Godot Engine editor - en to lv translation catalogue (1317 entries)

en: Clipboard
lv: Starpliktuve

en: V-Sync Enabled
lv: V-Sync ieslēgts

en: Min Window Size
lv: Mazākais loga izmērs

en: Max Window Size
lv: Lielākais loga izmērs

en: Screen Orientation
lv: Ekrāna orientācija

en: Window
lv: Logs

en: Borderless
lv: Bez apmales

en: Size
lv: Izmērs

en: Error
lv: Kļūda

en: Page Size
lv: Lapas izmērs

en: Invalid type argument to convert(), use TYPE_* constants.
lv: Nepareizs argumenta tips convert() izsaukšanai, lietojiet TYPE_* konstantes.

en: Expected a string of length 1 (a character).
lv: Jālieto teksta rinda ar garumu 1 (simbols).

en: Not enough bytes for decoding bytes, or invalid format.
lv: Nepietiekams skaits baitu lai dekodētu baitus vai nepareizs formāts.

en: self can't be used because instance is null (not passed)
lv: 'self' nevar izmantot, jo instance ir tukša (nav norādīta)

en: Invalid operands to operator %s, %s and %s.
lv: Nederīgi operatoru %s, %s un %s operandi.

en: Invalid index of type %s for base type %s
lv: Nederīgs %s tipa indekss bāzes tipam %s

en: Invalid named index '%s' for base type %s
lv: Nederīgs nosaukts indekss '%s' bāzes tipam %s

en: Invalid arguments to construct '%s'
lv: Nederīgs arguments, lai izveidotu '%s'

en: On call to '%s':
lv: '%s' izsaukumā:

en: Action
lv: Darbība

en: Name
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Run
lv: Palaist

en: Editor
lv: Redaktors

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Resource
lv: Resurss

en: Path
lv: Ceļš

en: Scale
lv: Mērogs

note: TRANSLATORS: Adjective, refers to the mode for Bezier handles (Free, Balanced, Mirror).
en: Free
lv: Bezmaksas

en: Balanced
lv: Balansēts

en: Mirror
lv: Spogulis

en: Time:
lv: Laiks:

en: Value:
lv: Vērtība:

en: Insert Key Here
lv: Ievadiet Atslēgu Šeit

en: Duplicate Selected Key(s)
lv: Izveidot Dublikātu Izvēlētajai(ām) Atslēgai(ām)

en: Delete Selected Key(s)
lv: Izdzēst Izvēlēto(ās) Atslēgu(as)

en: Add Bezier Point
lv: Pievienot Bezjē Punktu

en: Move Bezier Points
lv: Pārvietot Bezjē Punktus

en: Anim Duplicate Keys
lv: Anim Izveidot Atslēgu Dublikātu

en: Anim Delete Keys
lv: Anim Izdzēst Atslēgas

en: Anim Change Keyframe Time
lv: Anim Izmainīt Atslēgkadra Laiku

en: Anim Change Transition
lv: Anim Izmainīt Pāreju

en: Anim Change Transform
lv: Anim Izmainīt Transformāciju

en: Anim Change Keyframe Value
lv: Anim Izmainīt Atslēgkadra Vērtību

en: Anim Change Call
lv: Anim Izmainīt Izsaukumu

en: Time
lv: Laiks

en: Animation
lv: Animācija

en: Anim Multi Change Keyframe Time
lv: Anim Vairākkārt Izmainīt Atslēgkadra Laiku

en: Anim Multi Change Transition
lv: Anim Vairākkārt Izmainīt Pāreju

en: Anim Multi Change Transform
lv: Anim Vairākkārt Izmainīt Transformāciju

en: Anim Multi Change Keyframe Value
lv: Anim Vairākkārt Izmainīt Atslēgkadra Vērtību

en: Anim Multi Change Call
lv: Anim Vairākkārt Izmainīt Izsaukumu

en: Change Animation Length
lv: Izmainīt Animācijas Garumu

en: Change Animation Loop
lv: Izmainīt Animācijas Atkārtošanos

en: Property Track
lv: Mainīgo Celiņš

en: 3D Transform Track
lv: 3D Transformācijas Celiņš

en: Call Method Track
lv: Izsaukt Metožu Celiņu

en: Bezier Curve Track
lv: Bezjē Līkņu Celiņš

en: Audio Playback Track
lv: Audio atskaņošanas celiņs

en: Animation Playback Track
lv: Animācijas atskaņošanas celiņs

en: Animation length (frames)
lv: Animācijas garums (kadri)

en: Animation length (seconds)
lv: Animācijas garums (sekundes)

en: Add Track
lv: Pievienot celiņu

en: Animation Looping
lv: Animāciju Cilpa

en: Functions:
lv: Funkcijas:

en: Audio Clips:
lv: Audio klipi:

en: Anim Clips:
lv: Animācijas klipi:

en: Change Track Path
lv: Izmainīt Ceļu uz Celiņa

en: Toggle this track on/off.
lv: Pārslēgt šo celiņu ieslēgts/izslēgts.

en: Update Mode (How this property is set)
lv: Atjaunošanas Režīms (Kā šis mainīgais tiek iestatīts)

en: Interpolation Mode
lv: Interpolācijas režīms

en: Loop Wrap Mode (Interpolate end with beginning on loop)
lv: Atkārtošanās Aptīšanas Režīms (Interpolē beigas ar cilpas sākumu)

en: Remove this track.
lv: Noņemt šo celiņu.

en: Scale:
lv: Mērogs:

en: Type:
lv: Tips:

en: Toggle Track Enabled
lv: Pārslēgt Celiņu uz Iespējotu

en: Continuous
lv: Nepārtraukti

en: Discrete
lv: Diskrēta

en: Trigger
lv: Trigeris

en: Capture
lv: Uztvert

en: Nearest
lv: Tuvākais

en: Linear
lv: Lineārs

en: Cubic
lv: Kubisks

en: Clamp Loop Interp
lv: Apgriezt Cilpas Interpolāciju

en: Wrap Loop Interp
lv: Aptīt Cilpas Interpolāciju

en: Insert Key
lv: Ievietot Atslēgu

en: Duplicate Key(s)
lv: Dublicēt atslēgvietnes

en: Add RESET Value(s)
lv: Pievienot RESET vērtību(-as)

en: Delete Key(s)
lv: Izdzēst atslēgvietnes

en: Change Animation Update Mode
lv: Izmainīt Animācijas Atjaunošanas Režīmu

en: Change Animation Interpolation Mode
lv: Izmainīt Animācijas Interpolācijas Režīmu

en: Change Animation Loop Mode
lv: Izmainīt Animācijas Atkārtošanās Režīmu

en: Remove Anim Track
lv: Noņemt Anim. Celiņu

note: TRANSLATORS: %s will be replaced by a phrase describing the target of track.
en: Create NEW track for %s and insert key?
lv: Izveidot JAUNU celiņu priekš %s un ievietot atslēgievietni?

en: Create %d NEW tracks and insert keys?
lv: Izveidot %d JAUNU celiņu un ievietot atslēgievietni?

en: Create
lv: Izveidot

en: Anim Insert
lv: Anim ievietot

note: TRANSLATORS: This describes the target of new animation track, will be inserted into another string.
en: node '%s'
lv: mezgls '%s'

note: TRANSLATORS: This describes the target of new animation track, will be inserted into another string.
en: animation
lv: animācija

en: AnimationPlayer can't animate itself, only other players.
lv: AnimationPlayer nevar animēt pats sevi, tikai citus spēlētājus.

note: TRANSLATORS: This describes the target of new animation track, will be inserted into another string.
en: property '%s'
lv: vērtība '%s'

en: Anim Create & Insert
lv: Anim Izveidot un Ievietot

en: Anim Insert Track & Key
lv: Anim Ievietot Celiņu un Atslēgu

en: Anim Insert Key
lv: Anim Ievietot Atslēgu

en: Change Animation Step
lv: Izmainīt Animācijas Soli

en: Rearrange Tracks
lv: Pārkārtot Celiņus

en: Transform tracks only apply to Spatial-based nodes.
lv: Transformācijas celiņi tiek tikai pievienoti Telpiskajām mezgliem.

en: Audio tracks can only point to nodes of type:
    -AudioStreamPlayer
    -AudioStreamPlayer2D
    -AudioStreamPlayer3D
lv: Audio celiņu var tikai norādīt uz šāda tipa mezgliem:
    -AudioStreamPlayer
    -AudioStreamPlayer2D
    -AudioStreamPlayer3D

en: Animation tracks can only point to AnimationPlayer nodes.
lv: Animācijas celiņi var norādīt tikai uz AnimationPlayer mezgliem.

en: Not possible to add a new track without a root
lv: Nevar izveidot jaunu celiņu bez saknes

en: Invalid track for Bezier (no suitable sub-properties)
lv: Neatbilstošs celiņš priekš Bezjē (nav piemērotu apakš-mainīgo)

en: Add Bezier Track
lv: Pievienot Bezjē Celiņu

en: Track path is invalid, so can't add a key.
lv: Ceļš uz Celiņu nav derīgs, tāpēc nevar pievienot atslēgu.

en: Track is not of type Spatial, can't insert key
lv: Celiņš nepieder Telpiskajam tipam, nevar ievietot atslēgu

en: Add Transform Track Key
lv: Pievienot Atslēgu Transformācijas Celiņam

en: Add Track Key
lv: Pievienot Celiņa Atslēgu

en: Track path is invalid, so can't add a method key.
lv: Ceļš uz Celiņu nav derīgs, tāpēc nevar pievienot metodes atslēgu.

en: Add Method Track Key
lv: Pievienot Celiņa Metodes Atslēgu

en: Anim Move Keys
lv: Anim Pārvietot Atslēgas

en: Methods
lv: Metodes

en: Clipboard is empty!
lv: Starpliktuve ir tukša!

en: Paste Tracks
lv: Ielīmēt celiņus

en: Anim Scale Keys
lv: Anim Mainīt Atslēgas Izmēru

en: This option does not work for Bezier editing, as it's only a single track.
lv: Šī iespēja nestrādā ar Bazjē rediģēšanu, jo tai ir tikai viens celiņš.

en: Anim Add RESET Keys
lv: Anim pievienot atiestat. atslēgas

en: This animation belongs to an imported scene, so changes to imported tracks will not be saved.
    
    To enable the ability to add custom tracks, navigate to the scene's import settings and set
    "Animation > Storage" to "Files", enable "Animation > Keep Custom Tracks", then re-import.
    Alternatively, use an import preset that imports animations to separate files.
lv: Šī animācija pieder importētajai ainai, tāpēc importētā celiņa izmaiņas netiks saglabātas.
    
    Lai iespējotu pielāgotu celiņu pievienošanu, atrodiet ainu importēšanas iespējas un iestādiet
    "Animation > Storage" uz "Files", iespējojiet "Animation > Keep Custom Tracks", tad nospiediet 're-import'.
    Alternatīvi, izmantojiet 'import preset', kas importē animācijas uz atsevišķiem failiem.

en: Warning: Editing imported animation
lv: Brīdinājums: Rediģējat importēto animāciju

en: Select an AnimationPlayer node to create and edit animations.
lv: Izvēlieties 'AnimationPlayer' mezglu, lai izveidotu un rediģētu animācijas.

en: Only show tracks from nodes selected in tree.
lv: Rādīt celiņus tikai no mezgliem izvēlētajā kokā.

en: Group tracks by node or display them as plain list.
lv: Sagrupēt celiņus atkarībā no mezgliem vai rādīt tos vienkāršā sarakstā.

en: Snap:
lv: Pievilkt:

en: Animation step value.
lv: Animācijas soļa vērtība.

en: Seconds
lv: Sekundes

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Animation properties.
lv: Animācijas īpašības.

