pl: Koloruj sugestie

en: Use External Editor
pl: Użyj zewnętrznego edytora

en: Help
pl: Pomoc

en: Show Help Index
pl: Pokaż indeks pomocy

en: Help Font Size
pl: Rozmiar czcionki pomocy

en: Help Source Font Size
pl: Rozmiar czcionki kodu w pomocy

en: Help Title Font Size
pl: Rozmiar czcionki tytułu w pomocy

en: Class Reference Examples
pl: Przykłady referencji klas

en: Sort Functions Alphabetically
pl: Sortuj funkcje alfabetycznie

en: Grid Map
pl: Mapa siatek

en: Pick Distance
pl: Odległość łapania

en: Palette Min Width
pl: Minimalna szerokość palety

en: Preview Size
pl: Rozmiar podglądu

en: Primary Grid Color
pl: Główny kolor siatki

en: Secondary Grid Color
pl: Drugorzędny kolor siatki

en: Selection Box Color
pl: Kolor prostopadłościanu zaznaczenia

en: 3D Gizmos
pl: Uchwyty 3D

en: Gizmo Colors
pl: Kolory uchwytów

en: Instantiated
pl: Utworzony

en: Joint
pl: Złącze

en: Stream Player 3D
pl: Odtwarzacz streamów 3D

en: Camera
pl: Kamera

en: Decal
pl: Naklejka

en: Fog Volume
pl: Objętość mgły

en: Particles
pl: Cząsteczki

en: Particle Attractor
pl: Przyciągacz cząsteczek

en: Particle Collision
pl: Kolizje cząsteczek

en: Joint Body A
pl: Ciało złącza A

en: Joint Body B
pl: Ciało złącza B

en: Lightmap Lines
pl: Linie mapy światła

en: Lightprobe Lines
pl: Linie sondy światła

en: Occluder
pl: Moduł okluzji

en: Reflection Probe
pl: Sonda odbić

en: Visibility Notifier
pl: Notyfikator widoczności

en: Voxel GI
pl: Voxel Gl

en: Path Tilt
pl: Odchył ścieżki

en: Skeleton
pl: Szkielet

en: Selected Bone
pl: Zaznaczona kość

en: GridMap Grid
pl: Siatka GridMap

en: Spring Bone Joint
pl: Złączenie kości sprężynowej

en: Spring Bone Collision
pl: Kolizja kości sprężynowej

en: Spring Bone Inside Collision
pl: Kolizja wewnętrzna kości sprężynowej

en: Gizmo Settings
pl: Ustawienia uchwytów

en: Bone Axis Length
pl: Długość osi kości

en: Bone Shape
pl: Kształt kości

en: Path 3D Tilt Disk Size
pl: Rozmiar dysku nachylenia Ścieżki 3D

en: Primary Grid Steps
pl: Główne kroki siatki

en: Grid Size
pl: Rozmiar siatki

en: Grid Division Level Max
pl: Maksymalny poziom podziału siatki

en: Grid Division Level Min
pl: Minimalny poziom podziału siatki

en: Grid Division Level Bias
pl: Tendencja poziomu podziału siatki

en: Grid XZ Plane
pl: Płaszczyzna siatki XZ

en: Grid XY Plane
pl: Płaszczyzna siatki XY

en: Grid YZ Plane
pl: Płaszczyzna siatki YZ

en: Default FOV
pl: Domyślny FOV

en: Default Z Near
pl: Domyślny bliski Z

en: Default Z Far
pl: Domyślny daleki Z

en: Invert X Axis
pl: Odwróć oś X

en: Invert Y Axis
pl: Odwróć oś Y

en: Navigation Scheme
pl: Schemat nawigacji

en: Orbit Mouse Button
pl: Przycisk myszy orbity

en: Pan Mouse Button
pl: Przycisk myszy przesuwania

en: Zoom Mouse Button
pl: Przycisk myszy przybliżania

en: Zoom Style
pl: Styl przybliżania

en: Emulate Numpad
pl: Emuluj klawiaturę numeryczną

en: Emulate 3 Button Mouse
pl: Emuluj trzyprzyciskową mysz

en: Warped Mouse Panning
pl: Zawinięte przesuwanie myszą

en: Navigation Feel
pl: Preferencje nawigacji

en: Orbit Sensitivity
pl: Czułość orbity

en: Translation Sensitivity
pl: Czułość przesuwania

en: Orbit Inertia
pl: Bezwładność orbity

en: Translation Inertia
pl: Bezwładność przesunięcia

en: Zoom Inertia
pl: Bezwładność przybliżenia

en: Show Viewport Rotation Gizmo
pl: Pokaż obrót widoku uchwytu

en: Show Viewport Navigation Gizmo
pl: Pokaż uchwyt nawigacji edytora

en: Freelook
pl: Wolny widok

en: Freelook Navigation Scheme
pl: Schemat nawigacji swobodnego widoku

en: Freelook Sensitivity
pl: Czułość wolnego widoku

en: Freelook Inertia
pl: Bezwładność wolnego widoku

en: Freelook Base Speed
pl: Podstawowa prędkość swobodnego widoku

en: Freelook Activation Modifier
pl: Modyfikator aktywacji swobodnego widoku

en: Freelook Speed Zoom Link
pl: Szybkość swobodnego widoku zależna od przybliżenia

en: Manipulator Gizmo Size
pl: Regulacja wielkości uchwytu

en: Manipulator Gizmo Opacity
pl: Regulacja przezroczystości uchwytu

en: Grid Color
pl: Kolor siatki

en: Guides Color
pl: Kolor prowadnic

en: Smart Snapping Line Color
pl: Kolor linii inteligentnego przyciągania

en: Bone Width
pl: Szerokość kości

en: Bone Color 1
pl: Kolor kości 1

en: Bone Color 2
pl: Kolor kości 2

en: Bone Selected Color
pl: Kolor zaznaczenia kości

en: Bone IK Color
pl: Kolor kości IK

en: Bone Outline Color
pl: Kolor obrysu kości

en: Bone Outline Size
pl: Rozmiar obrysu kości

en: Viewport Border Color
pl: Kolor obwódki viewportu

en: Use Integer Zoom by Default
pl: Domyślnie używaj powiększenia całkowitoliczbowego

en: Zoom Speed Factor
pl: Czynnik szybkości przybliżania

en: Bone Mapper
pl: Mapper kości

en: Handle Colors
pl: Kolory uchwytów

en: Unset
pl: Wymaż

en: Set
pl: Ustaw

en: Missing
pl: Brakujące

en: Error
pl: Błąd

en: Panning
pl: Panoramowanie

en: 2D Editor Panning Scheme
pl: Schemat przesuwania edytora 2D

en: Sub Editors Panning Scheme
pl: Schemat przesuwania podedytorów

en: Animation Editors Panning Scheme
pl: Schemat przesuwania edytorów animacji

en: Simple Panning
pl: Proste przesuwanie

en: 2D Editor Pan Speed
pl: Prędkość panoramowania edytora 2D

en: Tiles Editor
pl: Edytor kafelków

en: Display Grid
pl: Wyświetlaj siatkę

en: Highlight Selected Layer
pl: Podświetl zaznaczoną warstwę

en: Polygon Editor
pl: Edytor wielokątów

en: Point Grab Radius
pl: Promień chwytania punktów

en: Show Previous Outline
pl: Pokaż poprzedni obrys

en: Auto Bake Delay
pl: Automatyczne opóźnienie wypalania

en: Autorename Animation Tracks
pl: Automatycznie przemianuj ścieżki animacji

en: Confirm Insert Track
pl: Potwierdź wstawienie ścieżki

en: Default Create Bezier Tracks
pl: Twórz domyślnie ścieżki Beziera

en: Default Create Reset Tracks
pl: Domyślnie twórz ścieżki resetu

en: Onion Layers Past Color
pl: Przeszły kolor warstw cebuli

en: Onion Layers Future Color
pl: Przyszły kolor warstw cebuli

en: Shader Editor
pl: Edytor shaderów

en: Restore Shaders on Load
pl: Przywróć shadery po załadowaniu

en: Visual Editors
pl: Edytory wizualne

en: Minimap Opacity
pl: Przezroczystość minimapy

en: Lines Curvature
pl: Krzywizna linii

en: Grid Pattern
pl: Wzór siatkowy

en: Visual Shader
pl: Wizualny Shader

en: Port Preview Size
pl: Rozmiar podglądu portu

en: Export
pl: Eksportuj

en: Window Placement
pl: Ustawienie okna

en: Rect
pl: Prostokąt

en: Rect Custom Position
pl: Własna pozycja prostokąta

en: Screen
pl: Ekran

en: Android Window
pl: Okno Androida

en: Game Embed Mode
pl: Tryb osadzania gry

en: Auto Save
pl: Autozapis

en: Save Before Running
pl: Zapisz przed uruchomieniem

en: Bottom Panel
pl: Panel dolny

en: Action on Play
pl: Akcja na granie

en: Action on Stop
pl: Akcja na zatrzymanie

en: Output
pl: Konsola

en: Font Size
pl: Rozmiar czcionki

en: Always Clear Output on Play
pl: Zawsze czyść dane wyjściowe przy uruchomieniu

en: Max Lines
pl: Maksymalne linie

en: Platforms
pl: Platformy

en: Prefer Wayland
pl: Preferuj Wayland

en: Network Mode
pl: Tryb sieci

en: HTTP Proxy
pl: Proxy HTTP

en: Editor TLS Certificates
pl: Certyfikaty TLS edytora

en: Enable TLS V 1
pl: Włącz TLS v1

en: Remote Host
pl: Zdalny host

en: Auto Switch to Remote Scene Tree
pl: Automatycznie przełącz na zdalne drzewo sceny

en: Auto Switch to Stack Trace
pl: Automatycznie przełącz na ślad stosu

en: Profiler Frame History Size
pl: Rozmiar historii klatek profilera

en: Profiler Frame Max Functions
pl: Maksymalna ilość funkcji klatki profilera

en: Profiler Target FPS
pl: Docelowy FPS profilera

en: Remote Scene Tree Refresh Interval
pl: Częstotliwość odświeżania zdalnej struktury scen

en: Remote Inspect Refresh Interval
pl: Częstotliwość odświeżania zdalnej inspekcji

en: Profile Native Calls
pl: Profiluj wywołania natywne

en: Version Control
pl: Kontrola wersji

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: SSH Public Key Path
pl: Ścieżka do publicznego klucza SSH

en: SSH Private Key Path
pl: Ścieżka do prywatnego klucza SSH

en: Input
pl: Wejście

en: Buffering
pl: Buforowanie

en: Agile Event Flushing
pl: Zwinne spłukiwanie zdarzeń

en: Project Manager
pl: Menedżer projektów

en: Sorting Order
pl: Kolejność sortowania

en: Directory Naming Convention
pl: Konwencja nazw folderów

en: Default Renderer
pl: Domyślny renderer

en: Highlighting
pl: Podświetlanie

en: Symbol Color
pl: Kolor symbolu

en: Keyword Color
pl: Kolor słowa kluczowego

en: Control Flow Keyword Color
pl: Kolor słowa kluczowego kontroli przepływu

en: Base Type Color
pl: Kolor typu bazowego

en: Engine Type Color
pl: Kolor typu silnika

en: User Type Color
pl: Kolor typu użytkownika

en: Comment Color
pl: Kolor komentarza

en: Doc Comment Color
pl: Kolor komentarza dokumentu

en: String Color
pl: Kolor ciągu znaków

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Completion Background Color
pl: Kolor tła uzupełniania

en: Completion Selected Color
pl: Kolor zaznaczenia uzupełniania

en: Completion Existing Color
pl: Kolor istniejącego uzupełniania

en: Completion Scroll Color
pl: Kolor przewijania uzupełniania

en: Completion Scroll Hovered Color
pl: Kolor najechanego przewijania uzupełniania

en: Completion Font Color
pl: Kolor czcionki uzupełniania

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Line Number Color
pl: Kolor numerów linii

