Godot Engine class reference - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Tutorials
gl: Titoriais

en: Properties
gl: Propiedades

en: Methods
gl: Métodos

en: Theme Properties
gl: Propiedades do Tema

en: Signals
gl: Sinais

en: Constants
gl: Constantes

en: Property Descriptions
gl: Descrición de Propiedades

en: Method Descriptions
gl: Descrición de Métodos

en: Converts a quantity in radians to degrees.
gl: Converte unha cantidade de radiáns a graos.

en: Converts a quantity in degrees to radians.
gl: Converte unha cantidade de graos a radiáns.