en: Copy Tracks
lv: Kopēt celiņus

en: Scale Selection
lv: Mēroga Izvēle

en: Scale From Cursor
lv: Skala No Kursora

en: Duplicate Selection
lv: Izveidot Dublikātu Izvēlētajam

en: Duplicate Transposed
lv: Dublicēt transponējušās

en: Delete Selection
lv: Dzēst izvēlētos

en: Go to Next Step
lv: Doties uz Nākamo Soli

en: Go to Previous Step
lv: Doties uz iepriekšejo soli

en: Apply Reset
lv: Pielietot atiestatīšanu

en: Optimize Animation
lv: Optimizēt animāciju

en: Clean-Up Animation
lv: Iztīrīšanas Animācija

en: Pick the node that will be animated:
lv: Izvēlies mezglu, kurā tiks animēta:

en: Use Bezier Curves
lv: Izmanto Bezjē Līknes

en: Create RESET Track(s)
lv: Izveidot atiestatīšanas celiņu(s)

en: Anim. Optimizer
lv: Anim. Optimizētājs

en: Max. Linear Error:
lv: Maks. Lineārā Kļūda:

en: Max. Angular Error:
lv: Maks. Rotācijas Kļūda:

en: Max Optimizable Angle:
lv: Max. Optimizējamais Leņķis:

en: Optimize
lv: Optimizēt

en: Remove invalid keys
lv: Noņemt nederīgās atslēgas

en: Remove unresolved and empty tracks
lv: Noņemt neatrisinātos un nedefinētos celiņus

en: Clean-up all animations
lv: Iztīrīt visas animācijas

en: Clean-Up Animation(s) (NO UNDO!)
lv: Iztīrīt Animāciju(as) (NEATGRIEZENISKI!)

en: Clean-Up
lv: Iztīrit

en: Scale Ratio:
lv: Mēroga Attiecība:

en: Select Tracks to Copy
lv: Izvēlēties Celiņus ko Kopēt

en: Copy
lv: Kopēt

en: Select All/None
lv: Izvēlēties Visus/Nevienu

en: Add Audio Track Clip
lv: Pievienot Audio Celiņa Klipu

en: Change Audio Track Clip Start Offset
lv: Mainīt Audio Celiņa Apgriešanas Sākuma Kompensāciju

en: Change Audio Track Clip End Offset
lv: Mainīt Audio Celiņa Apgriešanas Beigu Kompensāciju

en: Resize Array
lv: Mainīt Masīva Lielumu

en: Change Array Value Type
lv: Mainīt Masīva Vērtības Tipu

en: Change Array Value
lv: Izmainīt masīva vērtību

en: Go to Line
lv: Doties uz Rindu

en: Line Number:
lv: Rindas Numurs:

en: %d replaced.
lv: %d aizvietots.

en: %d match.
lv: %d sakritība.

en: %d matches.
lv: %d sakritības.

en: Match Case
lv: Atrast Gadījumu

en: Whole Words
lv: Visu Vārdu

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Replace All
lv: Aizvietot visu

en: Selection Only
lv: Tikai izvēlētais

en: Standard
lv: Standarts

en: Toggle Scripts Panel
lv: Pārslēgt Skriptu Paneli

en: Zoom In
lv: Palielināt

en: Zoom Out
lv: Attālināt

en: Reset Zoom
lv: Atiestatīt Tālummaiņu

en: Warnings
lv: Brīdinājumi

en: Line and column numbers.
lv: Rindu un kolonnu numuri.

en: Method in target node must be specified.
lv: Metodi mērķa mezglā nepieciešams specificēt.

en: Method name must be a valid identifier.
lv: Metodes nosaukumam jābūt korektam identifikātoram.

en: Target method not found. Specify a valid method or attach a script to the target node.
lv: Mērķa metode netika atrasta. Specificējiet derīgu metodi vai pievienojiet skriptu mērķa mezglam.

en: Connect to Node:
lv: Savienot ar Mezglu:

en: Connect to Script:
lv: Savieno ar Skriptu:

en: From Signal:
lv: No Signāla:

en: Scene does not contain any script.
lv: Aina nesatur skriptu.

en: Add
lv: Pievienot

en: Remove
lv: Noņemt

en: Add Extra Call Argument:
lv: Pievienot Ekstra Izsaukuma Argumentu:

en: Extra Call Arguments:
lv: Ekstra Izsaukuma Argumenti:

en: Receiver Method:
lv: Saņemšanas Metode:

en: Advanced
lv: Papildus

en: Deferred
lv: Atlikts

en: Defers the signal, storing it in a queue and only firing it at idle time.
lv: Atliek signālu, glabājot to rindā, un to izstaro tikai dīkstāvē.

en: Oneshot
lv: Vienreiz

en: Disconnects the signal after its first emission.
lv: Atvieno signālu pēc tā pirmās izstarošanas.

en: Cannot connect signal
lv: Nevar savienot signālu

en: Close
lv: Aizvērt

en: Connect
lv: Savienot

en: Signal:
lv: Signāls:

en: Connect '%s' to '%s'
lv: Savienot '%s' pie '%s'

en: Disconnect '%s' from '%s'
lv: Atvienot '%s' no '%s'

en: Disconnect all from signal: '%s'
lv: Atvienot visus no signāla: '%s'

en: Connect...
lv: Savienot...

en: Disconnect
lv: Atvienot

en: Connect a Signal to a Method
lv: Savienot Signālu ar Metodi

en: Edit Connection:
lv: Izmainīt Savienojumu:

en: Are you sure you want to remove all connections from the "%s" signal?
lv: Vai esat drošs(ša), ka vēlaties noņemt visus savienojumus no "%s" signāla?

en: Signals
lv: Signāli

en: Filter signals
lv: Filtrēt signālus

en: Are you sure you want to remove all connections from this signal?
lv: Vai esat drošs(ša), ka vēlaties noņemt visus savienojumus no šī signāla?

en: Disconnect All
lv: Atvienot visu

en: Edit...
lv: Rediģēt...

en: Go to Method
lv: Doties uz Metodi

en: Change %s Type
lv: Nomainīt %s Tipu

en: Change
lv: Nomainīt

en: Create New %s
lv: Izveidot Jaunu %s

en: No results for "%s".
lv: Nav rezultātu "%s".

en: No description available for %s.
lv: Apraksts nav pieejams priekš %s.

en: Favorites:
lv: Favorīti:

en: Recent:
lv: Nesenie:

en: Search:
lv: Meklēt:

en: Matches:
lv: Sakritības:

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Search Replacement For:
lv: Meklēt Aizstājēju Priekš:

en: Dependencies For:
lv: Atkarības Priekš:

en: Scene '%s' is currently being edited.
    Changes will only take effect when reloaded.
lv: Aina '%s' pašlaik tiek rediģēta.
    Izmaiņas stāsies spēkā, kad tā tiks pārlādēta.

en: Resource '%s' is in use.
    Changes will only take effect when reloaded.
lv: Resurss '%s' tiek izmantots.
    Izmaiņas stāsies spēkā, kad tas tiks pārlādēts.

en: Dependencies
lv: Atkarības

en: Dependencies:
lv: Atkarības:

en: Fix Broken
lv: Labot Salauzto

en: Dependency Editor
lv: Atkarību Redaktors

en: Search Replacement Resource:
lv: Meklēt aizstājēja resursu:

en: Open
lv: Atvērt

en: Remove the selected files from the project? (Cannot be undone.)
    Depending on your filesystem configuration, the files will either be moved to the system trash or deleted permanently.
lv: Vai noņemt izvēlētos failus no projekta? (Netiks atjaunoti)
    Atšķirībā no failu sistēmas konfigurācijas, faili tiks aizvākti uz sistēmas atkritni vai dzēsti pilnībā.

en: The files being removed are required by other resources in order for them to work.
    Remove them anyway? (Cannot be undone.)
    Depending on your filesystem configuration, the files will either be moved to the system trash or deleted permanently.
lv: Faili, kurus Jūs vēlaties noņemt ir nepieciešami citiem resursiem, lai tie varētu strādāt.
    Tik un tā noņemt tos? (Nevar atsaukt)
    Atšķirībā no jūsu failu sistēmas konfigurācijas, faili tiks aizvākti uz sistēmas atkritni vai dzēsti pilnībā.

en: Cannot remove:
lv: Nevar noņemt:

en: Error loading:
lv: Kļūme lādējot:

en: Load failed due to missing dependencies:
lv: Ielādēšana apturēta, jo trūkst pamata faili:

en: Open Anyway
lv: Atvērt jebkurā gadījumā

en: Which action should be taken?
lv: Kādu darbību veikt ?

en: Fix Dependencies
lv: Salabot Atkarības

en: Errors loading!
lv: Kļūmes lādējot!

en: Permanently delete %d item(s)? (No undo!)
lv: Vai neatgriezeniski izdzēst %d priekšmetu(us)? (NEATGRIEZENISKI!)

en: Show Dependencies
lv: Rādīt Ceļus uz Pamata Failiem

en: Orphan Resource Explorer
lv: Bāreņu Resursu Pārlūks

en: Delete
lv: Izdzēst

en: Owns
lv: Pieder

en: Resources Without Explicit Ownership:
lv: Resursi bez izteiktas piederības:

en: Change Dictionary Key
lv: Mainīt Vārdnīcas Atslēgu

en: Change Dictionary Value
lv: Mainīt Vārdnīcas Vērtību

en: Thanks from the Godot community!
lv: Paldies no Godot sabiedrības!

en: Click to copy.
lv: Klikšķini, lai kopētu.

en: Godot Engine contributors
lv: Godot Dzinēja ieguldītāji

en: Project Founders
lv: Projekta Dibinātāji

en: Lead Developer
lv: Galvenais Izstrādātājs

en: Developers
lv: Izstrādātāji

en: Authors
lv: Autori

en: Platinum Sponsors
lv: Platīna Sponsori

en: Gold Sponsors
lv: Zelta Sponsori

en: Silver Sponsors
lv: Sudraba Sponsors

en: Bronze Sponsors
lv: Bronzas Sponsors

en: Mini Sponsors
lv: Mini Sponsori

en: Gold Donors
lv: Zelta Donors

en: Silver Donors
lv: Sudraba Donors

en: Bronze Donors
lv: Bronzas Donors

en: Donors
lv: Ziedotāji

en: License
lv: Licence

en: Third-party Licenses
lv: Trešās partijas Licences

en: Godot Engine relies on a number of third-party free and open source libraries, all compatible with the terms of its MIT license. The following is an exhaustive list of all such third-party components with their respective copyright statements and license terms.
lv: Godot Konstruktors paļaujas uz citiem trešās partijas brīvajām un atvērtā avota bibliotēkām, kuras ir saderīgas ar to MIT licences nosacījumiem. Sekojošais ir saraksts ar šīm trešās partijas komponentēm ar to autortiesību apgalvojumiem un licences nosacījumiem.

en: All Components
lv: Visas Komponentes

en: Components
lv: Komponentes

en: Licenses
lv: Licences

en: Error opening asset file for "%s" (not in ZIP format).
lv: Kļūme atverot pakotnes failu "%s" (nav ZIP formātā).

en: %s (already exists)
lv: %s (jau eksistē)

en: Contents of asset "%s" - %d file(s) conflict with your project:
lv: Pakotnes "%s" saturs - %d fails(-i) konfliktē ar tavu projektu:

en: Contents of asset "%s" - No files conflict with your project:
lv: Pakotnes "%s" saturs - Neviens fails nekonfliktē ar tavu projektu:

en: Uncompressing Assets
lv: Nekompresēti Līdzekļi

en: The following files failed extraction from asset "%s":
lv: Sekojošie faili netika izvilkti no paketes "%s":

en: (and %s more files)
lv: (un vēl %s faili)

en: Asset "%s" installed successfully!
lv: Pakete "%s" instalēta sekmīgi!

en: Success!
lv: Mērķis sasniegts!

en: Install
lv: Ieinstalēt

en: Asset Installer
lv: Paketes Instalētājs

en: Speakers
lv: Skaļruņi

en: Add Effect
lv: Pievienot Efektu

en: Rename Audio Bus
lv: Pārsaukt Audio Kopni

en: Change Audio Bus Volume
lv: Nomainīt Audio Kopnes Skaļumu

en: Toggle Audio Bus Solo
lv: Pārslēgt Audio Busa Solo

en: Toggle Audio Bus Mute
lv: Pārslēgt Audio Busa Apklusināšanu

en: Toggle Audio Bus Bypass Effects
lv: Pārslēgt Audio Busa Šuntēšanas Efektu

en: Select Audio Bus Send
lv: Izvēlēties Audio Busa Sūtīšanu

en: Add Audio Bus Effect
lv: Pievienot Audio Busa Efektu

en: Move Bus Effect
lv: Pārvietot Busa Efektu

en: Delete Bus Effect
lv: Izdzēst Busa Efektu

en: Drag & drop to rearrange.
lv: Velc un atlaid, lai pārkārtotu.

en: Solo
lv: Individuāli

en: Mute
lv: Apklusināt

en: Bypass
lv: Šunts

en: Bus Options
lv: Kopnes Iestatījumi

en: Duplicate
lv: Izveidot dublikātu

en: Reset Volume
lv: Atiestatīt Skaļumu

en: Delete Effect
lv: Izdzēst Efektu

en: Add Audio Bus
lv: Pievienot Audio Kopni

en: Master bus can't be deleted!
lv: Master kopni nevar idzēst!

