Godot Engine editor - en to sr_Latn translation catalogue (369 entries)

en: Function
sr_Latn: Funkcija

en: Invalid type argument to convert(), use TYPE_* constants.
sr_Latn: Nevažeći tip argumenta za convert(), koristi TYPE_* konstante.

en: Expected a string of length 1 (a character).
sr_Latn: Očekivana niska dužine 1 (karakter).

en: Not enough bytes for decoding bytes, or invalid format.
sr_Latn: Nema dovoljno bajtova za dekodiranje bajtova, ili nevažeći format.

en: self can't be used because instance is null (not passed)
sr_Latn: self ne može biti korišćen jer je instanca null (nije prosledjena)

en: Invalid operands to operator %s, %s and %s.
sr_Latn: Nedozvoljen operand do operatora %s, %s i %s.

en: Invalid index of type %s for base type %s
sr_Latn: Nedozvoljen indeks tipa %s za bazu tipa %s

en: Invalid named index '%s' for base type %s
sr_Latn: Nedozvoljeno imenovan indeks '%s' za bazu tipa %s

en: Invalid arguments to construct '%s'
sr_Latn: Neispravni argumenti za konstrukciju '%s'

en: On call to '%s':
sr_Latn: Pri pozivu '%s':

en: Resource
sr_Latn: Resurs

en: Path
sr_Latn: Putanja

en: GiB
sr_Latn: Gib

en: TiB
sr_Latn: Tib

en: Scale
sr_Latn: Razmera

note: TRANSLATORS: Adjective, refers to the mode for Bezier handles (Free, Balanced, Mirror).
en: Free
sr_Latn: Slobodno

en: Balanced
sr_Latn: Balansirano

en: Mirror
sr_Latn: Ogledalo

en: Time:
sr_Latn: Vreme:

en: Value:
sr_Latn: Vrednost:

en: Insert Key Here
sr_Latn: Dodaj ključ ovde

en: Duplicate Selected Key(s)
sr_Latn: Dupliraj Obeležene Ključeve

en: Delete Selected Key(s)
sr_Latn: Izbriši označeni ključ(eve)

en: Add Bezier Point
sr_Latn: Dodaj Bezier Tačku

en: Move Bezier Points
sr_Latn: Pomeri Bezier Tačke

en: Anim Duplicate Keys
sr_Latn: Anim Dupliraj Ključeve

en: Anim Delete Keys
sr_Latn: Anim Obriši Ključeve

en: Anim Change Keyframe Time
sr_Latn: Animacija Promeni Vreme Ključnog Kadra

en: Anim Change Transition
sr_Latn: Anim Promeni Prelaz

en: Anim Change Transform
sr_Latn: Anim Promeni Transformaciju

en: Anim Change Keyframe Value
sr_Latn: Animacija Promeni Vrednost Ključnog Kadra

en: Anim Change Call
sr_Latn: Anim Promjeni Poziv

en: Anim Multi Change Keyframe Time
sr_Latn: Anim Promeni Vremena Ključnih Kadrova

en: Anim Multi Change Transition
sr_Latn: Anim Promeni Tranzicije

en: Anim Multi Change Transform
sr_Latn: Anim Promeni Transformacije

en: Anim Multi Change Keyframe Value
sr_Latn: Anim Promeni Vrednost Ključnih Kadrova

en: Anim Multi Change Call
sr_Latn: Anim Promeni Pozive

en: Change Animation Length
sr_Latn: Promeni Dužinu Animacije

en: Change Animation Loop
sr_Latn: Promeni Ponavljanje Animacije

en: Property Track
sr_Latn: Osobine Trake

en: 3D Transform Track
sr_Latn: 3D Transformacija trake

en: Call Method Track
sr_Latn: Traka Poziva Metoda

en: Bezier Curve Track
sr_Latn: Traka Bezier krive

en: Audio Playback Track
sr_Latn: Audio Reprodukciona Traka

en: Animation Playback Track
sr_Latn: Animacija Reprodukciona Traka

en: Animation length (frames)
sr_Latn: Dužina Animacije (frejmova)

