GPA 0.5.1 - en to nl translation catalogue (209 entries)

en: Open File
nl: Open bestand

en: GPA Message
nl: GPA Bericht

en: Open a file
nl: Bestand openen

en: Files
nl: Bestanden

en: _Yes
nl: _Ja

en: _No
nl: _Nee

en: days
nl: dagen

en: weeks
nl: weken

en: months
nl: maanden

en: years
nl: jaren

en: never expires
nl: vervalt nooit

en: unknown
nl: onbekend

en: Unknown
nl: Onbekend

en: _Public Keys
nl: _Publieke sleutels

en: _Sign
nl: _Ondertekenen

en: Sign _as
nl: Ondertekenen_als

en: A_rmor
nl: ASCII-_Armor

en: Please provide a correct date.
nl: Voorzie aub een correcte datum.

en: Change expiry date
nl: Verander verval datum

en: _Cancel
nl: _Annuleer

en: _never expire
nl: vervalt _nooit

en: _expire on:
nl: v_ervalt op

en: Close all files
nl: Alle bestanden sluiten

en: Sign the selected file
nl: Onderteken het geselecteerde bestand

en: Check signatures of selected file
nl: Controleer ondertekeningen van het geselecteerde bestand

en: Encrypt the selected file
nl: Versleutel het geselecteerde bestand

en: Decrypt the selected file
nl: Ontsleutel het geselecteerde bestand

en: File
nl: Bestand

en: The file is already open.
nl: Het bestand is reeds geopend.

en: Please report bugs to <
nl: Rapporteer fouten aub naar <

en: Backup key to file
nl: _Backup sleutel naar bestand:

en: The keys have been copied to the clipboard.
nl: De sleutels werden naar het klembord gekopieerd.

en: Export public keys to file
nl: Exporteer publieke sleutel naar bestand

en: _armor
nl: ASCII-_Armor

en: The keys have been exported to %s.
nl: De sleutels werden naar %s geëxporteerd.

en: The keys have been sent to the server.
nl: De sleutels werden naar de server gestuurd.

en: Decrypting...
nl: Aan het ontsleutelen...

en: Wrong passphrase!
nl: Verkeerd wachtwoord!

en: Encrypting...
nl: Aan het versleutelen...

en: Unknown Key
nl: Onbekende Sleutel

en: However, it is not certain that the key belongs to that person.
nl: Hoewel, het is niet zeker dat de sleutel aan die persoon toebehoort.

en: Do you <b>really</b> want to use this key?
nl: Wil je <b>echt</b> deze sleutel gebruiken?

en: Revoked Key
nl: Teruggetrokken sleutel

en: _Close
nl: _Sluiten

en: And can not be used for encryption.
nl: En kan niet gebruikt worden voor versleuteling.

en: The following key expired on %s:
nl: De volgende sleutel vervalt op %s:

en: You didn't select any key for signing
nl: U hebt geen sleutel geselecteerd voor ondertekening

en: Signing...
nl: Aan het ondertekenen...

en: Verifying...
nl: Aan het verifieren...

en: Generating Key...
nl: Genereren van de sleutel...

en: No keys were found.
nl: Geen sleutels gevonden.

en: User Name
nl: Gebruiker naam

en: No private key for signing.
nl: Geen geheime sleutel voor ondertekening.

en: This key has expired! Unable to sign.
nl: Deze sleutel is vervallen! Kan niet ondertekenen.

en: This key has already been signed with your own!
nl: Deze sleutel is al ondertekend met uw eigen sleutel!

en: You haven't selected a default key to sign with!
nl: U hebt geen sleutel geselecteerd voor ondertekening

en: Which key do you want to import? (The key must be specified by key ID).
nl: Welke sleutel wilt u importeren? (De sleutel moet aangeduid zijn
    met zijn sleutel id.

en: Key _ID:
nl: Sleutel _ID:

en: Subkey ID
nl: Subsleutels ID

en: Can sign
nl: Kan ondertekend worden

en: Can certify
nl: Kan gecertifieerd worden

en: Can encrypt
nl: Kan versleuteld worden

en: Can authenticate
nl: Kan geauthenticeerd worden

en: Revoked
nl: Terugtrekken

en: Expired
nl: Vervallen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Unsigned
nl: Niet ondertekend

en: Valid
nl: Geldig

en: User Name:
nl: Gebruiker naam:

en: User Names:
nl: Gebruikers Namen:

en: Key ID:
nl: Sleutel ID:

en: Fingerprint:
nl: Vingerafdruk:

en: Expiration
nl: Vervaldag

en: _indefinitely valid
nl: _oneindig geldig

en: expire _after
nl: vervalt _na

en: expire o_n:
nl: v_ervalt op

en: !FATAL ERROR!
    Invalid insert mode for expiry date.
nl: !FATALE FOUT!
    Ongeldige invoeg modus voor verval datum.

