goobox master - en to eu translation catalogue (140 entries)

en: Goobox CD Player
eu: Goobox CD erreproduzitzailea

en: Play and extract CDs
eu: Erreproduzitu eta erauzi CD pistak

en: Goobox allows you to play CDs and save the tracks to disk as MP3, Ogg, FLAC or WAV files.
eu: Goobox-ek CDak erreproduzitu eta pistak diskoan MP3, Ogg, FLAC edo WAV bezalako fitxategietan gordetzea uzten dizu.

en: Track titles and CD covers are set automatically using the MusicBrainz web service.
eu: Pisten tituluak eta CDen azalak automatikoki ezartzen dira MusicBrainz webaren zerbitzuak erabiliz.

en: CD Player
eu: CD erreproduzitzailea

en: Device path
eu: Gailuaren bide-izena

en: Volume level
eu: Bolumen-maila

en: “Choose cover” location
eu: “Aukeratu azala“ren kokalekua

en: Default location for the “Choose cover” dialog.
eu: “Aukeratu azala“ elkarrizketa-koadroaren kokaleku lehenetsia

en: Use Sound Juicer to rip discs
eu: Erabili Sound Juicer diskoak erauzteko

en: Autoplay
eu: Erreproduzitu automatikoki

en: Autoplay discs after insertion.
eu: Erreproduzitu automatikoki diskoak txertatu ondoren.

en: Window width
eu: Leihoaren zabalera

en: Window height
eu: Leihoaren altuera

en: Play all tracks
eu: Erreproduzitu pista guztiak

en: Shuffle playlist
eu: Ausazko zerrenda

en: Restart when finished
eu: Berrabiarazi amaitzean

en: Playlist sort method
eu: Zerrenda ordenatzeko metodoa

en: Playlist sort type
eu: Zerrenda ordenatzeko mota

en: Extraction folder
eu: Erauzketaren karpeta

en: File type
eu: Fitxategi mota

en: Possible values are: ogg, flac, mp3, wave.
eu: Balio posibleak: ogg, flac, mp3, wave.

en: Save the playlist
eu: Gorde zerrenda

en: Save the playlist of the extracted tracks.
eu: Gorde erauzitako pisten zerrenda.

en: OGG files quality
eu: OGG fitxategien kalitatea

en: FLAC files quality
eu: FLAC fitxategien kalitatea

en: MP3 files quality
eu: MP3 fitxategien kalitatea

en: Various
eu: Hainbat

en: %u, loading image: %u
eu: %u, irudia kargatzen: %u

en: Could not search for a cover on Internet
eu: Ezin izan da azal bat bilatu Interneten

en: Choose a CD Cover
eu: Aukeratu CD azala

en: You need at least one of the following GStreamer plugins in order to extract CD tracks:
    
    • %s → Ogg Vorbis
    • %s → FLAC
    • %s → Waveform PCM
eu: Gutxienez honako GStreamer plugin-ak beharko dituzu CD pistak erauzteko:
    
    • %s → Ogg Vorbis
    • %s → FLAC
    • %s → Waveform PCM

en: No encoder available.
eu: Ez dago kodetzailerik eskuragarri.

en: Extract Tracks
eu: Atera pistak

en: _Extract
eu: _Erauzi

en: CD Player Preferences
eu: CD erreproduzitzailearen hobespenak

en: Format Properties
eu: Formatuaren propietateak

en: Faster compression
eu: Konpresio azkarragoa

en: Higher compression
eu: Konpresio altuagoa

en: Smaller size
eu: Tamaina txikiagoa

en: Higher quality
eu: Kalitate altuagoa

en: Quality:
eu: Kalitatea:

en: Compression level:
eu: Konpresio maila:

en: Album %d of %d
eu: %d. albuma / %d

en: No album found
eu: Ez da albumik aurkitu

en: Searching disc information…
eu: Diskoaren informazioa bilatzen…

en: Title
eu: Titulua

en: Artist
eu: Artista

en: Properties
eu: Propietateak

en: (%d∶%02d∶%02d Remaining)
eu: (%d∶%02d∶%02d falta da)

en: (%d∶%02d Remaining)
eu: (%d∶%02d falta da)

en: Extracting track: %d of %d %s
eu: Pista erauzten: %d / %d %s

en: Could not extract the tracks
eu: Ezin izan dira pistak erauzi

en: Invalid destination folder: %s
eu: Helburuko karpeta baliogabea: %s

en: Could not display the destination folder
eu: Ezin izan da helburuko karpeta erakutsi

en: Tracks extracted successfully
eu: Pista ongi erauzi da

en: _View
eu: _Ikusi

en: Could not extract tracks
eu: Ezin izan dira pistak erauzi

en: Ripped with CD Player
eu: CD erreproduzitzailearekin erauzia

en: Extracting disc tracks
eu: Diskoko pistak erauzten

en: Extracting Tracks
eu: Pistak erauzten

en: Copyright © 2004-2011 Free Software Foundation, Inc.
eu: Copyright-a © 2004-2011 Free Software Foundation, Inc.