en: Animation length (seconds)
sr_Latn: Dužina animacije (sekunde)

en: Add Track
sr_Latn: Dodaj Traku

en: Animation Looping
sr_Latn: Ponavljanje Animacije

en: Functions:
sr_Latn: Funkcije:

en: Audio Clips:
sr_Latn: Audio Klipovi:

en: Anim Clips:
sr_Latn: Anim Klipovi:

en: Change Track Path
sr_Latn: Izmeni Mesto Trake

en: Toggle this track on/off.
sr_Latn: Uključi/isključi ovu traku.

en: Update Mode (How this property is set)
sr_Latn: Način Ažuriranja (Kako je ova osobina postavljena)

en: Interpolation Mode
sr_Latn: Način Interpolacije

en: Loop Wrap Mode (Interpolate end with beginning on loop)
sr_Latn: Režim Umotanog Ponavljanja (Meša kraj sa početkom pri ponavljanju)

en: Remove this track.
sr_Latn: Ukloni ovu traku.

en: Toggle Track Enabled
sr_Latn: Umogući/Onemogući Traku

en: Continuous
sr_Latn: Neprekidna

en: Discrete
sr_Latn: Diskretna

en: Trigger
sr_Latn: Okidač

en: Capture
sr_Latn: Ulovi

en: Nearest
sr_Latn: Najbliža

en: Linear
sr_Latn: Linearna

en: Cubic
sr_Latn: Kubno

en: Clamp Loop Interp
sr_Latn: Ograniči Interp Ponavljanja

en: Wrap Loop Interp
sr_Latn: Interp Umotanog Ponavljanja

en: Insert Key
sr_Latn: Unesi Ključ

en: Duplicate Key(s)
sr_Latn: Dupliraj Ključ(eve)

en: Add RESET Value(s)
sr_Latn: Dodaj RESET Vrednost(i)

en: Delete Key(s)
sr_Latn: Obriši Ključ(eve)

en: Change Animation Update Mode
sr_Latn: Promijeni Način Ažuriranja Animacije

en: Change Animation Interpolation Mode
sr_Latn: Promeni način Interpolacije Animacije

en: Change Animation Loop Mode
sr_Latn: Promeni Način Ponavljanja Animacije

en: Remove Anim Track
sr_Latn: Ukloni Anim Traku

note: TRANSLATORS: %s will be replaced by a phrase describing the target of track.
en: Create NEW track for %s and insert key?
sr_Latn: Napravi NOVU traku za %s i dodaj ključ?

en: Create %d NEW tracks and insert keys?
sr_Latn: Napravi %d NOVIH traka i dodaj ključeve?

en: Create
sr_Latn: Napravi

en: Anim Insert
sr_Latn: Anim Ubaci

note: TRANSLATORS: This describes the target of new animation track, will be inserted into another string.
en: node '%s'
sr_Latn: čvor '%s'

note: TRANSLATORS: This describes the target of new animation track, will be inserted into another string.
en: animation
sr_Latn: Animacija

en: AnimationPlayer can't animate itself, only other players.
sr_Latn: Plejer Animacija ne može animirati sebe, samo druge plejere.

note: TRANSLATORS: This describes the target of new animation track, will be inserted into another string.
en: property '%s'
sr_Latn: Osobina '%s'

en: Anim Create & Insert
sr_Latn: Anim Napravi i Ubaci

en: Anim Insert Track & Key
sr_Latn: Anim Ubaci Traku i Ključ

en: Anim Insert Key
sr_Latn: Anim Ubaci Ključ

en: Change Animation Step
sr_Latn: Promeni Korake Animacije

en: Rearrange Tracks
sr_Latn: Rasporedi Trake

en: Transform tracks only apply to Spatial-based nodes.
sr_Latn: Transformacione trake primenjuju se samo na Prostorno-baziranim čvorovima.

