Godot Engine editor - en to hr translation catalogue (395 entries)

en: Tablet Driver
hr: Upravljački program za Tablet

en: Clipboard
hr: Međuspremnik

en: Current Screen
hr: Trenutni Ekran

en: Exit Code
hr: Exit Kod

en: V-Sync Enabled
hr: V-Sync Omogućen

en: V-Sync Via Compositor
hr: V-Sync preko Kompozitora

en: Delta Smoothing
hr: Delta Ublažavanje

en: Low Processor Usage Mode
hr: Način niske upotrebe procesora

en: Low Processor Usage Mode Sleep (µsec)
hr: Stanje mirovanja u načinu korištenja niskog procesora (μsec)

en: Keep Screen On
hr: Zadrži zaslon uključenim

en: Min Window Size
hr: Min. veličina prozora

en: Max Window Size
hr: Maks. veličina prozora

en: Screen Orientation
hr: Orijentacija zaslona

en: Window
hr: Prozor

en: Borderless
hr: Bez obruba

en: Per Pixel Transparency Enabled
hr: Omogućena prozirnost po pikselu

en: Fullscreen
hr: Cijeli zaslon

en: Maximized
hr: Maksimiziran

en: Minimized
hr: Minimiziran

en: Resizable
hr: Mogućnost promjene veličine

en: Position
hr: Pozicija

en: Size
hr: Veličina

en: Endian Swap
hr: Promjena Endian-a

en: Editor Hint
hr: Savjet Urednika

en: Print Error Messages
hr: Ispis poruka o pogreškama

en: Iterations Per Second
hr: Iteracije u sekundi

en: Target FPS
hr: Ciljani FPS

en: Time Scale
hr: Skala vremena

en: Error
hr: Greška

en: Invalid type argument to convert(), use TYPE_* constants.
hr: Neispravni argument za convert(), upotrijebite konstantu TYPE_* .

en: Expected a string of length 1 (a character).
hr: Očekivan string dužine jednog karaktera.

en: Not enough bytes for decoding bytes, or invalid format.
hr: Nedovoljno bajtova za dekodiranje ili neispravan format.

en: self can't be used because instance is null (not passed)
hr: self se ne može koristiti jer je instanca null (nije prosljeđena)

en: Invalid operands to operator %s, %s and %s.
hr: Nedozvoljen operator do operatora %s, %s i %s.

en: Invalid index of type %s for base type %s
hr: Nedozvoljen indeks tipa %s za bazni tip %s

en: Invalid named index '%s' for base type %s
hr: Neispravno imenovan indeks '%s' za bazni tip %s

en: Invalid arguments to construct '%s'
hr: Neispravni argumenti za konstrukciju '%s'

en: On call to '%s':
hr: Pri pozivu '%s':

en: Name
hr: Ime

en: Description
hr: Opis

en: Resource
hr: Resurs

en: Path
hr: Put

note: TRANSLATORS: Adjective, refers to the mode for Bezier handles (Free, Balanced, Mirror).
en: Free
hr: Slobodno

en: Balanced
hr: Balansiran

en: Mirror
hr: Zrcalo

en: Time:
hr: Vrijeme:

en: Value:
hr: Vrijednost:

en: Insert Key Here
hr: Unesite ključ ovdje

en: Duplicate Selected Key(s)
hr: Duplikati Odabranih Ključeva

en: Delete Selected Key(s)
hr: Brisanje Odabranih Ključeva

en: Add Bezier Point
hr: Dodaj Bezier Točku

en: Move Bezier Points
hr: Pomakni Bezier Točke

en: Anim Duplicate Keys
hr: Animacija - Dupliciraj stanke

en: Anim Delete Keys
hr: Animacija - Obriši stanke

en: Anim Change Keyframe Time
hr: Animacija - Promijeni vrijeme stanke kadra

en: Anim Change Transition
hr: Animacija - Promijeni prijelaz

en: Anim Change Transform
hr: Anim Promijeni Transform

en: Animation
hr: Animacija

en: Animation length (frames)
hr: Trajanje animacije (frames)

en: Animation length (seconds)
hr: Trajanje animacije (u sekundama)

en: Add Track
hr: Dodati stazu

en: Animation Looping
hr: Ponavljanje Animacije

en: Functions:
hr: Funkcije:

en: Audio Clips:
hr: Audio Klipovi:

en: Anim Clips:
hr: Animacijski Klipovi:

en: Change Track Path
hr: Promijeni Put Staze

en: Toggle this track on/off.
hr: Upali/ugasi ovu stazu.

en: Update Mode (How this property is set)
hr: Način ažuriranja (kako se ovo svojstvo postavlja)

en: Interpolation Mode
hr: Način Interpolacije

en: Remove this track.
hr: Ukloni ovu stazu.

en: Toggle Track Enabled
hr: Upali/Ugasi Stazu

en: Continuous
hr: Kontinuirano

en: Discrete
hr: Diskretno

en: Trigger
hr: Okidač

en: Capture
hr: Snimka

en: Nearest
hr: Najbliži

en: Linear
hr: Linearno

en: Cubic
hr: Kubno

en: Insert Key
hr: Umetni Ključ(Key)

en: Duplicate Key(s)
hr: Duplicirani ključ(evi)

en: Delete Key(s)
hr: Obriši ključ(eve)

en: Change Animation Update Mode
hr: Promijeni Način Ažuriranja Animacije

en: Change Animation Interpolation Mode
hr: Promijeni Način Interpolacije Animacije

en: Change Animation Loop Mode
hr: Promijeni Način Ponavljanja Animacije

en: Remove Anim Track
hr: Ukloni Stazu Animacije

note: TRANSLATORS: %s will be replaced by a phrase describing the target of track.
en: Create NEW track for %s and insert key?
hr: Stvori NOVU stazu za %s i umetni ključ?

en: Create %d NEW tracks and insert keys?
hr: Napravi %d NOVIH staza i umetni ključeve?

en: Create
hr: Stvori

en: AnimationPlayer can't animate itself, only other players.
hr: Animator ne može animirati sebe, samo druge animatore.

en: Anim Create & Insert
hr: Anim Stvori & Umetni

en: Anim Insert Track & Key
hr: Anim Umetni Stazu & Ključ

en: Anim Insert Key
hr: Anim Umetni Ključ

en: Change Animation Step
hr: Promijeni Korak Animacije

en: Rearrange Tracks
hr: Preuredi Staze

en: Not possible to add a new track without a root
hr: Nije moguće dodati novu stazu bez korijena

en: Add Bezier Track
hr: Dodaj Bezier Stazu

en: Track path is invalid, so can't add a key.
hr: Nevažeći put staze, ne mogu dodati ključ.

en: Track is not of type Spatial, can't insert key
hr: Staza nije tipa Prostorna, ne mogu umetnuti ključ

en: Add Track Key
hr: Dodaj Ključ Staze

en: Track path is invalid, so can't add a method key.
hr: Nevažeći put staze, ne mogu dodati ključ metode.

en: Add Method Track Key
hr: Dodaj Ključ Metode Staze

en: Paste Tracks
hr: Zalijepi Staze

en: Anim Scale Keys
hr: Anim Skaliraj Ključeve

en: This option does not work for Bezier editing, as it's only a single track.
hr: Ova opcija ne radi za editiranje Beziera, zato što je samo jedna staza.

en: Only show tracks from nodes selected in tree.
hr: Pokaži samo staze čvorova označenih u stablu.

en: Group tracks by node or display them as plain list.
hr: Grupiraj staze po čvoru ili ih prikaži kao običnu listu.

en: Seconds
hr: Sekunde

en: Edit
hr: Uredi

en: Animation properties.
hr: Svojstva animacije.

en: Copy Tracks
hr: Kopiraj Zapise

en: Delete Selection
hr: Izbriši Odabir

en: Go to Next Step
hr: Idi na sljedeći korak

en: Go to Previous Step
hr: Idi na prethodni korak

en: Optimize Animation
hr: Optimiraj animaciju

en: Clean-Up Animation
hr: Očisti animaciju

en: Pick the node that will be animated:
hr: Odaberi čvor koji će se animirati:

en: Use Bezier Curves
hr: Koristi Bezierove krivulje

en: Anim. Optimizer
hr: Anim. optimizator

en: Max. Linear Error:
hr: Najveća linearna pogreška:

en: Max. Angular Error:
hr: Najveća kutna pogreška:

en: Max Optimizable Angle:
hr: Najveći optimirajući kut:

en: Optimize
hr: Optimiraj

en: Remove invalid keys
hr: Ukloni neispravne ključeve

en: Remove unresolved and empty tracks
hr: Ukloni nepronađene i prazne trake

en: Clean-up all animations
hr: Očistiti sve animacije

en: Clean-Up Animation(s) (NO UNDO!)
hr: Očistiti sve animacije (NEMA POVRATKA!)

en: Clean-Up
hr: Očistiti

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Select All/None
hr: Odaberi Sve/Ništa

en: Go to Line
hr: Idi na liniju

en: Line Number:
hr: Broj linije:

en: %d replaced.
hr: %d zamijenjen.

en: %d match.
hr: %d pojavljivanje.

en: %d matches.
hr: %d pojavljivanja.

en: Match Case
hr: Podudari veličinu slova

en: Whole Words
hr: Cijele riječi

en: Replace
hr: Zamijeni

en: Replace All
hr: Zamijeni sve

en: Selection Only
hr: Samo odabir

en: Standard
hr: Standardno

en: Zoom In
hr: Zumiraj

en: Zoom Out
hr: Odzumiraj

en: Reset Zoom
hr: Resetiraj zum

en: Warnings
hr: Upozorenja

en: Line and column numbers.
hr: Brojevi linija i stupaca.

en: Method in target node must be specified.
hr: Metoda u ciljnom čvoru mora biti određena.

en: Method name must be a valid identifier.
hr: Ime metode mora biti validni identifikator.

en: Target method not found. Specify a valid method or attach a script to the target node.
hr: Ciljna metoda nije pronađena. Specificiraj ispravnu metodu ili dodaj skriptu na ciljni čvor.

en: Connect to Node:
hr: Spoji s čvorom:

en: Connect to Script:
hr: Spoji sa skriptom:

en: From Signal:
hr: Iz signala:

en: Scene does not contain any script.
hr: Scena ne sadrži niti jednu skriptu.

en: Add
hr: Dodaj

en: Remove
hr: Ukloni

en: Add Extra Call Argument:
hr: Dodaj argument poziva:

en: Extra Call Arguments:
hr: Dodatni argumenti poziva:

en: Advanced
hr: Napredno

en: Deferred
hr: Odgođeno

en: Defers the signal, storing it in a queue and only firing it at idle time.
hr: Odgađa signal spremanjem u red i okidanjem prilikom dokolice.

en: Oneshot
hr: Jednookidajući

en: Disconnects the signal after its first emission.
hr: Odspaja signal nakon prvog slanja.

en: Cannot connect signal
hr: Ne mogu spojiti signal

en: Close
hr: Zatvori

en: Connect
hr: Spoji

en: Connect '%s' to '%s'
hr: Spoji '%s' na '%s'

en: Disconnect '%s' from '%s'
hr: Odspoji '%s' od '%s'

en: Disconnect all from signal: '%s'
hr: Odspoji sve sa signala: '%s'

en: Connect...
hr: Spoji...

en: Disconnect
hr: Odspoji

en: Connect a Signal to a Method
hr: Spoji signal na metodu

en: Edit Connection:
hr: Uredi vezu:

en: Are you sure you want to remove all connections from the "%s" signal?
hr: Jesi li siguran da želiš ukloniti sve veze s "%s" signala?

en: Signals
hr: Signali

en: Filter signals
hr: Filtriraj signale

en: Are you sure you want to remove all connections from this signal?
hr: Jesi li siguran da želiš ukloniti sve veze s ovog signala?

en: Disconnect All
hr: Odspoji sve

en: Edit...
hr: Uredi...

en: Change %s Type
hr: Promijeni tip %s

en: Change
hr: Promijeni

en: Create New %s
hr: Napravi novi %s

en: No results for "%s".
hr: Nema rezultata za "%s".

en: No description available for %s.
hr: Opis za %s nije dostupan.

en: Favorites:
hr: Favoriti:

en: Recent:
hr: Nedavno:

en: Search:
hr: Pretraga:

en: Matches:
hr: Podudaranja:

en: Description:
hr: Opis:

en: Search Replacement For:
hr: Traži zamjenu za:

en: Dependencies For:
hr: Ovisnosti za:

en: Scene '%s' is currently being edited.
    Changes will only take effect when reloaded.
hr: Scena '%s' se trenutno uređuje.
    Promjene će biti vidljive tek nakon osvježavanja.

en: Resource '%s' is in use.
    Changes will only take effect when reloaded.
hr: Resurs '%s' je u upotrebi.
    Promjene će biti vidljive tek nakon osvježavanja.

en: Dependencies
hr: Ovisnosti

en: Dependencies:
hr: Ovisnosti:

en: Fix Broken
hr: Popravi neispravne

en: Dependency Editor
hr: Uređivač ovisnosti

en: Search Replacement Resource:
hr: Traži zamjenu resursa:

en: Open
hr: Otvori

en: Cannot remove:
hr: Ne mogu ukloniti:

en: Error loading:
hr: Pogreška učitavanja:

en: Load failed due to missing dependencies:
hr: Učitavanje nije uspjelo zbog nepostojećih ovisnosti:

en: Open Anyway
hr: Svejedno otvori

en: Which action should be taken?
hr: Koju radnju treba izvesti?

en: Fix Dependencies
hr: Popravi ovisnosti

en: Errors loading!
hr: Pogreške učitavanja!

en: Permanently delete %d item(s)? (No undo!)
hr: Trajno obriši %d stavki? (Nema povratka!)

en: Show Dependencies
hr: Prikaži ovisnosti

en: Orphan Resource Explorer
hr: Istraživač napuštenih resursa

en: Delete
hr: Obriši

en: Owns
hr: Posjeduje

en: Resources Without Explicit Ownership:
hr: Resursi bez izričitog vlasništva:

en: Change Dictionary Key
hr: Promijeni ključ u rječniku

en: Change Dictionary Value
hr: Promijeni vrijednost u rječniku

en: Thanks from the Godot community!
hr: Hvala od Godot zajednice!

en: Godot Engine contributors
hr: Godot Engine suradnici

en: Project Founders
hr: Osnivači projekta

en: Lead Developer
hr: Glavni razvijatelj

en: Developers
hr: Razvijatelji

en: Authors
hr: Autori

en: Platinum Sponsors
hr: Platinasti sponzori

en: Gold Sponsors
hr: Zlatni sponzori

en: Silver Sponsors
hr: Srebrni Sponzori

en: Bronze Sponsors
hr: Brončani Sponzori

en: Mini Sponsors
hr: Mini sponzori

en: Gold Donors
hr: Zlatni donatori

en: Silver Donors
hr: Srebrni donatori

en: Bronze Donors
hr: Brončani donatori

en: Donors
hr: Donatori

en: License
hr: Licenca

en: Third-party Licenses
hr: Licence trećih strana

en: All Components
hr: Sve komponente

en: Components
hr: Komponente

en: Licenses
hr: Licence

en: Success!
hr: Uspjeh!

en: Install
hr: Instaliraj

en: Speakers
hr: Zvučnici

en: Add Effect
hr: Dodaj efekt

en: Rename Audio Bus
hr: Preimenuj zvučnu sabirnicu

en: Change Audio Bus Volume
hr: Promijeni glasnoću zvučne sabirnice

en: Add Audio Bus Effect
hr: Dodaj efekt zvučne sabirnice

en: Duplicate
hr: Dupliciraj

en: Delete Effect
hr: Obriši Efekat

en: Delete Audio Bus
hr: Obriši Audio Bus

en: Duplicate Audio Bus
hr: Dupliciraj Audio Bus

en: Move Audio Bus
hr: Premjesti Audio Bus

en: There is no '%s' file.
hr: Datoteka '%s' ne postoji.

en: Error saving file: %s
hr: Pogreška prilikom spremanja datoteke: %s

en: Add Bus
hr: Dodaj Kontroler

en: Load
hr: Učitaj

en: Save As
hr: Spremi Kao

en: Load Default
hr: Učitaj Zadano

en: Load the default Bus Layout.
hr: Učitaj zadani Bus Izgled.

en: Create a new Bus Layout.
hr: Kreiraj novi Bus izgled.

en: Invalid name.
hr: Nevažeće ime.

en: Valid characters:
hr: Važeći znakovi:

en: Autoload '%s' already exists!
hr: Autoload '%s' već postoji!

en: Rename Autoload
hr: Preimenuj Autoload

en: Move Autoload
hr: Premjesti Autoload

en: Remove Autoload
hr: Ukloni Autoload

en: Enable
hr: Omogući

en: Rearrange Autoloads
hr: Preuredi Autoload-ove

en: Can't add autoload:
hr: Nije moguće dodati autoload:

en: Add AutoLoad
hr: Dodaj Autoload

en: Node Name:
hr: Naziv Čvora(node):

en: (Editor Disabled, Properties Disabled)
hr: (Editor Onemogućen, Svojstva Onemogućena)

en: (Properties Disabled)
hr: (Svojstva Onemogućena)

en: (Editor Disabled)
hr: (Editor Onemogućen)

en: Enable Contextual Editor
hr: Omogući Kontekstni Editor

en: File '%s' format is invalid, import aborted.
hr: Format datoteke "%s" je nevažeći, uvoženje prekinuto.

en: Profile '%s' already exists. Remove it first before importing, import aborted.
hr: Profil '% s' već postoji. Prvo ga uklonite prije uvoza, uvoz je prekinut.

en: Current Profile:
hr: Trenutni Profil:

en: Available Profiles:
hr: Dostupni Profili:

en: Make Current
hr: Učini Aktualnim

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvoz

en: New profile name:
hr: Novi naziv profila:

en: Godot Feature Profile
hr: Godot Značajke Profila

en: Import Profile(s)
hr: Uvoz Profila

en: Export Profile
hr: Izvoz Profila

en: Open a File
hr: Otvori datoteku

en: Open File(s)
hr: Otvori datoteke

en: Open a Directory
hr: Otvori direktorij

en: Open a File or Directory
hr: Otvori datoteku ili direktorij

en: Save
hr: Spremi

en: Save a File
hr: Spremi datoteku

en: Go Back
hr: Idi Natrag

en: Go Forward
hr: Idi Naprijed

en: Go Up
hr: Idi gore

en: Toggle Hidden Files
hr: Prikaži/sakrij skrivene datoteke

en: Toggle Favorite
hr: Prikaži/sakrij favorite

en: Move Favorite Up
hr: Pomakni favorita gore

en: Move Favorite Down
hr: Pomakni favorita dolje

en: Go to previous folder.
hr: Idi u prethodni direktorij.

en: Go to next folder.
hr: Idi u sljedeći direktorij.

en: Go to parent folder.
hr: Idi u roditeljski direktorij.

en: Refresh files.
hr: Osvježi datoteke.

en: (Un)favorite current folder.
hr: (Od)favoriziraj trenutni folder.

en: View items as a grid of thumbnails.
hr: Prikaži stavke kao rešetku sličica.

en: View items as a list.
hr: Prikaži stavke kao listu.

en: Directories & Files:
hr: Direktoriji i datoteke:

en: Preview:
hr: Pregled:

en: File:
hr: Datoteka:

en: Enumerations
hr: Nabrajanja

en: (value)
hr: (vrijednost)

en: Method
hr: Metoda

en: Reload Saved Scene
hr: Ponovno učitaj spremljenu scenu

en: Update Continuously
hr: Kontinuirano ažuriraj

en: Community
hr: Zajednica

en: Warning!
hr: Upozorenje!

en: Main Script:
hr: Glavna skripta:

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Create Scene
hr: Kreiraj Scenu

en: Replace:
hr: Zamijeni:

en: %d Files
hr: %d Fajlovi

en: Anim Clips
hr: Isječci Animacija

en: Audio Clips
hr: Audio Klipovi

en: Functions
hr: Funkcije

en: New Anim
hr: Nova Animacija

en: Create New Animation
hr: Kreiraj Novu Animaciju

en: Change Animation Name:
hr: Promijeni Ime Animacije:

en: Rename Animation
hr: Preimenuj animaciju

en: Delete Animation?
hr: Obrisati Animaciju?

en: Remove Animation
hr: Obriši Animaciju

en: Invalid animation name!
hr: Neispravan naziv animacije!

en: Animation name already exists!
hr: Animacija sa ovim imenom već postoji!

