gPodder - en to gl translation catalogue (358 entries)

en: gPodder on %s
gl: gPodder en %s

en: Getting started
gl: Comezar

en: Queued
gl: Na fila

en: Downloading
gl: Descargando

en: Finished
gl: Finalizada

en: Failed
gl: Fallou

en: Cancelled
gl: Cancelado

en: Paused
gl: Detida

en: Missing content from server
gl: Faltan contidos do servidor

en: I/O Error: %(error)s: %(filename)s
gl: Erro de E/S: %(error)s: %(filename)s

en: HTTP Error %(code)s: %(message)s
gl: Erro de HTTP %(code)s: %(message)s

en: Error: %s
gl: Erro: %s

en: Other
gl: Outro

en: No description for this extension.
gl: Non hai unha descrición para esta extensión.

en: Command not found: %(command)s
gl: Non se encontrou o comando: %(command)s

en: Python module not found: %(module)s
gl: Non se encontrou o módulo de Python: %(module)s

en: No description available
gl: Sen descrición dispoñíbel

en: unknown
gl: descoñecido

en: Video
gl: Vídeo

en: Add %s
gl: Engadir %s

en: Remove %s
gl: Eliminar %s

en: Cancelled by user
gl: Cancelado polo usuario

en: Writing data to disk
gl: Escribindo datos no disco

en: Opening iPod database
gl: Abrindo a base de datos do iPod

en: iPod opened
gl: Abriuse o iPod

en: Saving iPod database
gl: Gardando a base de datos do iPod

en: Removing %s
gl: Eliminando %s

en: Adding %s
gl: Engadindo %s

en: Error copying %(episode)s: Not enough free space on %(mountpoint)s
gl: Produciuse un erro ao copiar %(episode)s: non hai espazo suficiente en %(mountpoint)s

en: Opening MP3 player
gl: Abrindo o reprodutor de MP3

en: MP3 player opened
gl: Abriuse o reprodutor de MP3

en: No device configured
gl: Non hai ningún dispositivo configurado

en: Please set up your device in the preferences dialog.
gl: Configure o seu dispositivo no diálogo das preferencias.

en: Cannot open device
gl: Non foi posíbel abrir o dispositivo

en: Not enough space left on device
gl: Non hai espazo suficiente non dispositivo

en: Additional free space required: %(required_space)s
    Do you want to continue?
gl: É preciso o seguinte espazo libre: %(required_space)s
    Quere continuar?

en: Episode
gl: Episodio

en: %(count)d day ago | %(count)d days ago
gl[0]: vai %(count)d día
gl[1]: vai %(count)d días

en: Today
gl: Hoxe

en: Yesterday
gl: Onte

en: (unknown)
gl: (descoñecido)

en: %(count)d second | %(count)d seconds
gl[0]: %(count)d segundo
gl[1]: %(count)d segundos

en: %(count)d hour | %(count)d hours
gl[0]: %(count)d hora
gl[1]: %(count)d horas

en: %(count)d minute | %(count)d minutes
gl[0]: %(count)d minuto
gl[1]: %(count)d minutos

en: and
gl: e

en: Cannot start gPodder
gl: Non é posíbel iniciar o gPodder

en: D-Bus error: %s
gl: Erro de D-Bus: %s

en: About gPodder
gl: Sobre o gPodder

en: Integer
gl: Enteiro

en: Float
gl: Flotante

en: Boolean
gl: Booleano

en: String
gl: Cadea

en: Command: %s
gl: Comando: %s

en: Default application
gl: Aplicación por defecto

en: Extensions
gl: Extensións

en: Loading incomplete downloads
gl: Cangando as descargas incompletas

en: Some episodes have not finished downloading in a previous session.
gl: A descarga dalgúns episodios nunha sesión anterior non terminou.

en: %(count)d partial file | %(count)d partial files
gl[0]: %(count)d ficheiro parcial
gl[1]: %(count)d ficheiros parciais

en: Action
gl: Acción

en: Confirm changes from gpodder.net
gl: Confirmar os cambios desde gpodder.net

en: Select the actions you want to carry out.
gl: Seleccione as accións que quere levar a cabo.

en: Uploading subscriptions
gl: Enviando as subscricións

en: Your subscriptions are being uploaded to the server.
gl: As súas subscricións están sendo enviadas ao servidor.

en: List uploaded successfully.
gl: A lista foi enviada con éxito.