en: Audio tracks can only point to nodes of type:
    -AudioStreamPlayer
    -AudioStreamPlayer2D
    -AudioStreamPlayer3D
sr_Latn: Audio trake mogu da upute samo na čvorove tipa:
    -AudioStreamPlayer
    -AudioStreamPlayer2D
    -AudioStreamPlayer3D

en: Animation tracks can only point to AnimationPlayer nodes.
sr_Latn: Animacione trake mogu da upute samo na AnimationPlayer čvorove.

en: Not possible to add a new track without a root
sr_Latn: Nije moguće dodati novu traku bez korena

en: Invalid track for Bezier (no suitable sub-properties)
sr_Latn: Nevažeća traka za Bezier (nema pogodnih pod-osobina)

en: Add Bezier Track
sr_Latn: Dodaj Bezier Traku

en: Track path is invalid, so can't add a key.
sr_Latn: Mesto trake je nevažeće, ne može se dodati ključ.

en: Track is not of type Spatial, can't insert key
sr_Latn: Traka nije Prostornog tipa, ne može se dodati ključ

en: Add Transform Track Key
sr_Latn: Dodaj ključ transformacione trake

en: Add Track Key
sr_Latn: Dodaj Kljuc u Traku

en: Track path is invalid, so can't add a method key.
sr_Latn: Mesto trake je nevažeće, ne može se dodati ključ metode.

en: Add Method Track Key
sr_Latn: Dodaj Ključ Metodne Trake

en: Anim Move Keys
sr_Latn: Anim Pomeri Ključeve

en: Clipboard is empty!
sr_Latn: Klipbord je prazan!

en: Paste Tracks
sr_Latn: Zalepi Trake

en: Anim Scale Keys
sr_Latn: Animacija Skaliraj Ključeve

en: This option does not work for Bezier editing, as it's only a single track.
sr_Latn: Ova opcija ne radi za Bezier obradu, jer je jedna traka.

en: Anim Add RESET Keys
sr_Latn: Anim Dodaj RESET Ključeve

en: This animation belongs to an imported scene, so changes to imported tracks will not be saved.
    
    To enable the ability to add custom tracks, navigate to the scene's import settings and set
    "Animation > Storage" to "Files", enable "Animation > Keep Custom Tracks", then re-import.
    Alternatively, use an import preset that imports animations to separate files.
sr_Latn: Ova animacija pripada uvezenoj sceni, pa promene na uvezenim trakama neće biti sačuvane.
    
    Da omogućiš sposobnost dodavanja prilagođenih traka, uputi se ka uvoznim podešavanjima scene i postavi
    "Animacija > Skladište" u "Datoteke", omogući "Animacija > Zadrži Prilagođene Trake", zatim ponovo uvezi.
    Alternativno, koristi uvozna podešavanja koja uvoze animacije u zasebne datoteke.

en: Warning: Editing imported animation
sr_Latn: Upozorenje: Obrađivanje uvezene animacije

en: Select an AnimationPlayer node to create and edit animations.
sr_Latn: Izaberi AnimationPlayer čvor da bi napravio i uredio animacije.

en: Only show tracks from nodes selected in tree.
sr_Latn: Prikaži samo trake od čvorova koji su označeni u stablu.

en: Group tracks by node or display them as plain list.
sr_Latn: Grupiši trake po čvoru ili ih prikaži kao običnu listu.

en: Snap:
sr_Latn: Kačenje:

en: Animation step value.
sr_Latn: Vrednost koraka animacije.

en: Seconds
sr_Latn: Sekunde

en: Edit
sr_Latn: Uredi

en: Animation properties.
sr_Latn: Osobine animacije.

