Godot Engine properties - en to et translation catalogue (954 entries)

en: Application
et: Rakendus

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: Name
et: Nimi

en: Name Localized
et: Nimi lokaliseeritud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Version
et: Versioon

en: Run
et: Käivita

en: Main Scene
et: Põhistseen

en: Disable stdout
et: Lülita stdout välja

en: Disable stderr
et: Lülita stderr välja

en: Use Hidden Project Data Directory
et: Kasuta peidetud projektiandmete kausta

en: Use Custom User Dir
et: Kasuta kohandatud kasutaja kausta

en: Custom User Dir Name
et: Kohandatud kasutaja kausta nimi

en: Project Settings Override
et: Projekti sätete ülekirjutamine

en: Main Loop Type
et: Põhitsükli tüüp

en: Accessibility
et: Juurdepääsetavus

en: General
et: Üldine

en: Display
et: Ekraan

en: Window
et: Aken

en: Size
et: Suurus

en: Viewport Width
et: Vaateakna Laius

en: Viewport Height
et: Vaateakna Kõrgus

en: Initial Position Type
et: Algne positsioonitüüp

en: Initial Position
et: Algne positsioon

en: Initial Screen
et: Algne Ekraan

en: Resizable
et: Suurust muudetav

en: Borderless
et: Ääriseta

en: Always on Top
et: Alati peal

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: No Focus
et: Fookust Pole

en: Window Width Override
et: Akna Laiuse Ülekirjutamine

en: Window Height Override
et: Akna Kõrguse Ülekirjutamine

en: Energy Saving
et: Energia Säästmine

en: Keep Screen On
et: Hoia ekraan sees

en: Animation
et: Animatsioon

en: Warnings
et: Hoiatused

en: Compatibility
et: Ühilduvus

en: Audio
et: Heli

en: Buses
et: Siinid

en: Default Bus Layout
et: Vaikimisi Siini Paigutus

en: Text to Speech
et: Tekst-Kõneks

en: 2D Panning Strength
et: 2D Kerimise Tugevus

en: 3D Panning Strength
et: 3D Kerimise Tugevus

en: Subwindows
et: Alamaknad

en: Embed Subwindows
et: Manusta Alamaknad

en: Physics
et: Füüsika

en: Run on Separate Thread
et: Jooksuta eraldi lõimu peal

en: Stretch
et: Venita

en: Aspect
et: Aspekt

en: Scale
et: Skaala

en: Debug
et: Silumine

en: Settings
et: Seaded

en: Max Functions
et: Maksimaalsed Funktsioonid

en: Compression
et: Kompressioon

en: Formats
et: Formaadid

en: Long Distance Matching
et: Pika Vahemaa Sobitamine

en: Compression Level
et: Kompressiooni tase

en: Window Log Size
et: Akna Logi Suurus

en: Crash Handler
et: Krahhi Käitleja

en: Message
et: Sõnum

en: Rendering
et: Renderdamine

en: Timers
et: Taimerid

en: Common
et: Ühine

en: Fonts
et: Kirjatüüp

en: Dynamic Fonts
et: Dünaamilised Kirjatüübid

en: Rendering Device
et: Renderdamisseade

en: Block Size (KB)
et: Bloki Suurus (KB)

en: Max Size (MB)
et: Maksimaalne suurus (MB)

en: Enable
et: Luba

en: Save Chunk Size (MB)
et: Salvest Tüki Suurus (MB)

en: Textures
et: Tekstuurid

en: Canvas Textures
et: Kanvaa Tekstuurid

en: Default Texture Filter
et: Vaikimisi Tekstuuri Filter

en: Default Texture Repeat
et: Vaikimisi Tekstuuri Kordus

en: Input Devices
et: Sisendseadmed

en: Pointing
et: Osutades

en: Enable Long Press as Right Click
et: Luba Pikk Vajutus Paremklõpsuna

en: Enable Pan and Scale Gestures
et: Luba Nihke Ja Skaala Liigutused

en: Navigation
et: Navigatsioon

en: Thread Model
et: Lõime Mudel

en: Max Threads
et: Max Lõimed

en: Low Processor Usage Mode
et: Protsessori Madala Võimsuse Režiim

en: Delta Smoothing
et: Delta Silumine

en: Print Error Messages
et: Trüki Veateateid

en: Physics Ticks per Second
et: Füüsika Taktsagedus Sekundis

en: Max Physics Steps per Frame
et: Maksimaalne Füüsika Taktisagedus Ühe Kaadri Kohta

en: Max FPS
et: Maksimaalne FPS

en: Time Scale
et: Ajaskaala

en: Physics Jitter Fix
et: Füüsika värisemise parandus

en: Mouse Mode
et: Hiire režiim

en: Use Accumulated Input
et: Kasuta akumuleeritud sisendit

en: Emulate Mouse From Touch
et: Emuleerige Hiirt Puudutusest

en: Emulate Touch From Mouse
et: Emuleerige Puudutust Hiirest

en: Device
et: Seade

en: Window ID
et: Akna ID

en: Command or Control Autoremap
et: Command Või Control Nupu Automaatne Kaardistamine

