gPodder - en to he translation catalogue (367 entries)

en: gPodder on %s
he: gPodder על %s

en: Getting started
he: תחילת העבודה

en: Queued
he: ממתין

en: Downloading
he: מוריד

en: Finished
he: הסתיים

en: Failed
he: נכשל

en: Cancelled
he: בוטל

en: Paused
he: הושהה

en: Missing content from server
he: חסר תוכן מהשרת

en: I/O Error: %(error)s: %(filename)s
he: שגיאת I/O: %(error)s: %(filename)s‎

en: HTTP Error %(code)s: %(message)s
he: שגיאת HTTP %(code)s: %(message)s‎

en: Error: %s
he: שגיאה: %s

en: Other
he: אחר

en: No description for this extension.
he: אין תיאורים זמינים להרחבה זו.

en: Command not found: %(command)s
he: הפקודה לא נמצאה: %(command)s

en: Python module not found: %(module)s
he: מודול פייתון לא נמצא: %(module)s

en: No description available
he: אין תיאור זמין

en: unknown
he: לא ידוע

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Only keep latest
he: שמור רק את האחרון

en: Video
he: וידאו

en: Audio
he: שמע

en: Add %s
he: הוסף את %s

en: Remove %s
he: הסר את %s

en: Cancelled by user
he: בוטל בידי משתמש

en: Writing data to disk
he: כותב מידע לכונן

en: Opening iPod database
he: פותח בסיס נתונים של iPod

en: iPod opened
he: iPod נפתח

en: Saving iPod database
he: שומר בסיס נתונים של iPod

en: Removing %s
he: מסיר את %s

en: Adding %s
he: מוסיף %s

en: Error copying %(episode)s: Not enough free space on %(mountpoint)s
he: שגיאה בהעתקת %(episode)s: אין די מקום פנוי ב־%(mountpoint)s

en: Opening MP3 player
he: פותח נגן MP3

en: MP3 player opened
he: נגן MP3 נפתח

en: No device configured
he: לא הוגדר התקן

en: Please set up your device in the preferences dialog.
he: אנא הגדר את ההתקן שלך בחלון ההעדפות.

en: Cannot open device
he: לא ניתן לפתוח את ההתקן

en: Not enough space left on device
he: אין די מקום פנוי על ההתקן

en: Additional free space required: %(required_space)s
    Do you want to continue?
he: דרוש מקום פנוי נוסף: %(required_space)s
    האם להמשיך?

en: Episode
he: פרק

en: Episodes have been deleted on device
he: הפרקים נמחקו מהמכשיר

en: %(count)d day ago | %(count)d days ago
he[0]: לפני יום
he[1]: לפני %(count)d ימים

en: Today
he: היום

en: Yesterday
he: אתמול

en: (unknown)
he: (לא ידוע)

en: %(count)d second | %(count)d seconds
he[0]: שנייה אחת
he[1]: %(count)d שניות

en: %(count)d hour | %(count)d hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: %(count)d שעות

en: %(count)d minute | %(count)d minutes
he[0]: דקה אחת
he[1]: %(count)d דקות

en: and
he: וגם

en: Cannot start gPodder
he: לא ניתן להפעיל את gPodder

en: D-Bus error: %s
he: שגיאת D-Bus: %s

en: About gPodder
he: על אודות gPodder

en: Bug Tracker
he: מעקב באגים

en: Command: %s
he: פקודה: %s

en: Default application
he: יישום ברירת מחדל

en: Extensions
he: הרחבות

en: Loading incomplete downloads
he: טוען הורדות שלא הושלמו

en: Some episodes have not finished downloading in a previous session.
he: הורדת מספר פרקים לא הסתיימה בהפעלה הקודמת.

en: %(count)d partial file | %(count)d partial files
he[0]: קובץ חלקי אחד
he[1]: %(count)d קבצים חלקיים

en: Action
he: פעולה

en: Confirm changes from gpodder.net
he: אשר שינויים מ־gpodder.net

en: Select the actions you want to carry out.
he: בחר את הפעולות שברצונך לבצע.

en: Uploading subscriptions
he: מעלה הרשמות

en: Your subscriptions are being uploaded to the server.
he: ההרשמות שלך הועלו לשרת.

en: List uploaded successfully.
he: רשימה הועלתה בהצלחה.