en: Copy Tracks
sr_Latn: Kopiraj Trake

en: Scale Selection
sr_Latn: Skaliraj Selekciju

en: Scale From Cursor
sr_Latn: Skaliraj od Kursora

en: Duplicate Selection
sr_Latn: Uduplaj Selekciju

en: Duplicate Transposed
sr_Latn: Dupliraj Transponovanu

en: Delete Selection
sr_Latn: Ukloni oznaku

en: Go to Next Step
sr_Latn: Idi na Sledeći Korak

en: Go to Previous Step
sr_Latn: Idi na Prethodni Korak

en: Apply Reset
sr_Latn: Primeni Reset

en: Optimize Animation
sr_Latn: Optimizuj Animaciju

en: Clean-Up Animation
sr_Latn: Počisti Animaciju

en: Pick the node that will be animated:
sr_Latn: Izaberi čvor koji će biti animiran:

en: Use Bezier Curves
sr_Latn: Koristi Bezier krive

en: Create RESET Track(s)
sr_Latn: Napravi RESET Traku(ke)

en: Anim. Optimizer
sr_Latn: Anim. Optimizator

en: Max. Linear Error:
sr_Latn: Max. Linearna Greška:

en: Max. Angular Error:
sr_Latn: Max. Ugaona Greška:

en: Max Optimizable Angle:
sr_Latn: Max Ugao Koji Se Može Optimizovati:

en: Optimize
sr_Latn: Optimizuj

en: Remove invalid keys
sr_Latn: Ukloni nevažeće ključeve

en: Remove unresolved and empty tracks
sr_Latn: Ukloni nerešene i prazne trake

en: Clean-up all animations
sr_Latn: Očisti sve animacije

en: Clean-Up Animation(s) (NO UNDO!)
sr_Latn: Očisti Animaciju(je) (NEMA OPOZIVANJA!)

en: Clean-Up
sr_Latn: Očisti

en: Scale Ratio:
sr_Latn: Razmera:

en: Select Tracks to Copy
sr_Latn: Izaberi Trake za Kopiranje

en: Copy
sr_Latn: Kopiraj

en: Select All/None
sr_Latn: Označi Sve/Ništa

en: Add Audio Track Clip
sr_Latn: Dodaj Klip Audio Trake

en: Change Audio Track Clip Start Offset
sr_Latn: Promeni Početnu Poziciju Klipa Audio Trake

en: Change Audio Track Clip End Offset
sr_Latn: Promeni Poziciju Kraja Klipa Audio Trake

en: Resize Array
sr_Latn: Promeni Veličinu Niza

en: Change Array Value Type
sr_Latn: Promeni Tip Vrednosti Niza

en: Change Array Value
sr_Latn: Promeni Vrednost Niza

en: Go to Line
sr_Latn: Idi na Liniju

en: Line Number:
sr_Latn: Broj Linije:

en: %d replaced.
sr_Latn: %d zamenjen.

en: %d match.
sr_Latn: %d podudara.

en: %d matches.
sr_Latn: %d podudara.

en: Match Case
sr_Latn: Slučaj Podudaranja

en: Whole Words
sr_Latn: Cele Reči

en: Replace
sr_Latn: Zameni

en: Replace All
sr_Latn: Zameni Sve

en: Selection Only
sr_Latn: Samo Obeleženo

en: Standard
sr_Latn: Standardno

en: Toggle Scripts Panel
sr_Latn: Uključi/Isključi Panel sa Skriptama

en: Zoom In
sr_Latn: Uveličaj

en: Zoom Out
sr_Latn: Umanji

en: Reset Zoom
sr_Latn: Resetuj Uveličavanje

en: Warnings
sr_Latn: Upozorenja

en: Line and column numbers.
sr_Latn: Brojevi redova i kolona.

en: Method in target node must be specified.
sr_Latn: Metod u ciljnom čvoru mora biti naveden.

en: Method name must be a valid identifier.
sr_Latn: Naziv metoda mora biti važeći označavač.