en: Safe Line Number Color
pl: Kolor numerów bezpiecznych linii

en: Caret Color
pl: Kolor kursora

en: Caret Background Color
pl: Kolor tła kursora

en: Text Selected Color
pl: Kolor zaznaczonego tekstu

en: Selection Color
pl: Kolor zaznaczenia

en: Brace Mismatch Color
pl: Kolor niedopasowanych nawiasów

en: Current Line Color
pl: Kolor aktualnej linii

en: Line Length Guideline Color
pl: Kolor prowadnicy długości linii

en: Word Highlighted Color
pl: Kolor podświetlonego słowa

en: Number Color
pl: Kolor numeru

en: Function Color
pl: Kolor funkcji

en: Member Variable Color
pl: Kolor zmiennej członkowskiej

en: Mark Color
pl: Kolor oznaczenia

en: Bookmark Color
pl: Kolor zakładki

en: Breakpoint Color
pl: Kolor punktu wstrzymania

en: Executing Line Color
pl: Kolor wywoływanej linii

en: Code Folding Color
pl: Kolor zawinięcia kodu

en: Folded Code Region Color
pl: Kolor złożonego regionu kodu

en: Search Result Color
pl: Kolor wyniku wyszukiwania

en: Search Result Border Color
pl: Kolor obramowania wyniku wyszukiwania

en: Connection Colors
pl: Kolory połączeń

en: Scalar Color
pl: Kolor skalarów

en: Vector2 Color
pl: Kolor typu Vector2

en: Vector 3 Color
pl: Kolor typu Vector3

en: Vector 4 Color
pl: Kolor typu Vector4

en: Boolean Color
pl: Kolor typu Boolean

en: Transform Color
pl: Kolor typu Transform

en: Sampler Color
pl: Kolor typu Sampler

en: Category Colors
pl: Kolor kategorii

en: Output Color
pl: Kolor wyjścia

en: Color Color
pl: Kolor typu Color

en: Conditional Color
pl: Kolor warunku

en: Input Color
pl: Kolor wejścia

en: Textures Color
pl: Kolor tekstur

en: Utility Color
pl: Kolor narzędzi

en: Vector Color
pl: Kolor wektorów

en: Special Color
pl: Kolor specjalnych

en: Particle Color
pl: Kolor cząsteczek

en: Custom Template
pl: Własny szablon

en: Release
pl: Wydanie

en: Export Console Wrapper
pl: Eksportuj otokę konsoli

en: Binary Format
pl: Format binarny

en: Embed PCK
pl: Osadź PCK

en: Texture Format
pl: Format tekstury

en: Export Path
pl: Ścieżka eksportu

en: Access
pl: Dostęp

en: File Mode
pl: Tryb pliku

en: Filters
pl: Filtry

en: Options
pl: Opcje

en: Disable Overwrite Warning
pl: Wyłącz ostrzeżenie o nadpisaniu

en: Flat
pl: Płaski

en: Hide Slider
pl: Ukryj suwak

en: Editing Integer
pl: Edytowanie liczby całkowitej

en: Zoom
pl: Przybliż

en: Retarget
pl: Zmień cel

en: Bone Renamer
pl: Zmieniacz nazwy kości

en: Rename Bones
pl: Zmień nazwę kości

en: Unique Node
pl: Unikalny węzeł

en: Make Unique
pl: Zrób unikalny

en: Skeleton Name
pl: Nazwa szkieletu

en: Apply Node Transforms
pl: Zastosuj przekształcenia elementu

en: Normalize Position Tracks
pl: Normalizuj ścieżki pozycji

en: Reset All Bone Poses After Import
pl: Resetuj wszystkie pozy kości po zaimportowaniu

en: Retarget Method
pl: Metoda retargetowania

en: Keep Global Rest on Leftovers
pl: Zachowaj globalny spoczynek na pozostałościach

en: Use Global Pose
pl: Użyj globalnej pozy

en: Original Skeleton Name
pl: Nazwa oryginalnego szkieletu

en: Fix Silhouette
pl: Napraw sylwetkę

en: Filter
pl: Filtr

en: Threshold
pl: Próg

en: Base Height Adjustment
pl: Regulacja wysokości bazowej

en: Remove Tracks
pl: Usuń ścieżki

en: Except Bone Transform
pl: Z wyjątkiem transformacji kości

en: Unimportant Positions
pl: Nieistotne pozycje

en: Unmapped Bones
pl: Niezmapowane kości

en: Generate Tangents
pl: Wygeneruj styczne

en: Generate LODs
pl: Wygeneruj LODy

en: Generate Shadow Mesh
pl: Generuj siatkę cieni

en: Generate Lightmap UV2
pl: Generuj UV2 mapy światła

en: Generate Lightmap UV2 Texel Size
pl: Rozmiar teksela generowania UV2 mapy światła

en: Scale Mesh
pl: Skaluj siatkę

en: Offset Mesh
pl: Przesuń siatkę

en: Force Disable Mesh Compression
pl: Wymuś wyłączenie kompresji siatki

en: Skip Import
pl: Pomiń importowanie

en: Generate
pl: Generuj

en: NavMesh
pl: Siatka Nawigacji

en: Body Type
pl: Rodzaj ciała

en: Shape Type
pl: Rodzaj kształtu

en: Physics Material Override
pl: Nadpisanie materiału fizyki

en: Layer
pl: Warstwa

en: Mask
pl: Maska

en: Mesh Instance
pl: Wystąpienie siatki

en: Layers
pl: Warstwy

en: Visibility Range Begin
pl: Początek zakresu widoczności

en: Visibility Range Begin Margin
pl: Początkowy margines zasięgu widoczności

en: Visibility Range End
pl: Koniec zakresu widoczności

en: Visibility Range End Margin
pl: Końcowy margines zasięgu widoczności

en: Visibility Range Fade Mode
pl: Tryb zanikania zakresu widoczności

en: Cast Shadow
pl: Rzucaj cień

en: Decomposition
pl: Rozłożenie

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Precision
pl: Precyzja

en: Max Concavity
pl: Maksymalna wklęsłość

en: Symmetry Planes Clipping Bias
pl: Błąd przycinania płaszczyzn symetrii

en: Revolution Axes Clipping Bias
pl: Błąd przycinania płaszczyzn obrotu

en: Min Volume per Convex Hull
pl: Minimalna objętość na wypukłą powłokę

en: Resolution
pl: Rozdzielczość

en: Max Num Vertices per Convex Hull
pl: Maks. liczba wierzchołków na wypukłą powłokę

en: Plane Downsampling
pl: Próbkowanie w dół płaszczyzny

en: Convexhull Downsampling
pl: Próbkowanie w dół wypukłej powłoki

en: Normalize Mesh
pl: Normalizuj siatkę

en: Convexhull Approximation
pl: Przybliżenie wypukłej powłoki

en: Max Convex Hulls
pl: Maks. wypukłe powłoki

en: Project Hull Vertices
pl: Wierzchołki wypukłej powłoki

en: Primitive
pl: Prymitywny

en: Height
pl: Wysokość

en: Radius
pl: Promień

en: Simplification Distance
pl: Odległość uproszczenia

en: Save to File
pl: Zapisz do pliku

en: Enabled
pl: Włączony

en: Shadow Meshes
pl: Siatki cieni

en: LODs
pl: LODy

en: Normal Merge Angle
pl: Kąt scalania normalnych

en: Use External
pl: Użyj zewnętrznych

en: Loop Mode
pl: Tryb zapętlenia

en: Keep Custom Tracks
pl: Zachowaj własne ścieżki

en: Slices
pl: Kawałki

en: Amount
pl: Ilość

en: Optimizer
pl: Optymalizator

en: Max Velocity Error
pl: Maks. błąd prędkości

en: Max Angular Error
pl: Maks. błąd kątowy

en: Max Precision Error
pl: Maks. błąd precyzji

en: Page Size
pl: Rozmiar strony

en: Import Tracks
pl: Importuj ścieżki

en: Rest Pose
pl: Poza spoczynkowa

en: Load Pose
pl: Wczytaj pozę

en: External Animation Library
pl: Zewnętrzna biblioteka animacji

en: Selected Animation
pl: Wybrana animacja

en: Selected Timestamp
pl: Wybrany znacznik czasu

en: Bone Map
pl: Mapa kości

en: Nodes
pl: Węzły

en: Root Type
pl: Typ korzenia

en: Root Name
pl: Nazwa korzenia

en: Apply Root Scale
pl: Zastosuj skalę korzenia

en: Root Scale
pl: Skala korzenia

en: Import as Skeleton Bones
pl: Zaimportuj jako kości szkieletu

en: Use Node Type Suffixes
pl: Użyj przyrostów typu węzłów

en: Meshes
pl: Siatki

en: Ensure Tangents
pl: Zapewnij styczne

en: Create Shadow Meshes
pl: Stwórz siatki cieni

en: Light Baking
pl: Wypalanie światła

en: Lightmap Texel Size
pl: Rozmiar teksela mapy światła

en: Force Disable Compression
pl: Wymuś wyłączenie kompresji

en: Skins
pl: Skórki

en: Use Named Skins
pl: Używaj nazwanych skórek

en: Trimming
pl: Przycinanie

en: Remove Immutable Tracks
pl: Usuń niezmienne ścieżki

en: Import Rest as Reset
pl: Importuj spoczynek jako reset

en: Import Script
pl: Importuj skrypt

en: Antialiasing
pl: Wygładzanie

en: Generate Mipmaps
pl: Generuj mipmapy

en: Disable Embedded Bitmaps
pl: Wyłącz wbudowane bitmapy

en: Multichannel Signed Distance Field
pl: Wielokanałowe Pole Odległości ze Znakiem

en: MSDF Pixel Range
pl: Zakres pikseli MSDF

en: MSDF Size
pl: Rozmiar MSDF

en: Allow System Fallback
pl: Pozwalaj na systemową rezerwę

en: Force Autohinter
pl: Wymuś Autohinter

en: Hinting
pl: Podpowiedź

en: Subpixel Positioning
pl: Pozycjonowanie subpikselowe

en: Keep Rounding Remainders
pl: Zachowaj resztę zaokrąglania

en: Oversampling
pl: Nadpróbkowanie

en: Metadata Overrides
pl: Nadpisanie metadanych

en: Language Support
pl: Obsługa języków

en: Script Support
pl: Wsparcie skryptów

en: OpenType Features
pl: Funkcje OpenType

en: Fallbacks
pl: Błędy

en: Compress
pl: Skompresuj

en: Language
pl: Język

en: Outline Size
pl: Rozmiar konturu

en: Variation
pl: Odmiana

en: Embolden
pl: Pogrub

en: Face Index
pl: Indeks ściany

en: Transform
pl: Przekształcanie

en: Create From
pl: Utwórz z

en: Scaling Mode
pl: Tryb skalowania

en: Delimiter
pl: Separator

en: Character Ranges
pl: Zakresy znaków

en: Kerning Pairs
pl: Pary kerningu

en: Columns
pl: Kolumny

en: Rows
pl: Rzędy

en: Image Margin
pl: Margines obrazka

en: Character Margin
pl: Margines znaku

en: Ascent
pl: Wzniesienie

en: Descent
pl: Zniżanie

en: High Quality
pl: Wysoka jakość

en: Lossy Quality
pl: Stratna jakość

en: HDR Compression
pl: Kompresja HDR

en: Channel Pack
pl: Pakiet kanałów

en: Mipmaps
pl: Mipmapy

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Arrangement
pl: Ułożenie

en: Layout
pl: Układ

en: Normal Map
pl: Mapa normalnych

en: Roughness
pl: Chropowatość

en: Src Normal
pl: Źródłowa normalna

en: Process
pl: Przetwarzanie

en: Fix Alpha Border
pl: Popraw obramowanie alfa

en: Premult Alpha
pl: Wstępnie przemnóż alfę

en: Normal Map Invert Y
pl: Odwróć Y mapy normalnych

en: HDR as sRGB
pl: HDR jako sRGB

en: HDR Clamp Exposure
pl: Ekspozycja zacisku HDR

en: Size Limit
pl: Limit rozmiaru

en: Detect 3D
pl: Wykryj 3D

en: Compress To
pl: Kompresuj do

en: Scale With Editor Scale
pl: Skaluj ze skalą edytora

en: Convert Colors With Editor Theme
pl: Konwertuj kolory motywem edytora

en: Atlas File
pl: Plik atlasu

en: Import Mode
pl: Tryb importu

en: Crop to Region
pl: Przytnij do regionu

en: Trim Alpha Border From Region
pl: Przytnij obramowanie alfy z regionu

[ctx: Enforce]
en: Force
pl: Wymuś

en: 8 Bit
pl: 8 bitów

en: Max Rate
pl: Maksymalne tempo

en: Max Rate Hz
pl: Maksymalne tempo Hz

en: Edit
pl: Edycja

en: Trim
pl: Przytnij

en: Normalize
pl: Normalizuj

en: Loop Begin
pl: Początek pętli

en: Loop End
pl: Koniec pętli

en: Available URLs
pl: Dostępne URL

en: Current Group Idx
pl: Indeks aktualnej grupy

en: Current Bone Idx
pl: Indeks aktualnej kości

en: Particles Emission Shape
pl: Kształt emisji cząsteczek

en: Texture
pl: Tekstura

en: Margins
pl: Margines

en: Separation
pl: Odstęp

en: Texture Region Size
pl: Rozmiar obszaru tekstury

en: Use Texture Padding
pl: Użyj marginesów tekstur

en: Atlas Coords
pl: Koordynaty w atlasie

en: Size in Atlas
pl: Rozmiar w atlasie

en: Alternative ID
pl: Alternatywne ID

en: Speed
pl: Prędkość

en: Frames Count
pl: Liczba klatek

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Main Run Args
pl: Główne argumenty włączania

