Godot Engine editor - en to eu translation catalogue (406 entries)

en: Tablet Driver
eu: Tableta kontroladorea

en: Clipboard
eu: Arbela

en: Current Screen
eu: Oraingo pantaila

en: Exit Code
eu: Irteera-kodea

en: V-Sync Enabled
eu: V-Sync aktibatuta

en: V-Sync Via Compositor
eu: V-Sync via Compositor

en: Delta Smoothing
eu: Delta leuntzea

en: Low Processor Usage Mode
eu: Prozesadore erabilera baxuko modua

en: Low Processor Usage Mode Sleep (µsec)
eu: Prozesadore erabilera baxuko moduko loa (µsec)

en: Keep Screen On
eu: Mantendu pantaila aktibo

en: Min Window Size
eu: Leihoaren tamaina minimoa

en: Max Window Size
eu: Leihoaren tamaina maximoa

en: Screen Orientation
eu: Pantaila-orientazioa

en: Window
eu: Leihoa

en: Borderless
eu: Ertzik gabe

en: Per Pixel Transparency Enabled
eu: Pixelekako gardentasuna aktibatuta

en: Fullscreen
eu: Pantaila osoa

en: Maximized
eu: Maximizatuta

en: Minimized
eu: Minimizatuta

en: Resizable
eu: Neurri aldagarria

en: Position
eu: Kokapena

en: Size
eu: Tamaina

en: Endian Swap
eu: Endian-en trukaketa

en: Editor Hint
eu: Editorearen iradokizuna

en: Print Error Messages
eu: Errore mezuak inprimatu

en: Iterations Per Second
eu: Segunduko iterazioak

en: Target FPS
eu: Helburuko FPS

en: Time Scale
eu: Denbora eskala

en: Physics Jitter Fix
eu: Fisiken jitterra konpondu

en: Error
eu: Akatsa

en: Error String
eu: Errore katea

en: Result
eu: Emaitza

en: Memory
eu: Memoria

en: Limits
eu: Mugak

en: Command Queue
eu: Komando ilara

en: Multithreading Queue Size (KB)
eu: Multiharikatzearen ilararen tamaina (KB)

en: Function
eu: Funtzioa

en: Data
eu: Datuak

en: Network
eu: Sarea

en: Remote FS
eu: Urruneko FS

en: Page Size
eu: Orrialde-tamaina

en: Page Read Ahead
eu: Aurretikoz irakurritako orria

en: Blocking Mode Enabled
eu: Blokeo modua aktibatuta

en: Connection
eu: Konexioa

en: Read Chunk Size
eu: Irakurri puskaren tamaina

en: Object ID
eu: Objektuaren IDa

en: Allow Object Decoding
eu: Baimendu objektu-dekodifikazioa

en: Refuse New Network Connections
eu: Errefusatu sare konexio berriak

en: Network Peer
eu: Sare kidea

en: Root Node
eu: Nodo erroa

en: Refuse New Connections
eu: Ukatu konexio berriak

en: Transfer Mode
eu: Transferentzia modua

en: Encode Buffer Max Size
eu: Kodifikazio-buferraren tamaina maximoa

en: Input Buffer Max Size
eu: Sarrera-bufferraren tamaina maximoa

en: Output Buffer Max Size
eu: Irteera-bufferraren tamaina maximoa

en: Invalid type argument to convert(), use TYPE_* constants.
eu: 'convert()'-entzat argumentu baliogabea, erabil itzazu TYPE_* konstanteak.

en: Expected a string of length 1 (a character).
eu: 1 luzerako kate bat espero zen (karaktere bat).

en: Not enough bytes for decoding bytes, or invalid format.
eu: Ez daude byte nahikoa byteak deskodetzeko, edo formatua ez da zuzena.

en: self can't be used because instance is null (not passed)
eu: ezin da self erabili instantzia null (pasatu gabea) delako

en: Invalid operands to operator %s, %s and %s.
eu: %s, %s eta %s operatzaileentzat operando baliogabeak.

en: Invalid index of type %s for base type %s
eu: %s tipo oinarriarentzat %s tipo adierazle baliogabea

en: Invalid named index '%s' for base type %s
eu: '%s' izena daukan adierazleak ez dauka baliorik %s oinarri tipoarentzat

en: Invalid arguments to construct '%s'
eu: '%s' eraikitzeko argumentu baliogabeak

en: On call to '%s':
eu: '%s' deitzean:

en: Description
eu: Deskripzioa

en: Audio
eu: Audioa

en: Debug
eu: Araztu

en: Resource
eu: Baliabidea

en: Path
eu: Bidea

note: TRANSLATORS: Adjective, refers to the mode for Bezier handles (Free, Balanced, Mirror).
en: Free
eu: Libre

en: Balanced
eu: Orekatua

en: Mirror
eu: Ispilua

en: Time:
eu: Denbora:

en: Value:
eu: Balioa:

en: Insert Key Here
eu: Txertatu gakoa hemen

en: Duplicate Selected Key(s)
eu: Bikoiztu hautatutako gakoa(k)

en: Delete Selected Key(s)
eu: Ezabatu hautatutako gakoak

en: Add Bezier Point
eu: Gehitu Bezier puntua

en: Move Bezier Points
eu: Mugitu Bezier puntuak

en: Anim Duplicate Keys
eu: Animazio giltza bikoiztuak

en: Anim Delete Keys
eu: Animazio giltza ezabatuak

en: Anim Change Keyframe Time
eu: Animazioaren giltza fotogramaren denbora aldatu

en: Anim Change Transition
eu: Animazioaren transizioa aldatu

en: Anim Change Transform
eu: Animazioaren transformazioa aldatu

en: Anim Change Keyframe Value
eu: Animazioaren giltza fotogramen balioa aldatu

en: Anim Change Call
eu: Animazioaren deia aldatu

en: Anim Multi Change Keyframe Time
eu: Fotograma anitzen animazio giltzen denbora aldatu

en: Anim Multi Change Transition
eu: Animazio transizio anitzak aldatu

en: Anim Multi Change Transform
eu: Animazio Transform anitz aldatu

en: Anim Multi Change Keyframe Value
eu: Animazio anitzen giltza fotogramen balioa aldatu

en: Anim Multi Change Call
eu: Animazio dei anitz aldatu

en: Change Animation Length
eu: Aldatu animazioaren iraupena

en: Change Animation Loop
eu: Aldatu animazioaren begizta

en: Property Track
eu: Propietateen pista

en: 3D Transform Track
eu: 3D Transformazioaren pista

en: Call Method Track
eu: Metodoen deiaren pista

en: Bezier Curve Track
eu: Bezier kurbaren pista

en: Audio Playback Track
eu: Audioaren erreprodukzio pista

en: Animation Playback Track
eu: Animazioaren erreprodukzio pista

en: Animation length (frames)
eu: Animazioaren iraupena (fotogramak)

en: Animation length (seconds)
eu: Animazioaren iraupena (segundoak)

en: Add Track
eu: Gehitu pista

en: Animation Looping
eu: Animazioaren loop-a

en: Functions:
eu: Funtzioak:

en: Audio Clips:
eu: Audio klipak:

en: Anim Clips:
eu: Animazio klipak:

en: Change Track Path
eu: Pistaren bidea aldatu

en: Toggle this track on/off.
eu: Pista hau aktibatu/desaktibatu.

en: Update Mode (How this property is set)
eu: Eguneratze mota (Nola ezartzen da)

en: Interpolation Mode
eu: Interpolazio mota

en: Loop Wrap Mode (Interpolate end with beginning on loop)
eu: Loop Modu Bildua (bukaera interpolatu looparen hasierarekin)

en: Remove this track.
eu: Pista hau ezabatu.

en: Toggle Track Enabled
eu: Pista Akt./Desakt.