en: Alt Pressed
et: Alt Vajutatud

en: Shift Pressed
et: Shift Vajutatud

en: Ctrl Pressed
et: Ctrl Vajutatud

en: Meta Pressed
et: Meta Vajutatud

en: Pressed
et: Vajutatud

en: Keycode
et: Klahvikood

en: Physical Keycode
et: Füüsiline Klahvikood

en: Key Label
et: Võtme Silt

en: Location
et: Asukoht

en: Echo
et: Kaja

en: Button Mask
et: Nupu mask

en: Position
et: Asend

en: Global Position
et: Globaalne positsioon

en: Factor
et: Faktor

en: Button Index
et: Nupu indeks

en: Canceled
et: Tühistatud

en: Double Click
et: Topeltklõps

en: Tilt
et: Kallutus

en: Pressure
et: Surve

en: Pen Inverted
et: Pliiats ümberpööratud

en: Relative
et: Suhteline

en: Velocity
et: Kiirus

en: Axis
et: Telg

en: Axis Value
et: Telje väärtus

en: Index
et: Indeks

en: Double Tap
et: Topeltpuude

en: Action
et: Tegevus

en: Strength
et: Tugevus

en: Channel
et: Kanal

en: Pitch
et: Helikõrgus

en: Controller Number
et: Kontrolleri number

en: Controller Value
et: Kontrolleri väärtus

en: Shortcut
et: Otsetee

en: Events
et: Sündmused

en: Include Navigational
et: Kaasa Navigeerimine

en: Include Hidden
et: Kaasa Varjatud

en: Big Endian
et: Suur Endian

en: Blocking Mode Enabled
et: Blokeerimisrežiim lubatud

en: Read Chunk Size
et: Loe tüki suurust

en: Data
et: Andmed

en: Object ID
et: Objekti ID

en: Encode Buffer Max Size
et: Kodeerimispuhvri maksimaalne suurus

en: Input Buffer Max Size
et: Sisendpuhvri maksimaalne suurus

en: Output Buffer Max Size
et: Väljundpuhvri maksimaalne suurus

en: Resource
et: Resurss

en: Local to Scene
et: Kohalikust stseeniks

en: Path
et: Tee

en: Data Array
et: Andmemassiiv

en: Max Pending Connections
et: Maksimaalne ootel ühenduste arv

en: Region
et: Regioon

en: Offset
et: Nihe

en: Cell Size
et: Lahtri suurus

en: Jumping Enabled
et: Hüppamine lubatud

en: Default Compute Heuristic
et: Vaikimisi Arvutuse Heuristika

en: Default Estimate Heuristic
et: Vaikimisi Hindamise Heuristika

en: Diagonal Mode
et: Diagonaalrežiim

en: Seed
et: Seeme

en: State
et: Olek

en: Memory
et: Mälu

en: Limits
et: Limiidid

en: Message Queue
et: Sõnumite järjekord

en: Network
et: Võrk

en: Connect Timeout Seconds
et: Ühenduse Aegumise Sekundid

en: Packet Peer Stream
et: Paketi Kaasvõrgustik

en: Max Buffer (Power of 2)
et: Maksimaalne Puhver (2 Aste)

en: Certificate Bundle Override
et: Sertifikaatide Paki Ülekirjutamine

en: Threading
et: Lõimelisus

en: Worker Pool
et: Tööliste Hulk

en: Low Priority Thread Ratio
et: Madala Prioriteediga Lõime Suhe

en: Locale
et: Lokaal

en: Fallback
et: Varuvariant

en: Pseudolocalization
et: Pseudo-Lokaliseerimine

en: Use Pseudolocalization
et: Kasuta Lokaliseerimist

en: Double Vowels
et: Kahekordsed Täishäälkud

en: Fake BiDi
et: Sünteetiline BiDi

en: Override
et: Kirjuta Üle

en: Expansion Ratio
et: Laienemise Suhtarv

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Skip Placeholders
et: Jäta Kohatäitjad Vahele

en: Rotation
et: Pööramine

en: Value
et: Väärtus

en: Arg Count
et: Arg kogus

en: Type
et: Tüüp

en: Out Handle
et: Väljas käepide

en: Stream
et: Voog

en: Start Offset
et: Algnihe

en: End Offset
et: Lõpunihe

en: Easing
et: Lõdvendamine

en: Asset Library
et: Vadade kogum

en: Available URLs
et: Saadaolevad URL'id

en: Debug Adapter
et: Silumisadapter

en: Remote Port
et: Kaugport

en: Request Timeout
et: Päringu Ajalõpp

en: Sync Breakpoints
et: Sünkroniseeri Katkepunktid

en: Distraction Free Mode
et: Häirimatu režiim

en: Movie Maker Enabled
et: Movie Maker Sees

en: Custom Template
et: Kohandatud mall

en: Release
et: Väljalase

en: Architectures
et: Arhidektuurid

en: Signature
et: Allkiri

en: Short Version
et: Lühiversioon

en: Icon Interpolation
et: Ikooni Interpolatsioon

en: Plugins
et: Pistikprogrammid

en: Entitlements
et: Volitused

en: Push Notifications
et: Tõukemärguanded

en: Capabilities
et: Võimalused

en: Access Wi-Fi
et: Juurdepääs Wifi'le

en: Enabled
et: Sisselülitatud

en: User Data
et: Kasutaja Andmed

en: Accessible From Files App
et: Juurdepääsetavad Failid Rakendusest

en: Accessible From iTunes Sharing
et: Juurdepääsetavad iTunes Sharing kaudu

en: Privacy
et: Privaatsus

en: Camera Usage Description
et: Kaamera Kasutamise Kirjeldus

en: Camera Usage Description Localized
et: Lokaliseeritud Kaamera Kasutamise Kirjeldus

en: Microphone Usage Description
et: Mikrofoni Kasutamise Kirjeldus

en: Microphone Usage Description Localized
et: Lokaliseeritud Mikrofoni Kasutamise Kirjeldus

en: Icons
et: Ikooonid

en: Binary Format
et: Binaarne formaat

en: Embed PCK
et: Manusta PCK

en: Texture Format
et: Tekstuuriformaat

en: Export Path
et: Ekspordi Tee

en: Label
et: Silt

en: Read Only
et: Ainult Loetav

en: Flat
et: Lame

en: Hide Slider
et: Peida Liugur

en: Zoom
et: Suum

en: Retarget
et: Määra Ümber

en: Bone Renamer
et: Kondi Ümbernimetaja

en: Rename Bones
et: Nimeta Kondid Ümber

en: Unique Node
et: Unikaalne Sõlm

en: Make Unique
et: Tee Unikaalseks

en: Skeleton Name
et: Skeleti Nimi

en: Rest Fixer
et: Puhkeasendi Korrigeerija

en: Normalize Position Tracks
et: Normaliseeri Positsioonirajad

en: Fix Silhouette
et: Paranda Siluett

en: Filter
et: Filtreeri Sõlmed

en: Threshold
et: Lävi

en: Base Height Adjustment
et: Baaskõrguse Reguleerimine

en: Remove Tracks
et: Eemalda Animatsiooni Rajad

en: Except Bone Transform
et: Välja Arvatud Luu Ümberkujundus

en: Unimportant Positions
et: Ebaolulised Positsioonid

en: Unmapped Bones
et: Kaardistamata Luud

en: Generate Tangents
et: Genereeri Puutujad

en: Generate LODs
et: Looge LOD'd

en: Node
et: Sõlm

en: Script
et: Skript

en: Generate
et: Genereeri

en: Body Type
et: Keha Tüüp

en: Layer
et: Kiht

en: Advanced
et: Täpsem

en: Precision
et: Täpsus

en: Max Concavity
et: Maksimaalne Nõgusus

en: Symmetry Planes Clipping Bias
et: Sümmeetriatasandite Lõikusmoonutus

en: Revolution Axes Clipping Bias
et: Pöörlemistelje Lõikusmoonutus

en: Resolution
et: Resolutsioon

en: Normalize Mesh
et: Normaliseeri Mesh

en: Primitive
et: Primitiivne

en: Height
et: Kõrgus

en: Radius
et: Raadius

en: Simplification Distance
et: Lihtsustamise Distants

en: Save to File
et: Salvesta Faili

en: Use External
et: Kasuta Väliseid

en: Loop Mode
et: Tsüklirežiim

en: Slices
et: Viilud

en: Amount
et: Kogus

en: Optimizer
et: Optimiseerija

en: Max Velocity Error
et: Maksimaalne Kiiruse Viga

en: Max Angular Error
et: aksimaalne Nurgaviga

en: Max Precision Error
et: Maksimaalne Täpsuse Viga

en: Page Size
et: Lehekülje suurus

en: Import Tracks
et: Impordi Rajad

en: Bone Map
et: Kondi Kaart

en: Nodes
et: Sõlmed

en: Root Type
et: Juur Tüüp

en: Root Name
et: Juur Nimi

en: Apply Root Scale
et: Rakenda Juurskaala

en: Root Scale
et: Juurskaala

en: Meshes
et: Mesh'id

en: Light Baking
et: Valguse Küpsetamine

en: Skins
et: Nahad

en: Use Named Skins
et: Kasuta Nimega Nahku

en: Trimming
et: Äralõikamine

en: Remove Immutable Tracks
et: Eemalda Muutumatud Rajad

en: Import Script
et: Impordi skript

en: Materials
et: Materjalid

en: Antialiasing
et: Anti-aliassing

en: Generate Mipmaps
et: Mipmapide Genereerimine

en: MSDF Pixel Range
et: MSDF Piksli Ulatus

en: MSDF Size
et: MSDF Suurus

en: Allow System Fallback
et: Luba Süsteemi Tagasipöördumine

en: Hinting
et: Vihjamine

en: Subpixel Positioning
et: Alapiksliline Positsioneerimine

en: Metadata Overrides
et: Metaandmete Ülekirjutused

en: Language Support
et: Keele Tugi

en: Script Support
et: Skriptimis Tugi

en: OpenType Features
et: OpenType Funktsioonid

en: Compress
et: Suru Kokku

en: Language
et: Keel

en: Outline Size
et: Kontuurjoone Suurus

en: Variation
et: Variatsioon

en: Delimiter
et: Eraldaja

en: Character Ranges
et: Tähemärkide Vahemikud

en: Columns
et: Veerud

en: Rows
et: Read

en: Image Margin
et: Pildi Serv

en: High Quality
et: Kõrge Kvaliteediga

en: Lossy Quality
et: Madal Kvaliteediga

en: HDR Compression
et: HDR Kompressioon

en: Channel Pack
et: Kanali Pakk

en: Mipmaps
et: Mipmapid

en: Limit
et: Limiit

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Arrangement
et: Asetus

en: Layout
et: Paigutus

en: Roughness
et: Karedus

en: Process
et: Protsess

en: Size Limit
et: Suuruse Limiit

en: Detect 3D
et: Tuvasta 3D

en: Compress To
et: Tihenda

en: Editor
et: Redaktor

en: Atlas File
et: Atlas Fail

en: Import Mode
et: Importimise Režiim

en: Crop to Region
et: Kärbi Piirkonda

en: Max Rate
et: Maksimaalne Määr

en: Max Rate Hz
et: Maksimaalne Määr Hz

en: Edit
et: Muuda

en: Trim
et: Lõika

en: Normalize
et: Normaliseeri

en: Loop End
et: Tsükli Lõpp

en: Checkable
et: Märgistatav

en: Checked
et: Märgitud

en: Draw Warning
et: Joonistamis Hoiatus

en: Keying
et: Võtitamine

en: Deletable
et: Kustutatav

en: Base Type
et: Baastüüp

en: Editable
et: Redigeeritav

en: Toggle Mode
et: Lülitusrežiim

en: Main Run Args
et: Peamised Jooksuargumendid

en: Templates Search Path
et: Mallide Otsingutee

en: Naming
et: Nimetamine

en: Default Signal Callback to Self Name
et: Vaikimisi Signaali Tagasikutse Enda Nimele

en: Scene Name Casing
et: Stseeni Nime Vorming

en: Reimport Missing Imported Files
et: Puuduvate Imporditud Filide Uuesti Importimine

en: Use Multiple Threads
et: Kasuta Mitut Lõime

en: Export
et: Ekspordi

en: Convert Text Resources to Binary
et: Teisenda Tekstiressursid Binaarseks

en: Version Control
et: Versioonihaldus

en: Plugin Name
et: Pistikprogrammi Nimi

en: Texture
et: Tekstuur

en: Separation
et: Eraldamine

en: Texture Region Size
et: Tekstuuri Piirkonna Suurus

en: Use Texture Padding
et: Kasuta Tekstuuripatju

en: Atlas Coords
et: Atlase Koordinaadid

en: Size in Atlas
et: Suurus Atlases

en: Alternative ID
et: Alternatiivne ID

en: Speed
et: Kiirus

en: Frames Count
et: Kaadrite Arv

en: Duration
et: Kestvus

en: Current Group Idx
et: Praegune Grupi Idx

en: Current Bone Idx
et: Praegune Kondi Idx

en: Editors
et: Redaktorid

en: Gizmo Colors
et: Telgede Värvid

en: Interface
et: Liides

en: Editor Language
et: Redaktori Keel

en: Use Threads
et: Kasuta Lõime

en: Localize Settings
et: Lokaliseerimis Seaded

en: Display Scale
et: Ekraani Skaala

en: Custom Display Scale
et: Kohandatud Ekraani Skaala

en: Editor Screen
et: Redaktori Ekraan

en: Project Manager Screen
et: Projekti Halduri Ekraan

en: Use Embedded Menu
et: Kasuta Sisseehitatud Menüüd

en: Main Font
et: Põhifont

en: Main Font Bold
et: Paks Põhifont

en: Code Font
et: Koodi Font

en: Single Window Mode
et: Ühe akna režiim

en: Mouse Extra Buttons Navigate History
et: Hiire Lisanupud Ajaloos Navigeerimiseks

en: Save Each Scene on Quit
et: Salvestage Iga Stseen Väljumisel

en: Accept Dialog Cancel OK Buttons
et: Nõustu Dialoog Tühista OK Nupud

en: Show Internal Errors in Toast Notifications
et: Näita Sisemisi Vigu Hüpikteate Märguannetes