en: Delete Audio Bus
lv: Izdzēst Audio Kopni

en: Duplicate Audio Bus
lv: Dubultot Audio Kopni

en: Reset Bus Volume
lv: Atiestatīt Kopnes Skaļumu

en: Move Audio Bus
lv: Pārvietot Audio Kopni

en: Save Audio Bus Layout As...
lv: Saglabāt Audio Kopņu Izkārtojumu Kā....

en: Location for New Layout...
lv: Jaunā izkārtojuma lokācija...

en: Open Audio Bus Layout
lv: Atvērt audio kopnes izkārtojumu

en: There is no '%s' file.
lv: Fails '%s' neeksistē.

en: Invalid file, not an audio bus layout.
lv: Nepareizs fails, nav audio kopnes izkārtojuma.

en: Error saving file: %s
lv: Kļūda saglabājot failu: %s

en: Add Bus
lv: Pievienot Kopni

en: Add a new Audio Bus to this layout.
lv: Pievienot jaunu Audio Kopni šim izkārtojumam.

en: Load
lv: Ielādēt

en: Load an existing Bus Layout.
lv: Ielādēt eksistējošu Kopnes Izkārtojumu.

en: Save As
lv: Saglabāt Kā

en: Save this Bus Layout to a file.
lv: Saglabāt šo Kopni failā.

en: Load Default
lv: Ielādēt Noklusējumu

en: Load the default Bus Layout.
lv: Ielādēt Kopnes Izkārtojuma noklusējumu.

en: Create a new Bus Layout.
lv: Izveidot jaunu Kopnes izkārtojumu.

en: Invalid name.
lv: Nederīgs nosaukums.

en: Cannot begin with a digit.
lv: Nevar sākt ar ciparu.

en: Valid characters:
lv: Derīgie simboli:

en: Must not collide with an existing engine class name.
lv: Nosaukums nedrīkst būt vienāds ar eksistējošu konstruktora klases nosaukumu.

en: Must not collide with an existing built-in type name.
lv: Nosaukums nedrīkst būt vienāds ar eksistējošu iebūvēta tipa nosaukumu.

en: Must not collide with an existing global constant name.
lv: Nosaukums nedrīkst būt vienāds ar eksistējošu globālo konstantes nosaukumu.

en: Keyword cannot be used as an autoload name.
lv: Atslēgvārdu nedrīkst lietot kā auto-ielādes vārdu.

en: Autoload '%s' already exists!
lv: Auto-ielāde '%s' jau eksistē!

en: Rename Autoload
lv: Pārsaukt Auto-ielādi

en: Toggle AutoLoad Globals
lv: Pārslēgt Auto-ielādes Globālās vērtības

en: Move Autoload
lv: Pārvietot Auto-ielādi

en: Remove Autoload
lv: Izdzēst Auto-ielādi

en: Enable
lv: Iespējot

en: Rearrange Autoloads
lv: Pārkārtot Auto-ielādes

en: Can't add autoload:
lv: Nevar pievienot Auto-ielādi:

en: %s is an invalid path. File does not exist.
lv: %s ir nederīgs ceļš. Fails neeksistē.

en: %s is an invalid path. Not in resource path (res://).
lv: %s ir nederīgs ceļš. Nav resursu ceļā (res://).

en: Add AutoLoad
lv: Pievienot Auto-ielādi

en: Path:
lv: Ceļš:

en: Node Name:
lv: Mezgla Vārds:

en: Global Variable
lv: Globāls mainīgais

en: Paste Params
lv: Ielīmēt Parametrus

en: Updating Scene
lv: Atjaunina Ainu

en: Storing local changes...
lv: Saglabā lokālās izmaiņas...

en: Updating scene...
lv: Atjauno ainu....

en: [empty]
lv: [tukšs]

en: [unsaved]
lv: [nesaglabāts]

en: Please select a base directory first.
lv: Lūdzu vispirms izvēlaties bāzes mapi.

en: Choose a Directory
lv: Izvēlēties Direktoriju

en: Create Folder
lv: Izveidot mapi

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Could not create folder.
lv: Neizdevās izveidot mapi.

en: Choose
lv: Izvēlaties

en: Storing File:
lv: Faila saglabāšana:

en: No export template found at the expected path:
lv: Norādītajā ceļā nav atrasta eksporta veidne:

en: Packing
lv: Pako

en: Target platform requires 'ETC' texture compression for GLES2. Enable 'Import Etc' in Project Settings.
lv: Mērķa platforma pieprasa 'ETC' tekstūru saspiešanu priekš GLES2. Iespējo 'Importēt Etc' projekta iestatījumos.

en: Target platform requires 'ETC2' texture compression for GLES3. Enable 'Import Etc 2' in Project Settings.
lv: Mērķa platforma pieprasa 'ETC2' tekstūru saspiešanu priekš GLES3. Iespējo 'Importēt Etc 2' projekta iestatījumos.

en: Target platform requires 'ETC' texture compression for the driver fallback to GLES2.
    Enable 'Import Etc' in Project Settings, or disable 'Driver Fallback Enabled'.
lv: Mērķa platforma pieprasa 'ETC' tekstūru saspiešanu priekš draivera atkāpes uz GLES2.
    Iespējo 'Importēt Etc' projekta iestatījumos vai atslēdz 'Draivera atkāpe ieslēgta'.

en: Target platform requires 'PVRTC' texture compression for GLES2. Enable 'Import Pvrtc' in Project Settings.
lv: Mērķa platforma pieprasa 'PVRTV' tekstūru saspiešanu priekš GLES2. Iespējo 'Importēt Pvrtc' projekta iestatījumos.

en: Target platform requires 'ETC2' or 'PVRTC' texture compression for GLES3. Enable 'Import Etc 2' or 'Import Pvrtc' in Project Settings.
lv: Mērķa platforma pieprasa 'ETC2' vai 'PVRTC' tekstūru saspiešanu priekš GLES3. Iespējo 'Importēt Etc 2' vai 'Importēt Pvrtc' projekta iestatījumos.

en: Target platform requires 'PVRTC' texture compression for the driver fallback to GLES2.
    Enable 'Import Pvrtc' in Project Settings, or disable 'Driver Fallback Enabled'.
lv: Mērķa platforma pieprasa 'PVRTC' tekstūru saspiešanu priekš draivera atkāpes uz GLES2.
    Iespējo 'Importēt Pvrtc' projekta iestatījumos vai atslēdz 'Draivera atkāpe ieslēgta'.

en: Custom debug template not found.
lv: Pielāgots atkļūdošanas šablons nav atrasts.

en: Custom release template not found.
lv: Pielāgots relīzes šablons nav atrasts.

en: On 32-bit exports the embedded PCK cannot be bigger than 4 GiB.
lv: Pie 32-bitu eksportēšanas, iepakotais PCK nevar būt lielāks par 4GB.

en: 3D Editor
lv: 3D Redaktors

en: Script Editor
lv: Skripta redaktors

en: Asset Library
lv: Līdzekļu bibliotēka

en: Scene Tree Editing
lv: Ainas koka rediģēšana

en: Node Dock
lv: Mezgla doks

en: FileSystem Dock
lv: Failu sistēmas doks

en: Import Dock
lv: Importēt doku

en: Allows to view and edit 3D scenes.
lv: Atļauj skatīt un rediģēt visas 3D ainas.

en: Allows to edit scripts using the integrated script editor.
lv: Atļauj rediģēt skriptus izmantojot iebūvēto skriptu redaktoru.

en: Provides built-in access to the Asset Library.
lv: Nodrošina iebūvēto piekļuvi līdzekļu bibliotēkai.

en: Allows editing the node hierarchy in the Scene dock.
lv: Atļauj mezgla hierarhijas rediģēšanu ainu dokā.

en: Allows to work with signals and groups of the node selected in the Scene dock.
lv: Atļauj strādāt ar signāliem un grupām izvēlētā mezgla ainu dokā.

en: Allows to browse the local file system via a dedicated dock.
lv: Atļauj pārlūkot lokālo failu sistēmu atvēlētajā dokā.

en: Allows to configure import settings for individual assets. Requires the FileSystem dock to function.
lv: Atļauj konfigurēt importēšanas iestatījumus individuāliem līdzekļiem. Pieprasa failu sistēmas doku, lai funkcionētu.

en: (current)
lv: (current) / pašreizējs

en: (none)
lv: (neviens)

en: Remove currently selected profile, '%s'? Cannot be undone.
lv: Noņemt pašreiz izvēlēto profilu '%s' ? Nevar atsaukt.

en: Profile must be a valid filename and must not contain '.'
lv: Profila nosaukumam jābūt derīgam faila nosaukumam un tas nedrīkst iekļaut '.'

en: Profile with this name already exists.
lv: Profils ar šādu nosaukumu jau eksistē.

en: (Editor Disabled, Properties Disabled)
lv: (Redaktors atslēgts, iestatījumi atslēgti)

en: (Properties Disabled)
lv: (Iestatījumi atslēgti)

en: (Editor Disabled)
lv: (Redaktors Izslēgts)

en: Class Options:
lv: Klases Iespējas:

en: Enable Contextual Editor
lv: Iespējot kontekstuālo redaktoru

en: Class Properties:
lv: Klases iestatījumi:

en: Main Features:
lv: Galvenās iespējas:

en: Nodes and Classes:
lv: Mezgli un klases:

en: File '%s' format is invalid, import aborted.
lv: Faila '%s' formāts ir nepareizs, importēšana atcelta.

en: Profile '%s' already exists. Remove it first before importing, import aborted.
lv: Profils '%s' jau eksistē. Vispirms to noņem pirms importēšanas. Importēšana atcelta.

en: Error saving profile to path: '%s'.
lv: Kļūda saglabājot profilu uz ceļu: '%s'.

en: Reset to Default
lv: Atiestatīt uz noklusējumu

en: Current Profile:
lv: Pašreizējais profils:

en: Create Profile
lv: Izveidot profilu

en: Remove Profile
lv: Noņemt profilu

en: Available Profiles:
lv: Pieejamie Profili:

en: Make Current
lv: Aktualizēt

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Configure Selected Profile:
lv: Konfigurēt izvēlēto profilu:

en: Extra Options:
lv: Papildus iespējas:

en: Create or import a profile to edit available classes and properties.
lv: Izveidot vai importēt profilu, lai rediģētu pieejamās klases un iestatījumus.

en: New profile name:
lv: Jaunais profila nosaukums:

en: Godot Feature Profile
lv: Godot iespēju profils

en: Import Profile(s)
lv: Importēt profilu(s)

en: Export Profile
lv: Eksportēt profilu

en: Manage Editor Feature Profiles
lv: Pārvaldīt redaktora iespēju profilus

en: Select Current Folder
lv: Izvēlēties pašreizējo mapi

en: File exists, overwrite?
lv: Fails eksistē. Pārrakstīt ?

en: Select This Folder
lv: Izvēlēties Šo Mapi

en: Copy Path
lv: Kopēt celiņu

en: Open in File Manager
lv: Atvērt Failu Pārlūkā

en: Show in File Manager
lv: Parādīt failu menedžerī

en: New Folder...
lv: Jauna mape...

