goobox master - en to sl translation catalogue (175 entries)

en: File is not a valid .desktop file
sl: Datoteka ni veljavna .desktop datoteka

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
sl: Neznana različica datoteke namizja '%s'

en: Starting %s
sl: Začenjanje %s

en: Application does not accept documents on command line
sl: Program ne sprejme dokumentov preko ukazne vrstice

en: Unrecognized launch option: %d
sl: Nepoznana možnost zagona: %d

en: Can't pass documents to this desktop element
sl: Dokumenta ni mogoče poslati na ta predmet namizja

en: Not a launchable item
sl: Predmet ni izvedljiv

en: Disable connection to session manager
sl: Onemogoči povezavo z upravljalnikom seje

en: Specify file containing saved configuration
sl: Določitev datoteke s shranjenimi nastavitvami

en: FILE
sl: DATOTEKA

en: Specify session management ID
sl: Določi ID upravljanja seje

en: Session management options:
sl: Možnosti upravljanja seje:

en: Show session management options
sl: Pokaži možnosti upravljanja seje

en: CD Player
sl: Predvajalnik CD nosilcev

en: Play and extract CDs
sl: Predvajanje in pretvarjanje CD nosilcev

en: Device path
sl: Pot naprave

en: Volume level
sl: Glasnost

en: 'Choose cover' location
sl: Mesto 'izbire naslovnice'

en: Default location for the 'Choose cover' dialog.
sl: Privzeto mesto pogovornega okna 'Izbira naslovnice'

en: Use Sound Juicer to rip discs
sl: Za zajemanje diskov uporabi Sound Juicer

en: Autoplay
sl: Samodejno predvajaj

en: Autoplay discs after insertion.
sl: Samodejno predvajanje diskov po vstavitvi.

en: Window width
sl: Širina okna

en: Window height
sl: Višina okna

en: Play all tracks
sl: Predvajanje vseh skladb

en: Shuffle playlist
sl: Premešaj seznam predvajanja

en: Restart when finished
sl: Znova predvajaj po koncu predvajanja

en: Playlist sort method
sl: Način razvščanja seznama predvajanja

en: Playlist sort type
sl: Vrsta razvrščanja seznama predvajanja

en: Extraction folder
sl: Mapa pretvorbe

en: File type
sl: Vrsta datoteke

en: Possible values are: ogg, flac, mp3, wave.
sl: Mogoče vrednosti so: ogg, flac, mp3, wave.

en: Save the playlist
sl: Shrani seznam predvajanja

en: Save the playlist of the extracted tracks.
sl: Shrani seznam predvajanja pretvorjenih skladb.

en: View the destination
sl: Ogled cilja

en: OGG files quality
sl: Kakovost datotek OGG

en: FLAC files quality
sl: Kakovost datotek FLAC

en: MP3 files quality
sl: Kakovost datotek MP3

en: CD Player is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
sl: Ta program spada med prosto programsko opremo; lahko ga širite in/ali spreminjate pod pogoji Splošnega javnega dovoljenja GNU (GNU General Public License), kot ga je objavila ustanova Free Software Foundation; bodisi različice 2 ali (po vaši izbiri) katerekoli poznejše različice.

en: CD Player is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
sl: Ta program na voljo v upanju da bo uporaben, toda BREZ KAKRŠNIHKOLI ZAGOTOVIL; tudi brez impliciranih zagotovila za PRODAJO ali PRIMERNOST ZA DOLOČEN NAMEN. Oglejte si GNU General Public Licence za več podrobnosti.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with CD Player; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA
sl: S programom bi morali dobiti tudi kopijo GNU splošne javne licence; če je niste, pišite na Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301 USA

en: Copyright © 2004-2011 Free Software Foundation, Inc.
sl: Avtorske pravice © 2004-2011 Free Software Foundation, Inc.

en: Play CDs and save the tracks to disk as files
sl: Predvajanje CD-jev in shranjevanje skladb na disk v obliki datotek

en: Could not execute command
sl: Ukaza ni mogoče izvesti

en: Various
sl: Različno

en: %u, loading image: %u
sl: %u, nalaganje slike: %u

en: Could not search for a cover on Internet
sl: Naslovnice na spletu ni mogoče najti

en: You need at least one of the following GStreamer plugins in order to extract CD tracks:
    
    • %s → Ogg Vorbis
    • %s → FLAC
    • %s → Waveform PCM
sl: Za pretvarjanje CD skladb je treba imeti nameščenega enega od naslednjih vstavkov GStreamer:
    
    • %s → Ogg Vorbis
    • %s → FLAC
    • %s → Waveform PCM

en: No encoder available.
sl: Kodirnik ni na voljo.

en: Vorbis is an open source, lossy audio codec with high quality output at a lower file size than MP3.
sl: Vorbis je odprtokodni kodek za kodiranje izgubami, z visoko kakovostnim odvodom pri manjši velikosti datoteke kot MP3.

en: Free Lossless Audio Codec (FLAC) is an open source codec that compresses but does not degrade audio quality.
sl: Brezplačni kodek za kodiranje brez zvočnih izgub (FLAC) je odprtokodni kodek, ki zvok stisne, vendar ne poslabša njegove kakovosti.

en: WAV+PCM is a lossless format that holds uncompressed, raw pulse-code modulated (PCM) audio.
sl: WAV+PCM je oblika zapisa kodirana brez zvočnih izgub, ki vsebuje nestisnjen, surov pulzirajoče-kodno moduliran (PCM) zvok.

en: Faster compression
sl: Hitrejše stiskanje

en: Higher compression
sl: Višje stiskanje

en: Smaller size
sl: Manjša velikost

en: Higher quality
sl: Višja kakovost

en: Quality:
sl: Kakovost:

en: Compression level:
sl: Raven stiskanja:

en: Album %d of %d
sl: Album %d od %d

en: No album found
sl: Albuma ni mogoče najti

en: Searching disc info...
sl: Pridobivanje podrobnosti o disku ...

en: Title
sl: Naslov

en: Artist
sl: Izvajalec

en: (%d:%02d:%02d Remaining)
sl: (%d:%02d:%02d preostalo)

en: (%d:%02d Remaining)
sl: (%d:%02d preostalo)

en: Extracting track: %d of %d %s
sl: Pretvarjanje skladbe: %d od %d %s

en: Could not extract the tracks
sl: Skladb ni mogoče pretvoriti

en: Invalid destination folder: %s
sl: Neveljavna ciljna mapa: %s

en: Could not display the destination folder
sl: Ciljne mape ni mogoče prikazati

en: Tracks extracted successfully
sl: Skladbe so uspešno pretvorjenje

en: _View destination folder
sl: _Pogled ciljne mape

en: Extracting "%s"
sl: Poteka pretvarjanje "%s"

en: Could not extract tracks
sl: Skladb ni mogoče pretvoriti

en: Ripped with CD Player
sl: Pretvorjeno s CD predvajalnikom

en: Extracting disc tracks
sl: Pretvarjanje skladb diska

en: Playing CD
sl: Predvajanje CD

en: Click here to choose a cover for this CD
sl: Za izbor ovitka kliknite tu

en: No disc
sl: Ni diska

en: Data disc
sl: Podatkovni disk

en: Ejecting CD
sl: Izmetavanje CD nosilca

en: Checking CD drive
sl: Preverjanje CD pogona

en: Reading CD
sl: Branje CD-ja

en: Audio CD
sl: Zvočni CD

en: _Extract
sl: _Pretvori

en: _Reset
sl: _Ponastavi

en: V_olume
sl: G_lasnost

en: Hide _tracks
sl: Skrij _skladbe

en: Show _tracks
sl: Prikaži _skladbe

en: _Pause
sl: _Premor

en: Pause
sl: Premor

en: _Play
sl: _Predvajaj

en: Play
sl: Predvajaj

en: Other actions
sl: Druga dejanja

en: Could not save cover image
sl: Slike ovitka ni mogoče shraniti

en: Could not load image
sl: Slike ni mogoče naložiti

en: Choose Disc Cover Image
sl: Izberite sliko za naslovnico diska

en: Images
sl: Slike

en: All files
sl: Vse datoteke

en: You have to enter the artist and album names in order to find the album cover.
sl: Za iskanje ovitka albuma je treba vnesti ime izvajalca in albuma