en: Fatal Error in GPGME library
    (invoked from file %s, line %i):
    
    	%s
    
    The application will be terminated
nl: Fatale Fout in GPGME library
    (ingeroepen vanuit bestand %s, lijn %i):
    
    	%s
    
    De toepassing zal worden afgesloten

en: The file %s already exists.
    Do you want to overwrite it?
nl: Het bestand %s bestaat al.
    Wilt u het bestand overschrijven?

en: ************************************************************************
    * WARNING: This file is a backup of your secret key. Please keep it in *
    * a safe place.                                                        *
    ************************************************************************
nl: ************************************************************************
    * WAARSCHUWING: Dit bestand is een backup van uw geheime sleutel.      *
    * Bewaar dit bestand aub in een veilige plaats.                        *
    ************************************************************************

en: The key backed up in this file is:
nl: De sleutel is gebackuped in dit bestand:

en: Never
nl: Nooit

en: Marginal
nl: Marginaal

en: Full
nl: Volledig

en: Ultimate
nl: Ultiem

en: Incomplete
nl: Niet compleet

en: Fully Valid
nl: Volledig geldig

en: Please enter the passphrase for the following key:
nl: Geef aub het wachwoord in voor de volgende sleutel:

en: Wrong passphrase, please try again:
nl: Verkeerd wachtwoord, probeer aub opnieuw:

en: Enter Passphrase
nl: Wachtwoord ingeven

en: [Unknown user ID]
nl: [Onbekende gebruiker ID]

en: Bad
nl: Slecht

en: Generic
nl: Algemeen

en: Persona
nl: Persoonlijk

en: Casual
nl: Gewoon

en: Positive
nl: Positief

en: The key can be used for certification, signing and encryption.
nl: De sleutel kan gebruikt worden voor certificatie, onderteken en versleuteling.

en: The key can be used for certification and signing, but not for encryption.
nl: De sleutel kan gebruikt worden voor certificatie en ondertekenen, maar niet voor versleuteling.

en: The key can be used for certification and encryption.
nl: De sleutel kan gebruikt worden voor certificatie en versleuteling.

en: The key can be used only for certification.
nl: De sleutel kan alleen gebruikt worden voor certificatie.

en: The key can be used only for signing and encryption, but not for certification.
nl: De sleutel kan enkel gebruikt worden voor ondertekenen en encryptie, maar niet voor certificatie.

en: The key can be used only for signing.
nl: De sleutel kan alleen gebruikt worden voor ondertekenen.

en: The key can be used only for encryption.
nl: De sleutel kan alleen gebruikt worden voor versleuteling.

en: This key is useless.
nl: Deze sleutel is waardeloos.

en: %i public keys read
    %i public keys imported
    %i public keys unchanged
    %i secret keys read
    %i secret keys imported
    %i secret keys unchanged
nl: %i publieke sleutels gelezen
    %i publieke sleutels geïmporteerd
    %i publieke sleutels onveranderd
    %i geheime sleutels gelezen
    %i geheime sleutels geïmporteerd
    %i geheime sleutels onveranderd

en: About GPA
nl: Over GPA

en: Removing Secret Key
nl: Verwijder geheime sleutel

en: If you delete this key, you won't be able to
    read messages encrypted with it.
    
    Are you really sure you want to delete it?
nl: Als je deze sleutel wist kan je geen berichten
    lezen die ermee versleuteld zijn.
    
    Ben je zeker dat je deze sleutel wil verwijderen?

en: Remove Key
nl: Verwijder sleutel

en: You have selected the following key for removal:
nl: U hebt de volgende sleutel geselecteerd voor verwijdering:

en: This key has a secret key. Deleting this key cannot be undone, unless you have a backup copy.
nl: Deze sleutel heeft een geheime sleutel. Het ongedaan maken van deze sleutel kan niet tenzij u een backup heeft.

en: This key is a public key. Deleting this key cannot be undone easily, although you may be able to get a new copy  from the owner or from a key server.
nl: Deze sleutel is een publieke sleutel. Deze sleutel verwijderen kan niet eenvoudig ongedaan gemaakt worden. Alhoewel je een nieuwe kopie van deze sleutel kan afhalen van een keyserver.

en: Are you sure you want to delete this key?
nl: Weet u zeker dat je deze sleutel wilt verwijderen?

en: Edit Key
nl: Bewerk sleutel

en: Change _passphrase
nl: Verkeerd wachtwoord!

en: Expiry Date
nl: Verval datum

en: Change _expiration
nl: _Verander verval datum

en: RSA (sign only)
nl: DSA (alleen ondertekenen)

en: DSA (sign only)
nl: DSA (alleen ondertekenen)

en: Generate key
nl: Genereer sleutel

en: _Algorithm:
nl: _Versleutel algoritme:

en: _Key size (bits):
nl: _Sleutel grootte (Bits):

en: _Email:
nl: _E-Mail:

en: _Comment:
nl: _Commentaar:

en: Please insert your full name.
    
