grecipe-manager - en to ms translation catalogue (16 entries)

note: Set up hard-coded functional buttons...
en: _New Recipe
ms: Resipi _Baru

en: Add to _Shopping List
ms: Tambah ke _Senarai Pembelian

en: _File
ms: _Fail

en: recipe
ms: resipi

en: _Details
ms: _Keterangan

note: saveEdits
en: _Delete Recipe
ms: _Hapus Resipi

en: _Shopping List
ms: _Senarai Pembelian

en: _Help
ms: _Bantuan

en: Delete selected recipes
ms: Hapus Resipi yang Dipilih

en: _Print
ms: _Cetak

en: _Actions
ms: _Tindakan

en: _About
ms: _Perihal

en: _Tools
ms: _Alatan

en: _Timer
ms: _Pemasa

en: None
ms: Tiada

en: _Unit Converter
ms: Penukar _Unit