en: Continuous
eu: Etengabea

en: Discrete
eu: Diskretua

en: Trigger
eu: Kakoa

en: Capture
eu: Kaptura

en: Nearest
eu: Gertukoena

en: Linear
eu: Lineal

en: Cubic
eu: Kubiko

en: Clamp Loop Interp
eu: Loop Ebakitzailearen Interp

en: Wrap Loop Interp
eu: Loop Inguratzailearen Interp

en: Insert Key
eu: Sartu Giltza

en: Duplicate Key(s)
eu: Bikoiztu Giltza(k)

en: Delete Key(s)
eu: Ezabatu Giltza(k)

en: Change Animation Update Mode
eu: Animazioaren Eguneraketa Modua Aldatu

en: Change Animation Interpolation Mode
eu: Animazioaren Interpolazio Modua Aldatu

en: Change Animation Loop Mode
eu: Animazioaren Loop Modua Aldatu

en: Remove Anim Track
eu: Ezabatu Animazio Pista

note: TRANSLATORS: %s will be replaced by a phrase describing the target of track.
en: Create NEW track for %s and insert key?
eu: %s-rentzat pista berria sortu eta giltza sartu?

en: Create %d NEW tracks and insert keys?
eu: %d pista berri sortu eta giltzak sartu?

en: Create
eu: Sortu

en: Anim Insert
eu: Animazioa Sartu

en: AnimationPlayer can't animate itself, only other players.
eu: AnimationPlayer bat ezin da norbera animatu, soilik beste playerrak.

en: Anim Create & Insert
eu: Animazioa Sortu eta Txertatu

en: Anim Insert Track & Key
eu: Pista eta Animazio Giltza Sartu

en: Anim Insert Key
eu: Animazio Giltza Sartu

en: Change Animation Step
eu: Animazioaren Urratsa Aldatu

en: Rearrange Tracks
eu: Pistak Berrantolatu

en: Transform tracks only apply to Spatial-based nodes.
eu: Transformazio pistak Spatial-en oinarritutako nodoetan bakarrik aplikatzen dira.

en: Audio tracks can only point to nodes of type:
    -AudioStreamPlayer
    -AudioStreamPlayer2D
    -AudioStreamPlayer3D
eu: Audio pistek era hontako nodoak bakarrik apunta ditzakete:
    -AudioStreamPlayer
    -AudioStreamPlayer2D
    -AudioStreamPlayer3D

en: Animation tracks can only point to AnimationPlayer nodes.
eu: Animazio pistek AnimationPlayer nodoak bakarrik apunta ditzakete.

en: Not possible to add a new track without a root
eu: Ez da posiblea pista berri bat gehitzea sustrairik gabe

en: Invalid track for Bezier (no suitable sub-properties)
eu: Bezier-entzat pista baliogabea (ez dago azpipropietate egokirik)

en: Add Bezier Track
eu: Gehitu Bezier Pista

en: Track path is invalid, so can't add a key.
eu: Pistaren bidea baliogabea da, beraz ezin da giltzarik gehitu.

en: Track is not of type Spatial, can't insert key
eu: Pista ez da Spatial erakoa, ezin da giltza txertatu

en: Add Transform Track Key
eu: Gehitu Pistaren Transformazio Giltza

en: Add Track Key
eu: Gehitu pista-gakoa

en: Track path is invalid, so can't add a method key.
eu: Sarbideak ez du balio, eta, beraz, ezin da metodo-gakorik gehitu.

en: Methods
eu: Metodoak

en: Snap:
eu: Atxikitzea:

en: Signals
eu: Seinaleak

en: Dependencies
eu: Mendekotasunak

en: Dependencies:
eu: Mendekotasunak:

en: Fix Broken
eu: Konpondu hautsitakoa

en: Dependency Editor
eu: Mendekotasun-editorea

en: Search Replacement Resource:
eu: Bilatu ordezko baliabidea:

en: Open
eu: Ireki

en: Cannot remove:
eu: Ezin kendu:

en: Error loading:
eu: Errorea kargatzean:

en: Load failed due to missing dependencies:
eu: Kargak huts egin du mendekotasunak falta direlako:

en: Open Anyway
eu: Ireki dena den

en: Which action should be taken?
eu: Zein ekintza egin behar da?

