gPodder - en to fa_IR translation catalogue (57 entries)

en: Queued
fa_IR: در صف قرار گرفت

en: Downloading
fa_IR: در حال دانلود

en: Finished
fa_IR: اتمام یافته

en: Failed
fa_IR: نا موفق

en: Cancelled
fa_IR: لغو شده

en: Paused
fa_IR: متوقف شده

en: Error: %s
fa_IR: خطا: %s

en: Other
fa_IR: دیگر

en: No description available
fa_IR: هیچ توضیحی مهیا نیست

en: unknown
fa_IR: ناشناخه

en: Video
fa_IR: ویدئو

en: Audio
fa_IR: صوت

en: Add %s
fa_IR: افزودن %s

en: Remove %s
fa_IR: حذف %s

en: Episode
fa_IR: قسمت

en: Today
fa_IR: امروز

en: Yesterday
fa_IR: دیروز

en: (unknown)
fa_IR: (نامعلوم)

en: and
fa_IR: و

en: Integer
fa_IR: عدد صحیح

en: Float
fa_IR: عدد اعشاری

en: Boolean
fa_IR: بولی

en: String
fa_IR: رشته حروف

en: Default application
fa_IR: برنامه پیشفرض

en: gPodder
fa_IR: جی پادر

en: Loading incomplete downloads
fa_IR: بار گذاری دانلودهای ناکامل

en: Action
fa_IR: عمل

en: List uploaded successfully.
fa_IR: لیست بارگذاری‌های موفق

en: Error while uploading
fa_IR: خطا در بارگذاری

en: Size
fa_IR: اندازه

en: Duration
fa_IR: مدت

en: Released
fa_IR: انتشار

en: Downloads finished
fa_IR: بارگیری به اتمام رسید

en: Downloads failed
fa_IR: عملیات بارگیری شکست خورد

en: Start download now
fa_IR: شروع بارگیری

en: Download
fa_IR: بارگیری

en: Pause
fa_IR: وقفه

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Update podcast
fa_IR: بروزرسانی پادکست

en: Archive
fa_IR: آرشیو

en: Error converting file.
fa_IR: خطا در تبدیل پرونده.

en: Preview
fa_IR: پیش نمایش

en: Stream
fa_IR: جریان

en: Send to
fa_IR: ارسال به

en: Local folder
fa_IR: پوشه محلی

en: Bluetooth device
fa_IR: وسیله بلوتوس

en: New
fa_IR: جدید

en: Adding podcasts
fa_IR: افزودن پادکستها

en: Authentication failed
fa_IR: عدم موفقیت در احراز حویت

en: Unknown
fa_IR: نا شناخته

en: No new episodes
fa_IR: هیچ قسمت جدیدی وجود ندارد

en: New episodes available
fa_IR: قسمت جدید موجود است

en: Quit gPodder
fa_IR: خروج از جی پادر

en: Episodes are locked
fa_IR: قسمتها قفل شده اند

en: today
fa_IR: امروز

en: Resume all
fa_IR: از سرگیری همه

en: Wrong username/password
fa_IR: نام کاربری/گذر واژه اشتباه
