Godot Engine editor - en to nl translation catalogue (2800 entries)

en: Tablet Driver
nl: Tablet-stuurprogramma

en: Clipboard
nl: Klembord

en: Current Screen
nl: Huidig scherm

en: Exit Code
nl: Afsluitcode

en: V-Sync Enabled
nl: V-Sync ingeschakeld

en: V-Sync Via Compositor
nl: V-Sync via compositor

en: Delta Smoothing
nl: Delta-gladmaken

en: Low Processor Usage Mode
nl: Lage energieverbruiksmodus processor

en: Low Processor Usage Mode Sleep (µsec)
nl: Lage energieverbruiksmodus processor slaap (µs)

en: Keep Screen On
nl: Scherm aanhouden

en: Min Window Size
nl: Minimale venstergrootte

en: Max Window Size
nl: Maximale venstergrootte

en: Screen Orientation
nl: Schermoriëntering

en: Window
nl: Venster

en: Borderless
nl: Naadloos

en: Per Pixel Transparency Enabled
nl: Transparantie per pixel ingeschakeld

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Maximized
nl: Gemaximaliseerd

en: Minimized
nl: Geminimaliseerd

en: Resizable
nl: Verstelbare grootte

en: Position
nl: Positie

en: Size
nl: Grootte

en: Endian Swap
nl: Endian omwisselen

en: Editor Hint
nl: Editor-hint

en: Print Error Messages
nl: Foutboodschappen tonen

en: Iterations Per Second
nl: Iteraties per seconde

en: Target FPS
nl: Beoogde FPS

en: Time Scale
nl: Tijdschaal

en: Physics Jitter Fix
nl: Oplossing Jitter Fysica

en: Error
nl: Fout

en: Error String
nl: Foutboodschap

en: Error Line
nl: Lijn fout

en: Result
nl: Resultaat

en: Memory
nl: Geheugen

en: Limits
nl: Limieten

en: Command Queue
nl: Commandowachtrij

en: Function
nl: Functie

en: Network
nl: Netwerk

en: Remote FS
nl: Remote

en: Page Size
nl: Pagina grootte

en: Connection
nl: Verbinding

en: Allow Object Decoding
nl: Object Decoding Toestaan

en: Refuse New Connections
nl: Nieuwe Verbindingen Weigeren

en: Invalid type argument to convert(), use TYPE_* constants.
nl: Ongeldig type argument voor convert(), gebruik TYPE_* constanten.

en: Expected a string of length 1 (a character).
nl: Verwachtte een tekenreeks van lengte 1 (één karakter).

en: Not enough bytes for decoding bytes, or invalid format.
nl: Niet genoeg bytes voor het decoderen van bytes, of ongeldig formaat.

en: self can't be used because instance is null (not passed)
nl: 'self' kan niet gebruikt worden omdat de instantie 'null' is (niet doorgegeven)

en: Invalid operands to operator %s, %s and %s.
nl: Ongeldige operanden %s en %s voor operator %s.

en: Invalid index of type %s for base type %s
nl: Ongeldige index in type %s voor basis-type %s

en: Invalid named index '%s' for base type %s
nl: Ongeldige indexnaam %s voor basis-type %s

en: Invalid arguments to construct '%s'
nl: Ongeldig argument in constructie '%s'

en: On call to '%s':
nl: Tijdens invocatie van '%s':

en: State
nl: Status

en: Mouse Mode
nl: Muismodus

en: Device
nl: Apparaat

en: Command
nl: Commando

en: Physical
nl: Fysiek

en: Pressed
nl: Gedrukt

en: Button Mask
nl: Knop Masker

en: Global Position
nl: Globale Positie

en: Button Index
nl: Knop Index

en: Pressure
nl: Druk

en: Relative
nl: Relatief

en: Speed
nl: Snelheid

en: Axis
nl: As

en: Axis Value
nl: As Waarde

en: Action
nl: Actie

en: Channel
nl: Kanaal

en: Message
nl: Bericht

en: Velocity
nl: Versnelling

en: Controller Number
nl: Controller Nummer

en: Application
nl: Applicatie

en: Config
nl: Configuratie

en: Name
nl: Naam

en: Description
nl: Beschrijving

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Main Scene
nl: Startscène

en: Disable stdout
nl: Stdout Uitschakelen

en: Disable stderr
nl: Stderr Uitschakelen

en: Display
nl: Tonen

en: Height
nl: Hoogte

en: Test Width
nl: Test Breedte

en: Test Height
nl: Test Hoogte

en: Version Control Plugin Name
nl: Versiebeheer Controle Plugin Naam

en: Input
nl: Invoer

en: UI Select
nl: UI Selecteer

en: UI Cancel
nl: UI Annuleer

en: UI Focus Next
nl: UI Focus Volgende

en: UI Focus Prev
nl: UI Focus Vorige

en: UI Left
nl: UI Links

en: UI Right
nl: UI Rechts

en: UI Down
nl: UI Omlaag

en: Debug
nl: Debuggen

en: Resource
nl: Bron

en: Path
nl: Pad

en: Locale
nl: Localisatie

note: TRANSLATORS: Adjective, refers to the mode for Bezier handles (Free, Balanced, Mirror).
en: Free
nl: Vrij

en: Balanced
nl: Gebalanceerd

en: Mirror
nl: Spiegel

en: Time:
nl: Tijd:

en: Value:
nl: Waarde:

en: Insert Key Here
nl: Hier Key invoegen

en: Duplicate Selected Key(s)
nl: Geselecteerde sleutel(s) dupliceren

en: Delete Selected Key(s)
nl: Geselecteerde sleutel(s) verwijderen

en: Add Bezier Point
nl: Bézierpunt toevoegen

en: Move Bezier Points
nl: Beweeg Bézierpunten

en: Anim Duplicate Keys
nl: Animatiesleutels dupliceren

en: Anim Delete Keys
nl: Animsleutels verwijderen

en: Anim Change Keyframe Time
nl: Anim Keyframe-tijd wijzigen

en: Anim Change Transition
nl: Anim Wijzig Overgang

en: Anim Change Transform
nl: Anim Wijzig Transform

en: Anim Change Keyframe Value
nl: Anim Keyframe-waarde wijzigen

en: Anim Change Call
nl: Anim Wijzig Aanroep

en: Time
nl: Tijd

en: Value
nl: Waarde

en: Animation
nl: Animatie

en: Anim Multi Change Keyframe Time
nl: Anim Multi Keyframe-tijd wijzigen

en: Anim Multi Change Transition
nl: anim-multi-change overgang

en: Anim Multi Change Transform
nl: Anim-multi-change transformatie

en: Anim Multi Change Keyframe Value
nl: Anim-Multi-Change keyframe waarde

en: Anim Multi Change Call
nl: Anim-Multi-Change aanroep

en: Change Animation Length
nl: Verander Animatielengte

en: Change Animation Loop
nl: Animatielus veranderen

en: Property Track
nl: Eigenschap Track

en: 3D Transform Track
nl: 3D Transformatie Track

en: Call Method Track
nl: Methode Invocatie Track

en: Bezier Curve Track
nl: Bezier-curve Track

en: Audio Playback Track
nl: Audio Terugspelen Track

en: Animation Playback Track
nl: Animatie Terugspelen Track

en: Animation length (frames)
nl: Animatielengte (frames)

en: Animation length (seconds)
nl: Animatielengte (seconden)

en: Add Track
nl: Track Toevoegen

en: Animation Looping
nl: Animatie herhalen

en: Functions:
nl: Functies:

en: Audio Clips:
nl: Audioclips:

en: Anim Clips:
nl: Animatieclips:

en: Change Track Path
nl: Verander Track pad

en: Toggle this track on/off.
nl: Schakel deze track aan/uit.

en: Update Mode (How this property is set)
nl: Bijwerkmodus (hoe de eigenschap ingesteld wordt)

en: Interpolation Mode
nl: Interpolatiemodus

en: Loop Wrap Mode (Interpolate end with beginning on loop)
nl: Naadloze-lusmodus (interpoleert einde met begin van lus)

en: Remove this track.
nl: Verwijder deze track.

en: Scale:
nl: Schaal:

en: Toggle Track Enabled
nl: Track in-/uit schakelen

en: Continuous
nl: Doorlopend

en: Discrete
nl: Discreet

en: Capture
nl: Vastleggen

en: Nearest
nl: Dichtstbijzijnde

en: Linear
nl: Lineair

en: Cubic
nl: Kubiek

en: Clamp Loop Interp
nl: Klem lusinterpolatie

en: Wrap Loop Interp
nl: Naadloze lusinterpolatie

en: Insert Key
nl: Sleutel invoeren

en: Duplicate Key(s)
nl: Sleutel(s) dupliceren

en: Add RESET Value(s)
nl: Voeg RESET Waarde(s) toe

en: Delete Key(s)
nl: Sleutel(s) verwijderen

en: Change Animation Update Mode
nl: Animatiebijwerkmodus veranderen

en: Change Animation Interpolation Mode
nl: Animatieinterpolatiemodus veranderen

en: Change Animation Loop Mode
nl: Animatielusmodus veranderen

en: Remove Anim Track
nl: Verwijder Anim Track

note: TRANSLATORS: %s will be replaced by a phrase describing the target of track.
en: Create NEW track for %s and insert key?
nl: NIEUW spoor aanmaken voor %s en sleutel invoegen?

en: Create %d NEW tracks and insert keys?
nl: Maak %d NIEUWE sporen aan en voer sleutels in?

en: Create
nl: Maken

en: Anim Insert
nl: Anim Invoegen

note: TRANSLATORS: This describes the target of new animation track, will be inserted into another string.
en: animation
nl: animatie

en: AnimationPlayer can't animate itself, only other players.
nl: Animatie-Speler kan zichzelf niet animeren, alleen andere spelers.

note: TRANSLATORS: This describes the target of new animation track, will be inserted into another string.
en: property '%s'
nl: Eigenschap '%s'

en: Anim Create & Insert
nl: Anim Maken & Invoegen

en: Anim Insert Track & Key
nl: Anim Track & Key Invoegen

en: Anim Insert Key
nl: Anim Key Invoegen

en: Change Animation Step
nl: Verander Animatiestappen

en: Rearrange Tracks
nl: Herschik Tracks

en: Transform tracks only apply to Spatial-based nodes.
nl: Transformatiesporen gelden alleen voor op Spatial-gebaseerde knopen.

en: Audio tracks can only point to nodes of type:
    -AudioStreamPlayer
    -AudioStreamPlayer2D
    -AudioStreamPlayer3D
nl: Audiosporen kunnen alleen verwijzen naar de volgende knopen:
    -AudioStreamPlayer
    -AudioStreamPlayer2D
    -AudioStreamPlayer3D

en: Animation tracks can only point to AnimationPlayer nodes.
nl: Animatiesporen kunnen alleen verwijzen naar AnimatiePlayer-knopen.

en: Not possible to add a new track without a root
nl: Niet mogelijk om een nieuwe track toe te voegen zonder een root

en: Invalid track for Bezier (no suitable sub-properties)
nl: Ongeldig spoor voor Bezier (geen geschikte sub-eigenschappen)

en: Add Bezier Track
nl: Voeg Bézierbaan Toe

en: Track path is invalid, so can't add a key.
nl: Spoorpad is ongeldig, dus sleutel kan niet toevoegt worden.

en: Track is not of type Spatial, can't insert key
nl: Spoor is niet van het type Spatial, kan geen sleutel invoegen

en: Add Transform Track Key
nl: Voeg Transformatie Track Sleutel toe

en: Add Track Key
nl: Voeg Track sleutel toe

en: Track path is invalid, so can't add a method key.
nl: Track path is niet geldig, dus kan geen methode key toevoegen.

en: Add Method Track Key
nl: Voeg Methode Track sleutel toe

en: Anim Move Keys
nl: Anim Verplaats Keys

en: Transform
nl: Transformatie

en: Methods
nl: Methoden

en: Clipboard is empty!
nl: Plakbord is leeg!

en: Paste Tracks
nl: Plak sporen

en: Anim Scale Keys
nl: Anim Schaal Keys

en: This option does not work for Bezier editing, as it's only a single track.
nl: Deze optie is nu niet mogelijk bij Bezier bewerken omdat slechts een spoor aanwezig is.

en: This animation belongs to an imported scene, so changes to imported tracks will not be saved.
    
    To enable the ability to add custom tracks, navigate to the scene's import settings and set
    "Animation > Storage" to "Files", enable "Animation > Keep Custom Tracks", then re-import.
    Alternatively, use an import preset that imports animations to separate files.
nl: Deze animatie behoort tot een geïmporteerde scène, dus veranderingen aan geïmporteerde tracks zullen niet worden opgeslagen.
    
    Om aangepaste tracks toe te kunnen voegen, moet in de importinstellingen van de scène en de "Animation→Storage" naar "Files" zetten en "Animation→Keep Custom Tracks" inschakelen. Importeer de scène dan opnieuw.
    
    Anders kan je een importvoorinstelling gebruiken die animaties importeert en in verschillende bestanden opslaat.

en: Warning: Editing imported animation
nl: Waarschuwing: Er wordt een geïmporteerde animatie bewerkt

en: Select an AnimationPlayer node to create and edit animations.
nl: Selecteer een AnimationPlayer uit de Scene Tree om animaties te wijzigen.

en: Only show tracks from nodes selected in tree.
nl: Alleen sporen van geselecteerde knopen tonen.

en: Group tracks by node or display them as plain list.
nl: Sporen groeperen op knoop of als een normale lijst tonen.

en: Snap:
nl: Uitlijnen:

en: Animation step value.
nl: Animatie stap waarde.

en: Seconds
nl: Seconden

en: Edit
nl: Bewerken

en: Animation properties.
nl: Animatie eigenschappen.

en: Copy Tracks
nl: Kopieer sporen

en: Scale Selection
nl: Schaal selectie

en: Scale From Cursor
nl: Schaal Vanaf Cursor

en: Duplicate Selection
nl: Selectie dupliceren

en: Duplicate Transposed
nl: Dupliceer Getransponeerde

en: Delete Selection
nl: Verwijder Selectie

en: Go to Next Step
nl: Ga naar Volgende Stap

en: Go to Previous Step
nl: Ga naar Vorige Stap

en: Apply Reset
nl: Reset

en: Optimize Animation
nl: Optimaliseer Animatie

en: Clean-Up Animation
nl: Animatie Opschonen

en: Pick the node that will be animated:
nl: Kies de knoop die geanimeerd zal worden:

en: Use Bezier Curves
nl: Gebruik Bezier Curves

en: Create RESET Track(s)
nl: Creëer RESET Track(s)

en: Anim. Optimizer
nl: Anim. Optimalisator

en: Max. Linear Error:
nl: Max. Lineaire Fout:

en: Max. Angular Error:
nl: Max. Fout in hoek:

en: Max Optimizable Angle:
nl: Maximale Optimaliseerbare Hoek:

en: Optimize
nl: Optimaliseren

en: Remove invalid keys
nl: Verwijder ongeldige sleutels

en: Remove unresolved and empty tracks
nl: Verwijder onopgeloste en lege sporen

en: Clean-up all animations
nl: Alle animaties opruimen

en: Clean-Up Animation(s) (NO UNDO!)
nl: Animatie(s) opruimen (ONOMKEERBAAR!)

en: Clean-Up
nl: Opruimen

en: Scale Ratio:
nl: Schaal Ratio:

en: Select Tracks to Copy
nl: Selecteer sporen om te kopieren

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Select All/None
nl: Alles/niets selecteren

en: Add Audio Track Clip
nl: Voeg audiospoor clip toe

en: Change Audio Track Clip Start Offset
nl: Wijzig startverschuiving van audiospoorclip

en: Change Audio Track Clip End Offset
nl: Wijzig eindverschuiving van audiospoorclip

en: Resize Array
nl: Array Grootte Wijzigen

en: Change Array Value Type
nl: Wijzig Array Waarde Type

en: Change Array Value
nl: Wijzig Array Waarde

en: Go to Line
nl: Ga naar Regel

en: Line Number:
nl: Regelnummer:

en: %d replaced.
nl: %d vervangingen.

en: %d match.
nl: %d overeenkomst(en) gevonden.

en: %d matches.
nl: %d overeenkomst(en) gevonden.

en: Match Case
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Whole Words
nl: Hele woorden

en: Replace
nl: Vervangen

en: Replace All
nl: Alles vervangen

en: Selection Only
nl: Alleen selectie

en: Standard
nl: Standaard

en: Toggle Scripts Panel
nl: Schakel Scripten Paneel

en: Zoom In
nl: Inzoomen

en: Zoom Out
nl: Uitzoomen

en: Reset Zoom
nl: Herstel Zoom

en: Warnings
nl: Waarschuwingen

en: Line and column numbers.
nl: Regel- en kolomnummers.

en: Method in target node must be specified.
nl: Methode in doelknoop moet gespecificeerd worden.

en: Method name must be a valid identifier.
nl: Methodenaam is geen geldige naam.

en: Target method not found. Specify a valid method or attach a script to the target node.
nl: Doelmethode niet gevonden. Specificeer een geldige methode of koppel een script aan de doelknoop.

en: Connect to Node:
nl: Aan knoop verbinden:

en: Connect to Script:
nl: Met script verbinden:

en: From Signal:
nl: Vanuit signaal:

en: Scene does not contain any script.
nl: Scene bevat geen script.

en: Add
nl: Toevoegen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Add Extra Call Argument:
nl: Aanvullende aanroepparameter toevoegen:

en: Extra Call Arguments:
nl: Aanroepparameters:

en: Receiver Method:
nl: Ontvangende methode:

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Deferred
nl: Uitgesteld

en: Defers the signal, storing it in a queue and only firing it at idle time.
nl: Stelt het signaal uit, bewaart het in een wachtrij en activeert het pas op een dood moment.

en: Oneshot
nl: Eenmalig

en: Disconnects the signal after its first emission.
nl: Koppelt het signaal automatisch los na de eerste uitzending.

en: Cannot connect signal
nl: Kan signaal niet verbinden

en: Close
nl: Sluiten

en: Connect
nl: Verbinden

en: Signal:
nl: Signaal:

en: Connect '%s' to '%s'
nl: Verbind '%s' met '%s'

en: Disconnect '%s' from '%s'
nl: '%s' loskoppelen van '%s'

en: Disconnect all from signal: '%s'
nl: Alles van signaal '%s' loskoppelen

en: Connect...
nl: Verbinden...

en: Disconnect
nl: Loskoppelen

en: Connect a Signal to a Method
nl: Verbind een signaal met een methode

en: Edit Connection:
nl: Verbinding bewerken:

en: Are you sure you want to remove all connections from the "%s" signal?
nl: Weet je zeker dat je alle verbindingen met signaal "%s" wilt verwijderen?

en: Signals
nl: Signalen

en: Filter signals
nl: Signalen filteren

en: Are you sure you want to remove all connections from this signal?
nl: Weet je zeker dat je alle verbindingen naar dit signaal wilt verwijderen?

en: Disconnect All
nl: Alles loskoppelen

en: Edit...
nl: Bewerken...

en: Go to Method
nl: Ga naar Methode

en: Change %s Type
nl: Wijzig %s Type

en: Change
nl: Wijzig

en: Create New %s
nl: %s opstellen

en: No results for "%s".
nl: Geen resultaten voor "%s".

en: No description available for %s.
nl: Geen beschrijving beschikbaar voor %s.

en: Favorites:
nl: Favorieten:

en: Recent:
nl: Onlangs:

en: Search:
nl: Zoeken:

en: Matches:
nl: Overeenkomsten:

en: Description:
nl: Omschrijving:

en: Search Replacement For:
nl: Vervanging zoeken voor:

en: Dependencies For:
nl: Afhankelijkheden voor:

en: Scene '%s' is currently being edited.
    Changes will only take effect when reloaded.
nl: Scène '%s' wordt momenteel bewerkt.
    Wijzigingen hebben pas na herladen effect.

en: Resource '%s' is in use.
    Changes will only take effect when reloaded.
nl: Bron '%s' is in gebruik.
    Wijzigingen hebben pas na herladen effect.

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: Dependencies:
nl: Afhankelijkheden:

en: Fix Broken
nl: Repareer defecten

en: Dependency Editor
nl: Afhankelijkhedeneditor

en: Search Replacement Resource:
nl: Bronvervanging zoeken:

en: Open
nl: Openen

en: Remove the selected files from the project? (Cannot be undone.)
    Depending on your filesystem configuration, the files will either be moved to the system trash or deleted permanently.
nl: Geselecteerde bestanden uit het project verwijderen? (Kan niet ongedaan gemaakt worden)
    Bestanden kunnen naar de prullenbak gestuurd worden of permanent verwijderd worden, afhankelijk van uw bestandssysteem.

en: The files being removed are required by other resources in order for them to work.
    Remove them anyway? (Cannot be undone.)
    Depending on your filesystem configuration, the files will either be moved to the system trash or deleted permanently.
nl: De bestanden die verwijderd worden zijn nodig om andere bronnen te laten werken.
    Toch verwijderen? (Onomkeerbaar)
    De bestanden kunnen naar de prullenbak gestuurd worden of permanent verwijderd worden, afhankelijk van uw bestandssysteem.

en: Cannot remove:
nl: Kan niet verwijderd worden:

en: Error loading:
nl: Fout bij het laden van:

en: Load failed due to missing dependencies:
nl: Laden mislukt vanwege afwezige afhankelijkheden:

en: Open Anyway
nl: Toch openen

en: Which action should be taken?
nl: Welke actie moet ondernomen worden?

en: Fix Dependencies
nl: Afhankelijkheden repareren

en: Errors loading!
nl: Fouten bij het laden!

en: Permanently delete %d item(s)? (No undo!)
nl: %d bestand(en) voorgoed verwijderen? (Onomkeerbaar!)

en: Show Dependencies
nl: Afhankelijkheden tonen

en: Orphan Resource Explorer
nl: Weesbronnen bekijken

en: Delete
nl: Verwijder

en: Owns
nl: In bezit

en: Resources Without Explicit Ownership:
nl: Bronnen zonder expliciet bezit:

en: Change Dictionary Key
nl: Sleutel wijzigen

en: Change Dictionary Value
nl: Waarde wijzigen

en: Thanks from the Godot community!
nl: Bedankt van de Godot gemeenschap!

en: Click to copy.
nl: Klik om te kopiëren.

en: Godot Engine contributors
nl: Godot Engine medewerkers

en: Project Founders
nl: Projectoprichters

en: Lead Developer
nl: Hoofdontwikkelaar

en: Developers
nl: Ontwikkelaars

en: Authors
nl: Auteurs

en: Platinum Sponsors
nl: Platina Sponsors

en: Gold Sponsors
nl: Gouden Sponsors

en: Silver Sponsors
nl: Zilveren Sponsors

en: Bronze Sponsors
nl: Bronzen Sponsors

en: Mini Sponsors
nl: Mini Sponsoren

en: Gold Donors
nl: Gouden Donors

en: Silver Donors
nl: Zilveren Donors

en: Bronze Donors
nl: Bronzen Donors

en: Donors
nl: Donoren

en: License
nl: Licentie

en: Third-party Licenses
nl: Licentie van derden

en: Godot Engine relies on a number of third-party free and open source libraries, all compatible with the terms of its MIT license. The following is an exhaustive list of all such third-party components with their respective copyright statements and license terms.
nl: Godot Engine maakt gebruik van een aantal gratis en open-source bibliotheken, ontwikkeld door derden, die compatibel zijn met de MIT licentie. Wat volgt is een uitputtende lijst van alle componenten van derde partijen met hun respectievelijke copyrightberichten en licentietermen.

en: All Components
nl: Alle Componenten

en: Components
nl: Componenten

en: Licenses
nl: Licenties

en: Error opening asset file for "%s" (not in ZIP format).
nl: Fout bij het openen van het pakketbestand, geen zip-formaat.

en: %s (already exists)
nl: %s (bestaat al)

en: Contents of asset "%s" - %d file(s) conflict with your project:
nl: Inhoud van asset "%s" - %d bestand(en) zijn in conflict met uw project:

en: Contents of asset "%s" - No files conflict with your project:
nl: Inhoud van asset "%s" - Geen bestanden hebben een conflict met uw project:

en: Uncompressing Assets
nl: Bronnen aan het uitpakken

en: The following files failed extraction from asset "%s":
nl: De volgende bestanden konden niet worden uitgepakt uit "%s":

en: (and %s more files)
nl: (en nog %s bestanden)

en: Asset "%s" installed successfully!
nl: Asset "%s" succesvol geïnstalleerd!

en: Success!
nl: Gelukt!

en: Install
nl: Installeer

en: Asset Installer
nl: Assetinstalleerder

en: Speakers
nl: Luidsprekers

en: Add Effect
nl: Geluidseffect Toevoegen

en: Rename Audio Bus
nl: Hernoem audiobus

en: Change Audio Bus Volume
nl: Verander Audio Bus Volume

en: Toggle Audio Bus Solo
nl: Verander audiobus solo

en: Toggle Audio Bus Mute
nl: Verander audiobus stil

en: Toggle Audio Bus Bypass Effects
nl: Verander audiobusomleiding

en: Select Audio Bus Send
nl: Selecteer Audiobus Verzend

en: Add Audio Bus Effect
nl: Voeg audiobuseffect toe

en: Move Bus Effect
nl: Verplaats audiobuseffect

en: Delete Bus Effect
nl: Verwijder audiobuseffect

en: Drag & drop to rearrange.
nl: Versleep om volgorde te veranderen.

en: Mute
nl: Stil

en: Bypass
nl: Omleiden

en: Bus Options
nl: Audiobusopties

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Reset Volume
nl: Herstel Volume

en: Delete Effect
nl: Effect Verwijderen

en: Add Audio Bus
nl: Audiobus Toevoegen

en: Master bus can't be deleted!
nl: Hoofdaudiobus kan niet verwijderd worden!

en: Delete Audio Bus
nl: Verwijder audiobus

en: Duplicate Audio Bus
nl: Dupliceer Audiobus

en: Reset Bus Volume
nl: Reset Audiobus Volume

en: Move Audio Bus
nl: Verplaats audiobus

en: Save Audio Bus Layout As...
nl: Audiobusindeling opslaan als...

en: Location for New Layout...
nl: Opslagplaats voor nieuwe indeling...

en: Open Audio Bus Layout
nl: Audiobusindeling openen

en: There is no '%s' file.
nl: Het '%s' bestand bestaat niet.

en: Invalid file, not an audio bus layout.
nl: Ongeldig bestand, geen audiobusindeling.

en: Error saving file: %s
nl: Fout bij het opslaan van bestand: %s

en: Add Bus
nl: Bus Toevoegen

en: Add a new Audio Bus to this layout.
nl: Nieuwe audiobus toevoegen aan deze indeling.

en: Load
nl: Laden

en: Load an existing Bus Layout.
nl: Bestaande busindeling laden.

en: Save As
nl: Opslaan Als

en: Save this Bus Layout to a file.
nl: Audiobusindeling opslaan in een bestand.

en: Load Default
nl: Laad standaard

en: Load the default Bus Layout.
nl: Standaard audiobusindeling laden.

en: Create a new Bus Layout.
nl: Maak een nieuwe audiobusindeling.

en: Audio Bus Layout
nl: Audio Bus Indeling

en: Invalid name.
nl: Ongeldige naam.

en: Cannot begin with a digit.
nl: Kan niet beginnen met een cijfer.

en: Valid characters:
nl: Geldige karakters:

en: Must not collide with an existing engine class name.
nl: Mag niet conflicteren met bestaande engine klasse naam.

en: Must not collide with an existing built-in type name.
nl: Mag niet conflicteren met een bestaande ingebouwde typenaam.

en: Must not collide with an existing global constant name.
nl: Mag niet conflicteren met de naam van een bestaande globale constante.

en: Keyword cannot be used as an autoload name.
nl: Gereserveerd woord mag niet gebruikt worden als autoloadnaam.

en: Autoload '%s' already exists!
nl: Autoload '%s' bestaat al!

en: Rename Autoload
nl: Naam Autoload-script wijzigen

en: Toggle AutoLoad Globals
nl: AutoLoad-Globalen omschakelen

en: Move Autoload
nl: Autoload verplaatsen

en: Remove Autoload
nl: Autoload verwijderen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Rearrange Autoloads
nl: Autoloads opnieuw ordenen

en: Can't add autoload:
nl: Autoload kan niet toevoegd worden:

en: %s is an invalid path. File does not exist.
nl: %s is een ongeldig pad. Bestand bestaat niet.

en: %s is an invalid path. Not in resource path (res://).
nl: %s is een ongeldig pad. Niet in bron pad (res://).

en: Add AutoLoad
nl: AutoLoad toevoegen

en: Path:
nl: Pad:

en: Node Name:
nl: Knoopnaam:

en: Global Variable
nl: Globale Variabele

en: Paste Params
nl: Plak Parameters

en: Updating Scene
nl: Scène aan het bijwerken

en: Storing local changes...
nl: Lokale wijziging aan het opslaan...

en: Updating scene...
nl: Scène aan het bijwerken...

en: [empty]
nl: [leeg]

en: [unsaved]
nl: [niet opgeslagen]

en: Please select a base directory first.
nl: Kies eerst een basismap.

en: Choose a Directory
nl: Kies een map

en: Create Folder
nl: Map maken

en: Name:
nl: Naam:

en: Could not create folder.
nl: Map kon niet gemaakt worden.

en: Choose
nl: Kies

en: Storing File:
nl: Bestand Opslaan:

en: No export template found at the expected path:
nl: Geen exporteersjabloon gevonden op het verwachte pad:

en: Packing
nl: Inpakken

en: Target platform requires 'ETC' texture compression for GLES2. Enable 'Import Etc' in Project Settings.
nl: Doelplatform vereist 'ETC' textuurcompressie voor GLES2. Schakel 'Import Etc' in bij de Projectinstellingen.

en: Target platform requires 'ETC2' texture compression for GLES3. Enable 'Import Etc 2' in Project Settings.
nl: Doelplatform vereist 'ETC2' textuurcompressie voor GLES3. Schakel 'Import Etc 2' in de Projectinstellingen in.

en: Target platform requires 'ETC' texture compression for the driver fallback to GLES2.
    Enable 'Import Etc' in Project Settings, or disable 'Driver Fallback Enabled'.
nl: Doelplatform vereist 'ETC' textuurcompressie zodat het stuurprogramma kan terugvallen op GLES2.
    Schakel 'Import Etc' in bij de Projectinstellingen, of schakel de optie 'Driver Fallback Enabled' uit.

en: Target platform requires 'PVRTC' texture compression for GLES2. Enable 'Import Pvrtc' in Project Settings.
nl: Doelplatform vereist 'PVRTC' textuurcompressie voor GLES2. Schakel 'Import Pvrtc' in bij de Projectinstellingen.

en: Target platform requires 'ETC2' or 'PVRTC' texture compression for GLES3. Enable 'Import Etc 2' or 'Import Pvrtc' in Project Settings.
nl: Doelplatform vereist 'ETC2' of 'PVRTC' textuurcompressie voor GLES3. Schakel 'Import Etc 2' of 'Import Pvrtc' in de Projectinstellingen in.

en: Target platform requires 'PVRTC' texture compression for the driver fallback to GLES2.
    Enable 'Import Pvrtc' in Project Settings, or disable 'Driver Fallback Enabled'.
nl: Doelplatform vereist 'PVRTC' textuurcompressie zodat het stuurprogramma kan terugvallen op GLES2.
    Schakel 'Import Pvrtc' in bij de Projectinstellingen, of schakel de optie 'Driver Fallback Enabled' uit.

en: Custom debug template not found.
nl: Aangepast debug pakket niet gevonden.

en: Custom release template not found.
nl: Aangepast release pakket niet gevonden.

en: On 32-bit exports the embedded PCK cannot be bigger than 4 GiB.
nl: Bij 32-bit export mag de ingebouwde PCK niet groter zijn dan 4 GiB.

en: Asset Library
nl: Materiaalbibliotheek

en: Scene Tree Editing
nl: Scèneboombewerking

en: Node Dock
nl: Knooptabblad

en: FileSystem Dock
nl: Bestandssysteempaneel

en: Import Dock
nl: Importtabblad

en: Allows to view and edit 3D scenes.
nl: Laat u 3D scenes weergeven en bewerken.

en: Allows to edit scripts using the integrated script editor.
nl: Staat toe het script aan te passen door middel van de geïntegreerde script editor.

en: Provides built-in access to the Asset Library.
nl: Geeft ingebouwde toegang tot de asset bibliotheek.

en: Allows editing the node hierarchy in the Scene dock.
nl: Staat toe de node hiërarchie te bewerken in het Scene tabblad.

en: Allows to work with signals and groups of the node selected in the Scene dock.
nl: Staat toe om te werken met signalen en groepen van de geselecteerde node in het Scene tabblad.

en: Allows to browse the local file system via a dedicated dock.
nl: Staat toe om te bladeren in het lokale bestandssysteem via een eigen tabblad.

en: Allows to configure import settings for individual assets. Requires the FileSystem dock to function.
nl: Staat toe om de import instellingen te configureren voor individuele onderdelen. Heeft het bestandssysteem tabblad nodig om te functioneren.

en: (current)
nl: (huidig)

en: (none)
nl: (geen)

en: Remove currently selected profile, '%s'? Cannot be undone.
nl: Verwijder huidig geselecteerde profiel, '%s'? Kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Profile must be a valid filename and must not contain '.'
nl: Profiel moet een geldige bestandsnaam hebben en mag geen '.' bevatten

en: Profile with this name already exists.
nl: Er bestaat al een profiel met deze naam.

en: (Editor Disabled, Properties Disabled)
nl: (Editor uitgeschakeld, eigenschappen uitgeschakeld)

en: (Properties Disabled)
nl: (Eigenschappen uitgeschakeld)

en: (Editor Disabled)
nl: (Editor uitgeschakeld)

en: Class Options:
nl: Klasse opties:

en: Enable Contextual Editor
nl: Open de Contextbewuste Editor

en: Class Properties:
nl: Klas Eigenschappen:

en: Main Features:
nl: Voornaamste Functionaliteiten:

en: Nodes and Classes:
nl: Knopen en Klassen:

en: File '%s' format is invalid, import aborted.
nl: Bestandsformaat '%s' is ongeldig, het importeren is afgebroken.

en: Profile '%s' already exists. Remove it first before importing, import aborted.
nl: Profiel '%s' bestaat al. Verwijder het eerst vooraleer te importeren. Importeren afgebroken.

en: Error saving profile to path: '%s'.
nl: Error bij het opslaan van profiel naar pad: '%s'.

en: Reset to Default
nl: Reset naar standaard waarden

en: Current Profile:
nl: Huidig Profiel:

en: Create Profile
nl: Creëer Profiel

en: Remove Profile
nl: Verwijder Profiel

en: Available Profiles:
nl: Beschikbare Profielen:

en: Make Current
nl: Aktualiseren

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Configure Selected Profile:
nl: Configureer Huidig Profiel:

en: Extra Options:
nl: Extra Opties:

en: Create or import a profile to edit available classes and properties.
nl: Creëer of importeer een profiel om beschikbare klassen en eigenschappen aan te passen.

en: New profile name:
nl: Nieuwe profielnaam:

en: Godot Feature Profile
nl: Godotfunctieprofiel

en: Import Profile(s)
nl: Profiel(en) importeren

en: Export Profile
nl: Profiel exporteren

en: Manage Editor Feature Profiles
nl: Editor Profielen beheren

en: Select Current Folder
nl: Huidige Map Selecteren

en: File exists, overwrite?
nl: Bestand bestaat, overschrijven?

en: Select This Folder
nl: Deze map selecteren

en: Copy Path
nl: Kopieer Pad

en: Open in File Manager
nl: Openen in Bestandsbeheer

en: Show in File Manager
nl: Weergeven in Bestandsbeheer

en: New Folder...
nl: Nieuwe map...

en: Refresh
nl: Verversen

en: All Recognized
nl: Alles Herkend

en: All Files (*)
nl: Alle Bestanden (*)

en: Open a File
nl: Open een Bestand

en: Open File(s)
nl: Open Bestand(en)

en: Open a Directory
nl: Map openen

en: Open a File or Directory
nl: Bestand of map openen

en: Save
nl: Opslaan

en: Save a File
nl: Sla een Bestand Op

en: Go Back
nl: Ga Terug

en: Go Forward
nl: Ga Verder

en: Go Up
nl: Ga Omhoog

en: Toggle Hidden Files
nl: Verborgen Bestanden Omschakelen

en: Toggle Favorite
nl: Favoriet Omschakelen

en: Toggle Mode
nl: Modus wisselen

en: Focus Path
nl: Focus Pad

en: Move Favorite Up
nl: Verplaats Favoriet Naar Boven

en: Move Favorite Down
nl: Verplaats Favoriet Naar Beneden

en: Go to previous folder.
nl: Ga naar vorige map.

en: Go to next folder.
nl: Ga naar de volgende map.

en: Go to parent folder.
nl: Ga naar de bovenliggende map.

en: Refresh files.
nl: Ververs bestandslijst.

en: (Un)favorite current folder.
nl: (On)favoriet huidige map.

en: Toggle the visibility of hidden files.
nl: Maak verborgen bestanden (on)zichtbaar.

en: View items as a grid of thumbnails.
nl: Toon items in een miniatuurraster.

en: View items as a list.
nl: Bekijk items als een lijst.

en: Directories & Files:
nl: Mappen & Bestanden:

en: Preview:
nl: Voorbeeld:

en: File:
nl: Bestand:

en: ScanSources
nl: Scan Bronnen

en: There are multiple importers for different types pointing to file %s, import aborted
nl: Er zijn meerdere importers gevonden voor verschillende typen voor bestand %s, import afgebroken

en: (Re)Importing Assets
nl: Bronnen (her)importeren

en: Top
nl: Boven

en: Class:
nl: Klasse:

en: Inherits:
nl: Erven:

en: Inherited by:
nl: Geërfd door:

en: Online Tutorials
nl: Online Handleidingen

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: overrides %s:
nl: overschrijft %s:

en: default:
nl: standaard:

en: Theme Properties
nl: Thema-eigenschappen

en: Colors
nl: Kleuren

en: Constants
nl: Constanten

en: Fonts
nl: Lettertypes

en: Icons
nl: Iconen

en: Styles
nl: Stijlen

en: Enumerations
nl: Enumeraties

en: Property Descriptions
nl: Eigenschapbeschrijvingen

en: (value)
nl: (waarde)

en: There is currently no description for this property. Please help us by [color=$color][url=$url]contributing one[/url][/color]!
nl: Er is momenteel geen beschrijving voor deze eigenschap. Help ons alstublieft door [color=$color][url=$url]een bijdrage te leveren[/url][/color]!

en: Method Descriptions
nl: Methodebeschrijvingen

en: There is currently no description for this method. Please help us by [color=$color][url=$url]contributing one[/url][/color]!
nl: Er is momenteel geen beschrijving voor deze methode. Help ons alstublieft door [color=$color][url=$url]een bijdrage te leveren[/url][/color]!

en: Search Help
nl: Zoek Hulp

en: Case Sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Show Hierarchy
nl: Toon hiërarchie

en: Display All
nl: Alles tonen

en: Classes Only
nl: Alleen Klassen

en: Methods Only
nl: Alleen Methoden

en: Signals Only
nl: Alleen Signalen

en: Constants Only
nl: Alleen Constanten

en: Properties Only
nl: Alleen Eigenschappen

en: Theme Properties Only
nl: Alleen Thema Eigenschappen

en: Member Type
nl: Veld Type

en: Class
nl: Klasse

en: Method
nl: Methode

en: Signal
nl: Signaal

en: Constant
nl: Constante

en: Property
nl: Eigenschap

en: Theme Property
nl: Thema-eigenschap

en: Property:
nl: Eigenschap:

en: Pin value
nl: Waarde vastzetten

en: Pinning a value forces it to be saved even if it's equal to the default.
nl: Als je een waarde vast plaatst, dan zal deze gedwongen worden opgeslagen, zelf als het overeenkomt met de standaard waarde.

en: Pin value [Disabled because '%s' is editor-only]
nl: Pin waarde [Uitgeschakeld omdat '%s' enkel voor in de editor is]

en: Set %s
nl: Zet %s

en: Set Multiple:
nl: Zet Meerdere:

en: Pinned %s
nl: Vastgezet %s

en: Unpinned %s
nl: Losgemaakt %s

en: Copy Property
nl: Kopieer Eigenschap

en: Paste Property
nl: Plak Eigenschap

en: Copy Property Path
nl: Kopieer Eigenschap Pad

en: Output:
nl: Uitvoer:

en: Copy Selection
nl: Selectie kopiëren

en: Clear
nl: Wissen

en: Clear Output
nl: Uitvoer wissen

en: Down
nl: Omlaag

en: Up
nl: Omhoog

en: Incoming RPC
nl: Inkomende RPC

en: Incoming RSET
nl: Inkomende RSET

en: Outgoing RPC
nl: Uitgaande RPC

en: Outgoing RSET
nl: Uitgaande RSET

en: New Window
nl: Nieuw Venster

en: Unnamed Project
nl: Naamloos Project

en: Spins when the editor window redraws.
    Update Continuously is enabled, which can increase power usage. Click to disable it.
nl: Draait wanneer het editorvenster opnieuw wordt getekend.
    Continu bijwerken is ingeschakeld, wat het stroomverbruik kan verhogen. Klik om het uit te schakelen.

en: Spins when the editor window redraws.
nl: Draait wanneer het editor venster wordt hertekend.

en: Imported resources can't be saved.
nl: Geïmporteerde bronnen kunnen niet opgeslagen worden.

en: OK
nl: Oké

en: Error saving resource!
nl: Fout bij het opslaan van bron!

en: This resource can't be saved because it does not belong to the edited scene. Make it unique first.
nl: Deze hulpbron kan niet opgeslagen worden omdat het niet bij de bewerkte scène hoort. Maak het eerst uniek.

en: Save Resource As...
nl: Bron opslaan als...

en: Can't open file for writing:
nl: Kan bestand niet openen om te schrijven:

en: Requested file format unknown:
nl: Opgevraagd bestandsformaat onbekend:

en: Error while saving.
nl: Fout bij het opslaan.

en: Can't open '%s'. The file could have been moved or deleted.
nl: Kan '%s' niet openen. Het bestand is mogelijks verplaatst of verwijderd.

en: Error while parsing '%s'.
nl: Fout tijdens het parsen van '%s'.

en: Unexpected end of file '%s'.
nl: Onverwacht einde van het bestand '%s'.

en: Missing '%s' or its dependencies.
nl: '%s' of zijn afhankelijkheden ontbreken.

en: Error while loading '%s'.
nl: Fout tijdens het laden van '%s'.

en: Saving Scene
nl: Scène aan het opslaan

en: Analyzing
nl: Aan Het Analyseren

en: Creating Thumbnail
nl: Thumbnail Aan Het Maken

en: This operation can't be done without a tree root.
nl: Deze operatie kan niet gedaan worden zonder boomwortel.

en: This scene can't be saved because there is a cyclic instancing inclusion.
    Please resolve it and then attempt to save again.
nl: Deze scène kan niet opgeslagen worden omdat er een cyclische instantiëring aanwezig is.
    Opslaan is pas mogelijk als dit opgelost wordt.

en: Couldn't save scene. Likely dependencies (instances or inheritance) couldn't be satisfied.
nl: Kon de scène niet opslaan. Waarschijnlijk konden afhankelijkheden (instanties of erfelijkheden) niet voldaan worden.

en: Could not save one or more scenes!
nl: Kon één of meerdere scènes niet opslaan!

en: Save All Scenes
nl: Alle scènes opslaan

en: Can't overwrite scene that is still open!
nl: Kan geen scènes overschrijven die nog open zijn!

en: Can't load MeshLibrary for merging!
nl: Kan MeshLibrary niet laden om te samenvoegen!

en: Error saving MeshLibrary!
nl: Error bij het opslaan van MeshLibrary!

en: Can't load TileSet for merging!
nl: Kan TileSet niet laden om te samenvoegen!

en: Error saving TileSet!
nl: Error bij het opslaan van TileSet!

en: An error occurred while trying to save the editor layout.
    Make sure the editor's user data path is writable.
nl: Fout tijdens het opslaan van de editorindeling.
    Zorg dat er naar het pad voor editorgebruikgegevens beschrijfbaar is.

en: Default editor layout overridden.
    To restore the Default layout to its base settings, use the Delete Layout option and delete the Default layout.
nl: Standaardindeling overschreven.
    Om de oorspronkelijke instellingen van de standaardindeling te herstellen, moet je de standaardindeling verwijderen met de optie 'Indeling verwijderen'.

en: Layout name not found!
nl: Indelingsnaam niet gevonden!

en: Restored the Default layout to its base settings.
nl: Standaardindeling teruggezet naar oorspronkelijke instellingen.

en: This resource belongs to a scene that was imported, so it's not editable.
    Please read the documentation relevant to importing scenes to better understand this workflow.
nl: Deze bron hoort bij een geïmporteerd scène en kan dus niet bewerkt worden.
    Lees de documentatie over het importeren van scènes om dit proces beter te begrijpen.

en: This resource belongs to a scene that was instanced or inherited.
    Changes to it won't be kept when saving the current scene.
nl: Dit bestand hoort bij een scene die geïnstantieerd of overgeërfd werd.
    Aanpassingen zullen niet worden behouden bij het opslaan van de huidige scène.

en: This resource was imported, so it's not editable. Change its settings in the import panel and then re-import.
nl: Deze bron werd geïmporteerd en kan dus niet bewerkt worden. Pas de instellingen aan in het importvenster en importeer het nadien opnieuw.

en: This scene was imported, so changes to it won't be kept.
    Instancing it or inheriting will allow making changes to it.
    Please read the documentation relevant to importing scenes to better understand this workflow.
nl: Deze scene werd geïmporteerd, dus aanpassingen zullen niet worden behouden.
    Door het te instantiëren of over te erven kunnen er wijzigingen worden aangebracht.
    Lees de documentatie met betrekking tot importeren van scènes om dit proces beter te begrijpen.

en: This is a remote object, so changes to it won't be kept.
    Please read the documentation relevant to debugging to better understand this workflow.
nl: Dit is een object op afstand, dus aanpassingen zullen niet worden behouden.
    Lees de documentatie met betrekking tot remote debugging om deze workflow beter te begrijpen.

en: There is no defined scene to run.
nl: Er is geen startscène ingesteld.

en: Save scene before running...
nl: Scène opslaan voor het afspelen...

en: Could not start subprocess!
nl: Kon het subproces niet opstarten!

en: Open Scene
nl: Scène openen

en: Open Base Scene
nl: Basisscène openen

en: Quick Open...
nl: Snel openen...

en: Quick Open Scene...
nl: Scène snel openen...

en: Quick Open Script...
nl: Script snel openen...

en: Save & Close
nl: Opslaan & Sluiten

en: Save changes to '%s' before closing?
nl: Sla wijzigen aan '%s' op voor het afsluiten?

en: %s no longer exists! Please specify a new save location.
nl: %s bestaat niet meer! Geef een nieuwe opslaglocatie op.

en: The current scene has no root node, but %d modified external resource(s) were saved anyway.
nl: De huidige scène heeft geen root node, maar externe resource(s), die werden gewijzigd door %d, werden toch opgeslagen.

en: Save Scene As...
nl: Scène opslaan als...

en: This operation can't be done without a scene.
nl: Deze operatie kan niet uitgevoerd worden zonder scène.

en: Export Mesh Library
nl: Exporteer Mesh Library

en: This operation can't be done without a root node.
nl: Deze bewerking is niet mogelijk zonder een wortelknoop.

en: Export Tile Set
nl: Exporteer Tile Set

en: This operation can't be done without a selected node.
nl: Deze operatie kan niet uitgevoerd worden zonder een geselecteerde knoop.

en: Current scene not saved. Open anyway?
nl: De huidige scène is niet opgeslagen. Toch openen?

en: Can't undo while mouse buttons are pressed.
nl: Kan niet ongedaan maken terwijl de muis knoppen ingedrukt zijn.

en: Nothing to undo.
nl: Niks om ongedaan te maken.

en: Undo: %s
nl: Ongedaan maken: %s

en: Can't redo while mouse buttons are pressed.
nl: Kan niet opnieuw doen terwijl de muis knoppen ingedrukt zijn.

en: Can't reload a scene that was never saved.
nl: Een scène die nooit opgeslagen is kan niet opnieuw laden worden.

en: Reload Saved Scene
nl: Opgeslagen scène herladen

en: The current scene has unsaved changes.
    Reload the saved scene anyway? This action cannot be undone.
nl: De huidige scène bevat niet opgeslagen veranderingen.
    Scène desondanks herladen? Dit kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Quick Run Scene...
nl: Scène snel starten...

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Yes
nl: Ja

en: Exit the editor?
nl: Editor afsluiten?

en: Open Project Manager?
nl: Open Projectbeheer?

en: Save & Quit
nl: Opslaan & Afsluiten

en: Save changes to the following scene(s) before quitting?
nl: Wijzigen aan de volgende scène(s) opslaan voor het afsluiten?

en: Save changes to the following scene(s) before opening Project Manager?
nl: Wijzigen aan de volgende scène(s) opslaan voor het openen van Projectbeheer?

en: This option is deprecated. Situations where refresh must be forced are now considered a bug. Please report.
nl: Deze optie is verouderd. Situaties waarbij gedwongen herladen moet worden, worden gezien als softwarefouten. Rapporteer dit alstublieft.

en: Pick a Main Scene
nl: Kies een startscène

en: Close Scene
nl: Scène sluiten

en: Reopen Closed Scene
nl: Gesloten scène heropenen

en: Unable to enable addon plugin at: '%s' parsing of config failed.
nl: Inschakelen plug-in is gefaald op: '%s' inlezen van configuratiebestand mislukt.

en: Unable to find script field for addon plugin at: '%s'.
nl: Onmogelijk om scriptveld te vinden voor de plugin op: '%s'.

en: Unable to load addon script from path: '%s'.
nl: Volgend script kon niet geladen worden: '%s'.

en: Unable to load addon script from path: '%s'. This might be due to a code error in that script.
    Disabling the addon at '%s' to prevent further errors.
nl: Extra script kon niet geladen worden van het pad: '%s'. Dit kan veroorzaakt worden door een fout in dat script.
    Schakel de extra uit op '%s' om toekomstige fouten te vermijden.

en: Unable to load addon script from path: '%s' Base type is not EditorPlugin.
nl: Volgend script kon niet geladen worden: '%' Basistype is niet EditorPlugin.

en: Unable to load addon script from path: '%s' Script is not in tool mode.
nl: Uitbreidingsscript kon niet geladen worden: '%s' Script is niet in toolmodus.

en: Scene '%s' was automatically imported, so it can't be modified.
    To make changes to it, a new inherited scene can be created.
nl: Scène '%s' werd automatisch geïmporteerd en kan daarom niet aangepast worden.
    Om aanpassingen te doen kan je een afgeleide scène aanmaken.

en: Error loading scene, it must be inside the project path. Use 'Import' to open the scene, then save it inside the project path.
nl: Fout tijdens het laden van de scène, het moet zich in het projectpad bevinden. Gebruik 'Importeer' om de scène te openen en sla het nadien ergens in het projectpad op.

en: Scene '%s' has broken dependencies:
nl: De scène '%s' heeft verbroken afhankelijkheden:

en: Clear Recent Scenes
nl: Recente scènes wissen

en: No main scene has ever been defined, select one?
    You can change it later in "Project Settings" under the 'application' category.
nl: Er is nooit een startscène gekozen, wil je er een selecteren?
    Je kan dit later nog aanpassen in Project→Projectinstellingen→Application.

en: Selected scene '%s' does not exist, select a valid one?
    You can change it later in "Project Settings" under the 'application' category.
nl: De geselecteerde scene '%s' bestaat niet, selecteer een andere?
    Je kan dit later nog aanpassen in Project→Projectinstellingen→Application.

en: Selected scene '%s' is not a scene file, select a valid one?
    You can change it later in "Project Settings" under the 'application' category.
nl: De geselecteerde scene '%s' is geen scènebestand, selecteer een andere?
    Je kan dit later nog aanpassen in Project→Projectinstellingen→Application.

en: Save Layout
nl: Indeling opslaan

en: Delete Layout
nl: Indeling verwijderen

en: Default
nl: Standaard

en: Show in FileSystem
nl: Weergeven in Bestandssysteem

en: Play This Scene
nl: Speel deze scène af

en: Close Tab
nl: Tabblad sluiten

en: Undo Close Tab
nl: Tabblad Sluiten Ongedaan Maken

en: Close Other Tabs
nl: Sluit Andere Tabbladen

en: Close Tabs to the Right
nl: Sluit de Tabbladen aan de Rechterkant

en: Close All Tabs
nl: Sluit Alle Tabbladen

en: Switch Scene Tab
nl: Scènetab wisselen

en: %d more files or folders
nl: nog %d bestand(en) of map(pen)

en: %d more folders
nl: nog %d map(pen)

en: %d more files
nl: nog %d bestand(en)

en: Output
nl: Uitvoer

en: Update Continuously
nl: Continu Bijwerken

en: Inspector
nl: Inspecteur

en: Version Control
nl: Versiebeheer

en: Dock Position
nl: Tabbladpositie

en: Distraction Free Mode
nl: Afleidingsvrijemodus

en: Toggle distraction-free mode.
nl: Afleidingsvrijemodus omschakelen.

en: Add a new scene.
nl: Nieuwe scène toevoegen.

en: Scene
nl: Scène

en: Go to previously opened scene.
nl: Ga naar de eerder geopende scène.

en: Copy Text
nl: Tekst Kopiëren

en: Next tab
nl: Volgend tabblad

en: Previous tab
nl: Vorig tabblad

en: Filter Files...
nl: Bestanden Filteren...

en: Operations with scene files.
nl: Operaties met scènebestanden.

en: New Scene
nl: Nieuwe scène

en: New Inherited Scene...
nl: Nieuwe geërfde scène...

en: Open Scene...
nl: Scène openen...

en: Open Recent
nl: Onlangs geopend

en: Save Scene
nl: Scène opslaan

en: Convert To...
nl: Omzetten naar...

en: MeshLibrary...
nl: MeshBibilotheek...