en: Error while uploading
he: התרחשה שגיאה בהעלאה

en: Size
he: גודל

en: Duration
he: משך

en: Released
he: פורסם

en: Progress
he: התקדמות

en: No episodes in current view
he: אין פרקים בתצוגה זו

en: No episodes available
he: אין פרקים זמינים

en: No podcasts in this view
he: אין פודקסטים בתצוגה זו

en: No subscriptions
he: אין הרשמות

en: No active tasks
he: אין משימות פעילות

en: %(count)d active | %(count)d active
he[0]: אחת פעילה
he[1]: %(count)d פעילות

en: %(count)d queued | %(count)d queued
he[0]: אחת ממתינה
he[1]: %(count)d ממתינות

en: %(count)d failed | %(count)d failed
he[0]: אחת נכשלה
he[1]: %(count)d נכשלו

en: downloading %(count)d file | downloading %(count)d files
he[0]: מוריד קובץ אחד
he[1]: מוריד %(count)d קבצים

en: synchronizing %(count)d file | synchronizing %(count)d files
he[0]: מסנכרן קובץ אחד
he[1]: מסנכרן %(count)d קבצים

en: %(queued)d task queued | %(queued)d tasks queued
he[0]: משימה אחת ממתינה
he[1]: %(queued)d משימות ממתינות

en: Please report this problem and restart gPodder:
he: דווח על הבעיה הזו ואתחל את gPodder:

en: Feedparser error: %s
he: שגיאת תחביר הזנה: %s

en: Could not download some episodes:
he: לא ניתן להוריד כמה פרקים:

en: Downloads finished
he: ההורדות הסתיימו

en: Downloads failed
he: הורדות נכשלו

en: Could not sync some episodes:
he: לא ניתן לסנכרן כמה פרקים:

en: Device synchronization finished
he: סנכרון ההתקן הסתיים

en: Device synchronization failed
he: סנכרון ההתקן נכשל

en: %(count)d more episode | %(count)d more episodes
he[0]: אחד עוד פרק
he[1]: עוד %(count)d פרקים

en: Start download now
he: התחל הורדה עכשיו

en: Download
he: הורד

en: Pause
he: השהה

en: Cancel
he: בטל

en: Move up
he: העלה למעלה

en: Move down
he: הורד למטה

en: Remove from list
he: הסר מהרשימה

en: Update podcast
he: עדכן פודקסט

en: Open download folder
he: פתח תיקיית הורדה

en: Mark episodes as old
he: סמן פרקים כישנים

en: Archive
he: ארכיון

en: Podcast settings
he: הגדרות פודקסט

en: Error saving to local folder: %(error)r.
    Would you like to continue?
he: שגיאה בשמירה בתיקיה המקומית: %(error)r.
    האם אתה רוצה להמשיך?

en: Error converting file.
he: שגיאה בהמרת קובץ.

en: Bluetooth file transfer
he: העברת קבצים דרך בלוטות׳

en: Open
he: פתח

en: Play
he: נגן

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Stream
he: הזרם

en: Send to
he: שלח אל

en: Local folder
he: תיקיה מקומית

en: Bluetooth device
he: התקן בלוטות׳

en: New
he: חדש

en: Episode details
he: פרטי הפרק

en: Please check your media player settings in the preferences dialog.
he: אנא בדוק את הגדרות נגן המדיה שלך בחלון המאפיינים.

en: Error opening player
he: שגיאה בפתיחת נגן

en: Adding podcasts
he: מוסיף פודקסטים

en: Please wait while episode information is downloaded.
he: אנא המתן עד שמידע הפרק ירד.

en: Existing subscriptions skipped
he: הרשמות קיימות דולגו

en: You are already subscribed to these podcasts:
he: אתה כבר רשום לפודקסטים האלה:

en: Podcast requires authentication
he: הפודקסט דורש אימות

en: Please login to %s:
he: בבקשה התחבר אל %s:

en: Authentication failed
he: אימות נכשל

en: Website redirection detected
he: התגלה ניתוב מחדש לאתר

en: The URL %(url)s redirects to %(target)s.
he: הכתובת %(url)s מפנה מחדש אל %(target)s.

en: Do you want to visit the website now?
he: אתה רוצה לבקר באתר עכשיו?

en: Could not add some podcasts
he: לא יכול להוסיף מספר פודקסטים

en: Some podcasts could not be added to your list:
he: כמה פודקסטים לא יכולים להתווסף לרשימה שלך:

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Redirection detected
he: התגלה ניתוב מחדש

en: Merging episode actions
he: השוואת פעולות פרק

en: Episode actions from gpodder.net are merged.
he: פעולות פרק מ־gpodder.net הושוו.

en: Cancelling...
he: מבטל...

en: Please connect to a network, then try again.
he: אנא להתחבר לרשת, ולאחר מכן נסה שוב.

en: Updating %(count)d feed... | Updating %(count)d feeds...
he[0]: מעדכן הזנה...
he[1]: מעדכן %(count)d הזנות...

en: No new episodes
he: אין פרקים חדשים

en: Downloading %(count)d new episode. | Downloading %(count)d new episodes.
he[0]: מוריד פרק חדש.
he[1]: מוריד %(count)d פרקים חדשים.

en: New episodes available
he: פרקים חדשים זמינים

en: %(count)d new episode added to download list. | %(count)d new episodes added to download list.
he[0]: פרק חדש נוסף לרשימת ההורדות.
he[1]: %(count)d פרקים חדשים נוספו לרשימת ההורדות.

en: %(count)d new episode available | %(count)d new episodes available
he[0]: פרק חדש זמין
he[1]: %(count)d פרקים חדשים זמינים

en: Quit gPodder
he: יציאה מ־gPodder

en: You are downloading episodes. You can resume downloads the next time you start gPodder. Do you want to quit now?
he: אתה באמצע הורדת פרקים. אתה יכול להמשיך את ההורדות בהפעלה הבאה של gPodder. האם ברצונך לצאת?

en: Episodes are locked
he: הפרקים נעולים

en: The selected episodes are locked. Please unlock the episodes that you want to delete before trying to delete them.
he: הפרקים שבחרת נעולים. שחרר את הנעילה שלהם כדי שתוכל למחוק אותם.

en: Delete %(count)d episode? | Delete %(count)d episodes?
he[0]: למחוק פרק?
he[1]: למחוק %(count)d פרקים?

en: Deleting episodes removes downloaded files.
he: מוחק את הפרקים ומסיר את הקבצים שהורדו.

en: Deleting episodes
he: מוחק פרקים

en: Please wait while episodes are deleted
he: אנא המתן בעת מחיקת הפרקים

en: Select older than %(count)d day | Select older than %(count)d days
he[0]: בחר ישן יותר מיום אחד
he[1]: בחר ישן יותר מ־%(count)d ימים

en: Select played
he: בחר מנוגנים

en: Select finished
he: בחר פרקים שהסתיימו

en: Select the episodes you want to delete:
he: בחר את הפרקים שברצונך למחוק:

en: Delete episodes
he: מחק פרקים

en: No podcast selected
he: לא נבחרו פודקסטים

en: Please select a podcast in the podcasts list to update.
he: בחר פודקסט מהרשימה לעדכון.

en: Download error while downloading %(episode)s: %(message)s
he: התרחשה שגיאה בהורדת %(episode)s: %(message)s

en: Download error
he: שגיאת הורדה

en: Select the episodes you want to download:
he: בחר את הפרקים שברצונך להוריד:

en: Please check for new episodes later.
he: אנא בדוק מאוחר יותר לפרקים חדשים.

en: No new episodes available
he: לא זמינים פרקים חדשים

en: Login to gpodder.net
he: התחבר אל gpodder.net

en: Please login to download your subscriptions.
he: אנא התחבר כדי להוריד את ההרשמות שלך.

en: Please select a podcast in the podcasts list to edit.
he: בחר פודקסט מהרשימה לעריכה.

en: Podcast
he: פודקסט

en: Please select a podcast in the podcasts list to remove.
he: בחר פודקסט מהרשימה להסרה.

en: OPML files
he: קובצי OPML

en: Import from OPML
he: ייבא מקובץ OPML

en: Import podcasts from OPML file
he: ייבא פודקסטים מקובץ OPML

en: Nothing to export
he: אין כלום לייצוא

en: Your list of podcast subscriptions is empty. Please subscribe to some podcasts first before trying to export your subscription list.
he: רשימת ההרשמות שלך ריקה. הרשם לכמה פודקסטים לפני ייצוא הרשימה.

en: Export to OPML
he: ייצא לקובץ OPML

en: %(count)d subscription exported | %(count)d subscriptions exported
he[0]: הרשמה אחת יוצאה
he[1]: %(count)d הרשמות יוצאו

en: Your podcast list has been successfully exported.
he: רשימת הפודקסטים שלך יוצאה בהצלחה.

en: Could not export OPML to file. Please check your permissions.
he: לא ניתן לייצא לקובץ OPML. בדוק את ההרשאות שלך.

