goobox master - en to cs translation catalogue (44 entries)

note: (itstool) path: credit/years
en: 2005-2011
cs: 2005 – 2011

note: (itstool) path: page/title
en: <app>CD Player</app> Help
cs: Příručka k <app>Přehrávači CD</app>

note: (itstool) path: page/p
en: With <app>CD Player</app> you can play audio Compact Discs (CDs) and save the CD tracks as audio files.
cs: Pomocí <app>Přehrávače CD</app> lze přehrávat kompaktní disky (CD) a ukládat z nich stopy jako zvukové soubory.

note: (itstool) path: license/p
en: This work is licensed under a <_:link-1/>.
cs: Tato práce je licencována pod <_:link-1/>.

note: (itstool) path: license/p
en: As a special exception, the copyright holders give you permission to copy, modify, and distribute the example code contained in this document under the terms of your choosing, without restriction.
cs: Jako zvláštní výjimka se vám držitelem autorských práv uděluje svolení kopírovat, upravovat a šířit ukázkový kód obsažený v tomto dokumentu za podmínek, které si zvolíte, bez dalších omezení.

note: (itstool) path: page/title
en: Preferences
cs: Předvolby

note: (itstool) path: page/p
en: To configure <app>CD Player</app> open the <app>Preferences</app> dialog by choosing <guiseq><gui style="menu">Edit</gui><gui style="menuitem">Preferences</gui></guiseq>.
cs: Pokud chcete <app>přehrávače CD</app> nastavit, otevřete dialogové okno <app>Předvolby</app> v nabídce <guiseq><gui style="menu">Upravit</gui><gui style="menuitem">Předvolby</gui></guiseq>.

note: (itstool) path: page/p
en: This dialog contains two tabs described in detail below. At the bottom of the dialog window, you'll find the following buttons:
cs: Toto dialogové okno obsahuje dvě karty podrobně popsané níže. V dolní části dialogového okna můžete vidět následující tlačítka:

note: (itstool) path: item/title
en: <gui style="button">Help</gui>
cs: <gui style="button">Nápověda</gui>

note: (itstool) path: item/p
en: Shows this page.
cs: Zobrazí tuto stránku.

note: (itstool) path: item/title
en: <gui style="button">Close</gui>
cs: <gui style="button">Zavřít</gui>

note: (itstool) path: item/p
en: Closes the dialog.
cs: Zavře dialogové okno.

note: (itstool) path: page/p
en: Keep in mind that when you change an option it will automatically applied. This is why there is no <gui style="button">Ok</gui> or <gui style="button">Apply</gui> button.
cs: Mějte na paměti, že změny v nastavení budou automaticky použity. Proto zde nejsou tlačítka <gui style="button">Budiž</gui> nebo <gui style="button">Použít</gui>.

note: (itstool) path: section/title
en: General Tab
cs: Karta Obecné

note: (itstool) path: section/p
en: This tab allows you to set the following options:
cs: Tato karta vám umožňuje nastavit následující volby:

note: (itstool) path: item/p
en: Select the device to use.
cs: Vybrat zařízení, které se má používat.

note: (itstool) path: item/p
en: Whether to automatically play a newly inserted disk.
cs: Zda bude vložený disk přehrán automaticky.

note: (itstool) path: section/title
en: Extraction Tab
cs: Karta Extrakce

note: (itstool) path: section/p
en: This tab allows you to set the extraction options:
cs: Tato karta vám umožňuje nastavit volby extrakce:

note: (itstool) path: item/p
en: The destination folder. Files are saved in a subfolder of the destination folder, following the scheme Artist/Album/track.
cs: Cílová složka. Soubory jsou ukládány do podsložky cílové složky podle schématu Umělec/Album/stopa

note: (itstool) path: item/p
en: The audio files format to use. Some formats allow you to set the quality of the file, this can be useful because usually there is a trade-off between audio quality and file size. Use the <gui style="button">Properties</gui> button to set the file format properties.
cs: Výstupní zvukový formát, který se má používat. Některé formáty dovolují nastavení kvality daného souboru, což může být užitečné zejména kvůli poměru mezi kvalitou zvuku a velikostí souboru. Pro nastavení vlastností formátu souboru použijte tlačítko <gui style="button">Vlastnosti</gui>.

note: (itstool) path: item/p
en: Whether to save a playlist file in PLS format that contains the list of the extracted files. The playlist is saved in the same folder as the audio files.
cs: Zda ukládat ve formátu PLS seznam skladeb, který obsahuje seznam všech extrahovaných souborů. Seznam skladeb se ukládá do stejné složky, jako zvukové soubory.

note: (itstool) path: page/title
en: Keyboard Shortcuts
cs: Klávesové zkratky

note: (itstool) path: page/p
en: Quick reference for some useful keyboard shortcuts. Look in the menus for other available shortcuts.
cs: Rychlý přehled některých užitečných klávesových zkratek. Další dostupné klávesové zkratky uvidíte v nabídce.

note: (itstool) path: td/p
en: Keyboard Shortcut
cs: Klávesová zkratka

note: (itstool) path: td/p
en: Description
cs: Popis

note: (itstool) path: td/p
en: <key>Space</key>
cs: <key>mezerník</key>

note: (itstool) path: td/p
en: Play/Pause the current track
cs: Přehrát/pozastavit aktuální skladbu

note: (itstool) path: td/p
en: <key>Escape</key>
cs: <key>Esc</key>

note: (itstool) path: td/p
en: Stop playing the current track
cs: Zastavit přehrávání aktuální skladby

note: (itstool) path: td/p
en: Play the next track
cs: Přehrát následující skladbu

note: (itstool) path: td/p
en: Play the previous track
cs: Přehrát předchozí skladbu

note: (itstool) path: td/p
en: Eject the CD from the tray
cs: Vysunout CD z mechaniky

note: (itstool) path: td/p
en: Open the <app>Extract</app> dialog
cs: Otevře dialogové okno <interface>Extrakce</interface>

note: (itstool) path: td/p
en: Play the 1st track
cs: Přehrát 1. stopu

note: (itstool) path: td/p
en: Play the 2nd track
cs: Přehrát 2. stopu

note: (itstool) path: td/p
en: Play the 3rd track
cs: Přehrát 3. stopu

note: (itstool) path: td/p
en: Play the 4th track
cs: Přehrát 4. stopu

note: (itstool) path: td/p
en: Play the 5th track
cs: Přehrát 5. stopu

note: (itstool) path: td/p
en: Play the 6th track
cs: Přehrát 6. stopu

note: (itstool) path: td/p
en: Play the 7th track
cs: Přehrát 7. stopu

note: (itstool) path: td/p
en: Play the 8th track
cs: Přehrát 8. stopu

note: (itstool) path: td/p
en: Play the 9th track
cs: Přehrát 9. stopu

note: (itstool) path: td/p
en: Play the 10th track
cs: Přehrát 10. stopu