en: Error while uploading
gl: Erro ao enviar

en: Size
gl: Tamaño

en: Duration
gl: Duración

en: Released
gl: Data de lanzamento

en: Progress
gl: Progreso

en: No episodes in current view
gl: Non hai ningún episodio na vista actual

en: No episodes available
gl: Non hai episodios dispoñíbeis

en: No podcasts in this view
gl: Non hai ningún podcast nesta vista

en: No subscriptions
gl: Sen subscricións

en: No active tasks
gl: Non hai tarefas activas

en: %(count)d active | %(count)d active
gl[0]: %(count)d activa
gl[1]: %(count)d activas

en: %(count)d queued | %(count)d queued
gl[0]: %(count)d na fila
gl[1]: %(count)d na fila

en: %(count)d failed | %(count)d failed
gl[0]: %(count)d fallou
gl[1]: %(count)d fallaron

en: downloading %(count)d file | downloading %(count)d files
gl[0]: descargando %(count)d ficheiro
gl[1]: descargando %(count)d ficheiros

en: synchronizing %(count)d file | synchronizing %(count)d files
gl[0]: sincronizando %(count)d ficheiro
gl[1]: sincronizando %(count)d ficheiros

en: %(queued)d task queued | %(queued)d tasks queued
gl[0]:  %(queued)d tarefa na fila
gl[1]:  %(queued)d tarefas na fila

en: Please report this problem and restart gPodder:
gl: Informe deste problema e reinicie o gPodder:

en: Unhandled exception
gl: Excepción non manexada

en: Feedparser error: %s
gl: Erro ao analizar o feed: %s

en: Could not download some episodes:
gl: Non se puideron descargar algúns episodios:

en: Downloads finished
gl: As descargas terminaron

en: Downloads failed
gl: As descargas fallaron

en: Could not sync some episodes:
gl: Non se puideron sincronizar algúns episodios:

en: Device synchronization finished
gl: Rematou a sincronización do dispositivo

en: Device synchronization failed
gl: Produciuse un fallo ao sincronizar o dispositivo

en: %(count)d more episode | %(count)d more episodes
gl[0]: %(count)d episodio máis
gl[1]: %(count)d episodios máis

en: Start download now
gl: Comezar a descarga agora

en: Download
gl: Descargar

en: Pause
gl: Deter

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove from list
gl: Eliminar da lista

en: Update podcast
gl: Actualizar o podcast

en: Open download folder
gl: Abrir o cartafol de descargas

en: Mark episodes as old
gl: Marcar os episodios como vellos

en: Archive
gl: Arquivar

en: Podcast settings
gl: Configuración de podcasts

en: Error converting file.
gl: Erro ao converter o ficheiro.

en: Bluetooth file transfer
gl: Transferencia de ficheiros por Bluetooth

en: Open
gl: Abrir

en: Play
gl: Reproducir

en: Preview
gl: Previsualizar

en: Stream
gl: Fluxo

en: Send to
gl: Enviar a

en: Local folder
gl: Cartafol local

en: Bluetooth device
gl: Dispositivo bluetooth

en: New
gl: Novo

en: Episode details
gl: Detalles do episodio

en: Please check your media player settings in the preferences dialog.
gl: Verifique a configuración do seu reprodutor multimedia no dialogo de preferencias.

en: Error opening player
gl: Erro ao abrir o reprodutor

en: Adding podcasts
gl: Engadindo podcasts

en: Please wait while episode information is downloaded.
gl: Agarde mentres se descarga a información do episodio.

en: Existing subscriptions skipped
gl: Omitíronse as subscricións existentes

en: You are already subscribed to these podcasts:
gl: Xa está subscrito a estes podcasts:

en: Podcast requires authentication
gl: O podcast require autenticación

en: Please login to %s:
gl: Inicie unha sesión en %s:

en: Authentication failed
gl: Fallou a autenticación

en: Website redirection detected
gl: Detectouse unha redirección de sitio web

en: The URL %(url)s redirects to %(target)s.
gl: O URL %(url)s redirecciona a %(target)s.

en: Do you want to visit the website now?
gl: Quere visitar agora o sitio web?

en: Could not add some podcasts
gl: Non foi posíbel engadir algúns podcasts

en: Some podcasts could not be added to your list:
gl: Algúns podcasts non puideron ser engadidos á súa lista:

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Redirection detected
gl: Detectouse unha redirección

en: Merging episode actions
gl: Combinando as accións de episodios

en: Episode actions from gpodder.net are merged.
gl: As accións de episodios de gpodder.net foron combinadas

en: Cancelling...
gl: Cancelando...

en: Updating %(count)d feed... | Updating %(count)d feeds...
gl[0]: Actualizando %(count)d feed...
gl[1]: Actualizando %(count)d feeds...

en: No new episodes
gl: Non hai episodios novos

en: Downloading %(count)d new episode. | Downloading %(count)d new episodes.
gl[0]: Descargando %(count)d episodio novo.
gl[1]: Descargando %(count)d episodios novos.

en: New episodes available
gl: Hai episodios novos dispoñíbeis

en: %(count)d new episode added to download list. | %(count)d new episodes added to download list.
gl[0]: Engadiuse %(count)d episodio novo á lista de descargas.
gl[1]: Engadíronse %(count)d episodios novos á lista de descargas.

en: %(count)d new episode available | %(count)d new episodes available
gl[0]: %(count)d episodio novo dispoñíbel
gl[1]: %(count)d episodios novos dispoñíbeis

en: Quit gPodder
gl: Saír do gPodder

en: You are downloading episodes. You can resume downloads the next time you start gPodder. Do you want to quit now?
gl: Está descargando episodios. Pode continuar as descargas a próxima vez que inicie o gPodder. Quere saír agora?

en: Episodes are locked
gl: Os episodios están bloqueados

en: The selected episodes are locked. Please unlock the episodes that you want to delete before trying to delete them.
gl: Os episodios seleccionados están bloqueados. Desbloquee os episodios que quere eliminar antes de tentar eliminalos.

en: Delete %(count)d episode? | Delete %(count)d episodes?
gl[0]: Quere eliminar %(count)d episodio?
gl[1]: Quere eliminar %(count)d episodios?

en: Deleting episodes removes downloaded files.
gl: A eliminación dos episodios borra os ficheiros descargados.

en: Deleting episodes
gl: Eliminando os episodios

en: Please wait while episodes are deleted
gl: Agarde mentres se eliminan os episodios

en: Select older than %(count)d day | Select older than %(count)d days
gl[0]: Seleccionar os que teñan máis de %(count)d día
gl[1]: Seleccionar os que teñan máis de %(count)d días

en: Select played
gl: Seleccionar os reproducidos

en: Select finished
gl: Seleccionar os finalizados

en: Select the episodes you want to delete:
gl: Seleccione os episodios que quere eliminar:

en: Delete episodes
gl: Eliminar episodios

en: No podcast selected
gl: Non se seleccionou ningún podcast

en: Please select a podcast in the podcasts list to update.
gl: Seleccione un podcast da lista de podcasts para actualizalo.

en: Download error while downloading %(episode)s: %(message)s
gl: Erro de descarga mentres se procesaba %(episode)s: %(message)s

en: Download error
gl: Erro de descarga

en: Select the episodes you want to download:
gl: Seleccione os episodios que quere descargar:

en: Please check for new episodes later.
gl: Verificar por episodios novos máis tarde.

en: No new episodes available
gl: Non hai episodios novos dispoñíbeis

en: Login to gpodder.net
gl: Iniciar sesión en gpodder.net

en: Please login to download your subscriptions.
gl: Inicie unha sesión para descargar as súas subscricións

en: Please select a podcast in the podcasts list to edit.
gl: Seleccione un podcast da lista de podcasts para editalo.

en: Please select a podcast in the podcasts list to remove.
gl: Seleccione un podcast da lista de podcasts para eliminalo.

en: OPML files
gl: Ficheiros OPML

en: Import from OPML
gl: Importar de OPML

en: Import podcasts from OPML file
gl: Importar podcasts dun ficheiro OPML

en: Nothing to export
gl: Non hai nada para exportar

en: Your list of podcast subscriptions is empty. Please subscribe to some podcasts first before trying to export your subscription list.
gl: A súa lista de subscricións está baleira. Subscríbase a algún podcast antes de tentar exportar a súa lista de subscricións.

en: Export to OPML
gl: Exportar a OPML

en: %(count)d subscription exported | %(count)d subscriptions exported
gl[0]: Exportouse %(count)d subscrición
gl[1]: Exportáronse %(count)d subscricións

en: Your podcast list has been successfully exported.
gl: A súa lista de podcasts foi exportada con éxito.

en: Could not export OPML to file. Please check your permissions.
gl: Non se pode exportar o OPML ao ficheiro. Verifique os seus permisos.