en: Play CDs and save the tracks to disk as files
eu: Erreproduzitu CDak eta gorde pistak diskoan fitxategi bezala

en: CD device to be used
eu: Erabiliko den CD gailua

en: Play the CD on startup
eu: Erreproduzitu CDa abiatzean

en: Toggle play
eu: Txandakatu erreprodukzioa

en: Stop playing
eu: Gelditu erreprodukzioa

en: Play the next track
eu: Erreproduzitu hurrengo pista

en: Play the previous track
eu: Erreproduzitu aurreko pista

en: Eject the CD
eu: Egotzi CDa

en: Toggle the main window visibility
eu: Txandakatu leiho nagusiaren ikusgaitasuna

en: Quit the application
eu: Irten aplikaziotik

en: Show version
eu: Erakutsi bertsioa

en: Cannot start the CD player
eu: Ezin da CD erreproduzitzailea abiarazi

en: In order to read CDs you have to install the GStreamer base plugins
eu: CDak irakurtzeko GStreamer oinarriaren plugin-ak instalatu behar dituzu

en: Click here to choose a cover for this CD
eu: Egin klik hemen CDaren azala aukeratzeko

en: No disc
eu: Ez dago diskorik

en: Data disc
eu: Datuen diskoa

en: Ejecting CD
eu: Egotzi CDa

en: Checking CD drive
eu: CD unitatea egiaztatzen

en: Reading CD
eu: CDa irakurtzen

en: Audio CD
eu: CD audioa

en: Could not execute command
eu: Ezin izan da exekutatu komandoa

en: No information found for this disc
eu: Ez da diskoaren informaziorik aurkitu

en: _Properties
eu: _Propietateak

en: Could not save cover image
eu: Ezin izan da azalaren irudia gorde

en: Could not load image
eu: Ezin izan da irudia kargatu

en: Choose Disc Cover Image
eu: Aukeratu diskoaren azalaren irudia

en: Images
eu: Irudiak

en: All files
eu: Fitxategi guztiak

en: You have to enter the artist and album names in order to find the album cover.
eu: Artistaren eta albumaren izenak sartu behar dituzu albumaren azala bilatzeko.

en: Preview
eu: Aurrebista

en: pixels
eu: pixel

en: C_ommand Line Output:
eu: _Komando-lerroaren irteera:

en: Could not display help
eu: Ezin izan da laguntza erakutsi

en: Could not launch the application
eu: Ezin izan da aplikazioa abiarazi

en: _Cancel
eu: _Utzi

en: _Close
eu: _Itxi

en: _OK
eu: _Ados

en: _Open
eu: _Ireki

en: _Reset
eu: _Berrasieratu

en: Pause
eu: Pausarazi

en: Play
eu: Erreproduzitu

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Track %u
eu: %u pista

en: Vorbis is an open source, lossy audio codec with high quality output at a lower file size than MP3.
eu: Vorbis iturburu irekiko kodeka da, audioaren kalitatea galdu arren MP3rekin konparatuz tamaina txikiagoko eta kalitate altuagoko fitxategiak sortzen ditu.

en: FLAC is an open source codec that compresses but does not degrade audio quality.
eu: FLAC iturburu irekiko kodeka da, audioa konprimatzen du kalitate galerarik gabe.

en: MP3 is a patented lossy audio codec, supported by most digital audio players.
eu: MP3 kalitate galera duen patentatutako audio-kodeka bat da, audio erreproduzitzaile digital gehienek onartutakoa.

en: WAV+PCM is a lossless format that holds uncompressed audio.
eu: WAV+PCM kalitatearen galerarik gabeko formatua da, audioa konprimatu gabe mantentzen du.

en: Found images:
eu: Aurkitutako irudiak:

en: _All tracks
eu: _Pista guztiak

en: _Selected tracks
eu: _Hautatutako pistak

en: Copy _Disk
eu: _Kopiatu diskoa

en: _Eject
eu: _Egotzi

en: Play _All
eu: Erreproduzitu denak

en: _Repeat
eu: _Errepikatu

en: S_huffle
eu: Na_hasia

en: _Preferences
eu: _Hobespenak

en: _Help
eu: _Laguntza

en: _About
eu: Honi _buruz

en: _Play
eu: _Erreproduzitu

en: E_xtract Tracks
eu: _Erauzi pistak

en: _Choose File…
eu: _Aukeratu fitxategia…

en: _Search on Internet
eu: _Bilatu Interneten

en: _Remove
eu: _Kendu

en: Playback
eu: Erreproduzitu

en: Drive:
eu: Unitatea:

en: Automatically play newly inserted discs
eu: Erreproduzitu automatikoki sartu berri diren diskoak

en: Extraction
eu: Erauzi

en: Destination:
eu: Helburua:

en: Choose destination folder
eu: Aukeratu helburuko karpeta

en: Format:
eu: Formatua:

en: _Save playlist
eu: _Gorde zerrenda

en: Single artist
eu: Artista bakarra

en: Various artists
eu: Hainbat artista

en: _Title:
eu: _Titulua:

en: T_racks:
eu: _Pistak:

en: _Artist:
eu: _Artista:

en: _Year:
eu: _Urtea:

en: Search for the remaining data
eu: Bilatu falta diren datuak