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: All Recognized
lv: Viss atpazīts

en: All Files (*)
lv: Visi faili (*)

en: Open a File
lv: Atvērt failu

en: Open File(s)
lv: Atvērt failu(s)

en: Open a Directory
lv: Atvērt mapi

en: Open a File or Directory
lv: Atvērt failu vai mapi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save a File
lv: Saglabāt failu

en: Go Back
lv: Doties atpakaļ

en: Go Forward
lv: Doties tālāk

en: Go Up
lv: Doties augšup

en: Toggle Hidden Files
lv: Pārslēgt slēptos failus

en: Toggle Favorite
lv: Pārslēgt favorītu

en: Toggle Mode
lv: Pārslēgt režīmu

en: Focus Path
lv: Fokusa ceļš

en: Move Favorite Up
lv: Pārvietot favorītu augšup

en: Move Favorite Down
lv: Pārvietot favorītu lejup

en: Go to previous folder.
lv: Doties uz iepriekšējo mapi.

en: Go to next folder.
lv: Doties uz nākamo mapi.

en: Go to parent folder.
lv: Atvērt mātes mapi.

en: Refresh files.
lv: Atjaunot failus.

en: (Un)favorite current folder.
lv: Pievienot/noņemt pašreizējo mapi pie/no favorītiem.

en: Toggle the visibility of hidden files.
lv: Pārslēgt slēpto failu redzamību.

en: View items as a grid of thumbnails.
lv: Skatīt vienumus kā režģi ar sīktēliem.

en: View items as a list.
lv: Skatīt lietas kā sarakstu.

en: Directories & Files:
lv: Mapes & Faili:

en: Preview:
lv: Priekškatījums:

en: File:
lv: Fails:

en: ScanSources
lv: ScanSources / Skenēšanas Avoti

en: There are multiple importers for different types pointing to file %s, import aborted
lv: Ir vairāki importētāji dažādiem tipiem, kas norāda uz failu %s, importēšana atcelta

en: (Re)Importing Assets
lv: (Re)Importē vienumus

en: Top
lv: Virsotne

en: Class:
lv: Klase:

en: Inherits:
lv: Manto:

en: Inherited by:
lv: Manto uz:

en: Online Tutorials
lv: Online Pamācības

en: Properties
lv: Iestatījumi

en: overrides %s:
lv: pārraksta %s:

en: default:
lv: pēc noklusējuma:

en: Theme Properties
lv: Motīva iestatījumi

en: Colors
lv: Krāsas

en: Constants
lv: Konstantes

en: Fonts
lv: Fonti

en: Icons
lv: Ikonas

en: Styles
lv: Stili

en: Enumerations
lv: Uzskaites

en: Property Descriptions
lv: Iestatījumu apraksti

en: (value)
lv: (vērtība)

en: There is currently no description for this property. Please help us by [color=$color][url=$url]contributing one[/url][/color]!
lv: Pašreiz šim mainīgajam nav apraksta. Lūdzu, palīdzi mums [color=$color][url=$url]izveidot to[/url][/color]!

en: Method Descriptions
lv: Metožu Apraksts

en: There is currently no description for this method. Please help us by [color=$color][url=$url]contributing one[/url][/color]!
lv: Pašreiz šai metodei nav apraksta. Lūdzu, palīdzi mums [color=$color][url=$url]pievienojot vienu[/url][/color]!

en: Help
lv: Palīdzība

en: Search Help
lv: Meklēt Palīdzību

en: Case Sensitive
lv: Reģistrjūtīgs

en: Show Hierarchy
lv: Rādīt Hierarhiju

en: Display All
lv: Parādīt Visu

en: Classes Only
lv: Tikai Klases

en: Methods Only
lv: Tikai Metodes

en: Signals Only
lv: Tikai Signāli

en: Constants Only
lv: Tikai Konstantes

en: Properties Only
lv: Tikai Iestatījumus

en: Theme Properties Only
lv: Tikai Motīva Iestatījumus

en: Member Type
lv: Dalībnieka veids

en: Class
lv: Klase

en: Method
lv: Metode

en: Signal
lv: Signāls

en: Constant
lv: Konstante

en: Property
lv: Mainīgais

en: Theme Property
lv: Motīva Mainīgais

en: Property:
lv: Parametrs:

en: Pin value
lv: Piespraust vērtību

en: Pinning a value forces it to be saved even if it's equal to the default.
lv: Vērtības piespraušana liek to saglabāt, pat ja tā ir vienāda ar noklusējuma vērtību.

en: Pin value [Disabled because '%s' is editor-only]
lv: Pin vērtība [Atspējota, jo "%s" ir paredzēts tikai redaktoram]

en: Set %s
lv: Likt %s

en: Set Multiple:
lv: Uzlikt vairākus:

en: Pinned %s
lv: Piesprausts %s

en: Unpinned %s
lv: Atsprausts %s

en: Copy Property
lv: Kopēt mainīgo

en: Paste Property
lv: Ielīmēt mainīgo

en: Copy Property Path
lv: Kopēt mainīgā ceļu

en: Output:
lv: Izeja:

en: Copy Selection
lv: Kopēt Izvēlēto

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Clear Output
lv: Notīrīt Izeju

en: Stop
lv: Pārtraukt

en: Start
lv: Sākt

en: Down
lv: Lejup

en: Up
lv: Augšup

en: Node
lv: Mezgls

en: Incoming RPC
lv: Ienākošs RPC

en: Incoming RSET
lv: Ienākošs RSET

en: Outgoing RPC
lv: Izejošs RPC

en: Outgoing RSET
lv: Izejošs RSET

en: New Window
lv: Jauns logs

en: Unnamed Project
lv: Nenosaukts Projekts

en: Spins when the editor window redraws.
    Update Continuously is enabled, which can increase power usage. Click to disable it.
lv: Griežas, kad redaktora logs atjauninas.
    Atjaunināt konstanti ir iespējots, kas var palielināt jaudas izmantošanu. Klikšķini, lai atslēgtu.

en: Spins when the editor window redraws.
lv: Griežas, kad redaktora logs atjauninas.

en: Imported resources can't be saved.
lv: Importētie resursi nevar tikt saglabāti.

en: OK
lv: Labi

en: Error saving resource!
lv: Kļūda saglabājot resursu!

en: This resource can't be saved because it does not belong to the edited scene. Make it unique first.
lv: Šo resursu nevar saglabāt, jo tas nepieder rediģētajai ainai. Vispirms uztaisi to unikālu.

en: Save Resource As...
lv: Saglabāt Resursu Kā...

en: Can't open file for writing:
lv: Nevar atvērt failu rakstīšanai:

en: Requested file format unknown:
lv: Pieprasītais faila formāts ir nezināms:

en: Error while saving.
lv: Kļūda saglabājot.

en: Can't open '%s'. The file could have been moved or deleted.
lv: Nevar atvērt '%s'. Fails ir pārvietots vai dzēsts.

en: Error while parsing '%s'.
lv: Kļūda pārsienot '%s'.

en: Unexpected end of file '%s'.
lv: Negaidītas faila beigas '%s'.

en: Missing '%s' or its dependencies.
lv: Iztrūkst '%s' vai tā atkarības.

en: Error while loading '%s'.
lv: Kļūda ielādējot '%s'.

en: Saving Scene
lv: Saglabā Ainu

en: Analyzing
lv: Analizē

en: Creating Thumbnail
lv: Izveido sīktēlu

en: This operation can't be done without a tree root.
lv: Nevar veikt šo darbību bez koka cilmes.

en: This scene can't be saved because there is a cyclic instancing inclusion.
    Please resolve it and then attempt to save again.
lv: Šo ainu nevar saglabāt, jo ir konstatēta cikliska instancēšanas cilpa.
    Lūdzu, atrisini to un tad mēgini saglabāt ainu vēlreiz.

en: Couldn't save scene. Likely dependencies (instances or inheritance) couldn't be satisfied.
lv: Nevar saglabāt ainu. Drošivien atkarības (instances vai mantojumi) ir kļūdainas.

en: Could not save one or more scenes!
lv: Nevar saglabāt vienu vai vairākas ainas!

en: Save All Scenes
lv: Saglabāt Visas Ainas

en: Can't overwrite scene that is still open!
lv: Nevar pārrakstīt ainu, kas joprojām ir atvērta!

en: Can't load MeshLibrary for merging!
lv: Nevarēja ielādēt tīklu bibliotēku sapludināšanai!

en: Error saving MeshLibrary!
lv: Kļūda saglabājot tīkla bibliotēku!

en: Can't load TileSet for merging!
lv: Nevar ielādēt flīžu karti sapludināšanai!

en: Error saving TileSet!
lv: Kļūda saglabājot flīžu komplektu!

en: An error occurred while trying to save the editor layout.
    Make sure the editor's user data path is writable.
lv: Notika gļūda saglabājot redaktora izkārtojumu.
    Pārliecinies, ka redaktora lietotāja datu mape ir rakstāma.

en: Default editor layout overridden.
    To restore the Default layout to its base settings, use the Delete Layout option and delete the Default layout.
lv: Noklusējuma redaktora izkārtojums pārrakstīts.
    Lai atjaunotu noklusējuma izkārtojumu uz bāzes iestatījumiem, izmantojiet Dzēst izkārtojumu opciju.

en: Layout name not found!
lv: Izkārtojuma nosaukums nav atrasts!

en: Restored the Default layout to its base settings.
lv: Noklusējuma izkārtojums atjaunots uz bāzes iestatījumiem.

en: This resource belongs to a scene that was imported, so it's not editable.
    Please read the documentation relevant to importing scenes to better understand this workflow.
lv: Šis resurss pieder ainai, kas ir importēta, tādēļ to nevar rediģēt.
    Lūdzu, lasiet dokumentāciju par ainu importēšanu, lai labāk saprastu šo darbplūsmu.

en: This resource belongs to a scene that was instanced or inherited.
    Changes to it won't be kept when saving the current scene.
lv: Šis resurss pieder ainai, kas ir instancēta vai mantota.
    Izmaiņas tajā netiks saglabātas, saglabājot pašreizējo ainu.

en: This resource was imported, so it's not editable. Change its settings in the import panel and then re-import.
lv: Šis resurss tika importēts, tāpēc to nevar rediģēt. Mainiet tā iestatījumus importēšanas panelī un pēc tam importējiet atkārtoti.

en: This scene was imported, so changes to it won't be kept.
    Instancing it or inheriting will allow making changes to it.
    Please read the documentation relevant to importing scenes to better understand this workflow.
lv: Šī aina ir importēta, tādēļ izmaiņas netiks saglabāas.
    Veidojiet no tās paraugu, lai ļautu saglabāt izmaiņas.
    Lūdzu, lasiet dokumentāciju par ainu importēšanu un labākai darbaplūsmas saprašanai.

en: This is a remote object, so changes to it won't be kept.
    Please read the documentation relevant to debugging to better understand this workflow.
lv: Šis ir attālināts objekts, tāpēc tā izmaiņas netiks saglabātas.
    Lūdzu, izlasiet dokumentāciju, kas attiecas uz atkļūdošanu, lai labāk izprastu šo darbplūsmu.

en: There is no defined scene to run.
lv: Nav definēta aina, kuru palaist.

en: Save scene before running...
lv: Saglabā ainu pirms palaišanas...

en: Could not start subprocess!
lv: Nevar palaist sub-procesu!

en: Open Scene
lv: Atvērt ainu

en: Open Base Scene
lv: Atvērt bāzes ainu

en: Quick Open...
lv: Ātri Atvērt...

en: Quick Open Scene...
lv: Ātri atvērt ainu...

en: Quick Open Script...
lv: ātri atvērt skriptu...

en: Save & Close
lv: Saglabāt & aizvērt

en: Save changes to '%s' before closing?
lv: Saglabāt izmaiņas '%s' pirms aizvēršanas ?

en: %s no longer exists! Please specify a new save location.
lv: %s vairs neeksistē! Lūdzu norādi jaunu saglabāšanas lokāciju.

en: The current scene has no root node, but %d modified external resource(s) were saved anyway.
lv: Pašreizējai ainav nav saknes mezgla, bet %d pārveidoti ārējie resursi tika saglbāti tāpat.

en: A root node is required to save the scene. You can add a root node using the Scene tree dock.
lv: Lai saglabātu ainu, ir nepieciešams saknes mezgls. Saknes mezglu var pievienot, izmantojot ainas koka doku.

en: Save Scene As...
lv: Saglabāt ainu kā...

en: This operation can't be done without a scene.
lv: Šo operāciju nevar veikt bez ainas.

en: Export Mesh Library
lv: Ekportēt tīkla bibliotēku

en: This operation can't be done without a root node.
lv: Šī darbība nevar tikt veikta bez cilmes mezgla.

en: Export Tile Set
lv: Eksportēt flīžu kopumu

en: This operation can't be done without a selected node.
lv: Šo darbību nevar veikt bez izvēlēta mezgla.

en: Current scene not saved. Open anyway?
lv: Pašreizējā aina nav saglabāta. Vienalga atvērt ?

en: Can't undo while mouse buttons are pressed.
lv: Nevar atgriezt, kad peles pogas ir nospiestas.

en: Nothing to undo.
lv: Nav ko atgriezt.

en: Undo: %s
lv: Atgriezts: %s

en: Can't redo while mouse buttons are pressed.
lv: Nevar atgriezt, kad peles pogas ir nospiestas.

en: Nothing to redo.
lv: Nav ko pārstrādāt.

en: Redo: %s
lv: Atkārtot: %s

en: Can't reload a scene that was never saved.
lv: Nevar pārlādēt ainu, kas nav bijusi saglabāta.

en: Reload Saved Scene
lv: Pārlādēt saglabāto ainu

en: The current scene has unsaved changes.
    Reload the saved scene anyway? This action cannot be undone.
lv: Pašreizējai ainai ir nesaglabātas izmaiņas.
    Vai tomēr pārlādēt saglabāto ainu? Šo darbību nevar atsaukt.