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Redo
nl: Opnieuw

en: Miscellaneous project or scene-wide tools.
nl: Overig project of scène-brede hulpmiddelen.

en: Project Settings...
nl: Projectinstellingen...

en: Set Up Version Control
nl: Versiebeheer instellen

en: Shut Down Version Control
nl: Versiebeheer afsluiten

en: Export...
nl: Exporteren...

en: Install Android Build Template...
nl: Android Build-sjabloon Installeren ...

en: Open User Data Folder
nl: Gebruikersgegevens map openen

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Orphan Resource Explorer...
nl: Beheer ongebruikte bronnen...

en: Reload Current Project
nl: Huidig Project Herladen

en: Quit to Project List
nl: Sluit af naar Projectlijst

en: Deploy with Remote Debug
nl: Uitrollen met debugging op afstand

en: When this option is enabled, using one-click deploy will make the executable attempt to connect to this computer's IP so the running project can be debugged.
    This option is intended to be used for remote debugging (typically with a mobile device).
    You don't need to enable it to use the GDScript debugger locally.
nl: Als deze optie geactiveerd is, zal één-klik uitrol het programma proberen een verbinding te sarten met het IP-adres van deze computer.
    Deze optie is bedoeld om op afstand fouten op te sporen (gewoonlijk met een mobiel toestel).
    Je hebt dit niet nodig om het draaiende programma lokaal te inspecteren.

en: Small Deploy with Network Filesystem
nl: Kleine uitrol met netwerkbestandssysteem

en: When this option is enabled, using one-click deploy for Android will only export an executable without the project data.
    The filesystem will be provided from the project by the editor over the network.
    On Android, deploying will use the USB cable for faster performance. This option speeds up testing for projects with large assets.
nl: Wanneer deze optie is ingeschakeld, zal op Android een uitvoerbaar bestand zonder de project data geëxporteerd worden.
    Het bestandssysteem wordt beschikbaar gesteld aan het project door de editor over het netwerk.
    Op Android zal de USB verbinding gebruikt worden voor hogere prestaties. Deze optie versnelt het testen van spellen met veel data.

en: Visible Collision Shapes
nl: Botsingsvormen tonen

en: When this option is enabled, collision shapes and raycast nodes (for 2D and 3D) will be visible in the running project.
nl: Wanneer deze optie aan staat zullen botsingsdetectievormen en raycast knopen (voor 2D en 3D) zichtbaar zijn in het draaiend spel.

en: Visible Navigation
nl: Navigatie zichtbaar

en: When this option is enabled, navigation meshes and polygons will be visible in the running project.
nl: Navigatie vormen zijn zichtbaar in het draaiend spel wanneer deze optie aanstaat.

en: Synchronize Scene Changes
nl: Veranderingen in de scène synchroniseren

en: When this option is enabled, any changes made to the scene in the editor will be replicated in the running project.
    When used remotely on a device, this is more efficient when the network filesystem option is enabled.
nl: Wanneer deze optie aanstaat, wordt elke verandering gemaakt in de editor toegepast op het lopende spel.
    Wanneer dit op afstand wordt gebruikt op een andere machine, is dit efficiënter met het netwerk bestandssysteem.

en: Synchronize Script Changes
nl: Veranderingen in scripts synchroniseren

en: When this option is enabled, any script that is saved will be reloaded in the running project.
    When used remotely on a device, this is more efficient when the network filesystem option is enabled.
nl: Wanneer deze optie aanstaat wordt ieder script dat is opgeslagen herlopen in het draaiende spel.
    Wanneer dit op afstand wordt gebruikt op een andere machine, is dit efficiënter met de netwerk bestandssysteem optie aan.

en: Editor Settings...
nl: Editor Instellingen...

en: Editor Layout
nl: Editorindeling

en: Take Screenshot
nl: Schermafdruk Maken

en: Screenshots are stored in the Editor Data/Settings Folder.
nl: Schermafbeeldingen worden bewaard in de map "Editor Data/Settings".

en: Toggle Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Open Editor Data/Settings Folder
nl: Editordata-/instellingenmap openen

en: Open Editor Data Folder
nl: Editordatamap openen

en: Open Editor Settings Folder
nl: Editorinstellingenmap openen

en: Manage Editor Features...
nl: Editor-functionaliteiten Beheren...

en: Manage Export Templates...
nl: Exportsjablonen beheren...

en: Online Documentation
nl: Online Documentatie

en: Questions & Answers
nl: Vragen & Antwoorden

en: Report a Bug
nl: Meld een probleem

en: Suggest a Feature
nl: Stel een Feature voor

en: Send Docs Feedback
nl: Suggesties voor documentatie verzenden

en: Community
nl: Gemeenschap

en: About Godot
nl: Over Godot

en: Support Godot Development
nl: Ondersteun Godot Development

en: Play the project.
nl: Speel het project.

en: Play
nl: Speel

en: Pause the scene execution for debugging.
nl: Pauzeer de uitvoering van de scène voor foutopsporing.

en: Pause Scene
nl: Scène pauzeren

en: Stop the scene.
nl: Scène stoppen.

en: Play the edited scene.
nl: Speel de bewerkte scène af.

en: Play Scene
nl: Speel scène

en: Play custom scene
nl: Speel aangepaste scène af

en: Play Custom Scene
nl: Speel aangepaste scène af

en: Changing the video driver requires restarting the editor.
nl: Om de video driver te veranderen moet de editor herstart worden.

en: Save & Restart
nl: Opslaan & Herstarten

en: Hide Update Spinner
nl: Update spinner verbergen

en: FileSystem
nl: Bestandssysteem

en: Expand Bottom Panel
nl: Vergroot Onderste Paneel

en: Don't Save
nl: Niet Opslaan

en: Android build template is missing, please install relevant templates.
nl: Android build-sjabloon ontbreekt, gelieve de relevante sjablonen te installeren.

en: Manage Templates
nl: Sjablonen beheren

en: Install from file
nl: Installeer Vanuit Bestand

en: Select android sources file
nl: Selecteer een android bronbestand

en: This will set up your project for custom Android builds by installing the source template to "res://android/build".
    You can then apply modifications and build your own custom APK on export (adding modules, changing the AndroidManifest.xml, etc.).
    Note that in order to make custom builds instead of using pre-built APKs, the "Use Custom Build" option should be enabled in the Android export preset.
nl: Hiermee wordt je project ingesteld voor aangepaste Android-builds door de bronsjabloon te installeren naar "res://android/build".
    Je kan vervolgens wijzigingen toepassen en je eigen aangepaste APK maken bij export (modules toevoegen, de AndroidManifest.xml aanpassen, enz.).
    Houd er rekening mee dat om aangepaste builds te maken in plaats van vooraf gebouwde APK's te gebruiken, de optie "Use Custom Build" moet ingeschakeld zijn in de Android-export preset.

en: The Android build template is already installed in this project and it won't be overwritten.
    Remove the "res://android/build" directory manually before attempting this operation again.
nl: De sjabloon voor Android-build is al in dit project geïnstalleerd en zal niet overschreven worden.
    Verwijder de map "res://android/build" handmatig voordat je deze bewerking opnieuw probeert.

en: Import Templates From ZIP File
nl: Sjablonen importeren Vanuit ZIP-Bestand

en: Template Package
nl: Export Sjabloon Manager

en: Export Library
nl: Bibliotheek Exporteren

en: Merge With Existing
nl: Met bestaande samenvoegen

en: Open & Run a Script
nl: Voer Een Script Uit

en: The following files are newer on disk.
    What action should be taken?
nl: De volgende bestanden zijn nieuwer op de schijf.
    Welke actie moet worden genomen?

en: Reload
nl: Herladen

en: Resave
nl: Heropslaan

en: New Inherited
nl: Nieuw afgeleid type

en: Load Errors
nl: Laadfouten

en: Select
nl: Selecteer

en: Select Current
nl: Huidige Selecteren

en: Open 2D Editor
nl: Open 2D Bewerker

en: Open Script Editor
nl: Open Script Bewerker

en: Open Asset Library
nl: Open Materiaalbibliotheek

en: Open the next Editor
nl: Open de volgende Editor

en: Open the previous Editor
nl: Open de vorige Editor

en: Warning!
nl: Waarschuwing!

en: No sub-resources found.
nl: Geen deel-hulpbronnen gevonden.

en: Creating Mesh Previews
nl: Creëren van Mesh Previews

en: Thumbnail...
nl: Voorbeeld...

en: Main Script:
nl: Hoofdscript:

en: Edit Plugin
nl: Bewerk Plugin

en: Installed Plugins:
nl: Geïnstalleerde Plug-ins:

en: Version
nl: Versie

en: Author
nl: Auteur

en: Measure:
nl: Meting:

en: Frame Time (ms)
nl: Frame Tijd (ms)

en: Average Time (ms)
nl: Gemiddelde Tijd (ms)

en: Inclusive
nl: Inclusief

en: Self
nl: Zelf

en: Calls
nl: Aanroepen

en: Edit Text:
nl: Tekst bewerken:

en: On
nl: Aan

en: Layer
nl: Laag

en: Bit %d, value %d
nl: Bit %d, waarde %d

en: [Empty]
nl: [Leeg]

en: Assign...
nl: Toewijzen...

en: Invalid RID
nl: Ongeldige RID

en: Can't create a ViewportTexture on resources saved as a file.
    Resource needs to belong to a scene.
nl: Kan geen ViewportTexture maken op bronnen die als een bestand zijn opgeslagen.
    Bron moet aan een scène toebehoren.

en: Can't create a ViewportTexture on this resource because it's not set as local to scene.
    Please switch on the 'local to scene' property on it (and all resources containing it up to a node).
nl: Kan geen ViewportTexture creëren op deze bron omdat deze niet is ingesteld als 'local to scene'.
    Schakel de 'local to scene' eigenschap op deze bron in (en op alle bronnen die het bevat tot een knoop).

en: Pick a Viewport
nl: Beeldvenster kiezen

en: Selected node is not a Viewport!
nl: Geselecteerde knoop is geen Viewport!

en: Remove Item
nl: Verwijder Item

en: New Key:
nl: Nieuwe sleutel:

en: New Value:
nl: Nieuwe Waarde:

en: Add Key/Value Pair
nl: Sleutel/waarde-paar toevoegen

en: The selected resource (%s) does not match any type expected for this property (%s).
nl: De geselecteerde hulpbron (%s) komt niet overeen met het verwachte type van deze eigenschap (%s).

en: Quick Load
nl: Snel Laden

en: Make Unique
nl: Maak Uniek

en: Paste
nl: Plakken

en: Convert to %s
nl: Omzetten naar %s

en: New %s
nl: Nieuw %s

en: New Script
nl: Nieuw Script

en: Extend Script
nl: Script uitbreiden

en: No runnable export preset found for this platform.
    Please add a runnable preset in the Export menu or define an existing preset as runnable.
nl: Geen uitvoerbare exporteer preset gevonden voor dit platform.
    Voeg een uitvoerbare preset toe in het exportmenu.

en: Write your logic in the _run() method.
nl: Schrijf je logica in de _run() methode.

en: There is an edited scene already.
nl: Er is al een bewerkte scène.

en: Couldn't instance script:
nl: Script kon niet geinstantieerd worden:

en: Did you forget the 'tool' keyword?
nl: Ben je het 'tool' sleutelwoord vergeten?

en: Couldn't run script:
nl: Script kon niet uitgevoerd worden:

en: Did you forget the '_run' method?
nl: Ben je de '_run' methode vergeten?

en: Theme
nl: Thema

en: Preset
nl: Voorinstellingen

en: Docks
nl: panelen

en: Auto Indent
nl: Automatisch inspringen

en: Navigation
nl: Navigatie

note: TRANSLATORS: Project Manager here refers to the tool used to create/manage Godot projects.
en: Project Manager
nl: Projectbeheer

en: Select Node(s) to Import
nl: Selecteer een of meer knopen om te importeren

en: Browse
nl: Bladeren

en: Scene Path:
nl: Scènepad:

en: Import From Node:
nl: Vanuit knoop importeren:

note: TRANSLATORS: %s refers to the name of a version control system (e.g. "Git").
en: %s Error
nl: %s Fout

en: Open the folder containing these templates.
nl: Open de map waarin deze templates zitten.

en: Uninstall these templates.
nl: Deze templates verwijderen.

en: Starting the download...
nl: Starten van de download...

en: Error requesting URL:
nl: Fout bij het opvragen van de URL:

en: Can't resolve the requested address.
nl: Kan het opgevraagde adres niet herleiden.

en: Can't connect to the mirror.
nl: Kan niet verbinden met de host.

en: No response from the mirror.
nl: Geen antwoord van de host.

en: Request failed.
nl: Aanvraag Mislukt.

en: Request ended up in a redirect loop.
nl: Aanvraag mislukt, te veel redirects.

en: Request failed:
nl: Aanvraag mislukt:

en: Download complete; extracting templates...
nl: Download voltooid; bezig met uitpakken van bestanden...

en: Cannot remove temporary file:
nl: Kan het tijdelijke bestand niet verwijderen:

en: Templates installation failed.
    The problematic templates archives can be found at '%s'.
nl: Installatie van sjablonen mislukt.
    De problematische sjabloon-archieven kunnen gevonden worden op '%s'.

en: Error getting the list of mirrors.
nl: Fout bij het laden van spiegelservers.

en: Best available mirror
nl: Meest geschikte server

en: No download links found for this version. Direct download is only available for official releases.
nl: Geen downloadlinks gevonden voor deze versie. Directe download is alleen beschikbaar voor officiële uitgaven.

en: Disconnected
nl: Verbinding verbroken

en: Resolving
nl: Oplossen

en: Can't Resolve
nl: Kan niet oplossen

en: Connecting...
nl: Verbinden...

en: Can't Connect
nl: Kan niet verbinden

en: Connected
nl: Verbonden

en: Requesting...
nl: Opvragen...

en: Downloading
nl: Bezig met neerladen

en: Connection Error
nl: Verbindingsfout

en: SSL Handshake Error
nl: SSL Handshake Foutmelding

en: Extracting Export Templates
nl: Export Sjablonen Uitpakken

en: Importing:
nl: Bezit met importeren:

en: Uncompressing Android Build Sources
nl: Android build-sjablonen aan het uitpakken

en: Export Template Manager
nl: Export Sjabloon Manager

en: Current Version:
nl: Huidige Versie:

en: Export templates are missing. Download them or install from a file.
nl: Geen exportsjablonen gevonden. Download de exportsjablonen of installeer ze vanuit een bestand.

en: Export templates are installed and ready to be used.
nl: De exportsjablonen zijn geïnstalleerd en klaar om te gebruiken.

en: Open Folder
nl: Map openen

en: Open the folder containing installed templates for the current version.
nl: Open de map waarin de geïnstalleerde sjablonen staan van de huidige versie.

en: Uninstall
nl: Verwijderen

en: Uninstall templates for the current version.
nl: Verwijder sjablonen van de huidige versie.

en: Download from:
nl: Downloaden van:

en: Download and Install
nl: Download en installeer

en: Download and install templates for the current version from the best possible mirror.
nl: Download en installeer sjablonen voor de huidige versie vanuit de best mogelijke server.

en: Official export templates aren't available for development builds.
nl: Officiële export sjablonen zijn niet beschikbaar voor ontwikkel builds.

en: Install templates from a local file.
nl: Sjablonen importeren Vanuit ZIP-Bestand.

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Select Template File
nl: Selecteer sjabloonbestand

en: The templates will continue to download.
    You may experience a short editor freeze when they finish.
nl: De sjablonen worden gedownload.
    De editor kan even vastlopen als de download klaar is.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Favorites
nl: Favorieten

en: Status: Import of file failed. Please fix file and reimport manually.
nl: Status: Bestandsimport mislukt. Repareer het bestand en importeer opnieuw handmatig.

en: Importing has been disabled for this file, so it can't be opened for editing.
nl: Importeren is uitgeschakeld voor dit bestand, het kan niet worden geopend om te bewerken.

en: Cannot move/rename resources root.
nl: Kan de hoofdmap voor bronnen niet verplaatsen of van naam veranderen.

en: Cannot move a folder into itself.
nl: Het is niet mogelijk om een map in zichzelf te verplaatsen.

en: Error moving:
nl: Fout bij het verplaatsen:

en: Error duplicating:
nl: Fout bij het dupliceren:

en: Unable to update dependencies:
nl: Kon afhankelijkheden niet updaten:

en: No name provided.
nl: Geen naam opgegeven.

en: Provided name contains invalid characters.
nl: De opgegeven naam bevat ongeldige tekens.

en: A file or folder with this name already exists.
nl: Er bestaat al een bestand of map met deze naam.

en: Name contains invalid characters.
nl: Naam bevat ongeldige tekens.

en: The following files or folders conflict with items in the target location '%s':
    
    %s
    
    Do you wish to overwrite them?
nl: De volgende bestanden of folders conflicteren met de bestanden in de locatie '%s':
    
    %s
    
    Wilt u deze bestanden overschrijven?

en: Renaming file:
nl: Bestand hernoemen:

en: Renaming folder:
nl: Mapnaam wijzigen:

en: Duplicating file:
nl: Bestand dupliceren:

en: Duplicating folder:
nl: Folder dupliceren:

en: New Inherited Scene
nl: Nieuwe geërfde scène

en: Set As Main Scene
nl: Instellen als startscène

en: Open Scenes
nl: Scènes openen

en: Instance
nl: Instantie

en: Add to Favorites
nl: Aan favorieten toevoegen

en: Remove from Favorites
nl: Uit favorieten verwijderen

en: Edit Dependencies...
nl: Afhankelijkheden aanpassen...

en: View Owners...
nl: Bekijk eigenaren...

en: Move To...
nl: Verplaats Naar...

en: New Scene...
nl: Nieuwe scène...

en: New Script...
nl: Nieuw Script...

en: New Resource...
nl: Nieuwe bron...

en: Expand All
nl: Alles uitklappen

en: Collapse All
nl: Alles inklappen

en: Sort files
nl: Sorteer bestanden

en: Sort by Name (Ascending)
nl: Sorteren op Naam (Oplopend)

en: Sort by Name (Descending)
nl: Sorteren op Naam (Aflopend)

en: Sort by Type (Ascending)
nl: Sorteren op type (Oplopend)

en: Sort by Type (Descending)
nl: Sorteren op Type (Aflopend)

en: Sort by Last Modified
nl: Sorteren op Laatst bewerkt

en: Sort by First Modified
nl: Sorteren op Laatst bewerkt

en: Duplicate...
nl: Dupliceren...

en: Rename...
nl: Hernoemen...

en: Focus the search box
nl: Focus op de zoekbox

en: Previous Folder/File
nl: Vorig(e) map/bestand

en: Next Folder/File
nl: Volgend(e) map/bestand

en: Re-Scan Filesystem
nl: Bestandssysteem opnieuw inlezen

en: Toggle Split Mode
nl: Splitsmodus omschakelen

en: Search files
nl: Zoek bestanden

en: Scanning Files,
    Please Wait...
nl: Bestanden aan het doornemen,
    Wacht alstublieft...

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Rename
nl: Naam wijzigen

en: Overwrite
nl: Overschrijven

en: Create Scene
nl: Scène maken

en: Create Script
nl: Creëer Script

en: Find in Files
nl: In bestanden zoeken

en: Find:
nl: Zoeken:

en: Replace:
nl: Vervangen:

en: Folder:
nl: Map:

en: Include the files with the following extensions. Add or remove them in ProjectSettings.
nl: Voeg de bestanden toe met de volgende extensies. Voeg ze toe of verwijder ze in ProjectSettings.

en: Find...
nl: Vind...

en: Replace...
nl: Vervang...

en: Searching...
nl: Aan het zoeken...

en: %d match in %d file.
nl: %d overeenkomst in %d bestand.

en: %d matches in %d file.
nl: %d overeenkomsten in %d bestand.

en: %d matches in %d files.
nl: %d overeenkomsten in %d bestanden.

en: Add to Group
nl: Toevoegen aan Groep

en: Remove from Group
nl: Verwijderen uit Groep

en: Group name already exists.
nl: Groepnaam bestaat al.

en: Invalid group name.
nl: Ongeldige groepnaam.

en: Rename Group
nl: Groepen hernoemen

en: Delete Group
nl: Groep Verwijderen

en: Groups
nl: Groepen

en: Nodes Not in Group
nl: Knopen niet in de groep

en: Filter nodes
nl: Filter knopen

en: Nodes in Group
nl: Knopen in de groep

en: Empty groups will be automatically removed.
nl: Lege groepen worden automatisch verwijderd.

en: Group Editor
nl: Groep Bewerker

en: Manage Groups
nl: Groepen beheren

en: Import as Single Scene
nl: Importeer als enkele scène

en: Import with Separate Animations
nl: Importeren met afzonderlijke animaties

en: Import with Separate Materials
nl: Importeren met afzonderlijke materialen

en: Import with Separate Objects
nl: Importeren met afzonderlijke objecten

en: Import with Separate Objects+Materials
nl: Importeren met afzonderlijke objecten+materialen

en: Import with Separate Objects+Animations
nl: Importeren met afzonderlijke objecten+animaties

en: Import with Separate Materials+Animations
nl: Importeren met afzonderlijke materialen+animaties

en: Import with Separate Objects+Materials+Animations
nl: Importeren met afzonderlijke objecten+materialen+animaties

en: Import as Multiple Scenes
nl: Importeren als meerdere scènes

en: Import as Multiple Scenes+Materials
nl: Importeren als meerdere scènes+materialen

en: Import Scene
nl: Scène importeren

en: Importing Scene...
nl: Scène wordt geïmporteerd...

en: Generating Lightmaps
nl: Bouw Lightmappen

en: Running Custom Script...
nl: Aangepast script uitvoeren ...

en: Couldn't load post-import script:
nl: Kon post-import script niet laden:

en: Invalid/broken script for post-import (check console):
nl: Ongeldig/gebroken post-import script (zie console):

en: Error running post-import script:
nl: Fout bij uitvoeren post-import script:

en: Did you return a Node-derived object in the `post_import()` method?
nl: Gaf je een van Node afstammend object terug in de `post_import()`-methode?

en: Saving...
nl: Opslaan...

en: Select Importer
nl: Selecteer Importeren

en: Importer:
nl: Lader:

en: Reset to Defaults
nl: Reset naar standaard waarden

en: Keep File (No Import)
nl: Bestand bewaren (niet importeren)

en: %d Files
nl: %d Bestanden

en: Set as Default for '%s'
nl: Stel in als Standaard voor '%s'

en: Clear Default for '%s'
nl: Wis Standaard voor '%s'

en: Reimport
nl: Opnieuw importeren

en: Import As:
nl: Importeer als:

en: Save Scenes, Re-Import, and Restart
nl: Sla scènes op, importeer opnieuw en start dan opnieuw op

en: Changing the type of an imported file requires editor restart.
nl: Het type van een geïmporteerd bestand veranderen vereist dat de editor herstart wordt.

en: WARNING: Assets exist that use this resource, they may stop loading properly.
nl: WAARSCHUWING: Er bestaan assets die gebruikmaken van deze bron, hierdoor kunnen deze mogelijk niet worden geladen.

en: Failed to load resource.
nl: Bron laden mislukt.

en: Raw
nl: Rauw

en: Copy Properties
nl: Kopieer Eigenschappen

en: Paste Properties
nl: Plakken Eigenschappen

en: Make Sub-Resources Unique
nl: Onderliggende bronnen zelfstandig maken

en: Create a new resource in memory and edit it.
nl: Maak een nieuwe bron in het geheugen en bewerk het.

en: Load an existing resource from disk and edit it.
nl: Laad een bestaande bron van de schijf en bewerk het.

en: Save the currently edited resource.
nl: De zojuist bewerkte bron opslaan.

en: Save As...
nl: Opslaan Als...

en: Copy Resource
nl: Bron kopiëren

en: Go to the previous edited object in history.
nl: Ga naar het vorige bewerkte object in de geschiedenis.

en: Go to the next edited object in history.
nl: Ga naar de volgende bewerkte object in geschiedenis.

en: History of recently edited objects.
nl: Geschiedenis van recent bewerkte objecten.

en: Open documentation for this object.
nl: Open Godot online documentatie.

en: Open Documentation
nl: Open Godot online documentatie

en: Filter properties
nl: Filter eigenschappen

en: Changes may be lost!
nl: Wijzigingen kunnen verloren gaan!

en: MultiNode Set
nl: MultiNode zetten

en: Select a single node to edit its signals and groups.
nl: Selecteer één knoop om zijn signalen groepen aan te passen.

en: Edit a Plugin
nl: Een plugin bewerken

en: Create a Plugin
nl: Een plugin aanmaken

en: Plugin Name:
nl: Pluginnaam:

en: Subfolder:
nl: Submap:

en: Author:
nl: Auteur:

en: Version:
nl: Versie:

en: Language:
nl: Taal:

en: Script Name:
nl: Scriptnaam:

en: Activate now?
nl: Nu activeren?

en: Create Polygon
nl: Veelhoek aanmaken

en: Create points.
nl: Punten aanmaken.

en: Edit points.
    LMB: Move Point
    RMB: Erase Point
nl: Punten bewerken:
    LMK: Punt verplaasten
    RMK: Punt wissen

en: Erase points.
nl: Punten wissen.

en: Edit Polygon
nl: Veelhoek bewerken

en: Insert Point
nl: Punt Toevoegen

en: Edit Polygon (Remove Point)
nl: Veelhoek bewerken (punt verwijderen)

en: Remove Polygon And Point
nl: Veelhoek en punt verwijderen

en: Add Animation
nl: Voeg Animatie Toe

en: Add %s
nl: Voeg %s Toe

en: Load...
nl: Laden...

en: Move Node Point
nl: Knooppunt bewegen

en: Change BlendSpace1D Limits
nl: Wijzig BlendSpace1D limiet

en: Change BlendSpace1D Labels
nl: Wijzig BlendSpace1D labels

en: This type of node can't be used. Only root nodes are allowed.
nl: Dit knooptype kan niet gebruikt worden. Alleen wortelknopen zijn toegestaan.

en: Add Node Point
nl: Knooppunt toevoegen

en: Add Animation Point
nl: Voeg Animatiepunt Toe

en: Remove BlendSpace1D Point
nl: Verwijder BlendSpace1D Punt

en: Move BlendSpace1D Node Point
nl: Verplaats BlendSpace1D-knooppunt

en: AnimationTree is inactive.
    Activate to enable playback, check node warnings if activation fails.
nl: AnimationTree is niet actief.
    Activeer om te kunnen afspelen, let op waarschuwingen in de knoop indien activatie mislukt.

en: Set the blending position within the space
nl: Zet de overgangspositie binnen de ruimte

en: Select and move points, create points with RMB.
nl: Selecteer en verplaats punten, maak punten aan met RMK.

en: Enable snap and show grid.
nl: Kleven inschakelen en raster weergeven.

en: Point
nl: Punt

en: Open Editor
nl: Editor Openen

en: Open Animation Node
nl: Animatieknoop openen

en: Triangle already exists.
nl: Driehoek bestaat al.

en: Add Triangle
nl: Driehoek Toevoegen

en: Change BlendSpace2D Limits
nl: Wijzig BlendSpace2D limiet

en: Change BlendSpace2D Labels
nl: Wijzig BlendSpace2D labels

en: Remove BlendSpace2D Point
nl: Verwijder BlendSpace2D Punt

en: Remove BlendSpace2D Triangle
nl: Verwijder BlendSpace2D Driehoek

en: BlendSpace2D does not belong to an AnimationTree node.
nl: BlendSpace2D hoort niet bij een AnimationTree knoop.

en: No triangles exist, so no blending can take place.
nl: Er bestaan geen driehoeken, dus mengen kan niet plaatsvinden.

en: Toggle Auto Triangles
nl: Omschakelen Automatische Driehoeken

en: Create triangles by connecting points.
nl: Maak driehoeken door punten te verbinden.

en: Erase points and triangles.
nl: Punten en driehoeken wissen.

en: Generate blend triangles automatically (instead of manually)
nl: Genereer geblende driehoeken automatisch (in plaats van handmatig)

en: Blend:
nl: Mengen:

en: Parameter Changed:
nl: Parameter veranderd:

en: Edit Filters
nl: Filters berwerken

en: Output node can't be added to the blend tree.
nl: Uitvoerknoop kan niet worden toegevoegd aan de overgangsboom.

en: Add Node to BlendTree
nl: Voeg knoop toe aan BlendTree

en: Node Moved
nl: Knoop verplaatst

en: Unable to connect, port may be in use or connection may be invalid.
nl: Verbinding niet mogelijk, poort kan in gebruik zijn of de verbinding kan ongeldig zijn.

en: Nodes Connected
nl: Knoop Verbonden

en: Nodes Disconnected
nl: Knopen losgekoppeld

en: Set Animation
nl: Animatie Instellen

en: Delete Node
nl: Knoop Verwijderen

en: Delete Node(s)
nl: Knoop/knopen verwijderen

en: Toggle Filter On/Off
nl: Schakel Filter Aan/Uit

en: Change Filter
nl: Verander Filter

en: No animation player set, so unable to retrieve track names.
nl: Geen animatiespeler ingesteld, spoornamen konden niet worden gevonden.

en: Player path set is invalid, so unable to retrieve track names.
nl: Animatiespelerpad is ongeldig, spoornamen konden niet worden gevonden.

en: Animation player has no valid root node path, so unable to retrieve track names.
nl: Animatiespeler heeft geen geldig pad naar de wortelknoop, waardoor de spoornamen niet gevonden konden worden.

en: Anim Clips
nl: Animatieclips

en: Audio Clips
nl: Audioclips

en: Functions
nl: Functies

en: Node Renamed
nl: Knoop Hernoemd

en: Add Node...
nl: Voeg knoop toe...

en: Edit Filtered Tracks:
nl: Bewerk gefilterde sporen:

en: Enable Filtering
nl: Activeer Filtering

en: Toggle Autoplay
nl: Schakel Automatisch Afspelen

en: New Animation Name:
nl: Nieuwe Animatie Naam:

en: New Anim
nl: Nieuwe Anim

en: Create New Animation
nl: Nieuwe Animatie Opstellen

en: Change Animation Name:
nl: Verander Animatie Naam:

en: Rename Animation
nl: Animatie Hernoemen

en: Delete Animation?
nl: Animatie wissen?

en: Remove Animation
nl: Verwijder Animatie

en: Invalid animation name!
nl: Ongeldige animatienaam!

en: Animation name already exists!
nl: Animatienaam bestaat al!

en: Duplicate Animation
nl: Dupliceer Animatie

en: Blend Next Changed
nl: Meng met volgende aanpassing

en: Change Blend Time
nl: Wijzig overgangstijd

en: Load Animation
nl: Animatie laden

en: No animation resource on clipboard!
nl: Geen animatiebron op klembord!

en: Pasted Animation
nl: Geplakte Animatie

en: Paste Animation
nl: Plak Animatie

en: Play selected animation backwards from current pos. (A)
nl: Speel geselecteerde animatie achterwaarts vanaf huidige positie. (A)

en: Play selected animation backwards from end. (Shift+A)
nl: Speel geselecteerde animatie achterwaarts vanaf het einde. (Shift+A)

en: Stop animation playback. (S)
nl: Stop animatie opname. (S)

en: Play selected animation from start. (Shift+D)
nl: Speel geselecteerde animatie vanaf het begin. (Shift+D)

en: Play selected animation from current pos. (D)
nl: Speel geselecteerde animatie vanaf huidige positie. (D)

en: Animation position (in seconds).
nl: Animatie positie (in seconden).

en: Scale animation playback globally for the node.
nl: Schaal het afspelen van animaties globaal voor de knoop.

en: Animation Tools
nl: Animatiehulpmiddelen

en: New
nl: Nieuw

en: Edit Transitions...
nl: Bewerk overgangen...

en: Open in Inspector
nl: Openen in de Inspecteur

en: Display list of animations in player.
nl: Geef lijst van animaties weer in speler.