en: OPML export failed
gl: Fallo ao exportar a OPML

en: No updates available
gl: Non hai actualizacións dispoñíbeis

en: You have the latest version of gPodder.
gl: Xa está a usar a última versión de gPodder.

en: New version available
gl: Hai unha nova versión dispoñíbel

en: Installed version: %s
gl: Versión instalada: %s

en: Newest version: %s
gl: Versión máis nova: %s

en: Release date: %s
gl: Data de lanzamento: %s

en: Download the latest version from gpodder.org?
gl: Quere descargar a última versión desde gpodder.org?

en: released %s
gl: data de lanzamento %s

en: from %s
gl: de %s

en: played
gl: reproducido

en: unplayed
gl: non reproducido

en: today
gl: hoxe

en: downloaded %s
gl: descargados %s

en: Deleted
gl: Eliminados

en: Downloaded episode
gl: Episodio descargado

en: Downloaded video episode
gl: Episodio de video descargado

en: Downloaded image
gl: Imaxe descargada

en: Downloaded file
gl: Ficheiro descargado

en: missing file
gl: falta o ficheiro

en: never played
gl: non reproducido nunca

en: never displayed
gl: non visualizado nunca

en: never opened
gl: non aberto nunca

en: displayed
gl: visualizado

en: opened
gl: aberto

en: deletion prevented
gl: impediuse unha eliminación

en: New episode
gl: Episodio novo

en: All episodes
gl: Todos os episodios

en: from all podcasts
gl: de todos os podcasts

en: Subscription paused
gl: Subscrición detida

en: Nothing to paste.
gl: Non hai nada para colar.

en: Clipboard is empty
gl: O portapapeis está baleiro

en: Username
gl: Nome de persoa usuaria

en: New user
gl: Persoa usuaria nova

en: Login
gl: Iniciar sesión

en: Authentication required
gl: Autenticación requirida

en: Password
gl: Contrasinal

en: Select destination
gl: Escolla un destino

en: Setting
gl: Configuración

en: Set to
gl: Estabelecer como

en: Cannot set %(field)s to %(value)s. Needed data type: %(datatype)s
gl: Non se pode estabelecer %(field)s co valor %(value)s. Precísase o tipo de datos: %(datatype)s

en: Error setting option
gl: Erro ao definir a opción

en: Add section
gl: Engadir unha sección

en: New section:
gl: Nova sección:

en: Select new podcast cover artwork
gl: Seleccione unha portada nova para o podcast

en: You can only drop a single image or URL here.
gl: Só pode soltar unha imaxe ou URL aquí.

en: Drag and drop
gl: Arrastrar e soltar

en: You can only drop local files and http:// URLs here.
gl: Só pode soltar ficheiros locais e URL http:// aquí.

en: Remove
gl: Eliminar

en: Nothing selected
gl: Non hai nada seleccionado

en: %(count)d episode | %(count)d episodes
gl[0]: %(count)d episodio
gl[1]: %(count)d episodios

en: size: %s
gl: tamaño: %s

en: Do nothing
gl: Non facer nada

en: Show episode list
gl: Mostrar a lista de episodios

en: Add to download list
gl: Engadir á lista de descargas

en: Download immediately
gl: Descargar inmediatamente

en: None
gl: Ningún

en: Filesystem-based
gl: Baseado en sistema de ficheiros

en: Mark as played
gl: Marcar como reproducido

en: Delete from gPodder
gl: Eliminar do gPodder

en: Name
gl: Nome

en: Extension cannot be activated
gl: Non se pode activar a extensión

en: Configure audio player
gl: Configurar o reprodutor de audio

en: Command:
gl: Comando:

en: Configure video player
gl: Configurar o reprodutor de vídeo

en: manually
gl: manualmente

en: after %(count)d day | after %(count)d days
gl[0]: despois de %(count)d día
gl[1]: despois de %(count)d días

en: Replace subscription list on server
gl: Substituír a lista de subscricións do servidor

en: Remote podcasts that have not been added locally will be removed on the server. Continue?
gl: Os podcasts remotos que non foron engadidos localmente serán eliminados do servidor. Quere continuar?

en: Select folder for mount point
gl: Seleccione o cartafol para o punto de montaxe

en: Unknown track
gl: Pista descoñecida

en: %s on Soundcloud
gl: %s no Soundcloud

en: Tracks published by %s on Soundcloud.
gl: Pistas publicadas por %s no Soundcloud.

