goobox master - en to hu translation catalogue (140 entries)

en: Goobox CD Player
hu: Goobox CD-lejátszó

en: Play and extract CDs
hu: CD lemezek lejátszása és beolvasása

en: Goobox allows you to play CDs and save the tracks to disk as MP3, Ogg, FLAC or WAV files.
hu: A Goobox lehetővé teszi CD-k lejátszását és a számok lemezre mentését MP3, Ogg, FLAC vagy WAV fájlként.

en: Track titles and CD covers are set automatically using the MusicBrainz web service.
hu: A számcímek és a CD-borítók a MusicBrainz webszolgáltatás használatával automatikusan beállításra kerülnek.

en: CD Player
hu: CD-lejátszó

en: Device path
hu: Eszköz elérési útja

en: Volume level
hu: Hangerő szintje

en: “Choose cover” location
hu: „Borító választása” helye

en: Default location for the “Choose cover” dialog.
hu: Az alapértelmezett helye a „Borító választása” párbeszédablaknak.

en: Use Sound Juicer to rip discs
hu: Sound Juicer használta lemezek beolvasásához

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Autoplay discs after insertion.
hu: Lemezek automatikus lejátszása behelyezés után.

en: Window width
hu: Ablak szélessége

en: Window height
hu: Ablak magassága

en: Play all tracks
hu: Az összes szám lejátszása

en: Shuffle playlist
hu: Lejátszólista megkeverése

en: Restart when finished
hu: Újraindítás, miután befejeződött

en: Playlist sort method
hu: Lejátszólista rendezési mód

en: Playlist sort type
hu: Lejátszólista rendezési típus

en: Extraction folder
hu: Beolvasási mappa

en: File type
hu: Fájltípus

en: Possible values are: ogg, flac, mp3, wave.
hu: A lehetséges értékek: ogg, flac, mp3, wave.

en: Save the playlist
hu: A lejátszólista mentése

en: Save the playlist of the extracted tracks.
hu: A beolvasott számok lejátszólistájának mentése.

en: OGG files quality
hu: OGG fájlok minősége

en: FLAC files quality
hu: FLAC fájlok minősége

en: MP3 files quality
hu: MP3 fájlok minősége

en: Various
hu: Különböző

en: %u, loading image: %u
hu: %u, kép betöltése: %u

en: Could not search for a cover on Internet
hu: Nem lehet borítóképet keresni az interneten

en: Choose a CD Cover
hu: Válasszon egy CD-borítót

en: You need at least one of the following GStreamer plugins in order to extract CD tracks:
    
    • %s → Ogg Vorbis
    • %s → FLAC
    • %s → Waveform PCM
hu: A következő GStreamer-bővítmények közül legalább az egyikre szüksége van a CD beolvasásához:
    
    • %s → Ogg Vorbis
    • %s → FLAC
    • %s → Waveform PCM

en: No encoder available.
hu: Nem áll rendelkezésre tömörítő.

en: Extract Tracks
hu: Számok beolvasása

en: _Extract
hu: _Beolvasás

en: CD Player Preferences
hu: CD-lejátszó beállításai

en: Format Properties
hu: Formátum tulajdonságai

en: Faster compression
hu: Gyorsabb tömörítés

en: Higher compression
hu: Magasabb tömörítés

en: Smaller size
hu: Kisebb méret

en: Higher quality
hu: Jobb minőség

en: Quality:
hu: Minőség:

en: Compression level:
hu: Tömörítési szint:

en: Album %d of %d
hu: %d. album, összesen %d

en: No album found
hu: Nem található album

en: Searching disc information…
hu: Lemezinformációk keresése…

en: Title
hu: Cím

en: Artist
hu: Előadó

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: (%d∶%02d∶%02d Remaining)
hu: (%d∶%02d∶%02d van hátra)

en: (%d∶%02d Remaining)
hu: (%d∶%02d van hátra)

en: Extracting track: %d of %d %s
hu: %d./%d %s szám beolvasása

en: Could not extract the tracks
hu: Nem lehet beolvasni a számokat

en: Invalid destination folder: %s
hu: Érvénytelen célmappa: %s

en: Could not display the destination folder
hu: A célmappa nem jeleníthető meg

en: Tracks extracted successfully
hu: Számok sikeresen beolvasva

en: _View
hu: _Nézet

en: Could not extract tracks
hu: Nem lehet beolvasni a számokat

en: Ripped with CD Player
hu: Beolvasva a CD-lejátszóval

en: Extracting disc tracks
hu: Számok beolvasása

en: Extracting Tracks
hu: Számok beolvasása

[ctx: long time format]
note: hour:minutes:seconds Translators: This is a time format, like "9:05:02" for 9 * hours, 5 minutes, and 2 seconds. You may change ":" to * the separator that your locale uses or use "%Id" instead * of "%d" if your locale uses localized digits.
en: %d∶%02d∶%02d
hu: %d.%02d.%02d

[ctx: short time format]
note: minutes:seconds Translators: This is a time format, like "5:02" for 5 * minutes and 2 seconds. You may change ":" to the * separator that your locale uses or use "%Id" instead of * "%d" if your locale uses localized digits.
en: %d∶%02d
hu: %d.%02d

en: Play CDs and save the tracks to disk as files
hu: CD-k lejátszása és számok lemezre mentése fájlokként

en: CD device to be used
hu: A használandó CD-eszköz

en: DEVICE_PATH
hu: ESZKÖZ_ÚTVONAL

en: Play the CD on startup
hu: CD lejátszása indításkor

en: Toggle play
hu: Lejátszás váltása

en: Stop playing
hu: Lejátszás leállítása

en: Play the next track
hu: A következő szám lejátszása

en: Play the previous track
hu: Az előző szám lejátszása

en: Eject the CD
hu: A CD kiadása

en: Toggle the main window visibility
hu: A főablak láthatóságának váltása

en: Quit the application
hu: Kilépés az alkalmazásból

en: Show version
hu: Verziószám megjelenítése

en: Cannot start the CD player
hu: Nem lehet elindítani a CD-lejátszót

en: In order to read CDs you have to install the GStreamer base plugins
hu: A CD-k beolvasásához telepítenie kell a GStreamer base bővítményeket

en: Click here to choose a cover for this CD
hu: Kattintson ide borító kiválasztásához ezen CD-hez

en: No disc
hu: Nincs lemez

en: Data disc
hu: Adatlemez

en: Ejecting CD
hu: CD kiadása

en: Checking CD drive
hu: CD-meghajtó ellenőrzése

en: Reading CD
hu: CD olvasása

en: Could not execute command
hu: Nem lehet végrehajtani a parancsot

en: No information found for this disc
hu: Nem találhatók információk ehhez a lemezhez

en: _Properties
hu: _Tulajdonságok

en: Could not save cover image
hu: Nem lehet menteni a borítóképet

en: Could not load image
hu: Nem lehet betölteni a képet

en: Choose Disc Cover Image
hu: Válasszon lemezborító képet

en: Images
hu: Képek

en: All files
hu: Minden fájl

en: You have to enter the artist and album names in order to find the album cover.
hu: Az album borítójának megtalálásához pontosan meg kell adnia az előadó nevét és az album címét.

en: Preview
hu: Előnézet

en: pixels
hu: képpont

en: C_ommand Line Output:
hu: Parancssori _kimenet:

en: Could not display help
hu: Nem lehet megjeleníteni a súgót

en: Could not launch the application
hu: Az alkalmazás nem indítható

en: _Cancel
hu: _Mégse

en: _Close
hu: _Bezárás

en: _Open
hu: _Megnyitás

en: _Reset
hu: _Visszaállítás

en: Pause
hu: Szünet

en: Play
hu: Lejátszás

en: Next
hu: Következő

en: Track %u
hu: %u. szám

en: Vorbis is an open source, lossy audio codec with high quality output at a lower file size than MP3.
hu: A Vorbis egy nyílt forrású, veszteséges hangkodek, amely az MP3-nál kisebb méretben jobb minőségű eredményt produkál.

en: FLAC is an open source codec that compresses but does not degrade audio quality.
hu: Az FLAC egy nyílt forrású kodek, amely tömörít, de nem rontja a hangminőséget.

en: MP3 is a patented lossy audio codec, supported by most digital audio players.
hu: Az MP3 egy szabadalmaztatott veszteséges hangkodek, amelyet a legtöbb digitális hanglejátszó támogat.

en: WAV+PCM is a lossless format that holds uncompressed audio.
hu: A WAV+PCM egy veszteségmentes formátum, amely tömörítetlen hangot tárol.

en: Found images:
hu: Talált képek:

en: _All tracks
hu: M_inden számot

en: _Selected tracks
hu: _Kiválasztott számokat

en: Copy _Disk
hu: _Lemez másolása

en: _Eject
hu: Ki_adás

en: Play _All
hu: Összes le_játszása

en: _Repeat
hu: _Ismétlés

en: S_huffle
hu: _Véletlen

en: _Preferences
hu: _Beállítások

en: _Help
hu: _Súgó

en: _About
hu: _Névjegy

en: _Play
hu: Le_játszás

en: E_xtract Tracks
hu: Számok _beolvasása

en: _Choose File…
hu: _Válasszon fájlt…

en: _Search on Internet
hu: Keresés az _interneten

en: _Remove
hu: _Eltávolítás

en: Playback
hu: Lejátszás

en: Drive:
hu: Meghajtó:

en: Automatically play newly inserted discs
hu: Újonnan behelyezett lemezek automatikus lejátszása

en: Extraction
hu: Beolvasás

en: Destination:
hu: Cél:

en: Choose destination folder
hu: Válassza ki a célmappát

en: Format:
hu: Formátum:

en: _Save playlist
hu: _Lejátszólista mentése

en: Single artist
hu: Egy előadó

en: Various artists
hu: Vegyes előadók

en: _Title:
hu: _Cím:

en: T_racks:
hu: S_zámok:

en: _Artist:
hu: _Előadó:

en: _Year:
hu: É_v:

en: Search for the remaining data
hu: Hátralévő adatok keresése