en: Quick Run Scene...
lv: Ātri palaist ainu...

en: Quit
lv: Iziet

en: Yes
lv: Jā

en: Exit the editor?
lv: Iziet no redaktora?

en: Open Project Manager?
lv: Atvērt projektu menedžeri ?

en: Save & Quit
lv: Saglabāt & iziet

en: Save changes to the following scene(s) before quitting?
lv: Saglabāt izmaiņas sekojošai ainai(-ām) pirms iziešanas ?

en: Save changes to the following scene(s) before opening Project Manager?
lv: Saglabāt izmaiņas sekojošai ainai(-ām) pirms projektu menedžera atvēršanas ?

en: This option is deprecated. Situations where refresh must be forced are now considered a bug. Please report.
lv: Šī iespēja in novecojusi. Situācijas, kad atsvaidzināšana ir jāveic piespiedu kārtā, ir uzskatāma par kļūdu, lūdzu ziņojiet.

en: Pick a Main Scene
lv: Izvēlēties galveno ainu

en: Close Scene
lv: Aizvērt ainu

en: Reopen Closed Scene
lv: Atvērt Aizvērto Ainu

en: Unable to enable addon plugin at: '%s' parsing of config failed.
lv: Nevar iespējot spraudni: '%s' konfigurācijas parsēšana neizdevās.

en: Unable to find script field for addon plugin at: '%s'.
lv: Nevarēja atrast skripta lauku spraudnim: '%s'.

en: Unable to load addon script from path: '%s'.
lv: Nevarēja ielādēt spraudņa skriptu no: '%s'.

en: Unable to load addon script from path: '%s'. This might be due to a code error in that script.
    Disabling the addon at '%s' to prevent further errors.
lv: Nevar ielādēt spraudņa skriptu no: '%s'. Tā iemesls var būt kļūda šajā slripta kodā.
    Spraudnis '%s' atspējots, lai novērstu tupmākās kļūdas.

en: Unable to load addon script from path: '%s' Base type is not EditorPlugin.
lv: Nevar ielādēt papildinājuma skriptu no ceļa: '%s' Bāzes tips nav EditorPlugin.

en: Unable to load addon script from path: '%s' Script is not in tool mode.
lv: Nevarēja ielādēt spraudņa skriptu no mapes: '%s' Skripts nav rīka režīmā.

en: Scene '%s' was automatically imported, so it can't be modified.
    To make changes to it, a new inherited scene can be created.
lv: Aina '%s' tika importēta automātiski, tāpēc to nevar modificēt.
    Lai tajā veiktu izmaiņas, izveidojiet jaunu pārmantotu ainu.

en: Error loading scene, it must be inside the project path. Use 'Import' to open the scene, then save it inside the project path.
lv: Kļūda ielādējot ainu, tai jābūt projekta ceļā. Izmantojiet 'Importēt', lai atvērtu ainu, pēc tam saglabājiet to projekta ceļā.

en: Scene '%s' has broken dependencies:
lv: Ainai '%s' ir bojātas atkarības:

en: Clear Recent Scenes
lv: Notīrīt nesenās ainas

en: No main scene has ever been defined, select one?
    You can change it later in "Project Settings" under the 'application' category.
lv: Galvenā aina vēl nav definēta, izvēlēties tagad?
    To var mainīt vēlāk projekta Iestatījumos sadaļā 'aplikācija'.

en: Selected scene '%s' does not exist, select a valid one?
    You can change it later in "Project Settings" under the 'application' category.
lv: Izvēlētā aina '%s' nepastāv, izvēlieties derīgu?
    To var mainīt vēlāk "Projekta iestatījumi" sadaļā 'lietojumprogramma'.

en: Selected scene '%s' is not a scene file, select a valid one?
    You can change it later in "Project Settings" under the 'application' category.
lv: Izvēlētā aina '%s' nav ainas fails, izvēlieties derīgu?
    To var mainīt vēlāk projekta iestatījumos sadaļā 'aplikācija'.

en: Save Layout
lv: Saglabāt izkārtojumu

en: Delete Layout
lv: Dzēst izkārtojumu

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Show in FileSystem
lv: Parādīt failu sistēmā

en: Play This Scene
lv: Spēlēt šo ainu

en: Close Tab
lv: Aizvērt Cilni

en: Undo Close Tab
lv: Atcelt Cilnes Aizvēršanu

en: Close Other Tabs
lv: Aizvērt pārējās cilnes

en: Close Tabs to the Right
lv: Aizvērt cilnes pa labi

en: Close All Tabs
lv: Aizvērt Visas Cilnes

en: Switch Scene Tab
lv: Pārslēgt ainas cilni

en: %d more files or folders
lv: %d vēl faili vai mapes

en: %d more folders
lv: %s vēl mapes

en: %d more files
lv: %d vēl faili

en: Output
lv: Izeja

en: Update Continuously
lv: Nepārtraukti Atjaunot

en: Inspector
lv: Inspektors

en: Version Control
lv: Versiju Kontrole

en: Dock Position
lv: Doka pozīcija

en: Distraction Free Mode
lv: Traucējumu brīvs režīms

en: Toggle distraction-free mode.
lv: Pārslēgt traucējumu brīvo režīmu.

en: Add a new scene.
lv: Pievienot jaunu ainu.

en: Scene
lv: Aina

en: Go to previously opened scene.
lv: Iet uz iepriekš atvērto ainu.

en: Copy Text
lv: Kopēt Tekstu

en: Next tab
lv: Nākamā cilne

en: Previous tab
lv: Iepriekšējā cilne

en: Filter Files...
lv: Filtrēt failus...

en: Operations with scene files.
lv: Darbības ar ainas failiem.

en: New Scene
lv: Jauna aina

en: New Inherited Scene...
lv: Jauna mantota aina...

en: Open Scene...
lv: Atvērt ainu...

en: Open Recent
lv: Atvērt nesenu

en: Save Scene
lv: Saglabāt ainu

en: Convert To...
lv: Konvertēt Uz...

en: MeshLibrary...
lv: TīklaBibliotēka...

en: TileSet...
lv: FlīžuKomplekts...

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Redo
lv: Pārtaisīt

en: Project
lv: Projekts

en: Project Settings...
lv: Projekta iestatjumi...

en: Set Up Version Control
lv: Uzstādīt Versiju Kontroli

en: Shut Down Version Control
lv: Izbeigt Versiju Kontroli

en: Export...
lv: Eksportēt...

en: Install Android Build Template...
lv: Instalēt Android būves šablonu...

en: Open User Data Folder
lv: Atvērt lietotāja datu mapi

en: Tools
lv: Rīki

en: Orphan Resource Explorer...
lv: Bāreņu resursu pārlūks...

en: Reload Current Project
lv: Pārlādēt pašreizējo projektu

en: Quit to Project List
lv: Iziet uz projektu sarakstu

en: Deploy with Remote Debug
lv: Palaist ar tālvadības atkļūdošanu

en: When this option is enabled, using one-click deploy will make the executable attempt to connect to this computer's IP so the running project can be debugged.
    This option is intended to be used for remote debugging (typically with a mobile device).
    You don't need to enable it to use the GDScript debugger locally.
lv: Kad šī opcija ir ieslēgta, izmantojot viena klikšķa palaišanu, tā liks spēlei savienoties ar šī datora IP adresi, lai pašreizējais projekts varētu tik atkļūdots attālināti.
    Šī opcija ir paredzēta izmantošanai tālvadības atkļūdošanai (parasti ar mobilu ierīci).
    Jums tā nav jāieslēdz, lai izmantotu GDScript atkļūdotāju lokāli.

en: Small Deploy with Network Filesystem
lv: Mazā palaišana ar tīkla failu sistēmu

en: When this option is enabled, using one-click deploy for Android will only export an executable without the project data.
    The filesystem will be provided from the project by the editor over the network.
    On Android, deploying will use the USB cable for faster performance. This option speeds up testing for projects with large assets.
lv: Kad šī opcija ir ieslēgta, izmantojot viena klikšķa palaišanu uz Android, tā eksportēs tikai spēles palaišanas failu bez projekta datiem.
    Projekta failu sistēma tiks nodrošināta attālināti, caur internetu.
    Uz Android, palaišana izmantos USB kabeli, lai nodrošinātu ātrāku izpildījumu. Šī opcija paātrina projektu testēšanu ar milzīgiem resursiem.

en: Visible Collision Shapes
lv: Redzamas sadursmes formas

en: Visible Navigation
lv: Redzama navigācija

en: Synchronize Scene Changes
lv: Sinhronizēt ainas izmaiņas

en: Synchronize Script Changes
lv: Sinhronizēt skripta izmaiņas

en: Editor Settings...
lv: Redaktora iestatījumi...

en: Editor Layout
lv: Redaktora izkārtojums

en: Take Screenshot
lv: Uzņemt Ekrānšāviņu

en: Screenshots are stored in the Editor Data/Settings Folder.
lv: Ekrānšāviņi tiek saglabāti redaktora datu / iestatījumu mapē.

en: Toggle Fullscreen
lv: Pārslēgt Pilnekrānu

en: Open Editor Data/Settings Folder
lv: Atvērt redaktora datu / iestatījumu mapi

en: Open Editor Data Folder
lv: Atvērt redaktora datu mapi

en: Open Editor Settings Folder
lv: Atvērt redaktora iestatījumu mapi

en: Manage Editor Features...
lv: Pārvaldīt redaktora iespējas...

en: Manage Export Templates...
lv: Pārvaldīt eksporta šablonus...

en: Online Documentation
lv: Tiešsaistes Dokumentācija

en: Questions & Answers
lv: Jautājumi & Atbildes

en: Report a Bug
lv: Ziņot par kļūmi

en: Suggest a Feature
lv: Ieteikt Iespēju

en: Send Docs Feedback
lv: Sūtīt dokumentu atsauksmi

en: Community
lv: Komūns

en: About Godot
lv: Par Godot

en: Support Godot Development
lv: Atbalstīt Godot izstrādi

en: Play the project.
lv: Atskaņot projektu.

en: Play
lv: Atskaņot

en: Pause the scene execution for debugging.
lv: Pauzēt ainas izpildi priekš atkļūdošanas.

en: Pause Scene
lv: Pauzēt ainu

en: Stop the scene.
lv: Apstādināt ainu.

en: Play the edited scene.
lv: Atskaņot rediģēto ainu.

en: Play Scene
lv: Spēlēt Ainu

en: Play custom scene
lv: Atskaņot pielāgotu ainu

en: Play Custom Scene
lv: Atskaņot pielāgotu ainu

en: Changing the video driver requires restarting the editor.
lv: Lai nomainītu video draiveri, ir jāpārstartē redaktors.

en: Save & Restart
lv: Saglabāt & pārstartēt

en: FileSystem
lv: Failu sistēma

en: Expand Bottom Panel
lv: Izvērst apakšējo paneli

en: Don't Save
lv: Nesaglabāt

en: Android build template is missing, please install relevant templates.
lv: Trūkst Android būves šablonu, lūdzu, instalējiet atbilstošos šablonus.

en: Manage Templates
lv: Pārvaldīt šablonus

en: Install from file
lv: Instalēt no faila

en: This will set up your project for custom Android builds by installing the source template to "res://android/build".
    You can then apply modifications and build your own custom APK on export (adding modules, changing the AndroidManifest.xml, etc.).
    Note that in order to make custom builds instead of using pre-built APKs, the "Use Custom Build" option should be enabled in the Android export preset.
lv: Šis iestatīs jūsu projektu priekš pielāgotām Android būvēm, ieinstalējot avota šablonu uz "res://android/build".
    Jūs varat veikt izmaiņas un uzbūvēt paši savu pielāgoto APK pie eksportēšanas (pievienot moduļus, mainīt AndroidManifest.xml, utt.).
    Piezīme - lai veiktu pielāgotās būves jau iebūvēto APK vietā, opcijai "Izmantot Pielāgotu būvi" jābūt ieslēgtai pie Android eksporta šablona.

en: Import Templates From ZIP File
lv: Importēr šablonus no ZIP faila

en: Template Package
lv: Šablona pakotne

en: Export Library
lv: Eksportēt bibliotēku

en: Apply MeshInstance Transforms
lv: Pielietot MeshInstances Transformācijas

en: The following files are newer on disk.
    What action should be taken?
lv: Sekojošie faili ir jaunāki uz diska.
    Kādu darbību veikt ?