en: OPML export failed
he: ייצוא OPML נכשל

en: Please try again later.
he: בבקשה נסה שוב מאוחר יותר.

en: No updates available
he: אין עדכונים זמינים

en: You have the latest version of gPodder.
he: יש לך את הגרסה העדכנית ביותר של gPodder.

en: New version available
he: גרסה חדשה זמינה

en: Installed version: %s
he: גרסה מותקנת: %s

en: Newest version: %s
he: הגרסה החדשה ביותר: %s

en: Release date: %s
he: תאריך פרסום: %s

en: Download the latest version from gpodder.org?
he: להוריד את הגרסה העדכנית מ־gpodder.org?

en: released %s
he: פורסם %s

en: from %s
he: מאת %s

en: played
he: הושמע

en: unplayed
he: לא הושמע

en: today
he: היום

en: downloaded %s
he: הורד %s

en: Deleted
he: נמחק

en: Downloaded episode
he: פרק הורד

en: Downloaded video episode
he: פרק וידאו הורד

en: Downloaded image
he: תמונה הורדה

en: Downloaded file
he: קובץ הורד

en: missing file
he: קובץ חסר

en: never played
he: לא הושמע מעולם

en: never displayed
he: לא הוצג מעולם

en: never opened
he: לא נפתח מעולם

en: displayed
he: הוצג

en: opened
he: נפתח

en: deletion prevented
he: מחיקה מנועה

en: New episode
he: פרק חדש

en: All episodes
he: כל הפרקים

en: from all podcasts
he: מכל הפודקסטים

en: Subscription paused
he: הרשמה מושהת

en: Nothing to paste.
he: אין כלום להדביק.

en: Clipboard is empty
he: הלוח ריק

en: Username
he: שם משתמש

en: New user
he: משתמש חדש

en: Login
he: התחבר

en: Authentication required
he: נדרש אימות

en: Password
he: ססמה

en: Select destination
he: בחר יעד

en: Setting
he: הגדרה

en: Set to
he: הגדרה

en: Cannot set %(field)s to %(value)s. Needed data type: %(datatype)s
he: לא ניתן להגדיר בשדה %(field)s את הערך %(value)s. סוג מידע נדרש: %(datatype)s

en: Error setting option
he: שגיאה בהגדרת אפשרות

en: Add section
he: הוסף קבוצה

en: New section:
he: קבוצה חדשה:

en: Select new podcast cover artwork
he: בחר תמונת עטיפה חדשה לפודקסט

en: You can only drop a single image or URL here.
he: אתה יכול לגרור רק תמונה אחת או כתובת אינטרנט לכאן.

en: Drag and drop
he: גרור ושחרר

en: You can only drop local files and http:// URLs here.
he: אתה יכול לגרור לכאן רק קבצים מקומיים וכתובות http.

en: Remove
he: הסר

en: Nothing selected
he: לא נבחר דבר

en: %(count)d episode | %(count)d episodes
he[0]: פרק אחד
he[1]: %(count)d פרקים

en: size: %s
he: גודל: %s

en: URL:
he: כתובת:

en: Do nothing
he: אל תעשה דבר

en: Show episode list
he: הצג רשימת פרקים

en: Add to download list
he: הוסף לרשימת ההורדות

en: Download immediately
he: הורד מידית

en: None
he: ללא

en: Filesystem-based
he: מבוסס מערכת קבצים

en: Mark as played
he: סמן כמושמע

en: Delete from gPodder
he: מחק מ־gPodder

en: Name
he: שם

en: Extension cannot be activated
he: לא ניתן להפעיל את ההרחבה

en: Configure audio player
he: הגדר נגן אודיו

en: Command:
he: פקודה:

en: Configure video player
he: הגדר נגן וידאו

en: manually
he: ידנית

en: after %(count)d day | after %(count)d days
he[0]: אחרי יום אחד
he[1]: אחרי %(count)d ימים

en: Replace subscription list on server
he: החלף רשימת הרשמות בשרת

en: Remote podcasts that have not been added locally will be removed on the server. Continue?
he: פודקסטים מרוחקים שלא נוספו באופן מקומי יוסרו מהשרת. האם להמשיך?

en: Select folder for mount point
he: בחר תיקייה לנקודת עיגון

en: Unknown track
he: רצועה לא ידועה

en: %s on Soundcloud
he: %s ב־Soundcloud

en: Tracks published by %s on Soundcloud.
he: רצועות שפורסמו בידי %s ב־Soundcloud.

