gPodder - en to eu translation catalogue (371 entries)

en: gPodder on %s
eu: gPodder %s-n

en: Getting started
eu: Lehen pausoak

en: Queued
eu: Ilaran

en: Downloading
eu: Deskargatzen

en: Finished
eu: Amaituta

en: Failed
eu: Huts egin du

en: Cancelled
eu: Bertan behera utzita

en: Paused
eu: Pausarazita

en: Missing content from server
eu: Edukia ez dago zerbitzarian

en: I/O Error: %(error)s: %(filename)s
eu: I/O Errorea: %(error)s: %(filename)s

en: HTTP Error %(code)s: %(message)s
eu: HTTP Errorea %(code)s: %(message)s

en: Error: %s
eu: Errorea: %s

en: Interface
eu: Interfazea

en: Other
eu: Bestelakoak

en: No description for this extension.
eu: Deskribapenik ez hedapen honentzat

en: Command not found: %(command)s
eu: Ez da komandoa aurkitu: %(command)s

en: Python module not found: %(module)s
eu: Ez da Python modulua aurkitu: %(module)s

en: No description available
eu: Ez dago deskribapenik eskuragarri

en: unknown
eu: ezezaguna

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Only keep latest
eu: Mantendu azkena soilik

en: Video
eu: Bideoa

en: Audio
eu: Audioa

en: Add %s
eu: Gehitu %s

en: Remove %s
eu: Ezabatu %s

en: Cancelled by user
eu: Erabiltzaileak ezeztatua

en: Writing data to disk
eu: Datuak diskora idazten

en: Opening iPod database
eu: iPod datu-basea irekitzen

en: iPod opened
eu: iPod irekita

en: Saving iPod database
eu: iPod datu-basea gordetzen

en: Removing %s
eu: %s kentzen

en: Adding %s
eu: %s gehitzen

en: Error copying %(episode)s: Not enough free space on %(mountpoint)s
eu: Errorea %(episode)s kopiatzean: Ez dago behar adina leku libre %(mountpoint)s-(e)n

en: Opening MP3 player
eu: MP3 erreproduzitzailea irekitzen

en: MP3 player opened
eu: MP3 erreproduzitzailea irekita

en: No device configured
eu: Gailurik ez konfiguratuta

en: Please set up your device in the preferences dialog.
eu: Mesedez konfiguratu zure gailua hobespenak elkarrizketa-koadroan.

en: Cannot open device
eu: Ezin da gailua ireki

en: Not enough space left on device
eu: Ez dago leku libre nahikorik gailuan

en: Additional free space required: %(required_space)s
    Do you want to continue?
eu: Leku libre gehiago behar da: %(required_space)s
    Jarraitu nahi duzu?

en: Episode
eu: Atala

en: %(count)d day ago | %(count)d days ago
eu[0]: Duela egun %(count)d
eu[1]: Duela %(count)d egun

en: Today
eu: Gaur

en: Yesterday
eu: Atzo

en: (unknown)
eu: (ezezaguna)

en: %(count)d second | %(count)d seconds
eu[0]: Segundu %(count)d
eu[1]: %(count)d segundu

en: %(count)d hour | %(count)d hours
eu[0]: Ordu %(count)d
eu[1]: %(count)d ordu

en: %(count)d minute | %(count)d minutes
eu[0]: Minutu %(count)d
eu[1]: %(count)d minutu

en: and
eu: eta

en: Cannot start gPodder
eu: Ezin izan da gPodder abiarazi

en: D-Bus error: %s
eu: D-Bus errorea: %s

en: About gPodder
eu: gPodder-i buruz

en: Integer
eu: Zenbaki osoa

en: Float
eu: Koma mugikorreko zenbakia

en: Boolean
eu: Boolearra

en: String
eu: Katea

en: Command: %s
eu: Komandoa: %s

en: Default application
eu: Aplikazio lehenetsia

en: Extensions
eu: Hedapenak

en: Loading incomplete downloads
eu: Osatu gabeko deskargak kargatzen

en: Some episodes have not finished downloading in a previous session.
eu: Zenbait atal osatu gabe gelditu ziren aurreko saio batean.

en: %(count)d partial file | %(count)d partial files
eu[0]: Fitxategi %(count)d osatu gabe
eu[1]: %(count)d fitxategi osatu gabe

en: Action
eu: Ekintza

en: Confirm changes from gpodder.net
eu: Berretsi gpodder.net-eko aldaketak

en: Select the actions you want to carry out.
eu: Hautatu burutu nahi dituzun ekintzak.

en: Uploading subscriptions
eu: Harpidetzak igotzen

en: Your subscriptions are being uploaded to the server.
eu: Zure harpidetzak zerbitzarira igotzen ari dira.

en: List uploaded successfully.
eu: Zerrenda behar bezala igo da.

en: Error while uploading
eu: Errorea igotzean

en: Size
eu: Tamaina

en: Duration
eu: Iraupena

en: Released
eu: Argitalpen-data

en: Progress
eu: Aurrerapena

en: No episodes in current view
eu: Ez dago atalik uneko ikuspegian

en: No episodes available
eu: Ez dago atalik eskuragarri

en: No podcasts in this view
eu: Ez dago podcast-ik ikuspegi honetan

en: No subscriptions
eu: Ez dago harpidetzarik

en: No active tasks
eu: Ataza aktiborik ez

en: %(count)d active | %(count)d active
eu[0]: %(count)d aktibo
eu[1]: %(count)d aktibo

en: %(count)d queued | %(count)d queued
eu[0]: %(count)d ilaran
eu[1]: %(count)d ilaran

en: %(count)d failed | %(count)d failed
eu[0]: %(count)d-ek huts egin du
eu[1]: %(count)d-(e)k huts egin dute

en: downloading %(count)d file | downloading %(count)d files
eu[0]: Fitxategi %(count)d deskargatzen
eu[1]: %(count)d fitxategi deskargatzen

en: synchronizing %(count)d file | synchronizing %(count)d files
eu[0]: Fitxategi %(count)d sinkronizatzen
eu[1]: %(count)d fitxategi sinkronizatzen

en: %(queued)d task queued | %(queued)d tasks queued
eu[0]: Ataza %(queued)d ilaratuta
eu[1]: %(queued)d ataza ilaratuta

en: Please report this problem and restart gPodder:
eu: Mesedez jakinarazi arazo hau eta gPodder berrabiarazi:

en: Unhandled exception
eu: Kudeatu gabeko salbuespena

en: Feedparser error: %s
eu: Jario-analizatzaile errorea: %s

en: Could not download some episodes:
eu: Ezin izan dira zenbait atal deskargatu:

en: Downloads finished
eu: Amaitutako deskargak

en: Downloads failed
eu: Huts egindako deskargak

en: Could not sync some episodes:
eu: Ezin izan dira zenbait atal sinkronizatu:

en: Device synchronization finished
eu: Gailua sinkronizatzea amaituta

en: Device synchronization failed
eu: Gailua sinkronizatzeak huts egin du

en: %(count)d more episode | %(count)d more episodes
eu[0]: Atal %(count)d gehiago
eu[1]: %(count)d atal gehiago

en: Start download now
eu: Hasi deskarga orain

en: Download
eu: Deskarga

en: Pause
eu: Pausarazi

en: Cancel
eu: Utzi

en: Remove from list
eu: Ezabatu zerrendatik

en: Update podcast
eu: Eguneratu podcast-a

en: Open download folder
eu: Ireki deskargen karpeta

en: Mark episodes as old
eu: Markatu atalak zahar bezala

en: Archive
eu: Artxiboa

en: Podcast settings
eu: Podcast ezarpenak

en: Error converting file.
eu: Errorea fitxategia bihurtzean.

en: Bluetooth file transfer
eu: Bluetooth fitxategi-transferentzia

en: Open
eu: Ireki

en: Play
eu: Erreproduzitu

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Stream
eu: Korrontea

en: Send to
eu: Bidali honi

en: Local folder
eu: Karpeta lokala

en: Bluetooth device
eu: Bluetooth gailua

en: New
eu: Berria

en: Episode details
eu: Atalaren xehetasunak

en: Please check your media player settings in the preferences dialog.
eu: Mesedez egiaztatu zure erreproduzitzailearen ezarpenak hobespenak elkarrizketa-koadroan.

en: Error opening player
eu: Errorea erreproduzitzailea irekitzean

en: Adding podcasts
eu: Podcast-ak gehitzen

en: Please wait while episode information is downloaded.
eu: Mesedez itxaron atalaren informazioa deskargatu bitartean.

en: Existing subscriptions skipped
eu: Existitzen diren harpidetzak ekidin dira

en: You are already subscribed to these podcasts:
eu: Dagoeneko harpidetuta zaude honako podcast-etara:

en: Podcast requires authentication
eu: Podcast-ak autorizazioa eskatzen du

en: Please login to %s:
eu: Mesedez hasi saioa %s-n:

en: Authentication failed
eu: Autentifikazioak huts egin du

en: Website redirection detected
eu: Webgune birbidalketa detektatu da

en: The URL %(url)s redirects to %(target)s.
eu: %(url)s URL-ak %(target)s-era birbidaltzen du.

en: Do you want to visit the website now?
eu: Webgunea orain bistarazi nahi duzu?

en: Could not add some podcasts
eu: Zenbait podcast ezin izan dira gehitu

en: Some podcasts could not be added to your list:
eu: Zenbait podcast ez dira zure zerrendara gehituko:

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Redirection detected
eu: Birbidalketa detektatu da

en: Merging episode actions
eu: Atal-ekintzak batzen

en: Episode actions from gpodder.net are merged.
eu: gpodder.net-eko atal-ekintzak batu dira

en: Cancelling...
eu: Bertan behera uzten...

en: Please connect to a network, then try again.
eu: Mesedez konektatu sare batetara, ondoren saiatu berriro.

en: No network connection
eu: Sareko konexiorik ez

en: Updating %(count)d feed... | Updating %(count)d feeds...
eu[0]: Jario %(count)d eguneratzen...
eu[1]: %(count)d jario eguneratzen...

en: No new episodes
eu: Ez dago atal berririk

en: Downloading %(count)d new episode. | Downloading %(count)d new episodes.
eu[0]: Atal berri %(count)d deskargatzen.
eu[1]: %(count)d atal berri deskargatzen.

en: New episodes available
eu: Atal berriak eskuragarri

en: %(count)d new episode added to download list. | %(count)d new episodes added to download list.
eu[0]: Atal berri %(count)d gehitu da deskarga-zerrendara.
eu[1]: %(count)d atal berri gehitu dira deskarga-zerrendara.

en: %(count)d new episode available | %(count)d new episodes available
eu[0]: Atal berri %(count)d eskuragarri
eu[1]: %(count)d atal berri eskuragarri

en: Quit gPodder
eu: Irten gPodder-etik

en: You are downloading episodes. You can resume downloads the next time you start gPodder. Do you want to quit now?
eu: Atalak deskargatzen ari zara. Deskargak berrekin ditzakezu gPodder abiarazten duzun hurrengo aldian. Aplikazioa itxi nahi duzu orain?

en: Episodes are locked
eu: Atalak blokeatuta daude

en: The selected episodes are locked. Please unlock the episodes that you want to delete before trying to delete them.
eu: Hautatutako atalak blokeatuta daude. Mesedez desblokeatu ezabatu nahi dituzun atalak.

en: Delete %(count)d episode? | Delete %(count)d episodes?
eu[0]: Ezabatu atal %(count)d?
eu[1]: Ezabatu %(count)d atal?

en: Deleting episodes removes downloaded files.
eu: Atalak ezabatzeak deskargatutako fitxategiak ezabatzen ditu.

en: Deleting episodes
eu: Atalak ezabatzen

en: Please wait while episodes are deleted
eu: Mesedez itxaron atalak ezabatu arte

en: Select older than %(count)d day | Select older than %(count)d days
eu[0]: Hautatu egun %(count)d baino zaharragoak
eu[1]: Hautatu %(count)d egun baino zaharragoak

en: Select played
eu: Hautatu erreproduzitutakoak

en: Select finished
eu: Hautatu bukatutakoak

en: Select the episodes you want to delete:
eu: Hautatu ezabatu nahi dituzun atalak:

en: Delete episodes
eu: Ezabatu atalak

en: No podcast selected
eu: Ez da podcast-ik hautatu

en: Please select a podcast in the podcasts list to update.
eu: Mesedez hautatu podcast-zerrendatik eguneratu nahi duzun podcast-a.