en: Script
pl: Skrypt

en: Templates Search Path
pl: Ścieżka szukania szablonów

en: Naming
pl: Nazewnictwo

en: Default Signal Callback Name
pl: Domyślna nazwa callbacku sygnału

en: Default Signal Callback to Self Name
pl: Domyślna nazwa callbacku sygnału do siebie

en: Scene Name Casing
pl: Wielkość liter w nazwie sceny

en: Script Name Casing
pl: Wielkość liter w nazwie skryptu

en: Reimport Missing Imported Files
pl: Zaimportuj ponownie brakujące importowane pliki

en: Use Multiple Threads
pl: Używaj wielu wątków

en: Atlas Max Width
pl: Maksymalny rozmiar atlasu

en: Convert Text Resources to Binary
pl: Konwertuj zasoby tekstowe na binarne

en: Plugin Name
pl: Nazwa wtyczki

en: Autoload on Startup
pl: Automatyczne ładowanie podczas uruchamiania

en: Flush stdout on Print
pl: Wyczyść stdout podczas używania Print

en: Low Processor Mode
pl: Tryb niskiego wykorzystania procesora

en: Print FPS
pl: Wyświetl FPS

en: Print GPU Profile
pl: Wyświetl profil GPU

en: Verbose stdout
pl: Werbalne stdout

en: Physics Interpolation
pl: Interpolacja fizyki

en: Enable Warnings
pl: Włącz ostrzeżenia

en: Max Chars per Second
pl: Maksymalne znaki na sekundę

en: Max Queued Messages
pl: Maksymalne zakolejkowane wiadomości

en: Max Errors per Second
pl: Maksymalna liczba błędów na sekundę

en: Max Warnings per Second
pl: Maksymalne ostrzeżenia na sekundę

en: File Logging
pl: Rejestrowanie plików

en: Enable File Logging
pl: Włącz rejestrowanie do pliku

en: Log Path
pl: Ścieżka logowania

en: Max Log Files
pl: Maksymalna liczba plików z logami

en: Driver
pl: Sterownik

en: Fallback to Vulkan
pl: Awaryjne przejście na Vulkan

en: Fallback to D3D12
pl: Awaryjne przejście na D3D12

en: Fallback to OpenGL 3
pl: Awaryjne przejście na OpenGL

en: GL Compatibility
pl: Kompatybilność GL

en: Nvidia Disable Threaded Optimization
pl: Wyłącz Optymalizację Wątkową Nvidia

en: Fallback to Angle
pl: Awaryjne przejście na Angle

en: Fallback to Native
pl: Awaryjne przejście na Natywny

en: Fallback to GLES
pl: Awaryjne przejście na GLES

en: Force Angle on Devices
pl: Wymuś kąt na urządzeniach

en: Rendering Method
pl: Sposób renderowania

en: Include Text Server Data
pl: Dołącz dane serwera tekstów

en: Allow hiDPI
pl: Zezwalaj na hiDPI

en: Per Pixel Transparency
pl: Przezroczystość na piksel

en: Allowed
pl: Zezwolono

en: Threads
pl: Wątki

en: Thread Model
pl: Model wątkowy

en: Display Server
pl: Serwer wyświetlania

en: Handheld
pl: Konsola przenośna

en: Orientation
pl: Ustawienie

en: Output Latency
pl: Opóźnienie wyjścia

en: Frame Delay Msec
pl: Opóźnienie klatki w milisekundach

en: Allow High Refresh Rate
pl: Zezwól na wysoką częstotliwość odświeżania

en: Hide Home Indicator
pl: Ukryj wskaźnik powitalny

en: Hide Status Bar
pl: Schowaj pasek postępu

en: Suppress UI Gesture
pl: Ignoruj gesty UI

en: Default Action Map
pl: Domyślna mapa akcji

en: Form Factor
pl: Czynnik formy

en: View Configuration
pl: Konfiguracja widoku

en: Reference Space
pl: Przestrzeń odniesienia

en: Environment Blend Mode
pl: Tryb mieszania środowiska

en: Foveation Level
pl: Poziom wgłębienia

en: Foveation Dynamic
pl: Dynamika wgłębienia

en: Submit Depth Buffer
pl: Prześlij bufor głębi

en: Startup Alert
pl: Alarm rozpoczęcia

en: Extensions
pl: Rozszerzenia

en: Debug Utils
pl: Narzędzia debugowania

en: Debug Message Types
pl: Typy wiadomości debugowania

en: Hand Tracking
pl: Śledzenie dłoni

en: Hand Tracking Unobstructed Data Source
pl: Źródło niezasłoniętych danych śledzenia dłoni

en: Hand Tracking Controller Data Source
pl: Źródło danych kontrolera śledzenia dłoni

en: Hand Interaction Profile
pl: Profil interakcji dłoni

en: Eye Gaze Interaction
pl: Interakcja wzrokowa

en: Binding Modifiers
pl: Modyfikatory przypisania

en: Analog Threshold
pl: Próg analogu

en: Dpad Binding
pl: Przypisanie D-Padu

en: Boot Splash
pl: Ekran uruchamiania

en: BG Color
pl: Kolor tła

en: Pen Tablet
pl: Tablet graficzny

en: Environment
pl: Środowisko

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Default Clear Color
pl: Domyślny pusty kolor

en: Icon
pl: Ikona

en: macOS Native Icon
pl: Natywna ikona macOS

en: Windows Native Icon
pl: Natywna ikona Windows

en: Text Driver
pl: Sterownik tekstów

en: Search in File Extensions
pl: Rozszerzenia szukania w plikach

en: Mouse Cursor
pl: Kursor myszy

en: Custom Image
pl: Własny obraz

en: Custom Image Hotspot
pl: Własny punkt dostępu do obrazów

en: Tooltip Position Offset
pl: Przesunięcie pozycji podpowiedzi

en: Show Image
pl: Pokaż obraz

en: Fullsize
pl: Pełny rozmiar

en: Use Filter
pl: Użyj filtra

en: Image
pl: Obraz

en: Minimum Display Time
pl: Minimalny czas wyświetlania

en: Project
pl: Projekt

en: Assembly Name
pl: Nazwa zespołu

en: Solution Directory
pl: Katalog rozwiązania

en: Assembly Reload Attempts
pl: Próby przeładowania zestawu

en: Time
pl: Czas

en: Physics Process
pl: Proces fizyki

en: Navigation Process
pl: Proces nawigacji

en: Static
pl: Statyczna

en: Static Max
pl: Maks. statyczna

en: Msg Buf Max
pl: Maks. bufor wiadomości

en: Object
pl: Obiekt

en: Objects
pl: Obiekty

en: Resources
pl: Zasoby

en: Orphan Nodes
pl: Osierocone węzły

en: Total Objects Drawn
pl: Wszystkich narysowanych obiektów

en: Total Primitives Drawn
pl: Wszystkie narysowane prymitywy

en: Total Draw Calls
pl: Wszystkie instrukcje rysowania

en: Video
pl: Wideo

en: Video Mem
pl: Pamięć wideo

en: Texture Mem
pl: Pamięć tekstur

en: Buffer Mem
pl: Pamięć bufora

en: Physics 2D
pl: Fizyka 2D

en: Active Objects
pl: Aktywne obiekty

en: Collision Pairs
pl: Pary kolizji

en: Islands
pl: Wyspy

en: Physics 3D
pl: Fizyka 3D

en: Active Maps
pl: Aktywne mapy

en: Regions
pl: Obszary

en: Agents
pl: Agenci

en: Links
pl: Linki

en: Polygons
pl: Wielokąt

en: Edges
pl: Krawędzie

en: Edges Merged
pl: Scalone krawędzie

en: Edges Connected
pl: Połączone krawędzie

en: Edges Free
pl: Wolne krawędzie

en: Obstacles
pl: Przeszkody

en: Pipeline
pl: Potok

en: Compilations Canvas
pl: Kompilacje płótna

en: Compilations Mesh
pl: Kompilacje siatek

en: Compilations Surface
pl: Kompilacje powierzchni

en: Compilations Draw
pl: Kompilacje rysowania

en: Compilations Specialization
pl: Kompilacje specjalizacji

en: Operation
pl: Operacja

en: Calculate Tangents
pl: Oblicz styczne

en: Collision
pl: Kolizja

en: Use Collision
pl: Użyj kolizji

en: Collision Layer
pl: Warstwa kolizji

en: Collision Mask
pl: Maska kolizji

en: Collision Priority
pl: Priorytet kolizji

en: Flip Faces
pl: Odbij ściany

en: Material
pl: Materiał

en: Radial Segments
pl: Segmenty promieniowe

en: Rings
pl: Pierścienie

en: Smooth Faces
pl: Gładkie twarze

en: Sides
pl: Boki

en: Cone
pl: Stożek

en: Inner Radius
pl: Promień wewnętrzny

en: Outer Radius
pl: promień zewnętrzny

en: Ring Sides
pl: Boki pierścienia

en: Polygon
pl: Wielokąt

en: Depth
pl: Głębia

en: Spin Degrees
pl: Stopnie obrotu

en: Spin Sides
pl: Obróć ściany

en: Path Node
pl: Ścieżka węzła

en: Path Interval Type
pl: Typ odstępu ścieżek

en: Path Interval
pl: Odstęp między ścieżkami

en: Path Simplify Angle
pl: Kąt uproszczenia ścieżek

en: Path Rotation
pl: Obrót ścieżki

en: Path Rotation Accurate
pl: Dokładny obrót ścieżek

en: Path Local
pl: Ścieżka lokalna

en: Path Continuous U
pl: Ciągłe U ścieżki

en: Path U Distance
pl: Odległość U ścieżki

en: Path Joined
pl: Ścieżka dołączona

en: Allow Geometry Helper Nodes
pl: Zezwól na węzły pomocnicze geometrii

en: Embedded Image Handling
pl: Obsługa osadzonych obrazków

en: Function Definition Color
pl: Kolor definicji funkcji

en: Global Function Color
pl: Kolor globalnej funkcji

en: Node Path Color
pl: Kolor ścieżki węzła

en: Node Reference Color
pl: Kolor odniesienia do węzła

en: Annotation Color
pl: Kolor adnotacji

en: String Name Color
pl: Kolor ciągu nazwy

en: Comment Markers
pl: Znaczniki komentarzy

en: Critical Color
pl: Kolor krytyczny

en: Warning Color
pl: Kolor ostrzeżenia

en: Notice Color
pl: Kolor informacji

en: Critical List
pl: Lista krytycznych

en: Warning List
pl: Lista ostrzeżeń

en: Notice List
pl: Lista uwag

en: Max Call Stack
pl: Maks. stos wywołań

en: Exclude Addons
pl: Wyklucz dodatki

en: Renamed in Godot 4 Hint
pl: Wskazówka zmiany nazwy w Godot 4

en: Language Server
pl: Serwer języka

en: Enable Smart Resolve
pl: Włącz inteligentne rozstrzyganie

en: Show Native Symbols in Editor
pl: Pokaż symbole natywne w edytorze

en: Use Thread
pl: Użyj wątku

en: Poll Limit (µsec)
pl: Limit sondowania (µsec)

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Bake FPS
pl: FPS wypalania

en: Naming Version
pl: Wersja nazewnictwa

en: Color
pl: Kolor

en: Intensity
pl: Intensywność

en: Light Type
pl: Typ światła

en: Range
pl: Przedział

en: Inner Cone Angle
pl: Kąt wewnętrznego stożka

en: Outer Cone Angle
pl: Kąt zewnętrznego stożka

en: Diffuse Img
pl: Rozmycie obrazu

en: Diffuse Factor
pl: Współczynnik rozmycia

en: Gloss Factor
pl: Współczynnik połysku

en: Specular Factor
pl: Współczynnik lustrzany

en: Spec Gloss Img
pl: Obrazek lustrzanego połysku

en: Mass
pl: Masa

en: Linear Velocity
pl: Prędkość liniowa

en: Angular Velocity
pl: Prędkość kątowa

en: Center of Mass
pl: Środek masy

en: Inertia Diagonal
pl: Przekątna bezwładności

en: Inertia Orientation
pl: Orientacja bezwładności

en: Inertia Tensor
pl: Tensor bezwładności

en: Is Trigger
pl: Jest wyzwalaczem

en: Mesh Index
pl: Indeks siatki

en: Importer Mesh
pl: Siatka importera

en: Image Format
pl: Format obrazu

en: Root Node Mode
pl: Tryb korzenia

en: Json
pl: JSON

en: Major Version
pl: Wersja główna

en: Minor Version
pl: Wersja podrzędna

en: GLB Data
pl: Dane GLB

en: Use Named Skin Binds
pl: Użyj nazwanych wiązań skórki

en: Buffers
pl: Bufory

en: Buffer Views
pl: Widoki buforu

en: Accessors
pl: Akcesory

en: Materials
pl: Materiały

en: Scene Name
pl: Nazwa sceny

en: Base Path
pl: Ścieżka bazowa

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Root Nodes
pl: Korzenie

en: Texture Samplers
pl: Próbniki tekstur

en: Images
pl: Obrazy

en: Cameras
pl: Kamery

en: Lights
pl: Światła

en: Unique Names
pl: Unikalne nazwy

en: Unique Animation Names
pl: Unikalne nazwy animacji

en: Skeletons
pl: Szkielety

en: Create Animations
pl: Utwórz animacje

en: Animations
pl: Animacje

en: Handle Binary Image
pl: Obsłuż obraz binarny

en: Buffer View
pl: Widok bufora

en: Byte Offset
pl: Przesunięcie bajtu

en: Component Type
pl: Typ komponentu

en: Normalized
pl: Znormalizowany

en: Count
pl: Liczba

en: Accessor Type
pl: Typ akcesora

en: Min
pl: Min.

en: Max
pl: Maks.

en: Sparse Count
pl: Liczba rzadkich

en: Sparse Indices Buffer View
pl: Widok bufora indeksów rzadkich

en: Sparse Indices Byte Offset
pl: Przesunięcie bufora indeksów rzadkich

en: Sparse Indices Component Type
pl: Parsowanie Geometrii

en: Sparse Values Buffer View
pl: Widok bufora wartości rzadkich

en: Sparse Values Byte Offset
pl: Przesunięcie bufora wartości rzadkich

en: Original Name
pl: Oryginalna nazwa

en: Loop
pl: Zapętl

en: Buffer
pl: Bufor

en: Byte Length
pl: Długość bajtowa

en: Byte Stride
pl: Krok bajtowy

en: Indices
pl: Indeksy

en: Vertex Attributes
pl: Atrybuty wierzchołków

en: Perspective
pl: Perspektywa

en: Size Mag
pl: Rozmiar

en: Depth Far
pl: Daleka głębokość

en: Depth Near
pl: Bliska głębokość

en: Blend Weights
pl: Wagi mieszania

en: Instance Materials
pl: Materiały instancji

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Xform
pl: Przekształcenie

en: Skin
pl: Skórka

en: Children
pl: Podrzędne

en: Light
pl: Światło

en: glTF to Godot Expression
pl: Wyrażenie glTF do Godot

en: Godot to glTF Expression
pl: Wyrażenie Godot do glTF

en: Node Paths
pl: Ścieżki węzłów

en: Object Model Type
pl: Typ modelu obiektu

en: Json Pointers
pl: Wskaźniki JSON

en: Variant Type
pl: Typ Variant

en: Joints
pl: Złącza

en: Roots
pl: Korzenie

en: Godot Bone Node
pl: Węzeł kości Godota

en: Skin Root
pl: Korzeń skórki

en: Joints Original
pl: Oryginał złączy

en: Non Joints
pl: Nie-złącza

en: Godot Skin
pl: Skórka Godot

en: Src Image
pl: Obraz źródłowy

en: Sampler
pl: Próbnik (sampler)

en: Mag Filter
pl: Filtr powiększenia

en: Min Filter
pl: Filtr pomniejszenia

en: Wrap S
pl: Zawiń S

en: Wrap T
pl: Zawiń T

en: Mesh Library
pl: Biblioteka meshów

en: Physics Material
pl: Fizyczny Materiał

en: Cell
pl: Komórka

en: Octant Size
pl: Wielkość oktantu

en: Center X
pl: Wyśrodkowanie X

en: Center Y
pl: Wyśrodkowanie Y

en: Center Z
pl: Wyśrodkowanie Z

en: Priority
pl: Priorytet

en: Bake Navigation
pl: Wypal nawigację

en: Clip Count
pl: Liczba klipów

en: Initial Clip
pl: Początkowy klip

en: Shuffle
pl: Przemieszaj

en: Fade Time
pl: Czas zaniku

en: Stream Count
pl: Liczba strumieni

en: Jolt Physics 3D
pl: Fizyka 3D Jolt

en: Simulation
pl: Symulacja

en: Velocity Steps
pl: Kroki prędkości

en: Position Steps
pl: Kroki pozycji

en: Use Enhanced Internal Edge Removal
pl: Użyj ulepszonego usuwania wewnętrznych krawędzi

en: Areas Detect Static Bodies
pl: Obszary wykrywają statyczne ciała

en: Generate All Kinematic Contacts
pl: Generuj wszystkie kinematyczne kontakty

en: Penetration Slop
pl: Spadek penetracji

en: Speculative Contact Distance
pl: Odległość spekulacyjnych kontaktów

en: Baumgarte Stabilization Factor
pl: Czynnik stabilizacji Baumgarta

en: Soft Body Point Radius
pl: Promień punktu ciał miękkich

en: Bounce Velocity Threshold
pl: Próg prędkości odbicia

en: Allow Sleep
pl: Zezwalaj na spanie

en: Sleep Velocity Threshold
pl: Próg prędkości spania

en: Sleep Time Threshold
pl: Próg czasu spania

en: Continuous CD Movement Threshold
pl: Próg ruchu ciągłego wykrywania kolizji

en: Continuous CD Max Penetration
pl: Maks. penetracja ciągłego wykrywania kolizji

en: Body Pair Contact Cache Enabled
pl: Włącz pamięć kontaktów par ciał

en: Body Pair Contact Cache Distance Threshold
pl: Próg odległości pamięci kontaktów par ciał

en: Body Pair Contact Cache Angle Threshold
pl: Próg kąta pamięci kontaktów par ciał

en: Queries
pl: Zapytania

en: Enable Ray Cast Face Index
pl: Włącz indeks ścian rzutu promieni

en: Motion Queries
pl: Zapytania ruchu

en: Recovery Iterations
pl: Iteracje ratunkowe

en: Recovery Amount
pl: Wartość ratowania

en: Collisions
pl: Kolizje

en: Collision Margin Fraction
pl: Ułamek marginesu kolizji

en: Active Edge Threshold
pl: Próg aktywnej krawędzi

en: World Node
pl: Węzeł świata

en: Temporary Memory Buffer Size
pl: Rozmiar bufora pamięci tymczasowej

en: World Boundary Shape Size
pl: Rozmiar kształtu granicy świata

en: Max Linear Velocity
pl: Maksymalna prędkość liniowa

en: Max Angular Velocity
pl: Maksymalna prędkość kątowa

en: Max Bodies
pl: Maksymalne ciała

en: Max Body Pairs
pl: Maksymalne pary ciał

en: Max Contact Constraints
pl: Maksymalne ograniczenia kontaktu

en: Lightmapping
pl: Mapowanie światła

en: Bake Quality
pl: Jakość wypalania

en: Low Quality Ray Count
pl: Liczba promieni niskiej jakości

en: Medium Quality Ray Count
pl: Liczba promieni średniej jakości

en: High Quality Ray Count
pl: Liczba promieni wysokiej jakości

en: Ultra Quality Ray Count
pl: Liczba promieni ultra wysokiej jakości

en: Bake Performance
pl: Wydajność wypalania

en: Max Rays per Pass
pl: Maks. promienie na przejście

en: Region Size
pl: Rozmiar regionu

en: Max Transparency Rays
pl: Maks. promienie przezroczystości

en: Low Quality Probe Ray Count
pl: Liczba promieni sondy niskiej jakości

en: Medium Quality Probe Ray Count
pl: Liczba promieni sondy średniej jakości

en: High Quality Probe Ray Count
pl: Liczba promieni sondy wysokiej jakości

en: Ultra Quality Probe Ray Count
pl: Liczba promieni sondy ultra wysokiej jakości

