GPaste - en to nl_NL translation catalogue (148 entries)

en: Launch the graphical tool
nl_NL: Grafisch venster openen

en: Mark the active item as being a password
nl_NL: Actief item markeren als wachtwoord

en: Delete the active item from history
nl_NL: Actief item verwijderen uit geschiedenis

en: Display the history
nl_NL: Geschiedenis weergeven

en: Sync the clipboard to the primary selection
nl_NL: Klembord synchroniseren met primaire selectie

en: Sync the primary selection to the clipboard
nl_NL: Primaire selectie synchroniseren met klembord

en: Upload the active item to a pastebin service
nl_NL: Actief item uploaden naar een pastebin-dienst

en: Clipboard;Manager;Settings;Preferences;Configuration;
nl_NL: Klembord;Beheer;Instellingen;Voorkeuren;Configuratie;

en: Manage your clipboard history
nl_NL: Beheer uw klembordgeschiedenis

en: About
nl_NL: Over

en: Max size of an element when displaying it
nl_NL: Maximale grootte van een weergegeven element

en: The extra stuff of that element will be replaced by "…", and newlines by " " when displaying from the applet, 0 to disable.
nl_NL: De extra elementinformatie zal vervangen worden door "..." en nieuwe regels door " " wanneer weergegeven vanuit de applet. 0 om uit te schakelen.

en: Do we detect and replace growing lines in history?
nl_NL: Groeiende regels detecteren en vervangen in geschiedenis?

en: By default, selecting "Here is", then "Here is an example" will create two entries in the history. With this feature enabled, the first one will be replaced by the second one.
nl_NL: Het selecteren van "Hier is", daarna "Hier is een voorbeeld" zal twee items creëren in de geschiedenis. Als deze functie is ingeschakeld, zal de eerste worden vervangen door de tweede.

en: The name of the current history
nl_NL: Naam van de huidige geschiedenis

en: The default name is "history"
nl_NL: De standaard naam is "geschiedenis"

en: Do we save the images copied to history, or only text?
nl_NL: Gekopieerde afbeeldingen opslaan de geschiedenis of alleen tekst?

en: Do we close the UI after selecting an item?
nl_NL: Venster sluiten na het selecteren van een item?

en: By default, we close it
nl_NL: Standaard wordt het gesloten

en: The keyboard shortcut to launch the graphical interface
nl_NL: Sneltoets om het grafische venster te openen

en: By default, hitting ctrl + alt + g does that ("<Ctrl><Alt>G"). An empty string here disables this functionnality.
nl_NL: Ctrl + Alt + G opent het grafische venster ("<Ctrl><Alt>G"). Dit leeglaten schakelt de functionaliteit uit.

en: The keyboard shortcut to mark the active item as being a password
nl_NL: Sneltoets om het actieve item te markeren als een wachtwoord

en: By default, hitting ctrl + alt + s will mark the active item as being a password ("<Ctrl><Alt>S"). An empty string here disables this functionnality.
nl_NL: Ctrl + Alt + S markeert het actieve item als een wachtwoord ("<Ctrl><Alt>S"). Dit leeglaten schakelt de functionaliteit uit.

en: Max displayed history size
nl_NL: Maximaal weergegeven geschiedenisgrootte

en: Maximum number of items displayed in the history
nl_NL: Maximaal aantal weer te geven items in de geschiedenis

en: Max history size
nl_NL: Maximale geschiedenisgrootte

en: Maximum number of items in history
nl_NL: Maximaal aantal items in de geschiedenis

en: Max memory usage (MB)
nl_NL: Maximaal geheugengebruik (MB)

en: Maximum amount of memory used to store contents
nl_NL: Maximaal te gebruiken geheugen om inhoud op te slaan

en: Max text item size
nl_NL: Maximale tekstitem-grootte

en: Maximum size of a text item. Anything out of this boundary is ignored.
nl_NL: Maximale grootte van een tekstitem. Alle tekst die deze grens overschrijdt wordt genegeerd.

en: Min text item size
nl_NL: Minimale tekstitemgrootte

en: Minimum size of a text item. Anything out of this boundary is ignored.
nl_NL: Minimale grootte van een tekstitem. Alle tekst die deze grens overschrijdt wordt genegeerd.

en: The keyboard shortcut to delete the first element in history
nl_NL: Sneltoets om het eerste element in de geschiedenis te verwijderen

en: By default, hitting ctrl + alt + v does that ("<Ctrl><Alt>V"). An empty string here disables this functionnality.
nl_NL: Ctrl + Alt + V verwijdert het eerste element in de geschiedenis ("<Ctrl><Alt>V"). Dit leeglaten schakelt de functionaliteit uit.

en: Does the primary selection affects history?
nl_NL: Moet de primaire selectie de geschiedenis beïnvloeden?

en: By default, only clipboard (ctrl+c) affects history.
nl_NL: Standaard beïnvloedt alleen het klembord (Ctrl + C) de geschiedenis.

en: Do we save the history from one session to another?
nl_NL: Moet de geschiedenis worden opgeslagen van de ene sessie naar de andere?

en: By default, we're saving it
nl_NL: Standaard wordt het opgeslagen

en: The keyboard shortcut to display the menu
nl_NL: Sneltoets om het menu te weergeven

en: By default, hitting ctrl + alt + h displays the menu ("<Ctrl><Alt>H"). An empty string here disables this functionnality.
nl_NL: Ctrl + Alt + H opent het menu ("<Ctrl><Alt>H"). Dit leeglaten schakelt de functionaliteit uit.

en: The keyboard shortcut to sync the clipboard to the primary selection
nl_NL: Sneltoets om het klembord te synchroniseren naar de primaire selectie

en: By default, hitting ctrl + alt + o syncs them ("<Ctrl><Alt>P"). An empty string here disables this functionnality.
nl_NL: Ctrl + Alt + O synchroniseert ("<Ctrl><Alt>O"). Dit leeglaten schakelt de functionaliteit uit.

en: The keyboard shortcut to sync the primary selection to the clipboard
nl_NL: Sneltoets om de primaire selectie te synchroniseren met het klembord

en: By default, hitting ctrl + alt + p syncs them ("<Ctrl><Alt>P"). An empty string here disables this functionnality.
nl_NL: Ctrl + Alt + P synchroniseert ("<Ctrl><Alt>P"). Dit leeglaten schakelt de functionaliteit uit.

en: Are the primary selection and the clipboard synchronized?
nl_NL: Moeten de primaire selectie en het klembord worden gesynchroniseerd?

en: By default, the primary selection and the clipboard are independent.
nl_NL: Standaard werken de primaire selectie en het klembord onafhankelijk van elkaar.

en: Do we track the clipboard changes?
nl_NL: Moeten klembordwijzigingen worden bijgehouden?

en: By default, we're tracking those changes.
nl_NL: Standaard worden die bijgehouden.

en: Do we sync the daemon state with the gnome-shell extension's one? (disable the daemon when disabling the extension)
nl_NL: Moet de daemon-staat gesynchroniseerd worden met die van de GNOME Shell-uitbreiding? (schakel de daemon uit wanneer de uitbreiding wordt uitgeschakeld)

en: By default, the daemon state keeps unchanged
nl_NL: Standaard blijft de daemon-staat ongewijzigd

en: Do we trim the textual items before adding them to history?
nl_NL: Moeten de tekstitems worden getrimd voordat ze worden toegevoegd aan de geschiedenis?

en: Trimming means removing all trailing and ending spaces. By default, we're letting them as-is.
nl_NL: Trimmen houdt in dat alle spaties vóór en ná de tekst worden verwijderd. Standaard wordt er niet getrimd.

en: The keyboard shortcut to upload the first element in history to a pastebin service
nl_NL: Sneltoets om het eerste element in de geschiedenis te uploaden naar een pastebin-dienst

en: By default, hitting ctrl + alt + u does that ("<Ctrl><Alt>U"). An empty string here disables this functionnality.
nl_NL: Ctrl + Alt + U wordt gebruikt om te uploaden ("<Ctrl><Alt>U"). Dit leeglaten schakelt de functionaliteit uit.

en: GPaste is a clipboard managing system allowing you to track and manage your clipboard history in a highly customizable way.
nl_NL: GPaste is een klembordbeheersysteem dat u in staat stelt uw klembordgeschiedenis bij te houden en te beheren. Dit alles is zeer aanpasbaar.

en: GPaste provides you with a graphical tool allowing you to manage everything easily.
nl_NL: GPaste geeft u een grafisch hulpmiddel dat u in staat stelt om alles gemakkelijk te beheren.

en: The main UI
nl_NL: Hoofdvenster

en: The settings UI
nl_NL: Instellingenvenster

en: Couldn't spawn
nl_NL: Het oproepen is mislukt

en: Usage:
nl_NL: Gebruik:

note: Translators: help for gpaste history-size
en: print the size of the history
nl_NL: geschiedenisgrootte weergeven

note: Translators: help for gpaste get-history
en: get the name of the current history
nl_NL: naam verkrijgen van de huidige geschiedenis

note: Translators: help for gpaste backup-history <name> Translators: help for gpaste switch-history <name> Translators: help for gpaste delete-history <name> Translators: help for gpaste add-password <name> <text> Translators: help for gpaste set-password <uuid> <name> Translators: help for gpaste delete
en: name
nl_NL: naam

en: backup current history
nl_NL: huidige geschiedenis back-uppen

en: switch to another history
nl_NL: overschakelen naar andere geschiedenis

en: delete a history
nl_NL: een geschiedenis verwijderen

note: Translators: help for gpaste list-histories
en: list available histories
nl_NL: beschikbare geschiedenissen opsommen

note: Translators: help for gpaste add <text>
en: text
nl_NL: tekst

en: set text to clipboard
nl_NL: verstuur tekst naar klembord

en: password
nl_NL: Wachtwoord

en: add the name - password couple to the clipboard
nl_NL: voeg de naam - wachtwoord-set toe aan het klembord

note: Translators: help for gpaste rename-password <old name> <new name>
en: old name
nl_NL: oude naam

en: new name
nl_NL: nieuwe naam

en: rename the password
nl_NL: wachtwoordnaam wijzigen

note: Translators: help for gpaste replace <uuid> <contents>
en: contents
nl_NL: inhoud

en: delete the password <name> from the history
nl_NL: verwijdert wachtwoord <name> uit de geschiedenis

note: Translators: help for gpaste file <path>
en: path
nl_NL: pad

en: put the content of the file at <path> into the clipboard
nl_NL: plaats de inhoud van het bestand uit <path> op het klembord

note: Translators: help for whatever | gpaste
en: whatever
nl_NL: wat dan ook

en: set the output of whatever to clipboard
nl_NL: stelt de uitvoer van wat dan ook in op het klembord

note: Translators: help for gpaste empty
en: empty the history
nl_NL: geschiedenis legen

note: Translators: help for gpaste start
en: start tracking clipboard changes
nl_NL: begin met het bijhouden van klembordwijzigingen

note: Translators: help for gpaste stop
en: stop tracking clipboard changes
nl_NL: begin met het bijhouden van klembordwijzigingen

note: Translators: help for gpaste quit
en: alias for stop
nl_NL: alias voor stop

note: Translators: help for gpaste daemon-reexec
en: reexecute the daemon (after upgrading...)
nl_NL: de daemon herstarten (na upgraden...)

note: Translators: help for gpaste preferences
en: launch the configuration tool
nl_NL: start het configuratievenster

note: Translators: help for gpaste ui
en: launch the graphical tool
nl_NL: start het grafische venster

note: Translators: help for gpaste show-history
en: make the applet or extension display the history
nl_NL: zorgt ervoor dat het applet of de uitbreiding de geschiedenis weergeeft

note: Translators: help for gpaste version
en: display the version
nl_NL: applicatieversie weergeven

note: Translators: help for gpaste daemon-version
en: display the daemon version
nl_NL: daemon-versie weergeven

note: Translators: help for gpaste help
en: display this help
nl_NL: deze hulptekst weergeven

note: Translators: help for gpaste about
en: display the about dialog
nl_NL: het over-venster weergeven

en: Display options:
nl_NL: Weergave-opties:

note: Translators: help for --oneline
en: display each item on only one line
nl_NL: elk item slechts op één regel weergeven

