goobox - en to pl translation catalogue (139 entries)

en: Goobox CD Player
pl: Odtwarzacz płyt CD Goobox

en: Play and extract CDs
pl: Odtwarzanie i zgrywanie płyt CD

en: Goobox allows you to play CDs and save the tracks to disk as MP3, Ogg, FLAC or WAV files.
pl: Goobox umożliwia odtwarzanie płyt CD i zapisywanie ścieżek jako pliki MP3, Ogg, FLAC lub WAV.

en: Track titles and CD covers are set automatically using the MusicBrainz web service.
pl: Nazwy ścieżek i okładki płyt CD są ustawiane automatycznie za pomocą serwisu WWW MusicBrainz.

en: CD Player
pl: Odtwarzacz płyt CD

en: Device path
pl: Ścieżka do urządzenia

en: Volume level
pl: Poziom głośności

en: “Choose cover” location
pl: Położenie „Wyboru okładki”

en: Default location for the “Choose cover” dialog.
pl: Domyślne położenie dla okna dialogowego „Wybór okładki”.

en: Use Sound Juicer to rip discs
pl: Użycie programu Sound Juicer do zgrywania płyt

en: Autoplay
pl: Automatyczne odtwarzanie

en: Autoplay discs after insertion.
pl: Automatyczne odtwarzanie płyt po włożeniu.

en: Window width
pl: Szerokość okna

en: Window height
pl: Wysokość okna

en: Play all tracks
pl: Odtwarza wszystkie ścieżki

en: Shuffle playlist
pl: Mieszanie listy odtwarzania

en: Restart when finished
pl: Ponowne odtworzenie po ukończeniu

en: Playlist sort method
pl: Metoda porządkowania listy odtwarzania

en: Playlist sort type
pl: Typ porządkowania listy odtwarzania

en: Extraction folder
pl: Katalog zgrywania

en: File type
pl: Typ pliku

en: Possible values are: ogg, flac, mp3, wave.
pl: Możliwe wartości: ogg, flac, mp3, wave.

en: Save the playlist
pl: Zapis listy odtwarzania

en: Save the playlist of the extracted tracks.
pl: Zapis listy odtwarzania zgranych ścieżek.

en: OGG files quality
pl: Jakość plików Ogg

en: FLAC files quality
pl: Jakość plików FLAC

en: MP3 files quality
pl: Jakość plików MP3

en: Various
pl: Różne

en: %u, loading image: %u
pl: %u, wczytywanie obrazu: %u

en: Could not search for a cover on Internet
pl: Nie można wyszukać okładki w Internecie

en: Choose a CD Cover
pl: Wybór okładki płyty CD

en: You need at least one of the following GStreamer plugins in order to extract CD tracks:
    
    • %s → Ogg Vorbis
    • %s → FLAC
    • %s → Waveform PCM
pl: Do zgrywania płyt CD wymagana jest przynajmniej jedna z następujących wtyczek biblioteki GStreamer:
    
    • %s → Ogg Vorbis
    • %s → FLAC
    • %s → WAV+PCM

en: No encoder available.
pl: Brak kodera.

en: Extract Tracks
pl: Zgrywanie ścieżek

en: _Extract
pl: _Zgraj

en: CD Player Preferences
pl: Preferencje odtwarzacza CD

en: Waveform PCM
pl: WAV+PCM

en: Format Properties
pl: Właściwości formatu

en: Faster compression
pl: Szybsza kompresja

en: Higher compression
pl: Wyższa kompresja

en: Smaller size
pl: Mniejszy rozmiar

en: Higher quality
pl: Wyższa jakość

en: Quality:
pl: Jakość:

en: Compression level:
pl: Poziom kompresji:

en: Album %d of %d
pl: %d. album z %d

en: No album found
pl: Nie odnaleziono albumu

en: Searching disc information…
pl: Wyszukiwanie informacji o płycie…

en: Title
pl: Tytuł

en: Artist
pl: Wykonawca

en: Properties
pl: Właściwości

en: (%d∶%02d∶%02d Remaining)
pl: (pozostało: %d∶%02d∶%02d)

en: (%d∶%02d Remaining)
pl: (pozostało: %d∶%02d)

en: Extracting track: %d of %d %s
pl: Zgrywanie ścieżki: %d z %d %s

en: Could not extract the tracks
pl: Nie można zgrać ścieżek

en: Invalid destination folder: %s
pl: Nieprawidłowy katalog docelowy: %s

en: Could not display the destination folder
pl: Nie można wyświetlić katalogu docelowego

en: Tracks extracted successfully
pl: Pomyślnie zgrano ścieżki

en: _View
pl: _Wyświetl

en: Could not extract tracks
pl: Nie można zgrać ścieżek

en: Ripped with CD Player
pl: Zgrano za pomocą Odtwarzacza CD

en: Extracting disc tracks
pl: Zgrywanie ścieżek płyty

en: Extracting Tracks
pl: Zgrywanie ścieżek

en: Play CDs and save the tracks to disk as files
pl: Odtwarzanie płyt CD i zapisywanie ścieżek jako pliki na dysku

en: CD device to be used
pl: Używane urządzenie CD

en: DEVICE_PATH
pl: ŚCIEŻKA_DO_URZĄDZENIA

en: Play the CD on startup
pl: Odtwarza płytę CD po uruchomieniu

en: Toggle play
pl: Przełącza odtwarzanie

en: Stop playing
pl: Zatrzymuje odtwarzanie

en: Play the next track
pl: Odtwarza następną ścieżkę

en: Play the previous track
pl: Odtwarza poprzednią ścieżkę

en: Eject the CD
pl: Wysuwa płytę CD

en: Toggle the main window visibility
pl: Przełącza widoczność głównego okna

en: Quit the application
pl: Kończy działanie programu

en: Show version
pl: Wyświetla wersję

en: Cannot start the CD player
pl: Nie można uruchomić odtwarzacza płyt CD

en: In order to read CDs you have to install the GStreamer base plugins
pl: Należy zainstalować podstawowe wtyczki biblioteki GStreamer, aby odczytywać płyty CD

en: Click here to choose a cover for this CD
pl: Kliknięcie tutaj umożliwi wybranie okładki dla tej płyty CD

en: No disc
pl: Brak płyty

en: Data disc
pl: Płyta z danymi

en: Ejecting CD
pl: Wysuwanie płyty CD

en: Checking CD drive
pl: Sprawdzanie napędu CD

en: Reading CD
pl: Odczytywanie płyty CD

en: Audio CD
pl: Płyta CD-Audio

en: Could not execute command
pl: Nie można wykonać polecenia

en: No information found for this disc
pl: Nie odnaleziono informacji o tej płycie

en: _Properties
pl: _Właściwości

en: Could not save cover image
pl: Nie można zapisać obrazu okładki

en: Could not load image
pl: Nie można wczytać obrazu

en: Choose Disc Cover Image
pl: Wybór obrazu okładki płyty

en: Images
pl: Obrazy

en: All files
pl: Wszystkie pliki

en: You have to enter the artist and album names in order to find the album cover.
pl: Należy podać wykonawcę i nazwę albumu, aby odnaleźć jego okładkę.

en: Preview
pl: Podgląd

en: pixels
pl: pikseli

en: C_ommand Line Output:
pl: _Wyjście wiersza poleceń:

en: Could not display help
pl: Nie można wyświetlić pomocy

en: Could not launch the application
pl: Nie można uruchomić programu

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: _Close
pl: Za_mknij

en: _Open
pl: _Otwórz

en: _Reset
pl: _Przywróć

en: Pause
pl: Wstrzymuje

en: Play
pl: Odtwarza

en: Next
pl: Następna

en: Track %u
pl: Ścieżka %u

en: Vorbis is an open source, lossy audio codec with high quality output at a lower file size than MP3.
pl: Vorbis to stratny kodek dźwięku open source o wysokiej jakości i mniejszym rozmiarze plików niż MP3.

en: FLAC is an open source codec that compresses but does not degrade audio quality.
pl: FLAC to kodek open source, który kompresuje, ale nie zmniejsza jakości dźwięku.

en: MP3 is a patented lossy audio codec, supported by most digital audio players.
pl: MP3 to opatentowany stratny kodek dźwięku, obsługiwany przez większość odtwarzaczy cyfrowych.

en: WAV+PCM is a lossless format that holds uncompressed audio.
pl: WAV+PCM to bezstratny format przechowujący nieskompresowany dźwięk.

en: Found images:
pl: Odnalezione obrazy:

en: _All tracks
pl: _Wszystkie ścieżki

en: _Selected tracks
pl: _Zaznaczone ścieżki

en: Copy _Disk
pl: S_kopiuj płytę

en: _Eject
pl: Wy_suń

en: Play _All
pl: Odtwarzanie _wszystkiego

en: _Repeat
pl: _Powtarzanie

en: S_huffle
pl: _Losowo

en: _Preferences
pl: _Preferencje

en: _Help
pl: Pomo_c

en: _About
pl: _O programie

en: _Play
pl: _Odtwarzaj

en: E_xtract Tracks
pl: _Zgraj ścieżki

en: _Choose File…
pl: Wy_bierz plik…

en: _Search on Internet
pl: Wy_szukaj w Internecie

en: _Remove
pl: _Usuń

en: Playback
pl: Odtwarzanie

en: Drive:
pl: Napęd:

en: Automatically play newly inserted discs
pl: Automatyczne odtwarzanie nowo włożonych płyt

en: Extraction
pl: Zgrywanie

en: Destination:
pl: Katalog docelowy:

en: Choose destination folder
pl: Wybór katalogu docelowego

en: _Save playlist
pl: _Zapis listy odtwarzania

en: Single artist
pl: Jeden wykonawca

en: Various artists
pl: Różni wykonawcy

en: _Title:
pl: _Tytuł:

en: T_racks:
pl: Ś_cieżki:

en: _Artist:
pl: Wykon_awca:

en: _Year:
pl: _Rok:

en: Search for the remaining data
pl: Wyszukiwanie pozostałych danych