en: Max Rays per Probe Pass
pl: Maks. promienie na przejście sondy

en: Denoising
pl: Odszumianie

en: Denoiser
pl: Filtr

en: Beat Count
pl: Liczba uderzeń

en: Bar Beats
pl: Uderzenia taktu

en: Loop Offset
pl: Przesunięcie pętli

en: Eye Height
pl: Wysokość oczu

en: IOD
pl: PD

en: Display Width
pl: Szerokość wyświetlacza

en: Display to Lens
pl: Wyświetlacz do soczewki

en: Offset Rect
pl: Prostokąt przesunięcia

en: Oversample
pl: Nadpróbkowanie

en: Vulkan VRS
pl: VRS Vulkana

en: Min Radius
pl: Minimalny promień

en: Spawn Path
pl: Ścieżka odradzania

en: Spawn Limit
pl: Limit odradzania

en: Root Path
pl: Ścieżka korzenia

en: Replication Interval
pl: Odstęp między replikacjami

en: Delta Interval
pl: Odstęp między deltami

en: Visibility Update Mode
pl: Tryb aktualizowania widoczności

en: Public Visibility
pl: Widoczność publiczna

en: Auth Callback
pl: Zawołanie autoryzacji

en: Auth Timeout
pl: Limit czasu autoryzacji

en: Allow Object Decoding
pl: Zezwalaj na dekodowanie obiektów

en: Refuse New Connections
pl: Odmowa nowych połączeń

en: Server Relay
pl: Przekaźnik serwera

en: Max Sync Packet Size
pl: Maks. rozmiar pakietu synchronizacji

en: Max Delta Packet Size
pl: Maks. rozmiar pakietu delty

en: Noise Type
pl: Typ szumu

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: Fractal
pl: Fraktal

en: Octaves
pl: Oktawy

en: Lacunarity
pl: Lakoniczność

en: Gain
pl: Wzmocnienie

en: Weighted Strength
pl: Siła ważona

en: Ping Pong Strength
pl: Siła ping-pong

en: Cellular
pl: Komórkowy

en: Distance Function
pl: Funkcja odległości

en: Jitter
pl: Drganie

en: Return Type
pl: Typ zwracany

en: Domain Warp
pl: Zawinięcie zakresu

en: Amplitude
pl: Amplituda

en: Fractal Type
pl: Typ fraktala

en: Fractal Octaves
pl: Oktawy fraktala

en: Fractal Lacunarity
pl: Lakunarność fraktala

en: Fractal Gain
pl: Wzrost fraktala

en: Width
pl: Szerokość

en: Invert
pl: Odwróć

en: In 3D Space
pl: W przestrzeni 3D

en: Seamless
pl: Bezszwowy

en: Seamless Blend Skirt
pl: Brzeg bezszwowego mieszania

en: As Normal Map
pl: Jako normalna mapa

en: Bump Strength
pl: Siła uderzenia

en: Color Ramp
pl: Rampa koloru

en: Noise
pl: Szum

en: Localized Name
pl: Nazwa lokalizowana

en: Action Type
pl: Typ akcji

en: Toplevel Paths
pl: Ścieżki najwyższego rzędu

en: Binding Path
pl: Ścieżka wiązania

en: Interaction Profile Path
pl: Ścieżka profilu interakcji

en: Runtime Paths
pl: Ścieżki czasu uruchomienia

en: Action Set
pl: Zestaw akcji

en: Input Path
pl: Ścieżka wejścia

en: Threshold Released
pl: Próg puszczenia

en: Center Region
pl: Obszar środkowy

en: Wedge Angle
pl: Kąt klinu

en: Is Sticky
pl: Jest przyczepny

en: On Haptic
pl: Na dotyku

en: Off Haptic
pl: Na puszczeniu

en: On Threshold
pl: Na progu

en: Off Threshold
pl: Poza progiem

en: Display Refresh Rate
pl: Pokaż częstotliwość odświeżania

en: Render Target Size Multiplier
pl: Multiplier rozmiaru obiektu renderowania

en: Layer Viewport
pl: Ułóż widok

en: Use Android Surface
pl: Użyj powierzchni Androida

en: Android Surface Size
pl: Rozmiar powierzchni Androida

en: Sort Order
pl: Kolejność sortowania

en: Alpha Blend
pl: Mieszanie alpha

en: Enable Hole Punch
pl: Włącz wybijanie dziur

en: Aspect Ratio
pl: Współczynnik proporcji

en: Central Angle
pl: Kąt środkowy

en: Fallback Segments
pl: Segmenty awaryjne

en: Central Horizontal Angle
pl: Kąt środkowy poziomy

en: Upper Vertical Angle
pl: Kąt pionowy górny

en: Lower Vertical Angle
pl: Kąt pionowy dolny

en: Quad Size
pl: Rozmiar czworokąta

en: Hand
pl: Dłoń

en: Motion Range
pl: Zakres ruchu

en: Hand Skeleton
pl: Szkielet dłoni

en: Skeleton Rig
pl: Rig szkieletu

en: Bone Update
pl: Aktualizacja kości

en: Subject
pl: Temat

en: Names
pl: Nazwy

en: Strings
pl: Ciągi tekstowe

en: Discover Multicast If
pl: Odkryj multiemisję jeśli

en: Discover Local Port
pl: Odkryj port lokalny

en: Discover IPv6
pl: Odkryj IPv6

en: Description URL
pl: URL opisu

en: Service Type
pl: Typ serwisu

en: IGD Control URL
pl: URL kontroli IGD

en: IGD Service Type
pl: Typ serwisu IGD

en: IGD Our Addr
pl: Nasz adres IGD

en: IGD Status
pl: Status IGD

en: Max Channel in Buffer (KB)
pl: Maksymalny kanał w buforze (KB)

en: Write Mode
pl: Tryb pisania

en: Supported Protocols
pl: Wspierane protokoły

en: Handshake Headers
pl: Nagłówki uzgadniania

en: Inbound Buffer Size
pl: Rozmiar bufora przychodzących

en: Outbound Buffer Size
pl: Rozmiar bufora wychodzących

en: Handshake Timeout
pl: Limit czasu uzgadniania

en: Max Queued Packets
pl: Maks. zakolejkowane pakiety

en: Heartbeat Interval
pl: Odstęp czasowy pulsu

en: Session Mode
pl: Tryb sesji

en: Required Features
pl: Funkcje wymagane

en: Optional Features
pl: Funkcje opcjonalne

en: Requested Reference Space Types
pl: Żądane typy przestrzeni odniesień

en: Reference Space Type
pl: Typ przestrzeni odniesień

en: Enabled Features
pl: Włączone funkcjonalności

en: Visibility State
pl: Stan widoczności

en: Debug Keystore
pl: Keystore debugowy

en: Debug Keystore User
pl: Użytkownik debugowego keystore

en: Debug Keystore Pass
pl: Hasło debugowego keystore

en: Install Exported APK
pl: Zainstaluj eksportowany APK

en: Java SDK Path
pl: Ścieżka SDK Javy

en: Android SDK Path
pl: Ścieżka SDK Androida

en: Force System User
pl: Wymuś systemowego użytkownika

en: Shutdown ADB on Exit
pl: Wyłącz ADB przy wychodzeniu

en: One Click Deploy Clear Previous Install
pl: Wyczyść poprzednią instalację przy wdrożeniu jednym kliknięciem

en: Use Wi-Fi for Remote Debug
pl: Użyj Wi-Fi do zdalnego debugowania

en: Wi-Fi Remote Debug Host
pl: Host zdalnego debugowania po Wi-Fi

en: Launcher Icons
pl: Ikony programu uruchamiającego

en: Main 192 X 192
pl: Główna 192 X 192

en: Adaptive Foreground 432 X 432
pl: Adaptacyjny pierwszy plan 432 X 432

en: Adaptive Background 432 X 432
pl: Adaptacyjne tło 432 X 432

en: Adaptive Monochrome 432 X 432
pl: Adaptacyjna monochromatyczna 432 X 432

en: Gradle Build
pl: Kompilacja Gradle

en: Use Gradle Build
pl: Użyj kompilacji Gradle

en: Gradle Build Directory
pl: Katalog kompilacji Gradle

en: Android Source Template
pl: Źródłowy szablon Androida

en: Compress Native Libraries
pl: Kompresuj natywne biblioteki

en: Export Format
pl: Format eksportu

en: Min SDK
pl: minimalne SDK

en: Target SDK
pl: Docelowe SDK

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Architectures
pl: Architektury

en: Debug User
pl: Użytkownik debugowy

en: Debug Password
pl: Hasło debugowe

en: Release User
pl: Użytkownik wydania

en: Release Password
pl: Hasło wydania

en: Code
pl: Kod

en: Package
pl: Pakiet

en: Unique Name
pl: Unikalna nazwa

en: Signed
pl: Podpisany

en: App Category
pl: Kategoria aplikacji

en: Retain Data on Uninstall
pl: Zachowaj Dane po Odinstalowaniu

en: Exclude From Recents
pl: Wyklucz z ostatnich

en: Show in Android TV
pl: Pokaż w Android TV

en: Show in App Library
pl: Pokaż w bibliotece aplikacji

en: Show as Launcher App
pl: Pokaż jako aplikację uruchomieniową

en: Graphics
pl: Grafika

en: OpenGL Debug
pl: Debugowanie OpenGL

en: XR Features
pl: Funkcje XR

en: XR Mode
pl: Tryb XR

en: Gesture
pl: Gestura

en: Swipe to Dismiss
pl: Przesuń aby odrzucić

en: Immersive Mode
pl: Tryb Immersyjny

en: Support Small
pl: Wspieraj małe

en: Support Normal
pl: Wspieraj normalne

en: Support Large
pl: Wspieraj duże

en: Support Xlarge
pl: Wspieraj ekstra duże

en: User Data Backup
pl: Użyj kopii zapasowej danych

en: Allow
pl: Zezwól

en: Command Line
pl: Wiersz poleceń

en: Extra Args
pl: Dodatkowe argumenty

en: APK Expansion
pl: Rozszerzenie APK

en: Salt
pl: Sól

en: Public Key
pl: Klucz publiczny

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Custom Permissions
pl: Niestandardowe uprawnienia

en: iOS Deploy
pl: Wdrożenie na iOS

en: Icons
pl: Ikony

en: Settings 58 X 58
pl: Ustawienia 58 X 58

en: Settings 87 X 87
pl: Ustawienia 87 X 87

en: Notification 40 X 40
pl: Notifikacja 40 X 40

en: Notification 60 X 60
pl: Notyfikacja 60 X 60

en: Notification 76 X 76
pl: Powiadomienia 76 X 76

en: Notification 114 X 114
pl: Powiadomienia 114 X 114

en: App Store Team ID
pl: ID zespołu App Store

en: Export Method Debug
pl: Debugowa metoda eksportowania

en: Code Sign Identity Debug
pl: Debugowa tożsamość podpisu kodu

en: Code Sign Identity Release
pl: Wydaniowa tożsamość podpisu kodu

en: Provisioning Profile UUID Debug
pl: Debugowy UUID profilu aprowizacji

en: Provisioning Profile UUID Release
pl: Wydaniowy UUID profilu aprowizacji

en: Provisioning Profile Specifier Debug
pl: Debugowy specyfikator profilu aprowizacji

en: Provisioning Profile Specifier Release
pl: Wydaniowy specyfikator profilu aprowizacji

en: Export Method Release
pl: Metoda eksportu wydania

en: Targeted Device Family
pl: Rodzina urządzenia docelowego

en: Bundle Identifier
pl: Identyfikator zbioru

en: Signature
pl: Podpis

en: Short Version
pl: Krótka wersja

en: Min iOS Version
pl: Min. wersja iOS

en: Additional Plist Content
pl: Dodatkowa zawartość PLIST

en: Icon Interpolation
pl: Interpolacja ikony

en: Export Project Only
pl: Wyeksportuj tylko projekt

en: Delete Old Export Files Unconditionally
pl: Usuń bezwarunkowo stare pliki eksportu

en: Entitlements
pl: Uprawnienia

en: Increased Memory Limit
pl: Zwiększony limit pamięci

en: Push Notifications
pl: Powiadomienia push

en: Additional
pl: Dodatkowe

en: Capabilities
pl: Możliwości

en: Access Wi-Fi
pl: Dostęp do Wi-Fi

en: Performance Gaming Tier
pl: Wydajność gamingowa

en: Performance A 12
pl: Wydajność A12

en: User Data
pl: Dane użytkownika

en: Accessible From Files App
pl: Dostępne z apki Files

en: Accessible From iTunes Sharing
pl: Dostępne z udostępniania iTunes

en: Privacy
pl: Prywatność

en: Camera Usage Description
pl: Opis użycia aparatu

en: Camera Usage Description Localized
pl: Lokalizowany opis użycia aparatu

en: Microphone Usage Description
pl: Opis użycia mikrofonu

en: Microphone Usage Description Localized
pl: Lokalizowany opis użycia mikrofonu

en: Photolibrary Usage Description
pl: Opis użycia biblioteki zdjęć

en: Photolibrary Usage Description Localized
pl: Lokalizowany opis użycia biblioteki zdjęć

en: Tracking Enabled
pl: Włączone śledzenie

en: Tracking Domains
pl: Domeny śledzenia

en: Icon 1024 X 1024
pl: Ikona 1024 X 1024

en: Icon 1024 X 1024 Dark
pl: Ikona 1024 X 1024 ciemna

en: Icon 1024 X 1024 Tinted
pl: Ikona 1024 X 1024 barwiona

en: Image Scale Mode
pl: Tryb skalowania obrazu

en: Custom Image @2x
pl: Niestandardowy obraz @2x

en: Custom Image @3x
pl: Niestandardowy obraz @3x

en: Use Custom BG Color
pl: Użył własnego koloru tła

en: Custom BG Color
pl: Własny kolor tła

en: Architecture
pl: Architektura

en: SSH Remote Deploy
pl: Zdalne wdrażanie po SSH

en: Extra Args SSH
pl: Dodatkowe argumenty SSH

en: Extra Args SCP
pl: Dodatkowe argumenty SCP

en: Run Script
pl: Skrypt uruchomienia

en: Cleanup Script
pl: Skrypt czyszczenia

en: Distribution Type
pl: Typ dystrybucji

en: Copyright Localized
pl: Lokalizowane prawa autorskie

en: Min macOS Version x86 64
pl: Min. wersja macOS x86 64

en: Min macOS Version arm64
pl: Min. wersja macOS arm64

en: Export Angle
pl: Eksportuj Angle

en: High Res
pl: Wysoka rozdzielczość

en: Platform Build
pl: Kompilacja platformy

en: SDK Version
pl: Wersja SDK

en: SDK Build
pl: Kompilacja SDK

en: SDK Name
pl: Nazwa SDK

en: Xcode Version
pl: Wersja Xcode

en: Xcode Build
pl: Kompilacja Xcode

en: Codesign
pl: Podpisywanie kodu

en: Installer Identity
pl: Tożsamość instalatora

en: Apple Team ID
pl: ID zespołu Apple

en: Identity
pl: Tożsamość

en: Certificate File
pl: Plik certyfikatu

en: Certificate Password
pl: Hasło certyfikatu

en: Provisioning Profile
pl: Profil aprowizacji

en: Custom File
pl: Niestandardowy plik

en: Allow JIT Code Execution
pl: Pozwól na wykonywanie kodu JIT

en: Allow Unsigned Executable Memory
pl: Zezwól na niepodpisaną pamięć wykonywalną