en: Fix Dependencies
eu: Konpondu mendekotasunak

en: Errors loading!
eu: Erroreak kargatzean!

en: Permanently delete %d item(s)? (No undo!)
eu: %d elementu behin betiko ezabatu nahi duzu? (Ezin da desegin!)

en: Show Dependencies
eu: Erakutsi mendekotasunak

en: Orphan Resource Explorer
eu: Baliabide umezurtzen arakatzailea

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Owns
eu: Jabea

en: Resources Without Explicit Ownership:
eu: Jabetza esplizitu gabeko baliabideak:

en: Change Dictionary Key
eu: Aldatu hiztegiaren gakoa

en: Change Dictionary Value
eu: Aldatu hiztegiaren balioa

en: Project Founders
eu: Proiektuaren sortzaileak

en: Lead Developer
eu: Garatzaile nagusia

en: Developers
eu: Garatzaileak

en: Authors
eu: Egileak

en: Platinum Sponsors
eu: Platinozko babesleak

en: Gold Sponsors
eu: Urrezko babesleak

en: Mini Sponsors
eu: Mini babesleak

en: Gold Donors
eu: Urrezko emaileak

en: Silver Donors
eu: Zilarrezko emaileak

en: Bronze Donors
eu: Brontzezko emaileak

en: Donors
eu: Emaileak

en: License
eu: Lizentzia

en: Third-party Licenses
eu: Hirugarrengoen lizentziak

en: All Components
eu: Osagai guztiak

en: Components
eu: Osagaiak

en: Licenses
eu: Lizentziak

en: Uncompressing Assets
eu: Aktiboak deskonprimatzen

en: Success!
eu: Arrakasta!

en: Install
eu: Instalatu

en: Add Effect
eu: Gehitu efektua

en: Drag & drop to rearrange.
eu: Arrastatu eta jaregin berrantolatzeko.

en: Duplicate
eu: Bikoiztu

en: Reset Volume
eu: Berrezarri bolumena

en: Delete Effect
eu: Ezabatu efektua

en: Load
eu: Kargatu

en: Save As
eu: Gorde honela

en: Asset Library
eu: Aktiboen liburutegia

en: Available Profiles:
eu: Eskuragarri dauden profilak:

en: Export
eu: Esportatu

en: New profile name:
eu: Profilaren izen berria:

en: Godot Feature Profile
eu: Godot ezaugarri profila

en: Import Profile(s)
eu: Inportatu profila(k)

en: Export Profile
eu: Esportatu profila

en: Select Current Folder
eu: Hautatu uneko karpeta

en: Select This Folder
eu: Hautatu karpeta hau

en: Copy Path
eu: Kopiatu bidea

en: Open in File Manager
eu: Ireki fitxategi-kudeatzailean

en: Show in File Manager
eu: Erakutsi fitxategi-kudeatzailean

en: New Folder...
eu: Karpeta berria...

en: All Files (*)
eu: Fitxategi guztiak (*)

en: Open a File
eu: Ireki fitxategi bat

en: Open File(s)
eu: Ireki fitxategia(k)

en: Open a Directory
eu: Ireki direktorioa

en: Open a File or Directory
eu: Ireki fitxategia edo direktorioa

en: Save
eu: Gorde

en: Save a File
eu: Gorde fitxategia

en: Go Back
eu: Joan atzera

en: Go Forward
eu: Joan aurrera

en: Go Up
eu: Joan gora

en: Toggle Hidden Files
eu: Txandakatu ezkutatutako fitxategiak

en: Toggle Favorite
eu: Txandakatu gogokoa

en: Toggle Mode
eu: Txandakatu modua

en: Move Favorite Up
eu: Eraman gogokoa gora

en: Move Favorite Down
eu: Eraman gogoa behera

en: Go to previous folder.
eu: Joan aurreko karpetara.

en: Go to next folder.
eu: Joan hurrengo karpetara.

en: Go to parent folder.
eu: Joan guraso karpetara.