en: Reload
lv: Pārlādēt

en: Resave
lv: Pārglabāt

en: Load Errors
lv: Ielādes kļūdas

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Select Current
lv: Izvēlēties pašreizējo

en: Open 2D Editor
lv: Atvērt 2D redaktoru

en: Open 3D Editor
lv: Atvērt 3D redaktoru

en: Open Script Editor
lv: Atvērt skriptu redaktoru

en: Open Asset Library
lv: Atvērt līdzekļu bibliotēku

en: Open the next Editor
lv: Atvērt nākamo redaktoru

en: Open the previous Editor
lv: Atvērt iepriekšējo redaktoru

en: Warning!
lv: Brīdinājums!

en: No sub-resources found.
lv: Sub-resursi nav atrasti.

en: Open a list of sub-resources.
lv: Atvērt sarakstu ar sub-resursiem.

en: Thumbnail...
lv: Sīktēls...

en: Main Script:
lv: Galvenais Skripts:

en: Edit Plugin
lv: Rediģēt spraudni

en: Installed Plugins:
lv: Instalētie spraudņi:

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Version
lv: Versija

en: Author
lv: Autors

en: Status
lv: Statuss

en: Measure:
lv: Mērogs:

en: Frame Time (ms)
lv: Kadra Laiks (ms)

en: Average Time (ms)
lv: Vidējais laiks (ms)

en: Frame %
lv: Kadrs %

en: Physics Frame %
lv: Fizikas kadrs %

en: Inclusive
lv: Iekļaujošs

en: Self
lv: Sevi

en: Frame #:
lv: Kadrs #:

en: Calls
lv: Izsaukumi

en: Debugger
lv: Atkļūdotājs

en: Edit Text:
lv: Rediģēt Tekstu:

en: On
lv: Ieslēgts

en: Layer
lv: Kārta

en: Bit %d, value %d
lv: Bits %d, vērtība %d

en: [Empty]
lv: [Tukšs]

en: Assign...
lv: Pievienot...

en: Invalid RID
lv: Nederīgs RID

en: Remove Item
lv: Noņemt vienumu

en: New Key:
lv: Jauna atslēga:

en: New Value:
lv: Jauna vērtība:

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Convert to %s
lv: Konvertēt uz %s

en: New Script
lv: Jauns skripts

en: Extend Script
lv: Pagarināt skriptu

en: Write your logic in the _run() method.
lv: Raksti savu loģiku _run() metodē.

en: There is an edited scene already.
lv: Jau ir rediģēta aina.

en: Couldn't instance script:
lv: Nevar pakļaut skriptu:

en: Did you forget the 'tool' keyword?
lv: Vai aizmirsi 'tool' atslēgvārdu?

en: Couldn't run script:
lv: Nevar palaist skriptu:

en: Preset
lv: Sagatave

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Browse
lv: Pārlūkot

en: Scene Path:
lv: Ainas ceļš:

en: Import From Node:
lv: Importēt no mezgla:

note: TRANSLATORS: %s refers to the name of a version control system (e.g. "Git").
en: %s Error
lv: %s Kļūda

en: Uninstall these templates.
lv: Atinstalēt šos šablonus.

en: There are no mirrors available.
lv: Spoguļi nav pieejami.

en: Retrieving the mirror list...
lv: Saņem spoguļu sarakstu...

en: Starting the download...
lv: Sāk lejuplādi...

en: Error requesting URL:
lv: Kļūda pieprasot URL:

en: Connecting to the mirror...
lv: Savienojas ar spoguli...

en: Can't resolve the requested address.
lv: Nevar atrisināt pieprasīto adresi.

en: Can't connect to the mirror.
lv: Nevar pievienoties spogulim.

en: Cannot remove temporary file:
lv: Nevar noņemt pagaidu failu:

en: Disconnected
lv: Atvienots

en: Resolving
lv: Atrisina

en: Connecting...
lv: Savienojas...

en: Can't Connect
lv: Nevar Savieoties

en: Connected
lv: Savienots

en: Requesting...
lv: Pieprasa...

en: Downloading
lv: Lejuplādē

en: Importing:
lv: Importē:

en: Remove templates for the version '%s'?
lv: Noņemt šablonus versijai '%s'?

en: Uncompressing Android Build Sources
lv: Atspiež Android būves avotus

en: Export Template Manager
lv: Eksporta šablonu menedžeris

en: Current Version:
lv: Pašreizējā Versija:

en: Open Folder
lv: Atvērt mapi

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Download from:
lv: Lejuplādēt no:

en: Open in Web Browser
lv: Atvērt interneta pārlūkā

en: Copy Mirror URL
lv: Kopēt spoguļa linku

en: Download and Install
lv: Lejuplādēt un instalēt

en: Official export templates aren't available for development builds.
lv: Oficiālie eksporta šabloni nav pieejami eksperimentālajām būvēm.

en: Install from File
lv: Instalēt no Faila

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cancel the download of the templates.
lv: Atcelt šablonu lejuplādi.

en: Other Installed Versions:
lv: Citas instalētās versijas:

en: Select Template File
lv: Izvēlēties Šablona Failu

en: The templates will continue to download.
    You may experience a short editor freeze when they finish.
lv: Šablonu lejuplādes turpināsies.
    Jūs varat pieredzēt īslaicīgu redaktora sastingšanu, kad tās tiks pabeigtas.

en: Favorites
lv: Favorīti

en: Error moving:
lv: Kļūda parvietojot:

en: Renaming file:
lv: Pārsauc failu:

en: Set As Main Scene
lv: Iestatīt Kā Galveno Ainu

en: Open Scenes
lv: Atvērt Ainas

en: Instance
lv: Šablons

en: Add to Favorites
lv: Pievienot Favorītiem

en: Remove from Favorites
lv: Noņemt no Favorītiem

en: New Scene...
lv: Jauna Aina...

en: New Script...
lv: Jauns Skripts...

en: New Resource...
lv: Jauns Resurss...

en: Sort files
lv: Šķirot failus

en: Duplicate...
lv: Dublicēt...

en: Rename...
lv: Pārsaukt...

en: Previous Folder/File
lv: Iepriekšējā Mape/Fails

en: Next Folder/File
lv: Nākamā Mape/Fails

en: Search files
lv: Meklēt failus

en: Move
lv: Kustināt

en: Rename
lv: Pārsaukt

en: Create Scene
lv: Izveidot Ainu

en: Find in Files
lv: Atrast Failos

en: Replace:
lv: Aizvietot:

en: Find...
lv: Meklēt...

en: Replace...
lv: Aizvietot...

en: Replace in Files
lv: Aizvietot failos

en: Replace All (NO UNDO)
lv: Aizvietot visu (Nevar atsaukt)

en: Searching...
lv: Meklē...

en: %d match in %d file.
lv: %d sakritības %d failā.

en: %d matches in %d file.
lv: %d sakritības %d failā.

en: %d matches in %d files.
lv: %d sakritības %d failos.

en: Invalid group name.
lv: Nederīgs grupas nosaukums.

en: Rename Group
lv: Pārsaukt Grupu

en: Delete Group
lv: Izdzēst Grupu

en: Groups
lv: Grupas

en: Empty groups will be automatically removed.
lv: Tukšās grupas tiks automātiski noņemtas.

en: Group Editor
lv: Grupas Redaktors

en: Manage Groups
lv: Pārvaldīt grupas

en: Saving...
lv: Saglabā...

en: Select Importer
lv: Izvēlēties importētāju

en: Reset to Defaults
lv: Atiestatīt uz noklusējumiem

en: %d Files
lv: %d Failā

en: Clear Default for '%s'
lv: Notīrtīt noklusējumu priekš '%s'

en: Reimport
lv: Reimportēt

en: Raw
lv: Jēls

en: Copy Properties
lv: Kopēt iestatījumus

en: Paste Properties
lv: Ielīmēt iestatījumus

en: Save As...
lv: Saglabāt kā...

en: Open documentation for this object.
lv: Atvērt dokumentāciju šim objektam.

en: Open Documentation
lv: Atvērt dokumentāciju

en: Filter properties
lv: Filtrēt iestatījumus

en: Manage object properties.
lv: Pārvaldīt objekta rekvizītus.

en: Select a single node to edit its signals and groups.
lv: Izvēlies kādu mezglu, lai rediģētu tā signālus un grupas.

en: Author:
lv: Autors:

en: Version:
lv: Versija:

en: Language:
lv: Valoda:

en: Create Polygon
lv: Izveidot Daudzstūri

en: Create points.
lv: Izveidot punktus.

en: Edit Polygon
lv: Rediģēt Daudzstūri

en: Load...
lv: Ielādē...

en: Add Node Point
lv: Pievienot Mezgla Punktu

en: Add Animation Point
lv: Pievienot Animācijas Punktu

en: Open Animation Node
lv: Atvērt Animācijas Mezglu

en: Add Triangle
lv: Pievienot Trijstūri

en: Blend:
lv: Sapludināt:

en: Nodes Connected
lv: Mezgli Savienoti

en: Set Animation
lv: Iestatīt Animāciju

en: Delete Node
lv: Izdzēst Mezglu

en: Delete Node(s)
lv: Dzēst mezglu(s)

en: Change Filter
lv: Nomainīt Filtru

en: Anim Clips
lv: Anim. Klipi

en: Audio Clips
lv: Audio Klipi

en: Functions
lv: Funkcijas

en: Enable Filtering
lv: Ieslēgt Filtrēšanu

en: Invalid animation name!
lv: Nederīgs animācijas nosaukums!

en: New
lv: Jauns

en: Directions
lv: Virzieni

note: TRANSLATORS: Opposite of "Future", refers to a direction in animation onion skinning.
en: Past
lv: Pagātne

note: TRANSLATORS: Opposite of "Past", refers to a direction in animation onion skinning.
en: Future
lv: Nākotne

en: Depth
lv: Dziļums

en: 1 step
lv: 1 solis

en: Error!
lv: Kļūda!

en: Transition exists!
lv: Pāreja eksistē!

en: Add Transition
lv: Pievienot Pāreju

en: Sync
lv: Sinhronizācija

en: Node Removed
lv: Mezgls Noņemts

en: Create new nodes.
lv: Izveidot jaunus mezglus.

en: Connect nodes.
lv: Savienot mezglus.

en: Remove selected node or transition.
lv: Noņemt izvēlēto mezglu vai pāreju.

en: Play Mode:
lv: Atskaņošanas Režīms:

en: Blend
lv: Pludināt

en: Start!
lv: Sākt!

en: Amount:
lv: Daudzums:

en: Filters...
lv: Filtri...

en: Contents:
lv: Saturs:

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Cannot save response to:
lv: Nevar saglabāt atbildi uz:

en: Failed:
lv: Neizdevās:

en: Expected:
lv: Sagaidāms:

en: Got:
lv: Saņemts:

en: Resolving...
lv: Atrisina..

en: Idle
lv: Dīkstāve

en: Install...
lv: Instalēt...

en: Retry
lv: Mēģināt vēlreiz

en: License (A-Z)
lv: Licence (A-Z)

en: License (Z-A)
lv: Licence (Z-A)

en: Loading...
lv: Ielādēt...

en: All
lv: Visi

en: Sort:
lv: Kārtot:

en: Category:
lv: Kategorija:

en: Site:
lv: Lapa:

en: Official
lv: Oficiāls

en: Testing
lv: Testē

en: Select lightmap bake file:
lv: Izvēlēties gaismas kartes cepšanas failu:

en: Preview
lv: Priekšskats

en: Scale Step:
lv: Mainīt Soļa Mērogu:

en: Create Vertical Guide
lv: Izveidot Vertikālu Vadotni

en: Remove Vertical Guide
lv: Noņemt Vertikālo Vadotni

en: Create Horizontal Guide
lv: Izveidot Horizontālu Vadotni

en: Remove Horizontal Guide
lv: Noņemt Horizontālo Vadotni

en: Grouped
lv: Grupēts

en: Left Wide
lv: Pa Kreisi, Plašs

en: Right Wide
lv: Pa labi, Plašs

en: Full Rect
lv: Pilns logs

en: Keep Ratio
lv: Ievērot Attiecību

en: Group Selected
lv: Grupa Izvēlēta

en: Ungroup Selected
lv: Pārtraukt Izvēlētā Grupēšanu

en: Clear Guides
lv: Notīrīt Vadotnes

en: Clear Bones
lv: Notīrīt kaulus

en: Zoom Reset
lv: Atiestatīt Tuvinājumu

en: Drag: Rotate selected node around pivot.
lv: Bīdīt: Rotē izvēlēto mezglu apkārt asij.