en: Autoplay on Load
nl: Automatisch afspelen bij laden

en: Enable Onion Skinning
nl: "Onion Skinning" Inschakelen

en: Onion Skinning Options
nl: Onion Skinning Opties

en: Directions
nl: Richtingen

note: TRANSLATORS: Opposite of "Future", refers to a direction in animation onion skinning.
en: Past
nl: Verleden

note: TRANSLATORS: Opposite of "Past", refers to a direction in animation onion skinning.
en: Future
nl: Toekomst

en: Depth
nl: Diepte

en: 1 step
nl: 1 stap

en: 2 steps
nl: 2 stappen

en: 3 steps
nl: 3 stappen

en: Differences Only
nl: Alleen verschillen

en: Force White Modulate
nl: Forceer Witte Modulatie

en: Include Gizmos (3D)
nl: Inclusief Gizmos (3D)

en: Pin AnimationPlayer
nl: Animatiespeler vastzetten

en: Animation Name:
nl: Animatienaam:

en: Error!
nl: Fout!

en: Blend Times:
nl: Overgangstijden:

en: Next (Auto Queue):
nl: Volgende (Auto wachtrij):

en: Cross-Animation Blend Times
nl: Cross-animatie mixtijden

en: Move Node
nl: Knoop verplaatsen

en: Transition exists!
nl: Overgang bestaat!

en: Add Transition
nl: Voeg vertaling toe

en: Add Node
nl: Knoop toevoegen

en: End
nl: Einde

en: Immediate
nl: Onmiddellijk

en: Sync
nl: Synchroniseren

en: At End
nl: Aan het einde

en: Travel
nl: Verplaats

en: Start and end nodes are needed for a sub-transition.
nl: Start- en eindknopen zijn nodig voor een sub-overgang.

en: No playback resource set at path: %s.
nl: Geen afspeelbron ingesteld op pad: %s.

en: Node Removed
nl: Knoop verwijderd

en: Transition Removed
nl: Transitie Verwijderd

en: Set Start Node (Autoplay)
nl: Stel in als startknoop (automatisch afspelen)

en: Select and move nodes.
    RMB to add new nodes.
    Shift+LMB to create connections.
nl: Knopen selecteren en bewegen.
    RMK om nieuwe knopen toe te voegen.
    Shift-LMK om verbindingen aan te maken.

en: Create new nodes.
nl: Nieuwe knopen maken.

en: Connect nodes.
nl: Knopen verbinden.

en: Remove selected node or transition.
nl: De uitgekozen knoop of overgang verwijderen.

en: Toggle autoplay this animation on start, restart or seek to zero.
nl: Schakel tussen automatisch afspelen van deze animatie bij start, herstart of zoek naar nul.

en: Set the end animation. This is useful for sub-transitions.
nl: Stel eindanimatie in. Dit is handig voor sub-transities.

en: Play Mode:
nl: Afspeelmodus:

en: AnimationTree
nl: AnimatieBoom

en: New name:
nl: Nieuwe naam:

en: Fade In (s):
nl: Fade-In (s):

en: Fade Out (s):
nl: Fade-Out (s):

en: Blend
nl: Vochtigheid vermenging ruis

en: Auto Restart:
nl: Automatische herstart:

en: Restart (s):
nl: Herstarten (s):

en: Random Restart (s):
nl: Willekeurige Herstart (s):

en: Start!
nl: Starten!

en: Amount:
nl: Hoeveelheid:

en: Blend 0:
nl: Meng 0:

en: Blend 1:
nl: Meng 1:

en: X-Fade Time (s):
nl: X-Fade Tijd (en):

en: Add Input
nl: Voeg invoer toe

en: Clear Auto-Advance
nl: Verwijder Automatische Voortgang

en: Set Auto-Advance
nl: Automatische voortgang instellen

en: Delete Input
nl: Invoer verwijderen

en: Animation tree is valid.
nl: Animatie boom is geldig.

en: Animation tree is invalid.
nl: Animatie boom is ongeldig.

en: Animation Node
nl: Animatieknoop

en: OneShot Node
nl: Eenmalige-oproepknoop

en: Mix Node
nl: Overgangsknoop

en: Blend2 Node
nl: 2-Overgangsknoop

en: Blend3 Node
nl: 3-Overgangsknoop

en: Blend4 Node
nl: 4-Overgangsknoop

en: TimeScale Node
nl: Tijdschaalknoop

en: TimeSeek Node
nl: TimeSeek-knoop

en: Transition Node
nl: Overgangsknoop

en: Import Animations...
nl: Animaties importeren...

en: Edit Node Filters
nl: Wijzig knoopfilters

en: Contents:
nl: Inhoud:

en: View Files
nl: Bekijk Bestanden

en: Connection error, please try again.
nl: Verbindingsfout, probeer het nog eens.

en: Can't connect.
nl: Kan niet verbinden.

en: Can't connect to host:
nl: Kan niet verbinden met host:

en: No response from host:
nl: Geen antwoord van host:

en: No response.
nl: Geen antwoord.

en: Can't resolve hostname:
nl: Kan hostname niet herleiden:

en: Can't resolve.
nl: Kan niet oplossen.

en: Request failed, return code:
nl: Aanvraag mislukt, statuscode:

en: Cannot save response to:
nl: Kan reactie niet opslaan naar:

en: Write error.
nl: Schrijferror.

en: Request failed, too many redirects
nl: Aanvraag mislukt, te veel redirects

en: Redirect loop.
nl: Blijft omleiden.

en: Request failed, timeout
nl: Aanvraag mislukt, tijdslimiet

en: Timeout.
nl: Tijdslimiet.

en: Failed:
nl: Mislukt:

en: Bad download hash, assuming file has been tampered with.
nl: Slechte downloadhash, bestand kan gemanipuleerd zijn.

en: Expected:
nl: Verwacht:

en: Got:
nl: Gekregen:

en: Failed SHA-256 hash check
nl: SHA256-hash controle mislukt

en: Asset Download Error:
nl: Asset Download Foutmelding:

en: Downloading (%s / %s)...
nl: Bezig met neerladen (%s / %s)...

en: Downloading...
nl: Bezig met neerladen...

en: Resolving...
nl: Oplossen ...

en: Error making request
nl: Fout bij opvragen

en: Idle
nl: Inactief

en: Install...
nl: Installeer..

en: Retry
nl: Probeer opnieuw

en: Download Error
nl: Downloadfout

en: Download for this asset is already in progress!
nl: Download voor dit onderdeel is al bezig!

en: Recently Updated
nl: Recent Bijgewerkt

en: Least Recently Updated
nl: Minst Recent Bijgewerkt

en: Name (A-Z)
nl: Naam (A-Z)

en: Name (Z-A)
nl: Naam (Z-A)

en: License (A-Z)
nl: Licentie (A-Z)

en: License (Z-A)
nl: Licentie (Z-A)

en: Loading...
nl: Laden...

en: All
nl: Alle

en: Search templates, projects, and demos
nl: Zoek sjablonen, projecten en demo's

en: Search assets (excluding templates, projects, and demos)
nl: Zoek bestanden (exclusief sjablonen, projecten en demo's)

en: Import...
nl: Importeren..

en: Sort:
nl: Sorteren op:

en: Category:
nl: Categorie:

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Official
nl: Officieel

en: Testing
nl: Testen

en: Assets ZIP File
nl: Assets ZIP Bestand

en: Audio Preview Play/Pause
nl: Audio voorbeeld Afspelen/Pauzeren

en: Can't determine a save path for lightmap images.
    Save your scene and try again.
nl: Kan geen opslagplaats voor de lichtmap afbeeldingen bepalen.
    Sla uw scène op en probeer opnieuw.

en: Failed creating lightmap images, make sure path is writable.
nl: Maken van lichtmap afbeeldingen mislukt, zorg ervoor dat het pad beschrijfbaar is.

en: Failed determining lightmap size. Maximum lightmap size too small?
nl: Lichtmap grootte bepalen mislukt. Is de maximale lichtmap grootte te klein?

en: Some mesh is invalid. Make sure the UV2 channel values are contained within the [0.0,1.0] square region.
nl: Sommige vormen zijn ongeldig. Controleer of de UV2 kanaal waarden binnen het vierkante [0.0,1.0] bereik zijn.

en: Godot editor was built without ray tracing support, lightmaps can't be baked.
nl: Godot editor is gemaakt zonder ray tracing ondersteuning, en lichtmappen kunnen hierdoor niet ingebakken worden.

en: Bake Lightmaps
nl: Bak Lichtmappen

en: Select lightmap bake file:
nl: Selecteer lightmap bake-bestand:

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Configure Snap
nl: Kleven instellen

en: Grid Offset:
nl: Raster Verplaatsing:

en: Grid Step:
nl: Raster Stap:

en: Primary Line Every:
nl: Primaire Lijn Elke:

en: steps
nl: stappen

en: Rotation Offset:
nl: Rotatie Verplaatsing:

en: Rotation Step:
nl: Rotatie Stap:

en: Scale Step:
nl: Schaal stap:

en: Move Vertical Guide
nl: Verplaats verticale gids

en: Create Vertical Guide
nl: Maak nieuwe verticale gids

en: Remove Vertical Guide
nl: Verwijder de verticale gids

en: Move Horizontal Guide
nl: Verplaats de horizontale gids

en: Create Horizontal Guide
nl: Maak nieuwe horizontale gids

en: Remove Horizontal Guide
nl: Verwijder de horizontale gids

en: Create Horizontal and Vertical Guides
nl: Maak nieuwe horizontale en verticale gidsen

en: Set CanvasItem "%s" Pivot Offset to (%d, %d)
nl: CanvasItem "%s" draaipunt verschuiving instellen als (%d, %d)

en: Rotate %d CanvasItems
nl: %d CanvasItems roteren

en: Rotate CanvasItem "%s" to %d degrees
nl: CanvasItem "%s" roteren tot %d graden

en: Move CanvasItem "%s" Anchor
nl: Verplaats Anker van CanvasItem "%s"

en: Scale Node2D "%s" to (%s, %s)
nl: Node2D "%s" verschalen naar (%s, %s)

en: Resize Control "%s" to (%d, %d)
nl: Control "%s" vergrootten tot (%d, %d)

en: Scale %d CanvasItems
nl: Schaal %d CanvasItems

en: Scale CanvasItem "%s" to (%s, %s)
nl: Schaal CanvasItem "%s" naar (%s, %s)

en: Move %d CanvasItems
nl: Verplaats %d CanvasItems

en: Move CanvasItem "%s" to (%d, %d)
nl: CanvasItem "%s" naar (%d, %d) verplaatsen

en: Children of containers have their anchors and margins values overridden by their parent.
nl: De positie en grootte van de kinderen worden door hun ouder bepaald.

en: Presets for the anchors and margins values of a Control node.
nl: Ingebouwde ankerpunten en marges van een Control-knoop.

en: When active, moving Control nodes changes their anchors instead of their margins.
nl: Als dit aan staat, verandert het verplaatsen van Control-knopen hun ankers in plaats van hun marges.

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Top Right
nl: Rechtsboves

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Center Left
nl: Center links

en: Center Top
nl: Center boven

en: Center Right
nl: Center rechts

en: Center Bottom
nl: Center onder

en: Left Wide
nl: Linkerbreedte

en: Top Wide
nl: Bovenbreedte

en: Right Wide
nl: Rechterbreedte

en: Bottom Wide
nl: Onderbreedte

en: VCenter Wide
nl: VCentrum breedte

en: HCenter Wide
nl: HCentrum breedte

en: Full Rect
nl: Volledige rechthoek

en: Keep Ratio
nl: Ratio Behouden

en: Anchors only
nl: Alleen Ankers

en: Change Anchors and Margins
nl: Wijzig Ankers en Marges

en: Change Anchors
nl: Wijzig Ankers

en: Lock Selected
nl: Slot Geselecteerd

en: Unlock Selected
nl: Geselecteerde Verwijderen

en: Group Selected
nl: Selectie Groeperen

en: Ungroup Selected
nl: Selectie Degroeperen

en: Paste Pose
nl: Plak Houding

en: Clear Guides
nl: Wis hulplijnen

en: Create Custom Bone(s) from Node(s)
nl: Stel bot(ten) op uit knoop/knopen

en: Clear Bones
nl: Botten wissen

en: Make IK Chain
nl: Maak IK Ketting

en: Clear IK Chain
nl: IK-Keten wissen

en: Warning: Children of a container get their position and size determined only by their parent.
nl: Waarschuwing: De positie en grootte van de kinderen van een houder worden alleen door hun ouder bepaald.

en: Zoom Reset
nl: Zoom terugzetten

en: Select Mode
nl: Selecteermodus

en: Drag: Rotate selected node around pivot.
nl: Slepen: Roteer de geselecteerde Node om het draaipunt.

en: Alt+Drag: Move selected node.
nl: Alt + Slepen: Verplaatsen.

en: Alt+Drag: Scale selected node.
nl: Alt + Slepen : Schalen.

en: V: Set selected node's pivot position.
nl: V: Stel het draaipunt in van de geselecteerde Node.

en: Move Mode
nl: Verplaatsingsmodus

en: Rotate Mode
nl: Rotatiemodus

en: Scale Mode
nl: Schaalmodus

en: Shift: Scale proportionally.
nl: Shift: Proportioneel schalen.

en: Show a list of all objects at the position clicked
    (same as Alt+RMB in select mode).
nl: Toon alle knopen op de aangeklikte positie
    (zelfde als Alt+RMK in de selecteermodus).

en: Click to change object's rotation pivot.
nl: Klik om het draaipunt van het object aan te passen.

en: Pan Mode
nl: Verschuifmodus

en: Ruler Mode
nl: Meetlatmodus

en: Toggle smart snapping.
nl: Slim Kleven omschakelen.

en: Use Smart Snap
nl: Slim Kleven gebruiken

en: Toggle grid snapping.
nl: 'Kleven aan raster' omschakelen.

en: Use Grid Snap
nl: Kleven aan raster

en: Snapping Options
nl: Kleefinstellingen

en: Use Rotation Snap
nl: In stappen draaien

en: Use Scale Snap
nl: In stappen verschalen

en: Snap Relative
nl: Relatief kleven

en: Use Pixel Snap
nl: Aan pixelraster kleven

en: Smart Snapping
nl: Slim Kleven

en: Configure Snap...
nl: Kleefinstellingen...

en: Snap to Parent
nl: Aan ouder kleven

en: Snap to Node Anchor
nl: Aan knoopanker kleven

en: Snap to Node Sides
nl: Aan knoopzijden kleven

en: Snap to Node Center
nl: Aan knoopmiddelpunt kleven

en: Snap to Other Nodes
nl: Aan andere knopen kleven

en: Snap to Guides
nl: Aan gidslijnen kleven

en: Lock the selected object in place (can't be moved).
nl: Vergrendel het geselecteerde object op zijn plaats (kan niet verplaatst worden).

en: Unlock the selected object (can be moved).
nl: Ontgrendel het geselecteerde object (kan verplaatst worden).

en: Makes sure the object's children are not selectable.
nl: Zorgt ervoor dat de kinderen van dit object niet geselecteerd kunnen worden.

en: Restores the object's children's ability to be selected.
nl: Herstelt de mogelijkheid van selecteerbaarheid bij de kinderen van het object.

en: Skeleton Options
nl: Skeletinstellingen

en: Show Bones
nl: Laat Botten Zien

en: Make Custom Bone(s) from Node(s)
nl: Stel bot(ten) op uit knoop/knopen

en: Clear Custom Bones
nl: Aangepaste Botten Wissen

note: TRANSLATORS: Noun, name of the 2D/3D View menus.
en: View
nl: Weergeven

en: Grid
nl: Raster

en: Show Helpers
nl: Toon helpers

en: Show Rulers
nl: Toon linialen

en: Show Guides
nl: Toon gidsen

en: Show Origin
nl: Toon Oorsprongspunt

en: Show Viewport
nl: Toon beeldvenster

en: Show Group And Lock Icons
nl: Toon Groep en Slot Iconen

en: Frame Selection
nl: Raam Selectie

en: Preview Canvas Scale
nl: Voorbeeld Canvas Schaal

en: Layout
nl: Indeling

en: Translation mask for inserting keys.
nl: Translatiemasker voor sleutelinvoer.

en: Rotation mask for inserting keys.
nl: Rotatiemasker voor sleutelinvoer.

en: Scale mask for inserting keys.
nl: Schaalmasker voor sleutelinvoer.

en: Insert keys (based on mask).
nl: Sleutel invoegen (gebaseerd op masker).

en: Auto insert keys when objects are translated, rotated or scaled (based on mask).
    Keys are only added to existing tracks, no new tracks will be created.
    Keys must be inserted manually for the first time.
nl: Automatisch sleutels invoegen als objecten verschuift, geroteerd of geschaald worden (op basis van masker).
    Sleutels worden alleen toegevoegd aan bestaande sporen, er worden geen nieuwe sporen aangemaakt.
    De eerste keer moeten sleutels handmatig ingevoerd worden.

en: Auto Insert Key
nl: Sleutel automatisch invoegen

en: Animation Key and Pose Options
nl: Opties voor animatiesleutels en -poses

en: Insert Key (Existing Tracks)
nl: Sleutel invoegen (in bestaande sporen)

en: Copy Pose
nl: Kopieer Houding

en: Clear Pose
nl: Houding wissen

en: Multiply grid step by 2
nl: Vermenigvuldig rasterstap met 2

en: Divide grid step by 2
nl: Deel rasterstap door 2

en: Pan View
nl: Panweergave

en: Adding %s...
nl: %s aan het toevoegen...

en: Cannot instantiate multiple nodes without root.
nl: Instantiëren van meerdere knopen onmogelijk zonder wortelknoop.

en: Create Node
nl: Knoop maken

en: Error instancing scene from %s
nl: Fout bij het instantiëren van scène vanaf %s

en: Change Default Type
nl: Wijzig standaard type

en: Drag & drop + Shift : Add node as sibling
    Drag & drop + Alt : Change node type
nl: Sleep & laat los + Shift : voeg knoop op gelijk niveau toe.
    Sleep & laat los + Alt : verander knooptype

en: Create Polygon3D
nl: Creëer Polygon3D

en: Edit Poly
nl: Bewerk Poly

en: Edit Poly (Remove Point)
nl: Bewerk Poly (Verwijder punt)

en: Set Handle
nl: Stel Handgreep In

en: Load Emission Mask
nl: Emissiemasker laden

en: Restart
nl: Herstart

en: Clear Emission Mask
nl: Emissiemasker wissen

en: Particles
nl: Partikels

en: Generated Point Count:
nl: Telling Gegenereerde Punten:

en: Emission Mask
nl: Emissiemasker

en: Solid Pixels
nl: Vaste pixels

en: Border Pixels
nl: Randpixels

en: Directed Border Pixels
nl: Gerichte randpixels

en: Capture from Pixel
nl: Neem uit Pixel

en: Emission Colors
nl: Emissiekleuren

en: Create Emission Points From Mesh
nl: Produceer emissiepunten vanuit mesh

en: Create Emission Points From Node
nl: Produceer emissiepunt vanuit knoop

en: Flat 0
nl: Plat 0

en: Flat 1
nl: Vlak 1

en: Ease In
nl: Invloei

en: Ease Out
nl: Uitvloei

en: Smoothstep
nl: Gelijke stap

en: Modify Curve Point
nl: Wijzig Curve Punt

en: Modify Curve Tangent
nl: Wijzig Curve Raaklijn

en: Load Curve Preset
nl: Curvevoorinstelling laden

en: Add Point
nl: Punt toevoegen

en: Remove Point
nl: Punt verwijderen

en: Left Linear
nl: Links Lineair

en: Right Linear
nl: Rechts Lineair

en: Load Preset
nl: Laad voorinstelling

en: Remove Curve Point
nl: Verwijder Curve Punt

en: Toggle Curve Linear Tangent
nl: Schakel Curve Lineaire Raaklijn

en: Hold Shift to edit tangents individually
nl: Houd Shift ingedrukt om de raaklijnen individueel te bewerken

en: Right click to add point
nl: Klik rechts om Punt toe te voegen

en: Bake GI Probe
nl: Maak een GI (Global Illumination) Probe

en: Gradient Edited
nl: Gradient aangepast

en: Text
nl: Tekst

en: Icon
nl: Icoon

en: Item List Editor
nl: Item Lijst Editor

en: Create Occluder Polygon
nl: Creëer Occluder Polygon

en: Mesh is empty!
nl: Mesh is leeg!

en: Couldn't create a Trimesh collision shape.
nl: Kan geen Trimesh-botsingsvorm maken.

en: Create Static Trimesh Body
nl: Creëer een statisch tri-mesh lichaam

en: This doesn't work on scene root!
nl: Dit werkt niet op de scènewortel!

en: Create Trimesh Static Shape
nl: Creëer Trimesh Static Shape

en: Can't create a single convex collision shape for the scene root.
nl: Uit de scènewortel kan geen enkele convexe botsingsvorm gemaakt worden.

en: Couldn't create a single convex collision shape.
nl: Kon geen enkelvoudige convexe botsingsvorm maken.

en: Create Single Convex Shape
nl: Enkele convexe vorm maken

en: Can't create multiple convex collision shapes for the scene root.
nl: Uit de scènewortel kunnen niet meerdere convexe botsingsvormen gemaakt worden.

en: Couldn't create any collision shapes.
nl: Kon geen enkele botsingsvormen maken.

en: Create Multiple Convex Shapes
nl: Meerdere convexe vormen maken

en: Create Navigation Mesh
nl: Creëer Navigation Mesh

en: Contained Mesh is not of type ArrayMesh.
nl: Bevatte Mesh is niet van type ArrayMesh.

en: UV Unwrap failed, mesh may not be manifold?
nl: UV Uitpakken is gefaald, wellicht is de mesh niet manifold?

en: No mesh to debug.
nl: Geen mesh om te debuggen.

en: Mesh has no UV in layer %d.
nl: Model heeft geen UV in deze laag.

en: MeshInstance lacks a Mesh!
nl: MeshInstance bevat geen Mesh!

en: Mesh has not surface to create outlines from!
nl: Mesh heeft geen oppervlakte om omlijning van te maken!

en: Mesh primitive type is not PRIMITIVE_TRIANGLES!
nl: Mesh grondtype is niet PRIMITIVE_TRIANGLES!

en: Could not create outline!
nl: Kon omlijning niet maken!

en: Create Outline
nl: Creëer Omlijning

en: Create Trimesh Static Body
nl: Creëer Trimesh Statisch Lichaam

en: Creates a StaticBody and assigns a polygon-based collision shape to it automatically.
    This is the most accurate (but slowest) option for collision detection.
nl: Maakt een StaticBody en wijst automatisch een botsingsvorm toe op basis van polygonen.
    Dit is de meest preciese (maar langzaamste) optie voor botsingsberekeningen.

en: Create Trimesh Collision Sibling
nl: Creëer Trimesh Botsing Broer

en: Creates a polygon-based collision shape.
    This is the most accurate (but slowest) option for collision detection.
nl: Maakt een polygoon-gebaseerde botsingsvorm.
    Dit is de meest preciese (maar langzaamste) optie voor botsingsberekeningen.

en: Create Single Convex Collision Sibling
nl: Maak een enkel convex botsingselement als subelement

en: Creates a single convex collision shape.
    This is the fastest (but least accurate) option for collision detection.
nl: Maakt een enkele convexe botsingsvorm.
    Dit is de snelste (maar minst precieze) optie voor botsingsberekeningen.

en: Create Multiple Convex Collision Siblings
nl: Meerdere convexe botsingsonderelementen aanmaken

en: Create Outline Mesh...
nl: Creëer Outline Mesh...

en: Creates a static outline mesh. The outline mesh will have its normals flipped automatically.
    This can be used instead of the SpatialMaterial Grow property when using that property isn't possible.
nl: Maakt een statische omlijningsmesh. De normaalvectoren van de omlijningsmesh worden automatisch omgekeerd.
    Dit kan gebruikt worden wanneer de Grow eigenschap van SpatialMaterial niet beschikbaar is.

en: View UV1
nl: Geef UV1 Weer

en: View UV2
nl: Geef UV2 Weer

en: Unwrap UV2 for Lightmap/AO
nl: Pak UV2 uit voor Lichtmap/AO

en: Create Outline Mesh
nl: Creëer een contour mesh

en: Outline Size:
nl: Omlijningsgrootte:

en: UV Channel Debug
nl: UV-kanaal debug

en: Remove item %d?
nl: Element %d verwijderen?

en: Update from existing scene?:
    %s
nl: Bijwerken vanuit bestaande scène?:
    %s

en: Add Item
nl: Element toevoegen

en: Remove Selected Item
nl: Geselecteerd element verwijderen

en: Update from Scene
nl: Bijwerken vanuit scène

en: No mesh source specified (and no MultiMesh set in node).
nl: Geen mesh bron aangegeven (en geen MultiMesh ingesteld in knoop).

en: No mesh source specified (and MultiMesh contains no Mesh).
nl: Geen mesh bron aangegeven (en MultiMesh bevat geen Mesh).

en: Mesh source is invalid (invalid path).
nl: Mesh bron is ongeldig (ongeldig pad).

en: Mesh source is invalid (not a MeshInstance).
nl: Mesh bron is ongeldig (geen MeshInstance).

en: Mesh source is invalid (contains no Mesh resource).
nl: Meshbron is ongeldig (bevat geen Mesh).

en: No surface source specified.
nl: Geen oppervlakte bron aangegeven.

en: Surface source is invalid (invalid path).
nl: Oppervlakte bron is ongeldig (ongeldig pad).

en: Surface source is invalid (no geometry).
nl: Oppervlakte bron is ongeldig (geen geometrie).

en: Surface source is invalid (no faces).
nl: Oppervlakte bron is ongeldig (geen vlakken).

en: Select a Source Mesh:
nl: Selecteer een Bron Mesh:

en: Select a Target Surface:
nl: Selecteer een Doel Oppervlakte:

en: Populate Surface
nl: Bevolk Oppervlakte

en: Populate MultiMesh
nl: Vul MultiMesh

en: Target Surface:
nl: Doel Oppervlakte:

en: Source Mesh:
nl: Bron Mesh:

en: X-Axis
nl: X-As

en: Y-Axis
nl: Y-As

en: Z-Axis
nl: Z-As

en: Mesh Up Axis:
nl: Mesh Boven As:

en: Random Rotation:
nl: Willekeurige Rotatie:

en: Random Tilt:
nl: Willekeurige Tilt:

en: Random Scale:
nl: Willekeurige Schaal:

en: Populate
nl: Bevolken

en: Create Navigation Polygon
nl: Creëer Navigatie Polygoon

en: Convert to CPUParticles
nl: Zet om in CPUParticles

en: Generating Visibility Rect
nl: Genereer Visibility Rect

en: Generate Visibility Rect
nl: Genereer Zichtbaarheid Rechthoek

en: Can only set point into a ParticlesMaterial process material
nl: Kan punt alleen plaatsen in een PartikelsMateriaal proces materiaal

en: Convert to CPUParticles2D
nl: Omzetten naar CPUParticles2D

en: Generation Time (sec):
nl: Genereer Tijd (sec):

en: The geometry's faces don't contain any area.
nl: De vlakken van de geometrie bevatten geen enkel gebied.

en: The geometry doesn't contain any faces.
nl: De geometrie bevat geen vlakken.

en: "%s" doesn't inherit from Spatial.
nl: "%s" erft niet van Spatial.

en: "%s" doesn't contain geometry.
nl: "%s" bevat geen geometrie.

en: "%s" doesn't contain face geometry.
nl: "%s" bevat geen vlak geometrie.

en: Create Emitter
nl: Creëer Emitter

en: Emission Points:
nl: Emissiepunten:

en: Surface Points
nl: Oppervlakte Punten

en: Surface Points+Normal (Directed)
nl: Oppervlakte Punten+Normaal (Gericht)

en: A processor material of type 'ParticlesMaterial' is required.
nl: Een processor materiaal of type 'PartikelMateriaal' is nodig.

en: Generating AABB
nl: AABB Genereren

en: Generate Visibility AABB
nl: Genereer Zichtbaarheid AABB

en: Remove Point from Curve
nl: Verwijder Punt van Curve

en: Remove Out-Control from Curve
nl: Verwijder Uit-Control van Curve

en: Remove In-Control from Curve
nl: Verwijder In-Controle van Curve

en: Add Point to Curve
nl: Voeg Punt toe aan Curve

en: Move Point in Curve
nl: Verplaats Punt in Curve

en: Move In-Control in Curve
nl: Verplaats In-Control in Curve

en: Move Out-Control in Curve
nl: Verplaats Uit-Controle in Curve

en: Select Points
nl: Selecteer Punten

en: Shift+Drag: Select Control Points
nl: Shift+Slepen: selecteer controlepunten

en: Click: Add Point
nl: Klik: Voeg Punt Toe

en: Left Click: Split Segment (in curve)
nl: Linker Klik: Splits Segment (in kromme)

en: Right Click: Delete Point
nl: Rechter Klik: Verwijder Punt

en: Select Control Points (Shift+Drag)
nl: Selecteer controlepunten (Shift+Slepen)

en: Add Point (in empty space)
nl: Voeg Punt Toe (in lege ruimte)

en: Delete Point
nl: Verwijder Punt

en: Close Curve
nl: Sluit Curve

en: Options
nl: Opties

en: Mirror Handle Angles
nl: Spiegel Hoekhendels

en: Mirror Handle Lengths
nl: Spiegel Lengtehendels

en: Curve Point #
nl: Curve Punt #

en: Set Curve Point Position
nl: Zet Curve Punt Positie

en: Set Curve In Position
nl: Zet Curve In Positie

en: Set Curve Out Position
nl: Set Curve Uit Positie

en: Split Path
nl: Splits Pad

en: Remove Path Point
nl: Verwijder Pad Punt

en: Remove Out-Control Point
nl: Verwijder Uit-Controle Punt

en: Remove In-Control Point
nl: Verwijder In-Controle Punt

en: Split Segment (in curve)
nl: Splits Segment (in curve)

en: Move Joint
nl: Beweeg Punt

en: The skeleton property of the Polygon2D does not point to a Skeleton2D node
nl: De eigenschap "Skeleton" van de Polygon2D wijst niet naar een Skeleton2D-knoop

en: Sync Bones
nl: Synchroniseer Botten

en: No texture in this polygon.
    Set a texture to be able to edit UV.
nl: Deze polygoon bevat geen textuur.
    Stel een textuur in om de UV aan te kunnen passen.

en: Create UV Map
nl: Maak UV-Map

en: Polygon 2D has internal vertices, so it can no longer be edited in the viewport.
nl: Polygon2D heeft interne hoekpunten, het kan niet meer bewerkt worden via het beeldvenster.

en: Create Polygon & UV
nl: Creëer Polygon & UV

en: Create Internal Vertex
nl: Creëren Internal Vertex

en: Remove Internal Vertex
nl: Verwijder Internal Vertex

en: Invalid Polygon (need 3 different vertices)
nl: Ongeldige Polygoon (heeft minimaal 3 verschillende hoekpunten nodig)

en: Add Custom Polygon
nl: Voeg eigen Polygon toe

en: Remove Custom Polygon
nl: Verwijder Custom Polygon

en: Transform UV Map
nl: Transformeer UV-Map

en: Transform Polygon
nl: Transformeer Polygon

en: Paint Bone Weights
nl: Teken Botgewichten

en: Open Polygon 2D UV editor.
nl: Open Polygon 2D UV Editor.

en: Points
nl: Punten

en: Polygons
nl: Polygonen

en: Bones
nl: Botten

en: Move Points
nl: Beweeg Punten

en: Command: Rotate
nl: Ctrl: Roteer

en: Shift: Move All
nl: Shift: Beweeg alles

en: Shift+Command: Scale
nl: Shift+Ctrl: Schaal

en: Ctrl: Rotate
nl: Ctrl: Roteer

en: Shift+Ctrl: Scale
nl: Shift+Ctrl: Schaal

en: Move Polygon
nl: Beweeg Polygon

en: Rotate Polygon
nl: Roteer Polygon

en: Scale Polygon
nl: Schaal Polygon

en: Create a custom polygon. Enables custom polygon rendering.
nl: Creëer een op maat gemaakte polygoon. Schakelt het renderen van op maat gemaakte polygonen in.

en: Remove a custom polygon. If none remain, custom polygon rendering is disabled.
nl: Verwijder een op maat gemaakte polygoon. Als er geen overblijven zal het renderen van op maat gemaakte polygonen worden uitgeschakeld.

en: Paint weights with specified intensity.
nl: Teken gewichten met gespecificeerde intensiteit.

en: Unpaint weights with specified intensity.
nl: Wis gewichten met gespecificeerde intensiteit.

en: Copy Polygon to UV
nl: Kopieer Polygon naar UV

en: Copy UV to Polygon
nl: Kopieer UV naar Polygon2D

en: Clear UV
nl: UV wissen

en: Grid Settings
nl: Raster Instellingen

en: Snap
nl: Uitlijnen

en: Enable Snap
nl: Aan raster kleven

en: Show Grid
nl: Raster Weergeven

en: Configure Grid:
nl: Configureer Raster:

en: Grid Offset X:
nl: Raster Verplaatsing X:

en: Grid Offset Y:
nl: Raster Verplaatsing Y:

en: Grid Step X:
nl: Raster Stap X:

en: Grid Step Y:
nl: Raster Stap Y:

en: Sync Bones to Polygon
nl: Synchroniseer Botten aan Polygoon

en: ERROR: Couldn't load resource!
nl: FOUT: Laden van bron mislukt!

en: Add Resource
nl: Bron toevoegen

en: Rename Resource
nl: Bronnaam wijzigen

en: Delete Resource
nl: Bron verwijderen

en: Resource clipboard is empty!
nl: Bronklembord is leeg!

en: Paste Resource
nl: Bron plakken

en: Instance:
nl: Instantie:

en: Open in Editor
nl: Openen in Editor

en: Load Resource
nl: Bron laden

en: Room Generate Points
nl: Telling Gegenereerde Punten

en: AnimationTree has no path set to an AnimationPlayer
nl: AnimationTree heeft geen ingesteld pad naar een AnimationPlayer

en: Path to AnimationPlayer is invalid
nl: Pad naar AnimationPlayer is ongeldig

en: Clear Recent Files
nl: 'Recente Bestanden' wissen

en: Close and save changes?
nl: Wijzigingen oplaan en sluiten?

en: Error writing TextFile:
nl: Error schrijven TextFile:

en: Could not load file at:
nl: Kan bestand niet laden uit:

en: Error saving file!
nl: Error bij het opslaan van bestand!

en: Error while saving theme.
nl: Fout bij het opslaan van het thema.

en: Error Saving
nl: Fout bij het opslaan

en: Error importing theme.
nl: Fout bij import van thema.

en: Error Importing
nl: Fout bij importeren

en: New Text File...
nl: Nieuw tekstbestand...

en: Open File
nl: Open een Bestand

en: Save File As...
nl: Opslaan Als...

en: Can't obtain the script for running.
nl: Kan het uit te voeren script niet verkrijgen.

en: Script failed reloading, check console for errors.
nl: Script herladen mislukt, zie de console voor foutmeldingen.

en: Script is not in tool mode, will not be able to run.
nl: Script is niet in 'tool'-modus en kan niet uitgevoerd worden.

en: To run this script, it must inherit EditorScript and be set to tool mode.
nl: Om dit script uit te voeren moet het erven van EditorScript en in 'tool'-modus gezet worden.

en: Import Theme
nl: Thema importeren

en: Error while saving theme
nl: Fout bij het opslaan van het thema

en: Error saving
nl: Fout bij het opslaan

en: Save Theme As...
nl: Thema Opslaan Als...

en: %s Class Reference
nl: %s Klassereferentie

en: Find Next
nl: Vind Volgende

en: Find Previous
nl: Vind Vorige

en: Toggle alphabetical sorting of the method list.
nl: Alfabetisch sorteren van de methodelijst omschakelen.

en: Filter methods
nl: Filter methoden

en: Sort
nl: Sorteren

en: Move Up
nl: Plaats Omhoog

en: Move Down
nl: Plaats Omlaag

en: File
nl: Bestand

en: Open...
nl: Openen...

en: Reopen Closed Script
nl: Heropen gesloten script

en: Save All
nl: Alles Opslaan

en: Soft Reload Script
nl: Script zachtjes herladen

en: Copy Script Path
nl: Kopieer Script Pad

en: History Previous
nl: Geschiedenis Vorige

en: History Next
nl: Geschiedenis Volgende

en: Import Theme...
nl: Thema importeren...

en: Reload Theme
nl: Thema herladen

en: Save Theme
nl: Thema Opslaan

en: Close All
nl: Sluit Alles

en: Close Docs
nl: Sluit Docs

en: Search
nl: Zoeken

en: Step Into
nl: Stap In

en: Step Over
nl: Stap Over

en: Break
nl: Onderbreken

en: Continue
nl: Vervolg

en: Keep Debugger Open
nl: Houd Debugger Open

en: Debug with External Editor
nl: Debug met Externe Editor

en: Online Docs
nl: Online Documentatie

en: Open Godot online documentation.
nl: Open Godot online documentatie.

en: Search the reference documentation.
nl: Zoek in de referentie documentatie.

en: Go to previous edited document.
nl: Ga naar voorgaand bewerkte document.

en: Go to next edited document.
nl: Ga naar volgend bewerkte document.

en: Discard
nl: Verwerp

en: The following files are newer on disk.
    What action should be taken?:
nl: De volgende bestanden zijn nieuwer op de schijf.
    Welke aktie moet worden genomen?:

en: Search Results
nl: Zoek Resultaten

en: Clear Recent Scripts
nl: 'Recente Scripts' wissen

en: Connections to method:
nl: Verbindingen aan methode:

en: Source
nl: Bron

en: Target
nl: Doel

en: Missing connected method '%s' for signal '%s' from node '%s' to node '%s'.
nl: Ontbrekende verbonden methode '%s' voor signaal '%s' naar knoop '%s'.

en: [Ignore]
nl: [Negeren]

en: Line
nl: Regel

en: Go to Function
nl: Ga Naar Functie

en: Only resources from filesystem can be dropped.
nl: Alleen bronnen uit bestandssysteem kunnen gedropt worden.

en: Can't drop nodes because script '%s' is not used in this scene.
nl: Kan knopen niet plaatsen, script '%s' wordt niet in deze scène gebruikt.

en: Lookup Symbol
nl: Symbool opzoeken

en: Pick Color
nl: Kies Kleur

en: Convert Case
nl: Letters omzetten

en: Uppercase
nl: Hoofdletters

en: Lowercase
nl: Kleine letters

en: Capitalize
nl: Elk Woord Met Hoofdletter

en: Syntax Highlighter
nl: Syntax Markeren

en: Bookmarks
nl: Favorieten

en: Breakpoints
nl: Breekpunten

en: Go To
nl: Ga Naar

en: Cut
nl: Knippen

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Delete Line
nl: Verwijder Regel

en: Indent Left
nl: Links Inspringen

en: Indent Right
nl: Rechts Inspringen

en: Toggle Comment
nl: Commentaar Aan/Uit

en: Fold/Unfold Line
nl: Vouw/Ontvouw Regel

en: Fold All Lines
nl: Vouw Alle Regels

en: Unfold All Lines
nl: Ontvouw Alle Regels

en: Complete Symbol
nl: Voltooi Symbool

en: Evaluate Selection
nl: Evalueer selectie

en: Trim Trailing Whitespace
nl: Trim Navolgende Spaties

en: Convert Indent to Spaces
nl: Insprong in spaties omzetten

en: Convert Indent to Tabs
nl: Insprong in Tabs omzetten

en: Find in Files...
nl: Zoeken in bestanden...

en: Contextual Help
nl: Contextuele Hulp

en: Toggle Bookmark
nl: Toggle Favoriet

en: Go to Next Bookmark
nl: Ga naar volgende Favoriet

en: Go to Previous Bookmark
nl: Ga Naar Vorige Favoriet

en: Remove All Bookmarks
nl: Verwijder alle Favorieten

en: Go to Function...
nl: Ga Naar Functie...

en: Go to Line...
nl: Ga Naar Regel...

en: Toggle Breakpoint
nl: Breekpunt instellen

en: Remove All Breakpoints
nl: Alle breekpunten verwijderen

en: Go to Next Breakpoint
nl: Ga Naar Volgende Favoriet

en: Go to Previous Breakpoint
nl: Ga Naar Vorige Favoriet

en: This shader has been modified on on disk.
    What action should be taken?
nl: Deze shader is aangepast op de schijf.
    Welke actie moet worden genomen?

en: This skeleton has no bones, create some children Bone2D nodes.
nl: Dit skelet heeft geen botten, maak een aantal Bone2D-knopen als kind.

en: Set Rest Pose to Bones
nl: Botten in rusthouding zetten

en: Create Rest Pose from Bones
nl: CreëerRest Pose vanuit botten

en: Create physical bones
nl: Creëer fysieke botten

en: Skeleton
nl: Skelet

en: Create physical skeleton
nl: Creëer fysiek Skelet

en: Play IK
nl: Speel IK

en: Orthogonal
nl: Orthogonaal

en: Perspective
nl: Perspectief

en: Transform Aborted.
nl: Transformatie Afgebroken.

en: X-Axis Transform.
nl: X-As Transformatie.

en: Y-Axis Transform.
nl: Y-As Transformatie.

en: Z-Axis Transform.
nl: Z-As Transformatie.

en: View Plane Transform.
nl: Bekijk Vlak Transformatie.

en: None
nl: Geen

en: Rotating %s degrees.
nl: Roteren %s graden.

en: Keying is disabled (no key inserted).
nl: Sleutelinvoer is uitgeschakeld (geen sleutel ingevoegd).

en: Animation Key Inserted.
nl: Animatiesleutel Ingevoegd.

en: Top View.
nl: Bovenaanzicht.

en: Bottom View.
nl: Onderaanzicht.

en: Left View.
nl: Linkeraanzicht.

en: Right View.
nl: Rechteraanzicht.

en: Front View.
nl: Vooraanzicht.

en: Rear View.
nl: Achteraanzicht.

en: Align Transform with View
nl: Uitlijnen Transform met aanzicht

en: Align Rotation with View
nl: Arrangeer Rotatie naar Aanzicht

en: No parent to instance a child at.
nl: Geen ouder om kind aan te instantiëren.

en: This operation requires a single selected node.
nl: Deze bewerking vereist één geselecteerde knoop.

en: Auto Orthogonal Enabled
nl: Auto-orthogonaal ingeschakeld

en: Lock View Rotation
nl: Beeldrotatie vergrendelen

en: Display Normal
nl: Weergave Normaalvector

en: Display Wireframe
nl: Weergave Wireframe

en: Display Overdraw
nl: Weergave Overdraw

en: Display Unshaded
nl: Weergave Zonder Shading

en: View Environment
nl: Bekijk Omgeving

en: View Gizmos
nl: Toon Gizmos

en: View Information
nl: Bekijk Informatie

en: View FPS
nl: Beeldsnelheid bekijken

en: Half Resolution
nl: Halve Resolutie

en: Audio Listener
nl: Audio Luisteraar

en: Enable Doppler
nl: Activeer Doppler

en: Cinematic Preview
nl: Bioscoop Preview

en: Freelook Left
nl: Vrijekijk Links

en: Freelook Right
nl: Vrijekijk Rechts

en: Freelook Forward
nl: Vrijekijk Vooruit

en: Freelook Backwards
nl: Vrijekijk Achteruit

en: Freelook Up
nl: Vrijekijk Omhoog

en: Freelook Down
nl: Vrijekijk Omlaag

en: Freelook Speed Modifier
nl: Vrijekijk Snelheid Modificator

en: Freelook Slow Modifier
nl: Vrijekijk Snelheid Modificator

en: View Rotation Locked
nl: Beeldrotatie vergrendeld

en: Note: The FPS value displayed is the editor's framerate.
    It cannot be used as a reliable indication of in-game performance.
nl: Opmerking: De weergegeven FPS waarde is de verversingssnelheid van de editor.
    Het is geen betrouwbare indicatie voor werkelijke spelprestaties.

en: XForm Dialog
nl: XForm Dialoog

en: Click to toggle between visibility states.
    
    Open eye: Gizmo is visible.
    Closed eye: Gizmo is hidden.
    Half-open eye: Gizmo is also visible through opaque surfaces ("x-ray").
nl: Klik om te wisselen tussen zichtbaarheidsweergaven.
    
    Open oog: Gizmo is zichtbaar.
    Gesloten oog: Gizmo is verborgen.
    Half open oog: Gizmo is ook zichtbaar door ondoorzichtige oppervlaktes.

en: Couldn't find a solid floor to snap the selection to.
nl: Geen solide vloer gevonden om selectie aan te kleven.

en: Use Local Space
nl: Gebruik Lokale Ruimtemodus

en: Use Snap
nl: Kleven gebruiken

en: Bottom View
nl: Onderaanzicht

en: Top View
nl: Bovenaanzicht

en: Rear View
nl: Achteraanzicht

en: Front View
nl: Vooraanzicht

en: Left View
nl: Linker Zijaanzicht

en: Right View
nl: Rechter Zijaanzicht

en: Switch Perspective/Orthogonal View
nl: Schakel Perspectief/Orthogonaal Zicht

en: Insert Animation Key
nl: Animatiesleutel invoegen

en: Focus Origin
nl: Focus op Oorsprongspunt

en: Focus Selection
nl: Focus Selectie

en: Decrease Field of View
nl: Verklein gezichtsveld

en: Increase Field of View
nl: Vergroot gezichtsveld

en: Reset Field of View to Default
nl: Reset gezichtsveld naar standaard waarden

en: Snap Object to Floor
nl: Object aan vloer kleven

en: Transform Dialog...
nl: Transformatie Dialoog...

en: 1 Viewport
nl: 1 beeldvenster

en: 2 Viewports
nl: 2 beeldvensters

en: 2 Viewports (Alt)
nl: 2 beeldvensters (alt)

en: 3 Viewports
nl: 3 beeldvensters

en: 3 Viewports (Alt)
nl: 3 beeldvensters (alt)

en: 4 Viewports
nl: 4 beeldvensters

en: View Origin
nl: Bekijk Oorsprongspunt

en: View Grid
nl: Bekijk Raster

en: Settings...
nl: Instellingen...

en: Snap Settings
nl: Kleefinstellingen

en: Translate Snap:
nl: Kleefafstand:

en: Rotate Snap (deg.):
nl: Draaihoek (graden):

en: Scale Snap (%):
nl: Schaal-stapgrootte (%):

en: Viewport Settings
nl: Beeldvensterinstellingen

en: Perspective FOV (deg.):
nl: Gezichtsveld (graden):

en: View Z-Near:
nl: Bekijk Z-Near:

en: View Z-Far:
nl: Bekijk Z-Far:

en: Transform Change
nl: Transformatie Verandering

en: Translate:
nl: Verplaats:

en: Rotate (deg.):
nl: Rotatie (graden):

en: Scale (ratio):
nl: Verschalen (ratio):

en: Transform Type
nl: Transformatie Type

en: Create Mesh2D
nl: Creëer Mesh2D

en: Mesh2D Preview
nl: Mesh2D Voorbeeldweergave

en: Create Polygon2D
nl: Creëer Polygon2D

en: Polygon2D Preview
nl: Polygon2D Voorbeeldweergave

en: Create CollisionPolygon2D
nl: CollisionPolygon2D aanmaken

en: CollisionPolygon2D Preview
nl: CollisionPolygon2D Voorbeeldweergave

en: Create LightOccluder2D
nl: Creëer LightOccluder2D

en: LightOccluder2D Preview
nl: LightOccluder2D Voorbeeldweergave

en: Sprite is empty!
nl: Sprite is leeg!

en: Can't convert a sprite using animation frames to mesh.
nl: Een sprite die animatiebeelden gebruikt kan niet naar een Mesh omgezet worden.

en: Invalid geometry, can't replace by mesh.
nl: Ongeldige geometrie, kan niet worden vervangen door Mesh.

en: Invalid geometry, can't create polygon.
nl: Ongeldige geometrie, kan geen polygon creëren.

en: Convert to Polygon2D
nl: Naar Polygon2D omzetten

en: Invalid geometry, can't create collision polygon.
nl: Ongeldige geometrie, kan geen botsingspolygoon aanmaken.

en: Create CollisionPolygon2D Sibling
nl: CollisionPolygon2D aanmaken

en: Invalid geometry, can't create light occluder.
nl: Ongeldige geometrie, kan geen light occluder creëren.

en: Create LightOccluder2D Sibling
nl: Creëer LightOccluder2D Sibling

en: Update Preview
nl: Voorbeeld bijwerken

en: Settings:
nl: Instellingen:

en: No Frames Selected
nl: Geen frames geselecteerd

en: Add %d Frame(s)
nl: Voeg %d Frame(s) toe

en: Add Frame
nl: Voeg Frame toe

en: Unable to load images
nl: Afbeeldingen laden mislukt

en: ERROR: Couldn't load frame resource!
nl: FOUT: Kan framebron niet laden!

en: Resource clipboard is empty or not a texture!
nl: Klembord voor bronnen is leeg of bevat geen textuur!

en: Paste Frame
nl: Frame Plakken

en: Add Empty
nl: Lege Toevoegen

en: Change Animation FPS
nl: Animatiesnelheid veranderen

en: (empty)
nl: (leeg)

en: Move Frame
nl: Verplaats Frame

en: Animations:
nl: Animaties:

en: New Animation
nl: Nieuwe animatie

en: Speed:
nl: Snelheid:

en: Loop
nl: Lus

en: Animation Frames:
nl: Animatiebeelden:

en: Add a Texture from File
nl: Voeg Texture van Bestand toe

en: Add Frames from a Sprite Sheet
nl: Frames toevoegen aan Sprite Sheet

en: Insert Empty (Before)
nl: Lege Toevoegen (Hiervoor)

en: Insert Empty (After)
nl: Lege Toevoegen (Hierna)

en: Move (Before)
nl: Verplaats (Hiervoor)

en: Move (After)
nl: Verplaats (Hierna)

en: Select Frames
nl: Frames selecteren

en: Horizontal:
nl: Horizontaal:

en: Vertical:
nl: Verticaal:

en: Separation:
nl: Afzondering:

en: Offset:
nl: Afstand:

en: Select/Clear All Frames
nl: Alle frames selecteren/wissen

en: Create Frames from Sprite Sheet
nl: Frames toevoegen uit spritesheet

en: SpriteFrames
nl: Spritebeelden

en: Set Region Rect
nl: Stel een rechthoekig oppervlak in

en: Set Margin
nl: Stel Marge In

en: Snap Mode:
nl: Kleefmodus:

en: Pixel Snap
nl: Aan pixels kleven

en: Grid Snap
nl: Aan raster kleven

en: Auto Slice
nl: Automatisch Snijden

en: Step:
nl: Stap:

en: {num} currently selected
nl: {num} momenteel geselecteerd

en: Remove Class Items
nl: Class Items Verwijderen

en: Remove All Items
nl: Verwijder Alle Items

en: Filter the list of types or create a new custom type:
nl: Filter de lijst van types of creëer een nieuw zelfgemaakt type:

en: Type name is empty!
nl: Bestandsnaam is leeg!

en: Toggle Button
nl: Toggel Knop

en: Disabled Button
nl: Knop Uitschakelen

en: Disabled Item
nl: Item Uitschakelen

en: Check Item
nl: Item Aanvinken

en: Checked Item
nl: Item Aangevinkt

en: Checked Radio Item
nl: Radio Item Aangevinkt

en: Has
nl: Heeft

en: Many
nl: Veel

en: Disabled LineEdit
nl: LineEdit Uitgeschakeld

en: Tab 1
nl: Tabblad 1

en: Tab 2
nl: Tabblad 2

en: Tab 3
nl: Tabblad 3

en: Editable Item
nl: Bewerkbaar Item

en: Has,Many,Options
nl: Heeft,Veel,Opties

en: Erase Selection
nl: Selectie Verwijderen

en: Fix Invalid Tiles
nl: Repareer ongeldige tegels

en: Cut Selection
nl: Knip Selectie

en: Paint TileMap
nl: Teken TileMap

en: Line Draw
nl: Teken Lijn

en: Rectangle Paint
nl: Teken Driehoek

en: Bucket Fill
nl: Opvullen

en: Erase TileMap
nl: Wis TileMap

en: Find Tile
nl: Tegel vinden

en: Transpose
nl: Transponeren

en: Disable Autotile
nl: Autotile uitschakelen

en: Enable Priority
nl: Prioriteit Inschakelen

en: Filter tiles
nl: Filter tegels

en: Give a TileSet resource to this TileMap to use its tiles.
nl: Geef een TileSet-bron aan deze TileMap om de tegels te gebruiken.

en: Paint Tile
nl: Teken Tegel

en: Shift+LMB: Line Draw
    Shift+Command+LMB: Rectangle Paint
nl: Shift+LMB: Lijn tekenen
    Shift+Ctrl+LMB: Vierkant tekenen

en: Shift+LMB: Line Draw
    Shift+Ctrl+LMB: Rectangle Paint
nl: Shift+LMB: Lijn Tekenen
    Shift+Ctrl+LMB: Vierkant Tekenen

en: Pick Tile
nl: Kies Tegel

en: Rotate Left
nl: Naar links draaien

en: Rotate Right
nl: Naar rechts draaien

en: Flip Horizontally
nl: Horizontaal omdraaien

en: Flip Vertically
nl: Verticaal omdraaien

en: Clear Transform
nl: Transform wissen

en: Add Texture(s) to TileSet.
nl: Texture(n) aan TileSet toevoegen.

en: Remove selected Texture from TileSet.
nl: Geselecteerde Texture uit TileSet verwijderen.

en: Create from Scene
nl: Vanuit scène maken

en: Merge from Scene
nl: Vanuit scène samenvoegen

en: New Single Tile
nl: Nieuwe enkele tegel

en: New Autotile
nl: Nieuwe Autotegel

en: New Atlas
nl: Nieuwe atlas

en: Next Coordinate
nl: Volgend Coördinaat

en: Select the next shape, subtile, or Tile.
nl: Selecteer de volgende shape, sub-tegel of Tegel.

en: Previous Coordinate
nl: Vorig Coördinaat

en: Select the previous shape, subtile, or Tile.
nl: Selecteer de vorige shape, subtegel of Tegel.

en: Region
nl: Gebied

en: Collision
nl: Botsing

en: Occlusion
nl: Occlusie

en: Bitmask
nl: Bitmasker

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Region Mode
nl: Gebiedmodus

en: Collision Mode
nl: Botsingsmodus

en: Occlusion Mode
nl: Occlusiemodus

en: Navigation Mode
nl: Navigatiemodus

en: Bitmask Mode
nl: Bitmaskermodus

en: Priority Mode
nl: Prioriteitmodus

en: Icon Mode
nl: Icoonmodus

en: Z Index Mode
nl: Z-Indexmodus

en: Copy bitmask.
nl: Bitmasker kopiëren.

en: Paste bitmask.
nl: Bitmasker plakken.

en: Erase bitmask.
nl: Bitmasker wissen.

en: Create a new rectangle.
nl: Creëer nieuwe driehoek.

en: New Rectangle
nl: Nieuwe rechthoek

en: Create a new polygon.
nl: Nieuwe veelhoek aanmaken.

en: New Polygon
nl: Nieuwe veelhoek

en: Delete Selected Shape
nl: Geselecteerde vormen verwijderen

en: Keep polygon inside region Rect.
nl: Houd de veelhoek binnen het rechthoekige gebied.

en: Enable snap and show grid (configurable via the Inspector).
nl: Kleven inschakelen en raster weergeven (instellen in Inspecteur).

en: Display Tile Names (Hold Alt Key)
nl: Tegelnamen tonen (Alt-toets ingedrukt houden)

en: Add or select a texture on the left panel to edit the tiles bound to it.
nl: Voeg een textuur toe aan het linkerpaneel of selecteer deze om de tegels te bewerken.

en: Remove selected texture? This will remove all tiles which use it.
nl: Geselecteerde Texture verwijderen? Alle tegels die ervan gebruikmaakten zullen verwijderd worden.

en: You haven't selected a texture to remove.
nl: Geen Texture geselecteerd om te verwijderen.

en: Create from scene? This will overwrite all current tiles.
nl: Vanuit scène maken? Alle huidige tegels zullen worden overschreven.

en: Merge from scene?
nl: Vanuit scène samenvoegen?

en: Remove Texture
nl: Verwijder Textuur

en: %s file(s) were not added because was already on the list.
nl: %s bestand(en) niet toegevoegd omdat deze al op de lijst staan.

en: Drag handles to edit Rect.
    Click on another Tile to edit it.
nl: Sleep de hendels om de rechthoek aan te passen.
    Klik op een andere Tegel om die te bewerken.

en: Delete selected Rect.
nl: Verwijder geselecteerde Rect.

en: Select current edited sub-tile.
    Click on another Tile to edit it.
nl: Selecteer huidige sub-tile om te bewerken.
    Klik op een andere Tile om deze te bewerken.

en: Delete polygon.
nl: Verwijder polygoon.

en: LMB: Set bit on.
    RMB: Set bit off.
    Shift+LMB: Set wildcard bit.
    Click on another Tile to edit it.
nl: LMB: Zet bit aan.
    RMB: Zet bit uit.
    Shift+LMB: Zet wildcard bit.
    Klik op een andere Tile om deze te bewerken.

en: Select sub-tile to use as icon, this will be also used on invalid autotile bindings.
    Click on another Tile to edit it.
nl: Selecteer subtegel om te gebruiken als icoon, wordt ook gebruikt op ongeldige autotegel bindingen.
    Klik op een andere Tegel om deze aan te passen.

en: Select sub-tile to change its priority.
    Click on another Tile to edit it.
nl: Selecteer een sub-tile om zijn prioriteit aan te passen.
    Klik op een andere Tile om deze te bewerken.

en: Select sub-tile to change its z index.
    Click on another Tile to edit it.
nl: Selecteer een sub-tile om de z index aan te passen.
    Klik op een andere Tile om deze te bewerken.

en: Set Tile Region
nl: Stel Tile Region in

en: Create Tile
nl: Maak tegel

en: Set Tile Icon
nl: Stel Tile Icon in

en: Edit Tile Bitmask
nl: Tegelbitmasker bewerken

en: Edit Collision Polygon
nl: Botsingspolygoon aanpassen

en: Edit Occlusion Polygon
nl: Bewerk Occlusion Polygon

en: Edit Navigation Polygon
nl: Bewerk Navigation Polygon

en: Paste Tile Bitmask
nl: Tegelbitmasker plakken

en: Clear Tile Bitmask
nl: Bitmasker wissen

en: Make Polygon Concave
nl: Creëer Polygon Concave

en: Make Polygon Convex
nl: Creëer Polygon Convex

en: Remove Tile
nl: Verwijder Tile

en: Remove Collision Polygon
nl: Botsingsvorm verwijderen

en: Remove Occlusion Polygon
nl: Verwijder Occlusion Polygon

en: Remove Navigation Polygon
nl: Verwijder Navigation Polygon

en: Edit Tile Priority
nl: Bewerk Tile Priority

en: Edit Tile Z Index
nl: Bewerk Tile Z Index

en: Make Convex
nl: Maak convex

en: Make Concave
nl: Maak concaaf

en: Create Collision Polygon
nl: Botsingsvorm aanmaken

en: Create Occlusion Polygon
nl: Creëer Occlusion Polygon

en: This property can't be changed.
nl: Deze eigenschap kan niet worden veranderd.

en: Step
nl: Stap

en: No commit message was provided.
nl: Geen commit bericht is opgegeven.

en: Staged Changes
nl: Gefaseerde Wijzigingen

en: Unstaged Changes
nl: Niet-gefaseerde Wijzigingen

en: Date:
nl: Datum:

en: Subtitle:
nl: Ondertiteling:

en: Do you want to remove the %s branch?
nl: Weet je zeker dat je de %s branch wilt verwijderen?

en: Apply
nl: Toepassen

en: Version Control System
nl: Versiebeheersysteem

en: Initialize
nl: Initialiseren

en: SSH Passphrase
nl: SSH Wachtwoord

en: Detect new changes
nl: Detecteer nieuwe veranderingen

en: Commit Changes
nl: Commit veranderingen

en: Modified
nl: Bewerkt

en: Renamed
nl: Hernoemd

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Typechange
nl: Typewijziging

en: (GLES3 only)
nl: (Alleen GLES3)

en: Add Output
nl: Uitvoer toevoegen

en: Scalar
nl: Scalair

en: Add input port
nl: Voer input poort toe

en: Add output port
nl: Uitvoerpoort toevoegen

en: Change input port type
nl: Verander input port type

en: Change output port type
nl: Uitvoerpoorttype veranderen

en: Change input port name
nl: Verander input poort naam

en: Change output port name
nl: Uitvoerpoortnaam veranderen

en: Remove input port
nl: Verwijder input poort

en: Remove output port
nl: Uitvoerpoort verwijderen

en: Set expression
nl: Stel expressie in

en: Resize VisualShader node
nl: Verander de grote van de VisualShader knoop

en: Set Uniform Name
nl: Uniforme naam instellen

en: Set Input Default Port
nl: Stel standaard invoer poort in

en: Add Node to Visual Shader
nl: VisualShader-knoop toevoegen

en: Node(s) Moved
nl: Knoop/knopen verplaatst

en: Duplicate Nodes
nl: Knopen dupliceren

en: Paste Nodes
nl: Knopen plakken

en: Delete Nodes
nl: VisualShader-knoop/knopen verwijderen

en: Visual Shader Input Type Changed
nl: Visuele Shader Invoertype Gewijzigd

en: UniformRef Name Changed
nl: UniformRef naam veranderd

en: Light
nl: Licht

en: Show resulted shader code.
nl: Laat shader resultaat zien.

en: Create Shader Node
nl: Shader-knoop maken

en: Color function.
nl: Kleur functie.

en: Grayscale function.
nl: Grijsschaal functie.

en: Converts HSV vector to RGB equivalent.
nl: Converteer HSV vector naar RGB equivalent.

en: Converts RGB vector to HSV equivalent.
nl: Converteer RGB vector naar HSV equivalent.

en: Sepia function.
nl: Sepia functie.

en: Darken operator.
nl: Verdonker operator.

en: Difference operator.
nl: Verschil operator.

en: Dodge operator.
nl: Ontwijk operator.

en: HardLight operator.
nl: Verander Scalair Operator.

en: Lighten operator.
nl: Lichter maken operator.

en: Overlay operator.
nl: Overlap operator.

en: Screen operator.
nl: Scherm operator.

en: Color constant.
nl: Kleur Constante.

en: Color uniform.
nl: Kleur uniform.

en: Returns the boolean result of the %s comparison between two parameters.
nl: Geeft het booleaanse resultaat van de %s-vergelijking tussen twee parameters.

en: Equal (==)
nl: Gelijk aan (==)

en: Greater Than (>)
nl: Groter Dan (>)

en: Greater Than or Equal (>=)
nl: Groter Dan of Gelijk aan (>=)

en: Returns an associated vector if the provided scalars are equal, greater or less.
nl: Geeft een geassocieerde vector als de gegeven scalars gelijk, groter of kleiner zijn.

en: Returns the boolean result of the comparison between INF and a scalar parameter.
nl: Geeft het booleaanse resultaat van de vergelijking tussen INF en een scalar parameter.

en: Returns the boolean result of the comparison between NaN and a scalar parameter.
nl: Geeft het booleaanse resultaat van de vergelijking tussen NaN en een scalar parameter.

en: Less Than (<)
nl: Kleiner Dan (<)

en: Less Than or Equal (<=)
nl: Kleiner Dan of Gelijk aan (<=)

en: Not Equal (!=)
nl: Niet Gelijk aan (!=)

en: Returns an associated vector if the provided boolean value is true or false.
nl: Geeft een geassocieerde vector als de gegeven booleaanse waarde waar of onwaar is.

en: Returns an associated scalar if the provided boolean value is true or false.
nl: Geeft een geassocieerde scalar als de gegeven booleaanse waarde waar of onwaar is.

en: Returns the boolean result of the comparison between two parameters.
nl: Resulteert het boolean resultaat van de vergelijking tussen twee parameters.

en: Returns the boolean result of the comparison between INF (or NaN) and a scalar parameter.
nl: Geeft het booleaanse resultaat van een vergelijking tussen INF (of NaN) en een scalar parameter.

en: Boolean constant.
nl: Boolean Constante.

en: Boolean uniform.
nl: Uniforme Boolean.

en: '%s' input parameter for all shader modes.
nl: '%s' invoer parameter voor alle shadermodi.

en: '%s' input parameter for vertex and fragment shader modes.
nl: '%s' invoerparameter voor vertex en fragment shadermodi.

en: '%s' input parameter for fragment and light shader modes.
nl: '%s' invoerparameter voor fragment en light shadermodi.

en: '%s' input parameter for fragment shader mode.
nl: '%s' invoerparameter voor fragment-shadermodus.

en: '%s' input parameter for light shader mode.
nl: '%s' invoerparameter voor light-shader modus.

en: '%s' input parameter for vertex shader mode.
nl: '%s' invoer parameter voor vertex-shadermodus.

en: '%s' input parameter for vertex and fragment shader mode.
nl: '%s' invoerparameter voor vertex en fragment shadermodus.

en: Scalar function.
nl: Scalar functie.

en: E constant (2.718282). Represents the base of the natural logarithm.
nl: E-constante (2.718282). Vertegenwoordigt de basis van het natuurlijke logaritme.

en: Epsilon constant (0.00001). Smallest possible scalar number.
nl: Epsilon-constante (0.00001). Kleinst mogelijk scalar waarde.

en: Phi constant (1.618034). Golden ratio.
nl: Phi-constante (1.618034). Golden ratio.

en: Pi/4 constant (0.785398) or 45 degrees.
nl: Pi/4-constante (0.785398) of 45 graden.

en: Pi/2 constant (1.570796) or 90 degrees.
nl: Pi/2-constante (1.570796) of 90 graden.

en: Pi constant (3.141593) or 180 degrees.
nl: Pi-constante (3.141593) of 180 graden.

en: Tau constant (6.283185) or 360 degrees.
nl: Tau-constante (6.283185) of 360 graden.

en: Sqrt2 constant (1.414214). Square root of 2.
nl: Sqrt2-constante (1.414214). Wortel van 2.

en: Returns the absolute value of the parameter.
nl: Geeft de absolute waarde van de parameter.

en: Returns the arc-cosine of the parameter.
nl: Geeft de arc-cosinus van de parameter.

en: Returns the inverse hyperbolic cosine of the parameter.
nl: Geeft de omgekeerde cosinus hyperbolicus van de parameter.

en: Returns the arc-sine of the parameter.
nl: Geeft de arcsinus van de parameter.

en: Returns the inverse hyperbolic sine of the parameter.
nl: Geeft de inverse sinus hyperbolicus van de parameter.

en: Returns the arc-tangent of the parameter.
nl: Geeft de arctangens van de parameter.

en: Returns the arc-tangent of the parameters.
nl: Geeft de arctangens van de parameters.

en: Returns the inverse hyperbolic tangent of the parameter.
nl: Geeft de inverse tangens hyperbolicus van de parameter.

en: Finds the nearest integer that is greater than or equal to the parameter.
nl: Zoekt het dichtstbijzijnde gehele getal dat groter is dan of gelijk is aan de parameter.

en: Constrains a value to lie between two further values.
nl: Beperkt een waarde tussen twee andere waarden.

en: Returns the cosine of the parameter.
nl: Geeft de cosinus van de parameter.

en: Returns the hyperbolic cosine of the parameter.
nl: Geeft de cosinus hyperbolicus van de parameter.

en: Converts a quantity in radians to degrees.
nl: Converteert een kwantiteit in radialen naar graden.

en: Base-e Exponential.
nl: Base-e Exponentieel.

en: Base-2 Exponential.
nl: Base-2 Exponentieel.

en: Finds the nearest integer less than or equal to the parameter.
nl: Zoekt het dichtstbijzijnde gehele getal kleiner dan of gelijk aan de parameter.

en: Computes the fractional part of the argument.
nl: Berekent het fractionele deel van het argument.

en: Returns the inverse of the square root of the parameter.
nl: Geeft de inverse van de wortel van de parameter.

en: Natural logarithm.
nl: Natuurlijk logaritme.

en: Base-2 logarithm.
nl: Base-2 logaritme.

en: Returns the greater of two values.
nl: Geeft de grootste van twee waardes.

en: Returns the lesser of two values.
nl: Geeft de kleinste van twee waardes.

en: Linear interpolation between two scalars.
nl: Lineaire interpolatie tussen twee scalars.

en: Returns the opposite value of the parameter.
nl: Geeft de omgekeerde waarde van de parameter.

en: Returns the value of the first parameter raised to the power of the second.
nl: Geeft de waarde van de eerste parameter verhoogd tot de macht van de tweede.

en: Converts a quantity in degrees to radians.
nl: Converteert kwantiteit in graden naar radialen.

en: Finds the nearest integer to the parameter.
nl: Vindt het dichtstbijzijnde gehele getal bij de parameter.

en: Finds the nearest even integer to the parameter.
nl: Vindt het dichtstbijzijnde even gehele getal bij de parameter.

en: Clamps the value between 0.0 and 1.0.
nl: Klemt de waarde tussen 0.0 en 1.0.

en: Extracts the sign of the parameter.
nl: Extraheert het signum van de parameter.

en: Returns the sine of the parameter.
nl: Geeft de sinus van de parameter.

en: Returns the hyperbolic sine of the parameter.
nl: Geeft de sinus hyperbolicus van de parameter.

en: Returns the square root of the parameter.
nl: Geeft de vierkantswortel van de parameter.

en: SmoothStep function( scalar(edge0), scalar(edge1), scalar(x) ).
    
    Returns 0.0 if 'x' is smaller than 'edge0' and 1.0 if x is larger than 'edge1'. Otherwise the return value is interpolated between 0.0 and 1.0 using Hermite polynomials.
nl: SmoothStep functie( scalar(zijde0), scalar(zijde1), scalar(x) ).
    
    Geeft 0.0 als 'x' kleiner dan 'zijde0' en 1.0 als x groter dan 'zijde1'. Anders wordt de waarde geïnterpoleerd tussen 0.0 en 1.0 middels Hermite-polynomen.

en: Step function( scalar(edge), scalar(x) ).
    
    Returns 0.0 if 'x' is smaller than 'edge' and otherwise 1.0.
nl: Stapfunctie( scalar(zijde), scalar(x) ).
    
    Geeft 0.0 als 'x' kleiner dan 'zijde' anders 1.0.

en: Returns the tangent of the parameter.
nl: Geeft de tangens van de parameter.

en: Returns the hyperbolic tangent of the parameter.
nl: Geeft de tangens hyperbolicus van de parameter.

en: Finds the truncated value of the parameter.
nl: Zoekt de afgeronde waarde van de parameter.

en: Adds scalar to scalar.
nl: Voegt scalar aan scalar toe.

en: Divides scalar by scalar.
nl: Deelt scalar met scalar.

en: Multiplies scalar by scalar.
nl: Vermenigvuldigd scalar met scalar.

en: Returns the remainder of the two scalars.
nl: Geeft de rest van twee scalars.

en: Subtracts scalar from scalar.
nl: Trekt scalar van scalar af.

en: Scalar constant.
nl: Scalar constante.

en: Scalar uniform.
nl: Scalar uniforme.

en: Perform the cubic texture lookup.
nl: Voer cubic texture lookup uit.

en: Perform the texture lookup.
nl: Voer texture lookup uit.

en: 2D texture uniform lookup with triplanar.
nl: 2D texture uniform lookup met triplanar.

en: Transform function.
nl: Transformatie functie.

en: Calculate the outer product of a pair of vectors.
    
    OuterProduct treats the first parameter 'c' as a column vector (matrix with one column) and the second parameter 'r' as a row vector (matrix with one row) and does a linear algebraic matrix multiply 'c * r', yielding a matrix whose number of rows is the number of components in 'c' and whose number of columns is the number of components in 'r'.
nl: Bereken het uitproduct van een paar vectoren.
    
    OuterProduct behandelt de eerste parameter 'c' als een kolomvector (matrix met één kolom) en de tweede parameter 'r' als een rijvector (matrix met één rij) en vermenigvuldigt een lineaire algebraïsche matrix 'c * r', waardoor een matrix waarvan het aantal rijen het aantal componenten in 'c' is en waarvan het aantal kolommen het aantal componenten in 'r' is.

en: Composes transform from four vectors.
nl: Componeert transformatie van vier vectoren.

en: Decomposes transform to four vectors.
nl: Ontleedt transformatie van vier vectoren.

en: Calculates the determinant of a transform.
nl: Berekent de determinant van een transformatie.

en: Calculates the inverse of a transform.
nl: Berekent de inverse van een transformatie.

en: Calculates the transpose of a transform.
nl: Berekent de transpositie van een transformatie.

en: Multiplies transform by transform.
nl: Vermenigvuldigt een transformatie met een transformatie.

en: Multiplies vector by transform.
nl: Vermenigvuldigt vector met transformatie.

en: Transform constant.
nl: Transformeer constante.

en: Transform uniform.
nl: Transformeer uniforme.

en: Vector function.
nl: Vector functie.

en: Vector operator.
nl: Vector operatie.

en: Composes vector from three scalars.
nl: Composteert vector van drie scalars.

en: Decomposes vector to three scalars.
nl: Ontbindt vector naar drie scalars.

en: Calculates the cross product of two vectors.
nl: Berekent het kruisproduct van twee vectoren.

en: Returns the distance between two points.
nl: Geeft de afstand tussen twee punten.

en: Calculates the dot product of two vectors.
nl: Berekent het puntproduct van twee vectoren.

en: Returns the vector that points in the same direction as a reference vector. The function has three vector parameters : N, the vector to orient, I, the incident vector, and Nref, the reference vector. If the dot product of I and Nref is smaller than zero the return value is N. Otherwise -N is returned.
nl: Geeft de vector met dezelfde richting als de referentievector. De functie bevat drie vectorparameters: N, de oriëntatievector, I, de incidentvector en Nref, de referentievector. Als het inproduct van I en Nref kleiner dan nul is, is de terugkeerwaarde N, anders -N.

en: Calculates the length of a vector.
nl: Berekent de lengte van een vector.

en: Linear interpolation between two vectors.
nl: Lineaire interpolatie tussen twee vectoren.

en: Linear interpolation between two vectors using scalar.
nl: Lineaire interpolatie tussen twee vectoren met behulp van een scalar.

en: Calculates the normalize product of vector.
nl: Berekent genormaliseerd product van vector.

en: Returns the vector that points in the direction of reflection ( a : incident vector, b : normal vector ).
nl: Geeft de reflectievector (a: invalshoek vector, b : normaalvector).

en: Returns the vector that points in the direction of refraction.
nl: Geeft de vector met dezelfde richting als de referentievector. De functie bevat drie vectorparameters: N, de oriëntatievector, I, de invalsvector en Nref, de referentie vector. Als het inproduct van I en Nref kleiner dan nul is, resulteert waarde N. Anders wordt -N geresulteerd.

en: SmoothStep function( vector(edge0), vector(edge1), vector(x) ).
    
    Returns 0.0 if 'x' is smaller than 'edge0' and 1.0 if 'x' is larger than 'edge1'. Otherwise the return value is interpolated between 0.0 and 1.0 using Hermite polynomials.
nl: Gladde stapfunctie ( vector(zijde0), vector(zijde1), vector(x) ).
    
    Geeft 0.0 als 'x' kleiner dan 'zijde0' en 1.0 als 'x' groter dan 'zijde1'. Anders word de waarde geïnterpoleerd tussen 0.0 en 1.0 met behulp van Hermite polynomen.

en: SmoothStep function( scalar(edge0), scalar(edge1), vector(x) ).
    
    Returns 0.0 if 'x' is smaller than 'edge0' and 1.0 if 'x' is larger than 'edge1'. Otherwise the return value is interpolated between 0.0 and 1.0 using Hermite polynomials.
nl: SmoothStep function( scalar(edge0), scalar(edge1), vector(x) ).
    
    Resulteert 0.0 als 'x' kleiner dan 'edge0' is en resulteert 1.0 als 'x' groter dan 'edge1' is. Anders word de waarde geïnterpoleerd tusse 0.0 en 1.0 met behulp van Hermite polynomials.

en: Step function( vector(edge), vector(x) ).
    
    Returns 0.0 if 'x' is smaller than 'edge' and otherwise 1.0.
nl: Step function( vector(edge), vector(x) ).
    
    Resulteert 0.0 als 'x' kleiner dan 'edge' anders 1.0.

en: Step function( scalar(edge), vector(x) ).
    
    Returns 0.0 if 'x' is smaller than 'edge' and otherwise 1.0.
nl: Step function( scalar(edge), vector(x) ).
    
    Resulteert 0.0 als 'x' kleiner dan 'edge' anders 1.0.

en: Adds vector to vector.
nl: Voegs vector aan vector toe.

en: Divides vector by vector.
nl: Trekt vector van vector af.

en: Multiplies vector by vector.
nl: Vermenigvuldigd vector met vector.

en: Returns the remainder of the two vectors.
nl: Geeft de rest van twee vectoren.

en: Subtracts vector from vector.
nl: Trekt vector van vector af.

en: Vector constant.
nl: Vector constante.

en: Vector uniform.
nl: Uniforme vector.

en: Custom Godot Shader Language expression, with custom amount of input and output ports. This is a direct injection of code into the vertex/fragment/light function, do not use it to write the function declarations inside.
nl: Aangepaste Godot Shader Language expressie, met aangepast aantal in- en uitvoerpoorten. Dit is een directe injectie van code in de vertex/fragment/light functie, niet gebruiken om functie declaraties in te schrijven.

en: Returns falloff based on the dot product of surface normal and view direction of camera (pass associated inputs to it).
nl: Geeft de verminderingswaarde gebaseerd op het inproduct van de normaalvector van het oppervlak en de kijkrichting van de camera (bijbehorende invoer moet doorgeven worden).

en: Custom Godot Shader Language expression, which is placed on top of the resulted shader. You can place various function definitions inside and call it later in the Expressions. You can also declare varyings, uniforms and constants.
nl: Aangepaste Godot Shader Language expressie die wordt geplaatst bovenop het resultaat van de shader. Je kunt hierin meerdere functies plaatsen en later aanroepen in de expressies. Je kunt hierin ook varyings, uniformen en constanten declareren.

en: A reference to an existing uniform.
nl: Een verwijzing naar een bestaand uniform.

en: (Fragment/Light mode only) Scalar derivative function.
nl: (Alleen voor fragment/light-modus) Scalaire afgeleide functie.

en: (Fragment/Light mode only) Vector derivative function.
nl: (Alleen voor fragment/lightmodus) Vector afgeleide functie.

en: (Fragment/Light mode only) (Vector) Derivative in 'x' using local differencing.
nl: (Alleen Fragment/Light modus) (Vector) Afgeleide in 'x' met behulp van lokale differentiatie.

en: (Fragment/Light mode only) (Scalar) Derivative in 'x' using local differencing.
nl: (Alleen Fragment/Light modus) (Scalar) Afgeleide in 'x' met behulp van lokale differentiatie.

en: (Fragment/Light mode only) (Vector) Derivative in 'y' using local differencing.
nl: (Alleen Fragment/Light modus) (Vector) Afgeleide in 'Y' met behulp van lokale differentiatie.

en: (Fragment/Light mode only) (Scalar) Derivative in 'y' using local differencing.
nl: (Alleen Fragment/Light modus) (Scalar) Afgeleide in 'Y' met behulp van lokale differentiatie.

en: (Fragment/Light mode only) (Vector) Sum of absolute derivative in 'x' and 'y'.
nl: (Alleen Fragment/Light modus) (Vector) Som van absolute differentiatie in 'x' en 'y''.

en: (Fragment/Light mode only) (Scalar) Sum of absolute derivative in 'x' and 'y'.
nl: (Alleen Fragment/Light modus) (Scalar) Som van absolute differentiatie in 'x' en 'y''.

en: Visual Shader Mode Changed
nl: VisualShader-modus aangepast

en: Runnable
nl: Uitvoerbaar

en: Delete preset '%s'?
nl: Verwijder voorinstelling '%s'?

en: Exporting All
nl: Exporteer alles

en: Export Path
nl: Export Pad

en: Presets
nl: Voorinstelling

en: Add...
nl: Toevoegen...

en: If checked, the preset will be available for use in one-click deploy.
    Only one preset per platform may be marked as runnable.
nl: Indien aangevinkt, zal deze preset beschikbaar zijn voor one-click deploy.
    Per platform kan maar een preset als runnable gekozen worden.

en: Resources
nl: Bronnen

en: Export all resources in the project
nl: Exporteer alle bronnen in het project

en: Export selected scenes (and dependencies)
nl: Exporteer geselecteerde scènes (en afhankelijkheden)

en: Export selected resources (and dependencies)
nl: Exporteer geselecteerde bronnen (en afhankelijkheden)

en: Export Mode:
nl: Exporteermodus:

en: Resources to export:
nl: Bronnen om te exporteren:

en: Filters to export non-resource files/folders
    (comma-separated, e.g: *.json, *.txt, docs/*)
nl: Filters om bestanden en mappen die geen hulpbron zijn te exporteren
    (door komma's gescheiden, bijv.: *.json, *.txt, docs/*)

en: Filters to exclude files/folders from project
    (comma-separated, e.g: *.json, *.txt, docs/*)
nl: Filters om bestanden uit te sluiten van het project
    (scheiden met een komma, bijv.: *.json, *.txt, docs/*)

en: Features
nl: Functionaliteiten

en: Custom (comma-separated):
nl: Aangepast (kommagescheiden):

en: Feature List:
nl: Kenmerkenlijst:

en: Encrypted (Provide Key Below)
nl: Versleuteld (verstrek hieronder de sleutel)

en: Export All
nl: Exporteer alles

en: ZIP File
nl: Zip-bestand

en: Export templates for this platform are missing:
nl: Vermiste Exportsjablonen voor dit platform:

en: Manage Export Templates
nl: Beheer Export Templates

en: Export With Debug
nl: Exporteer Met Debug

en: The path specified doesn't exist.
nl: Dit pad bestaat niet.

en: Error opening package file (it's not in ZIP format).
nl: Fout bij het openen van het pakketbestand, geen zip-formaat.

en: Invalid ".zip" project file; it doesn't contain a "project.godot" file.
nl: Ongeldig '.zip' projectbestand, bevat geen 'project.godot' bestand.

en: Please choose an empty folder.
nl: Kies alstublieft een lege map.

en: Please choose a "project.godot" or ".zip" file.
nl: Kies alstublieft een "project.godot" of ".zip" bestand.

en: This directory already contains a Godot project.
nl: In deze map staat al een Godot project.

en: New Game Project
nl: Nieuw spelproject

en: Imported Project
nl: Geïmporteerd project

en: Couldn't create folder.
nl: Kon map niet aanmaken.

en: There is already a folder in this path with the specified name.
nl: Er is al een map in dit pad met dezelfde naam.

en: It would be a good idea to name your project.
nl: Het zou een goed idee zijn om uw project een naam te geven.

en: Invalid project path (changed anything?).
nl: Ongeldig projectpad (iets veranderd?).

en: Couldn't create project.godot in project path.
nl: Kan project.godot niet in projectpad maken.

en: Error opening package file, not in ZIP format.
nl: Fout bij het openen van het pakketbestand, geen zip-formaat.

en: The following files failed extraction from package:
nl: De volgende bestanden konden niet worden uitgepakt:

en: Package installed successfully!
nl: Pakket succesvol geïnstalleerd!

en: Rename Project
nl: Project hernoemen

en: Import Existing Project
nl: Bestaand project importeren

en: Import & Edit
nl: Importeer & Bewerk

en: Create New Project
nl: Creëer Nieuw Project

en: Create & Edit
nl: Creëer en bewerk

en: Install Project:
nl: Installeer project:

en: Install & Edit
nl: Installeer & Bewerk

en: Project Name:
nl: Projectnaam:

en: Project Path:
nl: Projectpad:

en: Project Installation Path:
nl: Project Installatie Path:

en: Not supported by your GPU drivers.
nl: Niet ondersteund door uw GPU drivers.

en: Higher visual quality
    All features available
    Incompatible with older hardware
    Not recommended for web games
nl: Hogere beeldkwaliteit
    Alle functionaliteiten beschikbaar
    Incompatibel met verouderde hardware
    Niet aanbevolen voor webgebaseerde spellen

en: Lower visual quality
    Some features not available
    Works on most hardware
    Recommended for web games
nl: Lagere beeldkwaliteit
    Sommige functionaliteiten zijn niet beschikbaar
    Werkt op bijna alle hardware
    Aanbevolen voor webgebaseerde spellen

en: Renderer can be changed later, but scenes may need to be adjusted.
nl: Renderer kan later worden gewijzigd, scènes moeten dan mogelijk worden bijgesteld.

en: Missing Project
nl: Bestanden ontbreken

en: Error: Project is missing on the filesystem.
nl: Error: Project ontbreekt in het bestandssysteem.

en: Local
nl: Lokaal

en: Can't open project at '%s'.
nl: Kan project niet openen op '%s'.

en: Are you sure to open more than one project?
nl: Weet je zeker dat je meer dan één project wilt openen?

en: The following project settings file does not specify the version of Godot through which it was created.
    
    %s
    
    If you proceed with opening it, it will be converted to Godot's current configuration file format.
    Warning: You won't be able to open the project with previous versions of the engine anymore.
nl: Het volgende project-configuratiebestand specificeert niet door welke versie van Godot deze gemaakt is.
    