en: Refresh files.
eu: Eguneratu fitxategiak.

en: Toggle the visibility of hidden files.
eu: Txandakatu ezkutuko fitxategien ikusgaitasuna.

en: View items as a list.
eu: Ikusi elementuak zerrenda gisa.

en: Directories & Files:
eu: Direktorioak eta fitxategiak:

en: Preview:
eu: Aurrebista:

en: File:
eu: Fitxategia:

en: (Re)Importing Assets
eu: Aktiboak (bir)inportatzen

en: Class:
eu: Klasea:

en: Inherits:
eu: Herentziak:

en: Inherited by:
eu: Hauek heredatua:

en: Properties
eu: Propietateak

en: default:
eu: lehenetsia:

en: Theme Properties
eu: Azalaren propietateak

en: Constants
eu: Konstanteak

en: Enumerations
eu: Enumerazioak

en: (value)
eu: (balioa)

en: Method Descriptions
eu: Metodo-deskripzioak

en: Help
eu: Laguntza

en: Search Help
eu: Bilatu laguntza

en: Case Sensitive
eu: Maiuskulak eta minuskulak

en: Show Hierarchy
eu: Erakutsi hierarkia

en: Display All
eu: Erakutsi guztiak

en: Classes Only
eu: Klaseak bakarrik

en: Methods Only
eu: Metodoak bakarrik

en: Signals Only
eu: Seinaleak bakarrik

en: Constants Only
eu: Konstanteak bakarrik

en: Properties Only
eu: Propietateak bakarrik

en: Theme Properties Only
eu: Azalaren propietateak bakarrik

en: Member Type
eu: Kide mota

en: Class
eu: Klasea

en: Method
eu: Metodoa

en: Signal
eu: Seinalea

en: Constant
eu: Konstantea

en: Theme Property
eu: Azalaren propietatea

en: Node
eu: Nodoa

en: Version Control
eu: Bertsio kontrola

en: Undo
eu: Desegin

en: Redo
eu: Berregin

en: Project
eu: Proiektua

en: Project Settings...
eu: Proiektuaren ezarpenak...

en: Set Up Version Control
eu: Ezarri bertsio kontrola

en: Shut Down Version Control
eu: Desgaitu bertsio kontrola

en: Export...
eu: Esportatu...

en: Tools
eu: Tresnak

en: Orphan Resource Explorer...
eu: Baliabide umezurtzen arakatzailea...

en: Quit to Project List
eu: Irten proiektuen zerrendara

en: Visible Collision Shapes
eu: Talka formak ikusgai

en: Toggle Fullscreen
eu: Txandakatu pantaila osoa

en: Open Editor Data Folder
eu: Ireki editorearen datu karpeta

en: Open Editor Settings Folder
eu: Ireki editorearen ezarpenen karpeta

en: Manage Editor Features...
eu: Kudeatu editorearen ezaugarriak...

en: Manage Export Templates...
eu: Kudeatu esportazio txantiloiak...

en: Report a Bug
eu: Eman akats baten berri

en: Community
eu: Komunitatea

en: Open Asset Library
eu: Ireki aktiboen liburutegia

en: There is an edited scene already.
eu: Badago editatutako eszena bat.

en: Couldn't run script:
eu: Ezin izan da scripta exekutatu:

en: Theme
eu: Azala

en: Select Node(s) to Import
eu: Hautatu inportatu nahi dituzun nodoak

en: Browse
eu: Arakatu

en: Scene Path:
eu: Eszenaren bidea:

en: Import From Node:
eu: Inportatu nodotik:

en: Request failed.
eu: Eskaerak huts egin du.

en: No download links found for this version. Direct download is only available for official releases.
eu: Ez da bertsio hau jaisteko estekarik aurkitu. Deskarga zuzena bertsio ofizialentzat besterik ez dago.

