gPodder - en to cs translation catalogue (54 entries)

en: Queued
cs: Zařazeno do fronty

en: No description available
cs: Popis není dostupný

en: Cancelled by user
cs: Zrušeno uživatelem

en: Writing data to disk
cs: Zápis dat na disk

en: Opening iPod database
cs: Otevírání databáze iPodu

en: iPod opened
cs: iPodu připojen

en: Saving iPod database
cs: Ukládám databázi iPodu

en: Removing %s
cs: Odstraňuji %s

en: Adding %s
cs: Přidávání %s

en: Opening MP3 player
cs: Připojování MP3 přehrávače

en: MP3 player opened
cs: MP3 přehrávač připojen

en: No device configured
cs: Není nastavené žádné zařízení

en: Cannot open device
cs: Není možné připojit zařízení

en: Episode
cs: Epizoda

en: Today
cs: Dnes

en: Yesterday
cs: Včera

en: (unknown)
cs: (neznámý)

en: Integer
cs: Celé číslo

en: Float
cs: Desetinné číslo

en: Boolean
cs: Pravdivostní hodnota

en: String
cs: Textový řetězec

en: Size
cs: Velikost

en: Released
cs: Vyšlo

en: Progress
cs: Průběh

en: Download
cs: Stáhnout

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Open download folder
cs: Otevřít adresář pro stahování

en: Error converting file.
cs: Chyba při konverzi souboru

en: Bluetooth file transfer
cs: přenos souborů přes Bluetooth

en: No new episodes
cs: Žádné nové epizody

en: New episodes available
cs: Jsou dostupné nové epizody

en: Quit gPodder
cs: Ukončit gPodder

en: Episodes are locked
cs: Epizody jsou uzamčeny

en: The selected episodes are locked. Please unlock the episodes that you want to delete before trying to delete them.
cs: Označené epizody jsou uzamčené. Pro jejich smazání je potřeba je nejprve odemčít.

en: Select played
cs: Označit přehrané

en: Nothing to export
cs: Není co exportovat

en: Export to OPML
cs: Export do OPML

en: Could not export OPML to file. Please check your permissions.
cs: Není možné exportovat OPML do souboru. Zkontrolujte prosím svá přístupová práva.

en: OPML export failed
cs: Export OPML skončil neúspěšně

en: Select destination
cs: Výběr umístění

en: You can only drop a single image or URL here.
cs: Sem patří pouze jediný obrázek nebo URL adresa.

en: Drag and drop
cs: Táhni a pusť

en: You can only drop local files and http:// URLs here.
cs: Sem můžete přetáhnout pouze místní soubory a http:// adresy.

en: Nothing selected
cs: Není nic vybráno

en: Do nothing
cs: Nic nedělat

en: Check for new episodes
cs: Zkontrolovat zda nevyšly nové epizody

en: Podcasts
cs: Podcast

en: <b>HTTP/FTP Authentication</b>
cs: <b>HTTP/FTP autentizace</b>

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Password:
cs: Heslo:

en: gPodder Configuration Editor
cs: Editor kanálů

en: Select episodes
cs: Vybrat epizody

en: General
cs: Obecné

en: Download new episodes
cs: Stáhnout nové epizody