note: Translators: help for --raw
en: display each item raw (without line numbers)
nl_NL: elk item 'kaal' weergeven (zonder regelnummers)

note: Translators: help for --zero
en: use a NUL character instead of a new line betweean each item
nl_NL: tussen elk item een NUL-teken gebruiken i.p.v. een nieuwe regel

en: Merge options:
nl_NL: Samenvoegingsopties

en: add the given decoration to the beginning and the end of each item before merging
nl_NL: voeg de opgegeven decoratie aan het begin en eind van elk item alvorens het samen te voegen

en: add the given separator between each item when merging
nl_NL: voeg de opgegeven scheidingslijn toe tussen elk item tijdens het samenvoegen

en: Successfully reexecuted the daemon
nl_NL: De daemon is sucessvol herstart

en: Cannot add non utf8 data as text.
nl_NL: Het toevoegen van utf8-gegevens als tekst is mislukt.

en: Couldn't connect to GPaste daemon
nl_NL: Het verbinden met de GPaste-daemon is mislukt

note: Translators: Image item displayed in history. %d is width, %d is height, %s is the formatted date.
en: [Image, %d x %d (%s)]
nl_NL: [Afbeelding, %d x %d (%s)]

note: This is the prefix displayed in history to identify a password
en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: [Files]
nl_NL: [Bestanden]

en: Stop signal received, exiting
nl_NL: Het stopsignaal is ontvangen; bezig met afsluiten

en: Could not acquire DBus name.
nl_NL: Het ophalen van de DBus-naam is mislukt.

en: (Couldn't connect to GPaste daemon)
nl_NL: (Het verbinden met de GPaste-daemon is mislukt)

en: (Empty)
nl_NL: (Leeg)

en: (No result)
nl_NL: (Geen resultaat)

en: Empty history
nl_NL: Geschiedenis wissen

en: Track changes
nl_NL: Wijzigingen bijhouden

en: Could not create history dir
nl_NL: Het creëren van de geschiedenismap is mislukt

en: Failed to register the gtk application
nl_NL: Het registreren van de GTK-applicatie is mislukt

en: General behaviour
nl_NL: Algemeen

en: Track clipboard changes
nl_NL: Klembordwijzigingen bijhouden

en: Close UI on select
nl_NL: Venster sluiten na selecteren

en: Save history
nl_NL: Geschiedenis opslaan

en: Enable the gnome-shell extension
nl_NL: GNOME Shell-extensie inschakelen

en: Sync the daemon state with the extension's one
nl_NL: Daemon-staat synchroniseren met die van de uitbreiding

en: Primary selection affects history
nl_NL: Primaire selectie beïnvloedt geschiedenis

en: Synchronize clipboard with primary selection
nl_NL: Klembord synchroniseren met primaire selectie

en: Trim items
nl_NL: Items trimmen

en: Detect growing lines
nl_NL: Groeiende regels detecteren

en: History settings
nl_NL: Geschiedenis-instellingen

en: Min text item length
nl_NL: Minimale tekstitemlengte:

en: Max text item length
nl_NL: Maximale tekstitemlengte:

en: Max element size when displaying
nl_NL: Maximale elementgrootte tijdens weergave

en: Images support
nl_NL: Afbeeldingsondersteuning

en: Keyboard shortcuts
nl_NL: Sneltoetsen

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Empty
nl_NL: Legen

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Under which name do you want to backup this history?
nl_NL: Onder welke naam wilt u de geschiedenis opslaan?

en: Backup
nl_NL: Back-uppen

en: Switch to
nl_NL: Overschakelen naar

en: Restart
nl_NL: Herstarten

en: Do you really want to restart the daemon?
nl_NL: Weet u zeker dat u de daemon wilt herstarten?

en: Restart the daemon
nl_NL: Daemon herstarten

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: GPaste Settings
nl_NL: GPaste-instellingen

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Stop
nl_NL: Stoppen

en: Do you really want to stop tracking clipboard changes?
nl_NL: Weet u zeker dat u het bijhouden van klembordwijzigingen wilt stoppen?

en: Upload
nl_NL: Uploaden

en: Quit
nl_NL: Afsluiten