en: Download error while downloading %(episode)s: %(message)s
eu: Deskarga errorea %(episode)s deskargatzean: %(message)s

en: Download error
eu: Deskarga errorea

en: Select the episodes you want to download:
eu: Hautatu deskargatu nahi dituzun atalak:

en: Please check for new episodes later.
eu: Mesedez egiaztatu beranduago atal berririk badagoen.

en: No new episodes available
eu: Ez dago atal berririk eskuragarri

en: Login to gpodder.net
eu: Saioa hasi gpodder.net-en

en: Please login to download your subscriptions.
eu: Mesedez saioa hasi harpidetzak deskargatzeko.

en: Please select a podcast in the podcasts list to edit.
eu: Mesedez hautatu podcast-zerrendako podcast bat editatzeko.

en: Please select a podcast in the podcasts list to remove.
eu: Mesedez hautatu zerrendatik ezabatu nahi duzun podcast-a.

en: OPML files
eu: OPML fitxategiak

en: Import from OPML
eu: Inportatu OPML-tik

en: Import podcasts from OPML file
eu: Inportatu podcast-ak OPML fitxategitik

en: Nothing to export
eu: Ez dago esportatzeko ezer

en: Your list of podcast subscriptions is empty. Please subscribe to some podcasts first before trying to export your subscription list.
eu: Zure podcast harpidetza-zerrenda hutsik dago. Mesedez harpidetu zenbait podcast-etara harpidetza-zerrenda esportatzen saiatu aurretik.

en: Export to OPML
eu: Esportatu OPML-ra

en: %(count)d subscription exported | %(count)d subscriptions exported
eu[0]: Harpidetza %(count)d esportatuta
eu[1]: %(count)d harpidetza esportatuta

en: Your podcast list has been successfully exported.
eu: Zure podcast zerrenda behar bezala esportatu da.

en: Could not export OPML to file. Please check your permissions.
eu:  Ezin izan da OPML fitxategira esportatu. Mesedez egiaztatu zure baimenak.

en: OPML export failed
eu: OPML esportazioak huts egin du

en: No updates available
eu: Ez dago eguneraketarik eskuragarri

en: You have the latest version of gPodder.
eu: gPodder-en azken bertsioa daukazu.

en: New version available
eu: Bertsio berria eskuragarri

en: Installed version: %s
eu: Instalatutako bertsioa: %s

en: Newest version: %s
eu: Bertsio berriena: %s

en: Release date: %s
eu: Argitalpen data: %s

en: Download the latest version from gpodder.org?
eu: Azken bertsioa deskargatu gpodder.org-etik?

en: released %s
eu: %s-n argitaratua

en: from %s
eu: %s-tik

en: played
eu: erreproduzitua

en: unplayed
eu: erreproduzitu gabea

en: today
eu: gaur

en: downloaded %s
eu: %s deskargatua

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: Downloaded episode
eu: Deskargatutako atala

en: Downloaded video episode
eu: Deskargatutako bideo-atala

en: Downloaded image
eu: Deskargatutako irudia

en: Downloaded file
eu: Deskargatutako fitxategia

en: missing file
eu: fitxategia falta da

en: never played
eu: inoiz erreproduzitu gabea

en: never displayed
eu: inoiz bistarazi gabea

en: never opened
eu: inoiz ireki gabea

en: displayed
eu: bistaratua

en: opened
eu: irekia

en: deletion prevented
eu: ezabaketa galarazita

en: New episode
eu: Atal berria

en: All episodes
eu: Atal guztiak

en: from all podcasts
eu: podcast guztietakoak

en: Subscription paused
eu: Harpidetza pausarazita

en: Nothing to paste.
eu: Ez dago zer itsatsirik.

en: Clipboard is empty
eu: Arbela hutsik dago

en: Username
eu: Erabiltzaile-izena

en: New user
eu: Erabiltzaile berria

en: Login
eu: Saioa hasi

en: Authentication required
eu: Autentifikazioa beharrezkoa da

en: Password
eu: Pasahitza

en: Select destination
eu: Hautatu helburua

en: Setting
eu: Ezarpena

en: Set to
eu: Ezarri hona

en: Cannot set %(field)s to %(value)s. Needed data type: %(datatype)s
eu: Ezin izan da %(field)s-n %(value)s ezarri. Beharrezko datu mota: %(datatype)s

en: Error setting option
eu: Errorea aukera ezartzean

en: Add section
eu: Gehitu saila

en: New section:
eu: Sail berria:

en: Select new podcast cover artwork
eu: Hautatu podcast-aren azal berria

en: You can only drop a single image or URL here.
eu: Irudi edo URL bakarra jaregin dezakezu hemen.

en: Drag and drop
eu: Arrastatu eta jaregin

en: You can only drop local files and http:// URLs here.
eu: Fitxategi lokal eta http:// URL-ak soilik jaregin ditzazkezu hemen.

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Nothing selected
eu: Ez dago ezer hautatuta

en: %(count)d episode | %(count)d episodes
eu[0]: Atal %(count)d
eu[1]: %(count)d atal

en: size: %s
eu: tamaina: %s

en: Do nothing
eu: Ez egin ezer

en: Show episode list
eu: Bistaratu atal zerrenda

en: Add to download list
eu: Gehitu deskarga zerrendara

en: Download immediately
eu: Deskargatu berehala

en: None
eu: Bat ere ez

en: Filesystem-based
eu: Fitxategi-sisteman oinarritua

en: Mark as played
eu: Markatu erreproduzituta bezala

en: Delete from gPodder
eu: Ezabatu gPodder-etik

en: Custom (%(format_ids)s)
eu: Pertsonalizatua  (%(format_ids)s)

en: Name
eu: Izena

en: Extension cannot be activated
eu: Ezin da hedapena aktibatu

en: Configure audio player
eu: Konfiguratu audio erreproduzitzailea

en: Command:
eu: Komandoa:

en: Configure video player
eu: Konfiguratu bideo erreproduzitzailea

en: manually
eu: eskuz

en: after %(count)d day | after %(count)d days
eu[0]: egun %(count)d geroago
eu[1]: %(count)d egun geroago

en: Replace subscription list on server
eu: Ordezkatu zerbitzariko harpidetza zerrenda

en: Remote podcasts that have not been added locally will be removed on the server. Continue?
eu: Lokalean gehitu ez diren urruneko podcast-ak ezabatuko dira. Jarraitu?

en: Select folder for mount point
eu: Hautatu karpeta muntaketa-punturako

en: Unknown track
eu: Pista ezezaguna

en: %s on Soundcloud
eu: %s Soundcloud-en

en: Tracks published by %s on Soundcloud.
eu: %s-k Soundcloud-en argitaratutako pistak.

en: %s's favorites on Soundcloud
eu: %s-ren gogokoak Soundcloud-en

en: Tracks favorited by %s on Soundcloud.
eu: %s-k Soundcloud-en gustoko dituen pistak.

en: Convert to %(format)s
eu: Bihurtu %(format)s-(e)ra

en: File converted
eu: Fitxategia bihurtuta

en: Conversion failed
eu: Bihurketak huts egin du

en: Gtk Status Icon
eu: Gtk egoera-ikonoa

en: Show a status icon for Gtk-based Desktops.
eu: Erakutsi egoera-ikono bat Gtk-n oinarritutako mahaigainetan.

en: Minimize on start
eu: Minimizatu abioan

en: Minimizes the gPodder window on startup.
eu: gPodder leihoa minimizatzen du abioan

en: Normalize audio with re-encoding
eu: Normalizatu audioa berkodetzearekin

en: Normalize the volume of audio files with normalize-audio
eu: Normalizatu audio fitxategien bolumena normalize-audio-rekin

en: File normalized
eu: Fitxategia normalizatuta

en: Rename episodes after download
eu: Berrizendatu atalak deskargatu ondoren

en: Rename episodes to "<Episode Title>.<ext>" on download
eu: Berrizendatu atalak deskargatzean honela: "<Atalaren izenburua>.<luzapena>"

en: Remove cover art from OGG files
eu: Kendu azalak OGG fitxategietatik

en: removes coverart from all downloaded ogg files
eu: azalak kentzen ditu deskargatutako ogg fitxategi guztietatik

en: Remove cover art
eu: Kendu azalak

en: Convert video files to MP4 for Rockbox
eu: Bihurtu bideo fitxategiak Rockbox-entzako MP4-ra

en: Converts all videos to a Rockbox-compatible format
eu: Rockbox-ekin bateragarria den formatura bihurtzen ditu bideo guztiak

en: Tag downloaded files using Mutagen
eu: Etiketatu deskargatutako fitxategiak Mutagen-ekin

en: Add episode and podcast titles to MP3/OGG tags
eu: Gehitu atal eta podcast-aren izenburuak MP3/OGG etiketei

en: Subtitle Downloader for TED Talks
eu: TED Talks-entzako azpitituluen deskargatzailea

en: Downloads .srt subtitles for TED Talks Videos
eu: TED Talks bideoentzako .srt azpitituluak deskargatzen ditu

en: Ubuntu App Indicator
eu: Ubuntu Aplikazio Adierazlea

en: Show a status indicator in the top bar.
eu: Egoera-adierazle bat erakusten du goiko barran.

en: Show main window
eu: Erakutsi leiho nagusia

en: Quit
eu: Irten

en: Ubuntu Unity Integration
eu: Ubuntu Unity Integrazioa

en: Show download progress in the Unity Launcher icon.
eu: Erakutsi deskargen aurrerapena Unity Abiarazlearen ikonoan.

en: Search for new episodes on startup
eu: Bilatu atal berriak abioan

en: Starts the search for new episodes on startup
eu: Atal berrien bilaketa hasten du abiaraztean

en: Preferences
eu: Hobespenak

en: Check for new episodes
eu: Egiaztatu atal berririk badagoen

en: Filter:
eu: Iragazkia:

en: Podcasts
eu: Podcast-ak

en: Resume all
eu: Berrekin guztiak

en: Incomplete downloads from a previous session were found.
eu: Aurreko saio bateko osatu gabeko deskargak aurkitu dira.

en: Limit rate to
eu: Mugatu deskarga-abiadura:

en: Limit downloads to
eu: Mugatu deskarga-kopurua:

en: Add a new podcast
eu: Gehitu podcast berri bat

en: Section:
eu: Saila:

en: Strategy:
eu: Estrategia:

en: <b>HTTP/FTP Authentication</b>
eu: <b>HTTP/FTP Autentifikazioa</b>

en: Username:
eu: Erabiltzaile-izena:

en: Password:
eu: Pasahitza:

en: gPodder Configuration Editor
eu: gPodder Konfigurazio Editorea

en: Search for:
eu: Bilatu hau:

en: Select episodes
eu: Hautatu atalak

en: Find new podcasts
eu: Aurkitu podcast berriak

en: Video player:
eu: Bideo erreproduzitzailea:

en: Audio player:
eu: Audio erreproduzitzailea:

en: General
eu: Orokorra

en: Synchronize subscriptions and episode actions
eu: Sinkronizatu harpidetzak eta atal-ekintzak

en: Device name:
eu: Gailuaren izena:

en: Update interval:
eu: Eguneraketa maiztasuna:

en: Maximum number of episodes per podcast:
eu: Atal kopuru maximoa podcast-eko:

en: When new episodes are found:
eu: Atal berriak aurkitzean:

en: Updating
eu: Eguneratzen

en: Delete played episodes:
eu: Ezabatu erreproduzitutako atalak:

en: Remove played episodes even if unfinished
eu: Ezabatu erreproduzitutako atalak bukatu gabe badaude ere

en: Also remove unplayed episodes
eu: Ezabatu baita erreproduzitu gabeko atalak

en: Clean-up
eu: Garbitu

en: Device type:
eu: Gailu mota:

en: Mountpoint:
eu: Muntaketa-puntua:

en: After syncing an episode:
eu: Atal bat sinkronizatu ondoren:

en: Only sync unplayed episodes
eu: Sinkronizatu soilik erreproduzitu gabeko atalak

en: Devices
eu: Gailuak

en: <big>Welcome to gPodder</big>
eu: <big>Ongietorri gPodder-era</big>

en: Your podcast list is empty.
eu: Zure podcast zerrenda hutsik dago.

en: Choose from a list of example podcasts
eu: Hautatu adibidetarako podcast zerrendatik

en: Add a podcast by entering its URL
eu: Gehitu podcast bat bere URL-a sartuz

en: Restore my subscriptions from gpodder.net
eu: Leheneratu nire harpidetzak gpodder.net-etik

en: Go to gpodder.net
eu: Joan gpodder.net-era

en: Software updates
eu: Software eguneraketak

en: Download new episodes
eu: Deskargatu atal berriak

en: Discover new podcasts
eu: Aurkitu podcast berriak

en: Add podcast via URL
eu: Gehitu podcast-a URL bidez

en: Import from OPML file
eu: Inportatu OPML fitxategitik

en: Export to OPML file
eu: Esportatu OPML fitxategira

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Toggle new status
eu: Txandakatu egoera berria

en: Change delete lock
eu: Aldatu ezabaketa blokeoa

en: E_xtras
eu: _Gehigarriak

en: Sync to device
eu: Sinkronizatu gailua

en: Toolbar
eu: Tresna-barra

en: Hide podcasts without episodes
eu: Ezkutatu atalik gabeko podcast-ak

en: "All episodes" in podcast list
eu: Podcast zerrendako "Atal guztiak"

en: Use sections for podcast list
eu: Erabili sailak podcast zerrendan

en: Hide deleted episodes
eu: Ezkutatu ezabatutako atalak

en: Downloaded episodes
eu: Deskargatutako atalak

en: Unplayed episodes
eu: Erreproduzitu gabeko atalak

en: Episode descriptions
eu: Atalen deskribapenak

en: Visible columns
eu: Ageriko zutabeak

en: Podcast update requested by extensions.
eu: Hedapenek eskatutako podcast eguneraketa.

en: Episode download requested by extensions.
eu: Hedapenek eskatutako atalen deskarga.

en: Invalid url: %s
eu: url baliogabea: %s

en: Wrong username/password
eu: Erabiltzaile-izen/pasahitz okerra

en: You are not subscribed to %s.
eu: Ez zaude %s-(e)ra harpidetuta

en: Cannot subscribe to %s.
eu: Ezin da harpidetu %s-(e)ra

en: Successfully added %s.
eu: Behar bezala gehitu da %s.

en: This configuration option does not exist.
eu: Konfigurazio aukera hau ez da existitzen.

en: Can only set leaf configuration nodes.
eu: Orri konfigurazio nodoak soilik ezarri daitezke.

en: Renamed %(old_title)s to %(new_title)s.
eu: %(old_title)s berrizendatuta %(new_title)s bezala.

en: Unsubscribed from %s.
eu: %s-(e)tik harpidetza kenduta.

en: Updates disabled
eu: Eguneraketak desgaituta

en: %(count)d new episode | %(count)d new episodes
eu[0]: Atal berri %(count)d
eu[1]: %(count)d atal berri

en: Checking for new episodes
eu: Atal berrien bila

en: Skipping %(podcast)s
eu: %(podcast)s saltatzen

en: Disabling feed update from %s.
eu: %s-(e)ko jario eguneraketa desgaitzen.

en: Enabling feed update from %s.
eu: %s-(e)ko jario eguneraketa gaitzen.

en: No podcasts found.
eu: Ez da podcast-ik aurkitu.

en: Enter index to subscribe, ? for list
eu: Sartu indizea harpidetzeko, ? zerrendarako

en: Invalid value.
eu: Baliogabeko balioa.

en: Adding %s...
eu: %s gehitzen...

en: Invalid URL: %s
eu: URL baliogabea: %s

en: Changed URL from %(old_url)s to %(new_url)s.
eu: URL-a aldatu da %(old_url)s-(e)tik %(new_url)s-(e)ra.

en: Syntax error: %(error)s
eu: Sintaxi errorea: %(error)s

en: The requested function is not available.
eu: Eskatutako funtzioa ez dago eskuragarri.

en: Mac OS X application process number
eu: Mac OS X aplikazio prozesu zenbakia

en: gPodder Podcast Client
eu: gPodder Podcast Bezeroa

en: Podcast Client
eu: Podcast Bezeroa

en: Subscribe to audio and video content from the web
eu: Harpidetu sareko audio eta bideo edukira