en: Show Update Spinner
et: Kuva Värskenduse Spinner

en: V-Sync Mode
et: V-Sync Režiim

en: Update Continuously
et: Värskenda Pidevalt

en: Show Scene Tree Root Selection
et: Kuva Stseeni Puu Juure Valik

en: Derive Script Globals by Name
et: Tuleta Skripti Globaalid Nime Järgi

en: Docks
et: Dokid

en: Scene Tree
et: Stseenipuu

en: Inspector
et: Inspektor

en: Default Property Name Style
et: Atribuudi Vaikimisi Nimestiil

en: Default Float Step
et: Vaikimisi Ujuvkomaarvu Samm

en: Disable Folding
et: Keela Stseenipuu Kokkuvoldimine

en: Auto Unfold Foreign Scenes
et: Võõraste Stseenide Automaatne Lahti Harutamine

en: Horizontal Vector2 Editing
et: Horisontaalne Vector2 Redigeerimine

en: Horizontal Vector Types Editing
et: Horisontaalsete Vektortüüpide Redigeerimine

en: Open Resources in Current Inspector
et: Ava Ressursid Praeguses Inspektoris

en: Resources to Open in New Inspector
et: Resursid Mida Avada Uues Inspektoris

en: Theme
et: Teema

en: Icon and Font Color
et: Ikooni Ja Font Värv

en: Contrast
et: Kontrast

en: Draw Extra Borders
et: Joonista Lisaäärised

en: Border Size
et: Serva Suurus

en: Corner Radius
et: Nurga Raadius

en: Additional Spacing
et: Täiendav Vahekaugus

en: Custom Theme
et: Kohandatud Teema

en: Touchscreen
et: Puuteekraan

en: Scene Tabs
et: Stseeni Aknad

en: Display Close Button
et: Kuva Sulgemis Nupp

en: Show Thumbnail on Hover
et: Näita Pisipilti Hiirega Hõljutamisel

en: Maximum Width
et: Maksimaalne Laius

en: Show Script Button
et: Näita Skripti Nuppu

en: Restore Scenes on Load
et: Taasta Stseenid Laadimisel

en: FileSystem
et: Failikuvaja

en: External Programs
et: Välised Programmid

en: Directories
et: Kataloogid ja failid

en: Autoscan Project Path
et: Automatne Projekti Tee Skaneerimine

en: On Save
et: Salvestamisel

en: Compress Binary Resources
et: Kahendressursside tihendamine

en: Safe Save on Backup then Rename
et: Turvaline Salvestamine Varundades, Seejärel Nimeta Ümber

en: File Server
et: Faili Server

en: Password
et: Parool

en: File Dialog
et: Failidialoog

en: Show Hidden Files
et: Näita Peidetud Faile

en: Display Mode
et: Kuvamisrežiim

en: Thumbnail Size
et: Pisipildi Suurus

en: RPC Server Uptime
et: RPC Serveri Aktiivaeg

en: FBX2glTF Path
et: FBX2glTF Asukoht

en: Ask Before Deleting Related Animation Tracks
et: Küsi Enne Seotud Animatsiooniradade Kustutamist

en: Start Create Dialog Fully Expanded
et: Alusta Loomise Dialoogi Täielikult Laiendatult

en: Auto Expand to Selected
et: Laiendamine Valituks Tehtud Elemendini Automaatselt

en: Always Show Folders
et: Näita Alati Kaustasid

en: TextFile Extensions
et: Tekstifaili Laiendid

en: Property Editor
et: Atribuudiredaktor

en: Auto Refresh Interval
et: Automaatselt Värskendamise Intervall

en: Subresource Hue Tint
et: Alamresursi Värvitoon

en: Text Editor
et: Tekstiredaktor

en: Color Theme
et: Värviskeem

en: Highlighting
et: Esiletõstmine

en: Appearance
et: Välimus

en: Caret
et: Kursor

en: Caret Blink
et: Kursori Vilkumine

en: Caret Blink Interval
et: Kursori Vilkumise Intervall

en: Highlight Current Line
et: Tõsta Praegune Rida Esile

en: Highlight All Occurrences
et: TõstkeEsile Kõik Esinemised

en: Guidelines
et: Juhised

en: Show Line Length Guidelines
et: Näita Rea Pikkuse Juhiseid

en: Show Line Numbers
et: Näita Reanumberied

en: Line Numbers Zero Padded
et: Nulliga Täidetud Reanumbrid

en: Minimap
et: Pisikaart

en: Show Minimap
et: Näita Pisikaarti

en: Minimap Width
et: Pisikaardi Laius

en: Lines
et: Jooned

en: Code Folding
et: Koodi Kokku Voltimine

en: Autowrap Mode
et: Automaatmurdmise Režiim

en: Whitespace
et: Tühimik

en: Draw Tabs
et: Joonista Vahelehed

en: Draw Spaces
et: Joonista Tühimikud

en: Line Spacing
et: Reavahe

en: Smooth Scrolling
et: Sujuv Kerimine

en: V Scroll Speed
et: Vert. Kerimise Kiirus

en: Drag and Drop Selection
et: Lohistage Valik

en: Stay in Script Editor on Node Selected
et: Püsi Redaktoris Sõlme Valimisel

en: Indent
et: Taane

en: Auto Indent
et: Automaatne Taane

en: Files
et: Failid

en: Trim Trailing Whitespace on Save
et: Tühikute Eemaldamine Ridade Lõpust Salvestamisel

en: Autosave Interval Secs
et: Automaatsalvestus Intervall Sekundites

en: Restore Scripts on Load
et: Skriptide Taastamine Laadimisel

en: Convert Indent on Save
et: Taandamise Teisendamine Salvestamisel

en: Auto Reload Scripts on External Change
et: Skriptide Automaatne Uuesti Laadimine Välise Muudatuse Korral

en: Auto Reload and Parse Scripts on Save
et: Automatiseeri Skriptide Uuesti Laadimine Ja Analüüsimine Salvestamisel

en: Open Dominant Script on Scene Change
et: Ava Domineeriv Skript Stseeni Muutmisel

en: Script List
et: Skriptiloend

en: Show Members Overview
et: Näita Liikmete Ülevaadet

en: Sort Members Outline Alphabetically
et: Sorteeri Liikmete Ülevaade Tähestikulises Järjestuses