en: %s's favorites on Soundcloud
he: המועדפים של %s ב־Soundcloud

en: Tracks favorited by %s on Soundcloud.
he: רצועות שמועדפות בידי %s ב־Soundcloud.

en: Convert to %(format)s
he: המר ל־%(format)s

en: File converted
he: הקובץ הומר

en: Conversion failed
he: ההמרה נכשלה

en: Minimize on start
he: מזער בהפעלה

en: Minimizes the gPodder window on startup.
he: ממזער את החלון של gPodder בהפעלה התכנה.

en: Normalize audio with re-encoding
he: נרמל שמע באמצעות קידוד מחדש

en: Normalize the volume of audio files with normalize-audio
he: נרמל את עצמת קובצי השמע באמצעות normalize-audio

en: File normalized
he: הקובץ נורמל

en: Rename episodes after download
he: שנה את שם הפרקים לאחר ההורדה

en: Rename episodes to "<Episode Title>.<ext>" on download
he: שנה בהורדה את שם הפרקים למבנה "<Episode Title>.<ext>"

en: Remove cover art from OGG files
he: הסר תמונת עטיפה מקובצי OGG

en: removes coverart from all downloaded ogg files
he: מסיר את תמונת העטיפה מכל קובצי ogg שהורדו

en: Remove cover art
he: הסר תמונת עטיפה

en: Convert video files to MP4 for Rockbox
he: המר קובצי וידאו ל־MP4 עבור Rockbox

en: Converts all videos to a Rockbox-compatible format
he: ממיר את כל הסרטונים לסוג שתואם ל־Rockbox

en: Tag downloaded files using Mutagen
he: תייג באמצעות Mutagen קבצים שהורדו

en: Add episode and podcast titles to MP3/OGG tags
he: הוסף את כותרות הפרק והפודקסט לתגי mp3/ogg

en: Subtitle Downloader for TED Talks
he: מוריד כתוביות עבור הרצאות של TED

en: Downloads .srt subtitles for TED Talks Videos
he: הורדת כתובויות srt עבור סרטוני הרצאות של TED

en: Ubuntu App Indicator
he: מחוון יישום של אובונטו

en: Show a status indicator in the top bar.
he: הצג את מחוון המצב בסרגל העליון.

en: Show main window
he: הצג חלון ראשי

en: Quit
he: יציאה

en: Ubuntu Unity Integration
he: שילוב עם ממשק Unity של אובונטו

en: Show download progress in the Unity Launcher icon.
he: הצג התקדמות הורדה באיקון המשגר של Unity.

en: Preferences
he: העדפות

en: Check for new episodes
he: בדוק לפרקים חדשים

en: Filter:
he: מסנן:

en: Podcasts
he: פודקסטים

en: Resume all
he: התחל מחדש הכל

en: Incomplete downloads from a previous session were found.
he: נמצאו הורדות מההפעלה הקודמת שלא הושלמו.

en: Limit rate to
he: הגבלת קצב

en: KiB/s
he: ק״ב/שנייה

en: Limit downloads to
he: הגבל הורדות ל־

en: Add a new podcast
he: הוסף פודקסט חדש

en: Section:
he: קבוצה:

en: <b>HTTP/FTP Authentication</b>
he: <b>אימות HTTP/FTP</b>

en: Username:
he: שם משתמש:

en: Password:
he: ססמה:

en: gPodder Configuration Editor
he: עורך התצורה של gPodder

en: Search for:
he: חיפוש עבור:

en: Select episodes
he: בחר פרקים

en: Find new podcasts
he: מצא פודקסטים חדשים

en: Video player:
he: נגן וידאו:

en: Audio player:
he: נגן אודיו:

en: General
he: כללי

en: Synchronize subscriptions and episode actions
he: סנכרן פעולות של הרשמות ופרקים

en: Device name:
he: שם ההתקן:

en: Update interval:
he: תזמון עדכונים:

en: Maximum number of episodes per podcast:
he: מספר מרבי של פרקים לפודקסט:

en: When new episodes are found:
he: כשנמצאים פרקים חדשים:

en: Updating
he: עדכונים

en: Delete played episodes:
he: מחק פרקים שהושמעו:

en: Remove played episodes even if unfinished
he: הסר פרקים שנוגנו גם אם לא הסתיימו

en: Also remove unplayed episodes
he: הסר גם פרקים שלא הושמעו

en: Clean-up
he: ניקוי

en: Device type:
he: סוג ההתקן:

en: Mountpoint:
he: נקודת עגינה:

en: After syncing an episode:
he: אחרי סנכרון פרק:

en: Only sync unplayed episodes
he: סנכרן פרקים שלא הושמעו בלבד

en: Devices
he: התקנים

en: <big>Welcome to gPodder</big>
he: <big>ברוך הבא אל gPodder</big>

en: Your podcast list is empty.
he: רשימת הפודקסטים שלך ריקה.

en: Choose from a list of example podcasts
he: בחר מרשימת הפודקסטים לדוגמה

en: Add a podcast by entering its URL
he: הוסף פודקסט על־ידי הזנת הכתובת שלו

en: Restore my subscriptions from gpodder.net
he: שחזר את ההרשמות שלי מ־gpodder.net

en: Go to gpodder.net
he: לך אל gpodder.net

en: Software updates
he: עדכוני תכנה

en: Download new episodes
he: הורד פרקים חדשים

en: Discover new podcasts
he: גלה פודקסטים חדשים

en: Add podcast via URL
he: הוסף פודקסט מכתובת אינטרנט

en: Import from OPML file
he: ייבא מקובץ OPML

en: Export to OPML file
he: ייצא לקובץ OPML

en: Delete
he: מחק

en: Toggle new status
he: עבור למצב חדש

en: Change delete lock
he: שנה נעילת מחיקה

en: E_xtras
he: ת_וספות

en: Sync to device
he: סנכרן להתקן

en: Toolbar
he: סרגל כלים

en: Hide podcasts without episodes
he: הסתר פודקסטים ללא פרקים

en: "All episodes" in podcast list
he: "כל הפרקים" ברשימת הפודקסטים

en: Use sections for podcast list
he: השתמש בקבוצות ברשימת הפודקסטים

en: Hide deleted episodes
he: הסתר פרקים שנמחקו

en: Downloaded episodes
he: פרקים שהורדו

en: Unplayed episodes
he: פרקים שלא הושמעו

en: Episode descriptions
he: תיאור הפרק

en: Visible columns
he: עמודות מוצגות

en: Podcast update requested by extensions.
he: הרחבות מבקשות לעדכן פודקסט.

en: Episode download requested by extensions.
he: הרחבות מבקשות להוריד פרק.

en: Wrong username/password
he: שם משתמש/ססמה שגויים

en: You are not subscribed to %s.
he: אינך רשום לֹ־%s.

en: Cannot subscribe to %s.
he: לא ניתן להירשם ל־%s.

en: Successfully added %s.
he: %s נוסף בהצלחה.

en: This configuration option does not exist.
he: אפשרות תצורה זו אינה קיימת.

en: Can only set leaf configuration nodes.
he: ניתן להגדיר רק על של צומתי תצורה.

en: Renamed %(old_title)s to %(new_title)s.
he: השם שונה מ־%(old_title)s ל־%(new_title)s.

en: Unsubscribed from %s.
he: ההרשמה ל־%s בוטלה.

en: Updates disabled
he: עדכונים מנוטרלים

en: %(count)d new episode | %(count)d new episodes
he[0]: פרק חדש אחד
he[1]: %(count)d פרקים חדשים

en: Checking for new episodes
he: בודק לפרקים חדשים

en: Skipping %(podcast)s
he: מדלג על %(podcast)s

en: Disabling feed update from %s.
he: מנטרל עדכוני הזנה מ־%s.

en: Enabling feed update from %s.
he: מאפשר עדכוני הזנה מ־%s.

en: No podcasts found.
he: לא נמצאו פודקסטים.

en: Enter index to subscribe, ? for list
he: הזן את האינדקס להרשמה, ? בשביל רשימה

en: Invalid value.
he: ערך לא חוקי.

en: Adding %s...
he: מוסיף את %s...

en: Invalid URL: %s
he: כתובת אינטרנט לא תקינה: %s

en: Changed URL from %(old_url)s to %(new_url)s.
he: הכתובת שונתה מ־%(old_url)s ל־%(new_url)s.

en: yes
he: כן

en: Syntax error: %(error)s
he: שגיאת תחביר: %(error)s

en: The requested function is not available.
he: הפונקציה המבוקשת אינה זמינה.

en: Mac OS X application process number
he: מספר תהליך של יישום Mac OS X

en: gPodder Podcast Client
he: לקוח הפודקסטים gPodder

en: Podcast Client
he: לקוח פודקסטים

en: Subscribe to audio and video content from the web
he: הרשם לתוכן של שמע ווידאו מהרשת