en: Target method not found. Specify a valid method or attach a script to the target node.
sr_Latn: Ciljni metod nije nađen. Navedi važeći metod ili priloži skriptu ciljnom čvoru.

en: Connect to Node:
sr_Latn: Poveži sa čvorom:

en: Connect to Script:
sr_Latn: Poveži sa Skriptom:

en: From Signal:
sr_Latn: Iz Signala:

en: Scene does not contain any script.
sr_Latn: Scena ne sadrži ni jednu skriptu.

en: Add
sr_Latn: Dodaj

en: Remove
sr_Latn: Ukloni

en: Add Extra Call Argument:
sr_Latn: Dodaj Dodatni Argument Poziva:

en: Extra Call Arguments:
sr_Latn: Dodatni Argumenti Poziva:

en: Receiver Method:
sr_Latn: Metod Prijemnika:

en: Advanced
sr_Latn: Napredno

en: Deferred
sr_Latn: Odložen

en: Defers the signal, storing it in a queue and only firing it at idle time.
sr_Latn: Odlaže signal, smešta ga u red i ispaljuje ga samo za vreme mirovanja.

en: Disconnects the signal after its first emission.
sr_Latn: Odvezuje signal nakon njegovog prvog ispuštanja.

en: Cannot connect signal
sr_Latn: Nije moguće povezati signal

en: Close
sr_Latn: Zatvori

en: Connect
sr_Latn: Poveži

en: Signal:
sr_Latn: Signâl:

en: Connect '%s' to '%s'
sr_Latn: Poveži '%s' sa '%s'

en: Disconnect '%s' from '%s'
sr_Latn: Odveži '%s' od '%s'

en: Disconnect all from signal: '%s'
sr_Latn: Odveži sve od signala: '%s'

en: Connect...
sr_Latn: Poveži...

en: Disconnect
sr_Latn: Odveži

en: Connect a Signal to a Method
sr_Latn: Poveži Signal na Metod

en: Edit Connection:
sr_Latn: Izmeni Konekciju:

en: Are you sure you want to remove all connections from the "%s" signal?
sr_Latn: Da li sigurno želis da ukloniš sve veze sa "%s" signala?

en: Signals
sr_Latn: Signali

en: Filter signals
sr_Latn: Filtriraj signale

en: Are you sure you want to remove all connections from this signal?
sr_Latn: Da li sigurno želiš da ukloniš sve veze sa ovog signala?

en: Disconnect All
sr_Latn: Odveži Sve

en: Edit...
sr_Latn: Uredi...

en: Go to Method
sr_Latn: Idi na Metod

en: Change %s Type
sr_Latn: Promeni %s Tip

en: Change
sr_Latn: Promeni

en: Create New %s
sr_Latn: Napravi Novi %s

en: No results for "%s".
sr_Latn: Nema rezultata za "%s".

en: No description available for %s.
sr_Latn: Nema dostupnog opisa za %s.

en: Favorites:
sr_Latn: Omiljeno:

en: Recent:
sr_Latn: Nedavno:

en: Search:
sr_Latn: Pretraga:

en: Matches:
sr_Latn: Podudaranja:

en: Description:
sr_Latn: Opis:

en: Search Replacement For:
sr_Latn: Traži Zamenu za:

en: Dependencies For:
sr_Latn: Zavisnosti za:

en: Scene '%s' is currently being edited.
    Changes will only take effect when reloaded.
sr_Latn: Scena '%s' se trenutno uređuje.
    Promene će imati uticaj nakon ponovnog učitavanja.

en: Resource '%s' is in use.
    Changes will only take effect when reloaded.
sr_Latn: Resurs '%s' se koristi.
    Promene će imati uticaj nakon ponovnog učitavanja.