en: Script Temperature Enabled
et: Skripti Temperatuur Lubatud

en: Script Temperature History Size
et: Skripti Temperatuuri Ajaloo Suurus

en: Group Help Pages
et: Grupi Abi Lehed

en: Sort Scripts By
et: Sorteeri Skriptid

en: List Script Names As
et: Loetle Skriptinimed Kui

en: External
et: Väline

en: Completion
et: Lõpetamine

en: Auto Brace Complete
et: Sulgude Automaatne Lõpetamine

en: Code Complete Delay
et: Koodi Täiendamise Viivitus

en: Complete File Paths
et: Täienda Failiteid

en: Add Type Hints
et: Lisage Tüübi Vihjeid

en: Use Single Quotes
et: Kasuta Ühekordseid Jutumärke

en: Use External Editor
et: Kasuta Välist Redaktorit

en: Help
et: Abi

en: Show Help Index
et: Näita Abiindeksit

en: Sort Functions Alphabetically
et: Sorteeri Funktsioonid Tähestiku Järjekorras

en: Grid Map
et: Ruudustiku Kaart

en: Pick Distance
et: Valimiskaugus

en: Selection Box Color
et: Valiku Kasti Värv

en: Instantiated
et: Loodud

en: Joint
et: Liigend

en: Camera
et: Kaamera

en: Decal
et: Kleebis

en: Fog Volume
et: Udu Maht

en: Particles
et: Osakesed

en: Particle Attractor
et: Osakeste Tõmbur

en: Particle Collision
et: Osakeste Kokkupõrge

en: Lightmap Lines
et: Valguskaardi Jooned

en: Lightprobe Lines
et: Valgussondi Jooned

en: Reflection Probe
et: Peegelduse Sond

en: Skeleton
et: Skelett

en: Selected Bone
et: Valitud Kont

en: Gizmo Settings
et: Gizmo Sätted

en: Bone Axis Length
et: Kondi Telje Pikkus

en: Bone Shape
et: Kondi Kuju

en: Grid Division Level Max
et: Maksimaalne Ruudustiku Jaotustase

en: Grid Division Level Min
et: Minimaalne Ruudustiku Jaotustase

en: Grid Division Level Bias
et: Minimaalne Ruudustiku Moonutus

en: Invert X Axis
et: Inverteeri X-telg

en: Invert Y Axis
et: Inverteeri Y-telg

en: Emulate Numpad
et: Emuleeri Numbriklaviaruuri

en: Emulate 3 Button Mouse
et: Emuleeri 3-Nupulist Hiirt

en: Orbit Sensitivity
et: Pöörlemise Tundlikkus

en: Orbit Inertia
et: Pöörlemise Inerts

en: Translation Inertia
et: Liikumise Inerts

en: Zoom Inertia
et: Suumi Inerts

en: Show Viewport Rotation Gizmo
et: Kuva Vaateava Pööramise Gizmo

en: Show Viewport Navigation Gizmo
et: Kuva Vaateava Navigeerimise Gizmo

en: Freelook
et: Vabalt Vaade

en: Freelook Sensitivity
et: Vabalt Vaate Tundlikkus

en: Freelook Inertia
et: Vabalt Vaate Inerts

en: Manipulator Gizmo Opacity
et: Manööverdaja Gizmo Läbipaistvus

en: Grid Color
et: Ruudustiku Värv

en: Bone Width
et: Kondi Laius

en: Bone Color 1
et: Kondi Värv 1

en: Bone Color 2
et: Kondi Värv 2

en: Bone Selected Color
et: Valitud Kondi Värv

en: Bone IK Color
et: Kondi IK Värv

en: Bone Outline Color
et: Kondi Kontuuri Värv

en: Bone Outline Size
et: Kondi Kontuuri Suurus

en: Viewport Border Color
et: Vaatevälja Piirjoone Värv

en: Bone Mapper
et: Kondi Kaardistaja

en: Unset
et: Määramata

en: Set
et: Määra

en: Missing
et: Puuduvad

en: Panning
et: Nihutamine

en: Simple Panning
et: Lihtne Nihutamine

en: 2D Editor Pan Speed
et: 2D Redaktori Nihke Kiirus

en: Display Grid
et: Kuva Ruudustik

en: Polygon Editor
et: Hulknurga Redaktor

en: Show Previous Outline
et: Näita Eelmist Kontuuri

en: Autorename Animation Tracks
et: Animatsiooniradade Automaatne Ümbernimetamine

en: Default Create Bezier Tracks
et: Loo Bezier Radu Vaikimisi

en: Default Create Reset Tracks
et: Loo Lähtestamise Radu Vaikimisi

en: Shader Editor
et: Shader-Redaktor

en: Visual Editors
et: Visuaalsed Redaktorid

en: Minimap Opacity
et: Minikaardi Läbipaistvus

en: Lines Curvature
et: Joonte Kõverus

en: Window Placement
et: Akna Asetus

en: Rect
et: Kast

en: Screen
et: Ekraan

en: Auto Save
et: Automaatne Salvestus

en: Save Before Running
et: Salvesta Enne Käivitamist

en: Output
et: Väljund

en: Font Size
et: Fondi Suurus

en: Always Clear Output on Play
et: Puhasta Alati Väljund Käivitamisel

en: HTTP Proxy
et: HTTP puhverserver

en: Editor TLS Certificates
et: Redaktori TLS-Sertifikaadid

en: Remote Host
et: Kaugserver

en: Debugger
et: Siluja

en: Profiler Frame Max Functions
et: Profiileri Pildi Maksimaalsed Funktsioonid

en: Remote Scene Tree Refresh Interval
et: Kaugjuhitava Stseenipuu Värskendamise Intervall

en: Remote Inspect Refresh Interval
et: Kauginspekteerimise Värskendamise Intervall