en: %s's favorites on Soundcloud
gl: Os favoritos de %s no Soundcloud

en: Tracks favorited by %s on Soundcloud.
gl: As pistas etiqutadas como favoritas por %s no Soundcloud.

en: Convert to %(format)s
gl: Convertendo a %(format)s

en: File converted
gl: O ficheiro foi convertido

en: Conversion failed
gl: Houbo un fallo na conversión

en: Gtk Status Icon
gl: Icona de estado GTK

en: Show a status icon for Gtk-based Desktops.
gl: Mostrar unha icona de estado nos escritorios baseados en GTK

en: Minimize on start
gl: Minimizar ao iniciar

en: Minimizes the gPodder window on startup.
gl: Minimiza a xanela do gPodder no inicio.

en: Normalize audio with re-encoding
gl: Normalizar o audio ao recodificar

en: Normalize the volume of audio files with normalize-audio
gl: Normalizar o volume dos ficheiros de audio con «normalize-audio»

en: File normalized
gl: O ficheiro foi normalizado

en: Rename episodes after download
gl: Renomear os episodios despois de os descargar

en: Rename episodes to "<Episode Title>.<ext>" on download
gl: Renomear os episodios como «<Título do episodio>.<ext>" ao descargalos

en: Remove cover art from OGG files
gl: Eliminar as portadas dos ficheiros OGG

en: removes coverart from all downloaded ogg files
gl: Elimina as portadas de todos os ficheiros OGG descargados

en: Remove cover art
gl: Eliminar as portadas

en: Convert video files to MP4 for Rockbox
gl: Converter os ficheiros de vídeo a MP4 para Rockbox

en: Converts all videos to a Rockbox-compatible format
gl: Converter todos os vídeos a un formato compatíbel con Rockbox

en: Tag downloaded files using Mutagen
gl: Etiquetar os ficheiros descargados con Mutagen

en: Add episode and podcast titles to MP3/OGG tags
gl: Engadir os títulos de episodio e de podcast ás etiquetas MP3/OGG

en: Subtitle Downloader for TED Talks
gl: Descarga de subtítulos para as charlas TED

en: Downloads .srt subtitles for TED Talks Videos
gl: Descarga subtútulos .srt para os vídeos de charlas TED

en: Ubuntu App Indicator
gl: Indicador de aplicativo de Ubuntu

en: Show a status indicator in the top bar.
gl: Mostrar un indicador de estado na barra superior.

en: Show main window
gl: Mostrar a xanela principal

en: Quit
gl: Saír

en: Ubuntu Unity Integration
gl: Integración en Ubuntu Unity

en: Show download progress in the Unity Launcher icon.
gl: Mostrar o progreso da descarga na icona do Lanzador de Ubuntu.

en: Preferences
gl: Preferencias

en: Check for new episodes
gl: Verificar se hai episodios novos

en: Filter:
gl: Filtro:

en: Resume all
gl: Retomar todas

en: Incomplete downloads from a previous session were found.
gl: Encontráronse descargas incompletas dunha sesión anterior.

en: Limit rate to
gl: Limitar a velocidade de descarga a

en: Limit downloads to
gl: Limitar o número de descargas a

en: Add a new podcast
gl: Engadir un podcast novo

en: Section:
gl: Sección:

en: <b>HTTP/FTP Authentication</b>
gl: <b>Autenticación HTTP/FTP</b>

en: Username:
gl: Nome de persoa usuaria:

en: Password:
gl: Contrasinal:

en: gPodder Configuration Editor
gl: Editor de configuración do gPodder

en: Search for:
gl: Buscar por:

en: Select episodes
gl: Seleccionar episodios

en: Find new podcasts
gl: Encontrar podcast novos

en: Video player:
gl: Reprodutor de vídeo:

en: Audio player:
gl: Reprodutor de audio:

en: General
gl: Xeral

en: Synchronize subscriptions and episode actions
gl: Sincronizar as accións de subscrición e episodios

en: Device name:
gl: Nome do dispositivo:

en: Update interval:
gl: Intervalo de actualización:

en: Maximum number of episodes per podcast:
gl: Número máximo de episodios por podcast:

en: When new episodes are found:
gl: Cando se encontren episodios novos:

en: Updating
gl: Actualizando

en: Delete played episodes:
gl: Eliminar os episodios reproducidos:

en: Remove played episodes even if unfinished
gl: Eliminar os episodios reproducidos incluso se non foron terminados

en: Also remove unplayed episodes
gl: Eliminar tamén os episodios sen reproducir

en: Clean-up
gl: Limpar

en: Device type:
gl: Tipo de dispositivo

en: Mountpoint:
gl: Punto de montaxe:

en: After syncing an episode:
gl: Despois de sincronizar un episodio:

en: Only sync unplayed episodes
gl: Sincronizar só os episodios sen reproducir

en: Devices
gl: Dispositivos

en: <big>Welcome to gPodder</big>
gl: <big>Benvido/a ao gPodder</big>

en: Your podcast list is empty.
gl: A súa lista de podcasts está baleira.

