goobox master - en to gl translation catalogue (73 entries)

en: File is not a valid .desktop file
gl: O ficheiro non é un ficheiro «.desktop» válido

en: Starting %s
gl: Iniciando %s

en: Application does not accept documents on command line
gl: O aplicativo non acepta documentos por liña de ordes

en: Unrecognized launch option: %d
gl: Opción de inicio non recoñecida: %d

en: Can't pass documents to this desktop element
gl: Non é posíbel pasar documentos a este elemento de escritorio

en: Not a launchable item
gl: Non é Un elemento iniciábel

en: Disable connection to session manager
gl: Desactivar a conexión co xestor de sesións

en: Specify file containing saved configuration
gl: Especificar o ficheiro que contén a configuración gardada

en: FILE
gl: FICHEIRO

en: Specify session management ID
gl: Especificar o ID de xestión da sesión

en: Session management options:
gl: Opcións de xestión da sesión:

en: Show session management options
gl: Mostrar as opcións de xestión da sesión

en: CD Player
gl: Reprodutor de CD

en: Play and extract CDs
gl: Reproducir e extraer CDs

en: Device path
gl: Ruta ao dispositivo

en: Volume level
gl: Nivel do volume

en: 'Choose cover' location
gl: Localización de «Escoller portada»

en: Default location for the 'Choose cover' dialog.
gl: Localización por omisión para o diálogo «Escoller portada»

en: Use Sound Juicer to rip discs
gl: Usar Sound Juicer para «ripear» discos

en: Autoplay
gl: Reproducir automaticamente

en: Toolbar style
gl: Estilo da barra de ferramentas

en: Window width
gl: Ancho da xanela

en: Window height
gl: Alto da xanela

en: Toolbar visibility
gl: Visibilidade da barra de ferramentas

en: Statusbar visibility
gl: Visibilidade da barra de estado

en: Playlist visibility
gl: Visibilidade da lista de reprodución

en: Play all tracks
gl: Reproducir toda as pistas

en: Shuffle playlist
gl: Desordenar lista de reprodución

en: Restart when finished
gl: Reiniciar ao rematar

en: Playlist sort method
gl: Método de ordenación da lista de reprodución

en: Playlist sort type
gl: Tipo de ordenación da lista de reprodución

en: Extraction folder
gl: Cartafol de extracción

en: File type
gl: Tipo de ficheiro

en: Possible values are: ogg, flac, mp3, wave.
gl: Os valores posíbeis son, ogg, flac, mp3, wave.

en: Save the playlist
gl: Gardar a lista de reprodución

en: Save the playlist of the extracted tracks.
gl: Gardar a lista de reprodución das pistas extraídas

en: View the destination
gl: Ver o destino

en: OGG files quality
gl: calidade dos ficheiros OGG

en: FLAC files quality
gl: Calidade dos ficheiros FLAC

en: MP3 files quality
gl: Calidade dos ficheiros MP3

en: Choose a CD Cover
gl: Escolla unha portada do CD

en: Found images:
gl: Imaxes atopadas:

en: Extract Tracks
gl: Extraer pistas

en: _All tracks
gl: To_das as pistas

en: _Selected tracks
gl: Pistas _seleccionadas

en: Format Properties
gl: Propiedades do formato

en: CD Player Preferences
gl: Preferencias do reproductor de CD

en: <b>CD Drive</b>
gl: <b>Unidade de CD</b>

en: General
gl: Xeral

en: <b>Destination folder</b>
gl: <b>Cartafol de destino</b>

en: Choose destination folder
gl: Seleccione o cartafol de destino

en: <b>Output format</b>
gl: <b>Formato de saída</b>

en: _Save playlist
gl: _Gardar lista de reprodución

en: Extraction
gl: Extracción

en: Single artist
gl: Único artista

en: Various artists
gl: Varios artistas

en: Properties
gl: Propiedades

en: _Title:
gl: _Título:

en: T_racks:
gl: _Pistas:

en: _Artist:
gl: _Artista:

en: _Year:
gl: _Ano:

en: Search for the remaining data
gl: Buscar os datos restantes

en: No album found.
gl: Non se atopou ningún álbum.

en: Extracting Tracks
gl: Extraendo as pistas

en: <big><b>Extracting tracks</b></big>
gl: <big><b>Extraendo as pistas</b></big>

en: Faster compression
gl: Compresión máis rápida

en: Higher compression
gl: Maior compresión

en: Smaller size
gl: Menor tamaño

en: Higher quality
gl: Maior calidade

en: Compression level:
gl: Nivel de compresión:

en: No album found
gl: Non se atopou ningún álbum

en: Title
gl: Título

en: Artist
gl: Artista