en: Dependencies
sr_Latn: Zavisnosti

en: Dependencies:
sr_Latn: Zavisnosti:

en: Fix Broken
sr_Latn: Popravi Pokvareno

en: Dependency Editor
sr_Latn: Uređivač Zavisnosti

en: Search Replacement Resource:
sr_Latn: Traži Resurs Zamene:

en: Open
sr_Latn: Otvori

en: Remove the selected files from the project? (Cannot be undone.)
    Depending on your filesystem configuration, the files will either be moved to the system trash or deleted permanently.
sr_Latn: Ukloni označene datoteke iz projekta? (Ne može se opozvati.)
    U zavisnosti od konfiguracije sistema datoteka, datoteke će ili biti premeštene u kantu za otpatke ili biti trajno uklonjene.

en: Bus Options
sr_Latn: Podešavanja Magistrale

en: (Editor Disabled)
sr_Latn: (Uređivač Onemogućen)

en: Create Profile
sr_Latn: Napravi Profil

en: Remove Profile
sr_Latn: Ukloni Profil

en: Go to previous folder.
sr_Latn: Idi na prethodni direktorijum.

en: Go to next folder.
sr_Latn: Idi na sledeći direktorijum.

en: (value)
sr_Latn: (Vrednost)

en: Constants Only
sr_Latn: Samo Konstante

en: Constant
sr_Latn: Konstanta

en: Pin value
sr_Latn: Zakači vrednost

en: Copy Property
sr_Latn: Kopiraj Osobinu

en: Paste Property
sr_Latn: Zalepi Osobinu

en: Copy Selection
sr_Latn: Kopiraj Označeno

en: Reload Saved Scene
sr_Latn: Ponovo Učitaj Sačuvanu Scenu

en: Update Continuously
sr_Latn: Neprekidno Ažuriraj

en: Copy Text
sr_Latn: Kopiraj Tekst

en: Editor Settings...
sr_Latn: Postavke Uređivača...

en: Community
sr_Latn: Zajednica

en: About Godot
sr_Latn: O Godot

en: Update All Changes
sr_Latn: Ažuriraj sve promene

en: Update Vital Changes
sr_Latn: Ažuriraj Vitalne Promene

en: Apply MeshInstance Transforms
sr_Latn: Primeni Transformacije MeshInstance a

en: Select Current
sr_Latn: Obeleži Trenutno

en: Frame Time (ms)
sr_Latn: Vreme Frejma(ms)

en: Edit Text:
sr_Latn: Izmeni Tekst:

en: Convert to %s
sr_Latn: Konvertuj u %s

note: TRANSLATORS: %s refers to the name of a version control system (e.g. "Git").
en: %s Error
sr_Latn: %s Greška

en: Create Scene
sr_Latn: Napravi Scenu

en: Delete Group
sr_Latn: Ukloni Grupu

en: Select Importer
sr_Latn: Označi Uvoznika

en: Paste Properties
sr_Latn: Zalepi Osobine

en: Create Polygon
sr_Latn: Napravi Poligon

en: Create points.
sr_Latn: Napravi tačke.

en: Edit Polygon
sr_Latn: izmeni Poligon

en: Add Animation Point
sr_Latn: Dodaj Tačku Animacije

en: Open Animation Node
sr_Latn: Otvori Čvor Animacije

en: Add Triangle
sr_Latn: Dodaj Trougao

en: Set Animation
sr_Latn: Postavi Animaciju

en: Delete Node
sr_Latn: Ukloni Čvor

en: Anim Clips
sr_Latn: Anim Klipovi

en: Audio Clips
sr_Latn: Audio Klipovi

en: Functions
sr_Latn: Funkcije

en: Edit Transitions...
sr_Latn: Izmeni Tranzicije...

en: Transition exists!
sr_Latn: Prelaz postoji!

en: Add Transition
sr_Latn: Dodaj Tranziciju

en: Transition Removed
sr_Latn: Tranzicija Uklonjena

en: Remove selected node or transition.
sr_Latn: Obriši obeležen čvor ili prelaz.