en: Allow Dyld Environment Variables
pl: Zezwól na zmienne środowiskowe dyld

en: Disable Library Validation
pl: Wyłącz walidację biblioteki

en: Audio Input
pl: Wejście audio

en: Address Book
pl: Książka adresowa

en: Calendars
pl: Kalendarze

en: Photos Library
pl: Biblioteka fotografii

en: Apple Events
pl: Wydarzenia Apple

en: Debugging
pl: Debugowanie

en: App Sandbox
pl: Piaskownica aplikacji

en: Network Server
pl: Serwer sieciowy

en: Network Client
pl: Klient sieciowy

en: Device USB
pl: USB urządzenia

en: Device Bluetooth
pl: Bluetooth urządzenia

en: Files Downloads
pl: Pliki - pobrane

en: Files Pictures
pl: Pliki - obrazki

en: Files Music
pl: Pliki - muzyka

en: Files Movies
pl: Pliki - filmy

en: Files User Selected
pl: Pliki - wybrane przez użytkownika

en: Helper Executables
pl: Pomocnicze pliki wykonywalne

en: Custom Options
pl: Niestandardowe opcje

en: Notarization
pl: Poświadczenie notarialne

en: Apple ID Name
pl: Nazwa Apple ID

en: Apple ID Password
pl: Hasło Apple ID

en: API UUID
pl: UUID API

en: API Key
pl: Klucz API

en: API Key ID
pl: ID klucza API

en: Location Usage Description
pl: Opis użycia lokacji

en: Location Usage Description Localized
pl: Lokalizowany opis użycia lokacji

en: Address Book Usage Description
pl: Opis użycia książki adresowej

en: Address Book Usage Description Localized
pl: Lokalizowany opis użycia książki adresowej

en: Calendar Usage Description
pl: Opis użycia kalendarza

en: Calendar Usage Description Localized
pl: Lokalizowany opis użycia kalendarza

en: Photos Library Usage Description
pl: Opis użycia biblioteki fotografii

en: Photos Library Usage Description Localized
pl: Lokalizowany opis użycia biblioteki fotografii

en: Desktop Folder Usage Description
pl: Opis użycia folderu pulpitu

en: Desktop Folder Usage Description Localized
pl: Lokalizowany opis użycia folderu pulpitu

en: Documents Folder Usage Description
pl: Opis użycia folderu dokumentów

en: Documents Folder Usage Description Localized
pl: Lokalizowany opis użycia folderu dokumentów

en: Downloads Folder Usage Description
pl: Opis użycia folderu pobrań

en: Downloads Folder Usage Description Localized
pl: Lokalizowany opis użycia folderu pobrań

en: Network Volumes Usage Description
pl: Opis użycia wolumenów sieciowych

en: Network Volumes Usage Description Localized
pl: Lokalizowany opis użycia wolumenów sieciowych

en: Removable Volumes Usage Description
pl: Opis użycia usuwalnych wolumenów

en: Removable Volumes Usage Description Localized
pl: Lokalizowany opis użycia usuwalnych wolumenów

en: Web
pl: Przeglądarka (HTML5)

en: HTTP Host
pl: Host HTTP

en: HTTP Port
pl: Port HTTP

en: Use TLS
pl: Użyj TLS

en: TLS Key
pl: Klucz TLS

en: TLS Certificate
pl: Certyfikat TLS

en: Variant
pl: Wariant

en: Extensions Support
pl: Wsparcie rozszerzeń

en: Thread Support
pl: Wsparcie wątków

en: VRAM Texture Compression
pl: Kompresja VRAM tekstur

en: For Desktop
pl: Na desktop

en: For Mobile
pl: Na mobilne

en: Export Icon
pl: Eksportuj ikonę

en: Custom HTML Shell
pl: Niestandardowa powłoka HTML

en: Head Include
pl: Dołączenia w head

en: Canvas Resize Policy
pl: Polityka zmiany rozmiaru płótna

en: Focus Canvas on Start
pl: Przełącz na płótno przy starcie

en: Experimental Virtual Keyboard
pl: Eksperymentalna klawiatura wirtualna

en: Progressive Web App
pl: Progresywna apka webowa

en: Ensure Cross Origin Isolation Headers
pl: Zapewnij nagłówki izolacji zasobów z innych domen

