goobox master - en to tr translation catalogue (140 entries)

en: Goobox CD Player
tr: Goobox CD Oynatıcı

en: Play and extract CDs
tr: CD oynat ve çıkart

en: Goobox allows you to play CDs and save the tracks to disk as MP3, Ogg, FLAC or WAV files.
tr: Goobox CDʼleri oynatmanıza ve kayıtları diske MP3, Ogg, FLAC veya WAV dosyaları olarak kaydetmenize yarar.

en: Track titles and CD covers are set automatically using the MusicBrainz web service.
tr: Kayıt başlıkları ve CD kapakları kendiliğinden MusicBrainz web servisi ile ayarlanır.

en: CD Player
tr: CD Oynatıcı

en: Device path
tr: Aygıt yolu

en: Volume level
tr: Ses düzeyi

en: “Choose cover” location
tr: “Kapak seç” konumu

en: Default location for the “Choose cover” dialog.
tr: “Kapak seç” iletişim penceresinin öntanımlı konumu.

en: Use Sound Juicer to rip discs
tr: Disklerin içeriğini yürütmek için Sound Juicer kullan

en: Autoplay
tr: Kendiliğinden oynat

en: Autoplay discs after insertion.
tr: Eklendikten sonra diskleri kendiliğinden oynat.

en: Window width
tr: Pencere genişliği

en: Window height
tr: Pencere yüksekliği

en: Play all tracks
tr: Tüm kayıtları çal

en: Shuffle playlist
tr: Oynatma listesini karıştır

en: Restart when finished
tr: Bitince yeniden başlat

en: Playlist sort method
tr: Oynatma listesi sıralama yöntemi

en: Playlist sort type
tr: Oynatma listesi sıralama türü

en: Extraction folder
tr: Çıkarma dizini

en: File type
tr: Dosya türü

en: Possible values are: ogg, flac, mp3, wave.
tr: Uygun değerler: ogg, flac, mp3, wave.

en: Save the playlist
tr: Oynatma listesini kaydet

en: Save the playlist of the extracted tracks.
tr: Çıkarılan kayıtların oynatma listesini kaydet.

en: OGG files quality
tr: OGG dosya niteliği

en: FLAC files quality
tr: FLAC dosya niteliği

en: MP3 files quality
tr: MP3 dosya niteliği

en: Various
tr: Türlü

en: %u, loading image: %u
tr: %u, resim yükleniyor: %u

en: Could not search for a cover on Internet
tr: İnternette kapak araması yapılamadı

en: Choose a CD Cover
tr: Bir CD Kapağı Seçin

en: You need at least one of the following GStreamer plugins in order to extract CD tracks:
    
    • %s → Ogg Vorbis
    • %s → FLAC
    • %s → Waveform PCM
tr: CD kayıtlarını çıkartmak için aşağıdaki GStreamer eklentilerinden en az birine gereksiniyorsunuz:
    
     • %s → Ogg Vorbis
     • %s → FLAC
     • %s → Waveform PCM

en: No encoder available.
tr: Kullanılabilir kodlayıcı yok.

en: Extract Tracks
tr: Kayıtları Çıkart

en: _Extract
tr: _Çıkart

en: CD Player Preferences
tr: CD Oynatıcı Tercihleri

en: Format Properties
tr: Biçim Özellikleri

en: Faster compression
tr: Daha hızlı sıkıştırma

en: Higher compression
tr: Yüksek sıkıştırma

en: Smaller size
tr: Daha küçük boyut

en: Higher quality
tr: Yüksek nitelik

en: Quality:
tr: Nitelik:

en: Compression level:
tr: Sıkıştırma düzeyi:

en: Album %d of %d
tr: Albüm %d / %d

en: No album found
tr: Albüm bulunamadı

en: Searching disc information…
tr: Disk bilgisi aranıyor…

en: Title
tr: Başlık

en: Artist
tr: Sanatçı

en: Properties
tr: Özellikler

en: (%d∶%02d∶%02d Remaining)
tr: (%d∶%02d∶%02d Kaldı)

en: (%d∶%02d Remaining)
tr: (%d∶%02d Kaldı)

en: Extracting track: %d of %d %s
tr: Kayıt çıkarılıyor: %d / %d %s

en: Could not extract the tracks
tr: Kayıtlar çıkarılamadı

en: Invalid destination folder: %s
tr: Geçersiz hedef dizini: %s

en: Could not display the destination folder
tr: Hedef dizin görüntülenemedi

en: Tracks extracted successfully
tr: Kayıtlar başarılı şekilde çıkarıldı

en: _View
tr: Görünü_m

en: Could not extract tracks
tr: Kayıtlar çıkarılamadı

en: Ripped with CD Player
tr: CD Oynatıcı ile yürütüldü

en: Extracting disc tracks
tr: Disk kayıtları çıkarılıyor

en: Extracting Tracks
tr: Kayıtlar Çıkarılıyor

en: Copyright © 2004-2011 Free Software Foundation, Inc.
tr: Telif Hakkı © 2004-2019 Özgür Yazılım Vakfı.

en: Play CDs and save the tracks to disk as files
tr: CDʼleri oynat ve kayıtları diske dosya olarak kaydet

en: CD device to be used
tr: Kullanılacak CD aygıtı

en: Play the CD on startup
tr: CDʼyi başlangıçta oynat

en: Toggle play
tr: Oynatmayı tetikle

en: Stop playing
tr: Oynatmayı durdur

en: Play the next track
tr: Sonraki kaydı oynat

en: Play the previous track
tr: Önceki kaydı oynat

en: Eject the CD
tr: CDʼyi çıkart

en: Toggle the main window visibility
tr: Ana pencere görünürlüğünü tetikle

en: Quit the application
tr: Uygulamadan çık

en: Show version
tr: Sürümü göster

en: Cannot start the CD player
tr: CD oynatıcı gösterilemiyor

en: In order to read CDs you have to install the GStreamer base plugins
tr: CD okuyabilmek için GStreamer base eklentilerini yüklemelisiniz

en: Click here to choose a cover for this CD
tr: Bu CD için kapak seçmek için buraya tıklayın

en: No disc
tr: Disk yok

en: Data disc
tr: Veri diski

en: Ejecting CD
tr: CD Çıkarılıyor

en: Checking CD drive
tr: CD sürücü denetleniyor

en: Reading CD
tr: CD Okunuyor

en: Audio CD
tr: Ses CDʼsi

en: Could not execute command
tr: Komut çalıştırılamadı

en: No information found for this disc
tr: Bu disk için bilgi bulunamadı

en: _Properties
tr: _Özellikler

en: Could not save cover image
tr: Kapak resmi kaydedilemedi

en: Could not load image
tr: Resim yüklenemedi

en: Choose Disc Cover Image
tr: Disk Kapak Resmi Seç

en: Images
tr: Resimler

en: All files
tr: Tüm dosyalar

en: You have to enter the artist and album names in order to find the album cover.
tr: Albüm kapağını bulmak için sanatçı ve albüm adlarını girmelisiniz.

en: Preview
tr: Önizleme

en: pixels
tr: piksel

en: C_ommand Line Output:
tr: K_omut Satırı Çıktısı:

en: Could not display help
tr: Yardım görüntülenemedi

en: Could not launch the application
tr: Uygulama başlatılamadı

en: _Cancel
tr: _Vazgeç

en: _Close
tr: _Kapat

en: _OK
tr: _Tamam

en: _Open
tr: _Aç

en: _Reset
tr: _Sıfırla

en: Pause
tr: Duraklat

en: Play
tr: Oynat

en: Next
tr: Sonraki

en: Track %u
tr: Kayıt %u

en: Vorbis is an open source, lossy audio codec with high quality output at a lower file size than MP3.
tr: Vorbis; açık kaynak kodlu, MP3ʼten daha düşük boyutlu yüksek nitelikli çıktı veren bir kayıplı ses kodlayıcıdır.

en: FLAC is an open source codec that compresses but does not degrade audio quality.
tr: FLAC; açık kaynak kodlu, sıkıştıran ama ses niteliğini düşürmeyen ses kodlayıcıdır.

en: MP3 is a patented lossy audio codec, supported by most digital audio players.
tr: MP3; çoğu dijital müzik çaların desteklediği, patentli ve kayıplı ses kodlayıcıdır.

en: WAV+PCM is a lossless format that holds uncompressed audio.
tr: WAV+PCM, sıkıştırılmamış sesleri saklamak için kayıpsız ses kodlayıcıdır.

en: Found images:
tr: Bulunan resimler:

en: _All tracks
tr: _Tüm kayıtlar

en: _Selected tracks
tr: _Seçili kayıtlar

en: Copy _Disk
tr: Diski _Kopyala

en: _Eject
tr: _Çıkart

en: Play _All
tr: Tümünü _Oynat

en: _Repeat
tr: _Yinele

en: S_huffle
tr: _Karıştır

en: _Preferences
tr: _Tercihler

en: _Help
tr: _Yardım

en: _About
tr: _Hakkında

en: _Play
tr: _Oynat

en: E_xtract Tracks
tr: Kayıtları _Çıkart

en: _Choose File…
tr: _Dosya Seç…

en: _Search on Internet
tr: İnternette _Ara

en: _Remove
tr: _Sil

en: Playback
tr: Kayıttan yürütme

en: Drive:
tr: Sürücü:

en: Automatically play newly inserted discs
tr: Yeni eklenen diskleri kendiliğinden oynat

en: Extraction
tr: Çıkartma

en: Destination:
tr: Hedef:

en: Choose destination folder
tr: Hedef dizini seçin

en: Format:
tr: Biçim:

en: _Save playlist
tr: Oynatma listesini _kaydet

en: Single artist
tr: Tek sanatçı

en: Various artists
tr: Türlü sanatçılar

en: _Title:
tr: _Başlık:

en: T_racks:
tr: K_ayıtlar:

en: _Artist:
tr: _Sanatçı:

en: _Year:
tr: _Yıl:

en: Search for the remaining data
tr: Kalan veri için arama yap
