Godot Engine class reference - en to sr_Cyrl translation catalogue (5 entries)

en: Description
sr_Cyrl: Опис

en: Properties
sr_Cyrl: Особине

en: Methods
sr_Cyrl: Поступци

en: Signals
sr_Cyrl: Знаци

en: Constants
sr_Cyrl: Непроменљиве