en: Offline Page
pl: Strona offline

en: Icon 144 X 144
pl: Ikona 144 X 144

en: Icon 180 X 180
pl: Ikona 180 X 180

en: Icon 512 X 512
pl: Ikona 512 X 512

en: Identity Type
pl: Typ tożsamości

en: Timestamp
pl: Sygnatura czasowa

en: Timestamp Server URL
pl: URL serwera czasu

en: Digest Algorithm
pl: Algorytm kryptograficzny

en: Modify Resources
pl: Modyfikuj zasoby

en: Console Wrapper Icon
pl: Ikona otoki konsoli

en: File Version
pl: Wersja pliku

en: Product Version
pl: Wersja produktu

en: Company Name
pl: Nazwa firmy

en: Product Name
pl: Nazwa produktu

en: File Description
pl: Opis pliku

en: Trademarks
pl: Znaki handlowe

en: Export D3D12
pl: Eksportuj D3D12

en: D3D12 Agility SDK Multiarch
pl: Wieloarchitekturowe SDK Agility D3D12

en: Sprite Frames
pl: Klatki sprite'a

en: Frame
pl: Klatka

en: Speed Scale
pl: Skala szybkości

en: Centered
pl: Wyśrodkowana

en: Flip H
pl: Odbij poziomo

en: Flip V
pl: Odbij pionowo

en: Current
pl: Bieżący

en: Volume dB
pl: Głośność dB

en: Pitch Scale
pl: Skala wysokości

en: Playing
pl: Odtwarza

en: Autoplay
pl: Odtwarzaj automatycznie

en: Stream Paused
pl: Strumień zapauzowany

en: Max Distance
pl: Odległość maksymalna

en: Attenuation
pl: Tłumienie

en: Max Polyphony
pl: Maks. polifonia

en: Panning Strength
pl: Siła panoramowania

en: Bus
pl: Magistrala

en: Area Mask
pl: Maska obszaru

en: Playback Type
pl: Tryb odtwarzania

en: Copy Mode
pl: Tryb kopiowania

en: Anchor Mode
pl: Tryb zakotwiczenia

en: Ignore Rotation
pl: Ignoruj Obrót

en: Process Callback
pl: Wywołanie przetwarzania

en: Left
pl: Lewo

en: Top
pl: Góra

en: Right
pl: Prawo

en: Bottom
pl: Spód

en: Smoothed
pl: Wygładzone

en: Position Smoothing
pl: Wygładzanie pozycji

en: Rotation Smoothing
pl: Wygładzanie obrotu

en: Drag
pl: Opór

en: Horizontal Enabled
pl: Poziomo włączone

en: Vertical Enabled
pl: Pionowo włączone

en: Horizontal Offset
pl: Poziome przesunięcie

en: Vertical Offset
pl: Pionowe przesunięcie

en: Left Margin
pl: Lewy margines

en: Top Margin
pl: Górny margines

en: Right Margin
pl: Prawy margines

en: Bottom Margin
pl: Dolny margines

en: Draw Screen
pl: Rysuj ekran

en: Draw Limits
pl: Rysuj granice

en: Draw Drag Margin
pl: Rysuj margines oporu

en: Tweaks
pl: Ustawienia

en: Fit Margin
pl: Margines dopasowania

en: Clear Margin
pl: Margines czyszczenia

en: Use Mipmaps
pl: Użyj mipmap

en: Emitting
pl: Emituje

en: Lifetime
pl: Czas życia

en: One Shot
pl: Wyemituj raz

en: Preprocess
pl: Przetwarzanie wstępne

en: Explosiveness
pl: Wybuchowość

en: Randomness
pl: Losowość

en: Use Fixed Seed
pl: Użyj stałego ziarna

en: Lifetime Randomness
pl: Losowość czasu życia

en: Fixed FPS
pl: Stały FPS

en: Fract Delta
pl: Ułamkowa delta

en: Drawing
pl: Rysowanie

en: Local Coords
pl: Współrzędne lokalne

en: Draw Order
pl: Kolejność rysowania

en: Emission Shape
pl: Kształt emisji

en: Shape
pl: Kształt

en: Sphere Radius
pl: Promień kuli

en: Rect Extents
pl: Zakres prostokąta

en: Points
pl: Punkty

en: Normals
pl: Normalne

en: Colors
pl: Kolory

en: Particle Flags
pl: Flagi cząsteczek

en: Align Y
pl: Wyrównaj Y

en: Direction
pl: Kierunek

en: Spread
pl: Rozrzut

en: Gravity
pl: Grawitacja

en: Initial Velocity
pl: Prędkość początkowa

en: Velocity Min
pl: Minimalna prędkość

en: Velocity Max
pl: Maksymalna prędkość

en: Velocity Curve
pl: Krzywa prędkości

en: Orbit Velocity
pl: Prędkość orbitowania

en: Linear Accel
pl: Liniowe przyśpieszenie

en: Accel Min
pl: Min. przyspieszenie

en: Accel Max
pl: Maks. przyśpieszenie

en: Accel Curve
pl: Krzywa przyśpieszenia

en: Radial Accel
pl: Przyśpieszenie kątowe

en: Tangential Accel
pl: Przyśpieszenie dośrodkowe

en: Damping
pl: Tłumienie

en: Damping Min
pl: Min. tłumienie

en: Damping Max
pl: Maks. tłumienie

en: Damping Curve
pl: Krzywa tłumienia

en: Angle
pl: Kąt

en: Angle Min
pl: Min. kąt

en: Angle Max
pl: Maks. kąt

en: Angle Curve
pl: Krzywa kąta

en: Scale Amount Min
pl: Min. skala rozmiaru

en: Scale Amount Max
pl: Maks. skala rozmiaru

en: Scale Amount Curve
pl: Krzywa skali rozmiaru

en: Split Scale
pl: Rozdziel skalę

en: Scale Curve X
pl: Krzywa skali X

en: Scale Curve Y
pl: Krzywa skali Y

en: Color Initial Ramp
pl: Rampa początkowego koloru

en: Hue Variation
pl: Odchylenie barwy

en: Variation Min
pl: Min. odchylenie

en: Variation Max
pl: Maks. odchylenie

en: Variation Curve
pl: Krzywa odchylenia

en: Speed Min
pl: Min. szybkość

en: Speed Max
pl: Maks. szybkość

en: Speed Curve
pl: Krzywa szybkości

en: Offset Min
pl: Min. przesunięcie

en: Offset Max
pl: Maks. przesunięcie

en: Offset Curve
pl: Krzywa przesunięcia

en: Amount Ratio
pl: Stosunek ilości

en: Sub Emitter
pl: Podemiter

en: Interp to End
pl: Interpoluj do końca

en: Interpolate
pl: Interpoluj

en: Base Size
pl: Podstawowy rozmiar

en: Visibility Rect
pl: Prostokąt widoczności

en: Trails
pl: Smugi

en: Sections
pl: Sekcje

en: Section Subdivisions
pl: Podziały sekcji

en: Process Material
pl: Materiał przetwarzania

en: Editor Only
pl: Tylko w edytorze

en: Energy
pl: Energia

en: Blend Mode
pl: Tryb mieszania

en: Z Min
pl: Min. Z

en: Z Max
pl: Maks. Z

en: Layer Min
pl: Min. wartswa

en: Layer Max
pl: Maks. warstwa

en: Item Cull Mask
pl: Maska usuwania elementów

en: Shadow
pl: Cień

en: Filter Smooth
pl: Wygładzanie filtrowe

en: Texture Scale
pl: Skala tekstury

en: Closed
pl: Zamknięta

en: Cull Mode
pl: Tryb usuwania

en: SDF Collision
pl: Kolizja SDF

en: Occluder Light Mask
pl: Maska światła zasłony

en: Width Curve
pl: Krzywa grubości

en: Default Color
pl: Kolor domyślny

en: Fill
pl: Wypełnienie

en: Texture Mode
pl: Tryb tekstury

en: Capping
pl: Zamknięcie

en: Joint Mode
pl: Tryb złączy

en: Begin Cap Mode
pl: Tryb początkowego zamknięcia

en: End Cap Mode
pl: Tryb końcowego zamknięcia

en: Border
pl: Obwódka

en: Sharp Limit
pl: Limit ostrego

en: Round Precision
pl: Precyzja zaokrąglonego

en: Antialiased
pl: Wygładzana

en: Gizmo Extents
pl: Zakres uchwytu

en: Multimesh
pl: Wielosiatka

en: Pathfinding
pl: Szukanie ścieżki

en: Path Desired Distance
pl: Pożądany dystans ścieżki

en: Target Desired Distance
pl: Docelowy dystans ścieżki

en: Path Max Distance
pl: Maksymalny dystans ścieżki

en: Navigation Layers
pl: Warstwy nawigacji

en: Pathfinding Algorithm
pl: Algorytm szukania ścieżek

en: Path Postprocessing
pl: Przetwarzanie końcowe ścieżki

en: Path Metadata Flags
pl: Flagi metadanych ścieżki

en: Simplify Path
pl: Uprość ścieżkę

en: Simplify Epsilon
pl: Epsilon uproszczenia

en: Avoidance
pl: Omijanie

en: Avoidance Enabled
pl: Włącz omijanie

en: Neighbor Distance
pl: Odległość sąsiada

en: Max Neighbors
pl: Maks. sąsiedzi

en: Time Horizon Agents
pl: Horyzont czasu agentów

en: Time Horizon Obstacles
pl: Horyzont czasu przeszkód

en: Max Speed
pl: Szybkość maksymalna

en: Avoidance Layers
pl: Warstwy omijania

en: Avoidance Mask
pl: Maska omijania

en: Avoidance Priority
pl: Priorytet omijania

en: Use Custom
pl: Użyj niestandardowego

en: Path Custom Color
pl: Niestandardowy kolor ścieżki

en: Path Custom Point Size
pl: Niestandardowy rozmiar punktów ścieżki

en: Path Custom Line Width
pl: Niestandardowa grubość linii ścieżki

en: Bidirectional
pl: Dwukierunkowy

en: Start Position
pl: Pozycja początkowa

en: End Position
pl: Pozycja końcowa

en: Enter Cost
pl: Koszt wejścia

en: Travel Cost
pl: Koszt przejścia

en: Vertices
pl: Wierzchołki

en: NavigationMesh
pl: Siatka Nawigacji

en: Affect Navigation Mesh
pl: Wpłyń na Siatkę Nawigacji

en: Carve Navigation Mesh
pl: Wyryj siatkę nawigacji

en: Navigation Polygon
pl: Wielokąt nawigacji

en: Use Edge Connections
pl: Użyj połączeń krawędziowych

en: Skew
pl: Skośność

en: Scroll Scale
pl: Skala przewijania

en: Scroll Offset
pl: Przesunięcie przewijania

en: Repeat
pl: Powtórz

en: Repeat Size
pl: Rozmiar powtarzania

en: Autoscroll
pl: Automatyczne przewijanie

en: Repeat Times
pl: Liczba powtórzeń

en: Begin
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Follow Viewport
pl: Podążaj za widokiem

en: Ignore Camera Scroll
pl: Ignoruj przesunięcie kamery

en: Screen Offset
pl: Przesunięcie ekranu

en: Scroll
pl: Przewijanie

en: Base Offset
pl: Podstawowe przesunięcie

en: Base Scale
pl: Podstawowa skala

en: Limit Begin
pl: Początek granicy

en: Limit End
pl: Koniec granicy

en: Ignore Camera Zoom
pl: Ignoruj przybliżenie kamery

en: Motion
pl: Ruch

en: Mirroring
pl: Odbijanie

en: Curve
pl: Krzywa

en: Progress
pl: Postęp

en: Progress Ratio
pl: Stosunek postępu

en: H Offset
pl: Przesunięcie poziom

en: V Offset
pl: Przesunięcie pion

en: Rotates
pl: Obraca

en: Cubic Interp
pl: Interpolacja sześcienna

en: Sync to Physics
pl: Synchronizuj z fizyką

en: Monitoring
pl: Monitoruje

en: Monitorable
pl: Monitorowalna

en: Space Override
pl: Nadpisanie przestrzeni

en: Point
pl: Punkt

en: Point Unit Distance
pl: Odległość jednostkowa punktu

en: Point Center
pl: Środek punktu

en: Linear Damp
pl: Tłumienie liniowe

en: Angular Damp
pl: Tłumienie kątowe

en: Audio Bus
pl: Magistrala audio

en: Motion Mode
pl: Tryb ruchu

en: Up Direction
pl: Kierunek w górę

en: Slide on Ceiling
pl: Ślizgaj się na suficie

en: Wall Min Slide Angle
pl: Min. kąt ślizgania po ścianie

en: Floor
pl: Podłoga

en: Stop on Slope
pl: Zatrzymaj na stoku

en: Constant Speed
pl: Stała szybkość

en: Block on Wall
pl: Zablokuj na ścianie

en: Max Angle
pl: Maksymalny kąt

en: Snap Length
pl: Długość przyciągania

en: Moving Platform
pl: Ruchoma platforma

en: On Leave
pl: Na wyjściu

en: Floor Layers
pl: Warstwy podłogi

en: Wall Layers
pl: Warstwy ściany

en: Safe Margin
pl: Bezpieczny margines

en: Disable Mode
pl: Tryb wyłączania

en: Pickable
pl: Wybieralny

en: Build Mode
pl: Tryb budowania

en: Disabled
pl: Wyłączony

en: One Way Collision
pl: Kolizja jednokierunkowa

en: One Way Collision Margin
pl: Margines kolizji jednokierunkowej

en: Debug Color
pl: Debugowy kolor

en: Length
pl: Długość

en: Rest Length
pl: Długość spoczynku

en: Stiffness
pl: Sztywność

en: Initial Offset
pl: Początkowe przesunięcie

en: Node A
pl: Węzeł A

en: Node B
pl: Węzeł B

en: Bias
pl: Tendencja

en: Disable Collision
pl: Wyłącz kolizje

en: Softness
pl: Miękkość

en: Angular Limit
pl: Limit kątowy

en: Lower
pl: Dolny

en: Upper
pl: Górny

en: Motor
pl: Silnik

en: Target Velocity
pl: Prędkość docelowa

en: Bone 2D Nodepath
pl: Ścieżka węzła Bone2D

en: Bone 2D Index
pl: Indeks Bone2D

en: Auto Configure Joint
pl: Automatycznie konfiguruj złącze

en: Simulate Physics
pl: Symuluj fizykę

en: Follow Bone When Simulating
pl: Podążaj za kośćią podczas symulacji

en: Exclude Parent
pl: Wyklucz nadrzędny

en: Target Position
pl: Pozycja docelowa

en: Hit From Inside
pl: Uderz ze środka

en: Collide With
pl: Koliduj z

en: Areas
pl: Obszary

en: Bodies
pl: Ciała

en: Gravity Scale
pl: Skala grawitacji

en: Mass Distribution
pl: Dystrybucja masy

en: Center of Mass Mode
pl: Tryb środka masy

en: Inertia
pl: Bezwładność

en: Deactivation
pl: Dezaktywacja

en: Sleeping
pl: Śpi

en: Can Sleep
pl: Może zasypiać

en: Lock Rotation
pl: Zablokuj obrót

en: Freeze
pl: Zamróź

en: Freeze Mode
pl: Tryb zamrożenia

en: Custom Integrator
pl: Własny integrator

en: Continuous CD
pl: Ciągłe wykrywanie kolizji

en: Contact Monitor
pl: Monitor kontaktów

en: Max Contacts Reported
pl: Maks. zgłoszone kontakty

en: Linear
pl: Liniowy

en: Damp Mode
pl: Tryb tłumienia

en: Damp
pl: Tłumienie

en: Angular
pl: Kątowe

en: Constant Forces
pl: Stałe siły

[ctx: Physics]
en: Force
pl: Siła

en: Torque
pl: Moment obrotowy

en: Margin
pl: Margines

en: Constant Linear Velocity
pl: Stała prędkość liniowa

en: Constant Angular Velocity
pl: Stała prędkość kątowa

en: Vertex Colors
pl: Kolory wierzchołków

en: Internal Vertex Count
pl: Liczba wierzchołków wewnętrznych

en: Remote Path
pl: Zdalna ścieżka

en: Use Global Coordinates
pl: Użyj współrzędnych globalnych

en: Update
pl: Odśwież

en: Auto Calculate Length and Angle
pl: Automatycznie licz długość i kąt

en: Bone Angle
pl: Kąt kości

en: Editor Settings
pl: Ustawienia edytora

en: Show Bone Gizmo
pl: Pokaż uchwyt kości

en: Rest
pl: Spoczynek

en: Modification Stack
pl: Stos modyfikacji

en: Hframes
pl: Klatki poziome

en: Vframes
pl: Klatki pionowe

en: Frame Coords
pl: Współrzędne klatki

en: Filter Clip Enabled
pl: Włącz przycięcie filtra

en: Tile Set
pl: Zestaw kafelków

en: Rendering Quadrant Size
pl: Rozmiar kwadrantu renderowania

en: Collision Animatable
pl: Animowalna kolizja

en: Collision Visibility Mode
pl: Tryb widoczności kolizji

en: Navigation Visibility Mode
pl: Tryb widoczności nawigacji

en: Occlusion Enabled
pl: Zasłanianie włączone

en: Y Sort Origin
pl: Początek sortowania Y

en: X Draw Order Reversed
pl: Odwrócona kolejność rysowania po X

en: Collision Enabled
pl: Włączone kolizje

en: Use Kinematic Bodies
pl: Użyj kinematycznych ciał

en: Navigation Enabled
pl: Nawigacja włączona

en: Texture Normal
pl: Normalna tekstury

en: Texture Pressed
pl: Tekstura wciśniętego

en: Bitmask
pl: Maska bitowa

en: Shape Centered
pl: Kształt wyśrodkowany

en: Shape Visible
pl: Kształt widoczny

en: Passby Press
pl: Wciśnięcie przechodnie

en: Visibility Mode
pl: Tryb widoczności

en: Enabling
pl: Włączanie

en: Node Path
pl: Ścieżka węzła

en: Attenuation Model
pl: Model tłumienia

en: Unit Size
pl: Rozmiar jednostkowy

en: Max dB
pl: Maksymalne dB

en: Emission Angle
pl: Kąt emisji

en: Degrees
pl: Stopni

en: Filter Attenuation dB
pl: Tłumienie filtra (dB)

en: Attenuation Filter
pl: Filtr tłumienia

en: Cutoff Hz
pl: Odcięcie (Hz)

en: Tracking
pl: Śledzenie

en: Bone Name
pl: Nazwa kości

en: Bone Idx
pl: Indeks kości

en: Override Pose
pl: Nadpisz pozę

en: Keep Aspect
pl: Zachowaj proporcje

en: Cull Mask
pl: Maska usuwania

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Compositor
pl: Kompozytor

en: Doppler Tracking
pl: Śledzenie Dopplera

en: Projection
pl: Projekcja

en: Frustum Offset
pl: Przesunięcie bryły widzenia

en: Near
pl: Bliskie

en: Far
pl: Dalekie

en: Visibility AABB
pl: AABB widoczności

en: Box Extents
pl: Zakres pudełka

en: Ring Axis
pl: Oś pierścienia

en: Ring Height
pl: Wysokość pierścienia

en: Ring Radius
pl: Promień pierścienia

en: Ring Inner Radius
pl: Wewnętrzny promień pierścienia

en: Ring Cone Angle
pl: Kąt stożka pierścienia

en: Rotate Y
pl: Obróć Y

en: Disable Z
pl: Wyłącz Z

en: Flatness
pl: Płaskość

en: Scale Curve Z
pl: Skaluj krzywą Z

[ctx: Geometry]
en: Normal
pl: Normalna

en: Orm
pl: ORM

en: Emission
pl: Emisja

en: Parameters
pl: Parametry

en: Emission Energy
pl: Energia emisji

en: Modulate
pl: Modulacja

en: Albedo Mix
pl: Mieszanie albedo

en: Normal Fade
pl: Zanik normalnych

en: Vertical Fade
pl: Zanik pionowy

en: Upper Fade
pl: Zanik górny

en: Lower Fade
pl: Zanik dolny

en: Distance Fade
pl: Zanik dystansowy

en: Transform Align
pl: Wyrównanie przekształcenia

en: Draw Passes
pl: Przejścia rysowania

en: Passes
pl: Przejścia

en: Thickness
pl: Grubość

en: Bake Mask
pl: Wypal maskę

en: Update Mode
pl: Tryb aktualizacji

en: Follow Camera Enabled
pl: Włącz podążanie za kamerą

en: Heightfield Mask
pl: Maska pola wysokości

en: Directionality
pl: Kierunkowość

en: Skeleton Path
pl: Ścieżka szkieletu

en: Layer Mask
pl: Maska warstw

en: Visibility Range
pl: Zakres widoczności

en: Begin Margin
pl: Margines początkowy

en: End Margin
pl: Margines końcowy

en: Fade Mode
pl: Tryb zanikania

en: Pixel Size
pl: Rozmiar piksela

en: Flags
pl: Flagi

en: Billboard
pl: Bilbord

en: Shaded
pl: Cieniowany

en: Double Sided
pl: Dwustronny

en: No Depth Test
pl: Brak testu głębokości

en: Fixed Size
pl: Stały rozmiar

en: Alpha Cut
pl: Odcięcie alphy

en: Alpha Scissor Threshold
pl: Próg nożyc alphy

en: Alpha Antialiasing Mode
pl: Tryb wygładzania alphy

en: Alpha Antialiasing Edge
pl: Krawędź wygładzania alphy

en: Texture Filter
pl: Filtr tekstury

en: Render Priority
pl: Priorytet renderowania

en: Outline Render Priority
pl: Priorytet renderowania obwódki

en: Text
pl: Tekst

en: Outline Modulate
pl: Modulacja obwódki

en: Font
pl: Czcionka

en: Horizontal Alignment
pl: Poziome Wyrównanie

en: Vertical Alignment
pl: Wyrównanie w pionie

en: Uppercase
pl: Wielkie litery

en: Justification Flags
pl: Flagi justowania

en: BiDi
pl: BiDI

en: Text Direction
pl: Kierunek tekstu

en: Structured Text BiDi Override
pl: Nadpisanie BiDi strukturalnego tekstu

en: Structured Text BiDi Override Options
pl: Opcje nadpisania BiDi strukturalnego tekstu