en: _Show Window
sl: _Prikaži okno

en: Show the main window
sl: Prikaz glavnega okna

en: _Hide Window
sl: _Skrij okno

en: Hide the main window
sl: Skrivanje glavnega okna

en: Preview
sl: Predogled

en: pixels
sl: točke

en: Could not display help
sl: Pomoči ni mogoče prikazati

en: Could not launch the application
sl: Programa ni mogoče zagnati

en: CD device to be used
sl: Naprava CD za uporabo

en: DEVICE_PATH
sl: POT_NAPRAVE

en: Play the CD on startup
sl: Ob zagonu samodejno predvajaj CD

en: Toggle play
sl: Preklopi predvajanje

en: Stop playing
sl: Zaustavitev predvajanja

en: Play the next track
sl: Predvajanje naslednje skladbe

en: Play the previous track
sl: Predvajanje predhodne skladbe

en: Eject the CD
sl: Izvrzi CD

en: Toggle the main window visibility
sl: Preklapljanje vidnosti glavnega okna

en: Quit the application
sl: Končaj program

en: Show version
sl: Pokaži različico

en: Cannot start the CD player
sl: CD predvajalnika ni mogoče zagnati

en: In order to read CDs you have to install the gstreamer base plugins
sl: Za branje CD-jev morate namestiti osnovne vstavke gstreamer

en: Next
sl: Naslednji

en: Track %u
sl: Skladba %u

en: _Preferences
sl: _Možnosti

en: Play Mode
sl: Način predvajanja

en: Play _All
sl: Predvajaj _vse

en: _Repeat
sl: _Ponovi

en: S_huffle
sl: P_remešaj

en: _Help
sl: Pomo_č

en: _About CD Player
sl: _O predvajalniku CD

en: _Quit
sl: _Končaj

en: Choose a CD Cover
sl: Izbor CD ovitka

en: Found images:
sl: Najdene slike:

en: Extract Tracks
sl: Pretvorba skladb

en: _All tracks
sl: _Vse skladbe

en: _Selected tracks
sl: _Izbrane skladbe

en: Format Properties
sl: Lastnosti zapisa

en: C_over
sl: _Ovitek

en: Play/Pause
sl: Predvajanje/Premor

en: Play this track
sl: Predvajaj to skladbo

en: _Stop
sl: Zau_stavi

en: _Next
sl: _Naslednja

en: Pre_v
sl: P_redhodna

en: _Eject
sl: _Izvrzi

en: Eject the disc
sl: Izvrzi disk

en: _Copy Disc
sl: _Kopiraj disk

en: Copy the content of this disc on another disc
sl: Kopiranje vsebine tega diska na drug disk

en: E_xtract Tracks
sl: Pretvori skladbe

en: Save the tracks to disk as files
sl: Shrani skladbe na disk kot datoteke

en: Save the selected tracks to disk as files
sl: Shranjevanje izbranih skladb na disk kot datoteke

en: Edit the disc artist, album and the tracks titles
sl: Urejanje izvajalca in albuma diska ter naslovov skladb

en: _Choose File...
sl: _Izberi datoteko ...

en: Choose a file to use as disc cover
sl: Izbor datoteke za uporabo kot naslovnica diska

en: _Search on Internet
sl: _Poišči na spletu

en: Search for a disc cover on Internet
sl: Iskanje ovitka diska na spletu

en: Remove current disc cover
sl: Odstrani trenutni ovitek diska

en: CD Player Preferences
sl: Nastavitve CD predvajalnika

en: CD Drive
sl: Pogon CD

en: Automatically play newly inserted discs
sl: Samodejno predvajanje novo vstavljenih diskov

en: General
sl: Splošno

en: Destination folder
sl: Ciljna mapa

en: Choose destination folder
sl: Izbor ciljne mape

en: Output format
sl: Izhodni zapis

en: _Save playlist
sl: _Shrani seznam predvajanja

en: Extraction
sl: Pretvarjanje

en: Single artist
sl: En izvajalec

en: Various artists
sl: Različni izvajalci

en: Properties
sl: Lastnosti

en: _Title:
sl: _Naslov:

en: T_racks:
sl: S_kladbe:

en: _Artist:
sl: _Izvajalec:

en: _Year:
sl: _Leto:

en: Search for the remaining data
sl: Iskanje preostalih podatkov

en: No album found.
sl: Albuma ni mogoče najti.

en: Extracting Tracks
sl: Pretvarjanje skladb

en: Extracting tracks
sl: Pretvarjanje skladb