    %s
    
    Als je doorgaat met het openen van dit bestand, zal het worden omgezet naar Godot's huidige formaat voor project-configuratiebestanden.
    Waarschuwing: Hierna kan het project niet meer worden geopend door oudere versies van Godot Engine.

en: The following project settings file was generated by an older engine version, and needs to be converted for this version:
    
    %s
    
    Do you want to convert it?
    Warning: You won't be able to open the project with previous versions of the engine anymore.
nl: Het volgende project-configuratiebestand was gegenereerd door een oudere versie van Godot Engine, en moet worden geconverteerd voor deze versie:
    
    %s
    
    Wil je dit project-configuratiebestand converteren?
    Waarschuwing: Hierna kan het project niet meer worden geopend door oudere versies van Godot Engine.

en: The project settings were created by a newer engine version, whose settings are not compatible with this version.
nl: Het project-configuratiebestand is gemaakt door een nieuwere versie van Godot Engine, en is incompatibel met de huidige versie.

en: Can't run project: no main scene defined.
    Please edit the project and set the main scene in the Project Settings under the "Application" category.
nl: Kan project niet uitvoeren: geen startscène gedefinieerd.
    Bewerk het project en stel de startscène in Project→Projectinstellingen→Application.

en: Can't run project: Assets need to be imported.
    Please edit the project to trigger the initial import.
nl: Kan project niet starten: Assets moeten worden geïmporteerd.
    Wijzig het project om de initiële import te starten.

en: Are you sure to run %d projects at once?
nl: Weet je zeker dat je %d projecten wilt uitvoeren?

en: Remove all missing projects from the list?
    The project folders' contents won't be modified.
nl: Alle ontbrekende projecten uit de lijst verwijderen?
    De inhoud van de projectmap wordt niet veranderd.

en: Language changed.
    The interface will update after restarting the editor or project manager.
nl: De taal is veranderd.
    De gebruikersomgeving wordt bijgewerkt na het herstarten.

en: Are you sure to scan %s folders for existing Godot projects?
    This could take a while.
nl: Wil je %s mappen doorzoeken naar bestaande Godot projecten?
    Dit kan een tijdje duren.

en: Last Modified
nl: Laatst bewerkt

en: Loading, please wait...
nl: Aan het laden, even wachten a.u.b...

en: Scan
nl: Inlezen

en: Select a Folder to Scan
nl: Selecteer een map om te doorzoeken

en: New Project
nl: Nieuw Project

en: Remove Missing
nl: Lijst opruimen

en: About
nl: Over

en: Restart Now
nl: Nu herstarten

en: Remove All
nl: Verwijder Alles

en: Can't run project
nl: Kan project niet uitvoeren

en: You currently don't have any projects.
    Would you like to explore official example projects in the Asset Library?
nl: U heeft momenteel geen projecten.
    Wilt u officiële voorbeeldprojecten verkennen in de Materiaalbibliotheek?

en: Key
nl: Toets

en: Joy Button
nl: Controllerknop

en: Joy Axis
nl: Controller-as

en: Mouse Button
nl: Muis Knop

en: Invalid action name. It cannot be empty nor contain '/', ':', '=', '\' or '"'
nl: Ongeldige actienaam. Kan niet leeg zijn en mag niet '/', ':', '=', '\' of '"' bevatten

en: An action with the name '%s' already exists.
nl: Action '%s' bestaat al.

en: Rename Input Action Event
nl: Hernoem Input Action Event

en: Change Action deadzone
nl: Wijzig Action Deadzone

en: Add Input Action Event
nl: Toevoegen Input Action Event

en: All Devices
nl: Alle Apparaten

en: Press a Key...
nl: Druk op een toets...

en: Mouse Button Index:
nl: Muis Knop Index:

en: Left Button
nl: Links Knop

en: Right Button
nl: Rechts Knop

en: Middle Button
nl: Middelste Knop

en: Wheel Up Button
nl: Muiswiel Omhoog Knop

en: Wheel Down Button
nl: Muiswiel Omlaag Knop

en: Wheel Left Button
nl: Linker muiswielknop

en: Wheel Right Button
nl: Rechter muiswielknop

en: X Button 1
nl: X Knop 1

en: X Button 2
nl: X Knop 2

en: Joypad Axis Index:
nl: Controller-as index:

en: Joypad Button Index:
nl: Controllerknop index:

en: Erase Input Action
nl: Verwijder Input Actie

en: Erase Input Action Event
nl: Wis Input Action Event

en: Add Event
nl: Event Toevoegen

en: Button
nl: Button (Knop)

en: Left Button.
nl: Linker Knop.

en: Right Button.
nl: Rechter Knop.

en: Middle Button.
nl: Middelste Knop.

en: Wheel Up.
nl: Scrollwiel Omhoog.

en: Wheel Down.
nl: Scrollwiel Omlaag.

en: Add Global Property
nl: Globale eigenschap toevoegen

en: Select a setting item first!
nl: Selecteer eerst een instellingsitem!

en: No property '%s' exists.
nl: Eigenschap '%s' bestaat niet.

en: Setting '%s' is internal, and it can't be deleted.
nl: Instelling '%s' is intern, en kan niet worden verwijderd.

en: Delete Item
nl: Verwijder Voorwerp

en: Invalid action name. It cannot be empty nor contain '/', ':', '=', '\' or '"'.
nl: Ongeldige actienaam. Kan niet leeg zijn en mag niet '/', ':', '=', '\' of '"' bevatten.

en: Add Input Action
nl: Toevoegen Input Action

en: Error saving settings.
nl: Fout bij opslaan instellingen.

en: Settings saved OK.
nl: Instellingen succesvol opgeslagen.

en: Moved Input Action Event
nl: Input Action Event verplaatst

en: Override for Feature
nl: Override voor Feature

en: Remove Translation
nl: Verwijder vertaling

en: Change Resource Remap Language
nl: Taal van bronomleiding wijzigen

en: Remove Resource Remap
nl: Bronomleiding verwijderen

en: Remove Resource Remap Option
nl: Bronomleidingsoptie verwijderen

en: Changed Locale Filter
nl: Lokale Filter Gewijzigd

en: Changed Locale Filter Mode
nl: Taalfiltermodus gewijzigd

en: Project Settings (project.godot)
nl: Projectinstellingen (project.godot)

en: General
nl: Algemeen

en: Override For...
nl: Override Voor...

en: The editor must be restarted for changes to take effect.
nl: Editor moet worden herstart voordat de wijzigingen worden toegepast.

en: Input Map
nl: Invoertoewijzing

en: Deadzone
nl: Dode zone

en: Device:
nl: Apparaat:

en: Localization
nl: Lokalisatie

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Translations:
nl: Vertalingen:

en: Remaps
nl: Omleidingen

en: Resources:
nl: Bronnen:

en: Remaps by Locale:
nl: Omleidingen per lokalisatie:

en: Locales Filter
nl: Lokalisatie filter

en: Show All Locales
nl: Laat alle lokalen zien

en: Show Selected Locales Only
nl: Alleen geselecteerde talen tonen

en: Filter mode:
nl: Filtermodus:

en: Locales:
nl: Lokalen:

en: AutoLoad
nl: Automatisch Laden

en: Import Defaults
nl: Import

en: Preset...
nl: Voorinstelling...

en: Zero
nl: Nul

en: Easing In-Out
nl: In-uit vloeien

en: Easing Out-In
nl: Uit-In vloeien

en: File...
nl: Bestand...

en: Dir...
nl: Pad...

en: Assign
nl: Toewijzen

en: Select Node
nl: Knoop selecteren

en: Error loading file: Not a resource!
nl: Fout bij laden bestand: Niet een bron!

en: Pick a Node
nl: Knoop kiezen

en: Bit %d, val %d.
nl: Bit %d, waarde %d.

en: Select Property
nl: Selecteer Eigenschap

en: Select Virtual Method
nl: Selecteer Virtuele Method

en: Select Method
nl: Selecteer Method

en: Batch Rename
nl: Bulk hernoemen

en: Prefix:
nl: Voorvoegsel:

en: Suffix:
nl: Achtervoegsel:

en: Use Regular Expressions
nl: Reguliere expressies gebruiken

en: Advanced Options
nl: Geavanceerde opties

en: Substitute
nl: Plaatsvervanger

en: Node name
nl: Knoopnaam

en: Node's parent name, if available
nl: Naam van bovenliggende knoop, indien beschikbaar

en: Node type
nl: Knooptype

en: Current scene name
nl: Naam huidige scène

en: Root node name
nl: Wortelknoopnaam

en: Sequential integer counter.
    Compare counter options.
nl: Sequentiële integer teller.
    Vergelijk tellersopties.

en: Per-level Counter
nl: Per niveau teller

en: If set, the counter restarts for each group of child nodes.
nl: Indien ingesteld, zal de teller voor iedere groep van onderliggende knopen opnieuw starten.

en: Initial value for the counter
nl: Initiële waarde van teller

en: Amount by which counter is incremented for each node
nl: Hoeveelheid waarmee de teller voor iedere knoop opgehoogd wordt

en: Padding
nl: Vulling

en: Minimum number of digits for the counter.
    Missing digits are padded with leading zeros.
nl: Minimum aantal nummers voor de teller.
    Missende cijfers worden met voorloopnullen opgevuld.

en: Style
nl: Stijl

en: Keep
nl: Houd

en: PascalCase to snake_case
nl: PascalCase naar onder_streep

en: snake_case to PascalCase
nl: onder_streep naar PascalCase

en: Case
nl: Kapitalisatie

en: To Lowercase
nl: Naar kleine letters

en: To Uppercase
nl: Naar hoofdletters

en: Reset
nl: Resetten

en: Regular Expression Error:
nl: Fout in reguliere expressie:

en: At character %s
nl: Bij teken %s

en: Reparent Node
nl: Knoopouder wijzigen

en: Reparent Location (Select new Parent):
nl: Plaats instellen (selecteer nieuwe ouder):

en: Keep Global Transform
nl: Houd Globale Transformatie

en: Reparent
nl: Ouder veranderen

en: Run Mode:
nl: Uitvoermodus:

en: Current Scene
nl: Huidige scène

en: Main Scene Arguments:
nl: Startscène argumenten:

en: Scene Run Settings
nl: Scène uitvoerinstellingen

en: No parent to instance the scenes at.
nl: Geen ouder om scènes mee te instantiëren.

en: Error loading scene from %s
nl: Fout bij het laden van scène uit %s

en: Cannot instance the scene '%s' because the current scene exists within one of its nodes.
nl: Kan scène '%s' niet instantiëren omdat de huidige scène in één van zijn knopen bestaat.

en: Instance Scene(s)
nl: Scène(s) instantiëren

en: Replace with Branch Scene
nl: Vervangen met vertakte scène

en: Instance Child Scene
nl: Scène instantiëren

en: Can't paste root node into the same scene.
nl: Kan de wortelknoop niet in dezelfde scène plakken.

en: Paste Node(s)
nl: Knopen plakken

en: Detach Script
nl: Script losmaken

en: This operation can't be done on the tree root.
nl: Deze bewerking kan niet op de wortelknoop worden uitgevoerd.

en: Move Node In Parent
nl: Knoop in ouder verplaatsen

en: Move Nodes In Parent
nl: Knopen in ouder verplaatsen

en: Duplicate Node(s)
nl: Dupliceer knoop/knopen

en: Can't reparent nodes in inherited scenes, order of nodes can't change.
nl: Kan ouderschap van knopen in geërfde scènes niet aanpassen, volgorde van knopen kan niet veranderen.

en: Node must belong to the edited scene to become root.
nl: Knoop moet bij de bewerkte scène horen om wortelknoop te worden.

en: Instantiated scenes can't become root
nl: Geïnstantieerde scène kan geen wortel worden

en: Make node as Root
nl: Knoop tot wortelknoop maken

en: Delete %d nodes and any children?
nl: Verwijder %d knopen en eventuele kinderen?

en: Delete %d nodes?
nl: Verwijder %d knopen?

en: Delete the root node "%s"?
nl: Verwijder de wortel knoop "%s"?

en: Delete node "%s" and its children?
nl: Verwijder knoop "%s" en zijn kinderen?

en: Delete node "%s"?
nl: Verwijder knoop "%s"?

en: Save New Scene As...
nl: Nieuwe scène opslaan als...

en: Disabling "editable_instance" will cause all properties of the node to be reverted to their default.
nl: Het uitzetten van "editable_instance" zal ervoor zorgen dat alle eigenschappen van deze knoop naar hun standaardwaarde worden teruggezet.

en: Enabling "Load As Placeholder" will disable "Editable Children" and cause all properties of the node to be reverted to their default.
nl: Het aanzetten van "Als plaatsvervanger laden" zal "Bewerkbare kinderen" uitzetten en ervoor zorgen dat alle eigenschappen van deze knoop naar hun standaardwaarde worden teruggezet.

en: Make Local
nl: Maak locaal

en: New Scene Root
nl: Nieuwe scènewortel

en: Create Root Node:
nl: Maak de wortelknoop:

en: 2D Scene
nl: 2D Scène

en: 3D Scene
nl: 3D Scène

en: User Interface
nl: Gebruikersomgeving

en: Other Node
nl: Andere knoop

en: Can't operate on nodes from a foreign scene!
nl: Kan deze operatie niet uitvoeren op knopen uit een vreemde scène!

en: Can't operate on nodes the current scene inherits from!
nl: Kan niet werken aan knopen waar de huidige scène van erft!

en: This operation can't be done on instanced scenes.
nl: Deze operatie kan niet worden uitgevoerd op geïnstantieerde scènes.

en: Attach Script
nl: Script toevoegen

en: Cut Node(s)
nl: Knopen knippen

en: Remove Node(s)
nl: Verwijder knoop/knopen

en: Change type of node(s)
nl: Knooptypes veranderen

en: Couldn't save new scene. Likely dependencies (instances) couldn't be satisfied.
nl: Kon nieuwe scène niet opslaan. Waarschijnlijk konden (instantie-)afhankelijkheden niet voldaan worden.

en: Error saving scene.
nl: Fout bij het opslaan van de scène.

en: Error duplicating scene to save it.
nl: Fout bij het opslaan van een gekopieerde scène.

en: Sub-Resources
nl: Sub-Resource

en: Clear Inheritance
nl: Erfenis wissen

en: Editable Children
nl: Bewerkbare kinderen

en: Load As Placeholder
nl: Laden als

en: Cannot attach a script: there are no languages registered.
    This is probably because this editor was built with all language modules disabled.
nl: Script kon niet aangebracht worden: er zijn geen talen ingesteld.
    Dit is waarschijnlijk omdat deze editor zonder taalmodules was gecompileerd.

en: Add Child Node
nl: Knoop hieronder toevoegen

en: Expand/Collapse All
nl: Alles in-/uitklappen

en: Change Type
nl: Type veranderen

en: Reparent to New Node
nl: Onder nieuwe knoop hangen

en: Make Scene Root
nl: Als scènewortel instellen

en: Merge From Scene
nl: Samenvoegen uit scène

en: Save Branch as Scene
nl: Tak opslaan als scène

en: Copy Node Path
nl: Knooppad kopiëren

en: Delete (No Confirm)
nl: Verwijder (Geen bevestiging)

en: Add/Create a New Node.
nl: Nieuwe knoop maken/toevoegen.

en: Instance a scene file as a Node. Creates an inherited scene if no root node exists.
nl: Instantieer scènebestand als knoop. Maakt een overgeërfde scène als geen wortelknoop bestaat.

en: Attach a new or existing script to the selected node.
nl: Een nieuw of bestaand script verbinden aan de geselecteerde knoop.

en: Detach the script from the selected node.
nl: Script van geselecteerde knoop losmaken.

en: Clear Inheritance? (No Undo!)
nl: Erfenis wissen? (Kan niet ongedaan worden gemaakt!)

en: Toggle Visible
nl: Toggle Zichtbaarheid

en: Unlock Node
nl: Knoop ontgrendelen

en: Button Group
nl: Knoppen Groep

en: (Connecting From)
nl: (Verbonden vanaf)

en: Node configuration warning:
nl: Waarschuwing over knoopconfiguratie:

en: Node has %s connection(s) and %s group(s).
    Click to show signals dock.
nl: Knoop heeft %s verbinding(en) en %s groep(en).
    Klik hier om signaalbeheer te tonen.

en: Node has %s connection(s).
    Click to show signals dock.
nl: Knoop heeft %s verbinding(en).
    Klik hier om signaalbeheer te tonen.

en: Node is in %s group(s).
    Click to show groups dock.
nl: Knoop zit in %s groep(en).
    Klik om groepenbeheer weer te geven.

en: Node is locked.
    Click to unlock it.
nl: Knoop is vergrendeld.
    Klik om te ontgrendelen.

en: Children are not selectable.
    Click to make selectable.
nl: Kinderen zijn niet selecteerbaar.
    Klik hier om selecteerbaar te maken.

en: Toggle Visibility
nl: Toggle Zichtbaarheid

en: AnimationPlayer is pinned.
    Click to unpin.
nl: AnimationPlayer is vastgezet.
    Klik om los te maken.

en: Invalid node name, the following characters are not allowed:
nl: Ongeldige knoopnaam, deze karakters zijn niet toegestaan:

en: Rename Node
nl: Knoop hernoemen

en: Scene Tree (Nodes):
nl: Scèneboom (knopen):

en: Node Configuration Warning!
nl: Knoop configuratie waarschuwing!

en: Select a Node
nl: Knoop uitkiezen

en: Path is empty.
nl: Pad is leeg.

en: Filename is empty.
nl: Bestandsnaam is leeg.

en: Path is not local.
nl: Pad is niet lokaal.

en: Invalid base path.
nl: Ongeldig basis Pad.

en: A directory with the same name exists.
nl: Een map met dezelfde naam bestaat al.

en: File does not exist.
nl: Bestand bestaat niet.

en: Invalid extension.
nl: Ongeldige extentie.

en: Wrong extension chosen.
nl: Verkeerde extensie gekozen.

en: Error loading template '%s'
nl: Error bij het laden van sjabloon '%s'

en: Error - Could not create script in filesystem.
nl: Fout - Kon geen script aanmaken in bestandssysteem.

en: Error loading script from %s
nl: Fout bij het laden script van %s

en: Overrides
nl: Overschrijvers

en: N/A
nl: Niet van toepassing

en: Open Script / Choose Location
nl: Open Script / Kies Locatie

en: File exists, it will be reused.
nl: Bestand Bestaat, zal hergebruikt worden.

en: Invalid path.
nl: Ongeldig pad.

en: Invalid class name.
nl: Ongeldige klassenaam.

en: Invalid inherited parent name or path.
nl: Ongeldige overgenomen oudernaam of pad.

en: Script path/name is valid.
nl: Scriptpad/-naam is geldig.

en: Allowed: a-z, A-Z, 0-9, _ and .
nl: Toegestaan: a-z, A-Z, 0-9 en .

en: Built-in script (into scene file).
nl: Ingebouwd script (in scènebestand).

en: Will create a new script file.
nl: Maak nieuw script bestand.

en: Will load an existing script file.
nl: Laad bestaand script.

en: Script file already exists.
nl: Scriptbestand bestaat al.

en: Note: Built-in scripts have some limitations and can't be edited using an external editor.
nl: Merk op: Ingebouwde scripten zijn onderhevig aan bepaalde beperkingen en kunnen niet in een externe editor bewerkt worden.

en: Class Name:
nl: Klasse Naam:

en: Built-in Script:
nl: Ingebouwd script:

en: Attach Node Script
nl: Verbind knoopscript

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: Error:
nl: Fout:

en: C++ Error
nl: C++ Fout

en: C++ Error:
nl: C++ Fout:

en: C++ Source
nl: C++ Bron

en: Source:
nl: Bron:

en: C++ Source:
nl: C++ Bron:

en: Errors
nl: Fouten

en: Child process connected.
nl: Kind proces verbonden.

en: Copy Error
nl: Kopieer Fout

en: Video RAM
nl: Videogeheugen

en: Skip Breakpoints
nl: Breakpoint overslaan

en: Inspect Previous Instance
nl: Inspecteer vorige instantie

en: Inspect Next Instance
nl: Inspecteer Volgende Instantie

en: Network Profiler
nl: Netwerk Profiler

en: Pick one or more items from the list to display the graph.
nl: Kies één of meer elementen van de lijst om de grafiek weer te geven.

en: List of Video Memory Usage by Resource:
nl: Lijst van videogeheugengebruik per bron:

en: Total:
nl: Totaal:

en: Export list to a CSV file
nl: Exporteer lijst naar een csv-bestand

en: Resource Path
nl: Bronpad

en: Format
nl: Formaat

en: Usage
nl: Gebruik

en: Misc
nl: Overig

en: Clicked Control:
nl: Control-knoop aangeklikt:

en: Clicked Control Type:
nl: Controltype aangeklikt:

en: Live Edit Root:
nl: Live bewerking wortel:

en: Set From Tree
nl: Stel in vanuit boom

en: Export measures as CSV
nl: Exporteer metingen als CSV

en: Erase Shortcut
nl: Verwijder sneltoets

en: Restore Shortcut
nl: Herstel sneltoets

en: Change Shortcut
nl: Wijzig Sneltoets

en: Editor Settings
nl: Editor Instellingen

en: Shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: Change Light Radius
nl: Verander Licht radius

en: Change AudioStreamPlayer3D Emission Angle
nl: Uitvoerhoek AudioStreamPlayer3D veranderen

en: Change Camera FOV
nl: Wijzig Camera FOV

en: Change Camera Size
nl: Verander Camera grootte

en: Change Notifier AABB
nl: Verander Notifier AABB

en: Change Particles AABB
nl: Verander Particles AABB

en: Change Probe Extents
nl: Verander Probe Extents

en: Change Sphere Shape Radius
nl: Wijzig Sphere Vorm Straal

en: Change Box Shape Extents
nl: Wijzig Box Vorm Extents

en: Change Capsule Shape Radius
nl: Wijzig Capsule Vorm Straal

en: Change Capsule Shape Height
nl: Wijzig Capsule Vorm Hoogte

en: Change Cylinder Shape Radius
nl: Wijzig Cylinder Vorm Radius

en: Change Cylinder Shape Height
nl: Wijzig Cylinder Vorm Hoogte

en: Change Ray Shape Length
nl: Wijzig Ray Vorm Lengte

en: Change Cylinder Radius
nl: Wijzig Cylinder Straal

en: Change Cylinder Height
nl: Wijzig Cylinder Hoogte

en: Change Torus Inner Radius
nl: Wijzig Torus Binnenste Straal

en: Change Torus Outer Radius
nl: Wijzig Torus Buitenste Straal

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Select the dynamic library for this entry
nl: Selecteer de dynamische bibliotheek voor deze ingave

en: Select dependencies of the library for this entry
nl: Selecteer afhankelijkheden van de bibliotheek voor deze ingave

en: Remove current entry
nl: Verwijder huidige ingave

en: Double click to create a new entry
nl: Dubbelklikken om een nieuwe ingave te creëren

en: Dynamic Library
nl: Dynamische Bibliotheek

en: Add an architecture entry
nl: Voeg een architectuur invoer toe

en: GDNativeLibrary
nl: GDNativeBibliotheek

en: Enabled GDNative Singleton
nl: Schakel GDNative Singleton in

en: Disabled GDNative Singleton
nl: Schakel GDNative Singleton uit

en: Step argument is zero!
nl: Stap argument is nul!

en: Not a script with an instance
nl: Niet een script met een instantie

en: Not based on a script
nl: Niet gebaseerd op een script

en: Not based on a resource file
nl: Niet gebaseerd op een resource bestand

en: Invalid instance dictionary format (missing @path)
nl: Ongeldig dictionary formaat van instantie (mist @path)

en: Invalid instance dictionary format (can't load script at @path)
nl: Ongeldig dictionary formaat van instantie (kan script niet laden uit @path)

en: Invalid instance dictionary format (invalid script at @path)
nl: Ongeldig dictionary formaat van instantie (ongeldig script op @path)

en: Invalid instance dictionary (invalid subclasses)
nl: Ongeldige dictionary van instantie (ongeldige subklassen)

en: Object can't provide a length.
nl: Object kan geen lengte geven.

en: Mesh Library
nl: Mesh Bibilotheek

en: Next Plane
nl: Volgend Blad

en: Previous Plane
nl: Vorig blad

en: Plane:
nl: Blad:

en: Next Floor
nl: Volgende verdieping

en: Previous Floor
nl: Vorig Verdieping

en: Floor:
nl: Verdieping:

en: GridMap Delete Selection
nl: GridMap-selectie verwijderen

en: GridMap Fill Selection
nl: GridMap-selectie vullen

en: GridMap Paste Selection
nl: GridMap-selectie plakken

en: GridMap Paint
nl: GridMap tekenen

en: Snap View
nl: Beeld uitlijnen

en: Clip Disabled
nl: Clippen Uitgeschakeld

en: Clip Above
nl: Clip Boven

en: Clip Below
nl: Clip Onder

en: Edit X Axis
nl: Bewerk X As

en: Edit Y Axis
nl: Bewerk Y As

en: Edit Z Axis
nl: Bewerk Z As

en: Cursor Rotate X
nl: Cursor Roteer X

en: Cursor Rotate Y
nl: Cursor Roteer Y

en: Cursor Rotate Z
nl: Cursor Roteer Z

en: Cursor Back Rotate X
nl: Cursor Achter Roteer X

en: Cursor Back Rotate Y
nl: Cursor Achter Roteer Y

en: Cursor Back Rotate Z
nl: Cursor Achter Roteer Z

en: Cursor Clear Rotation
nl: Cursorrotatie wissen

en: Paste Selects
nl: Plakken Selecteren

en: Clear Selection
nl: Selectie wissen

en: Fill Selection
nl: Vul selectie

en: GridMap Settings
nl: GridMap Instellingen

en: Pick Distance:
nl: Selecteerafstand:

en: Filter meshes
nl: Filter Meshes

en: Give a MeshLibrary resource to this GridMap to use its meshes.
nl: Voeg een MeshLibrary aan deze GridMap toe om meshes te gebruiken.

en: Begin Bake
nl: Begin lichtberekening

en: Preparing data structures
nl: Datastructuren worden voorbereid

en: Generate buffers
nl: Genereer buffers

en: Direct lighting
nl: Directe verlichting

en: Indirect lighting
nl: Indirecte verlichting

en: Post processing
nl: Nabewerking

en: Plotting lightmaps
nl: Lightmaps plotten

en: Class name can't be a reserved keyword
nl: Klassennaam kan geen gereserveerd sleutelwoord zijn

en: End of inner exception stack trace
nl: Einde van innerlijke exception stack trace

en: A NavigationMesh resource must be set or created for this node to work.
nl: Een NavigationMesh-bron is nodig om deze knoop te laten werken.

en: Bake NavMesh
nl: Bak NavMesh

en: Clear the navigation mesh.
nl: Navigatiemesh wissen.

en: Setting up Configuration...
nl: Configuratie aan het instellen...

en: Calculating grid size...
nl: Raster groote uitrekenen...

en: Creating heightfield...
nl: Hoogteveld aan het creëeren...

en: Marking walkable triangles...
nl: begaanbaare driehoeken markeren...

en: Constructing compact heightfield...
nl: Bezig met opbouw van compact hoogteveld...

en: Eroding walkable area...
nl: Wandelbaar gebied aan het eroderen...

en: Partitioning...
nl: Partitioneren...

en: Creating contours...
nl: Contouren aan het creëeren...

en: Creating polymesh...
nl: Polymesh aan het creëeren...

en: Converting to native navigation mesh...
nl: Naar navigatie mesh aan het converteren...

en: Navigation Mesh Generator Setup:
nl: Navigatie Mesh Generator Setup:

en: Parsing Geometry...
nl: Geometrie aan het ontleden...

en: Done!
nl: Klaar!

en: A node yielded without working memory, please read the docs on how to yield properly!
nl: Een knoop werd overhandigd zonder werkend geheugen, de documentatie beschrijft correct overhandigen (yield)!

en: Node yielded, but did not return a function state in the first working memory.
nl: Knoop werd overhandigd, maar gaf geen functietoestand terug in het eerste werkgeheugen.

en: Return value must be assigned to first element of node working memory! Fix your node please.
nl: Een returnwaarde moet toegekend worden aan het eerste element van een knoop zijn werkgeheugen! Repareer de knoop.

en: Found sequence bit but not the node in the stack, report bug!
nl: Een sequentie bit was gevonden, maar de knoop niet in de stack, rapporteer een bug!

en: Change Signal Arguments
nl: Bewerken Signaal Argumenten

en: Change Argument Type
nl: Wijzig Argument type

en: Change Argument name
nl: Wijzig Argument naam

en: Set Variable Default Value
nl: Stel standaard Variable waarde in

en: Set Variable Type
nl: Zet variabele type

en: Add Input Port
nl: Voeg invoerpoort toe

en: Add Output Port
nl: Uitvoerpoort toevoegen

en: Override an existing built-in function.
nl: Een bestaande ingebouwde functie overschrijven.

en: Create a new function.
nl: Maak een nieuwe functie.

en: Variables:
nl: Variabelen:

en: Create a new variable.
nl: Creëer een nieuwe variabele.