en: Timeout.
sr_Latn: Istek vremena.

en: Scale Step:
sr_Latn: Skaliraj Korak:

en: Create Vertical Guide
sr_Latn: Napravi Vertikalni Vodič

en: Remove Vertical Guide
sr_Latn: Ukloni Vertikalni Vodič

en: Remove Horizontal Guide
sr_Latn: Ukloni Horizontalni Vodič

en: Grouped
sr_Latn: Grupisane

en: Left Wide
sr_Latn: Leva Široka

en: Right Wide
sr_Latn: Desna Široka

en: Group Selected
sr_Latn: Grupiši Označeno

en: Ungroup Selected
sr_Latn: Odgrupiši Označeno

en: Clear Guides
sr_Latn: Očisti Vodiče

en: Clear Bones
sr_Latn: Očisti Kosti

en: Drag: Rotate selected node around pivot.
sr_Latn: Prevuci: Rotiraj obeležen čvor oko ose.

en: Alt+Drag: Move selected node.
sr_Latn: Alt+Drag: Pomeri obeležen čvor.

en: Alt+Drag: Scale selected node.
sr_Latn: Alt+Drag: Skaliraj označen čvor.

en: V: Set selected node's pivot position.
sr_Latn: V: Postavi poziciju ose obeleženog čvora.

en: Lock Selected Node(s)
sr_Latn: Zaključaj Označen Čvor(ove)

en: Unlock Selected Node(s)
sr_Latn: Otključaj Označen Čvor(ove)

en: Group Selected Node(s)
sr_Latn: Grupiši Označen Čvor(ove)

en: Ungroup Selected Node(s)
sr_Latn: Odgrupiši Označen Čvor(ove)

en: Insert keys (based on mask).
sr_Latn: Ubaci ključ (na osnovu maske).

en: Auto Insert Key
sr_Latn: Automatski Ubaci Ključ

en: Animation Key and Pose Options
sr_Latn: Ključevi Animacije i Podešavanja Poziranja

