Godot Engine class reference - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Tutorials
sv: Handledningar

en: Properties
sv: Egenskaper

en: Methods
sv: Metoder

en: Theme Properties
sv: Tema Egenskaper

en: Signals
sv: Signaler

en: Enumerations
sv: Uppräkningar

en: Constants
sv: Begränsningar

en: Method Descriptions
sv: Metodbeskrivning

en: Built-in GDScript functions.
sv: Inbyggda GDScriptfunktioner.

en: Nodes and Scenes
sv: Noder och scener
