GPaste - en to uk translation catalogue (247 entries)

en: Manage your clipboard history
uk: Керуйте історією вашого буферу обміну

en: Marc-Antoine Perennou
uk: Марк-Антуан Перену

en: GPaste is a clipboard managing system allowing you to track and manage your clipboard history in a highly customizable way.
uk: GPaste - це система керування буфером обміну, яка дозволяє вам слідкувати та керувати історією вашого буферу обміну та має багато налаштувань.

en: GPaste provides you with a graphical tool allowing you to manage everything easily.
uk: GPaste забезпечує вас графічними інструментами, які дають вам керувати усім з легкістю.

en: The main UI
uk: Головний інтерфейс

en: The settings UI
uk: Інтерфейс налаштувань

en: This is a maintenance release. Changes:
uk: Випуск з обслуговування. Зміни:

en: Translations updates
uk: Оновлення перекладів

en: Support for gnome 48
uk: Підтримка gnome 48

en: Support for gnome 47
uk: Підтримка GNOME 47

en: Support for gnome 46
uk: Підтримка GNOME 46

en: Stable release for GNOME 45. Changes:
uk: Стабільний випуск для GNOME 45. Зміни:

en: Port to gnome 45
uk: Портування до GNOME 45

en: Add setting to open ui window centered
uk: Додано опцію для відкривання вікна інтерфейсу центрованим

en: Fix a bug leading to history with only one item
uk: Виправлено ваду яка призводила до відкриття історії тільки з одним об'єктом

en: First release for GNOME 44. Changes:
uk: Перший випуск для GNOME 44. Зміни:

en: gcr 4 is now required
uk: Тепер потребується gcr 4

en: Port to gnome 44
uk: Портування до GNOME 44

en: Avoid crash under heavy memory load
uk: Уникання аварійного завершення при високому навантаженні пам'яті

en: Respect --use-index when displaying history
uk: Дотримування --use-index при відображенні історії

en: First release for GNOME 43. Changes:
uk: Перший випуск для GNOME 43. Зміни:

en: Port to GNOME 43
uk: Портування до GNOME 43

en: Internal preparation for gtk4 port
uk: Внутрішня підготовка до портування на GTK4

en: Open GPaste UI where the mouse pointer is
uk: Відкривання інтерфейсу GPaste там де курсор миші

en: Fixes to the new preferences tool
uk: Виправлення до нового інструменту налаштувань

en: Style fixes
uk: Виправлення стилю

en: First release for GNOME 42. Changes:
uk: Перший випуск для GNOME 42. Зміни:

en: Old libgpaste replaced by a new minimal libgpaste-2 with no gtk dependency
uk: Стара бібліотека libpaste була замінена на нову мінімалістичну libpaste-2 без залежностей від GTK

en: New libgpaste-gtk3 for utils and settings ui
uk: Нова libpaste-gtk3 бібліотека для утиліт та інтерфейсу налаштувань

en: New libgpaste-gtk4 for utils and preferences ui
uk: Нова бібліотека libpaste-gtk4 для утиліт та інтерфейсу налаштувань

en: New gtk4 based gpaste-preferences utility
uk: Нова утиліта gpaste-preferences заснована на GTK4

en: Autotools are no longer supported
uk: Автоінструменти більше не підтримуються

en: Extension updated for gnome-shell 42
uk: Розширення оновлено до оболонки GNOME 42 (gnome-shell)

en: fix the storage path for meson builds
uk: Виправлено шлях до сховища для meson збірок

en: fix some race conditions in history handling
uk: виправлено декілька станів гонитви у поводженні з історією

en: better fix crash when there is no history yet
uk: покращено виправлення аварійного завершення коли історії ще нема

en: fix crash when there is no history yet
uk: виправлено аварійне завершення коли ще немає історії

en: translations update
uk: Оновлення перекладів

en: fix gnome-shell exntesion when the daemon restarts
uk: Виправлено розширення оболонки GNOME (gnome-shell) коли даемон перезапускається

en: Fix keybindings for wayland
uk: Виправлено клавіатурні скорочення для Wayland

en: First release for GNOME 41. Changes:
uk: Перший випуск для GNOME 41. Зміни:

en: port to gnome-shell 41
uk: Портування до оболонки GNOME 41 (gnome-shell)

en: fix a crash in memory usage checking
uk: Виправлено аварійне завершення у перевірці використання пам'яті

en: First release for GNOME 40. Changes:
uk: Перший випуск для GNOME 40. Зміни:

en: port to gnome-shell 40
uk: Портування до оболонки GNOME 40 (gnome-shell)

en: placeholder for gnome-shell prefs
uk: Заповнювач для налаштувань оболонки GNOME (gnome-shell)

en: fix X11 keybinder outside of GNOME
uk: Виправлено X11 клавіатурні скорочення за межами GNOME

en: better handling and reporting of invalid uuids passed to gpaste-client
uk: Покращена обробка та звітування про неправильні uuid-ри відправлені до gpaste-client

en: gpaste-client now has a --use-index argument for several subcommands to use index instead of uuid
uk: gpaste-client тепер має --use-index аргумент для декількох підкоманд для використання індексу замість uuid-ів

en: fix the make-password keybinding
uk: Виправленно make-password клавіатурне скорочення

en: updated translations
uk: Оновлення перекладів

en: gnome-shell extension warning fixes
uk: Виправлено застереження розширення оболонки GNOME (gnome-shell)

en: gnome-shell extension cosmetic updates
uk: Візуальні покращення до розширення оболонки GNOME (gnome-shell)

en: Disable images support by default (can be reenabled in preferences)
uk: Вимкнена підтримка зображень за замовченням (можна ввімкнути назад у налаштуваннях)

en: Search now includes passwords (using their names)
uk: Тепер пошук включає паролі (використовуючи їхні назви)

en: systemd integration enhancements
uk: Покращення до інтеграції з systemd

en: First release for GNOME 3.38. Changes:
uk: Перший випуск до GNOME 3.38. Зміни:

en: Drop the Tracking DBus signal
uk: Скидання сигналу слідкування DBus

en: Switch to uuids to identify items
uk: Переключення на uuid-ри для ідентифікації об'єктів

en: Bump DBus interface to org.gnome.GPaste2
uk: Піднята версія DBus інтерфейсу до org.gnome.GPaste2

en: Update to gnome-shell 3.38.0
uk: Оновлено до оболонки GNOME 3.38.0 (gnome-shell)

en: Fix activating items using Ctrl-Number in gnome-shell
uk: Виправлення активація об'єктів за допомогою Ctrl + цифра у оболонці GNOME (gnome-shell)

en: Fix keybinding regrab with gnome-shell
uk: Виправлення перезавантаження комбінацій клавіш за допомогою gnome-shell

en: Fix keybinding grab with gnome-shell
uk: Виправлено захоплення комбінацій клавіш за допомогою gnome-shell

en: First release for GNOME 3.36. Changes:
uk: Перший випуск для GNOME 3.36. Зміни:

en: Update to gnome-shell 3.36.0
uk: Оновлено до оболонки GNOME 3.36.0 (gnome-shell)

en: Compatibility with recent appstream-glib
uk: Сумісність з нещодавнім appsteam-glib

en: First release for GNOME 3.34. Changes:
uk: Перший випуск для GNOME 3.34. Зміни:

en: Update to gnome-shell 3.34.0
uk: Оновлено до оболонки GNOME 3.34.0 (gnome-shell)

en: Launch the graphical tool
uk: Запустити графічний інструмент

en: Mark the active item as being a password
uk: Позначити активний об'єкт як пароль

en: Delete the active item from history
uk: Видалити активний об'єкт із історії

en: Display the history
uk: Показати історію

en: Sync the clipboard to the primary selection
uk: Синхронізувати буфер обміну з головним виділенням

en: Sync the primary selection to the clipboard
uk: Синзронізувати головне виділення з буфером обміну

en: Upload the active item to a pastebin service
uk: Вивантажити активний об'єкт до сервісу pastebin

en: GPaste Preferences
uk: Налаштування GPaste

en: Manage your GPaste preferences
uk: Керуйте налаштуваннями GPaste

en: Clipboard;Manager;Settings;Preferences;Configuration;
uk: Clipboard;Manager;Settings;Preferences;Configuration;буфер;обміну;менеджер;налаштування;конфігурація;

en: Max size of an element when displaying it
uk: Максимальний розмір об'єкту при його відображенні

en: The extra stuff of that element will be replaced by "…", and newlines by " " when displaying from the applet, 0 to disable.
uk: Зайве в об'єкті буде замінено на "…", а нові рядки будуть замінені на " " при відображенні з аплету, 0 для вимкнення.

en: Do we detect and replace growing lines in history?
uk: Чи виявляємо і заміняємо зростаючи рядки у історії?

en: By default, selecting "Here is", then "Here is an example" will create two entries in the history. With this feature enabled, the first one will be replaced by the second one.
uk: За замовченням, обирання "Ось тут", а потім "Ось тут є приклад" створить два записи у історії. Коли ця опція активна, перший буде замінений на другий.

en: The name of the current history
uk: Назва поточної історії

en: The default name is "history"
uk: Назва за замовченням - "історія"

en: Do we save the images copied to history, or only text?
uk: Чи зберігаємо скопійовані зображення у історію, чи тільки текст?

en: By default, we're saving only text
uk: За замовченням, ми зберігаємо тільки текст

en: Do we close the UI after selecting an item?
uk: Чи закриваємо інтерфейс після обирання об'єкту?

en: By default, we close it
uk: За замовченням, зачиняємо його

en: Do we open the UI window centered?
uk: Чи відкриваємо вікно інтерфейсу центрованим?

en: By default, we open it where the mouse cursor is
uk: За замовченням, відкриваємо там де курсор миші

en: The keyboard shortcut to launch the graphical interface
uk: Клавіатурне скорочення для запуску графічного інтерфейсу

en: By default, hitting ctrl + alt + g does that ("<Ctrl><Alt>G"). An empty string here disables this functionnality.
uk: За замовченням, ctrl + alt + g виконає це ("<Ctrl><Alt>G"). Порожній рядок тут вимкне цю функцію.

en: The keyboard shortcut to mark the active item as being a password
uk: Клавіатурне скорочення для позначення активного об'єкту як пароль

en: By default, hitting ctrl + alt + s will mark the active item as being a password ("<Ctrl><Alt>S"). An empty string here disables this functionnality.
uk: За замовченням, ctrl + alt + s позначить активний об'єкт як пароль ("<Ctrl><Alt>S"). Порожній рядок тут вимкне цю функцію.

en: Max displayed history size
uk: Максимальний розмір відображення історії

en: Maximum number of items displayed in the history
uk: Максимальна кількість об'єктів для відображення у історії

en: Max history size
uk: Максимальний розмір історії

en: Maximum number of items in history
uk: Максимальна кількість об'єктів у історії

en: Max memory usage (MB)
uk: Максимальне споживання оперативної пам'яті (МБ)

en: Maximum amount of memory used to store contents
uk: Максимальна кількість оперативної пам'яті для зберігання вмісту

en: Max text item size
uk: Максимальний розмір текстового об'єкту

en: Maximum size of a text item. Anything out of this boundary is ignored.
uk: Максимальний розмір текстового об'єкту. Все що буде виходити за його межі - буде проігноровано.

en: Min text item size
uk: Мінімальний розмір текстового об'кту

en: Minimum size of a text item. Anything out of this boundary is ignored.
uk: Мінімальний розмір текстового об'кту. Все що буде за його межами - буде проігноровано.

en: The keyboard shortcut to delete the first element in history
uk: Клавіатурне скорочення, щоб видалити перший елемент у історії

en: By default, hitting ctrl + alt + v does that ("<Ctrl><Alt>V"). An empty string here disables this functionnality.
uk: За замовченням, ctrl + alt + v виконає це (("<Ctrl><Alt>V"). Порожній рядок тут вимкне цю функцію.

en: Does the primary selection affects history?
uk: Чи буде головне виділення впливати на історію?

en: By default, only clipboard (ctrl+c) affects history.
uk: За замовченням, тільки буфер обміну (ctrl + c) впливає на історію.

en: Do we save all versions of selected rich text (e.g. html) or just the plain text version?
uk: Чи будемо ми зберігати усі версії форматованого тексту (наприклад, html) або тільки просту текстову версію?

en: By default, we're saving all
uk: За замовченням, мі зберігаємо усі

en: Do we save the history from one session to another?
uk: Чи будемо ми зберігати історію однієї сесії в іншій?

