goobox 3.3.1 - en to he translation catalogue (109 entries)

en: Goobox CD Player
he: ‏Goobox נגנן תקליטורים

en: Goobox allows you to play CDs and save the tracks to disk as mp3, ogg, flac or wav files.
he: ‏Goobox מאפשר לך לנגן תקליטורים ולשמור רצועות לכונן כקובצי mp3, ogg, flac או wav.

en: Track titles and CD covers are set automatically using the MusicBrainz web service.
he: כותרי רצועות ועטיפות תקליטורים מוגדרים באופן אוטומטי באמצעות שרת האינטרנט MusicBrainz.

en: CD Player
he: נגן תקליטורים

en: Play and extract CDs
he: להשמיע ולחלץ תקליטורים

en: Various
he: שונות

en: %u, loading image: %u
he: ‏%u, טעינת תמונה: %u

en: Could not search for a cover on Internet
he: לא ניתן לחפש עטיפה באינטרנט

en: You need at least one of the following GStreamer plugins in order to extract CD tracks:
    
    • %s → Ogg Vorbis
    • %s → FLAC
    • %s → Waveform PCM
he: על מנת לחלץ רצועות תקליטור צריך לפחות את אחד התוספים הבאים:
    
    • %s → Ogg Vorbis
    • %s → FLAC
    • %s → Waveform PCM

en: No encoder available.
he: אין מקודד זמין.

en: Faster compression
he: דחיסה מהירה יותר

en: Higher compression
he: דחיסה גבוהה יותר

en: Smaller size
he: גודל קטן יותר

en: Higher quality
he: איכות גבוהה יותר

en: Quality:
he: איכות:

en: Compression level:
he: רמת דחיסה:

en: Album %d of %d
he: אלבום %d מתוך %d

en: No album found
he: לא נמצאו אלבומים

en: Searching disc information…
he: מחפש מידע בתקליטור…

en: Title
he: כותרת

en: Artist
he: אמן

en: (%d:%02d:%02d Remaining)
he: (נותרו %d:%02d:%02d)

en: (%d:%02d Remaining)
he: (נותרו %d:%02d)

en: Extracting track: %d of %d %s
he: מחלץ רצועה: %d מתך %d %s

en: Could not extract the tracks
he: לא ניתן לחלץ את הרצועות

en: Invalid destination folder: %s
he: תיקיית יעד לא תקפה: %s

en: Could not display the destination folder
he: לא ניתן להציג את תיקיית היעד

en: Tracks extracted successfully
he: הרצועות חולצו בהצלחה

en: _View destination folder
he: הצגת תיקיית הי_עד

en: Extracting "%s"
he: מחלץ „%s”

en: Could not extract tracks
he: לא ניתן לחלץ רצועות

en: Ripped with CD Player
he: להעתיק עם נגן תקליטורים

en: Extracting disc tracks
he: מחלץ רצועות תקליטור

en: Play CDs and save the tracks to disk as files
he: ניגון תקליטורים ושמירת רצועות לכונן כקבצים

en: CD device to be used
he: התקן תקליטור לשימוש

en: Cannot start the CD player
he: לא ניתן להפעיל את נגן התקליטורים

en: In order to read CDs you have to install the gstreamer base plugins
he: על מנת לקרוא תקליטורים יש להתקין את התוסף gstreamer base

en: Playing CD
he: מנגן תקליטור

en: Click here to choose a cover for this CD
he: לחץ כאן לבחירת איפה עבור תקליטור זה

en: No disc
he: אין תקליטור

en: Data disc
he: מידע תקליטור

en: Ejecting CD
he: שליפת תקליטור

en: Checking CD drive
he: בדיקת כונן התקליטורים

en: Reading CD
he: קורא תקליטור

en: Audio CD
he: תקליטור שמע

en: Could not execute command
he: לא ניתן לבצע את הפקודה

en: Hide _tracks
he: ה_סתרת רצועות

en: Show _tracks
he: ה_צגת רצועות

en: No information found for this disc
he: לא נמצא מידע עבור התקליטור

en: _Properties
he: _מאפיינים

en: Could not save cover image
he: לא ניתן לשמור את תמונת העטיפה

en: Could not load image
he: לא ניתן לטעון תמונה

en: Choose Disc Cover Image
he: בחירת תמונת עטיפה לדיסק

en: Images
he: תמונה

en: All files
he: כל הקבצים

en: You have to enter the artist and album names in order to find the album cover.
he: ניתן להזין את שם האמן ואת שם האלבום על מנת למצוא את עטיפת האלבום.

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: pixels
he: פיקסלים

en: Could not display help
he: לא ניתן להציג עזרה

en: Could not launch the application
he: לא ניתן לשגר את היישום

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Close
he: _סגירה

en: _Ok
he: _אישור

en: _Open
he: _פתיחה

en: _Reset
he: _איפוס

en: Pause
he: השהיה

en: Play
he: ניגון

en: Next
he: הבא

en: Track %u
he: רצועה %u

en: _Preferences
he: ה_עדפות

en: Play _All
he: ניגון ה_כל

en: _Repeat
he: _חזרה

en: S_huffle
he: _ערבוב

en: _Help
he: ע_זרה

en: _About
he: על _אודות

en: _Quit
he: _יציאה

en: Choose a CD Cover
he: בחירת עטיפת תקליטור

en: Found images:
he: תמונות שנמצאו:

en: Extract Tracks
he: חילוץ רצועות

en: _Extract
he: _חילוץ

en: _All tracks
he: _כל הרצועות

en: _Selected tracks
he: רצועות _נבחרות

en: Format Properties
he: מאפייני תבנית

en: Copy _Disk
he: העתקה ל_כונן

en: _Eject
he: _שליפה

en: _Play
he: _ניגון

en: E_xtract Tracks
he: חילוץ _רצועות

en: _Choose File…
he: _בחירת קובץ…

en: _Search on Internet
he: חיפוש ב_אינטרנט

en: _Remove
he: _הסרה

en: CD Player Preferences
he: העדפות נגנן תקליטורים

en: Playback
he: ניגון

en: Drive:
he: כונן:

en: Automatically play newly inserted discs
he: ניגון אוטומטי של תקליטורים חדשים

en: Extraction
he: חילוץ

en: Destination:
he: יעד:

en: Choose destination folder
he: בחירת תיקיית יעד

en: Format:
he: תבנית:

en: _Save playlist
he: שמירת _רשימת השמעה

en: Single artist
he: אמן אחד

en: Various artists
he: אמנים שונים

en: Properties
he: מאפיינים

en: _Title:
he: _כותרת:

en: T_racks:
he: _רצועות:

en: _Artist:
he: _אמן:

en: _Year:
he: _שנה:

en: Search for the remaining data
he: חיפוש הנתונים שנותרת

en: Extracting Tracks
he: חילוץ רצועות

en: Extracting tracks
he: חילוץ רצועות