en: Duplicate Animation
hr: Dupliciraj Animaciju

en: Load Animation
hr: Učitaj Animaciju

en: Pasted Animation
hr: Animacija Zalijepljena

en: Paste Animation
hr: Zalijepi Animaciju

en: Play selected animation backwards from current pos. (A)
hr: Reproduciraj odabranu animaciju unatrag od trenutne pozicije. (A)

en: Play selected animation backwards from end. (Shift+A)
hr: Reproduciraj odabranu animaciju unatrag od kraja. (Shift + A)

en: Stop animation playback. (S)
hr: Zaustavite reprodukciju animacije. (S)

en: Play selected animation from start. (Shift+D)
hr: Reproduciraj odabranu animaciju od početka. (Shift + D)

en: Play selected animation from current pos. (D)
hr: Reproduciraj odabranu animaciju od trenutne pozicije. (D)

en: Animation position (in seconds).
hr: Pozicija animacije (u sekundama).

en: Animation Tools
hr: Alati Za Animiranje

en: New
hr: Novo

en: Edit Transitions...
hr: Uredi Tranzicije...

en: Open in Inspector
hr: Otvori u Inspektoru

en: Display list of animations in player.
hr: Prikaz popisa animacija u playeru.

en: Autoplay on Load
hr: Automatska reprodukcija pri učitavanju

en: Enable Onion Skinning
hr: Omogući "Onion Skinning"

en: Onion Skinning Options
hr: "Onion Skinning" Opcije

en: Directions
hr: Direkcije

note: TRANSLATORS: Opposite of "Future", refers to a direction in animation onion skinning.
en: Past
hr: Prošlost

note: TRANSLATORS: Opposite of "Past", refers to a direction in animation onion skinning.
en: Future
hr: Budućnost

en: Depth
hr: Dubina

en: 1 step
hr: 1 korak

en: 2 steps
hr: 2 koraka

en: 3 steps
hr: 3 koraka

en: Differences Only
hr: Samo Razlike

en: Include Gizmos (3D)
hr: Uključi Gizmos (3D)

en: Pin AnimationPlayer
hr: Pinuj AnimationPlayer

en: Animation Name:
hr: Ime Animacije:

en: Error!
hr: Greška!

en: Next (Auto Queue):
hr: Sljedeće (Auto Queue):

en: Move Node
hr: Premjesti čvor(node)

en: Play Mode:
hr: Način reprodukcije:

en: License (A-Z)
hr: Licenca (A-Z)

en: License (Z-A)
hr: Licenca (Z-A)

en: Remove Horizontal Guide
hr: Makni Vodoravne Upute

en: Left Wide
hr: Lijevo Široko

en: Right Wide
hr: Desno Široko

en: Ruler Mode
hr: Način Ravnala

en: Animation Key and Pose Options
hr: Ključevi animacije i opcije poze

en: Directed Border Pixels
hr: Usmjereni granični pikseli

en: Add Point
hr: Dodaj Bezier Točku

en: Remove Point
hr: Obriši Bezier Točku

en: Left Linear
hr: Lijevo Linearno

en: Right Linear
hr: Desno Linearno

en: Move Joint
hr: Pomakni Bezier Točke

en: Mesh2D Preview
hr: Mesh2D Pregled

en: Move Frame
hr: Premjesti Okvir

en: Region
hr: Regija

en: Navigation Mode
hr: Način Navigacije

en: ZIP File
hr: ZIP Datoteka

en: Error opening package file, not in ZIP format.
hr: Pogreška prilikom otvaranja datoteke paketa, nije u ZIP formatu.

en: Package installed successfully!
hr: Paket uspješno instaliran!

en: About
hr: U vezi s

en: General
hr: Općenito

en: Detach Script
hr: Odspoji Skriptu

en: Delete %d nodes and any children?
hr: Obriši %d čvorove(nodes) i njihove podčvorove(children)?

en: Delete %d nodes?
hr: Obriši %d čvorove?

en: Delete node "%s"?
hr: Obriši čvor "%s"?

en: Path is empty.
hr: Međuspremnik je prazan.

en: Filename is empty.
hr: Naziv datoteke je prazan.

en: Warning:
hr: Upozorenje:

en: Error:
hr: Greška:

en: Source:
hr: Izvor:

en: Change Base Type:
hr: Promijeni vrstu baze:

en: Add Function...
hr: Dodaj funkciju...

en: function_name
hr: ime_funkcije

en: Make Function
hr: Napravi Funkciju

en: Must use a valid extension.
hr: Nastavak mora biti ispravan.

en: Reflections
hr: Reflekcija

en: Constants cannot be modified.
hr: Konstante se ne mogu mijenjati.