en: Username
et: Kasutajanimi

en: SSH Public Key Path
et: SSH Avaliku Võtme Asukoht

en: SSH Private Key Path
et: SSH Privaatse Võtme Asukoht

en: Input
et: Sisend

en: Buffering
et: Puhverdamine

en: Project Manager
et: Projektide Haldur

en: Sorting Order
et: Sorteerimis Järjekord

en: Low Processor Mode
et: Madal Protsessorirežiim

en: stdout
et: Standardväljund

en: Print FPS
et: Prindi FPS

en: Print GPU Profile
et: Prindi GPU Profiil

en: Max Chars per Second
et: Maksimum Märgid Sekundis

en: Max Queued Messages
et: Maksimum Järjekorras Olevad Sõnumite Arv

en: Max Errors per Second
et: Maksimum Veateateid Sekundis

en: Max Warnings per Second
et: Maksimum Hoiatusi Sekundis

en: File Logging
et: Faili Logimine

en: Enable File Logging
et: Luba Faili Logimine

en: Log Path
et: Logi Tee

en: Max Log Files
et: Maksimaalne Logifailide Arv

en: Rendering Method
et: Renderdamismeetod

en: Per Pixel Transparency
et: Piksli Põhine Läbipaistvus

en: Allowed
et: Lubatud

en: Threads
et: Lõimed

en: Orientation
et: Orientatsioon

en: Output Latency
et: Väljund Viivitus

en: Frame Delay Msec
et: Kaadri Viivitus Millisekundites

en: Allow High Refresh Rate
et: Luba Kõrge Värskendussagedus

en: Hide Home Indicator
et: Peida Kodu Indikaator

en: Hide Status Bar
et: Peida Olekuriba

en: XR
et: Laiendatud reaalsus

en: View Configuration
et: Vaate Konfiguratsioon

en: Submit Depth Buffer
et: Esita Sügavuspuhver

en: Boot Splash
et: Alglaadimise Ekraan

en: Pen Tablet
et: Puutetahvel Pliiatsiga

en: Environment
et: Keskkond

en: Defaults
et: Vaikeväärtused

en: Icon
et: Ikoon

en: Windows Native Icon
et: Windowsi Süsteemiikoon

en: Mouse Cursor
et: Hiire Kursor

en: Show Image
et: Näita Pilti

en: Use Filter
et: Kasuta Filtrit

en: Image
et: Pilt

en: Minimum Display Time
et: Minimaalne Näitamise Aeg

en: Project
et: Projekt

en: Time
et: Aeg

en: Polygons
et: Hulknurgad

en: Operation
et: Operatsioon

en: Calculate Tangents
et: Arvuta Tangetid

en: Collision
et: Kokkupõrge

en: Use Collision
et: Kasuta Kokkupõrget

en: Collision Layer
et: Kokkupõrke Kiht

en: Collision Mask
et: Kokkupõrke Mask

en: Collision Priority
et: Kokkupõrke Prioriteet

en: Material
et: Materjal

en: Sides
et: Küljed

en: Cone
et: Koonus

en: Inner Radius
et: Sisemine Raadius

en: Outer Radius
et: Välimine Raadius

en: Polygon
et: Hulknurk

en: Depth
et: Sügavus

en: Spin Degrees
et: Pöörde Kraadid

en: Spin Sides
et: Pöörde Küljed

en: Path Node
et: Tee Sõlm

en: Path Interval
et: Tee Intervall

en: Path Rotation
et: Tee Pööramine

en: Path Local
et: Lokaalne Tee

en: Max Call Stack
et: Maksimaalne Kutsepinu

en: Language Server
et: Keeleserver

en: Use Thread
et: Kasuta Lõimu

en: Copyright
et: Autoriõigus

en: Color
et: Värv

en: Intensity
et: Intentsiivsus

en: Range
et: Vahemik

en: Inner Cone Angle
et: Sisemine Koonuse Nurk

en: Outer Cone Angle
et: Välimine Koonuse Nurk

en: Gloss Factor
et: Läikefaktor

en: Specular Factor
et: Peegeldumistegur

en: Linear Velocity
et: Lineaarne Kiirus

en: Angular Velocity
et: Nurkkiirus

en: Mesh Index
et: Meshi Indeks

en: Importer Mesh
et: Importija Mesh

en: Major Version
et: Peamine Versioon

en: Minor Version
et: Alamversioon

en: Buffers
et: Puhvrid

en: Buffer Views
et: Puhvrite Vaade

en: Scene Name
et: Stseeni Nimi

en: Base Path
et: Baas tee

en: Root Nodes
et: Juur Sõlmed

en: Images
et: Pildid

en: Cameras
et: Kaamerad

en: Lights
et: Tuled

en: Unique Names
et: Unikaalsed Nimed

en: Unique Animation Names
et: Unikaalsed Animatsiooni Nimed

en: Skeletons
et: Skeletid

en: Create Animations
et: Loo Animatsioone

en: Animations
et: Animatsioonid

en: Buffer View
et: Puhvri Vaade

en: Byte Offset
et: Baidi Nihe

en: Component Type
et: Komponendi Tüüp

en: Normalized
et: Normaliseeritud

en: Loop
et: Tsükkel

en: Buffer
et: Puhver

en: Byte Length
et: Baidi Pikkus

en: Indices
et: Indeksid

en: Perspective
et: Perspektiiv

en: FOV
et: Vaateväli

en: Depth Near
et: Sügavus Lähedale

en: Light
et: Valgus

en: Physics Material
et: Füüsika Materjal

en: Priority
et: Prioriteet

en: Bake Navigation
et: Küpseta Navigeerimine

en: Lightmapping
et: Valguskaardistamine

en: Medium Quality Ray Count
et: Keskmise Kvaliteediga Kiirte Arv

en: High Quality Ray Count
et: Kõrge Kvaliteediga Kiirte Arv

en: Ultra Quality Ray Count
et: Ultra Kvaliteediga Kiirte Arv

en: Region Size
et: Regiooni Suurus

en: Low Quality Probe Ray Count
et: Madala Kvaliteediga Sond Kiirte Arv

en: Medium Quality Probe Ray Count
et: Keskmise Kvaliteediga Sond Kiirte Arv

en: High Quality Probe Ray Count
et: Kõrge Kvaliteediga Sond Kiirte Arv

en: Ultra Quality Probe Ray Count
et: Ultra Kvaliteediga Sond Kiirte Arv

en: Max Rays per Probe Pass
et: Maksimaalne Kiirte Arv Ühe Passi Kohta

en: Eye Height
et: Silma Kõrgus

en: Loop Offset
et: Tsükli Nihutus

en: Spawn Limit
et: Tekkimise Limiit

en: Root Path
et: Juur Tee

en: Replication Interval
et: Replikatsiooni Intervall

en: Delta Interval
et: Delta Intervall

en: Public Visibility
et: Avalik Nähtavus

en: Auth Timeout
et: Autentimise Ajalõpp

en: Allow Object Decoding
et: Luba Objekti Dekodeerimine

en: Refuse New Connections
et: Keeldu Uutest Ühendustest

en: Server Relay
et: ServerI Relee

en: Max Sync Packet Size
et: Maksimaalne Sünkroonimispaketi Suurus

en: Max Delta Packet Size
et: Maksimaalne Delta Paketi Suurus