en: By default, we're saving it
uk: За замовченням, ми зберігаємо її

en: The keyboard shortcut to display the menu
uk: Клавіатурне скорочення щоб відобразити меню

en: By default, hitting ctrl + alt + h displays the menu ("<Ctrl><Alt>H"). An empty string here disables this functionnality.
uk: За замовченням, ctrl + alt + h відобразить меню ("<Ctrl><Alt>H"). Порожній рядок тут вимкне цю функцію.

en: The keyboard shortcut to sync the clipboard to the primary selection
uk: Клавіатурне скорочення для синхронізації головного виділення

en: By default, hitting ctrl + alt + o syncs them ("<Ctrl><Alt>P"). An empty string here disables this functionnality.
uk: За замовченням, ctrl + alt + o синхронізує їх ("<Ctrl><Alt>P"). Порожній рядок тут вимкне цю функцію.

en: The keyboard shortcut to sync the primary selection to the clipboard
uk: Клавіатурне скорочення для сихронізації головного виділення до буферу обміну

en: By default, hitting ctrl + alt + p syncs them ("<Ctrl><Alt>P"). An empty string here disables this functionnality.
uk: За замовченням, ctrl + alt + p синхронізує їх ("<Ctrl><Alt>P"). Порожній рядок тут вимкне цю функцію.

en: Are the primary selection and the clipboard synchronized?
uk: Чи головне виділення та буфер обміну синхронізовані?

en: By default, the primary selection and the clipboard are independent.
uk: За замовченням, головне виділення та буфер обміну незалежні.

en: Do we track the clipboard changes?
uk: Чи слідкуємо за змінами у буфері обміну?

en: By default, we're tracking those changes.
uk: За замовченням, ми слідкуємо за цими змінами.

en: Do we sync the daemon state with the gnome-shell extension's one? (disable the daemon when disabling the extension)
uk: Чи синхронізуємо стан даемону з розширенням оболонки? (вимкнення даемону при вимкненні розширення)

en: By default, the daemon state keeps unchanged
uk: За замовченням, стан даемону залишається незмінним

en: Do we trim the textual items before adding them to history?
uk: Чи будемо обрізати текстові об'єкти перед додавання їх до історії?

en: Trimming means removing all trailing and ending spaces. By default, we're letting them as-is.
uk: Обрізання означає видалення усіх зайвих пробілів та символів переводу рядку. За замовченням, ми залишаємо їх як є.

en: The keyboard shortcut to upload the first element in history to a pastebin service
uk: Клавіатурне скорочення для завантаження першого елементу історії до сервісу pastebin

en: By default, hitting ctrl + alt + u does that ("<Ctrl><Alt>U"). An empty string here disables this functionnality.
uk: За замовченням, ctrl + alt + u виконає це ("<Ctrl><Alt>U"). Порожній рядок тут вимкне цю функцію.

en: Do we prompt for confirmation when emptying a history?
uk: Чи будемо ми питати про підтвердження при очищенні історії?

en: By default, we do as it's a destructive action
uk: За замовченням, ми виконуємо це як деструктивну дію

en: Couldn't spawn
uk: Не вдалося створити

en: Usage:
uk: Використання:

note: Translators: help for gpaste history
en: print the history with UUIDs
uk: вивести історію з UUID-ми

note: Translators: help for gpaste history-size
en: print the size of the history
uk: вивести розмір історії

note: Translators: help for gpaste get-history
en: get the name of the current history
uk: отримати назву поточної історії

note: Translators: help for gpaste backup-history <name> Translators: help for gpaste switch-history <name> Translators: help for gpaste delete-history <name> Translators: help for gpaste add-password <name> <text> Translators: help for gpaste set-password <uuid> <name> Translators: help for gpaste delete
en: name
uk: назва

en: backup current history
uk: зробити резервну копію поточної історії

en: switch to another history
uk: перемикнутися на іншу історію

en: delete a history
uk: видалити історію

note: Translators: help for gpaste list-histories
en: list available histories
uk: список доступних історій

note: Translators: help for gpaste add <text>
en: text
uk: текст

en: set text to clipboard
uk: встановити текст у буфер обміну

en: password
uk: пароль

en: add the name - password couple to the clipboard
uk: додати пару "назва - пароль" у буфер обміну

note: Translators: help for gpaste rename-password <old name> <new name>
en: old name
uk: стара назва

en: new name
uk: нова назва

en: rename the password
uk: перейменувати пароль

note: Translators: help for gpaste get <uuid>
en: get the item <uuid> from the history
uk: отримати об'єкт <uuid> із історії

note: Translators: help for gpaste select <uuid>
en: set the item <uuid> from the history to the clipboard
uk: встановити об'єкт <uuid> із історії у буфер обміну

note: Translators: help for gpaste replace <uuid> <contents>
en: contents
uk: вміст

en: replace the contents of the item <uuid> from the history with the provided one
uk: замінити вміст об'єкту <uuid> з історії на представлений об'єкт

note: Translators: help for gpaste merge <uuid> … <uuid>
en: merge the items matching the UUIDs from the history and put the result in the clipboard
uk: злити об'єкти з однаковими UUID-ми з історії та відправити результат у буфер обміну

en: set the item <uuid> from the history as a password named <name>
uk: встановити об'єкт <uuid> з історії як пароль який називається <name>

note: Translators: help for gpaste delete <uuid>
en: delete item <uuid> from the history
uk: видалити об'єкт <uuid> з історії

en: delete the password <name> from the history
uk: видалити пароль <name> з історії

note: Translators: help for gpaste file <path>
en: path
uk: шлях

en: put the content of the file at <path> into the clipboard
uk: вставити вміст файлу за шляхом <path> у буфер обміну

note: Translators: help for whatever | gpaste
en: whatever
uk: будь-що

en: set the output of whatever to clipboard
uk: вставити вивід будь-чого у буфер обміну

note: Translators: help for gpaste empty
en: empty the history
uk: очистити історію

note: Translators: help for gpaste start
en: start tracking clipboard changes
uk: почати слідкувати за змінами у буфері обміну

note: Translators: help for gpaste stop
en: stop tracking clipboard changes
uk: зупинити слідкування за змінами у буфері обміну

note: Translators: help for gpaste quit
en: alias for stop
uk: псевдонім (alias) для зупинки

note: Translators: help for gpaste daemon-reexec
en: reexecute the daemon (after upgrading...)
uk: перезапустити даемон (після оновлення...)

note: Translators: help for gpaste preferences
en: launch the configuration tool
uk: запустити інструмент конфігурації

note: Translators: help for gpaste ui
en: launch the graphical tool
uk: запустити графічний інструмент

note: Translators: help for gpaste show-history
en: make the applet or extension display the history
uk: змусити щоб аплет або розширення відображало історію

note: Translators: help for gpaste upload
en: upload the item <uuid> to a pastebin service
uk: завантажити об'єкт <uuid> до сервісу pastebin

note: Translators: help for gpaste version
en: display the version
uk: відображає версію

note: Translators: help for gpaste daemon-version
en: display the daemon version
uk: відобразити версію даемона

note: Translators: help for gpaste help
en: display this help
uk: відобразити цю довідку

note: Translators: help for gpaste about
en: display the about dialog
uk: відобразити діалогове вікно "Про GPaste"

en: Convenience options:
uk: Опції для зручності:

note: Translators: help for --use-index
en: use the index of the item instead of its UUID
uk: використовувати індекс об'єкту замість його UUID

en: Display options:
uk: Опції відображення:

note: Translators: help for --oneline
en: display each item on only one line
uk: відображати кожний об'єкт тільки на одному рядку

note: Translators: help for --raw
en: display each item raw (without line numbers)
uk: відображати кожний об'єкт без обробки (без номеру рядку)

note: Translators: help for --reverse
en: display the items in reverse order
uk: відображати об'єкти у зворотньому порядку

note: Translators: help for --zero
en: use a NUL character instead of a new line betweean each item
uk: використовувати NUL символ замість нових рядків поміж кожного об'єкту

en: Merge options:
uk: Опції злиття:

note: Translators: help for --decoration <string> Translators: help for --separator <string>
en: string
uk: рядок

en: add the given decoration to the beginning and the end of each item before merging
uk: додати вказані декорації на початок та кінець кожного об'єкту перед зливанням

en: add the given separator between each item when merging
uk: додати наданий роздільник поміж кожним об'єктом перед злиттям

en: Successfully reexecuted the daemon
uk: Вдало перезапущено даемон

en: Cannot add non utf8 data as text.
uk: Не можна додати не utf8 дані як текст.

en: Couldn't connect to GPaste daemon
uk: Не вдалося під'єднатися до GPaste даемону

en: Stop signal received, exiting
uk: Отримано сигнал зупинки, виходимо

en: Could not acquire DBus name.
uk: Не вдалося отримати назву DBus.

note: This is the date format "month/day/year time"
en: %m/%d/%y %T
uk: %d. %m. %y %T

note: This gets displayed in history when selecting an image
en: [Image, %d x %d (%s)]
uk: [Зображення, %d x %d (%s)]

note: This is the prefix displayed in history to identify a password
en: Password
uk: Пароль

note: This is the prefix displayed in history to identify selected files
en: [Files]
uk: [Файли]

en: About
uk: Про GPaste

en: (Couldn't connect to GPaste daemon)
uk: (Не вдалося під'єднатися до GPaste даемона)

en: (Empty)
uk: (Порожньо)

en: (No result)
uk: (Немає результатів)

en: Empty history
uk: Очистити історію

en: Track changes
uk: Слідкувати за змінами

en: Graphical tool
uk: Графічний інструмент

en: Could not create history dir
uk: Не вдалося створити теку для історії

en: Failed to register the gtk application
uk: Не вдалося зареєструвати GTK додаток

en: is already running.
uk: вже запущено.

en: Track clipboard changes
uk: Слідкувати за змінами буфера обміну

en: Close UI on select
uk: Зачиняти інтерфейс при обиранні

en: Open UI window centered
uk: Центрувати вікно інтерфейсу

en: Enable the gnome-shell extension
uk: Активувати розширення для оболонки

en: Sync the daemon state with the extension's one
uk: Синхронізувати стан даемону з розширенням

en: Primary selection affects history
uk: Головне виділення впливає на історію

en: Synchronize clipboard with primary selection
uk: Синхронізувати буфер обміну з головним виділенням

en: Images support
uk: Підтримка зображень

en: Trim items
uk: Обрізати об'єкти

en: Detect growing lines
uk: Виявляти зростаючи рядки

en: Save history
uk: Зберігати історію

en: Max element size when displaying
uk: Максимальна кількість об'єктів для відображення

en: Max text item length
uk: Максимальна довжина текстового об'єкту

en: Min text item length
uk: Мінімальна довжина текстового об'єкту

en: General behaviour
uk: Загальна поведінка

en: History settings
uk: Налаштування історії

en: Keyboard shortcuts
uk: Клавіатурні скорочення

en: Cancel
uk: Закрити

note: Translators: this is the translation for emptying the history
en: Empty
uk: Очистити

en: Do you really want to empty the history?
uk: Ви дійсно хочете очистити історію?

en: Open the UI window centered
uk: Відкривати вікно інтерфейсу центрованим

en: Clipboards synchronization
uk: Синхронізація буферу обміну

en: Optional features
uk: Додаткові функції

en: Resources limits
uk: Обмеження ресурсів

en: Text limits
uk: Ліміти тексту

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: History access
uk: Доступ до історії

en: Active element manipulation
uk: Маніпулювання активними об'єктами

en: Backup
uk: Резервна копія

en: Under which name do you want to backup this history?
uk: Яку назви ви хочете дати резервній копії цієї історії?

en: Delete
uk: Видалити

en: Are you sure you want to delete this history?
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити цю історію?

en: Edit
uk: Редагувати

en: New
uk: Новий об'єкт

en: Switch to
uk: Перемикнутися на

en: Restart
uk: Перезавантажити

en: Do you really want to restart the daemon?
uk: Ви дійсно хочете перезавантажити даемон?

en: Restart the daemon
uk: Перезавантажити даемон

en: Search
uk: Пошук

en: GPaste Settings
uk: Налаштування GPaste

en: General
uk: Загальні

en: Stop
uk: Зупинити

en: Do you really want to stop tracking clipboard changes?
uk: Ви дійсно хочете припинити слідкування за змінами буферу обміну?

en: Upload
uk: Вивантажити
