goobox master - en to sr translation catalogue (145 entries)

en: Goobox CD Player
sr: Пуштач дискова Звучина

en: Play and extract CDs
sr: Пуштајте и извлачите звучне дискове

en: Goobox allows you to play CDs and save the tracks to disk as MP3, Ogg, FLAC or WAV files.
sr: Звучина вам омогућава да пуштате звучне дискове и да сачувате нумере на диску као МП3, Огг, ФЛАЦ или ВАВ датотеке.

en: Track titles and CD covers are set automatically using the MusicBrainz web service.
sr: Наслови нумера и омоти дискова се самостално подешавају користећи веб услугу Мозгића музике.

en: CD Player
sr: Програм звучних дискова

en: Device path
sr: Путања уређаја

en: Volume level
sr: Јачина звука

en: “Choose cover” location
sr: Место за „Изабери омот“

en: Default location for the “Choose cover” dialog.
sr: Подразумевана путања за прозорче „Изабери омот“.

en: Use Sound Juicer to rip discs
sr: Користи Звуковник за чупање дискова

en: Autoplay
sr: Самостално пуштање

en: Autoplay discs after insertion.
sr: Сам ће пустити дискове након уметања.

en: Window width
sr: Ширина прозора

en: Window height
sr: Висина прозора

en: Play all tracks
sr: Пушта све песме

en: Shuffle playlist
sr: Меша списак нумера

en: Restart when finished
sr: Поново покреће када заврши

en: Playlist sort method
sr: Начин ређања списка нумера

en: Playlist sort type
sr: Врста ређања списка нумера

en: Extraction folder
sr: Фасцикла за извлачења

en: File type
sr: Врста датотеке

en: Possible values are: ogg, flac, mp3, wave.
sr: Могуће вредности су: ogg, flac, mp3, wave.

en: Save the playlist
sr: Чува списак нумера

en: Save the playlist of the extracted tracks.
sr: Чува списак нумера извучених нумера.

en: OGG files quality
sr: Квалитет Огг датотека

en: FLAC files quality
sr: Квалитет ФЛАЦ датотека

en: MP3 files quality
sr: Квалитет МП3 датотека

en: Various
sr: Разно

en: %u, loading image: %u
sr: %u, учитавам слику: %u

en: Could not search for a cover on Internet
sr: Не могу да потражим омот на Интернету

en: Choose a CD Cover
sr: Изаберите омот ЦД-а

en: You need at least one of the following GStreamer plugins in order to extract CD tracks:
    
    • %s → Ogg Vorbis
    • %s → FLAC
    • %s → Waveform PCM
sr: Потребан вам је барем један од наведених прикључака Гстримера да бисте извлачили нумере са ЦД-а:
    
    • %s → Огг Ворбис
    • %s → ФЛАЦ
    • %s → Вејвформ ПЦМ

en: No encoder available.
sr: Нема доступних шифрера.

en: Extract Tracks
sr: Извуци нумере

en: _Extract
sr: _Извуци

en: CD Player Preferences
sr: Поставке Звучине

en: Ogg Vorbis
sr: Огг Ворбис

en: FLAC
sr: ФЛАЦ

en: MP3
sr: МП3

en: Waveform PCM
sr: Вејвформ ПЦМ

en: Format Properties
sr: Својства облика

en: Faster compression
sr: Брзо сажимање

en: Higher compression
sr: Високо сажимање

en: Smaller size
sr: Мала величина

en: Higher quality
sr: Високи квалитет

en: Quality:
sr: Квалитет:

en: Compression level:
sr: Ниво сажимања:

en: Album %d of %d
sr: Албум бр. %d од %d

en: No album found
sr: Нисам пронашао албуме

en: Searching disc information…
sr: Претражујем податке о диску…

en: Title
sr: Наслов

en: Artist
sr: Извођач

en: Properties
sr: Својства

en: (%d∶%02d∶%02d Remaining)
sr: (преостаје %d∶%02d∶%02d)

en: (%d∶%02d Remaining)
sr: (преостаје %d∶%02d)

en: Extracting track: %d of %d %s
sr: Извлачим нумеру: %d од %d %s

en: Could not extract the tracks
sr: Не могу да извучем нумере

en: Invalid destination folder: %s
sr: Неисправна фасцикла одредишта: %s

en: Could not display the destination folder
sr: Не могу да прикажем фасциклу одредишта

en: Tracks extracted successfully
sr: Нумере су успешно извучене

en: _View
sr: П_реглед

en: Could not extract tracks
sr: Не могу да извучем нумере

en: Ripped with CD Player
sr: Ишчупано снагом Звучине

en: Extracting disc tracks
sr: Извлачим нумере са диска

en: Extracting Tracks
sr: Извлачим нумере

en: Copyright © 2004-2011 Free Software Foundation, Inc.
sr: Ауторска права © 2004-2011 Задужбина слободног софтвера, Доо.