en: Noise Type
et: Müra Tüüp

en: Frequency
et: Sagedus

en: Fractal
et: Fraktaal

en: Octaves
et: Okraavid

en: Lacunarity
et: Lakunaarsus

en: Gain
et: Võimendus

en: Weighted Strength
et: Kaalutud Tugevus

en: Ping Pong Strength
et: Ping Pong Tugevus

en: Distance Function
et: Kauguse Funktsioon

en: Jitter
et: Värin

en: Return Type
et: Tagastus Tüüp

en: Domain Warp
et: Domeeni Moonutamine

en: Amplitude
et: Amplituut

en: Fractal Type
et: Fraktali Tüüp

en: Fractal Lacunarity
et: Fraktali Lakunaarsus

en: Fractal Gain
et: Fraktaalne Võimendus

en: Width
et: Laius

en: Noise
et: Müra

en: Invert
et: Inverteeri

en: In 3D Space
et: 3D Ruumis

en: As Normal Map
et: Normaalkaardina

en: Localized Name
et: Lokaliseeritud Nimi

en: Action Type
et: Tegevuse Tüüp

en: Toplevel Paths
et: Pealiskihi Teed

en: Interaction Profile Path
et: Interaktsiooniprofiili Tee

en: Display Refresh Rate
et: Ekraani Värskendussagedus

en: Render Target Size Multiplier
et: Renderduse Sihthulga Kordistaja

en: Hand
et: Käsi

en: Motion Range
et: Liikumisvahemik

en: Hand Skeleton
et: Käe Skelett

en: Names
et: Nimed

en: Strings
et: Sõned

en: Discover Local Port
et: Avasta Lokaalne Port

en: Discover IPv6
et: Avasta IPv6

en: Description URL
et: Kirjelduse URL

en: Service Type
et: Teenuse Tüüp

en: IGD Control URL
et: IGD Juhtimise URL

en: IGD Service Type
et: IGD Teenuse Tüüp

en: IGD Status
et: IGD Olek

en: Max Channel in Buffer (KB)
et: Max Kanal Puhvris (KB)

en: Write Mode
et: Kirjutusrežiim

en: Supported Protocols
et: Toetatud Protokollid

en: Handshake Headers
et: Kätluse Päised

en: Inbound Buffer Size
et: Sisendpuhvri Maksimaalne Suurus

en: Outbound Buffer Size
et: Väljundpuhvri Maksimaalne Suurus

en: Handshake Timeout
et: Kätluse Ajalõpp

en: Max Queued Packets
et: Maksimaalne Järjekorda Seatud Paketid

en: Session Mode
et: Seansirežiim

en: Required Features
et: Nõutavad Funktsioonid

en: Optional Features
et: Valikulised Funktsioonid

en: Force System User
et: Sunni Süsteemi Kasutaja

en: Shutdown ADB on Exit
et: Sulge ADB Väljumisel

en: Launcher Icons
et: Käivitusikoonid

en: Export Format
et: Eksportimis Formaat

en: Debug User
et: Siluja Kasutaja

en: Debug Password
et: Siluja Parool

en: Release User
et: Release Kasutaja

en: Release Password
et: Release Parool

en: Code
et: Kood

en: Unique Name
et: Unikaalne Nimi

en: Signed
et: Allkirjastatud

en: App Category
et: Äpi Kategooria

en: Retain Data on Uninstall
et: Säilita Andmed Desinstallimisel

en: Exclude From Recents
et: Välistage Viimastest

en: Graphics
et: Graafika

en: OpenGL Debug
et: OpenGL Silumine

en: XR Features
et: XR Funktsionaalsus

en: XR Mode
et: XR Režiim

en: Immersive Mode
et: Kaasahaarav Režiim

en: Support Normal
et: Toeta Normaalset

en: Support Large
et: Toeta Suurt

en: Background Color
et: Tausta Värv

en: User Data Backup
et: Kasutaja Andmete Varundus

en: Allow
et: Luba

en: Command Line
et: Käsurida

en: Extra Args
et: Ekstra Argumendid

en: APK Expansion
et: APK Laiendamine

en: Salt
et: Sool

en: Public Key
et: Avalik Võti

en: Permissions
et: Õigused

en: Custom Permissions
et: Kohandatud Õigused

en: Architecture
et: Arhidektuur

en: SSH Remote Deploy
et: SSH Kaugjuurutamine

en: Extra Args SSH
et: Ekstra Args SSH

en: Extra Args SCP
et: Ekstra Args SCP

en: Run Script
et: Käita Skript

en: Cleanup Script
et: Puhastusskript

en: Distribution Type
et: Levitamise Tüüp

en: Copyright Localized
et: Lokaliseeritud Autoriõigus

en: High Res
et: Kõrge Eraldusvõimega

en: SDK Version
et: SDK Versioon

en: SDK Name
et: SDK Nimi

en: Xcode Version
et: Xcode Versioon

en: Identity
et: Identiteet

en: Certificate File
et: Sertifikaadi Fail

en: Certificate Password
et: Sertifikaadi Parool

en: Provisioning Profile
et: Provisioneerimisprofiil

en: Custom File
et: Kohandatud Fail

en: Allow JIT Code Execution
et: Luba Just-In-Time koodi täitmine

en: Allow Unsigned Executable Memory
et: Luba Allkirjastamata Käivitatav Mälu

en: Audio Input
et: Helisisend

en: Address Book
et: Aadressiraamat

en: Calendars
et: Kalendrid

en: Photos Library
et: Foto Kogum

en: Debugging
et: Silumine

en: App Sandbox
et: Rakenduse Liivakast

en: Network Server
et: Võrgu Server

en: Network Client
et: Võrgu Klient

en: Device USB
et: USB Seade

en: Device Bluetooth
et: Bluetooth Seade

en: Files Downloads
et: Failid Allalaadimised

en: Files Pictures
et: Failid Pildid

en: Files Music
et: Failid Muusika

en: Files Movies
et: Failid Filmid

en: Custom Options
et: Kohandatud Seaded

en: Apple ID Name
et: Apple ID Nimi

en: Apple ID Password
et: Apple ID Parool

en: API Key
et: API Võti

en: API Key ID
et: API Võtme ID

en: Location Usage Description
et: Asukoha Kasutamise Kirjeldus

en: Location Usage Description Localized
et: Lokaliseeritud Asukoha Kasutamise Kirjeldus

en: Address Book Usage Description
et: Aadressiraamatu Kasutamise Kirjeldus

en: Address Book Usage Description Localized
et: Aadressiraamatu Kasutamise Kirjeldus Lokaliseeritud

en: Calendar Usage Description
et: Kalendri Kasutamise Kirjeldus

en: Calendar Usage Description Localized
et: Kalendri Kasutamise Kirjeldus Lokaliseeritud

en: Photos Library Usage Description
et: Foto Kogu Kasutamise Kirjeldus

en: Photos Library Usage Description Localized
et: Foto Kogu Kasutamise Kirjeldus Lokaliseeritud