en: Instance Scene Here
sr_Latn: Instanciraj Scenu Ovde

en: Create Polygon3D
sr_Latn: Napravi Poligon3D

en: Add Point
sr_Latn: Dodaj Tačku

en: Remove Point
sr_Latn: Ukloni Tačku

en: Left Linear
sr_Latn: Levi Linearni

en: Convert to CPUParticles2D
sr_Latn: Konvertuj u CPUParticles2D

en: Split Curve
sr_Latn: Razdeli Krivu

en: Add Custom Polygon
sr_Latn: Dodaj Prilagođeni Poligon

en: Remove Custom Polygon
sr_Latn: Ukloni Prilagođeni Poligon

en: Transform Polygon
sr_Latn: Transformiši Poligon

en: Polygons
sr_Latn: Poligoni

en: Copy UV to Polygon
sr_Latn: Kopiraj UV u Poligon

en: Room Generate Points
sr_Latn: Generiši Tačke u prostoru

en: Generate Points
sr_Latn: Generiši Tačke

en: Occluder Set Transform
sr_Latn: Postavi Transformaciju Okludera

en: Center Node
sr_Latn: Centriraj Čvor

en: Previous Script
sr_Latn: Prethodna Skripta

en: Line
sr_Latn: Linija

en: Breakpoints
sr_Latn: Tačke Prekida

en: Evaluate Selection
sr_Latn: Proceni Označeno

en: Go to Next Bookmark
sr_Latn: Idi na Sledeći Obeleživač

en: Go to Previous Bookmark
sr_Latn: Idi na Prethodni Obeleživač

en: Go to Next Breakpoint
sr_Latn: Idi na Sledeću Tačku Prekida

en: Go to Previous Breakpoint
sr_Latn: Idi na Prethodnu Tačku Prekida

en: Reset to Rest Pose
sr_Latn: Resetuj na Mirujuću Pozu

en: Convert Rooms
sr_Latn: Konvertuj Prostore

en: Create Mesh2D
sr_Latn: Napravi Mesh2D

en: Create Polygon2D
sr_Latn: Napravi Polygon2D

en: Create CollisionPolygon2D
sr_Latn: Napravi CollisionPolygon2D

en: CollisionPolygon2D Preview
sr_Latn: Predpogled CollisionPolygon2D

en: Create LightOccluder2D
sr_Latn: Napravi LightOccluder2D

en: LightOccluder2D Preview
sr_Latn: Predpogled LightOccluder2D

en: Convert to Polygon2D
sr_Latn: Konvertuj u Polygon2D

en: Create CollisionPolygon2D Sibling
sr_Latn: Napravi CollisionPolygon2D Duplikat

en: Animations:
sr_Latn: Animacije:

en: New Animation
sr_Latn: Nova Animacija

en: Animation Frames:
sr_Latn: Frejmovi Animacije:

en: Add a Texture from File
sr_Latn: Dodaj Teksturu iz Datoteke

en: Separation:
sr_Latn: Odvajanje:

en: {num} constant(s)
sr_Latn: {num} Konstant(e)

en: No constants found.
sr_Latn: Konstante nisu nađene.

en: Deselect All
sr_Latn: Poništi Obeleženo

en: Import Selected
sr_Latn: Uvezi Obeleženo

en: Rename Item
sr_Latn: Preimenuj stavku

en: Remove All Font Items
sr_Latn: Ukloni Sve Font Stavke

en: Remove All Icon Items
sr_Latn: Ukloni Sve Icon Stavke

en: Remove Items:
sr_Latn: Ukloni stavku:

en: Remove selected Texture from TileSet.
sr_Latn: Ukloni označenu Teksturu iz TileSet-a.

en: Create a new rectangle.
sr_Latn: Napravi novi pravougaonik.

en: Create a new polygon.
sr_Latn: Napravi novi poligon.

en: Remove selected texture? This will remove all tiles which use it.
sr_Latn: Ukloni označenu teksturu? Ovo će ukloniti sva polja koja je koriste.

en: Delete selected Rect.
sr_Latn: Ukloni označeni Pravoug.

en: Delete polygon.
sr_Latn: Ukloni poligon.

en: Commit:
sr_Latn: Posveti:

en: Color constant.
sr_Latn: Konstanta boje.

en: Color uniform.
sr_Latn: Homogenost Boje.

en: Scalar function.
sr_Latn: Skalarna funkcija.

en: Scalar uniform.
sr_Latn: Skalarna homogenost.

en: Transform function.
sr_Latn: Funkcija transformacije.

en: Transform constant.
sr_Latn: Transformacija konstante.

en: Transform uniform.
sr_Latn: Transformacija homogenosti.

en: About
sr_Latn: O Godot-u

en: General
sr_Latn: Opšta

en: Delete %d nodes and any children?
sr_Latn: Obrisi %d čvorova i decu?

en: Delete %d nodes?
sr_Latn: Obriši %d čvorova?

en: Delete node "%s"?
sr_Latn: Obriši čvor "%s"?

en: Add/Create a New Node.
sr_Latn: Dodaj/Napravi nov čvor.

en: Will create a new script file.
sr_Latn: Biće kreirana nova datoteka skripte.

en: Error:
sr_Latn: Greška:

en: Create a new function.
sr_Latn: Napravi novu funkciju.

en: Create a new variable.
sr_Latn: Napravi novu promenljivu.

en: Create a new signal.
sr_Latn: Napravi novi signal.

en: Add Function...
sr_Latn: Dodaj funkciju...

en: function_name
sr_Latn: naziv_funkcije

en: Make Function
sr_Latn: Napravi Funkciju

en: No identity found.
sr_Latn: Identitet nije pronađen.