en: Signals:
nl: Signalen:

en: Create a new signal.
nl: Creëer een nieuw signaal.

en: Name is not a valid identifier:
nl: Naam is geen geldige identifier:

en: Name already in use by another func/var/signal:
nl: Naam wordt al gebruikt door een andere functie, variabele of signaal:

en: Rename Function
nl: Hernoem Functie

en: Rename Variable
nl: Hernoem Variabele

en: Rename Signal
nl: Hernoem Signaal

en: Add Function
nl: Functie Toevoegen

en: Delete input port
nl: Verwijder invoer poort

en: Add Variable
nl: Variabele Toevoegen

en: Add Signal
nl: Signaal Toevoegen

en: Remove Input Port
nl: Verwijder Invoerpoort

en: Remove Output Port
nl: Uitvoerpoort verwijderen

en: Change Expression
nl: Verander Expressie

en: Can't copy the function node.
nl: Kan het functieknoop niet kopiëren.

en: Paste VisualScript Nodes
nl: Plak VisualScipt knoopen

en: Remove VisualScript Nodes
nl: VisualScript-knopen verwijderen

en: Duplicate VisualScript Nodes
nl: VisualScript-knoop dupliceren

en: Hold %s to drop a Getter. Hold Shift to drop a generic signature.
nl: %s ingedrukt houden om een Getter te plaatsen. Houd de Shift-toets ingedrukt om een generieke signatuur te plaatsen.

en: Hold Ctrl to drop a Getter. Hold Shift to drop a generic signature.
nl: Houdt Ctrl ingedrukt om een Getter te plaatsen. Houdt Shift ingedrukt om een generiek signatuur te plaatsen.

en: Hold %s to drop a simple reference to the node.
nl: Houd %s ingedrukt om een simpele referentie naar de knoop te plaatsen.

en: Hold Ctrl to drop a simple reference to the node.
nl: Houdt de Ctrl-toets ingedrukt om een simpele referentie naar de knoop te plaatsen.

en: Hold %s to drop a Variable Setter.
nl: Houdt %s ingedrukt om een Variable Setter te plaatsen.

en: Hold Ctrl to drop a Variable Setter.
nl: Houdt Ctrl ingedrukt om een Variable Setter te plaatsen.

en: Add Preload Node
nl: Preload-knoop toevoegen

en: Add Node(s) From Tree
nl: Knoop/knopen uit de scèneboom toevoegen

en: Can't drop properties because script '%s' is not used in this scene.
    Drop holding 'Shift' to just copy the signature.
nl: Kan eigenschappen niet plaatsen omdat script '%s' niet gebruikt wordt in deze scène.
    Plaats met 'Shift'-toets ingedrukt om allen de signatuur te kopiëren.

en: Add Getter Property
nl: Getter Property Toevoegen

en: Add Setter Property
nl: Setter Property Toevoegen

en: Change Base Type
nl: Verander basis type

en: Move Node(s)
nl: Verplaats knoop(en)

en: Remove VisualScript Node
nl: Verwijder VisualScript Knoop

en: Connect Nodes
nl: Verbind Knopen

en: Disconnect Nodes
nl: Knopen loskoppelen

en: Connect Node Data
nl: Verbind Knoop gegevens

en: Connect Node Sequence
nl: Knoopsequentie verbinden

en: Script already has function '%s'
nl: Script heeft al de functie '%s'

en: Change Input Value
nl: Wijzig Invoer Waarde

en: Resize Comment
nl: Formaat wijzigen van commentaar

en: Can't create function with a function node.
nl: Kan geen functie maken met een functie-knoop.

en: Can't create function of nodes from nodes of multiple functions.
nl: Kan geen knoopfunctie maken van knoop met meerdere functies.

en: Select at least one node with sequence port.
nl: Selecteer ten minste één knoop met een Sequence poort.

en: Try to only have one sequence input in selection.
nl: Slechts één sequence invoer kan geselecteerd worden.

en: Create Function
nl: Creëer functie

en: Remove Function
nl: Verwijder Functie

en: Remove Variable
nl: Verwijder Variabele

en: Editing Variable:
nl: Variabele Bewerken:

en: Remove Signal
nl: Verwijder Signaal

en: Editing Signal:
nl: Signaal Bewerken:

en: Make Tool:
nl: Maak hulpmiddel:

en: Members:
nl: Leden:

en: Change Base Type:
nl: Verander basis type:

en: Add Nodes...
nl: Voeg knooppunten toe...

en: Add Function...
nl: Functie Toevoegen...

en: function_name
nl: functie_naam

en: Select or create a function to edit its graph.
nl: Selecteer of maak een functie om het diagram te bewerken.

en: Delete Selected
nl: Geselecteerde Verwijderen

en: Find Node Type
nl: Knooptype vinden

en: Copy Nodes
nl: Knopen kopiëren

en: Cut Nodes
nl: Knopen knippen

en: Make Function
nl: Creëer Functie

en: Refresh Graph
nl: Diagram vernieuwen

en: Edit Member
nl: Lid bewerken

en: While
nl: Terwijl

en: Iterator became invalid
nl: Iterator werd ongeldig

en: Get %s
nl: Krijg %s

en: Invalid index property name.
nl: Ongeldige index eigenschap naam.

en: Base object is not a Node!
nl: Basisobject is geen knoop!

en: Invalid index property name '%s' in node %s.
nl: Ongeldige eigenschapnaam '%s' in knoop %s.

en: Custom node has no _step() method, can't process graph.
nl: Zelfgemaakte knoop heeft geen _step() methode, kan diagram niet verwerken.

en: Invalid return value from _step(), must be integer (seq out), or string (error).
nl: Ongeldige terugkeerwaarde van _step(), moet een geheel getal (sequentie uitvoer) of string (fout) zijn.

en: Search VisualScript
nl: Zoek VisualScript

en: Yield
nl: Opgeven

en: Package name is missing.
nl: Package naam ontbreekt.

en: Package segments must be of non-zero length.
nl: Pakketsegmenten moeten een lengte ongelijk aan nul hebben.

en: The character '%s' is not allowed in Android application package names.
nl: Het karakter '%s' is niet toegestaan in Android application pakketnamen.

en: A digit cannot be the first character in a package segment.
nl: Een getal kan niet het eerste teken zijn in een pakket segment.

en: The character '%s' cannot be the first character in a package segment.
nl: Het karakter '%s' kan niet het eerste teken zijn in een pakket segment.

en: The package must have at least one '.' separator.
nl: De pakketnaam moet ten minste een '.' bevatten.

en: Select device from the list
nl: Selecteer apparaat uit de lijst

en: Android build template not installed in the project. Install it from the Project menu.
nl: Geen Android bouwsjabloon geïnstalleerd in dit project. Vanuit het projectmenu kan het geïnstalleerd worden.

en: Debug keystore not configured in the Editor Settings nor in the preset.
nl: Debug Keystore is niet ingesteld of aanwezig in de Editor Settings.

en: Release keystore incorrectly configured in the export preset.
nl: Release-Keystore is verkeerd ingesteld in de exportinstelingen.

en: A valid Android SDK path is required in Editor Settings.
nl: Een geldig Android SDK-pad moet in de Editorinstellingen ingesteld zijn.

en: Invalid Android SDK path in Editor Settings.
nl: Ongeldig Android SDK-pad in Editorinstellingen.

en: Missing 'platform-tools' directory!
nl: 'platform-tools' map ontbreekt!

en: Please check in the Android SDK directory specified in Editor Settings.
nl: Controleer de opgegeven Android SDK map in de Editor instellingen.

en: Missing 'build-tools' directory!
nl: 'build tools' map ontbreekt!

en: Invalid public key for APK expansion.
nl: Ongeldige publieke sleutel voor APK -uitbreiding.

en: Invalid package name:
nl: Ongeldige pakketnaam:

en: "Use Custom Build" must be enabled to use the plugins.
nl: "Use Custom Build" moet geactiveerd zijn om plugins te gebruiken.

en: "Export AAB" is only valid when "Use Custom Build" is enabled.
nl: "Export AAB" is alleen geldig als "Use Custom Build" aan staat.

en: Invalid filename! Android App Bundle requires the *.aab extension.
nl: Bestandsnaam niet toegestaan! Android App Bundle vereist een *.aab extensie.

en: APK Expansion not compatible with Android App Bundle.
nl: APK Expansion werkt niet samen met Android App Bundle.

en: Invalid filename! Android APK requires the *.apk extension.
nl: Bestandsnaam niet toegestaan! Android APK vereist een *.apk extensie.

en: Trying to build from a custom built template, but no version info for it exists. Please reinstall from the 'Project' menu.
nl: Geprobeerd met een eigen bouwsjabloon te bouwen, maar versie info ontbreekt. Installeer alstublieft opnieuw vanuit het 'Project' menu.

en: Building Android Project (gradle)
nl: Bouwen van Android Project (gradle)

en: Moving output
nl: Output verplaatsen

en: Unable to copy and rename export file, check gradle project directory for outputs.
nl: Niet in staat om het export bestand te kopiëren en hernoemen. Controleer de gradle project folder voor outputs.

en: Identifier is missing.
nl: Identifier ontbreekt.

en: The character '%s' is not allowed in Identifier.
nl: Het karakter '%s' is geen geldige identifier.

en: App Store Team ID not specified - cannot configure the project.
nl: App Store Team ID niet gespecificeerd - kan het project niet configureren.

en: Invalid Identifier:
nl: Ongeldige identifier:

en: Run in Browser
nl: Uitvoeren in Browser

en: Run exported HTML in the system's default browser.
nl: Voer de geëxporteerde HTML uit in de standaard browser van het systeem.

en: Invalid package short name.
nl: Ongeldige pakket korte naam.

en: Invalid package unique name.
nl: Ongeldige pakket unieke naam.

en: Invalid package publisher display name.
nl: Ongeldige pakket uitgevernaam.

en: Invalid product GUID.
nl: Ongeldig product GUID.

en: Invalid publisher GUID.
nl: Ongeldige uitgever GUID.

en: Invalid background color.
nl: Ongeldige achtergrondkleur.

en: Invalid Store Logo image dimensions (should be 50x50).
nl: Ongeldige afmetingen voor Store Logo afbeelding (moet 50×50 zijn).

en: Invalid square 44x44 logo image dimensions (should be 44x44).
nl: Ongeldige afmetingen van vierkante 44×44 logo afbeelding (moet 44×44 zijn).

en: Invalid square 71x71 logo image dimensions (should be 71x71).
nl: Ongeldige afmetingen van vierkante 71×71 logo afbeelding (moet 71×71 zijn).

en: Invalid square 150x150 logo image dimensions (should be 150x150).
nl: Ongeldige afmetingen van vierkante 150×150 logo afbeelding (moet 150×150 zijn).

en: Invalid square 310x310 logo image dimensions (should be 310x310).
nl: Ongeldige afmetingen van vierkante 310×310 logo afbeelding (moet 310×310 zijn).

en: Invalid wide 310x150 logo image dimensions (should be 310x150).
nl: Ongeldige afmetingen van brede 310×150 logo afbeelding (moet 310×150 zijn).

en: Invalid splash screen image dimensions (should be 620x300).
nl: Ongeldige afmetingen van splash screen afbeelding (moet 620×300 zijn).

en: A SpriteFrames resource must be created or set in the "Frames" property in order for AnimatedSprite to display frames.
nl: Een SpriteFrames resource moet gemaakt of gekozen worden in de 'Frames' eigenschap om AnimatedSprite frames te laten tonen.

en: Only one visible CanvasModulate is allowed per scene (or set of instanced scenes). The first created one will work, while the rest will be ignored.
nl: Maar één zichtbare CanvasModulate is toegestaan per scene (of set van geïnstantieerde scènes). De eerst gemaakte zal werken, terwijl de rest genegeerd wordt.

en: This node has no shape, so it can't collide or interact with other objects.
    Consider adding a CollisionShape2D or CollisionPolygon2D as a child to define its shape.
nl: Deze knoop heeft geen botsingsvorm als onderliggende knoop en kan dus niet met andere objecten botsen of interageren.
    Plaats hieronder een knoop als CollisionShape2D of CollisionPolygon2D om deze vorm vast te leggen.

en: CollisionPolygon2D only serves to provide a collision shape to a CollisionObject2D derived node. Please only use it as a child of Area2D, StaticBody2D, RigidBody2D, KinematicBody2D, etc. to give them a shape.
nl: Een knooppunt van het type CollisionPolygon2D kan alleen een botsingsvorm keveren aan knopen die zijn afgeleid van CollisionObject2D. Plaats het dus alleen onder een knoop als Area2D, StaticBody2D, RigidBody2D of KinematicBody2D.

en: An empty CollisionPolygon2D has no effect on collision.
nl: Lege CollisionPolygon2D hebben geen botsingsfunctie.

en: CollisionShape2D only serves to provide a collision shape to a CollisionObject2D derived node. Please only use it as a child of Area2D, StaticBody2D, RigidBody2D, KinematicBody2D, etc. to give them a shape.
nl: Een knooppunt van het type CollisionShape2D kan alleen een botsingsvorm keveren aan knopen die zijn afgeleid van CollisionObject2D. Plaats het dus alleen onder een knoop als Area2D, StaticBody2D, RigidBody2D of KinematicBody2D.

en: A shape must be provided for CollisionShape2D to function. Please create a shape resource for it!
nl: Een CollisionShape2D heeft een vorm nodig.

en: Polygon-based shapes are not meant be used nor edited directly through the CollisionShape2D node. Please use the CollisionPolygon2D node instead.
nl: Op polygonen gebaseerde vormen zijn niet bedoeld om rechtstreeks via het CollisionShape2D-knooppunt te worden gebruikt of bewerkt. Gebruik in plaats daarvan het CollisionPolygon2D-knooppunt.

en: CPUParticles2D animation requires the usage of a CanvasItemMaterial with "Particles Animation" enabled.
nl: CPUParticles2D vereist een CanvasItemMaterial met "Particles Animation" ingeschakeld.

en: Node A and Node B must be PhysicsBody2Ds
nl: Knoop A en Knoop B moeten PhysicsBody2D zijn

en: Node A must be a PhysicsBody2D
nl: Knoop A moet een PhysicsBody2D zijn

en: Node B must be a PhysicsBody2D
nl: Knoop B moet een PhysicsBody2D zijn

en: Node A and Node B must be different PhysicsBody2Ds
nl: Knoop A en Knoop B moeten verschillende PhysicsBody2D's zijn

en: A texture with the shape of the light must be supplied to the "Texture" property.
nl: Een textuur met de vorm van het licht moet in de 'Texture' eigenschap worden aangegeven.

en: An occluder polygon must be set (or drawn) for this occluder to take effect.
nl: Een occluder polygon moet gegeven (of getekend) worden om deze occluder te laten werken.

en: The occluder polygon for this occluder is empty. Please draw a polygon.
nl: De occluder-polygoon van deze occluder is leeg. Teken alstublieft een polygoon.

en: A NavigationPolygon resource must be set or created for this node to work. Please set a property or draw a polygon.
nl: Een NavigationPolygon-bron is nodig om deze knoop te laten werken. Voer een bron in de geschikte eigenschap in of teken een polygoon.

en: ParallaxLayer node only works when set as child of a ParallaxBackground node.
nl: ParallaxLayer-knoop werkt alleen als kind van een ParallaxBackground-knoop.

en: A material to process the particles is not assigned, so no behavior is imprinted.
nl: Een materiaal om de particles te verwerken is niet aangegeven, dus geen gedrag is gedefinieerd.

en: Particles2D animation requires the usage of a CanvasItemMaterial with "Particles Animation" enabled.
nl: Particles2D animatie heeft een CanvasItemMaterial nodig met "Particles Animation" aan.

en: PathFollow2D only works when set as a child of a Path2D node.
nl: PathFollow2D werkt alleen als kind van een Path2D-knoop.

en: Size changes to RigidBody2D (in character or rigid modes) will be overridden by the physics engine when running.
    Change the size in children collision shapes instead.
nl: De grootte van een RigidBody2D (in Character- of Rigidmodus) wordt overschreven wanneer het spel start.
    Verander in plaats daarvan de grootte van de onderliggende botsingsvormen.

en: Path property must point to a valid Node2D node to work.
nl: De eigenschap "RemotePath" moet naar een geldige Node2D-knoop verwijzen.

en: This Bone2D chain should end at a Skeleton2D node.
nl: Deze Bone2D-keten moet eindigen op een Skeleton2D-knoop.

en: A Bone2D only works with a Skeleton2D or another Bone2D as parent node.
nl: Een Bone2D werkt alleen met een Skeleton2D of een andere Bone2D als ouder.

en: This bone lacks a proper REST pose. Go to the Skeleton2D node and set one.
nl: Dit bot heeft geen correcte REST pose. Deze kan in een Skeleton2D knoop gezet worden.

en: TileMap with Use Parent on needs a parent CollisionObject2D to give shapes to. Please use it as a child of Area2D, StaticBody2D, RigidBody2D, KinematicBody2D, etc. to give them a shape.
nl: Een TileMap met de optie "Use Parent" ingeschakeld moet knoop afgeleid van CollisionObject2D (Area2D, StaticBody2D, RigidBody2D of KinematicBody2D) als ouder hebben.

en: VisibilityEnabler2D works best when used with the edited scene root directly as parent.
nl: VisibilityEnable2D werkt het beste wanneer het gebruikt wordt met de wortel van de aangepaste scène als directe ouder.

en: ARVRCamera must have an ARVROrigin node as its parent.
nl: ARVRCamera moet een ARVROrigin knoop als ouder hebben.

en: ARVRController must have an ARVROrigin node as its parent.
nl: ARVRController moet een ARVROrigin knoop als ouder hebben.

en: The controller ID must not be 0 or this controller won't be bound to an actual controller.
nl: Het controller ID moet ongelijk aan 0 zijn, anders zal deze controller niet verbonden worden met een werkelijke controller.

en: ARVRAnchor must have an ARVROrigin node as its parent.
nl: ARVRAnchor moet een ARVROrigin knoop als ouder hebben.

en: The anchor ID must not be 0 or this anchor won't be bound to an actual anchor.
nl: Het anker ID moet ongelijk 0 zijn, anders zal dit anker niet verbonden worden met een werkelijk anker.

en: ARVROrigin requires an ARVRCamera child node.
nl: ARVROrigin heeft een ARVRCamera nodig als kind.

en: Preparing geometry (%d/%d)
nl: Geometrie aan het voorbereiden (%d/%d)

en: Preparing environment
nl: Omgeving aan het voorbereiden

en: Generating capture
nl: Lichtmappen genereren

en: Saving lightmaps
nl: Lightmappen aan het opslaan

en: Done
nl: Klaar

en: This node has no shape, so it can't collide or interact with other objects.
    Consider adding a CollisionShape or CollisionPolygon as a child to define its shape.
nl: Deze knoop heeft geen botsingsvorm als onderliggende knoop en kan dus niet met andere objecten botsen of interageren.
    Plaats hieronder een knoop als CollisionShape of CollisionPolygon om deze vorm vast te leggen.

en: CollisionPolygon only serves to provide a collision shape to a CollisionObject derived node. Please only use it as a child of Area, StaticBody, RigidBody, KinematicBody, etc. to give them a shape.
nl: Een knooppunt van het type CollisionPolygon kan alleen een botsingsvorm keveren aan knopen die zijn afgeleid van CollisionObject. Plaats het dus alleen onder een knoop als Area, StaticBody, RigidBody of KinematicBody.

en: An empty CollisionPolygon has no effect on collision.
nl: Lege CollisionPolygon hebben geen botsingsfunctie.

en: CollisionShape only serves to provide a collision shape to a CollisionObject derived node. Please only use it as a child of Area, StaticBody, RigidBody, KinematicBody, etc. to give them a shape.
nl: Een knooppunt van het type CollisionShape kan alleen een botsingsvorm keveren aan knopen die zijn afgeleid van CollisionObject2D. Plaats het dus alleen onder een knoop als Area, StaticBody, RigidBody of KinematicBody.

en: A shape must be provided for CollisionShape to function. Please create a shape resource for it.
nl: Een CollisionShape heeft een vorm nodig.

en: Plane shapes don't work well and will be removed in future versions. Please don't use them.
nl: Een vlak als vorm werkt niet goed en zal verwijderd worden in toekomstige versies. Gebruik wordt afgeraden.

en: ConcavePolygonShape doesn't support RigidBody in another mode than static.
nl: ConcavePolygonShape ondersteunt RigidBody alleen in statische modus.

en: Nothing is visible because no mesh has been assigned.
nl: Niets is zichtbaar want geen mesh is toegewezen.

en: CPUParticles animation requires the usage of a SpatialMaterial whose Billboard Mode is set to "Particle Billboard".
nl: CPUParticles animatie heeft een SpatialMaterial nodig met "BillBoard Mode" op de waarde "Particle Billboard".

en: Plotting Meshes
nl: Plotten van Meshes

en: Finishing Plot
nl: Plotten Voltooid

en: GIProbes are not supported by the GLES2 video driver.
    Use a BakedLightmap instead.
nl: GIProbes worden niet ondersteund door het GLES2 grafische stuurprogramma.
    Gebruik in plaats daarvan een BakedLightmap.

en: A SpotLight with an angle wider than 90 degrees cannot cast shadows.
nl: Een SpotLight met een hoek breder dan 90 graden kan geen schaduwen werpen.

en: Nothing is visible because meshes have not been assigned to draw passes.
nl: Niets is zichtbaar want meshes zijn niet toegewezen aan de tekendoorlopen (draw passes).

en: Particles animation requires the usage of a SpatialMaterial whose Billboard Mode is set to "Particle Billboard".
nl: Particles animatie heeft een SpatialMaterial nodig met "BillBoard Mode" op de waarde "Particle Billboard".

en: PathFollow only works when set as a child of a Path node.
nl: PathFollow werkt alleen wanneer het een kind van een Path knoop is.

en: PathFollow's ROTATION_ORIENTED requires "Up Vector" to be enabled in its parent Path's Curve resource.
nl: Een PathFollow met "Rotation Mode" op "ROTATION_ORIENTED" vereist dat de "Up Vector" van de Curve bron in de ouder Path aan staat.

en: Size changes to RigidBody (in character or rigid modes) will be overridden by the physics engine when running.
    Change the size in children collision shapes instead.
nl: De grootte van een RigidBody (in Character- of Rigidmodus) wordt overschreven wanneer het spel start.
    Verander in plaats daarvan de grootte van de onderliggende botsingsvormen.

en: Node A and Node B must be PhysicsBodies
nl: Knoop A en Knoop B moeten PhysicsBody's zijn

en: Node A must be a PhysicsBody
nl: Knoop A moet een PhysicsBody zijn

en: Node B must be a PhysicsBody
nl: Knoop B moet een PhysicsBody zijn

en: Node A and Node B must be different PhysicsBodies
nl: Knoop A en Knoop B moeten PhysicsBody's zijn

en: The "Remote Path" property must point to a valid Spatial or Spatial-derived node to work.
nl: De "Remote Path" eigenschap moet wijzen naar een geldige Spatial (of van Spatial afgeleide) knoop om te werken.

en: This body will be ignored until you set a mesh.
nl: Dit lichaam zal worden genegeerd totdat je een mesh instelt.

en: Size changes to SoftBody will be overridden by the physics engine when running.
    Change the size in children collision shapes instead.
nl: De grootte van een SoftBody wordt overschreven wanneer het spel start.
    Verander in plaats daarvan de grootte van de onderliggende botsingsvormen.

en: A SpriteFrames resource must be created or set in the "Frames" property in order for AnimatedSprite3D to display frames.
nl: Een SpriteFrames bron moet in de 'Frames' eigenschap gemaakt of gegeven worden om AnimatedSprite3D frames te laten tonen.

en: VehicleWheel serves to provide a wheel system to a VehicleBody. Please use it as a child of a VehicleBody.
nl: VehicleWheel dient ervoor een VehicleBody met een wielsysteem te voorzien. Gebruik het als kind van een VehicleBody.

en: WorldEnvironment requires its "Environment" property to contain an Environment to have a visible effect.
nl: WorldEnvironment vereist dat de "Environment" eigenschap een Environment heeft om een zichtbaar effect te hebben.

en: Only one WorldEnvironment is allowed per scene (or set of instanced scenes).
nl: Slechts één WorldEnvironment is toegestaan per scène (of verzameling van geïnstantieerde scènes).

en: This WorldEnvironment is ignored. Either add a Camera (for 3D scenes) or set this environment's Background Mode to Canvas (for 2D scenes).
nl: Deze WorldEnvironment wordt genegeerd. Voeg een Camera (voor 3D scènes) toe of zet de "Background Mode" naar Canvas (voor 2D scènes).

en: On BlendTree node '%s', animation not found: '%s'
nl: In BlendTree knoop '%s', animatie niet gevonden: '%s'

en: Animation not found: '%s'
nl: Animatie niet gevonden: '%s'

en: In node '%s', invalid animation: '%s'.
nl: In knoop '%s', ongeldige animatie: '%s'.

en: Invalid animation: '%s'.
nl: Ongeldige animatie: '%s'.

en: Nothing connected to input '%s' of node '%s'.
nl: Niets verbonden met invoer '%s' van knoop '%s'.

en: No root AnimationNode for the graph is set.
nl: Er is geen AnimationNode-wortelknoop voor dit diagram aangegeven.

en: Path to an AnimationPlayer node containing animations is not set.
nl: Geen pad naar een AnimationPlayer-knoop opgegeven.

en: Path set for AnimationPlayer does not lead to an AnimationPlayer node.
nl: Het pad naar de AnimationPlayer leidt niet naar een AnimationPlayer knoop.

en: The AnimationPlayer root node is not a valid node.
nl: De AnimationPlayer wortel is een ongeldig knoop.

en: This node has been deprecated. Use AnimationTree instead.
nl: Deze knoop is verouderd. Gebruik in plaats daarvan AnimationTree.

en: Pick a color from the editor window.
nl: Kies een kleur uit het editorvenster.

en: Switch between hexadecimal and code values.
nl: Wissel tussen hexadecimaal en codewaarden.

en: Add current color as a preset.
nl: Huidige kleur als voorkeuze toevoegen.

en: Container by itself serves no purpose unless a script configures its children placement behavior.
    If you don't intend to add a script, use a plain Control node instead.
nl: Container op zich dient geen doel, tenzij een script de plaatsing van de kinderen bepaalt.
    Als je niet van plan bent om een script toe te voegen, gebruik dan een gewone Control knoop.

en: The Hint Tooltip won't be displayed as the control's Mouse Filter is set to "Ignore". To solve this, set the Mouse Filter to "Stop" or "Pass".
nl: De Hint Tooltip zal niet worden getoond omdat Mouse Filter van deze knoop op "Ignore" staat. Zet Mouse Filter op "Stop" of "Pass" om dit op te lossen.

en: Next
nl: Volgende

en: Previous
nl: Vorige

en: Alert!
nl: Alarm!

en: Please Confirm...
nl: Bevestig alstublieft...

en: Must use a valid extension.
nl: Een geldige extensie moet gebruikt worden.

en: Enable grid minimap.
nl: Rasteroverzicht inschakelen.

en: Caret
nl: Invoercursor

en: Popups will hide by default unless you call popup() or any of the popup*() functions. Making them visible for editing is fine, but they will hide upon running.
nl: Standaard worden pop-ups verborgen, tenzij je popup() aanroept of één van de popup*() methoden. Ze zichtbaar maken om te bewerken is prima, maar ze zullen zich verbergen bij het draaien van het spel.

en: If "Exp Edit" is enabled, "Min Value" must be greater than 0.
nl: Als "Exp Edit" aanstaat, moet "Min Value" groter zijn dan nul.

en: ScrollContainer is intended to work with a single child control.
    Use a container as child (VBox, HBox, etc.), or a Control and set the custom minimum size manually.
nl: ScrollContainer hoort te werken met een enkel Control kind.
    Gebruik een houder (VBox, Hbox, enz.) of een Control als kind en zet de minimale grootte handmatig.

en: (Other)
nl: (Andere)

en: Default Environment as specified in Project Settings (Rendering -> Environment -> Default Environment) could not be loaded.
nl: De standaard Environment zoals aangegeven in Projectinstellingen (Rendering→Environment→Default Environment) kon niet worden geladen.

en: Invalid source for preview.
nl: Ongeldige bron voor voorvertoning.

en: Invalid source for shader.
nl: Ongeldige bron voor shader.

en: Invalid comparison function for that type.
nl: Ongeldige vergelijkingsfunctie voor dat type.

en: Mix
nl: Mengen

en: Assignment to function.
nl: Toewijzing aan functie.

en: Assignment to uniform.
nl: Toewijzing aan uniform.

en: Constants cannot be modified.
nl: Constanten kunnen niet worden aangepast.

en: Precision
nl: Precisie