en: Downloading
eu: Jaisten

en: Connection Error
eu: Konexio-errorea

en: Export Template Manager
eu: Esportazio-txantiloi kudeatzailea

en: Current Version:
eu: Uneko bertsioa:

en: Uninstall
eu: Desinstalatu

en: Select Template File
eu: Hautatu txantiloi fitxategia

en: Godot Export Templates
eu: Godot esportazio-txantiloiak

en: Next Folder/File
eu: Hurrengo karpeta/fitxategia

en: Search files
eu: Bilatu fitxategiak

en: Scanning Files,
    Please Wait...
eu: Fitxategiak arakatzen,
    Itxaron mesedez...

en: Move
eu: Mugitu

en: %d Files
eu: %d fitxategi

en: Save Scenes, Re-Import, and Restart
eu: Gorde eszenak, berriro inportatu eta berrabiarazi

en: WARNING: Assets exist that use this resource, they may stop loading properly.
eu: ABISUA: Baliabide hau darabiltzaten aktiboak daude, kargatzeari utzi liezaiokete.

en: Add Animation Point
eu: Gehitu animazio puntua

en: Enable snap and show grid.
eu: Gaitu atxikitzea eta erakutsi sareta.

en: Enable Filtering
eu: Gaitu iragazkia

en: New Animation Name:
eu: Animazio berriaren izena:

en: New Anim
eu: Animazio berria

en: Change Animation Name:
eu: Aldatu animazioaren izena:

en: Rename Animation
eu: Aldatu izena animazioari

en: Delete Animation?
eu: Ezabatu animazioa?

en: Remove Animation
eu: Kendu animazioa

en: Invalid animation name!
eu: Animazio izen baliogabea!

en: Animation name already exists!
eu: Animazio izena existitzen da jada!

en: Duplicate Animation
eu: Bikoiztu animazioa

en: Load Animation
eu: Kargatu animazioa

en: No animation resource on clipboard!
eu: Ez dago animazio baliabiderik arbelean!

en: Pasted Animation
eu: Itsatsitako animazioa

en: Paste Animation
eu: Itsatsi animazioa

en: Blend4 Node
eu: Blend4 nodoa

en: Transition Node
eu: Trantsizio nodoa

en: Import Animations...
eu: Inportatu animazioak...

en: Edit Node Filters
eu: Editatu nodo-iragazkiak

en: Filters...
eu: Iragazkiak...

en: Contents:
eu: Edukiak:

en: View Files
eu: Ikusi fitxategiak

en: Download
eu: Jaitsi

en: Connection error, please try again.
eu: Konexio errorea, saiatu berriro.

en: Can't connect to host:
eu: Ezin da ostalariarekin konektatu:

en: No response from host:
eu: Ostalariaren erantzunik ez:

en: Can't resolve hostname:
eu: Ezin duzu ostalariaren izena ebatzi:

en: Request failed, return code:
eu: Eskaerak huts egin du, itzulera-kodea:

en: Bad download hash, assuming file has been tampered with.
eu: Jaitsiera hash okerra, fitxategia aldatua izan delakoan.

en: Asset Download Error:
eu: Aktiboaren jaitsiera errorea:

en: Downloading (%s / %s)...
eu: Jaisten (%s / %s)

en: Downloading...
eu: Jaisten...

en: Download Error
eu: Jaitsiera errorea

en: Download for this asset is already in progress!
eu: Aktibo honen jaitsiera abian da jada!

en: Assets ZIP File
eu: Aktiboen ZIP fitxategia

en: Configure Snap
eu: Konfiguratu atxikitzea

en: Toggle smart snapping.
eu: Txandakatu atxikitze adimentsua.

en: Use Smart Snap
eu: Erabili atxikitze adimentsua

en: Toggle grid snapping.
eu: Txandakatu saretara atxikitzea.

en: Use Grid Snap
eu: Erabili saretara atxikitzea

en: Snapping Options
eu: Atxikitze aukerak

en: Use Rotation Snap
eu: Erabili biraketa atxikitzea

en: Use Scale Snap
eu: Erabili eskala atxikitzea

en: Snap Relative
eu: Atxikitze erlatiboa

en: Use Pixel Snap
eu: Erabili pixel atxikitzea

en: Smart Snapping
eu: Atxikitze adimentsua

en: Configure Snap...
eu: Konfiguratu atxikitzea...