en: Alt+Drag: Move selected node.
lv: Alt+Bīdīt: Pārvietot izvēlēto mezglu.

en: Alt+Drag: Scale selected node.
lv: Alt+Bīdīt: Pielāgo mērogu izvēlētajam mezglam.

en: V: Set selected node's pivot position.
lv: V: Uzlikt izvēlētā mezgla centra pozīciju.

en: Scale Mode
lv: Mēroga Režīms

en: Ruler Mode
lv: Lineāla Režīms

en: Lock Selected Node(s)
lv: Aizslēgt izvēlēto mezglu(s)

en: Unlock Selected Node(s)
lv: Atslēgt izvēlēto muzglu(s)

note: TRANSLATORS: Noun, name of the 2D/3D View menus.
en: View
lv: Skatīt

en: Grid
lv: Režģis

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Auto Insert Key
lv: Automātiski Ievietot Atslēgu

en: Animation Key and Pose Options
lv: Animācijas Atslēga un Pozas Iestatījumi

en: Clear Pose
lv: Notīrīt pozu

en: Add Node Here
lv: Pievienot mezglu šeit

en: Instance Scene Here
lv: Izveidot ainas instanci šeit

en: Zoom to 25%
lv: Tuvināt uz 25%

en: Zoom to 50%
lv: Tuvināt uz 50%

en: Zoom to 100%
lv: Tuvināt uz 100%

en: Zoom to 200%
lv: Tuvināt uz 200%

en: Zoom to 400%
lv: Tuvināt uz 400%

en: Zoom to 800%
lv: Tuvināt uz 800%

en: Change Default Type
lv: Nomainīt Noklusējuma Tipu

en: Create Polygon3D
lv: Izveidot Daudzstūris3D

en: Particles
lv: Daļiņas

en: Flat 1
lv: Plakans 1

en: Add Point
lv: Pievienot Punktu

en: Remove Point
lv: Noņemt Punktu

en: Left Linear
lv: Pa Kreisi, Lineārs

en: Right Linear
lv: Pa Labi, Lineārs

en: Load Preset
lv: Ielādēt Sagatavi

en: Icon
lv: Ikona

en: Create Simplified Convex Shape
lv: Izveidot vienkāršotu izliektu formu

en: Create Single Convex Shape
lv: Izveidot Vienu Izliektu Formu

en: Create Multiple Convex Shapes
lv: Izveidot Vairākas Izliektas Formas

en: Create Single Convex Collision Sibling
lv: Izveidot Vienu Izliektu Sadursmes Uzmavu

en: Create Simplified Convex Collision Sibling
lv: Izveidot vienkāršotu izliektu sadursmes radinieku

en: Create Multiple Convex Collision Siblings
lv: Izveidot Vairākas Izliektas Sadursmes Uzmavas

en: X-Axis
lv: X ass

en: Y-Axis
lv: Y ass

en: Z-Axis
lv: Z ass

en: Populate
lv: Apdzīvot

en: Convert to CPUParticles2D
lv: Konvertēt uz CPUParticles2D

en: Volume
lv: Tilpums

en: Options
lv: Opcijas

en: Add Custom Polygon
lv: Pievienot pielāgotu daudzstūri

en: Remove Custom Polygon
lv: Noņemt pielāgotu daudzstūri

en: Transform Polygon
lv: Transformēt daudzstūri

en: Polygons
lv: Daudzstūri

en: Copy UV to Polygon
lv: Kopēt UV uz daudzstūra

en: Room Generate Points
lv: Telpas punktu ģenerācija

en: Generate Points
lv: Ģenerēt Punktus

en: Center Node
lv: Centrēt mezglu

en: Close and save changes?
lv: Aizvērt un saglabāt izmaiņas?

en: Error saving file!
lv: Kļūda saglabājot failu!

en: Error while saving theme.
lv: Kļūda saglabājot motīvu.

en: Error Saving
lv: Kļūda Saglabājot

en: Error importing theme.
lv: Kļūda importējot motīvu.

en: Error Importing
lv: Kļūda Importējot

en: New Text File...
lv: Jauns teksta fails...

en: Open File
lv: Atvērt failu

en: Save File As...
lv: Saglabāt Failu Kā...

en: Save Theme As...
lv: Saglabāt motīvu kā...

en: Find Next
lv: Atrast Nākamo

en: Sort
lv: Šķirot

en: Move Up
lv: Bīdīt augšup

en: Move Down
lv: Bīdīt lejup

en: Next Script
lv: Nākamais skripts

en: Previous Script
lv: Iepriekšējais skripts

en: File
lv: Fails

en: Open...
lv: Atvērt...

en: Reopen Closed Script
lv: Atvērt aizvērto skriptu

en: Save All
lv: Saglabāt visu

en: Save Theme
lv: Saglabāt motīvu

en: Close All
lv: Aizvērt Visu

en: Search
lv: Meklēt

en: Break
lv: Pārtraukt

en: Continue
lv: turpināt

en: Keep Debugger Open
lv: Atstāt atkļūdotāju atvērtu

en: Online Docs
lv: Tiešsaistes Dokumenti

en: Open Godot online documentation.
lv: Atvērt Godot tiešsaistes dokumentāciju.

en: Discard
lv: Atmest

en: Search Results
lv: Meklēšanas Rezultāti

en: Clear Recent Scripts
lv: Notīrīt nesenos skriptus

en: Source
lv: Avots

en: Missing connected method '%s' for signal '%s' from node '%s' to node '%s'.
lv: Trūkst savienošanas metode '%s' signālam '%s' no mezgla '%s' uz mezglu '%s'.

en: [Ignore]
lv: [Ignorēt]

en: Line
lv: Rinda

en: Go to Function
lv: Iet uz funkciju

en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

en: Breakpoints
lv: Pārrāvumpunkts

en: Go To
lv: Iet uz

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Evaluate Selection
lv: Novērtēt izvēli

en: Go to Next Bookmark
lv: Doties uz nākamo grāmatzīmi

en: Go to Previous Bookmark
lv: Doties uz iepriekšējo grāmatzīmi

en: Remove All Bookmarks
lv: Noņemt visas grāmatzīmes

en: Go to Function...
lv: Doties uz Funkciju...

en: Go to Line...
lv: Doties uz Rindu...

en: Go to Next Breakpoint
lv: Doties uz nākamo pārrāvumpunktu

en: Go to Previous Breakpoint
lv: Doties uz iepriekšējo pārrāvumpunktu

en: Shader
lv: Ēnotājs

en: Reset to Rest Pose
lv: Atiestatīt uz atpūtas pozu

en: Perspective
lv: Perspektīva

en: Shader Changes:
lv: Ēnotāja izmaiņas:

en: Surface Changes:
lv: Virsmas izmaiņas:

en: Enable Doppler
lv: Iespējot doppler

en: Convert Rooms
lv: Konvertēt telpas

en: View Occlusion Culling
lv: Skatīt sķēršļu izkaušanu

en: Pre
lv: iepriekš

en: Create Mesh2D
lv: Izveidot Mesh2D

en: Create Polygon2D
lv: Izveidot Polygon2D

en: Create CollisionPolygon2D
lv: Izveidot CollisionPolygon2D

en: CollisionPolygon2D Preview
lv: CollisionPolygon2D priekšskatījums

en: Create LightOccluder2D
lv: Izveidot LightOccluder2D

en: LightOccluder2D Preview
lv: LightOccluder2D priekšskatījums

en: Convert to Polygon2D
lv: Konvertēt uz Polygon2D

en: Create CollisionPolygon2D Sibling
lv: Izveidot CollisionPolygon2D radinieku

en: No Frames Selected
lv: Nav izvēlēti kadri

en: Animations:
lv: Animācijas:

en: New Animation
lv: Jauna animācija

en: Loop
lv: Cilpa

en: Animation Frames:
lv: Animācijas Kadri:

en: Add a Texture from File
lv: Pievienot tekstūru no faila

en: Separation:
lv: Atdalījums:

en: Select/Clear All Frames
lv: Izvēlēties/notīrīt visus kadrus

en: {num} constant(s)
lv: {num} konstante(s)

en: Importing Theme Items
lv: Tēmas elementu importēšana

en: Updating the editor
lv: Atjaunina redaktoru

en: Filter:
lv: Filtrs:

en: Select all Theme items.
lv: Atlasiet visus motīvu vienumus.

en: Deselect All
lv: Atcelt visu atlasi

en: Import Selected
lv: Importēt izvēlēto

en: Remove All Color Items
lv: Noņemt visas krāsas vienības

en: Rename Item
lv: Noņemt vienību

en: Remove All Font Items
lv: Noņemt visus fontu vienumus

en: Remove All Icon Items
lv: Noņemt visus ikonu vienumus

en: Add Color Item
lv: Pievienot krāsas vienumu

en: Add Constant Item
lv: Pievienot konstantes vienumu

en: Add Font Item
lv: Pievienot fonta vienumu

en: Add Icon Item
lv: Pievienot ikonas vienumu

en: Edit Items
lv: Rediģēt vienumus

en: Remove Items:
lv: Noņemt vienumus:

en: Remove Custom Items
lv: Noņemt pielāgotos vienumus

en: Old Name:
lv: Vecais vārds:

en: Import Items
lv: Importēt vienumus

en: Default Theme
lv: Noklusējuma motīvs

en: Editor Theme
lv: Redaktora motīvs

en: Select Another Theme Resource:
lv: Izvēlēties citu motīva resursu:

en: Add Type
lv: Pievienot tipu

en: Type name is empty!
lv: Tipa nosaukums ir tukšs!

en: Cancel Item Rename
lv: Atcelt pārsaukšanu

en: Show Default
lv: Rādīt noklusējumu

en: Theme:
lv: Motīvs:

en: Add Preview
lv: Pievienot priekšskatījumu

en: Select UI Scene:
lv: Izvēlēties UI ainu:

en: Disabled Button
lv: Atspējota poga

en: Disabled Item
lv: Atspējots vienums

en: Has
lv: Satur

en: Many
lv: Daudz

en: Disabled LineEdit
lv: Atspējota LineEdit

en: Has,Many,Options
lv: Ir,Daudz,Opcijas

en: Fix Invalid Tiles
lv: Salabot Nederīgās Flīzes

en: Cut Selection
lv: Griezt izvēlēto

en: Remove selected Texture from TileSet.
lv: Noņemt izvēlētās Tekstūras no Flīžu Komplekta.

en: Merge from Scene
lv: Sapludināt no ainas

en: Region
lv: Reģions

en: Collision
lv: Sadursme

en: Occlusion
lv: Šķērslis

en: Region Mode
lv: Reģiona režīms

en: Collision Mode
lv: Sadursmes režīms

en: Occlusion Mode
lv: Oklūzijas režīms

en: Navigation Mode
lv: Navigācijas režīms

en: Icon Mode
lv: Ikonu Režīms

en: Paste bitmask.
lv: Ielīmēt bitu masku.

en: Create a new rectangle.
lv: Izveidot jaunu taisnstūri.

en: New Rectangle
lv: Jauns taisnstūris

en: Create a new polygon.
lv: Izveidot jaunu daudzstūri.

en: New Polygon
lv: Jauns daudzstūris

en: Delete Selected Shape
lv: Izdzēst izvēlēto formu

en: Remove selected texture? This will remove all tiles which use it.
lv: Noņemt Izvēlēto tekstūru? Šī darbība noņems visas flīzes, kas to izmanto.

en: Merge from scene?
lv: sablodināt no ainas?

en: Remove Texture
lv: Noņemt tekstūru

en: Delete selected Rect.
lv: Izdzēst izvēlēto Taisnstūri.

en: Delete polygon.
lv: Izdzēst daudzstūri.