    Your name will be part of the new key to make it easier for others to identify keys.
nl: Geef aub uw naam in.
    
    Uw naam zal deel uitmaken van de nieuwe sleutel en maak het eenvoudiger.voor anderen om sleutels te identificieren.

en: Your Name:
nl: Uw naam:

en: Your Email Address:
nl: Uw E-Mail adress:

en: It is recommended that you create a backup copy of your new key, once it has been generated.
    
    Do you want to create a backup copy?
nl: Het is aangeraden dat u een backup maakt van uw nieuwe sleutel,zodra het gemaakt is.
    Wilt u een reserve kopie maken?

en: Create _backup copy
nl: Maak _backup kopie

en: Do it _later
nl: Doe het _later

en: Your key is being generated.
    
    Even on fast computers this may take a while. Please be patient.
nl: Uw sleutel wordt genereerd.
    
    Zelfs op snelle computers kan dit even duren. Wees aub geduldig.

en: Owner Trust
nl: Eigenaars vertrouwen

en: Validity
nl: Geldigheid

en: No keys selected for signing.
nl: Geen sleutels geselecteerd voor ondertekening.

en: You do not have a private key yet. Do you want to generate one now (recommended) or do it later?
nl: U heeft nog geen geheime sleutel. Wil u er nu een genereren (aanbevolen) of dit later doen?

en: _Generate key now
nl: _Genereer sleutel nu

en: You do not have a backup copy of your private key yet. Do you want to backup your key now (recommended) or do it later?
nl: U heeft nog geen backup van uw geheime sleutel. Wil u uw sleutel nubackuppen (aanbevolen) of dit later doen?

en: _Backup key now
nl: _Backup sleutel nu

en: Remove the selected key
nl: Verwijder de geselecteerde sleutel

en: Sign the selected key
nl: Onderteken de geselecteerde sleutel

en: Edit the selected private key
nl: Bewerk de geselecteerde sleutel

en: Import Keys
nl: Importeer sleutels

en: Export Keys
nl: Exporteer Sleutels

en: Show Brief Keylist
nl: Toon beperkte sleutellijst

en: Show Key Details
nl: Toon Sleutel Details

en: Edit
nl: Bewerk

en: Delete
nl: Wissen

en: Sign
nl: Ondertekenen

en: Export
nl: Exporteer

en: Import
nl: Importeer

en: The key has both a private and a public part
nl: De sleutel heeft een geheim en publiek deel

en: The key has only a public part
nl: De sleutel heeft enkel een publiek deel

en: No keys selected
nl: Geen sleutels geselecteerd

en: Expires at:
nl: Vervalt op:

en: Owner Trust:
nl: Eigenaars Vertrouwen:

en: Created at:
nl: Gemaakt op:

en: Show signatures on user name:
nl: Controleer ondertekeningen van het geselecteerde bestand

en: Signatures
nl: Ondertekeningen

en: All signatures
nl: Ondertekeningen

en: Subkeys
nl: Subsleutels

en: Sign Key
nl: Onderteken Sleutel

en: Do you want to sign the following key?
nl: Wilt u de volgende sleutel ondertekenen?

en: Check the name and fingerprint carefully to be sure that it really is the key you want to sign.
nl: Controleer de naam en de vingerafdruk zorgvuldig en wees zeker dat dit echt de sleutel is die uw wilt ondertekenen.

en: All user names in this key will be signed.
nl: Alle gebruiker namen in deze sleutel zullen worden ondertekend.

en: The key will be signed with your default private key.
nl: De sleutel zal ondertekend worden met uw standaard geheime sleutel.

en: Sign only _locally
nl: Onderteken alleen _lokaal

en: The private key you selected as default is no longer available.
    GPA will try to choose a new default key automatically.
nl: De privatie sleutel die u als standaard hebt ingesteld is niet langer beschikbaar.
    GPA zal proberen om automatisch een nieuwe standaard sleutel te vinden.

en: Change key ownertrust
nl: Verander sleutel eigenaars vertrouwen

en: _Unknown
nl: _Onbekent

en: You don't know how much to trust this user to verify other people's keys.
nl: U weet niet hoeveel u deze gebruiker kan vertrouwen om andere sleutels te valideren.

en: _Never
nl: _Nooit

en: You don't trust this user at all to verify the validity of other people's keys at all.
nl: U vertrouwt deze gebruiker helemaal niet om de geldigheid van andere sleutels te controleren.

en: _Marginal
nl: _Marginaal

en: You don't trust this user's ability to verify the validity of other people's keys enough to consider keys valid based on his/her sole word.
    However, provided this user's key is valid, you will consider a key signed by this user valid if it is also signed by at least other two marginally trusted users with valid keys
nl: U vertrouwt deze gebruiker niet om de geldigheid van andere sleutelste controleren om sleutels te vertrouwen op zijn/haar woord.
    Hoewel, indien deze sleutel geldig is, zal u een sleutel ondertekend door deze gebruiker als geldig beschouwen als het ook is getekend door tenminste twee andere marginaal vertrouwde gebruikers met geldige sleutels

en: _Full
nl: _Volledig

en: You trust this user's ability to verify the validity of other people's keys so much, that you'll consider valid any key signed by him/her, provided this user's key is valid.
nl: U vertrouwt zo goed deze gebruiker om de geldigheid van andere sleutels te controleren dat u elke sleutel ondertekend door hem/haar als geldig zult beschouwen, op voorwaarde dat deze gebruiker's sleutels geldig is.

en: U_ltimate
nl: U_ltiem

en: You consider this key valid, and trust the user so much that you will consider any key signed by him/her fully valid.
    
    (Warning: This is intended to be used for keys you own. Don't use it with other people's keys unless you really know what you are doing)
nl: U beschouwd deze sleutel als geldig en vertrouwt de eigenaar zo veel dat u elke sleutel door hem/haar als volledig geldig zult beschouwen.
    
    (Waarschuwing: Dit is alleen bedoeld voor sleutels die u bezit. Gebruik dit niet met andere sleutels indien u echt weet wat u doen.

en: In "Passphrase" and "Repeat passphrase",
    you must enter the same passphrase.
nl: in "Wachtwoord" en "Herhaal wachtwoord",
    moet u hetzelfde wachtwoord herhalen.

en: You did not enter a passphrase.
    It is needed to protect your private key.
nl: U gaf geen wachtwoord in.
    Het is nodig om uw geheime sleutel te beschermen.

en: Warning: You have entered a passphrase
    that is obviously not secure.
    
    Please enter a new passphrase.
nl: Waarschuwing: U hebt een wachtwoord ingegeven
    dat duidelijk niet veilig is.
    
    Geef aub een nieuw wachtwoord in.

en: _Enter new passphrase
nl: _Geef een nieuw wachtwoord in

en: Take this one _anyway
nl: Neem deze _weg

en: Choose new passphrase
nl: _Geef een nieuw wachtwoord in

en: Passphrase:
nl: Wachtwoord:

en: Repeat Passphrase:
nl: Herhaal wachtwoord:

en: Key ID
nl: Sleutel ID:

en: No error
nl: Geen fout

en: Internal error
nl: Inwendige fout

en: Operation not supported
nl: Actie niet ondersteund

en: Version mismatch
nl: Niet passende versie

en: Internal keyserver error
nl: Inwendige keyserver fout

en: Out of memory
nl: Geen geheugen meer

en: Key not found
nl: Sleutel niet gevonden

en: Key already exists on server
nl: Sleutel bestaat al op de server

en: Key incomplete
nl: Sleutel niet compleet

en: Could not contact keyserver
nl: Kan de keyserver niet contacteren

en: Unknown Error
nl: Onbekende fout

en: Connecting to server "%s".
    Please wait.
nl: Verbinden met server "%s".
    Even geduld.

en: An error ocurred while contacting the server:
    
    %s
nl: Een fout deed zich voor terwijl de keyserver
    
    %s werd gecontacteerd.

en: There is no plugin available for the keyserver
    protocol you specified.
nl: Er is geen plugin beschikbaar voor het keyserver
    protocol dat u specifieerde.

en: The keyserver you specified is not valid
nl: De keyserver die u specifieerde is niet geldig

en: Local
nl: Lokaal

en: Settings
nl: Instellingen

en: Level
nl: Niveau

en: Expired Key
nl: Vervallen sleutel

en: Key NOT valid
nl: Sleutel NIET geldig

en: Verified data in file: %s
nl: Geverifieerde data in bestand: %s

en: Signatures:
nl: Ondertekeningen:
