gphoto2-2.1.2 - en to az translation catalogue (86 entries)

en: yes
az: bəli

en: no
az: xeyir

en: delete
az: sil

en: none
az: heç biri

en: Tag
az: Təq

en: Value
az: Qiymət

en: *** Error ***
az: *** Xəta ***

en: Press any key to continue.
az: Davam etmək üçün bir düyməyə basın.

en: Not enough memory.
az: Yaddaş çatışmır.

en: Operation cancelled
az: Əməliyyat ləğv edildi

en: </B/24>Continue
az: </B/24>Davam Et

en: </B16>Cancel
az: </B16>Ləğv Et

en: <C></5>Error
az: <C></5>Xəta

en: Could not set configuration:
az: Quraşdırma seçilə bilmədi:

en: Exit
az: Çıx

en: Back
az: Geri

en: Time:
az: Saat:

en: Value:
az: Qiymət:

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: File %s exists. Overwrite? [y|n]
az: %s faylı mövcuddur. Üstündən yazılsın? [b|x]

en: Specify new filename? [y|n]
az: Yeni fayl adı seçilsin? [b|x]

en: Enter new filename:
az: Yeni fayl adı bildirin:

en: Saving file as %s
az: Fayl %s adı ilə qeyd edilir

en: New file is in location %s%s%s on the camera
az: Yeni fayl kamerada %s%s%s mövqeyindədir

en: ERROR:
az: XƏTA:

en: 
    Aborting...
az: 
    Ləğv edilir...

en: Aborted.
az: Ləğv edildi.

en: 
    Cancelling...
az: 
    Ləğv edilir...

en: gphoto2 has been compiled without support for CDK.
az: gphoto2 CDK dəstəyi olmadan dərlənibdir.

en: Operation cancelled.
az: Əməliyyat ləğv edildi.

en: *** Error (%i: '%s') ***
az: *** Xəta (%i: '%s') ***

en: Turn on debugging
az: Xəta ayırmasını fəallaşdır

en: Quiet output (default=verbose)
az: Gizli yekun (ön qurğulusu=verbose)

en: Specify serial transfer speed
az: Serial transfer sür'ətini bildir

en: Specify camera model
az: Kamera modelini bildir

en: Display version and exit
az: Buraxılışı göstər və çıx

en: List supported camera models
az: DƏstəklənən kamera modellərini göstər

en: List supported port devices
az: Dəstəklənən port avadanlıqlarını göstər

en: Configure
az: Quraşdır

en: Capture a quick preview
az: Sür'ətli nümayiş yaxala

en: Capture an image
az: Rəsm yaxala

en: Capture a movie
az: Film yaxala

en: Capture an audio clip
az: Səs klipi yaxala

en: List folders in folder
az: Qovluqdakı qovluqları göstər

en: List files in folder
az: Qovluqdakı faylları göstər

en: Create a directory
az: Cərgə yarat

en: Remove a directory
az: Cərgəni sil

en: Display number of files
az: Fayl ədədini göstər

en: Get files given in range
az: Verilən aralıqdakı faylları al

en: Get all files from folder
az: Qovluqdakı bütün faylları al

en: Get thumbnails given in range
az: Verilən aralıqdakı dırnaq görünüşlərini al

en: Get all thumbnails from folder
az: Qovluqdakı dırnaq görünüşlərini al

en: Get raw data given in range
az: Verilən aralıqdakı xam faylları al

en: Get all raw data from folder
az: Qovluqdakı bütün xam faylları al

en: Get audio data given in range
az: Verilən aralıqdakı səs fayllarını al

en: Get all audio data from folder
az: Qovluqdakı bütün səs fayllarını al

en: Delete files given in range
az: Verilən aralıqdakı faylları sil

en: Upload a file to camera
az: Faylı kameraya yolla

en: Send file to stdout
az: Faylı stdout-a göndər

en: Print filesize before data
az: Datadan əvvəl fayl böyüklüyünü göstər

en: List auto-detected cameras
az: Avtomatik tapılan kameraları göstər

en: Show camera driver manual
az: Kamera sürücüsü əl kitabını göstər

en: About the camera driver manual
az: Kamera sürücüsü əl kitabı haqqında

en: gPhoto shell
az: gPhoto qabığı

en: *** Error (%i: '%s') ***
az: *** Xəta (%i: '%s') ***

en: Change to a directory on the camera
az: Kameradakı cərgəyə keç

en: directory
az: cərgə

en: Change to a directory on the local drive
az: Yerli sürücüdəki cərgəyə keç

en: Exit the gPhoto shell
az: gPhoto qabığından çıx

en: Download a file
az: Faylı endir

en: [directory/]filename
az: [cərgə/]fayladı

en: Download a thumbnail
az: Dırnaq görünüşünü endir

en: Download raw data
az: Xam mə'lumatı endir

en: Delete
az: Sil

en: Displays command usage
az: Əmrin istifadə qaydasını göstər

en: [command]
az: [əmr]

en: List the contents of the current directory
az: Hazırkı cərgənin məzmununu göstər

en: [directory/]
az: [cərgə/]

en: name
az: ad

en: Invalid command.
az: Hökmsüz əmr.

en: The command '%s' requires an argument.
az: '%s' əmrinə arqument verilməlidir.

en: Invalid path.
az: Hökmsüz cığır.

en: Help on "%s":
az: "%s" yardımı:

en: Usage:
az: İstifadə qaydası:

en: Description:
az: İzahat:
