gphoto2 2.1.5 - en to rw translation catalogue (17 entries)

en: yes
rw: Yego

en: delete
rw: gusiba

en: none
rw: ntacyo

en: Tag
rw: Itagi

en: Value
rw: Agaciro

en: Model
rw: Urugero

en: Port
rw: Umuyoboro

en: Exit
rw: Gusohoka

en: Back
rw: Inyuma

en: Value:
rw: Agaciro:

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: Configure
rw: Kugena Imiterere

en: Delete
rw: Gusiba

en: name
rw: izina

en: Usage:
rw: Ikoresha:

en: Description:
rw: Igaragaza Imiterere:
