grecipe-manager - en to th translation catalogue (18 entries)

note: Set up hard-coded functional buttons...
en: _New Recipe
th: ส่วนผสมใหม่

en: Add to _Shopping List
th: เพิ่มไปยังรายการซื้อของ

en: _File
th: ไฟล์

en: recipe
th: สูตร

en: _Details
th: รายละเอียด

en: Shopping List
th: รายการซื้อของ

note: saveEdits
en: _Delete Recipe
th: ลบสูตร

en: _Shopping List
th: รายการซื้อของ

en: _Edit
th: แก้ไข

en: _Help
th: ช่วยเหลือ

en: Delete selected recipes
th: ลบสูตรที่เลือก

en: _Print
th: พิมพ์

en: _Actions
th: การกระทำ

en: _About
th: เกี่ยวกับ

en: _Tools
th: เครื่องมือ

en: _Timer
th: ตัวจับเวลา

en: None
th: ไม่มี

en: _Unit Converter
th: ตัวแปลงหน่วย
