grecipe-manager - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Add to _Shopping List
fa: افزودن به ليست خريد

en: _File
fa: _پرونده

en: _Edit
fa: _ویرایش

en: _Help
fa: _راهنما

en: _Print
fa: _چاپ

en: _Actions
fa: _کنش‌ها

en: _About
fa: _درباره

en: _Tools
fa: _ابزارها

en: None
fa: هیچ‌کدام