en: Snap to Parent
eu: Atxikitu gurasora

en: Snap to Node Anchor
eu: Atxikitu nodoaren aingurara

en: Snap to Node Sides
eu: Atxikitu nodoaren ertzetara

en: Snap to Node Center
eu: Atxikitu nodoaren zentrora

en: Snap to Other Nodes
eu: Atxikitu beste nodoetara

en: Snap to Guides
eu: Atxikitu gidalerroetara

en: Text
eu: Testua

en: Snap
eu: Atxikitu

en: Enable Snap
eu: Gaitu atxikitzea

en: Error while saving theme.
eu: Errorea azala gordetzean.

en: Error importing theme.
eu: Errorea azala inportatzean.

en: Import Theme
eu: Inportatu azala

en: Error while saving theme
eu: Errorea azala gordetzean

en: Save Theme As...
eu: Gorde azala honela...

en: Import Theme...
eu: Inportatu azala...

en: Reload Theme
eu: Birkargatu azala

en: Save Theme
eu: Gorde azala

en: Search
eu: Bilatu

en: Online Docs
eu: Lineako dokumentuak

en: Couldn't find a solid floor to snap the selection to.
eu: Ez da hautapena atxikitzeko lur trinkorik aurkitu.

en: Use Snap
eu: Erabili atxikitzea

en: Snap Object to Floor
eu: Atxikitu objektua lurrera

en: Snap Settings
eu: Atxikitze ezarpenak

en: Translate Snap:
eu: Translazio atzikitzea:

en: Rotate Snap (deg.):
eu: Biratze atxikitzea (graduak):

en: Scale Snap (%):
eu: Eskala atxikitzea (%):

en: Snap Mode:
eu: Atxikitze modua:

en: Pixel Snap
eu: Pixel atxikitzea

en: Grid Snap
eu: Sareta atxikitzea

en: Remove All Items
eu: Kendu elementu guztiak

en: Enable snap and show grid (configurable via the Inspector).
eu: Gaitu atxikitzea eta erakutsi sareta (Inspektorearen bidez konfiguragarria).

en: Features
eu: Ezaugarriak

en: Feature List:
eu: Ezaugarri zerrenda:

en: Script
eu: Scripta

en: Error opening package file (it's not in ZIP format).
eu: Errorea pakete fitxategia irekitzean (ez dago ZIP formatuan).

en: Please choose a "project.godot" or ".zip" file.
eu: Aukeratu "project.godot" edo ".zip" fitxategia.

en: Error opening package file, not in ZIP format.
eu: Errorea pakete fitxategia irekitzean, ez dago ZIP formatuan.

en: Package installed successfully!
eu: Paketea ondo instalatu da!

en: Can't run project: Assets need to be imported.
    Please edit the project to trigger the initial import.
eu: Ezin da proiektua exekutatu: Aktiboak inportatu behar dira.
    Editatu proiektua hasierako inportazioa abiatzeko.

en: About
eu: Honi buruz

en: Remove All
eu: Kendu guztiak

en: You currently don't have any projects.
    Would you like to explore official example projects in the Asset Library?
eu: Orain ez duzu proiekturik.
    Adibide ofizialak arakatu nahi dituzu aktiboen liburutegian?

en: Use Regular Expressions
eu: Erabili adierazpen erregularrak

en: PascalCase to snake_case
eu: PascalCase snake_case-ra

en: Script path/name is valid.
eu: Scriptaren bidea/izena baliozkoa da.

en: Note: Built-in scripts have some limitations and can't be edited using an external editor.
eu: Oharra: Inkorporatutako gidoiek muga batzuk dituzte eta ezin dira editatu kanpoko editore batekin.

en: Export list to a CSV file
eu: Esportatu zerrenda CSV fitxategi batera

en: Snap View
eu: Atxikitu ikuspegia

en: Must use a valid extension.
eu: Baliozko luzapena erabili behar du.
