grecipe-manager - en to lt translation catalogue (90 entries)

en: Recipe Index
lt: Receptų rodyklė

note: Set up hard-coded functional buttons...
en: _New Recipe
lt: _Naujas receptas

en: Add to _Shopping List
lt: Įtraukti į Pirkinių _Sąrašą

en: View Re_cipe
lt: Rodyti Re_ceptą

en: _Search for:
lt: _Ieškoti:

en: Search for recipes as you type
lt: Ieškoti receptų taip kaip jus parašėte

en: _in
lt: _į

en: Search by other critera within the current search results.
lt: Ieškoti pagal naują kriterijų, praleidžiant surastus rezultatus

en: A_dd Search Criteria
lt: Pri_dėti paieškos kriterijų

en: Limiting Search to:
lt: Riboti paiešką iki:

en: Search _Results
lt: _R Paieškos rezultatai

en: _Add Image
lt: _Įdėti nuotrauką

en: _Remove Image
lt: Pašalinti Nuot_rauką

en: S_ource:
lt: _o Šaltinis

en: _Rating:
lt: Įve_rtinimas:

en: _Category:
lt: _Kategorija:

en: _Preparation Time:
lt: _Paruošimo Laikas

en: Coo_king Time:
lt: Pagaminymo lai_kas

en: _Webpage:
lt: _WWW puslapis

en: Image:
lt: Nuotrauka:

en: _Yield:
lt: _Kiekis:

en: MySQL (requires connection to a database)
lt: MySQL (reikia prisijungimo prie duomenų bazės)

en: Choose Database
lt: Pasirinkti duomenų bazę

en: _Host:
lt: _Kompiuteris:

en: _Username:
lt: _Naudotojo vardas:

en: _Password:
lt: _Slaptažodis:

en: Database _Name:
lt: Duomenu Bazės _Vardas

en: _File
lt: _Byla

en: _Save Password
lt: _Išsaugoti slaptažodį

en: Name of the database in which Gourmet should store its information. Gourmet will try to create this database if it does not already exist.
lt: Duomenų bazė kurioje Gourmet saugos jūsų informaciją. Gourmet pamėgins sukurti duomenų bazę, jei ji neegzistuoja.

en: recipe
lt: receptas

en: Your username on the database.
lt: Jūsų prisijungimo vardas duomenų bazėje

en: _Browse
lt: _Naršyti

en: _Details
lt: _Detaliau

en: Gourmet Recipe Manager Preferences
lt: Gourmet Receptų Menedžerio Nuostatos

en: _Recipes per page:
lt: _Receptai per visą puslapį:

en: Index View
lt: Peržiūrėti Pagrindinį puslapį

en: <b>Shopping List Preferences</b>
lt: <b>Prekių sąrašo nuostatos</b>

en: _Clear remembered optional ingredients
lt: _Išvalyti  pasirenkamus ingredientus

en: _Always add optional ingredients
lt: _Visada pridėti pasirenkamus ingredientus

en: _Never add optional ingredients
lt: _Niekad nepridėti pasirenkamus ingredientus

en: Shopping List
lt: Pirkinių sąrašas

en: servings
lt: porcijos

note: renderer.set_property('editable',True) renderer.connect('edited',tst) Uncomment the below to test FauxThreads use_threads = False
en: Title
lt: Pavadinimas

en: _Title:
lt: _Pavadinimas:

en: category
lt: kategorija

en: rating
lt: įvertinimas

en: Yield
lt: Kiekis

en: Yield Unit
lt: Kiekis vnt.

en: _Shop
lt: _Parduotuvė

en: Edit _description
lt: Redaguoti _aprašymą

en: <b>Cooking Time:</b>
lt: <b>Gaminimo Laikas:</b>

en: <b>Preparation Time:</b>
lt: <b>Paruošimo laikas:</b>

en: <b>Category:</b>
lt: <b>Kategorijos:</b>

en: <b>Webpage:</b>
lt: <b>WWW puslapis:</b>

en: <b>_Yields:</b>
lt: <b>_Kiekis:</b>

en: <b>Source:</b>
lt: <b>Šaltinis:</b>

en: <b>Rating:</b>
lt: <b>Įvertinimas:</b>

en: <b>Instructions</b>
lt: <b>Instrukcijos</b>

en: Edit _instructions
lt: Redaguoti _instrukcijas

en: <b>Notes</b>
lt: <b>Pastabos</b>

en: Recipe
lt: Receptas

en: <b>Ingredients</b>
lt: <b>Ingredientai</b>

en: Edit _ingredients
lt: Redaguoti _ingredientus

en: Add _ingredient:
lt: Pridėti _ingredientą:

en: Ingredients
lt: Ingredientai

en: Add recipe to shopping list
lt: Pridėti receptą į pirkinių sąrašą

en: Add to _shopping list
lt: Pridėti į _pirkinių sarašą

en: Delete selected recipe
lt: Ištrinti pažymėtą receptą

note: saveEdits
en: _Delete Recipe
lt: _Trinti receptą

en: Edit attributes of selected recipes
lt: Redaguoti pažymėtų receptų atributus

en: E-mail selected recipe
lt: Pažymėtą receptą siųsti el. paštu

en: <i>Search Options</i>
lt: <i>Paieškos Parametrai</i>

en: Category
lt: Kategorija

en: Advanced Search
lt: Išplėstinė paieška

en: _Amount:
lt: _Kiekis:

en: _Unit:
lt: _Vienetas:

en: Gourmet Recipe Manager
lt: Gurmanų Receptų Manedžeris

en: _Shopping List
lt: Pirkinių _sąrašas

en: _Edit
lt: K_eisti

en: _Help
lt: _Pagalba

en: _Actions
lt: _Veiksmai

en: _About
lt: _Apie

en: _Tools
lt: Įran_kiai

en: None
lt: Joks

en: Unit Converter
lt: Vienetų konvertavimas

en: <b>From</b>
lt: <b>Iš</b>

en: I_tem:
lt: Produk_tai:

en: <b>To</b>
lt: <b>Į</b>

en: _Result:
lt: _Resultatas:
