gpaste 3.38.5 - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Manage your clipboard history
sl: Upravljanje z zgodovino odložišča

en: The main UI
sl: Glavni vmesnik

en: The settings UI
sl: Vmesnik nastavitev

en: This is a maintenance release. Changes:
sl: Nameščena je vzdrževalna različica s spremembami:

en: better handling and reporting of invalid uuids passed to gpaste-client
sl: boljše upravljanje in poročanje o neveljavnih določilih UUID, poslanih na program gpaste-client

en: First release for GNOME 3.38. Changes:
sl: Prva objava za GNOME 3.38. Spremembe:

en: Usage:
sl: Uporaba:

note: Translators: help for gpaste history-size
en: print the size of the history
sl: izpiši velikost zgodovine

note: Translators: help for gpaste get-history
en: get the name of the current history
sl: pridobi ime trenutne zgodovine

note: Translators: help for gpaste backup-history <name> Translators: help for gpaste switch-history <name> Translators: help for gpaste delete-history <name> Translators: help for gpaste add-password <name> <text> Translators: help for gpaste set-password <uuid> <name> Translators: help for gpaste delete
en: name
sl: ime

en: backup current history
sl: ustvari kopijo trenutne zgodovine

en: switch to another history
sl: preklopi na drugo zgodovino

en: delete a history
sl: izbriši zgodovino

note: Translators: help for gpaste list-histories
en: list available histories
sl: izpiši razpoložljive zgodovine

note: Translators: help for gpaste add <text>
en: text
sl: besedilo

en: set text to clipboard
sl: nastavi besedilo v odložišče

en: password
sl: geslo

en: add the name - password couple to the clipboard
sl: dodaj par ime/geslo v odložišče

note: Translators: help for gpaste rename-password <old name> <new name>
en: old name
sl: staro ime

en: new name
sl: novo ime

en: rename the password
sl: preimenuj geslo

note: This is the prefix displayed in history to identify a password
en: Password
sl: Geslo

en: [Files]
sl: [Datoteke]
