master - en to kk translation catalogue (49 entries)

en: [FILE]
kk: [ФАЙЛ]

en: Print version information and exit
kk: Нұсқа ақпаратын шығару мен шығу

en: Start slideshow
kk: Слайдшоуды бастау

en: Image Viewer
kk: Суреттерді көрсетуші

en: Previous
kk: Алдыңғысы

en: Next
kk: Келесі

en: Start Slideshow
kk: Слайдшоуды бастау

en: Zoom Out
kk: Үлкейту

en: Zoom In
kk: Кішірейту

note: percent = gtk_entry_new();    // show scale (in percentage) g_signal_connect( percent, "activate", G_CALLBACK(on_percentage), mw ); gtk_widget_set_size_request( percent, 45, -1 ); gtk_box_pack_start( (GtkBox*)nav_bar, percent, FALSE, FALSE, 2 );
en: Fit Image To Window Size
kk: Суретті терезе өлшеміне сыйдыру

en: Original Size
kk: Бастапқы өлшемі

en: Full Screen
kk: Толық экранға

en: Rotate Counterclockwise
kk: Сағат тілі бойына қарсы бұру

en: Rotate Clockwise
kk: Сағат тілі бойымен бұру

en: Flip Horizontal
kk: Горизонталды аудару

en: Flip Vertical
kk: Вертикалды аудару

en: Open File
kk: Файлды ашу

en: Save File
kk: Файлды сақтау

en: Save File As
kk: Файлды қалайша сақтау

note: PTK_IMG_MENU_ITEM( N_("Save As Other Size"), GTK_STOCK_SAVE_AS, G_CALLBACK(on_save_as), GDK_A, 0 ),
en: Delete File
kk: Файлды өшіру

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: Quit
kk: Шығу

en: Stop Slideshow
kk: Слайдшоуды тоқтату

en: The file name you selected already exists.
    Do you want to overwrite existing file?
    (Warning: The quality of original image might be lost)
kk: Сіз таңдаған атымен файл бар болып тұр.
    Бар файлды алмастыруды қалайсыз ба?
    (Ескерту: Бастапқы файлдың сапасы жоғалуы мүмкін)

en: Writing this image format is not supported.
kk: Суретті осы пішімде сақтауға қолдау жоқ.

en: Are you sure you want to delete current file?
    
    Warning: Once deleted, the file cannot be recovered.
kk: Ағымдағы файлды өшіруге сенімдісіз бе?
    
    Ескерту: Өшірілген файлды қайтаруға болмайды.

en: Start/Stop Slideshow
kk: Слайдшоуды бастау/тоқтату

en: Save As
kk: Қалайша сақтау

en: Show/Hide toolbar
kk: Панельді көрсету/жасыру

en:  * Refer to source code of EOG image viewer and GThumb
kk:  * EOG сурет көрсетуші мен GThumb бастапқы кодына сілтейді

en: Lightweight image viewer from LXDE project
kk: LXDE жобасынан шыққан суреттерді жеңіл көрсетуші

en: GPicView will become the default viewer for all supported image files on your system.
    (This will be done through 'xdg-mime' program)
    
    <b>Are you sure you really want to do this?</b>
kk: GPicView енді жүйеңізде қолдау бар суреттерді негізгі көрсетуші ретінде орнатылады.
    (Бұл әрекет 'xdg-mime' бағдарламасы арқылы іске асады)
    
    <b>Осыны жасауға сенімдісіз бе?</b>

en: All Supported Images
kk: Барлық қолдау бар суреттер

en: All Files
kk: Барлық файлдар

en: JPEG Quality:
kk: JPEG сапасы:

en: Lower quality values yield smaller file sizes,
    but the image quality will be poorer.
kk: Төменірек сапа мәні файл өлшемдерін аз қылады,
    бірақ сурет сапасы төменірек болады.

en: PNG Compression Level:
kk: PNG сығу деңгейі:

en: Higher compression levels yield smaller file sizes,
    but takes more time to do the compression.
kk: Үлкенірек сығу дәрежесі файл өлшемдерін аз қылады,
    бірақ сығу салдарынан көбірек уақытты алады.

en: View your images easily
kk: Суреттеріңізді ыңғайлы қарау

en: Ask before saving images
kk: Суреттерді сақтау алдында сұрау

en: Ask before deleting images
kk: Суреттерді өшіру алдында сұрау

en: Automatically save rotated images
kk: Бұрылған суреттерді автосақтау

en: Rotate JPEG file by changing EXIF orientation value
    (only if EXIF orientation tag exists)
kk: JPEG файлын EXIF бағдарлау мәнін өзгерту арқылы бұру
    (тек EXIF бағдарлау тегі бар болса)

en: Slideshow interval
kk: Слайдшоу кідірісі

en: sec
kk: сек

en: Make GPicView the default viewer for images
kk: GPicView бағдарламасын суреттерді негізгі көрсетуші қылу

en: Normal:
kk: Қалыпты:

en: Fullscreen:
kk: Толық экран:

en: <b>Background colors</b>
kk: <b>Фон түстері</b>
