Godot Engine class reference - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Tutorials
nl: Handleidingen

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Methods
nl: Methoden

en: Theme Properties
nl: Thema-eigenschappen

en: Signals
nl: Signalen

en: Enumerations
nl: Enumeraties

en: Constants
nl: Constanten

en: Property Descriptions
nl: Eigenschapbeschrijvingen

en: Method Descriptions
nl: Methodebeschrijvingen

en: Theme Property Descriptions
nl: Thema Eigenschap Beschrijvingen

en: Inherits:
nl: Erven:

en: Inherited By:
nl: Geërft door:

en: (overrides %s)
nl: (overschrijft %s)

en: Default
nl: Standaard

en: value
nl: waarde

en: This method should typically be overridden by the user to have any effect.
nl: Deze methode hoort overschreven te worden door de gebruiker om effect te hebben.

en: This method has no side effects. It doesn't modify any of the instance's member variables.
nl: Deze methode heeft geen bijwerkingen. Hij wijzigt geen variabelen van de instantie.

en: This method accepts any number of arguments after the ones described here.
nl: Deze methode accepteert elke hoeveelheid argumenten na degenen die hier beschreven zijn.

en: This method is used to construct a type.
nl: Deze methode word gebruikt om een type aan te maken.

en: This method doesn't need an instance to be called, so it can be called directly using the class name.
nl: Deze methode heeft geen instantie nodig om te worden aangeroepen, hij kan aangeroepen worden door middel van de naam van de klasse.

en: This method describes a valid operator to use with this type as left-hand operand.
nl: Deze methode beschrijft een geldige operator die dit type als linker-operand gebruikt.

en: Built-in GDScript functions.
nl: Ingebouwde GDScript functies.

en: List of core built-in GDScript functions. Math functions and other utilities. Everything else is provided by objects. (Keywords: builtin, built in, global functions.)
nl: Lijst van kern ingebouwde GDScript functies. Wiskunde functies en andere hulpprogrammas. De rest is gegeven door objecten. (Keywords: ingebouwd, in gebouwd, globale functie.)

en: Returns a color constructed from integer red, green, blue, and alpha channels. Each channel should have 8 bits of information ranging from 0 to 255.
    [code]r8[/code] red channel
    [code]g8[/code] green channel
    [code]b8[/code] blue channel
    [code]a8[/code] alpha channel
    [codeblock]
    red = Color8(255, 0, 0)
    [/codeblock]
nl: Geeft als resultaat een kleur die is opgebouwd uit gehele getallen rode, groene, blauwe en alfakanalen. Elk kanaal moet 8 bits informatie hebben, variërend van 0 tot 255.
    [code]r8[/code] rood kanaal
    [code]g8[/code] groen kanaal
    [code]b8[/code] blauw kanaal
    [code]a8[/code] alpha channel
    [codeblock]
    rood = Color8(255, 0, 0)
    [/codeblock]

en: Returns a color according to the standardized [code]name[/code] with [code]alpha[/code] ranging from 0 to 1.
    [codeblock]
    red = ColorN("red", 1)
    [/codeblock]
    Supported color names are the same as the constants defined in [Color].
nl: Geeft als resultaat een kleur volgens de gestandaardiseerde [code]naam[/code] met [code]alfa[/code] variërend van 0 tot 1.
    [codeblock]
    rood = ColorN("rood", 1)
    [/codeblock]
    De ondersteunde kleurnamen zijn dezelfde als de constanten die in [Color] zijn gedefinieerd.

en: Returns the absolute value of parameter [code]s[/code] (i.e. positive value).
    [codeblock]
    a = abs(-1) # a is 1
    [/codeblock]
nl: Geeft als resultaat de absolute waarde van de parameter terug [code]s[/code] (d.w.z. positieve waarde).
    [codeblock]
    a = abs(-1) # a is 1
    [/codeblock]

en: Returns the arc cosine of [code]s[/code] in radians. Use to get the angle of cosine [code]s[/code]. [code]s[/code] must be between [code]-1.0[/code] and [code]1.0[/code] (inclusive), otherwise, [method acos] will return [constant NAN].
    [codeblock]
    # c is 0.523599 or 30 degrees if converted with rad2deg(s)
    c = acos(0.866025)
    [/codeblock]
nl: Geeft de arc cosine van [code]s[/code] in radialen terug. Dit word gebruikt om de hoek van de cosine [code]s[/code] te krijgen. [code]s[/code] moet tussen [code]-1.0[/code] en [code]1.0[/code] (inclusief), anders zal [method acos] [constant NAN] terug geven.
    [codeblock]
    # c is 0.523599 of 30 graden als we dit omzetten aan de hand van rad2deg(s)
    c = acos(0.866025)
    [/codeblock]

en: Can't acquire resource error.
nl: Fout bij het krijgen van een bron.

en: Can't fork process error.
nl: Fout bij het forken van een proces.

en: Invalid data error.
nl: Fout bij ongeldige gegevens.

en: Nodes and Scenes
nl: Noden en scènes