en: Play CDs and save the tracks to disk as files
sr: Пуштајте звучне дискове и чувајте нумере на диск као датотеке

en: CD device to be used
sr: ЦД уређај за коришћење

en: DEVICE_PATH
sr: ПУТАЊА_УРЕЂАЈА

en: Play the CD on startup
sr: Пушта ЦД при покретању

en: Toggle play
sr: Започиње/паузира пуштање

en: Stop playing
sr: Зауставља пуштање

en: Play the next track
sr: Пустите наредну нумеру

en: Play the previous track
sr: Пустите претходну нумеру

en: Eject the CD
sr: Избацује ЦД

en: Toggle the main window visibility
sr: Окида видљивост главног прозора

en: Quit the application
sr: Излази из програма

en: Show version
sr: Приказује издање

en: Cannot start the CD player
sr: Не могу да покренем Звучину

en: In order to read CDs you have to install the GStreamer base plugins
sr: Да бисте могли да читате звучне дискове морате да инсталирате основне прикључке гстримера (gstreamer base)

en: Click here to choose a cover for this CD
sr: Кликните овде да изаберете омот за овај ЦД

en: No disc
sr: Нема диска

en: Data disc
sr: Диск са подацима

en: Ejecting CD
sr: Избацујем ЦД

en: Checking CD drive
sr: Проверавам ЦД уређај

en: Reading CD
sr: Читам ЦД

en: Audio CD
sr: Звучни ЦД

en: Could not execute command
sr: Не могу да извршим наредбу

en: No information found for this disc
sr: Нисам пронашао податке о овом диску

en: _Properties
sr: _Својства

en: Could not save cover image
sr: Не могу да сачувам слику омота

en: Could not load image
sr: Не могу да учитам слику

en: Choose Disc Cover Image
sr: Изаберите слику омота диска

en: Images
sr: Слике

en: All files
sr: Све датотеке

en: You have to enter the artist and album names in order to find the album cover.
sr: Морате да унесете име извођача и назив албума да бисте пронашли омот албума.

en: Preview
sr: Преглед

en: pixels
sr: тачкица

en: C_ommand Line Output:
sr: Излаз _командне линије:

en: Could not display help
sr: Не могу да прикажем помоћ

en: Could not launch the application
sr: Не могу да покренем програм

en: _Cancel
sr: _Откажи

en: _Close
sr: _Затвори

en: _OK
sr: У _реду

en: _Open
sr: _Отвори

en: _Reset
sr: _Врати

en: Pause
sr: Застани

en: Play
sr: Покрени

en: Next
sr: Следеће

en: Track %u
sr: Нумера %u

en: Vorbis is an open source, lossy audio codec with high quality output at a lower file size than MP3.
sr: Ворбис је отворени звучни кодек, са губицима, који даје бољи квалитет звука уз мање датотеке у односу на МП3.

en: FLAC is an open source codec that compresses but does not degrade audio quality.
sr: ФЛАЦ је отворен звучни кодек који смањује величину датотека без губитка на квалитету.

en: MP3 is a patented lossy audio codec, supported by most digital audio players.
sr: МП3 је патентиран кодек за звук са нешто губитака који је подржан од стране већине дигиталних пуштача звука (аудио плејера).

en: WAV+PCM is a lossless format that holds uncompressed audio.
sr: ВАВ+ПЦМ је формат без губитака који чува несажети звук.

en: Found images:
sr: Пронађене слике:

en: _All tracks
sr: _Све нумере

en: _Selected tracks
sr: _Изабране нумере

en: Copy _Disk
sr: Умножи _диск

en: _Eject
sr: _Избаци

en: Play _All
sr: Пусти _све

en: _Repeat
sr: _Понови

en: S_huffle
sr: _Промешај

en: _Preferences
sr: _Поставке

en: _Help
sr: По_моћ

en: _About
sr: _О програму

en: _Play
sr: _Пусти

en: E_xtract Tracks
sr: Извуци _нумере

en: _Choose File…
sr: _Изабери датотеку…

en: _Search on Internet
sr: _Тражи на Интернету

en: _Remove
sr: _Уклони

en: Playback
sr: Пуштање

en: Drive:
sr: Уређај:

en: Automatically play newly inserted discs
sr: Сам пусти ново уметнуте дискове

en: Extraction
sr: Извлачење

en: Destination:
sr: Одредиште:

en: Choose destination folder
sr: Изаберите фасциклу одредишта

en: Format:
sr: Запис:

en: _Save playlist
sr: _Сачувај списак нумера

en: Single artist
sr: Један извођач

en: Various artists
sr: Разни извођачи

en: _Title:
sr: Н_аслов:

en: T_racks:
sr: Н_умере:

en: _Artist:
sr: _Извођач:

en: _Year:
sr: _Година:

en: Search for the remaining data
sr: Потражи преостале податке