en: Intensity Lumens
pl: Intensywność w lumenach

en: Intensity Lux
pl: Intensywność w luksach

en: Temperature
pl: Temperatura

en: Indirect Energy
pl: Pośrednia energia

en: Volumetric Fog Energy
pl: Energia objętości mgły

en: Projector
pl: Projektor

en: Angular Distance
pl: Odległość kątowa

en: Negative
pl: Negatywne

en: Bake Mode
pl: Tryb wypalania

en: Blur
pl: Rozmazanie

en: Quality
pl: Jakość

en: Shadowmask Mode
pl: Tryb maski cieni

en: Use Denoiser
pl: Używaj odszumiacza

en: Max Texture Size
pl: Maksymalny rozmiar tekstury

en: Bounce
pl: Odbijanie

en: Wheel
pl: Koło

en: Travel
pl: Przejdź

en: Target
pl: Cel

en: Min Distance
pl: Min. dystans

en: Simulation Precision
pl: Precyzja symulacji

en: Ignore Occlusion Culling
pl: Ignoruj usuwanie niewidocznych powierzchni

en: Global Illumination
pl: Globalne oświetlenie

en: Pose
pl: Poza

en: Play Mode
pl: Tryb odtwarzania

en: Sync
pl: Synchronizuj

en: Autorestart
pl: Restart Automatyczny

en: Random Delay
pl: Losowe opóźnienie

en: Request
pl: Żądanie

en: Add Amount
pl: Dodaj ilość

en: Seek Request
pl: Żądanie danych

en: Root Node
pl: Węzeł główny

en: Reset
pl: Resetuj

en: Switch
pl: Przełącznik

en: Condition
pl: Warunek

en: Expression
pl: Wyrażenie

en: Playback Options
pl: Opcje playbacku

en: Button Group
pl: Grupa przycisków

en: Prefixes
pl: Przedrostki

en: Indentation
pl: Wcięcia

en: Automatic
pl: Automatyczny

en: Localization
pl: Lokalizacja

en: Focus
pl: Zaznacz

en: Next
pl: Dalej

en: Previous
pl: Wstecz

en: Default Cursor Shape
pl: Domyślny kształt kursora

en: Select Mode
pl: Tryb zaznaczenia

en: Items
pl: Elementy

en: Icon Mode
pl: Tryb ikon

en: Fill Mode
pl: Tryb Wypełnienia

en: Step
pl: Krok

en: Page
pl: Strona

en: Elapsed Time
pl: Czas, który upłynął

en: Outline
pl: Kontur

en: Progress Bar Delay
pl: Opóźnienie paska postępu

en: Current Tab
pl: Bieżąca Zakładka

en: Drag to Rearrange Enabled
pl: Przeciągnij, aby zmienić kolejność włączone

en: Wrap Mode
pl: Tryb zawijania

en: Syntax Highlighter
pl: Podświetlacz składni

en: Ignore Texture Size
pl: Ignoruj rozmiar tekstury

en: Fill Degrees
pl: Stopnie wypełnienia

en: Hide Root
pl: Ukryj korzeń

en: Expand
pl: Rozszerz

en: Z Index
pl: Indeks Z

en: Timeout
pl: Limit czasu

en: Transfer Mode
pl: Tryb transferu

en: Screen Space AA
pl: AA w przestrzeni ekranu

en: Use Occlusion Culling
pl: Użyj usuwania niewidocznych powierzchni

en: Snap
pl: Przyciągaj

en: World 3D
pl: Świat 3D

en: Scaling 3D
pl: Skalowanie 3D

en: Audio Listener
pl: Słuchacz dźwięku

en: Current Screen
pl: Bieżący ekran

en: Force Native
pl: Wymuś natywny

en: Min Size
pl: Min. rozmiar

en: Max Size
pl: Maks. rozmiar

en: 2D Physics
pl: Fizyka 2D

en: 3D Physics
pl: Fizyka 3D

en: Segments
pl: Segmenty

en: Sampling
pl: Próbkowanie

en: Parsed Geometry Type
pl: Parsowany typ geometrii

en: Terrains
pl: Tereny

en: Custom Data
pl: Własne dane

en: Physics Layers
pl: Warstwy fizyki

en: Custom Data Layers
pl: Własne warstwy danych

en: Transpose
pl: Transpozycja

en: Texture Origin
pl: Początek tekstury

en: Miscellaneous
pl: Różne

en: Probability
pl: Prawdopodobieństwo

en: Distance
pl: Odległość

en: Density Texture
pl: Tekstura gęstości

en: Item
pl: Element

en: Preview
pl: Podgląd

en: Sky
pl: Niebo

en: Horizon Color
pl: Kolor horyzontu

en: Energy Multiplier
pl: Multiplikator Energii

en: Ground Color
pl: Kolor podłoża

en: Plane
pl: Płaszczyzna

en: Frames
pl: Klatki

en: Multiplier
pl: Multiplikator

en: Far Distance
pl: Odległość dali

en: Far Transition
pl: Dalekie przejście

en: Near Distance
pl: Odległość bliży

en: Near Transition
pl: Bliskie przejście

en: Shutter Speed
pl: Szybkość migawki

en: Max Domain
pl: Odległość maksymalna

en: Source
pl: Źródło

en: Tonemap
pl: Mapa odcieni

en: Glow
pl: Blask

en: Mix
pl: Miks

en: Fog
pl: Mgła

en: Saturation
pl: Nasycenie

en: Color Correction
pl: Korekcja koloru

en: Features
pl: Funkcje

en: Offsets
pl: Przesunięcia

en: To
pl: Do

en: Texture MSDF
pl: MSDF tekstury

en: Texture Channel
pl: Kanał tekstury

en: Flip Texture
pl: Odbij teksturę

en: Subsurface Scattering
pl: Rozpraszanie podpowierzchniowe

en: Transmittance
pl: Przepuszczalność

en: Refraction
pl: Refrakcja

en: Base Texture
pl: Bazowa tekstura

en: Image Size
pl: Rozmiar obrazu

en: Transform Format
pl: Format transformacji

en: Sample Distance
pl: Odległość próbkowania

en: Sky Material
pl: Materiał nieba

en: Blend
pl: Mieszanie

en: Top Left
pl: Lewy górny róg

en: Top Right
pl: Prawy górny róg

en: Bottom Right
pl: Prawy dolny róg

en: Bottom Left
pl: Lewy dolny róg

en: Texture Margins
pl: Marginesy tekstury

en: File
pl: Plik

en: Parameter Name
pl: Nazwa parametru

en: Constant
pl: Stała

en: Texture Type
pl: Typ tekstury

en: Texture Array
pl: Tablica tekstur

en: Function
pl: Funkcja

en: Texture Repeat
pl: Zapętlenie tekstury

en: Texture Source
pl: Źródło tekstury

en: Use All Surfaces
pl: Użyj wszystkich powierzchni

en: Surface Index
pl: Indeks powierzchni

en: Degrees Mode
pl: Tryb stopni

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Folded
pl: Zwinięty

en: Close
pl: Zamknij

en: Buttons Separation
pl: Rozdzielenie buttonów

en: Reload
pl: Przeładuj

en: Submenu
pl: Podmenu

en: Font Separator
pl: Separator czcionki

en: Font Separator Size
pl: Rozmiar separatora czcionki

en: Font Separator Color
pl: Kolor separatora czcionki

en: Cursor
pl: Kursor

en: Scroll Speed
pl: Szybkość przewijania

en: Icon Separation
pl: Rozdzielenie ikon

en: Folded Arrow
pl: Zwinięta strzała

en: Screen Picker
pl: Operator ekranu

en: Node
pl: Węzeł

en: Custom
pl: Własny

en: Default Font Subpixel Positioning
pl: Domyślne pozycjonowanie subpikselowe czcionki

en: Playback Mode
pl: Tryb odtwarzania

en: Tap 1
pl: Pierwszy

en: Tap 2
pl: Pierwsze dwa

en: Feedback
pl: Informacja zwrotna

en: Pre Gain
pl: Wstępne wzmocnienie

en: Drive
pl: Dysk

en: Resonance
pl: Rezonans

en: Ceiling dB
pl: Sufit dB

en: Threshold dB
pl: Wartość progowa dB

en: Soft Clip dB
pl: Miękkie przesterowanie dB

en: Time Pullout (ms)
pl: Przekroczenie czasu

en: Movie Writer
pl: Tworzenie filmów

en: Total Gravity
pl: Całkowita grawitacja

en: Collide With Bodies
pl: Zderzaj z ciałami

en: Exclude Bodies
pl: Wyklucz ciała

en: Exclude Objects
pl: Wyklucz obiekty

en: Default Gravity
pl: Domyślna grawitacja

en: Default Gravity Vector
pl: Domyślny wektor grawitacji

en: Physics Engine
pl: Silnik fizyki

en: Max Collisions
pl: Maks. liczba kolizji

en: Vertex
pl: Wierzchołki

en: Fragment
pl: Fragmenty

en: Tesselation Control
pl: Kontrola tesselacji

en: Compute
pl: Przelicz

en: Compile Error
pl: Błąd kompilacji

en: Base Error
pl: Błąd podstawowy

en: Depth Test Disabled
pl: Testowanie głębi wyłączone

en: Cull
pl: Zredukuj

en: Ensure Correct Normals
pl: Zapewnij prawidłowe wartości normalnych

en: Shadows Disabled
pl: Cienie wyłączone

en: Ambient Light Disabled
pl: Światło otoczenia wyłączone

en: Particle Trails
pl: Ślady cząsteczek

en: Fog Disabled
pl: Mgła wyłączona

en: Light Only
pl: Tylko światło

en: Disable Force
pl: Wyłącz siłę

en: Disable Velocity
pl: Wyłącz szybkość

en: Keep Data
pl: Zachowaj dane

en: Internal Size
pl: Wewnętrzna wielkość

en: Target Size
pl: Wielkość celu

en: Render Loop Enabled
pl: Pętla renderowania włączona

en: VRAM Compression
pl: Kompresja VRAM

en: Import S3TC BPTC
pl: Importuj S3TC BPTC

en: Import ETC2 ASTC
pl: Importuj ETC2 ASTC

en: Force PNG
pl: Wymuś PNG

en: WebP Compression
pl: Kompresja WebP

en: Compression Method
pl: Metoda kompresji

en: Lossless Compression Factor
pl: Czynnik bezstratnej kompresji

en: Shadow Atlas
pl: Atlas cieni

en: Shader Cache
pl: Cache shaderów

en: Reflections
pl: Odbicia

en: Sky Reflections
pl: Odbicia nieba

en: Overrides
pl: Nadpisuje

en: Disable for Vendors
pl: Wyłącz dla wytwórców

en: Default Filters
pl: Domyślne filtry

en: Half Size
pl: Połowa wielkości

en: Decals
pl: Naklejki

en: Light Projectors
pl: Rzutniki światła

en: Screen Space Reflection
pl: Odbicie w przestrzeni ekranu

en: Buffer Size
pl: Wielkość bufora

en: Primitive Meshes
pl: Podstawowe siatki

en: Texel Size
pl: Wielkość teksela

en: Shaders
pl: Shadery

en: Shader Language
pl: Język shadera

en: Treat Warnings as Errors
pl: Traktuj ostrzeżenia jako błędy

en: Has Tracking Data
pl: Posiada dane śledzenia

en: Hand Tracking Source
pl: Źródło śledzenia dłoni

en: Play Area Mode
pl: Tryb obszaru odtwarzania

en: Primary Interface
pl: Interfejs główny