en: Create Tile
lv: Izveidot flīzi

en: Edit Collision Polygon
lv: Rediģēt sadursmes daudzstūri

en: Edit Occlusion Polygon
lv: Rediģēt oklūzijas daudzstūri

en: Edit Navigation Polygon
lv: Rediģēt navigācijas daudzstūri

en: Paste Tile Bitmask
lv: Ielīmēt flīzes bitmasku

en: Make Polygon Convex
lv: Izveidot dadzstūra izliekumu

en: Remove Tile
lv: Noņemt flīzi

en: Make Convex
lv: Izveidot izliekumu

en: Make Concave
lv: Izveidot ieliekumu

en: Create Collision Polygon
lv: Izveidot sadursmes daudzstūri

en: Create Occlusion Polygon
lv: Izveidot oklūzijas daudzstūri

en: Step
lv: Solis

en: Staged Changes
lv: Soļu izmaiņas

en: Unstaged Changes
lv: Neiestudētas izmaiņas

en: Commit:
lv: Izdarīt:

en: Detect new changes
lv: Atrast jaunas izmaiņas

en: Discard all changes
lv: Atmest visas izmaiņas

en: Stage all changes
lv: Visu izmaiņu posms

en: Unstage all changes
lv: Atcelt visas izmaiņas

en: Commit Changes
lv: Pielietot izmaiņas

en: Branches
lv: Zari

en: Remote Name
lv: Attālais vārds

en: Renamed
lv: Pārsaukts

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Typechange
lv: Tipa maiņa

en: View:
lv: Skatīt:

en: Add Output
lv: Pievienot Izeju

en: Add input port
lv: Pievienot ieejas pieslēgvietu

en: Change input port type
lv: Mainīt ienākoša porta tipu

en: Remove input port
lv: Noņemt ienākošo portu

en: Remove output port
lv: Noņemt izejas portu

en: Node(s) Moved
lv: Mezgls(-i) pārvietots(-i)

en: Duplicate Nodes
lv: Dubliēt mezglus

en: Delete Nodes
lv: Dzēst mezglus

en: Show resulted shader code.
lv: Attēlot rezultējošo ēnotāja kodu.

en: Create Shader Node
lv: Izveidot ēnotāja mezglu

en: Color function.
lv: Krāsas funkcija.

en: Grayscale function.
lv: Pelēktoņu funkcija.

en: Sepia function.
lv: Sēpija funkcija.

en: Scalar function.
lv: Skalāra funkcija.

en: Transform function.
lv: Transformēšanas funkcija.

en: Transform constant.
lv: Transformēt konstanti.

en: Transform uniform.
lv: Transformēt vienmērīgo.

en: Vector function.
lv: Vektora funkcija.

en: Edit Visual Property:
lv: Rediģēt vizuālo mainīgo:

en: Manage Export Templates
lv: Pārvaldīt Eksporta Šablonus

en: Error opening package file (it's not in ZIP format).
lv: Kļūme atverot paketes failu (tā nav ZIP formātā).

en: New Game Project
lv: Jauns spēles projekts

en: Invalid project name.
lv: Nederīgs projekta nosaukums.

en: Error opening package file, not in ZIP format.
lv: Kļūda atverot failu arhīvu, nav ZIP formātā.

en: The following files failed extraction from package:
lv: Sekojošie faili netika izvilkti no paketes:

en: Package installed successfully!
lv: Pakete instalēta sekmīgi!

en: Rename Project
lv: Pārsaukt Projektu

en: Install & Edit
lv: Instalēt & Rediģēt

en: Project Path:
lv: Projekta ceļš:

en: Project Installation Path:
lv: Projekta instalācijas ceļš:

en: Local Projects
lv: Lokālie projekti

en: Asset Library Projects
lv: Līdzekļu bibliotēkas projekti

en: Remove this project from the list?
lv: Noņemt šo projektu no saraksta?

en: Loading, please wait...
lv: Ielādē, lūdzu uzgaidi...

en: Edit Project
lv: Rediģēt Projektu

en: Run Project
lv: Palaist Projektu

en: Scan
lv: Skenēt

en: Scan Projects
lv: Skenēt Projektu

en: Select a Folder to Scan
lv: Norādīt mapi kuru skenēt

en: New Project
lv: Jauns projekts

en: Import Project
lv: Importēt Projektu

en: Remove Project
lv: Noņemt Projektu

en: Remove Missing
lv: Noņemt trūkstošo

en: About
lv: Par

en: Restart Now
lv: Restartēt tagad

en: Remove All
lv: Noņemt visu

en: Also delete project contents (no undo!)
lv: Dzēst projekta saturu (nevar atsaukt)

en: Can't run project
lv: Nevar palaist projektu

en: You currently don't have any projects.
    Would you like to explore official example projects in the Asset Library?
lv: Jums pašreiz nav neviena projekta.
    Vai vēlaties skatīt oficiālos paraugu projektus Līdzekļu bibliotēkā ?

en: Filter projects
lv: Filtrēt projektus

en: Key
lv: Taustiņš

en: Add %d Translations
lv: Pievienot %d tulkojumus

en: Project Settings (project.godot)
lv: Projekta iestatījumi (project.godot)

en: General
lv: Vispārēji

en: Input Map
lv: Ievade

en: Localization
lv: Lokalizācija

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Import Defaults
lv: Importēt noklusējumus

en: Preset...
lv: Priekš-iestatījums...

en: Reset
lv: Atiestatīt

en: At character %s
lv: Pie rakstzīmes %s

en: Error loading scene from %s
lv: Kļūda ielādējot ainu no %s

en: Paste Node(s)
lv: Ielīmēt mezglu(s)

en: Detach Script
lv: Atvienot skriptu

en: Delete %d nodes and any children?
lv: Dzēst %d mezglus un to bērnus?

en: Delete %d nodes?
lv: Izdzēst %d mezglus?

en: Delete the root node "%s"?
lv: Dzēst saknes mezglu "%s"?

en: Delete node "%s" and its children?
lv: Dzēst mezglu "%s" un tā bērnus?

en: Delete node "%s"?
lv: Izdzēst mezglu "%s"?

en: Save New Scene As...
lv: Saglabāt jaunu ainu kā...

en: Create Root Node:
lv: Izveidot Cilmes Mezglu:

en: 2D Scene
lv: 2D Aina

en: 3D Scene
lv: 3D Aina

en: User Interface
lv: Lietotāja interfeiss

en: Other Node
lv: Cits mezgls

en: Attach Script
lv: Pievienot skriptu

en: Cut Node(s)
lv: Izgriezt mezglu(s)

en: Change type of node(s)
lv: Mezgla(-u) tipa maiņa

en: Add Child Node
lv: Pievienot bērna mezglu

en: Change Type
lv: Mainīt tipu

en: Reparent to New Node
lv: Pakļaut zem jauna mezgla

en: Merge From Scene
lv: Sapludināt no ainas

en: Save Branch as Scene
lv: Saglabāt zaru kā ainu

en: Copy Node Path
lv: Kopēt mezgla ceļu

en: Add/Create a New Node.
lv: Pievienot/Izveidot Jaunu Mezglu.

en: Attach a new or existing script to the selected node.
lv: Pievienot jaunu vai eksistējošu skriptu izvēlētajam mezglam.

en: (Connecting From)
lv: (Savienojas No)

en: Node is in %s group(s).
    Click to show groups dock.
lv: Mezgls ir %s grupās.
    Klikšķini, lai parādītu grupu doku.

en: Toggle Visibility
lv: Pārslēgt redzamību

en: Path is empty.
lv: Ceļš nav definēts.

en: Filename is empty.
lv: Faila Nosaukums nav definēts.

en: Invalid base path.
lv: Nederīgs bāzes ceļš.

en: Invalid extension.
lv: Nederīgs paplašinājums.

en: Invalid path.
lv: Nederīgs ceļš.

en: Invalid class name.
lv: Nederīgs klases nosaukums.

en: Script path/name is valid.
lv: Skripta ceļš/nosaukums ir derīgs.

en: Will create a new script file.
lv: Izveidos jaunu skripta failu.

en: Will load an existing script file.
lv: Ielādēs eksistējošu skriptu.

en: Class Name:
lv: Klases nosaukums:

en: Template:
lv: Šablons:

en: Built-in Script:
lv: Iebūvētais skripts:

en: Attach Node Script
lv: Pievienot mezgla skriptu

en: Error:
lv: Kļūda:

en: C++ Source
lv: C++ avots

en: Source:
lv: Avots:

en: C++ Source:
lv: C++ Avots:

en: Errors
lv: Kļūdas

en: Child process connected.
lv: Bērna process savienots.

en: Skip Breakpoints
lv: Izlaist pārrāvumpunktus

en: Misc
lv: Citi

en: Library
lv: Bibliotēka

en: GridMap Fill Selection
lv: Režģkartes pildīšanas izvēle

en: GridMap Paste Selection
lv: Režģkartes ielīmēšanas izvēle

en: GridMap Selection
lv: Režģkartes izvēle

en: Paste Selects
lv: Ielīmēt izvēlnes

en: Fill Selection
lv: Aizpildīt izvēlni

en: Build Solution
lv: Būvēt risinājumu

en: Done!
lv: Darīts!

en: Add Input Port
lv: Pievienot Ieejas Pieslēgvietu

en: Add Output Port
lv: Pievienot Izejas Pieslēgvietu

en: Change Port Type
lv: Mainīt porta tipu

en: Change Port Name
lv: Mainīt porta nosaukumu

en: Override an existing built-in function.
lv: Pārrakstīt eksistējošu iebūvēto funkciju.

en: Create a new function.
lv: Izveidot jaunu funkciju.

en: Create a new variable.
lv: Izveidot jaunu mainīgo.

en: Signals:
lv: Signāli:

en: Create a new signal.
lv: Izveidot jaunu signālu.

en: Delete input port
lv: Dzēst ienākošo portu

en: Remove Input Port
lv: Noņemt ienākošo portu

en: Remove Output Port
lv: Noņemt izejas portu

en: Add Node(s)
lv: Pievienot Mezglu(s)

en: Disconnect Nodes
lv: Atvienot mezglus

en: Create Function
lv: Izveidot funkciju

en: Change Base Type:
lv: Nomainīt Bāzes Tipu:

en: Add Nodes...
lv: Pievienot Mezglus...

en: Add Function...
lv: Pievienot Funkciju...

en: function_name
lv: funkcijas_nosaukums

en: Make Function
lv: Izveidot Funkciju

en: Uninstalling...
lv: Atinstalē...

en: Installing to device, please wait...
lv: Instalē ierīcē, lūdzu uzgaidi...

en: Invalid package name:
lv: Nederīgs paketes nosaukums:

en: Adding files...
lv: Failu pievienošana...

en: Invalid Identifier:
lv: Nederīgs Identifikators:

en: Invalid bundle identifier:
lv: Nederīgs bunduļa identifikators:

en: Invalid package short name.
lv: Nederīgs paketes īsais nosaukums.

en: Invalid package unique name.
lv: Nederīgs paketes unikālais nosaukums.

en: Invalid package publisher display name.
lv: Nederīgs paketes izdevēja displeja vārds.

en: Invalid product GUID.
lv: Nederīgs produkta GUID.

en: Invalid publisher GUID.
lv: Nederīgs izdevēja GUID.

en: Invalid background color.
lv: Nederīga fona krāsa.

en: Animation not found: '%s'
lv: Animācija netika atrasta: '%s'

en: In node '%s', invalid animation: '%s'.
lv: Mezglā '%s', nederīga animācija: '%s'.

en: Invalid animation: '%s'.
lv: Nederīga animācija: '%s'.

en: Nothing connected to input '%s' of node '%s'.
lv: Nekas nav savienots ar ieeju '%s' mezglam '%s'.

en: This node has been deprecated. Use AnimationTree instead.
lv: Šis mezgls ir novecojis. Tā vietā izmanto AnimationTree.

en: Pick a color from the editor window.
lv: Izvēlēties krāsu no redaktora loga.

en: Add current color as a preset.
lv: Pievienot pašreizējo krāsu kā iepriekšnoteiktu krāsu.

en: Next
lv: Nākamais

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Alert!
lv: Brīdinājums!

en: Please Confirm...
lv: Lūdzu apstipriniet...

en: Must use a valid extension.
lv: Jābūt derīgai galotnei.

en: Enable grid minimap.
lv: Iespējot režģa minikarti.

en: Popups will hide by default unless you call popup() or any of the popup*() functions. Making them visible for editing is fine, but they will hide upon running.
lv: Uznirstošie logi ir paslēpti pēc noklusējuma, lai tos parādītu, izmanto .popup() vai jebkuru no to funkcijām. Padarīt tos redzamus rediģēšanai ir labi, bet tie tiks paslēpti pēc palaišanas.

en: (Other)
lv: (Cits(i))

en: Default Environment as specified in Project Settings (Rendering -> Environment -> Default Environment) could not be loaded.
lv: Noklusējuma vide, kas norādīta projekta iestatījumos, nevar tikt ielādēta. (Projekta iestatījumi -> Renderēšana -> vide -> noklusējuma vide).

en: Invalid source for preview.
lv: Nederīgs avots priekšskatījumam.

en: Invalid source for shader.
lv: Nederīgs fēnotāja avots.

en: Invalid comparison function for that type.
lv: Nederīgs funkcijas salīdzinājums tās tipam.

en: Mix
lv: Miksēt

en: Constants cannot be modified.
lv: Konstantes nevar pārveidot.