en: Desktop Folder Usage Description
et: Töölaua Kausta Kasutamise Kirjeldus

en: Desktop Folder Usage Description Localized
et: Töölaua Kausta Kasutamise Kirjeldus Lokaliseeritud

en: Documents Folder Usage Description
et: Dokumentide Kausta Kasutamise Kirjeldus

en: Documents Folder Usage Description Localized
et: Dokumentide Kausta Kasutamise Kirjeldus Lokaliseeritud

en: Downloads Folder Usage Description
et: Allalaadimiste Kausta Kasutamise Kirjeldus

en: Downloads Folder Usage Description Localized
et: Allalaadimiste Kausta Kasutamise Kirjeldus Lokaliseeritud

en: Network Volumes Usage Description
et: Võrgu Ketta Kasutamise Kirjeldus

en: Network Volumes Usage Description Localized
et: Võrgu Ketta Kasutamise Kirjeldus Lokaliseeritud

en: Removable Volumes Usage Description
et: Eemaldatavate Ketaste Kasutamise Kirjeldus

en: Removable Volumes Usage Description Localized
et: Eemaldatavate Ketaste Kasutamise Kirjeldus Lokaliseeritud

en: Web
et: Veeb

en: Use TLS
et: Kasuta TLS'i

en: TLS Key
et: TLS Võti

en: TLS Certificate
et: TLS Sertifikaat

en: Extensions Support
et: Laienduste Tugi

en: VRAM Texture Compression
et: VRAM Tekstuuride Kokkusurumine

en: For Desktop
et: Töölauale

en: For Mobile
et: Mobiilile

en: Export Icon
et: Ekspordi Ikoon

en: Custom HTML Shell
et: Kohandatud HTML-kest

en: Frame
et: Kaader

en: Top
et: Ülaosa

en: Emitting
et: Kiirgab

en: Shape
et: Kuju

en: Points
et: Punktid

en: Colors
et: Värvid

en: Sub Emitter
et: Alam Kiirgur

en: Fill
et: Täida

en: Point
et: Punkt

en: Linear
et: Sirgjooneline

en: Update
et: Uuenda

en: Editor Settings
et: Redaktori sätted

en: Y Sort Origin
et: Y-Sordi Päritolu

en: Cull Mask
et: Väljalõikamis mask

en: Modulate
et: Moduleeri

en: Text
et: Tekst

en: Uppercase
et: Suurtähed

en: Blur
et: Hägusus

en: Quality
et: Kvaliteet

en: Target
et: Sihtmärk

en: Pose
et: Poos

en: Root Node
et: Juur Node

en: Button Group
et: Nuppude Grupp

en: Indentation
et: Treppimine

en: Constants
et: Konstantid

en: Font Sizes
et: Kirja Suurus

en: Styles
et: Stiilid

en: Localization
et: Lokaliseerimine

en: File Mode
et: Faili Režiim

en: Access
et: Juurdepääs

en: Filters
et: Filtrid

en: Select Mode
et: Valimisrežiim

en: Syntax Highlighter
et: Süntaksi Esiletõstja

en: Expand
et: Laienda

en: Z Index
et: Z Indeks

en: NormalMap
et: NormaalKaart

en: Transfer Mode
et: Ülekanderežiim

en: Paths
et: Teed

en: Snap
et: Naksa

en: Audio Listener
et: Heli kuulaja

en: Current Screen
et: Avatud Ekraan

en: 2D Physics
et: 2D Füüsika

en: 3D Physics
et: 3D Füüsika

en: Terrains
et: Maastikud

en: Custom Data
et: Kohandatud Andmed

en: Scene
et: Stseen

en: Texture Origin
et: Tekstuuri Alguspunkt

en: Probability
et: Võimalus

en: Item
et: Üksus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Sky
et: Taevas

en: Ground Color
et: Maa Värv

en: Pause
et: Paus

en: Format
et: Formaat

en: Camera Is Active
et: Kaamera On Aktiivne

en: Source
et: Allikas

en: Tonemap
et: Toonipilt

en: Glow
et: Sära

en: Fog
et: Udu

en: Features
et: Funktsionaalsused

en: Top Left
et: Ülemine Vasak

en: Top Right
et: Üleval Parem

en: Bottom Right
et: All Parem

en: Bottom Left
et: All Vasak

en: Number Color
et: Numbri Värv

en: Symbol Color
et: Sümboli Värv

en: Function Color
et: Funktsiooni Värv

en: Member Variable Color
et: Liikme Muutuja Värv

en: File
et: Fail

en: Constant
et: Konstant

en: Function
et: Funktsioon

en: Caret Color
et: Kursori Värv

en: Selection Color
et: Valiku Värv

en: Clear
et: Puhasta

en: Current Line Color
et: Praeguse Rea Värv

en: Caret Background Color
et: Kursori Tausta Värv

en: Word Highlighted Color
et: Esiletõstetud Sõna Värv

en: Search Result Color
et: Otsingu Tulemuse Värv

en: Search Result Border Color
et: Otsingu Tulemuse Äärise Värv

en: Completion Background Color
et: Lõpetamise Tausta Värv

en: Completion Selected Color
et: Lõpetamise Valitud Värv

en: Bookmark Color
et: Järjehoidja Värv

en: Breakpoint Color
et: Katkestuspunkti Värv

en: Executing Line Color
et: Käivitatava Rea Värv

en: Brace Mismatch Color
et: Sulgude Mittesobivuse Värv

en: Line Number Color
et: Reanumbri Värv

en: Close
et: Sulge

en: Reload
et: Lae Uuesti

en: Submenu
et: Alammenüü

en: Custom
et: Kohandatud

en: Output Device
et: Väljundseade

en: Input Device
et: Sisendseade

en: Pan
et: Nihe

en: Is Active
et: On Aktiivne

en: Vertex
et: Tipp

en: Shadow Atlas
et: Varju Atlas

en: Reflections
et: Peegeldused

en: Subsurface Scattering
et: Pinnaalune hajumine

en: Buffer Size
et: Puhvri Suurus

en: Update Speed
et: Uuendamise Kiirus

en: Texel Size
et: Texeli Suurus

en: Max Renderable Elements
et: Max Renderdatavaid Elemente

en: Max Renderable Lights
et: Max Renderdatavaid Tulesid

en: Max Lights per Object
et: Maks Valguste Arv Objekti Kohta

en: Cull
et: Väljalõikama

en: Is Primary
et: On Peamine

en: Play Area Mode
et: Mängu Ala Režiim

en: World Origin
et: Maailma Alguspunkt

en: Primary Interface
et: Peamine Kasutajaliides