en: Choose from a list of example podcasts
gl: Seleccionar dunha lista de podcasts de exemplo

en: Add a podcast by entering its URL
gl: Engadir un podcast escribindo o seu URL

en: Restore my subscriptions from gpodder.net
gl: Recuperar as miñas subscricións desde gpodder.net

en: Go to gpodder.net
gl: Ir a gpodder.net

en: Software updates
gl: Actualizacións de software

en: Download new episodes
gl: Descargar episodios novos

en: Discover new podcasts
gl: Descubrir novos podcasts

en: Add podcast via URL
gl: Engadir un podcast a través dun URL

en: Import from OPML file
gl: Importar dun ficheiro OPML

en: Export to OPML file
gl: Exportar a un ficheiro OPML

en: Delete
gl: Eliminar

en: Toggle new status
gl: Alternar para o novo estado

en: Change delete lock
gl: Cambiar o bloqueo de eliminación

en: Sync to device
gl: Sincronizar no dispositivo

en: Toolbar
gl: Barra de ferramentas

en: Hide podcasts without episodes
gl: Ocultar os podcast sen episodios

en: "All episodes" in podcast list
gl: "Todos os episodios" na lista de podcasts

en: Use sections for podcast list
gl: Usar seccións na lista de podcasts

en: Hide deleted episodes
gl: Ocultar os episodios eliminados

en: Downloaded episodes
gl: Episodios descargados

en: Unplayed episodes
gl: Episodios non reproducidos

en: Episode descriptions
gl: Descricións de episodio

en: Visible columns
gl: Columnas visíbeis

en: Podcast update requested by extensions.
gl: As extensións requiriron unha actualización de podcast.

en: Episode download requested by extensions.
gl: As extensións requiriron a descarga dun episodio.

en: Wrong username/password
gl: Nome de persoa usuaria ou contrasinal incorrecto

en: You are not subscribed to %s.
gl: Non está subscrito a %s.

en: Cannot subscribe to %s.
gl: Non se pode subscribir a %s.

en: Successfully added %s.
gl: %s foi engadido con éxito.

en: This configuration option does not exist.
gl: Esta opción de configuración non existe.

en: Can only set leaf configuration nodes.
gl: Só se poden definir nodos de configuración folla (leaf node).

en: Renamed %(old_title)s to %(new_title)s.
gl: Renomeouse %(old_title)s como %(new_title)s.

en: Unsubscribed from %s.
gl: Eliminouse a subscrición a %s.

en: Updates disabled
gl: As actualizacións están desactivadas

en: %(count)d new episode | %(count)d new episodes
gl[0]: %(count)d episodio novo
gl[1]: %(count)d episodios novos

en: Checking for new episodes
gl: Verificando se hai episodios novos

en: Skipping %(podcast)s
gl: Omitindo %(podcast)s

en: Disabling feed update from %s.
gl: Desactivando a actualización do fío de %s.

en: Enabling feed update from %s.
gl: Activando a actualización do fío de %s.

en: No podcasts found.
gl: Non se encontrou ningún podcast.

en: Enter index to subscribe, ? for list
gl: Introduza o index ao que se subscribir (use -?- para unha lista)

en: Invalid value.
gl: Valor incorrecto.

en: Adding %s...
gl: Engadindo %s...

en: Invalid URL: %s
gl: URL non válido: %s

en: Changed URL from %(old_url)s to %(new_url)s.
gl: Cambiáronse os URL de %(old_url)s a %(new_url)s.

en: Syntax error: %(error)s
gl: Erro de sintaxe: %(error)s

en: The requested function is not available.
gl: A función solicitada non está dispoñíbel.

en: Mac OS X application process number
gl: Número de proceso de aplicación de Mac OS X

en: gPodder Podcast Client
gl: Cliente de podcast gPodder

en: Podcast Client
gl: Cliente de podcast

en: Subscribe to audio and video content from the web
gl: Subscribirse a contidos de audio e vídeo desde a web
